>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.06.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 26. Czerwca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Afryka COSAFA CUP
Godz: 19:30
Spotkanie Madagascar-Seszele
Typ: Madagascar wygra 1 połowe
Kurs 2.09
Buk Fortuna
Analiza: Pierwsze spotkanie w ramach COSAFA Cup w Afryce, Madagascar podejmował będzie ekipę Seszel, gospodarze są przez bukmacherów wystawiających kursy uznawani za faworyta do zdobycia kompletu punktów w tym meczu, bowiem goście spotkania wyjazdowe krótko mówiąc mają beznadziejne, Seszele nie wygrały ostatnich 15 spotkań, zanotowali w tym czasie aż 14 porażek, oraz 1 podział punktów, ich bilans bramkowy w tym czasie wyniósł: 48:7 tak więc w każdym ze spotkań kilka goli tracą z tego co widzę w spotkaniach z udziałem tej ekipy pada mnie więcej 3-4 bramki w meczu, myślę że Madagascar, który jest zespołem notującym znacznie lepsze rezultaty (wygrał 5 ostatnich swoich spotkań ) powinien również w tym spotkaniu sięgnąć po komplet punktów, obie drużyny spotykały się ze sobą do tej pory 2 razy i za każdym razem Madagascar był zespołem lepszym i zwyciężał, raz był to wynik 0:5 raz 0:1 , tu taj postawiłbym na wygraną z Madagascaru do połowy jak i na koniec spotkania, mój typ to wynik 3:0 po 90 minutach tej rywalizacji.
✅109
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
makelele83 163

makelele83

Weteran
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja - II liga(Superettan)
Godzina: 19:00
Spotkanie: Trelleborgs - Brommapojkarna
Typ: 2/+2,5
Kurs: 2.99
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś przenosimy się do Szwecji, a konkretnie do Trelleborgsa,
gdzie miejscowi podejmą lidera ze Sztokholmu. Goście idą jak &quot;burza&quot;.
Nad drugim miejscem po 13 kolejkach mają już 8 pkt przewagi (11-1-1)
z bilansem 31-8. To robi wrażenie.
Zespół gospodarzy zajmuje 10 lokatę (4-5-4) przy bilansie 21-13.
Trzeba przyznać, że jak na zespół środka tabeli bilans strzelecki również nie najgorszy. A zatem zakładam, że bramkę powinni strzelić, choć to nie jest konieczne na powodzenie mojego typu. Głównie liczę na zespół ze Sztokholmu, który potwierdzi znakomitą formę.
Tak czy owak typ jak najbardziej realny i według mnie bezpieczny
do grania.
⛔100
 
czarnybet 6

czarnybet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia, Veikkausliiga
Godzina: 17.30
Spotkanie: Rovaniemi-Ilves
Typ: X
Kurs: 3.10
Buk:Bet-at-home
Cos Specjalnego, chodzi mi tu glownie o zespol Roveniemi, ktory wygral 5 spotkan i 8 przegral - w sume 13 kolejek i ani razu nie padl remis. Co dosc nie spotykane, tymbardziej w tej lidze gdzie zespoly graja na podobnym poziomie i np druzyna Lahti remisuje juz 6 raz z rzedu. Roveniemi i Ilves dzieli 5 punktow i 5 miejsc w tabeli ale jak juz pisalem w tej lidze niema zbyt wiele roznic jesli chodzi o umiejetnosci budzet czy cokolwiek jedynie HJK ma nad nimi przewage. nie bd wiec sie tu rozpisywal, ale polecam przyjzec sie druzynie Rov. gdyz wkoncu remis pasc musi jak nie teraz to moze nast. razem? mozna sukcesywnie podnosic stawke w przypadku braku remisu i finalnie zarobic pare $$$ nie wieze ze nie zremisuja w tym sezonie. Pozdro !
⛔100
 
endi1918 141

endi1918

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina:
13
Spotkanie:
Bułgaria-Serbia
Typ:
poniżej 176,5 pkt
Kurs:
1,75
Bukmacher:
Iforbet

Analiza: Witam. Mam na jutro dość dobry typ. Serbki graja w Rosji z Bułgarkami. I co tu dużo mowić faworyt starcia jest tylko jeden. Ogladalem wcześniej mecze Serbek jest to na ten moment troche inna półka. Warto dodać że nie miały łatwych rywalek a nie straciły z nimi seta w tym roku. Myśle ze jak nawet potknie im sie noga w jednym secie to w kolejnych wyrobia spokojnie przewage i zamkna sie w tym zakladzie. Życze powodzenia!
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Argentyna, Primera Division
Godzina: 01:00
Spotkanie: Colon – River Plate
Typ: River Plate wygra i obie strzelą
Kurs: 4,40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Argentyńska Primera Divison zaprasza na spotkanie wicelidera - River Plate, który wystąpi w roli przyjezdnego w meczu z Colon.
River Plate traci do pierwszego miejsca 5 oczek. W meczach wyjazdowych spisują się dobrze (8-2-4) i co ważne potrafią strzelać bramki. W delegacjach strzelają prawie 2 gole na mecz ( 26 bramek w 14 spotkaniach ).
Colon z pewnością jest drużyną groźną. Na własnym obiekcie również radzą sobie nie najgorzej (7-3-4).
Mecz z pewnością o stawkę. River Plate może i nie jest w najlepszej formie, mimo wszystko stać ich tutaj na zwycięstwo. Liga argentyńska należy raczej do ovrowych. Ekipa gości potrafi strzelać bramki i są tutaj faworytem w moim odczuciu. W meczach pomiędzy tymi drużyna btts często miało miejsce a i w obecnym sezonie, zarówno Colon jak i River Plate nie prezentują najwyższej jakości defensywy. Upatruję zwycięstwa gości ze stratą bramki.
Powodzenia i pozdrawiam. ⛔100
 
paaaaatryk 56

paaaaatryk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ARGENTYNA: Primera División
Godzina:
00:10
Spotkanie:
Benfield - Racing Club
Typ: over 2.5
Kurs:
1.86
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Dziś ostatnia kolejka w lidze Argentyńskiej, gdzie 3 w tabeli Benfield(54pkt) będzie grało u siebie z 7 w tabeli Racing(52pkt). Będzie to arcyważny mecz przede wszystkim dla Racingu który cały czas ma szanse na pierwsza 5 która daje udział w el. do Copa Libertadores, Benfield też nie ma jeszcze w 100% zagwarantowanego miejsca w pierwszej 5 gdyż pomiędzy 3 a 7 miejscem jest różnica zaledwie 2pkt , a 4,5 i 6 drużyny w tabeli nie rozegrały jeszcze swoich meczów i także będą się starać wygrać spotkania. Uważam że w tym meczu walka będzie do samego końca i posypię się dużo bramek bo każda drużyna będzie chciała zwyciężyć, dlatego mój typ na over 2.5 w meczu. Liga argentyńska to liga gdzie często pada dużo bramek jak grają drużyny z pierwszej 8. Oba zespoły będą usiłowały strzelić bramkę a remis w sumie nie gwarantuje pewnego udziału w Copa Libertadores. Powodzenia
✅86
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Antalya, ATP
Godzina: 13:00
Spotkanie: Dutra Da Silva - Ramanathan R. (Ind)
Typ: Dutra Da Silva wygra 2:0
Kurs: 3.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zupełnie nie rozumiem dlaczego są tak wyrównane kursy na ten mecz. Nie słyszałem o żadnych problemach Brazylijczyka, wiec dla mnie jedynym i zdecydowanym faworytem tego meczu jest doświadczony (33 lata), zajmujący 68 pozycję w rankingu ATP, Dutra Da Silva. Przeciwnik to młody (22 lata), zajmujący 221 pozycję w rankingu tenisista z Indii. Obaj spotkali się dokładnie 2 lata temu na turnieju w Mediolanie (ziemna), gdzie bardzo łatwo wygrał Brazylijczyk (6:2, 6:2). Ostatnio młody Hindus może pochwalić się jedynie wygranymi z tenisistami z trzeciej setki (albo i niżej) rankingu. Inaczej jest z Brazylijczykiem który na co dzień wygrywa z przeciwnikami z pierwszej setki rankingu, a jeśli już przegrywa to nie z byle kim (ostatnio był to Raonic i Wawrinka). Dlatego stawiam na pewną wygraną Brazylijczyka.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamasutra10 570,4K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , Chiny - Super Liga
Godzina: 13:35
Spotkanie: Beijing Guoan - Jiangsu Suning
Typ: Beijing Guoan win / over 1.5 gola w meczu
Kurs: 2.20
Bukmacher: iforBet
Analiza:

Pojedynek dwóch drużyn które w ostatnim czasie przeszły pewną transformację , głównie jeśli idzie o posady trenerskie , a w związku z tym także roszady w składzie. Goście znajdują się w strefie spadkowej ( 15 przedostatnie miejsce ) i są jedną z najgorzej grających ekip na wyjeździe ( 0-3-3). Na dodatek odpadli w 1/8 AFC po bratobójczym pojedynku z Shanghai SIPG co spowodowało opisaną wyżej zmianę trenera. Stery objął nie byle kto bo sam Fabio Capello , sądzę jednak że zajmie mu trochę czasu poukładanie po swojemu drużyny i skierowanie na odpowiednie tory.
Po drugiej stronie ekipa gospodarzy ( 7 m. ), gdzie pracującego do tej pory Gonzaleza zmienił miejscowy szkoleniowiec Feng co dało od razu wymierny efekt w postaci wygranej w bardzo ważnym domowym pojedynku przeciw Tianjin Teda. Domowy bilans 3-2-1 może nie zachwyca ale rywal i sytuacja w jakiej się obecnie znalazł może być szansą na poprawienie tego rezultatu. Dlatego stawiam ich dzisiaj w roli faworyta do wygranej , lekko podbijając kurs opcją 1/ +1.5.
⛔100
 
K 22

kabaczekgk12

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - Eastbourne (Wielka Brytania), trawiasta - 1/16-finału
Godzina: 13:30
Spotkanie: Vesely J. - Pospisil V.
Typ: Vesely J. +3gemy AH
Kurs: 1.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam serdecznie wszystkie typerki oraz typerow korzystajacych ze strony twojtyp.pl a takze wszystkich ktorzy zaczynaja swoja przygode z bukmacherka i poszukuja ciekawych typow, mamy dzis 26 dzien czerwca poniedzialek, nowy tydzien zaczynam od typu z tenisa wybralem mecz z turnieju ATP - SINGIEL: Eastbourne (Wielka Brytania), trawiasta - 1/16-finału, w meczu zaplanowanym na godzine 13:30 zagraja Czech Jiri Vesely oraz Kanadyjczyk Vasek Pospisil. Czech jest mlodszy ma 23 lata i jest obecnie sklasyfikowany na miejscu 45 ATP, Pospisil ma 27 lat i obecnie zajmuje 76 miejsce w rankingu ATP. Obaj tenisisci jeszcze nie mieli okazji zagrac ze soba a jako faworyta w dzisiejszym meczu bukmacherzy wskazuja na Kanadyjczyka ja raczej gralbym na Vesele&#39;go. Pospisil musial grac w kwalifikacjach, rozegral tylko jeden mecz w ktorym wygral 2:0 w setach z Brytyjczykiem Wardem 2:0 w setach, w finalowej rundzie Chorwat Ivan Dodig oddal mecz walkowerem i Vasek moze teraz wystapic w turnieju glownym. Vesely jeszcze w tym roku nie gral na trawie i pewnie stad takie kursy, ostatni mecz Vesely zagral 10 czerwca w finale w Prosciejowie gdzie wygral z Argentyczykiem Delbonisem 2:1 w setach. W tym spotkaniu stawiam na zwyciestwo Czecha Jiri Veselego w handicapie azjatyckim +3 gemy, kurs 1.56, zycze powodzenia i wysokich wygranych!
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Norwegia, Eliteserien
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Stromsgodset – Molde
Typ: over 2.5
Kurs: 1.70
Bukmacher: unibet
Analiza:
Tak jak rozpoczęliśmy tak też powinniśmy zakończyć 14 –tą serią gier w Norweskiej Eliteserien a więc bramkami, na zakończenie kibice dostają hit w postaci starcia Stromsgodset z Molde. Spotykają się dwie ekipy które w ostatnich latach walczyły o najwyższe cele, jednak w ostatnim sezonie ta ich strata do czołówki się zwiększyła i w tym roku są problemy.
Szczególnie gospodarze nie mogą się odrodzić w tej chwili dolne rejony tabeli, to co się nie zmienia to jest to zespół nastawiony ofensywnie, który ma odpowiednią jakość by rywalizować z najlepszymi. Oglądałem ostatni mecz z Valerenga na wyjeździe zremisowany 1:1 gdzie obie ekipy zmarnowały cały mnóstwo sytuacji bramkowych bo tam powinien być wynik hokejowy, ten mecz pokazała że gospodarze nawet na wyjeździe grają otwartą piłkę z faworytem, a wyjazdy to ich wielki problem jeszcze nie wygrali spotkania. W domu czują się świetnie i co najważniejsze potrafią wykorzystywać sytuację – przegrali tutaj tylko raz zdobywając 11 bramek w 6 spotkaniach przy 7 straconych czyli pod kątem overa świetnie, tylko w jednym meczu nie stracili bramki, w każdym strzelali przynajmniej bramkę. Dziś trener nie będzie mógł skorzystać z ważnego defensora Parra 12/1, to jeden z najbardziej doświadczonych graczy w ekipie, oczywiście ten fakt w kontekście typy mnie nie martwi.
Molde jest w zdecydowanie lepszej sytuacji i jest w czołówce, patrząc na lata w których zdobywali mistrzostwa na pewno nie są ekipą tak dobrze zorganizowaną w defensywie, tracą zdecydowanie więcej i łatwiej. Nie zatracili jednak swojego kunsztu w ofensywie, zresztą w każdym meczu grają o pełną pulę – są najrzadziej remisującą ekipą. Dużo problemów jest na wyjazdach w 6 spotkaniach stracili 11 bramek i to jest bilans na minus przy 8 strzelonych. W bardzo dobrej formie jest dwójka snajperów SigurĂ°arson oraz Brustad którzy strzelili razem już 11 bramek.
Oglądając ostatnie poczynaniach obu ekip ten mecz powinien być otwartym widowiskiem, tym bardziej że obie ekipy cały czas gonią, muszą odrabiać, a na pewno w tym sezonie jakoś jest po stronie ataku niż defensywy.
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Witajcie ;) Wczorajszy zjawiskowy kurs pięknie wszedł ;) Na dziś mam takową propozycję:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia
Godzina: 19:00
Spotkanie: Stromsgodset-Molde
Typ: Wygrana Molde
Kurs: 4.12
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Podobnie jak wczoraj,widzę w tym typie spore Value. Gospodarze w tym sezonie dołują wybitnie-nie mogą znaleźć swojego rytmu i szczerze mówiąć wątpie aby dziś ten mecz wygrali. Niby dużo bramek strzelają,ale wrto też zauważyc komu te bramki strzelają-między innymi 4 gole wbili outsajderowi ligi-dla Vikingowi. Dziś ich czeka dużo trudniejsze zadanie-Molde. Molde również w tym sezonie nie osiąga wyników na miare hhistorii klubu,jednak wciąż uważam,że walka o mistrzostwo rozegra się między trzema klubami z wielkiej trójcy,a mianowicie między Rosenborgiem,Molde i Valerengą. Molde to klub,który nie idzie na kompromisy i walczy w każdym spotkaniu o komplet punktów,a dziś będą mieli okazje,aby te 3 pkt zdobyć. Zespół gospodarzy,będzie dziś osłabiony brakiem podstawowego obrońcy-Molde jest na tyle doświadczonym zespołem,że będa chcieli ten fakt wykorzystać od początku i myślę,że od razu będą chcieli ukąsić-dwojka napastników Molde jest w dobrej formie,a obrona gospodarzy do najmocniejszych na pewno nie należy ;) Nie wiem co jest nie tak z tymi kursami-może buki wiedzą coś wiecej,ale kursy zdecydowanie przesadzone i według mnie powinny być w granicach 2.80-3.25.
Moja stawka: 3/10.
Pomogłem? Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39;.
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !

Zawyżony kurs
⛔100
(kurs w podanym buku od 22.06 do teraz utrzymywał się w granicach 3.19-3.62)
do sprawdzenia pod tym linkiem http://www.oddsportal.com/soccer/norway/eliteserien/stromsgodset-molde-KhFqH9c4/
 
martinellini 468

martinellini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ,Afryka COSAFA Cup
Godzina: 19:30
Spotkanie: Madagaskar - Seszele
Typ: Madagaskar -2
Kurs: 5.40
Bukmacher: Unibet
Niedługo koniec miesiąca, więc trzeba zaryzykować. W ofercie bukmacherskiej ciężko dziś znaleźć spotkania z wyższej półki dlatego czas spróbować jeszcze raz w COSAFA Cup. Dwa tygodnie temu reprezentacja Madagaskaru niespodziewanie pokonała Sudańczyków 3:1 w pierwszym meczu kwalifikacyjnym do Pucharu Narodów Afryki. Madagaskar może pochwalić się serią 5 zwycięstw z rzędu. Nieco inaczej sprawy mają się na Seszelach. Ostatni mecz wygrali oni w marcu ubiegłego roku, a od tamtej pory zanotowali 8 porażek i 1 remis Co więcej w ostatnich miesiącach Seszele przegrało 5:1 z Libią i 5:0 z Zimbabwe. Typ dosyć ryzykowny, gdyż po prostu nie znam się na tych klimatach, ale w końcu kto nie ryzykuje nie pije szampana. Powodzenia ;)
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - Eastbourne - kobiet
Spotkanie: J. Ostapenko - C. Suarez Navarro
Godzina: 17:15
Typ: 1
Kurs: 1,72
Bukmacher: eFortuna
W tym meczu zaryzykuję na zwyciężczynię tegorocznego Rolanda Garrosa. J. Ostapenko inauguruje w tym roku sezon trawiasty na pewno w kapitalnym nastroju, niecały miesiąc temu wygrała dość sensacyjnie Roland Garros. Ostapenko ma piekielnie mocne uderzenie jest bardzo agresywna w swoim tenisie co za tym idzie ma dużo własnych błędów ale jeszcze więcej ma wygranych bezpośrednich punktów.

Suarez Navarro w tym roku już 2 mecze zagrała na trawie 1 wygrany 1 przegrany. 0:2 z C. Bellis i 2:0 z E. Makarowa.

Dziś myślę, że Ostapenko wyjdzie naładowana i skoncentrowana na ten mecz i oby jej sodówa do głowy nie odbiła.

Jeśli zagra na swoim poziomie o wynik tego meczu mogę być spokojny.


Powodzenia.
✅72
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Eastbourne (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 17:25
Spotkanie: Cameron Norrie - Horacio Zeballos
Typ: 1
Kurs: 2,52
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Zeballos na trawie słabo sobie radzi i ostatni mecz na tej nawierzchni zagrał rok temu na Wimbledonie. Norrie to z kolei młody Brytyjczyk, który u siebie na korcie powinien dzisiaj powalczyć o zwycięstwo. Cameron gra na tym turnieju dzięki dzikiej karcie. Napewno dużo bardziej utytułowanym tenisistą jest Horacio, który jest bardziej doświadczony i zajmuje lepszą pozycję w rankingu ATP ale na trawie myślę, że Cameron jest w stanie z tym tenisistą powalczyć i sprawić niespodziankę wygrywając to spotkanie. Argentyńczyk nigdy nic wielkiego na tej nawierzchni nie grał i raczej unika kortów trawiastych. Tutaj ten turniej traktuje jako przetarcie przed wielkim szlemem ale nie czarujmy się ani tutaj ani na Wimbledonie nic wielkiego nie osiągnie i raczej szybko odpadnie ;) Horacio to typowy ceglak i na mączce czuje się najlepiej i osiąga swoje najlepsze wyniki, trawa to tylko taka odskocznia ale nic wielkiego na niej nie grał i już nie zagra. Norrie do tej pory też nic wielkiego nie pokazał ale to jeszcze młody tenisista i wolę tutaj iść w jego wygraną, bo jednak myślę, że na tej nawierchni będzie sobie lepiej radził od rywala. Wkońcu turniej rozgrywany u niego w Wielkiej Brytani, tak więc będzie chciał się tutaj pokazać z jak najlepszej strony, żeby pokazać, że nie przypadkowo dostał tę dziką kartę. Norrie przynajmniej już w tym roku zaliczył turnieje z kortami trawiastymi, wprawdzie nic wielkiego na nich nie pokazał ale przynajmniej już jest zaznajomiony z trawą i powinien lepiej poruszać się na korcie.
✅152
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
donviehos 14

donviehos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Islandia Pepsideild
Godzina: 21:15
Spotkanie: Vikingur Reykjavik - Olafsvik
Typ: over 3,5 goal
Kurs: 2,38
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zacząłem doceniać &quot;podpowiedzi&quot; bukmacherów, mianowicie w tym meczu overy poszły dość wyraźnie w dół a nieco spadły undery wyników łącznych strzelonych bramek. Mamy tu &#39;hegemona&#39; islandzkiej piłki czyli Vikingura, który nie przegrał niczego od 5 potyczek (3W 2R), w których zdobył 11 goli tracąc 7. Niby niewielka różnica ale tak się gra na Islandii, na rympał po prostu. Na przeciw staną goście z Olafsvik który grają koszmarnie, jedynie widać że się ogarnęli i przerwali fatalną passę. Ostatnie dwa mecze to zwycięstwo i remis. To myślę pozwala roić, że coś strzelą. Typ zatem nie tyle oczywisty jak na gospodarzy co raczej na obfitą wymianę ciosów. Dokładny wynik typu 4-2 mnie nie zdziwi, o ile w innych ligach dużo radszy. Powo!
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Mecze Towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: Olympiakos - Ludogorets
Typ: Poniżej 1,5 gola
Kurs: 3,80
Bukmacher: Unibet
Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, w dniu dzisiejszym oferta jest bardzo okrojona jednak udało znaleźć się w moim odczucie interesujące spotkanie z przyzwoitym valuebetem. Będzie to mecz towarzyski pomiędzy drużyną z Olympiakosu, a bułgarskim Ludogoretsem. Moja propozycja na ten mecz dotyczy opcji underowej 1,5 gdyż uważam, że to spotkanie mimo że towarzyskie będzie niezwykle wyrównane i nie zobaczymy tutaj gradu goli, a ewentualnie skromne zwyciestwo jednych lub drugich 1:0. Grecki zespół do tej pory rozegrał jedno spotkanie z dużo słabszym rywalem z ligi austriackiej Wattens, a wynik 2:0 pozostawia wiele pytań na temat formy wielokrotnego mistrza Grecji, w przypadku drużyny bułgarskiej można zauważyć formę zwyżkowa, gdyż ograli Gabale 0:2 co nie jest dużym zaskoczeniem, jednak wygrana z Zenitem robi wrażenie i pokazuje że Bułgarzy odrobili lekcje. Również większość zespołów w tego typu spotkaniach testuje sporo nowych zawodników, co powoduje że tempo gry spada gdyż wiadomo, że nowy zawodnik nie ma jeszcze zgrania z podstawową jedynastką przez co trzon drużyny nie funkcjonuje tak jak trzeba. Moim zdaniem nie zobaczymy tutaj fajerwerk i gradu goli po którejś ze stron, jednak bardziej skłaniałbym się tutaj w stronę bezbramkowego remisu bądź skromnego zwycięstwa jednej ze stron.
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia, Veikkausliiga
Godzina: 18:30
Spotkanie: SJK - Kemi
Typ: 2
Kurs: 6,25
Buk: forbet
Dzisiaj już z większą pokorą pozwolę sobie przeanalizować ten typ. Fińska liga lubi niespodzianki z tego co obserwuje , wyniki są często nieracjonalne a sami bukmacherzy sądząc po nietypowych kursach nie wiedzą za bardzo jak do tego podejść. Jeśli chodzi o zespół Kemi to inspirujące są dla mnie ich mecze wyjazdowe, ich trzy ostatnie wygrane wyjazdy były po bardzo wysokich kursach tj. 3,65 - wygrany , 5,50 wygrany i 6,5.. - wygrany , widać bukmacherzy wątpili tutaj w drużynę Kemi i wbrew ich oczekiwaniom drużyna ta wygrywała te mecz nawet z handi co ciekawe..Powiadają do trzech razy sztuka ale czemu i ta sztuka nie mogłaby się udać czwarty raz. Co ciekawe napastnik Kemi jest dosyć bramkostrzelny - Valencic strzelił już 7 bramek i jak widać jest wystawiony w drużynie Kemi na ataku od 1 minuty.
⛔100
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Islandia 1 liga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Breidablik - Grindiavik
Typ: 1
Kurs: 1,92
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Na dzisiaj przygotowałem dla Was pewniaczka przy całkiem dobrym kursie. Z reguły gram ostro, ale ponieważ ostatnio słabo wchodzi postanowiłem postawić na skuteczność przy mnie pazernym podejściu do zabawy. Gospodarze wybranego przeze mnie spotkania ostatnio nie grają rewelacyjnie u siebie, ale ogółem grają całkiem nieźle i są w bardzo dobrej formie zajmując 2 miejsce (pod względem formy) tuż za ekipą Grindaviku, który też radzi sobie całkiem przyzwoicie. Co mnie dzisiaj przekonało do wytypowania 1 to przede wszystkim dość zdecydowane spadki na drużynę gospodarzy u większości bukmacherów. Jeśli przyjrzeć się tylko gołym statystykom to oczywiście goście są tutaj faworytem, ale jednak musi być jakiś powód, że widzimy takie zmiany. Tak czy inaczej życzę wszystkim powodzenia i przesyłam szczególne pozdrowienia dla gracza Manipulation, który jest moim idolem:) Pozdrawiam!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom