>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.06.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
B 85

buuujaaaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Węgry - Belgia
Typ: Zakwalifikuje się - Węgry
Kurs: 4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wszyscy skreślają Węgrów od początku, że nie mają szans. I w każdym kolejnym spotkaniu idą przeciw wszystkim. Węgrzy mają dobry atak, co potwierdzone jest 6 golami w grupie, lecz trzeba patrzeć na fakt, że obrona jest otwarta. Jak dla mnie szanse są wyrównane. Mecz teoretycznie powinien skończyć się overem ale jak nie raz było udowodnione takie turnieje rządzą się swoimi prawami. Możliwe, że mecz skończy się remisem, i wszystko wyjaśni się w karnych. Szanse dla mnie to 50/50, ponieważ dla mnie Belgowie na tym turnieje w moim mniemaniu nie zaprezentowali nic co czyniłoby ich faworytami w tym meczu.
⛔ 100
 
atw93 10

atw93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Euro 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Niemcy - Słowacja
Typ: Niemcy -1 AH
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Analiza:
Niemcy nie zachwycają swoją grą ale mimo to, moim zdaniem są faworytem do wygrania całego turnieju. W drużynie Słowacji nie ma co szukać wielkich gwiazd. Do tej pory grą wyróżniał się tylko Marek Hamsik oraz lewy obrońca Hubocan - reszta zawodników prezentuje bardzo przeciętny poziom co na tej poziom rozgrywek - w mojej ocenie będzie już nie wystarczające. Niemcy potrzebują tylko przebudzenia! Typuję, że w środku pola królować dziś będą Khedira wraz z Toni Kroosemoraz Ozil dorzuci też swoje 3 grosze. Drużyna Słowacji będzie liczyła na grę z kontry - przynajmniej ustawienie 4-5-1 taką grę sugeruje. Myślę, że Niemcy będą kontrolować przebieg spotkania, tworząc około 15 sytuacji brakowych przez cały mecz. Obstawiałbym wynik 2:0, 3:1 na korzyść Niemców jednak gram bezpieczniejszy typ. Mam nadzieję, że cały mecz Nas nie rozczaruje i będzie emocjonujący.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 406

skalp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Euro 2016
Godzina: 15:00
Spotkanie: Francja - Irlandia
Typ: handicap Francja (-1)
Kurs: 2.5
Bukmacher: bet365
Analiza:
Naprzeciw siebie stają gospodarze turnieju i Irlandia której największym dorobkiem z tego roku moim zdaniem jest dorobek z Niemcami. Niestety poza tym elementem warto wspomnieć jedynie o tym, że mają pomysł na stałe fragmenty, na tym ich walory się kończą w moich oczach. Próbują grać Longiem tak jak my początkowo Lewandowskim ale pomijając, że jest to słabe to on nie ma takich warunków. Po drugiej stronie jest drużyna, której czegoś brak, natomiast mają graczy i to kilku którzy potrafią sami wygrywać mecz, do tego potrafią atakować, stwarzają sytuacje ale obijają a to słupki a to poprzeczki, niemniej nie może to moim zdaniem trwać wiecznie. Dzisiaj spodziewam się wyniku 2:0/2:1.
ZWROT
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina:pilka nozna
Godzina:15
Spotkanie:Francja-Irlandia
Typ: Francja i bts
Kurs:5.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jak juz ktos wyzej wspominal,typ pod punktacje. Nie analizowalem tego jakos szczegolnie,bo czasu malo. Ale te mistrzostwa sa nieobliczalne,wystarczy spojrzec jakie kraje awansowaly.
Irlandia pokazala do tej pory na dobry futbol. Niestety to juz ich koniec przygody z Euro. Nikt nie pozwoli,aby gospodarz odpadl z rozgrywek tak szybko. Francja nie zachwycila mnie,zwlaszcza w obronie. Co prawda wygrali pierwsze dwa mecze grupowe ale Rumunami w koncowce a Albania okazalo sie,ze to zaden przeciwnik,dostawala od wszystkich. Ze Szwajcaria bezbramkowy remis. Jezeli chodzi o dzisiejsze spotkanie duzo zalezy od tego jak bedzie przebiegalo pierwsze 30min. Jak padnie gol,mysle,ze moj typ wejdzie. Najlepiej jak by byl to gol dla Irlandii. Francja by musiala ruszyc mocno. Zobaczymy
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, EURO
Godzina:18:00
Spotkanie: Niemcy-Slowacja
Typ: ht/ft 1/1
Buk: Oddsring
Kurs:2.42
Analiza:
Niemcy dotychczas nie zachwycaja,ale jak wiemy,to druzyna turniejowa. Z meczu na mecz graja lepiej. Mysle,ze nie beda chcieli czekac do drugiej polowy. Zaatakuja podobnie jak my to zrobilismy ze Szwaajcaria i strzela gola w pierwszych 45min. Mimo,ze po mistrzostwach swiata odeszlo kilku waznych graczy to nadal sa mega silni. W koncu pilkarze graja w jednej z najsilniejszych lig czyli niemieckiej. Maja sporo talentu aby ten mecz szybko rozstrzygnac na swoja korzysc. Slowacy grali solidnie ale z Niemcami nie dadza rady
✅ 142
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dokuritsu 0

dokuritsu

Użytkownik
EUROPE: Euro - Play Offs (18:00)
Germany vs Slovakia
Tip: over 3.5 (+4)
Odd: 4.00 (Bet365)
Safe: bezposrednia konfrontacja miedzy tymi drózynami pokazuje ze obie lubią postrzelać.. polecam tez typ G/G HT po kursie 6.50.. powodzonka..
⛔ 100
 
N 0

n0ke

Użytkownik
Dołączył: 19.11.2013
Skąd: Kosierzewo
Postów: 61
Reputacja: 27
Dyscyplina: Piłka Nożna, Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Węgry - Belgia
Typ: Czerwona kartka -tak
Kurs: 4
Bukmacher: bwin
Analiza:
Belgowie w Euro nie załapali dużej ilości kartek grają raczej czysto - Co do Węgrów tych kartek jest dwa razy więcej. Typ opiera się na tym że Węgrzy mimo w miarę ataku mają dziurawą i otwartą obronę przez co będzie także dużo fauli w sferze obronnej. Mecz o wszystko więc także szedłbym w bet na powyżej 4,5 kartek.
Niestety buk nie oferuje betu czerwonej kartki dla gracza węgierskiej drużyny stąd ogólny.
⛔ 100
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Piłka Nożna- Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Belgia- Węgry
Typ: Węgry over 3.5 rzutu rożnego
Kurs:1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Węgry, solidna ekipa z bardzo dobrym atakiem co pokazali w fazie grupowej wygrywając grupę z dorobkiem sześciu goli. Nie wiem czy uda im się wbić gola, życzę im tego z całego serca lecz wiadomo że Belgia ma światowej klasy obrońców, którzy zrobią wszystko by tego uniknąć. Uważam że mecz będzie przebiegał pod dyktando Belgów, lecz kilkukrotnie obrona będzie musiała ratować się wybiciem na rzut rożny stąd taki typ.
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 28

alus99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Węgry - Belgia
Typ: X
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Co tu duzo pisać , kolejna uczta piłkarska . Grają dwie druzyny bardzo silne z potencjalem . Slowo druzyna bardziej charakteryzuje Wegrów , są bardziej waleczni . Wydaje mi sie ze , oni beda walczyc chociazby gonic wynik meczu i to im sie uda .Dziwi mnie niski kurs na Belgow , bo nie sa jacys bardzo mocni ???? Ostatni mecz sie udal to nie znaczy ze i dzis tak bedzie ! Licze ze padnie w tym meczu najwiecej bramek sposrod meczow 1/8 ( wiadomo moze byc 0-0 to jest pilka nozna )... Wegrzy cos ukasza wiec przeczuwam 1-1 badz 2-2 .. a moze wiecej ? Okarze sie juz niedlugo ! Powodzenia !
⛔ 100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Euro 2016
Data, godzina: 26.06.2016 21-00
Spotkanie: Belgia - Węgry
typ: Belgia -1.5
kurs: 3.00
buk: unibet
Analiza:
Dzis nie spodziewam sie niespodzianek w 1/8 euro. We wcześniejszych meczach zgodnie z planem awansowały Francja (choć z wielkimi problemami ograli Irlandczyków) oraz Niemcy (pewna wygrana ze Slowacją 3-0). A wieczorem mianowana na czarnego konia turnieju Belgia zagra z rewelacyjnym Węgrom, którzy wygrali swoją grupę. Nie chce umniejszac sukcesu Madziarzy, ale wygrali najsłabszą grupę pokonując fatalnie grających Austriaków oraz zremisowali z Islandią i bezbarwną Portugalią. Dzis jednak rywal ktory gra zdecydowanie lepiej niż grupowi rywale, bo Belgowie po inauguracyjnej porażce z Włochami później rozbili Irlandię 3-0 i w meczu o drugie miejsce wygrali ze Szwedami 1-0. Dzieki zajęciu drugiego miejsca w tabeli Czerwone Diabły trafiły do tej zdecydowanie słabszej (przynajmniej na papierze) części turniejowej drabinki i po wczorajszej porażce Chorwatów wydają się najpoważniejszym zespołem do awansu z tej grupy do finału. Dziś jednak muszą ograć Węgrów, ktorzy odnieśli największy sukces od wielu lat. I moim zdaniem Belgia powinna temu zadaniu sprostać, bo grają bardzo dobry turniej. A moim zdaniem limit szczęscia przez Wegrów został już wykorzystany. Zresztą Belgowie na razie mnie nie zawodzą i puki co grają tak jak zakładałem. Dzis uważam ze uczynią kolejny krok w kierunku medalu mistrzostw Europy, a to musi oznaczać tylko jedno - wygrana. A ze maja jeden z najmocniejszych składów ze wszystkich ekip na turnieju z mega gwiazdami (wymieniać nie ma co bo spokojnie Belgowie skleiliby dwie bardzo silne jedenastki). Dziś zabraknie tylko Mirallasa, a u Wegrów Fioli, ale nie są to dla obu zespołow niewiadomo jak wielkie osłabienia. Moim zdaniem dziś Belgowie pewnie zameldują sie w najlepszej ósemce turnieju. Stawiam na Belgię
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tipman 353

tipman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Egipt, Premier league
Godzina: 22:00
Spotkanie: El-Shorta - Ghazl El Mahallah
Typ: over 3.5
Kurs: 4.66
Bukmacher: Oddsring
No to kończymy tydzień na plusie. Mam nadzieję, że dzisiejszy typ równiez wejdzie ???? . A na dzisiejszy wieczó mam lige egipską: El-Shorta - Ghazl El Mahallah
El Shorta(16) u siebie tylko z jednym zwycięstwem w 16 meczach. Za to w bramkach bilans niezły 15-23 co oznacza, że strzelają jedną bramkę na mecz, a tracą nieco więcej. Myślę, że dzisiaj proporcja się może nieco zmienić a to dlatego, że grają z ostatnią drużyną w lidze. A komu mają strzelac jak nie słabeuszom. Liczę dzisiaj na 2 bramki gospodarzy w ostatnich 5 meczach u siebie strzelali co najmniej 2 bramki.
Ghazl El Mahallah(18) już tak bramkostrzelny nie jest na wyjazdach, ale niezbyt mocnemu gospodarzowi co najmniej 1 powinni strzelić(2 bramki strzelili 17 w tabeli Haras El Hodood). Liczę na wynik 3:1
Pozostałe typy:
obie drużyny strzelą 2.28
over 2.5 2.43
HT over 1 2.31
2 połowa over 1.5 2.50
Powodzenia
⛔ 100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia serie a
Godzina: 23-30
Spotkanie: recife-chapecoense
Typ:eek:ver 2,5
Kurs: 2,24
Bukmacher: oddsring
Moim zdaniem mocno zawyzone kursy. Goscie w 5 wyjazdowych grach az 4 powyzej tej linii. Recife, ktore jest tu faworytem tylko 2/4 ale z wysoka srednia 3,8 goli w domowych pojedynkach. Wreszcie 4 gry tych klubow na boisku dzisiejszego gospodarza w latac 13-15 i w komplecie overy. Ja widze tu jednak value.

Analiza:
✅ 124
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom