>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia 26.06.2011 (niedziela)

Status
Zamknięty.
M 13

maak

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Tippeligaen, Norwegia, 20:00
Viking Stavanger - Rosenborg BK
Typ: Rosenberg
Kurs: 2,30
Bukmacher: Betsson


Dzisiaj o godzinie 20:00 w lidze norweskiej spotkają się ze sobą Viking Stavanger oraz Rosenborg BK. Na 10 ostatnich bezpośrednich meczy między tymi drużynami 1 raz wygrał Viking, 6 razy Trondheim oraz 3 razy padł remis. Po nienajlepszym początku sezonu piłkarze Rosengborg powoli odzyskują mistrzowską formę z zeszłego sezonu. W lidze wygrali ostatnio z czołowymi zespołami: Tromso i Aalesund oraz w pucharze NM Cup pokonali Byaasen i Lillestrom. Obecnie do lidera rozgrywek tracą 8 punktów i mają 1 mecz zaległy do rozegrania. Viking natomiast zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Zespół w 12 meczach strzelił zaledwie 9 bramek, tracąc przy tym ich 17. Dzisiejsi gospodarze co prawda 2 ostatnie mecze w lidze wygrali (z Brann Bergen oraz Stabaek), jednak były to ich pierwsze zwycięstwa od 2 kwietnia. Myślę, że dzisiejsze spotkanie zakończy się zwycięstwem gości, którzy są o wiele bardziej doświadczonym zespołem.
⛔100
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
26.06.2011 20:30
Koszykówka, ME Kobiet
Czarnogóra - Łotwa
Typ: HT - h(0:3) 1
Kurs: 1.87
Betsson
Ostatnie spotkanie fazy grupowej w grupie F. Niepokonane do tej pory reprezentantki Czarnogóry zmierzą się z także mającymi już zapewniony awans Łotyszkami, mecz zdecyduje o miejscu z którego wyjdą do fazy ćwierćfinałowej. Czarnogóra to ekipa, która od początku turnieju była niedoceniana a do tej pory jest niepokonana, wygrali kolejno z Polską, Hiszpanią, Niemcami, Chorwacją i Francją, dla mnie ekipę tą stać na finał tych mistrzostw. Może i mają słabą ławkę, ale podstawowy skład jest zgrany, w ekipie Czarnogóry występują takie zawodniczki jak dobrze nam znane Skerovic czy DeForge a także Bjelica, Perovanovic i Dubljevic. A Łotyszki jakoś mnie do tej pory nie przekonują dla mnie zdecydowanymi faworytkami są reprezentantki Czarnogóry, które na pewno będą chciały wyjść z pierwszego miejsca w grupie, obawiam się tylko o to czy dadzą radę fizycznie, podstawowe zawodniczki spędzają ogromną ilość minut na parkiecie dlatego zdecydowałem się zagrać handicap do przerwy.
✅87
 
P 10

puoteck

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna || BRAZYLIA: Campeonato Brasileiro
Spotkanie: Internacional - Figueirense
Typ: Figueirense
Kurs: 7.00
Bukmacher ; unibet.com
Analiza ;
O godz. 22.30 odbędzie się spotkanie pomiędzy piątą a czternastą drużyna w tabeli. Wyżej w tabeli są Goście którzy jak narazie zgromadzili dziesięć punktów w tym wygrywając trzy spotkania remisując jedno, i przegrywając również jedno .
Przegrali tylko z liderem Sau Paulo 1;0 co trzeba podkreślić , na wyjezdzie .
Gospodarze jak narazie zgromadzili zaledwie sześć punktów wygrywając jedno spotkanie remisując trzy i przegrywając jedno. Pokonali tylko niżej notowanych rywali ; America Mineiro .
Myślę że jest to wielki prezent od bukmacherów że dali taki wielki kurs.
⛔100
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Panama u17 - Niemcy u17
Typ: pierwsza połowa 2
Kurs: 1.60
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Dziś o godzinie 22:00 odbędzie się ciekawe spotkanie Mistrzostw Świata U17 pomiędzy Panamą, a reprezentacją Niemiec, zdecydowanym faworytem tego spotkania są nasi zachodni sąsiedzi. Nie można za dużo powiedzieć o obu reprezentacjach. Jest to mecz grupowy oba zespoły znalazły się w grupie E wraz z Ekwadorem oraz Burkiną Faso. Jeśli chodzi o Panamę to ma na swoim koncie po 2 spotkaniach 3 pkt: 1 zwycięstwo oraz 1 porażka, przegrali 1:2 z Ekwadorem oraz wygrali 1:0 z Burkina Faso. Niemcy natomiast dwa pewne zwycięstwa 3:0 z Burkina Faso oraz 6:1 z Ekwadorem. Jest to mecz o pierwsze miejsce w grupie, jednak zdecydowanym faworytem jest reprezentacja Niemiec. Żaden z zawodników jednej czy też drugiej reprezentacji nie jest mi bliżej znany, ale wiemy jaka jest różnica w piłce nożnej na Panamie, a w Niemczech. Szkółki w Niemczech są jednymi z najlepszych na świecie, odkrywają się tu młode talenty takie jak: Podolski, Lahm, Ozil, czy wiele innych piłkarzy. Różnica jest ogromna, Niemcy jeśli tylko będą chcieli będą wygrywać do przerwy. Pora na kolejen, 3 zwycięstwo w grupie.
✅60
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom