>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 26.08.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 26. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
misieklemur 418

misieklemur

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, KHL
Godzina:
13:00
Spotkanie:
Barys Astana vs Dinamo Ryga
Typ:
1
Kurs:
1.73
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
W Astanie gra się ciężko. W ogóle Barsy mają pewną skłonność, nie od dziś, ale od lat. Mianowicie są mocni u siebie, na wyjazdach radzą sobie gorzej. W ten klub się inwestuje, bo tutaj Was zaskoczę, jest to jedyny klub, który gra w najlepszej lidze hokejowej na świecie, czyli KHL. A tak BTW, nie mam racji? Czy czasami NHL to nie szmira? Zobaczcie poprzedni sezon wyniki po 10:1. Czy to jeszcze hokej czy szopka? Nie wiem. Jak coś piszcie na PRIV, co o tym sądzicie, dla mnie to nonsens... Wracając do meritum, pragnę Wam przedstawić pierwszą piątkę drużyny z Kazachstanu: Dallamn, Dietz, Vey, Dawes, St. Pierrre, a na bramce Karlsson - cytując klasyka: &quot;To jest pan Jarzyna ze Szczecina, Panom już podziękujemy&quot; ;). Odległość z Rygi do Astany to 3,666 km WOW!, z Novosybirska to: około 1000km... Różnica wysokości między Rygą, a Astaną to około 340 metrów... Dalej w meczu Astana - Spartak, zespół z Astany wygrał 2:0, oddając 51 strzałów na bramkę. Ja nie mam pytań.
Zespół z Rygi przegrał z Omskiem 3:1 tracąc 3 gole w dwie minuty, potem przegrał w Novosybirsku 2:1 tracąc bramkę minutę i 10s przed końcem regulaminowego czasu gry, co z pewnością świetnie wpływa na ich psychikę... W poprzednim sezonie Dynamo Ryga zgromadziła 58 pkt. zajmując rewelacyjne ostanie miejsce w konferencji zachodniej... I tylko mój ulubiony klub (świeć Panie na jego &quot;duszą&quot;) Mettalurg Novokuznetsk grający z kolei w dywizji wschodniej był wstanie zgromadzić 40 pkt... Ja osobiście po wiadomości o braku w tym sezonie rozgrywkowym drużyny z Novokuznetska musiałem brać antydepresanty... Przyznajcie czy bez nich hokej będzie taki sam? Wracając do tematu, dążę do tego, że nie widzę innych następców tej jakże zacnej drużyny jak tylko Dynamo Ryga. Amen. Pozdro 600 (szeset) ???? .

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Korona Kielce - Bruk Bet
Typ: Korona Kielce
Kurs: 2.25
Bukmacher: fortuna
Analiza: Mówią, by nie grac swojej ukochanej drużyny, ale nie mogę się powstrzymać. Jutro zagrają drużyny z końca tabeli. Jeżeli chodzi o ten mecz, dla mnie faworyt jest jasny - Korona Kielce. Korona jest obok Górnika najbardziej ofensywną drużyną początku sezonu, która stworzyła sobie według statystyk najwięcej okazji na strzelenie gola w całej lidze 22 ... lecz w ataku gra Górski (kaleka straszna tak między nami), a bruk bet tylko 12. Średnia strzałów Korony na mecz to ponad 17, bruk bet 12. Dodatkowym czynnikiem przemawiającym za Koroną jest stadion. W Kielcach mamy prawdziwą twierdzę. Ktoś mi powie no dobra to, dlaczego tak dobra Korona nie jest wyżej w tabeli? Porażka z Jagiellonią w 90 minucie po golu samobójczym, ostatni mecz z Piastem, gdzie rywale nie mogli wyjść z własnej połowy i porażka. W Koronie od pierwszej minuty zagra napastnik a nie ręcznik jak do tej pory ponieważ do gry gotowy jest Soriano, który wydaję się dużym wzmocnieniem. Na ławce znajdzie się Kiełb, a gotowy do gry ma być także Gordawski. Zespół ma szerszą kadrę niż przed tygodniem a coraz lepiej prezentuje się Diaw oraz Kaczarawa. Jeżeli Korona zagra tak jak ostatnio to Termalica może mieć kłopot z wyprowadzeniem piłki poza swoją połowę, a Korona wierzę, że w końcu zacznie nie tylko grać kapitalnie w piłkę, ale również punktować. Powodzenia
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 104

kibic-fks

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, 2 liga
Godzina : 17.00
Spotkanie : Jastrzębie - Znicz
Typ : Jastrzębie
Kurs: 1.9
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Witam , spośród bardzo wielu ciekawych spotkań, wybieram mecz 2 ligi , szósta kolejka.
Jastrzębie beniaminek, który jak do tej pory radzi sobie bardzo dobrze kontra spadkowicz Znicz Pruszków .
Znicz jak to po spadku, sporo stracił jeśli chodzi o walory piłkarskie, odeszło kilku czołowych zawodników, w tym Banaszewski do Stali Mielec.
Sezon zaczęli dość słabo, 4 punkty po pięciu kolejkach , porażka u siebie z Gwardią 1: 2 , na wyjezdzie z Kluczborkiem 0:1 , wygrana u siebie z Gryfem 3:2 , remis w Stargardzie 1:1 oraz porażka ze Stalową u siebie 1:3
Jastrzębie natomiast wręcz przeciwnie 13 punktów zdobytych , 4 zwycięstwa , u siebie z Kluczborkiem 5:1 , z Blekitnymi 0:0 , z Belchatowem 2:0 , na wyjazdach dwie wygrane z Gryfem 2:0 i na Stalowej również 2:0
Myślę , ze Jastrzębie na tą chwilę powinno sobie poradzić w tym meczu i zdobyć komplet punktów, chociaż wiemy jak to w piłce jest, zwłaszcza w naszych ligach, jednak liczę na zwycięstwo Jastrzębia i kontynuowanie ich dobrej passy.
Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premier League.
Godzina: 18:30.
Spotkanie: Manchester United - Leicester City.
Typ: Zwycięstwo gospodarzy i obie strzelą.
Kurs: 3.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam. Kolejny weekend ligowych zmagań w Anglii przynosi nam ciekawe spotkanie na Old Trafford.
Czerwone Diabły w 3 kolejce PL podejmą Lisy, a rozjemcą tego spotkania będzie Pan Michael Oliver. Konfrontacja zapowiada się imponująco i kibice zacierają ręce na myśl o znakomitym widowisku. Moim zdaniem podopieczni Jose Mourinho nam takie zapewnią, gdyż to już nie słabe i ,,underowe&quot; United, tylko zespół o wielkim potencjale, pewnie kroczący po czołową lokatę w tegorocznej ligowej kampanii. Świetny początek rozgrywek i komplet oczek po 2 spotkaniach z imponującym bilansem 8-0 to nielada wyczyn, jednak Manchester mierzył się ze Swansea i West Hamem, które słabo wypadły na tle rywala. Moim zdaniem drużyna gospodarzy znów powiększy swój dorobek oraz polepszy bilans bramkowy, jednak tym razem nie uda się zachować zera z tyłu. Rywal sobotniego spotkania jest bardziej wymagający, co oznacza, że to pierwszy poważniejszy sprawdzian dla defensywy zespołu z Manchesteru, która w poprzednich spotkaniach wyglądała jak skała. Leicester gra nieszablonowo i odważnie, stać ich na zdobycie jednej bramki na legendarnym Old Trafford, bo potencjał z przodu jest całkiem duży, co pokazali aplikując aż 3 bramki na wyjeździe Arsenalowi, a stracili aż 4. Ich łączny bilans wynosi 5-4, co sugeruje nam, że możemy się spodziewać otwartego spotkania, bo Leicester lubuje się w otwartej grze. Podopieczni Craiga Shakespear&#39;a mają na koncie 3 oczka i nie sądzę, aby to miało się zmienić w najbliższych dniach, jednak jestem pewien, że gracze z King Power Stadium podejmą rękawicę i spróbują powalczyć z mocnym ManU.
Powodzenia!
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, Ekstraklasa
Godzinna: 15:30
Spotkanie: Korona Kielce – Termalica Bruk Bet
Typ: over 1.5 bramki Korona Kielce
Kurs: 2.09
Bukmacher: lvbet
Analiza:
Zaufam jeszcze raz Koronie bo nie wierzę w to że ten zespół grając naprawdę solidną piłkę znowu będzie marnował tyle sytuacji, bo kreowanie gry czy granie na dużej intensywności to na pewno nie jest problem tej ekipy na ten moment. O wyjazdach nie będę wspominał bo to zawsze był jakiś mankament tej ekipy i ta nawet nieskuteczność nie dziwi choć trzeba przyznać że oglądałem mecz z Piastem oraz Arką i to była mega denerwujące jak potrafili fajnie sobie poklepać i wystawić piłkę bo czym ktoś to psuje w straszny sposób. U siebie jest jednak intensywność przez 90 minut w ataku co ich mocno naraża na kontry no i te 6 bramek straconych mówi wiele ale ilość sytuacji po stronie rywala się też powiększa i trzeba przyznać tych sytuacji jest wiele i nie wstanie ich serią marnować dlatego to im tutaj tez wpada nie udało się na inauguracje z Zagłębiem ale lider zaskakuje wszystkich swoją grą w destrukcji, mecze z Cracovią oraz Jagą to już masa sytuacji i w sumie sześć bramek. Kolejna informacja dla trener jest taka że jak sam wspomniał sytuacja kadrowa na treningu w ofensywie mu się poprawi a wiec zwiększa się rywalizacja, pole manewru. Jestem przekonane że zobaczymy Korone jak zwykle mocną naciskająco w ataku tym bardziej że za chwilę przerwa reprezentacyjna.
Termalika to zespól którego nie lubię oglądać, grają dla mnie bardzo nieatrakcyjne, no i mają według mnie za dużo szczęścia tak jak we Wrocławiu gdzie nie powinni zdobyć punktu to samo z Zagłębiem na Legie to po prostu mają patent tak więc dla mnie w swoim dorobku powinni mieć tylko trzy punkty. Tak farciarsko to grać cały czas nie będą moim zdaniem oni się pogubią przy intensywności Korony chociaż z drugiej strony to nieobliczalna jednak ekipa, ale nie wierze że w to że 90 minut będą wstanie solidnie bronić i w momencie gdy stracą bramkę będą czekać a nie rusza do ataku tak mogli grać z mocniejszym rywalem ale z Korona czuje że będzie więcej gry do przodu i zrobią luki w defensywie które gospodarze wykorzystają.
✅ 109
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
endi1918 141

endi1918

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Siatkowa U-18 Kobiety
Godzina: 01:00
Spotkanie: Korea Południowa - Serbia
Typ: 1
Kurs: 6,06
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Jak to mowia kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Dla mnie mecz warty uwagi Koreanki przespaly poczatek turnieju ale teraz sie obudzily i wygrały miedzy innymi z Kuba czy Niemkami gdzie tez nie byly faworytkami. Serbki nie zachwycaja swoja gra nawet stracily seta z slaba Kolumbia pod drodze przegrywajac z Polska,Japonia,Wlochami. Po takim kursie warto sprobowac a byc moze dojdzie tez do niespodzianki?! Powodzenia!
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier Legaue
Godzinna: 18:30
Spotkanie: Manchester United - Leicester City
Typ: 0 dla handicapa 0:1
Kurs: 3.55

Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Znowu weekend i znowu Manchester United. Tym razem Czerwone Diabły podejmą u siebie zespół Lisów. Gospodarze perfekcyjnie weszli w sezon nie dając szans zespołom WHU i Sweansa. Wydaję się że Murinho wreszcie przygotował zespół na swoim poziomie. Lukaku od początku pokazuję że będzie potężnym wzmocnieniem. Leicester natomiast zaczęło od widowiskowej wymiany ciosów z Arsenalem, a w drugim meczu pewnie pokonali Brighton, który raczej osiądzie na stałe w dolnym rejonie tabeli. Niedawno media poinformowały o możliwości transferu Vardy&#39;ego do Chelsea, nie wiem ile jest w tym prawdy, ale może to przełożyć się na jego dyspozycję w tym meczu. W ubiegłym, przeciętnym sezonie Lisy przegrały wysoko dwa razy z Manchesterem. United staję przed szansą wygrania 3 meczu w tym sezonie, ale powinni mieć nieco trudniejsze zadanie niż ostatni, a nie sądzę by tak &quot;rozpuszczali kibiców&quot; kolejnym wysokim zwycięstwem, dlatego moim zdaniem jak najbardziej realny wynik to zwycięstwo jedną bramką. Ostatnio przeczucie mnie nie zawodzi także polecam :cool:
⛔100
 
M 75

marmas

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - ME Polska 2017
Mecz: Serbia vs Estonia, Polska vs Finlandia
Typ: Serbia win 3:0 + Polska win 3:0
AKO: 3.57
Buk: LVBET
Po zwycięstwie Niemców nad Włochami pora iść za ciosem. Jutro mecz Estonia Serbia. Powiem szczerze fakt, że Estończycy zdołali urwać 2 sety Finom trochę mnie dziwi ale widać to już nie ta Finlandia sprzed 10 lat kiedy byli w stanie urwać seta nawet Brazylii a na ME w 2007 roku mieli 4 miejsce. Ale to było Kiedyś. Dzisiaj Estonia to chłopak do bicia w tej grupie i po tym co pokazali Serbowie na otwarcie wygrywając z naszymi panami do 0 nie mam wątpliwości są faworytami do gry o medale. Estonia oczywiście nie może stanowić dla nich żadnego zagrożenia, świetnie funkcjonujący zespół Serbów potrafi co widzieliśmy odskoczyć w odpowiednim momencie na 2 3 punkty i za każdym razem wygrać seta. Świetna zagrywka i to powinno wystarczyć. Typuję że Estoni nie uda się ugrać nawet Seta. I drugi mecz dla nas ważny bo mecz o wszystko w grupie. Oczywiście tak jak wspomniałem po dawnej Fińskiej drużynie zostało tylko wspomnienie jedynym rozpoznawalnym dla nas zawodników jest Siltala. Ale on sam nie pociągnie drużyny. Meczyli się z Estonią. Nie mają szans z Polską. Polacy pierwszy mecz bardzo słaby, jednak nie wyobrażam sobie straty nawet seta z tak słabymi przeciwnikami. Trzeba wyiśc zmotywowanym na każdą partię i zmazać lekką kompromitacje na otwarcie. Sądzę że Finowie nie zdołają ugrać nawet seta.
⛔100 to jest konkurs TYP DNIA, a nie KUPON
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Dyscyplina: Siatkówka - ME
Godzinna: 17:30
Spotkanie: Serbia - Estonia
Typ: DW 3-0
Kurs: 1,76
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Różnica klas między jednym a drugim zespołem. Serbia jest lepsza na każdej pozycji i potencjał tego składu jest przeogromny. Na pewno wygrana na Narodowym tylko utwierdziła ich w przekonaniu, że stać ich na baaaaaardzo dobry wynik w tym turnieju. Z drugiej strony nie jest to akurat drużyna z wielkimi sukcesami na przestrzeni ostatnich lat dlatego nie spodziewam się po nich żadnego odpuszczania/oszczędzania się czy gwiazdorzenia. Wyjdą skoncentrowani na rywala okazując mu należyty szacunek ale ze świadomością w głowie, że są drużyną o wiele lepszą dlatego rozprawią się z Estonią szybko łatwo i przyjemnie. Bardzo przyjemny kurs na fortunie bo STS np daje tylko 1,6
Użytkownik wyżej zrobił sobie przed chwilą jakiś kupon z dwóch wydarzeń dlatego pozwalam sobie wrzucić typ.
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 17:15
Spotkanie: FC Nantes - Olympique Lyon
Typ: Lyon
Kurs: 2.14
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Czwarta kolejka we Francji i mecz pomiedzy FC Nantes, klubem który najlepsze lata ma dawno za sobą a Olympique Lyon, drużyną która od wielu lat mieści się zawsze w &quot;czubie&quot; tabeli. Lata 2002-2008 to bezsprzeczna dominacja Lyonu w lidze francuskiej (siedmiokrotne mistrzostwo), o ostatnie lata to 2 bądź 3 drużyna ligi.
Różnicę pomiędzy tymi zespołami widać już po 3 kolejkach: Lyon 2-1-0 a Nantes 1-0-2. Lyonowi z drużyną Bordeaux przydarzył się remis, ale przez większość spotkania grali w 10-tkę po szybkich dwóch żółtych kartkach Hiszpana Sergi Dardera.
Ostatnie 5 meczów pomiędzy tymi ekipami, to również dominacja &quot;Dzieciaków&quot; z Lyonu: 4 wygrane i 1 remis. Teraz liczę na choćby skromne zwycięstwo gości, choć w listopadzie ubiegłego roku Olympique Lyon wygrał w Nantes 6:0. Powodzenia!
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Mistrzostwa Świata u19
Godzina: 10:00
Spotkanie: Mexyk-Polska
Typ: Wygrana Mexyku
Kurs: 7.50
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Dzisiaj Niemcy za wysoką stawkę planowo pokonały Włochów ???? Po takiej wygranej oraz z braku czasu i możliwości wchodzę w coś za niższą stawkę i dużo bardziej ryzykownego.
Zakład na 1wzy rzut oka może wydawac się komiczny,ale wcale nie niemożliwy ;) Polacy na tym turnieju są imitacją drużyny-jedna wygrana i to z zespolem chyba najslabszym bo Tunezją. Skład niemal w każdym secie różni się od poprzedniego-nie wiem czy jest to dawanie szans czy celowe oddawanie meczy,aby sobie dorobić,ale no na normalne to to nie wygląda. Zawodnicy chyba wiedzą,że wszystkie oczy skierowane są na Polske i na Euro,które teraz mamy,więc nie specjalnie chce im się grać i wygrywać-za wygranie takiego turnieju pieniądze są tak na prawdę żadne wiec czemu sobie nie dorobic. O ile z Kuba i Brazylia jeszcze walczyli,o tyle to co się stało z Chile zwaliło mnie dosłownie z nóg. Porażka 1:3 z CHILE ! Drużyną,która momentami potrafi w 7 kolejnych akcjach popelnic 7 tych samych błędów. Ten mecz Polacy zwyczajnie oddali.
Natomiast Mexyk-przyjechał jako outsider-skazywany na same porażki,a jednak dwa spotkania wygrał ( o jedno więcej niż Polacy ). Pokonali Chile ( pogromców Polaków ) i Tunezyjczyków. Z takimi rywalami jak Wlochy czy Iran nie mieli szans-ale i tam nie było blamażu. Sety do 18stu 17stu 15stu 16stu. Chyba tylko jeden do 12tu to nie jest tak źle.
Mexyk nie zwalnia ręki-bije mocno,szuka bloku-mimo braku umiejętnosci,nadrabiają serduchem. Bezpieczniej dać +2.5 Seta na Mexyk po kursie 2.50.
Ja natomiast ryzykuje zwycięstwo. Zakład bardzo ryzykowny.
Stawka: 2/10
Pomogłem? Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39;.
Typującym i grającym życzę Powodzenia !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekwador
Godzina: 03:00
Spotkanie: Emelec vs Macara
Typ: Emelec zdobędzie gola w pierwszej połowie - TAK
Kurs: 1.7
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na noc wybralem mecz w lidze ekwadorskiej. Lubie ligi latynoskie , a ta liga szczegolnie sobie cenie.
Emelec to druzyna , ktora na swoim boisku radzi sobie bardzo dobrze.Ostatni raz w lidze u siebie przegrali rok temu.
Tydzien temu ulegli na wyjezdzie Delfinowi 1-2. Udalo im sie strzelic gola , chociaz grali w 10 , a Delfin slynie z dobrej defensywy.
Porazka ta na pewno doda im w tym meczu animuszu i ruszą od poczatku do ataku. Jest to bardzo prawdopodobne , bo Emelec czesto lubi zatakowac w 1 polowie i odpuscisc w drugiej , Tak bylo w meczu z Fuerza dwa tygodnie temu , ktory ogladalem. W 1 polowie zdominowali rywala . Bardzo czesto w ich meczach na wlasnym stadionie tak sie dzieje.
Macara natomiast tydzien temu wygrala az 7-1 z Juvenilem. Macara moze nie traci zbyt duzej liczby bramek w meczu , ale bardzo rzadko zdarzaja im sie mecze z czystym kontem szczegolnie na wyjazdach ,czesto traca gole w pierwszych polowach.
Mondaini , de Jesusus czy inny zawodnik Emelecu powinien zalatwic sprawę.Powodzenia!
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 15.30
Spotkanie: Werder- Bayern
Typ: Strzeli gola - Lewandowski 2+
Kurs: 2.3
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dziś nietypowo zagram na strzelca.
Lewandowski przygotowania do sezonu wraz z Bayernem miał nie za ciekawe on nic nie strzelał ,Bayern nie wygrywał. Turne do Azji oraz Audi Cup na własnym stadionie ,można zaliczyć do bardzo nie udanych. Gra się nie kleiła co skutkowało porażkami czy to z Arsenalem , Milanem , Interem , Liverpoolem i Napoli. Zaskoczeniem są nie tylko przegrane mecze ,ale również brak goli. Tylko Chelsea udało im się pokonać . Później przyszedł superpuchar Niemiec i po ciężkim meczu z dortmundem udało się wygrać w rzutach karnych. Lewy nie błyszczał ,był mało widoczny koledzy też mu nie pomagali. Tydzień temu ,można powiedzieć ,że się przełamał , na nośniku może nie błyszczał ,ale bramkę z karnego strzelił. Myślę ,że to go wzmocniło i jutro pokażę ,że jest w coraz lepszej formie i strzeli przynajmniej 2 gole grają z werden więc outsiderem , może mu to ułatwi zadanie. Myślałem ,że kurs będzie większy, ale dobre i to. Polecam
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Japonia J-League
Godzina 12:00
Spotkanie : C-Osaka : Kashima
Typ : over 3.5 gola
Kurs : 3.15
Bukmacher : Unibet
Mecz na samym szczycie w J-League , wicelider z Osaki podejmuje lidera Kashimę i chyba możemy się spodziewać że będzie to dobre spotkanie , Cerezo traci do lidera 4 pkt jednak ostatnio trochę tych punktów potracili , dwa ostatnie mecze to dwa wyjazdy i tylko 1 pkt po remisie z Iwatą , w tym pierwszym polegli i to 3:2 z Shimizu no ale dziś grają przed własną publicznością gdzie jeszcze w tym sezonie nie ponieśli ani jednej porażki 9-3-0 no i forma strzelecka też może imponować 29:10 , teraz goście którzy do pechowego dnia 13 sierpnia nie przegrali meczu wyjazdowego jednak tego feralnego dnia polegli na Kawasaki 3:1 jednak nie zmieni to nazwy najlepiej grającej ekipy na wyjazdach , a jak ze skutecznością ? a no myślę że b.dobrze 22:12 , w pierwszym meczu na boisku Kashimy skromne zwycięstwo Cerezo 1:0 i czas chyba na rewanż chociaż przy tak dobrej dyspozycji u siebie Cerezo może być ciężko dlatego stawiam na bramki bo te chyba powinny paść tak przynajmniej z tych wszystkich statystyk wynika jednak wiadomo statystyki nie grają i mecz może się zakończyć bezbramkowym remisem chociaż trudno w to uwierzyć stąd też wybieram tą opcję z bramkami i liczę na przynajmniej 4 gole w tym meczu !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna-Anglia-premier league
Godzina : 16:00
Spotkanie : Crystal Palace vs Swansea
Typ : Crystal Palace
Kurs : 1,9
Bukmacher : totolotek
Analiza :
3 kolejka premier league. Gospodarz Crystal Palace zajmuje 18 miejsce w tabeli z 0 kontem punktowym i bramkami 0:4.Ostatnie spotkanie przegral z Liverpool 1:0 po niezlym wystepie na stadionie rywala,natomiast u siebie przegral z beniaminkiem Huddersfield wysoko bo 3:0. Dzis czeka ich bardzo ciezki mecz z zespolaem Fabianskiego Swanesa.Druzyny rozegraly miedzy soba 14 spotkan Crystal Palace wygral 3 razy 6 razy poniosl porazke a 5 razy padl remis.Ostatnie spotkanie zakonczylo sie wynikiem 2:1 dla Swansea.
Swansea zajmuje 15 pozycje z 1 punktem i bramkami podobnie jak Crystal 0:4.Ostatnie spotkanie wyjazdowe zremisowala 0:0 z Southampton.
Ogladajac mecz pomiedzy Liverpool a Crystal mysle ze na wlasnym stadionie czas na przelamanie i pokonanie Swansea,dlatego tak wytypowalem ten mecz.
pozd.i powodzenia
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Mistrzostwa Świata u19
Godzina: 15:00
Spotkanie: Brazylia - Egipt
Typ: Egipt win
Kurs: 4,75
Bukmacher: forBet
Witam,
Kolega Manipulation mnie uprzedzil, gdyż też bym postawił na Meksykanow.
Takze ide dalej w turniej nastolatków, i na tapetę biore spotkanie o miejsca 5-8. Mlodzi Iranczycy wczoraj bez wiekszych problemow odprawili Canarinhos, i mysle ze troche podciete skrzydla moga miec Brazylijczycy.
Egipt zas to druzyna bardzo waleczna i solidna, po niespodziewanej porazce z Bahrajnem, wygrali 4 kolejne spotkania, miedzy innymi z Kubą czy Stanami, ulegli dopielo w ćwierćfinale mocnej Korei.
Licze wlasnie na ambicje Egipcjanow i walke w kazdym secie o kazdy punkt.
Powodzenia ????
✅375
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / III Liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Stal Rzeszów - Motor Lublin
Typ: Stal Rzeszów
Kurs: 2.40
Bukmacher: Totolotek
Analiza: na dziś z mojej strony typ gdzie nie opieram sie na obecnej formie, absencjach czy tez head 2 head. Chodzi mi tu o przełamanie się drużyny Stali w meczu przeciwko Motorowi, a pomóc w tym może im kilka cierpkich słów jakie padły w ich strone od prezydenta Rzeszowa.
&quot;..Chwile przed konferencją związaną z meczem Polska - Szwajcaria, Tadeusz Ferenc spotkał się z piłkarzami Stali Rzeszów. Ci w ostatnim swoim spotkaniu przegrali w bardzo słabym stylu z Wisłą Sandomierz 0:2. Na konferencji prezydent Ferenc wspomniał o tym spotkaniu – Była szczera rozmowa. Albo wezmą się do roboty, albo... – nie dokończył prezydent Rzeszowa. Po chwili dodał. - Budżet Stali w tej chwili jest wyższy niż w niektórych klubach pierwszoligowych. Miasto jest zdecydowane, aby dokładać pieniądze do piłki nożnej. Oczywiście, jeżeli drużyna będzie zdobywać punkty. Na razie przegraliśmy z beniaminkiem, co jest fatalnym wynikiem..&quot;
Artykuł odnośnie tego znajdziecie we googlach ????
Zdaje sobie sprawe z tego że to nie żaden argument by tu wysoko obstawiać, bo widać kryzys w druzynie Stali, a Motor to ciężki przeciwnik. Typując to spotkanie licze na to że w jakiś sposób zawodnicy Stali wezmą sobie do serca to co powiedział prezydent miasta i zadziała na nich to motywująco.
⛔100
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Paul Hunter Classic 2017
Godzina: 11:00 CET
Spotkanie: Michael Holt - Mark Selby
Typ: Michael Holt
Kurs: 3,90
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Selby jest najlepszym graczem na świecie w ostatnich latach. Ale też regularnie są momenty kiedy można go najłatwiej trafić, czyli na początku sezonu, zwłaszcza w okresie wakacyjnym i to się potwierdza również w tym roku. Start w ten sezon przeciętny, bilans 2-2, wtopa w pierwszej rundzie Hong Kong Masters z Robbo (3-5), w niedawnym China Championship też szybki wylot w 2 rundzie z Hangiem (4-5). Ograł tylko słabeuszy z typie Honghao i Saengkhama. Jednym słowem, mistrz świata daleki od mistrzowskiej formy i w tym widzę szansę na wyrównany mecz a nawet szansę dla doga. Holt umiejętności ma na top16, tylko głowa czasem nie nadąża chociaż ostatnio jest z tym lepiej. W tym sezonie dodatni bilans 4-2, uległ tylko Hawkinsowi i Un-Noohowi, więc wstydu nie ma. Do tego, chociaż bilans z Selbym ujemny, ale 2 ostatnie mecze na korzyść Holta. Moim zdaniem dzisiaj również szansa na niespodziankę, krótki dystans meczu też sprzyja dogowi.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔100
 
P 14

plkaczor12

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League Two
Godzina: 16:00
Spotkanie: Cheltenham vs Exeter Typ: 2
Kurs: 2,45
Bukmacher: Forbet
Analiza: Na dziś znalazłem interesujący typ z niższej ligi angielskiej. Krótko: Gospodarze po walce ulegli w środę grając z West Ham więc maja ciężkie nogi po tym meczu jeszcze. Ten aspekt w porównaniu ze świeższą drużyna gości oraz z tym że Exeter doskonale spisuję się w meczach wyjazdowych (tabela z poprzedniego sezonu) daję nam dość ciekawy obraz przebiegu tego spotkania. Życzę powodzenia;)
✅ 145
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom