>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.07.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 26. Lipca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 570,4K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Pilka Nozna, LM - Kwalifikacje
Godzina: 16:00
Spotkanie: Astana - Legia
Typ: Astana
Kurs: 2.30
Bukmacher: : iforBet
Analiza :

Pora zastanowić się nad zagraniem tego beta póki kurs na gospodarzy w miarę dobry. Szansę na awans w tej parze stawiam 50/50 wbrew temu co proponują bukmacherzy np. 2.26 - 1.55 ( Fortuna ) lub 1.65 - 2.05 ( Iforbet)... Astana aby mysleć o awansie musi domowe spotkanie wygrać , gdyż tylko wtedy ma szanse jechać z nadziejami do Warszawy i sądzę że piłkarze dobrze o tym wiedzą dołożą więc wszelkich starań by tego dokonać. W poprzedniej rundzie Astana nieoczekiwanie męczyła sie z łotewskim Spartakasem wygrywając na wyjeździe 1:0 i remisując w domu 1:1 do końca drżąc o wynik. Generalnie Kazachowie w domu nie przegrali od sezonu 2014/15 kiedy to ulegli ekipie Villareal ( 0:3) , w następnych 12 meczach na arenie międzynarodowej jako gospodarz nie doznali porazki. W ub. roku w walce o LM odpadli z Celtikiem ( 1:1,1:2) a walce o fazę grupowa LE ograli Bate Borysow ( 2:0,2:2)...W meczach grupowych zajęli 4 miejsce , ale nie przegrali w domu ( Olimpiakos P. 1:1, Apoel N. 2:1, Young Boys 0:0 ).
FK Astana ma być wizytówką Kazachstanu. Klub należy też do tak zwanego „klubu prezydenta”, czyli „Astana Presidential Sports Club”. W skład tej prestiżowej organizacji wchodzi kolarska grupa Astana, koszykarze z Basketball Club Astana, drużyna hokejowa Barys Astana, bokserzy z Astana Arlans, rywalizujący w World Series Boxing, a także wspomniani piłkarze. Wszystkie powyższe ekipy mają spore budżety, niektórym chyba tylko brakuje doświadczenia, a prezydent Nazarbajew jest honorowym prezesem klubu.
Astana Arena, na którym na co dzień rozgrywa swoje mecze nasz rywal, jest też obiektem wykorzystywanym na spotkania reprezentacji Kazachstanu. To na tym stadionie reprezentacja Polski zremisowała we wrześniowym meczu w ubiegłym roku - 2:2. Nie jest to łatwy teren do gry – zadaszony dach, sztuczna murawa i 30 tysięcy kibiców, którzy głośno dopingują swój zespół. Wielu z występujących zawodników w drużynie Stanimira Stoiłowa, to reprezentanci drużyn narodowych: sześciu piłkarzy powoływanych do reprezentacji Kazachstanu (m.in. Juri Łogwinienko, Dmitrij Szomko, Serykżan Mużykow), dwóch reprezentantów Białorusi (Igor Szitow czy Iwan Majewski, który grał w Zawiszy Bydgoszcz), Węgier (Laszlo Kleinheisler), Bośni i Hercegowiny (Marin Anicić) oraz Kongo (Junior Kabananga). Wspomniany Kabananga w tym sezonie strzelił już 14 bramek i zanotował pięć asyst, co daje mu ex-aequo pierwsze miejsce w klasyfikacji strzelców ligi kazachskiej.
Zupełnie inna sytuacja po stronie Legii która zaaplikowała fińskiemu Marienhamn łącznie 9 goli ( 3:0; 6:0) ale powiedzmy szczerze rywal to totalni kelnerzy jak się okazało , nie bardzo potrafiący grać w piłkę i nie wiem jakim cudem ograli w ub. sezonie HJK w walce o koronę. Jeśli dołożymy do tego nie najlepsze występy Legii w lidze ( 1:3 w Zabrzu i 1:1 w Warszawie z Koroną ) aktualna dyspozycja Warszawiaków daje wiele do myślenia. Mecz w Astanie będzie prawdziwym testem wartości tego zespołu . Na dodatek przyjdzie im grać bez Jodłowca i Radovica , brak zwłaszcza tego ostatniego może być mocno odczuwalny.

Jak napisałem na wstępie uważam tę parę za mocno wyrównaną i sądzę że obydwie ekipy wygrają swoje mecze będąc gospodarzem natomiast o awansie zadecyduje lepszy bilans goli zdobytych na wyjeździe.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Świat
Godzina: 15:00
Spotkanie: Tunezja u21 - Islandia u21
Typ: Wygrana Tunezji (z ewentualną dogrywką)
Kurs: 5.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Powiem szcze,ze czaiłem się ponownie na Algierie,jednak kurs niegodny uwagi,gdyż Macedończycy sportowo są dużo lepsi od gospodarzy. Jednak w oko wpadł mi również inny mecz-zdecydowanie jeden z najciekawszych jutrzejszego dnia. Tunezja zmierzy się z Islandią-na początku turnieju Islandyczyc podobali mi się bardzo-mega ofensywa i skuteczność,jednak z biegiem czasu drużyna ta spadła mocno w cyfrach,a takze ciężko ich się oglądało-zwłaszcza z Chorwatami-niby w 1wszej połowie nie zagrali najmocniejszym ustawieniem,jednak w 2giej połowie już tak,a i tak nie zdołali zbyt wiele nadrobić ( dodam,ze Chorwacja na tym turnieju jest bardzo słaba ).
Natomiast Tunezja mi bardzo imponuje ( mimo,ze za wiele nie wygrali )-grają odwąznie,szybko i do przodu. I tutaj widzę dla nich szansę-nie wystraszą się Islandii-uderzą od początku,mocno-mam nadzieję,że i skutecznie. Islandczycy na pewno będa chcieli pograć w tatktyczne szachy-tu wolniej,tu szybciej itd. Tunezja po prostu z pazurami sie na Islandyczyków rzuci.
Co wiecej drużyny ala Tunezja/Algieria są bardzo mile widziane w oczach sędziów na tym turnieju. O Algierii juz mówiłem. Natomiast ewidentnie sędziowie byli za Tunezyjczykami w meczu z Rosjanami,gdzie oczywiście Tunezja wygrała.
Moja stawka: 4/10.
Pomogłem? Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39;.
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: ???? Prague 2 challenger, round of 16, clay
Godzina: 11:00
Spotkanie: Safiullin Roman - Ojeda Lara Ricardo
Typ: Ojeda Lara Ricardo
Kurs: 1.45
Bukmacher: : expekt
Ojeda Lara (266) to gracz głównie nawierzchni ziemnej,choć na hardzie też wygląda nieżle. Bilans clay (28/11) hard (7/1).W czerwcu finał futuresa. Dobrze wygląda na tym turnieju co pokazał w meczu z Ignatikiem(135),finalistą z zeszłego roku,którego odprawił w 2 setach.Teraz trafia na znacznie łatwiejszego przeciwnika niż w R1
Safiullin(400) przegrał w qwalach z Chazalem w dwóch setach i dostał się jako lucky loser. Potem pokonał będącego w słabszej formie Fayzieva(255) Jego bilans clay (7/9).Roman preferuje hard i hale. Ja tutaj widzę zwycięstwo bardziej ogranego i doświadczonego ziemniaka,który wydaje się być w dobrej formie ;)
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kolumbia, Primera B, Clausura
Godzina: 02:45
Spotkanie: Deportivo Pereira - Real Santander
Typ: Remis i powyżej 1.5 gola
Kurs: 4.70
Bukmacher: forBet
Analiza:
Mecz 2 ligi kolumbijskiej pomiędzy Deportivo Pereira, a młodszym historycznie klubem Real Santander. To dopiero 4 kolejka tej ligi i oba kluby posiadają taki sam bilans meczów: 1-1-1. Ich ostatni mecz który odbył się 03.08 tego roku na stadionie dzisiejszego gościa zakończył się wynikiem nierozstrzygniętym 0:0. Dodam, ze w rozegranych dotychczasowych 3 meczach sezonu oba zespoły spotkały się z jednym, tym samym zespołem Llaneros. W jednym jak i w drugim przypadku zanotowano podział punktów z golami (2:2 i 3:3). Z powyższych powodów stawiam na bramkowy remis. Powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal LM
Godz: 20:45
Spotkanie Celtic-Rosenborg
Typ: Celtic wygra dokładnie 1 golem
Kurs 3.45
Buk Fortuna
Analiza: 3 runda eliminacji piłkarskiej Ligi Mistrzów , Szkocki Celtic na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Rosenborgu Trondheim , który w poprzedniej rundzie ledwo uporał się z Irlandzkim Dundalk. W tym meczu na pewno mistrzowie Szkocji są faworytem tak do wygrania tego pierwszego spotkania jak i do awansu do następnej rundy. Celtic na własnym stadionie rzadko ponosił porażki ostatnimi czasy , , goście na wyjazdach grają różnie w swojej lidze wygrywają,ale liga Norweska jak i Szkocka nie są najsilniejsze, nie ma się co oszukiwać. W tym meczu liczę na przewagę Celticu od pierwszej do ostatniej minuty bowiem widziałem jaki problem mieli z organizowaniem sobie gry w poprzednim spotkaniu ze średniakiem z Dundalk. Kursy na ekipę gospodarzy jednak moim zdaniem są delikatnie zaniżone bowiem myślę że Celtic jakiegoś pogromu tutaj nie sprawi i że jeśli wygra będzie to wygrana 1 golem, myślę również że goście będą w stanie strzelić w tym meczu jednego gola, co na pewno dało by im szanse na powalczenie w następnym spotkaniu rozegranym na swoim stadionie , dlatego mój typ na ten mecz to dokładny wynik 2:1 dla zespołu ze Szkocji..
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna - LM-kwalifukacje
Godz : 20:45
Spotkanie : Celtic vs Rosenborg
Typ : remis lub wygrana Rosengorg
Kurs : 2,66
Bukmacher : totolotek
Analiza :
Druzyna szkocka Celtic jest w trakcie przygotowan do sezonu.W druzynie jest sporo zamieszania na rynku transferowym : o 21 letniego napastnika M Dembele stara sie Olimpique Marsylia,odszedl tez 21 letni obronca Janko Saidy do Saint-Etiene. i o obronce Jozo Simunovica stara sie wloskie Lazio.Moim zdanie nie sprzyja to spokojnemu przygotowaniu do sezonu.W poprzedniej rundzie Celtic pokonal dwukrotnie Irlandzkie Linefeld 4:0 u siebie i 2:0 na wyjezdzie.Moim zdaniem Szkoci jesli chca zdobyc niezla pozycje startowa przed meczem rewanzowym w Norwegi musza zaatakowac i zdobyc minimum 1 bramke,przy zerowej stracie
Rosenborg aktualny lider norweskiej tabeli na 17 meczy zdobyl 35 punktow ( 10-5-2 ) i bramki 33:13.W meczach wyjazdowych 8 zanotowal 15 punktow ( 4-3-1 ) i bramki 13:6. Jest to druzyna o duzym potencjale zarowno w ataku jak i w obronie,poza tym sa w trakcie sezonu ,aby zapewnic sobie spokojny mecz u siebie z Celtikiem musza dzis wygrac lub osiagnac bramkowy remis.
Dlatego postanowilem zagrac na remis lub ich zwyciestwo.
pozd.i powodzenia
✅166
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, LM - Kwalifikacje
Godzina: 16:00
Spotkanie: Astana - Legia
Typ: remis
Kurs: 3.125
Bukmacher: : 1xbet
Analiza :
Mistrz Polski może nie zachwyca na początku rozgrywek krajowych, i porażka z Górnikiem czy remis z Koroną raczej nie można uznać za sukces, ale sądzę, że to wynika z właśnie walki o lige mistrzów, podobna sytuacja miała miejsce rok temu kiedy to Legia znajdowała się na dole tabeli. Obserwując naszą ligę z przymróżonym okiem zauważyłem, że chcąc nie chcąc wyłania się lider na naszym podwórku, który gra coraz to rozsądniej nawet w europejskich pucharach. Dzisiaj Legia jedzie na trudny teren Astany gdzie raczej też jest faworytem do zdobycie mistrzostwa na swoim podwórku, ale według mnie legia będzie grała na remis i ten remis dociągnie do końca.
⛔100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Ligi Mistrzów
Godzina:
20:00
Spotkanie:
FC Viitorul-APOEL
Typ:
APOEL
Kurs:
2,99
Bukmacher:
Fortuna
Witam. Dzisiaj wybieramy się do Rumunii na mecz pomiędzy FC Viitorul a Apoelem Nikozja w ramach eliminacji do elitarnej Ligi Mistrzów. Mój typ na to spotkanie jest bardzo prosty.. ostatnie wyniki gospodarzy to same porażki, ponadto u siebie spisują się bardzo przeciętnie, natomiast APOEL na wyjazdach radzi sobie świetnie a ostatnie spotkania to same wygrane. Uważam, że dzisiaj będzie również bez niespodzianki i ekipa z Cypru wywiezie z Rumunii świetny rezultat. Warto jeszcze zaznaczyć, że FC Viitorul to świeżo upieczony mistrz kraju a to dla tego zespołu największy sukces w całej historii klubu, natomiast APOEL Nikozja wiele razy grywał już w najlepszych rozgrywkach Starego Kontynentu-dużo zależeć tutaj będzie od doświadczenia, które jest po stronie gości. Wszystkie czynniki przemawiają za Nikozją, więc ją grajcie! Dla mniej odważnych polecam zagrać 02 po kursie 1,56 jako dodatek do AKO.
Powodzenia!
Jeśli spodobał Ci się mój typ, albo pomogłem zarobić to kliknij &quot;dzięki&quot;.

⛔100
 
B 1

barkur

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna LM- kwalifikacje
Godz : 20:45
Spotkanie : Nicea- Ajax
Typ : Nicea
Kurs : 2,25
Bukmacher : Fortuna
Analiza :

Najlepsza para w tej fazie eliminacji i aż szkoda, że ktoś tak wcześnie będzie musiał odpaść. Obie drużyny kojarzą mi się z fajną kombinacyjną grą, a sam dwumecz będzie bardzo ciekawy.
Wracając do meritum, dlaczego Nicea ?
1.W zeszłym sezonie mieli przetarcie w europejskich pucharach, może nie za specjalne ale jakieś doświadczenie zdobyli, a może być ono przydatne w trakcie walki o wymarzoną LM.
2. Drużynę opuściło dwóch zawodników, aczkolwiek na ich miejsce ściągnięto moim zdaniem godnych zastępców. Czyli w ogólnym rozrachunku drużyna nie ucierpiała przez transfery z klubu jak to zwykle bywa po dobrym sezonie zespołów uważanych za rewelacje.
3. Sparingi przed sezonowe na + 5/6 wygrane, chociaż wszyscy wiemy gdzie można sobie te sparingi wsadzić ... :p
4. Przede wszystkim u siebie są piekielni mocni, 14-4-1 to są statystki dotyczące ich gry w zeszłym sezonie w lidze na Allianz Riviera.

Dlaczego nie Ajax ?
1. Po sezonie odszedł Bosz, czyli trener który doprowadził Ajax do finału LE.
2. Odejście Klaassena - kapitana drużyny, który kierował grą w środku, a jak wiadomo jak się wyjmie &quot;mózg&quot; drużyny to później może być różnie.
3. Sytuacja z Nourim odbiła się pewnie na wszystkich, większość zawodników Ajaxu to młode chłopaki, a takie traumatyczne wydarzenie zawsze będzie siedziało gdzieś &quot;z tyłu głowy&quot;.
4. Co do samej formy to ciężko jest coś więcej stwierdzić, ponieważ rozegrali 2 sparingi, jeden wygrali i jeden przegrali. Oglądałem mecz z Lyonem, który przegrali 2:0 i tam raczej nic ciekawego nie pokazali.
5. Mecze na wyjazdach nie są ich mocną stroną. W LE w ostatnich 5 meczach na wyjazdach nie wygrali, ani razu ! 3 razy przegrali i 2 razy remisowali, co może świadczyć o ich sile u siebie bo przecież doszli do finału tych rozgrywek, ale nas w tym momencie interesuje mecz na wyjeździe, a tam kolokwialnie mówiąc, nie idzie im zbyt dobrze.
⛔100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Gstad
Godzina: 12:00
Spotkanie: Lorenzi - Chiudinelli
Typ: Chiudinelli
Kurs: 5.14
Bukmacher: : Pinnacle
Moim zdaniem mecz turnieju ATP na kortach ziemnych w Gstad warty uwagi. Mecz mial być rozegrany wczoraj jednak deszcz przeszkodził. Spotykają się reprezentant gospodarzy Chiudinelli 314 w rankingu oraz 36 Lorenzi. Włoch po 30 osiąga najlepsze wyniki w karierze szczególnie na kortach ziemnych natomiast Szwajcar preferuje raczej szybkie nawierzchnie. Bukmacherzy faworyzują Wlocha jednak bilans bezpośrednich meczów 3-1 dla Chiudinellego ostatni mecz wygrany w 2010 roku. Jeden mecz rozegrali na nawierzchni ziemnej rok temu i wygrał Lorenzi po pieciu setach. Jednak nie w statystykach i umiejętnościach jest pies pogrzebany. Lorenzi w niedzielę grał w finale w chorwackim Umag z Rublewem natomiast za tydzień broni punktów w Kitzbuhel gdzie wygrał przed rokiem więc wnioski nasuwają się same ten mecz i turniej powinien odpuścić i jechać do Austrii. Moim zdaniem możliwy krecz dlatego lepiej szukać buka gdzie wygrana rozliczają po jedne piłce. Oczywiście ze stawka nie szalejemy , ale przedstawiony scenariusz bardzo prawdopodobny.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, Kwalifikacje
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Nicea - Ajax
Typ: over 3.5
Kurs: 3.80
Bukmacher: unibet
Analiza:
Najmocniejszą parą tego etapu eliminacji do Ligi Mistrzów tworzą przedstawicieli Francuskiej Ligue1 Nicea, która będzie podejmować Ajax.
Gospodarze duża niespodzianka poprzedniego sezonu długo utrzymywali się walce o mistrza, jednak seria remisów w pewnym momencie sezonu sprawiła że odpali z tej rywalizacji ale i tak zajęli pewne trzecie miejsce z zaledwie czteroma porażkami w sezonie. Jest ekipa która gra dużą piłkę, bardzo fajnie wyglądają w ofensywie, potrafiąca dominować nad rywalem szczególnie u siebie są w tych aspektach świetni, przegrali tylko jeden mecz na zakończenie sezonu z Angers 0:2 nie radziło sobie tutaj PSG 3:1, Monaco 4:0, Marsylia 3:2 – to mówi bardzo wiele o tej ekipie w ataku. Dziś widzę ogromną jakość w ofensywie, mocne ataki zresztą trener Favre to też gość który stawia na ofensywną piłkę i było to widać w końcówce sezonu gdzie sporo strzelali i sporo też tracili, na pewno defensywa jest słabszym punktem z kilku powodów odeszło dwóch podstawowych graczy Baysse oraz Ricardo Pereira, brakuje im też doświadczania w tych rozgrywkach to jest debiut a poprzedni rok w Lidze Europejskiej pokazał że tego im brakuje zakończyli fazę grupową na ostatnim miejscu tracąc 11 bramek. Okres przygotowawczy to też nie za solidna gra w defensywie min. porażka z Slavia Praga 4:1 ale za to w ofensywie jest forma to był jedyny mecz w którym nie strzelili przynajmniej dwóch bramek.
Ajax zrobił niesamowitą robotę awansują do finału Ligi Europejskiej, ale mim takiego wyniku zostali z niczym w poprzednim sezonie czyli jak dla nich sezon katastrofa. Nie ma już trener Brosza jego następcą został Keizer opiekun młodzieżówki Ajaxu, tak więc dla mnie to już jest minus patrząc na poprzedni sezon, temu trenerowi zabraknie doświadczenie w takich rozgrywkach. Zresztą Ajax mimo dotarcia do finału mnie nie przekonuje, jedynie atak mają fajny z duetem Dolberg – Huntelaar. Zresztą dla tej młodzieży ostatnie przygody z Ligą Mistrzów to ogromne męczarnie w defensywie a momentami katastrofa co grali a jak wspomniałem ten trener jakościowo tej formacji nie podniesie. Rok temu Rostov 1:1 u siebie i blamaż na wyjeździe 4:1, Rapid 2:2, 2:3, a co jak co Nice wydaje się zdecydowanie mocniejszą ekipą od tych rywali.
Widzę tutaj bramki Nicea nie będzie tutaj broniła, ruszy mocno do ataku i nie ukrywam że stać ich przy swojej grze tutaj na kilka bramek zresztą do tego będą dążyć, Ajax mimo że to młodzież ma doświadczenie a Nicea potrafili się podpalić i czuje że będzie miała problemy w defensywie.
⛔100
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Mistrzów, Kwalifikacje
Godzinna: 18:30
Spotkanie: Dynamo Kijów - YB Bern
Typ: przedział bramek 4-5
Kurs: 3.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam. Dzisiaj w Kijowie pierwsze spotkanie trzeciej rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów. Przeciwnikami miejscowego Dynamo będzie wicemistrz Szwajcarii Young Boys Bern. Spodziewam się tutaj ofensywnego meczu i sporo bramek. Zespół z Berna to bardzo overowa drużyna, jej ostatnie mecze towarzyskie to wygrane 5:1 z Benficą Lizbona, porażki ze Stoke 2:3 i Akhmatem Grozny 1:4. Na inauguracje ligi szwajcarskiej pokonali hegemona ligi FC Basel 2:0. Widać że w meczach tej drużyny pada sporo bramek. Wygrana z Basel na pewno dodała im pewności siebie przed wyjazdem na Ukrainę. Na pewno nie jadą tam murować bramki, myślę że od początku spotkania będą grać dosyć ofensywnie by zdobyć na wyjeździe co najmniej jedną bramkę. Dynamo w miniony weekend pokonało w meczu na szczycie Szachtar Donieck 1:0 więc też będą chcieli przed rewanżem zapewnić sobie solidną zaliczkę. A że zespół z Berna asami w obronie nie jest spodziewam się tutaj już do przerwy dwóch bramek lub więcej. A w całym meczu ok 4, 5 bramek.
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Hamburg
Godzina: 15;00
Spotkanie: Mayer-Kuznetsov
Typ: Mayer over 11,5 gema w meczu
Kurs: 1.80
Bukmacher: : totolotek
analiza;
Florian ostatnio bez formy ale w poprzednim spotkaniu wygranym z Włochem Cecchinato było widać zdecydowaną poprawę gry.Kuznetsov w poprzedniej rundzie wyeliminował grającego dobrze na kortach ziemnych ale będącego w bardzo słabej formie Urugwajczyk Pablo Cuevasa.Ja dzis ide w strone overa gemowego Mayera.Gra przed własna publiką ostatnio słabe wyniki w challengerach ale Mayer to typ takiego zawodnika co u siebie gra się najlepiej i tu upatruje szansy wygrania minimum seta a może i meczu.Mayera głównym atutem jest oczywiscie serwis chociaż na mączce nie jest tak przydatny jak np na trawie.Kuznetsov dobrze gra na ziemi i notuje całkiem dobre wyniki w poprzednim turnieju zaliczył półfinał w Gastad gdzie odpadł z Ukraińcem Dołgopołowem.Reasumując Florian gra u siebie i mysle ze seta wygrac powinien co pomoże pokryć over gemowy.Bedzie to pierwsze bezposrednie starcie obu tenisistów stawiam na bardziej doswiadczonego Niemca.Mecz zapowiada się na bardzo wyrównany szanse według mnie 55/45 na korzysc Kuznetsova.Powodzenia
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów, kwalifikacje
Godzinna: 20:20
Spotkanie: NK Maribor - Hafnarfjordur
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Pojedynek mistrza Słoweni z mistrzem Islandi. Dla mnie w tym pierwszym spotkaniu faworytem do zwycięstwa jest Maribor ale meczu spodziewam się bardzo trudnego, jednak myślę, że atut własnego boiska gospodarze wykorzystają i wygrają tym jednym golem. Kadrowo dla mnie osobiście zespół słoweński jest mocniejszy i na własnym stadionie powinni zwyciężyć, chociaż, tak jak wspomniałem wyżej nie spodziewam się tutaj pogromu a ciężkiej przeprawy i zwycięstwa jedną bramką. Liga słoweńska dopiero co wystartowała i po 2 kolejkach Maribor ma 6 punktów wygrywając w pierwszym spotkaniu u siebie z Aluminij 1-0 a następnie na wyjeździe z Triglav 3-2. W poprzedniej rundzie kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów Maribor wyeliminował bośniacki Zrinjski dość szczęśliwie, bo w obu meczach stroną dominująca był zespół z Bośni. Teraz przyjdzie się zmierzyć z mistrzem Islandi, który mi osobiście wydaje się być słabszym zespołem niż w ostatnich sezonach. W rodzimej lidze Hafnarfjordur po 12 kolejkach zajmuje 4 miejsce, natomiast w poprzedniej rundzie kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów wyeliminowali mistrza Wysp Owszych, zespół Vikingur będąc zdecydowanie lepszym zespołem od rywala. Patrząc na zawodników w obu zespołach, to dla mnie dużo mocniejsi są gospodarze. Spodziewam się tutaj tego, że Hafnarfjordur będzie murował dostępu do bramki a w obronie zespół ten grać twardo potrafi i Maribor czeka trudny atak pozycyjny praktycznie przez całe spotkanie. Jednak słoweński zespół posiada takich piłkarzy jak Tavares czy Mesanovic i myślę, że tą jedną bramkę wcisną w tym spotkaniu swemu rywalowi i te 1-0 wymęczą ostatecznie ???? Goście tutaj w pierwszej kolejności skupią się na bronieniu niż atakowaniu, więc jak już Maribor strzeli gola to powinien zwyciężyć i oby to nastąpiło jak najszybciej ????
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Europa, Liga Mistrzów - kwalifikacje
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Nicea - Ajax
Typ: 1 handicap (-1)
Kurs: 3.96
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dziś Nicea podejmuje na własnym stadionie Ajax. Według mnie faworytem są piłkarze z Francji, choć Ajax to drużyna, która dobrze radzi sobie w pucharach. Nicea w poprzednim sezonie grała u siebie rewelacyjnie, co potwierdzają zwycięstwa z PSG i Monaco. Jedyna porażka to przedostatnia kolejka z Angers, co wiadomo, nie miało już wpływu na miejsce w tabeli. Ajax także dobrze radził sobie w meczach wyjazdowych w lidze, aczkolwiek w pucharach nie było już tak dobrze. Jeśli chodzi o wzmocnienia, czy też osłabienia przed nowym sezonem, to Ajax stracił o wiele więcej, do Evertonu odszedł kreator gry ofensywnej - Klaasen, a do Lyonu odszedł Traore, przebojowy mlody napastnik, który w zeszłym sezonie robił różnicę. Mam nadzieję, że Balotelli i spółka wygrają zdecydowanie z holendrami. Stawiam na wynik 3-1.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Mistrzostwa Świata U19, kobiet
Spotkanie: USA (-53,5) - Portoryko
Godzina: 18:00
Typ: 1
Kurs: 1,84
Bukmacher: eFortuna
Liga Mistrzów ligą mistrzów a my mamy już 1/8 finału Mistrzostw Świata w koszykówce kobiet. Jedną z pojedynków jest walka Dawida z Goliatem czyli Amerykanki podejmują Portorykanki.

Typuje na wysokie zwycięstwo Amerykanek, minimum 54 punktami.

USA to najlepsza drużyna w koszykówce w każdym wieku i to nie podlega dyskusji.

Obie drużyny rozegrały już na tych mistrzostwach po 3 mecze a wyniki ich to:



USA: 95:58 z Mali, 91:51 z Chinami, 66:49 z Włochami
Portoryko: 42:74 z Hiszpanią, 52:69 z Egiptem i 50:85 z Rosją


Ogólnie wydaje mi się, że handi jest zaniżone o jakieś 4 punkty więc idę w to handi. To już nie jest czas na odpuszczania i USA nie odpuści już żadnego meczu aż do samego finału.

Liczę na pierwsze przekroczone 100 punktów przez USA.

Powodzenia.
✅84
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
trepas 108

trepas

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna LM- kwalifikacje
Godz : 20:45
Spotkanie : Nicea- Ajax
Typ : BTS
Kurs : 1.74
Bukmacher : Fortuna
Analiza : Świetne widowisko się zapowiada w tym spotkaniu gdzie liczę na grad bramek patrząc na formę i styl gry obu drużyn. Ajax młodzieżowa drużyna która potrafi odstraszyć rywali z górnej półki. Co do drużyny gospodarzy to jak na ligę francuską chlopaki prezentują się solidnie co potwierdzili w zeszłym sezonie. Liczę na ofensywny mecz gdzie młodzież z ajax nie da odpocząć nicei i walka będzie trwała do samego końca. Wiadomo że w pucharach każda bramka jest na wagę złota więc myśle ze bts jest dziś bardzo prawdopodobny i liczę że wejdzie. Powodzenia
✅74
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - liga mistrzow
Godzina: 19:00
Spotkanie: hapoel beer shewa-ludogorets
Typ: remis lub ludogorets
Kurs: 1.65
Bukmacher: unibet
Analiza:
dzisiaj stawiam bezpiecznie na mistrza bulgarii,ludogorets to juz uznana firma w europie i z pewnoscia stac ich chociaz na remis w dzisiejszym meczu.widac ze druzyna juz sie rozkrecila po przerwie w rozgrywkach,odrobila i pewnie zwyciezyla w lidze mistrzow z zalgirisem(4-1) w lidze wygrala na wyjezdzie z ciezkim rywalem cska sofia 1-0.ludogorets zaczal juz rytm meczowy,a liga izraelska rusza dopiero za 3 tygodnie i mysle ze to tez ma znaczenie grajac z druzyna z wyzszej polki.staiwm na ludogorets do remisu po niezlym kursie,pozdrawiam
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, LM - Kwalifikacje
Godzina: 21:00
Spotkanie: Club Brugge - Basaksehir
Typ: Basaksehir
Kurs: 3,5
Bukmacher: : iforBet
Analiza :
Kibice zespołu Baseksehiru długo czekali na ten dzień. W końcu ich drużyna zaczyna przygodę w pucharach a konkretniej pierwszy raz wystąpią w swojej historii w kw. do ligi mistrzów. Baseksehir to zespół złożony naprawdę z ciekawych zawodników i ich drugie miejsce w tureckiej lidze nie było moim zdaniem przypadkiem. Należy tutaj wymienić takich piłkarzy jak : Adebayor czy Napoleoni mający kiedyś epizod w polskiej lidze. Oprócz tego w drużynie Baseksahiru gra wielu utalentowanych Turków. Co pcha mnie w stronę drużyny z Turcji? Myślę po prostu , że nie mają nic do stracenia, większa zdecydowanie presja jest na piłkarzach z Brugii .. jest tam ogromne ciśnienie na ligę mistrzów. Liga Europy już kibicom z Brugii się znudziła a w mediach jest nagonka i ogromne nadzieje na zwycięstwo Clubu Brugge co wywołuje oczywiście presję na zawodnikach oraz sztabie trenerskim. Baseksehir to nie jest przypadkowa drużyna - dawała radę w lidze tureckiej Besiktasowi, Fenerbache czy Galatasaray... Ponadto myślę , że europejskim klubom będzie pragnął przypomnieć się Adebayor , który wiadomo swoje lata świetności ma za sobą ale ten 33 letni zawodnik ma jeszcze coś do udowodnienia. Skład Bruggi specjalnie nie powala nie ma tam jakiejś indywidualności może prócz Rafaelova , który moim zdaniem jednak nie jest już takiej formy jak kiedyś...Powodzenia !
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom