>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.10.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzina: 20:05
Spotkanie: Maccabi - Galatasaray
Typ: Maccabi -8.0
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza:
To już 3 kolejka Euroligi.
Maccabi Tel Aviv które po porażce z Realem Madryt przed własną publicznością zwolniło trenera zagra w 3 rundzie z Galatasaray Stambuł które również jeszcze nie wygrało w tym sezonie w Eurolidze.
Maccabi przegrało 82:89 z Realem oraz 99:97 na wyjeżdzie w Milano.
Z kolei Galatasaray u siebie z mistrzem Euroligi 2015/2016 CSKA aż 84:109 oraz w 2 kolejce u siebie niespodziewanie z Crveną 83:85.
Galatasaray uczestniczy w tych rozgrywkach ze względu na wygranie Eurocupu 2015/2016.
Nie najlepiej idzie turkom w tym sezonie - zdołali już przegrać 3z5 meczów o stawkę.
Izraelczycy dwukrotnie gościli Galatasaray w ostatnich latach w Eurolidze i dwa razy wygrywali - 81:72 w roku 2015r oraz 97:81 w roku 2014r.
Maccabi zostało bardzo dobrze wzmocnione przed sezonem przyszli min tacy zawodnicy jak DJ Strawberry z Gran Canaria, Rudd z NN, Miller z Crveny czy Goudelock z Houston.
Z pewnością nie zagra w tym meczu Miller który jest kontuzjowany. W ostatnim meczu ligowym mieli przerwe Goudelock oraz Zirbes.
Uważam że to spotkanie Maccabi Tel Aviv wygra minimum 9 punktami.
W razie wygranej 8-punktowej zwrot.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chievo - Bologna
Typ: Chievo
Kurs: 2.05
Bukmacher: unibet
Analiza:
Bardzo fajny bet na dzisiejszy dzień. Na wstępie napiszę, że Bologna na wyjazdowe zwycięstwo czeka od 14 lutego.Ograli wtedy Udinese 1-0. W obecnym sezonie wyjazdowy bilans to 0-2-2 z bramkami 4-10. Nie sądzę by dziś zdołali złamać tę passę.
Po drugiej stronie boiska drużyna Chievo, drużyna która jest niewygodna dla każdego rywala. W tym sezonie przekonał się o tym zespół Interu, który w Veronie przegrał 2-0.
Dotychczas tylko Ac Milan wywiózł komplet punktów ze stadionu Chievo.
Patrząc na statystyki H2H z przed lat możemy stwierdzić, że Bolognie bardzo źle się gra w Veronie. W ostatniej dekadzie tylko raz wygrali w delegacji. Co prawda połowa pojedynków kończyła się remisami, ale w tej formie jaką dziś prezentuje ekipa z Bolonii możemy śmiało postawić na gospodarzy. Stawiam na skromne 1-0. Pozdrawiam
⛔100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Falkenberg vs Malmo
Typ: Malmo wygra i under 3.5 gola w meczu
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
W dzisiejszym meczu mozemy byc swiadkami swietowania tytulu przez zespol Malmo niestety...
Pisze niestety,poniewaz osobiscie trzymalem kciuki za Norrkoping,mistrz jednak sie mocno oslabil i to odbilo sie na grze i wynikach.
Jezeli Malmo pokona Falkenberg,a Norrkoping przegra z Elfsborgiem,wowczas nowym mistrzem Szwecji bedzie Malmo.
Druzyna gospodarzy jest juz zdegradowana,zaledwie 10 punktow zdobytych w tym sezonie i az 70 bramek straconych to naprawde miazga....
Do miejsca dajacego bezsporednie utrzymanie brakuje im 20 punktow...
Sezon po prostu tragiczny.
W nowym sezonie bedziemy ich ogladac w Superettan.

Malmo z kolei jest liderem z 4 punktami przewagi nad Norrkoping i nic nie wskazuje na to,zeby gracze Allana Kuhn&#39;a dali sie wyprzedzic na 3 kolejki przed koncem sezonu.
Malmo po serii 4 zwyciestw z rzedu nagle sensacyjnie dostalo u siebie baty z zespolem Ostersunds przegrywajac az 0:3...
Nikt nie jest w stanie wytlumaczyc tego,co stalo sie w tym meczu...
Nawet pilkarze sa do tej pory raczej w szoku.
Dzisiaj teoretycznie zapowiada sie na mecz owerowy,moim zdaniem jednak nie bedzie wiecej niz 3 goli.
Przede wszystkim Falkenberg,ktory ladnie zaprezentowal sie ostatnio z Norrkoping i malo co nie wywiozl punktu dzisiaj raczej gola nie strzeli.
Wedlug mnie Malmo po ostatniej wtopie dzisiaj nie pozwoli sobie na zadne rozluznienie i raczej zatrzyma zapedy gospodarzy posiadaniem pilki,ktore powinno byc wieksze ze strony gosci.
Co do gry ofensywnej to teoretycznie grajac z najgorsza defensywa ligi pare goli powinno sie strzelic,druzyna jednak w ostatnim meczu miala spory problem nawet ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych nie mowiac juz o samych bramkach,ktorych nie bylo,tak wiec wiecej jak 3 goli raczej dzisiaj nie strzela.
✅137
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka/ Euroliga
Godzina: 19:45
Spotkanie: Fenerbahce - Żalgiris
Typ: (-12,5) Fenerbahce win
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Witam,
Dziś wybrałem dla Was spotkanie pomiędzy wicemistrzem Euroligi Fenerbahce a litewską solidnością Żaligirisem.
Zespół gości od początku sezonu wygląda bardzo dobrze. Na własnym podwórku wygrywają wszystko, a w elicie wygrana z Baskonią 78-73 i porażka z Panatą w Grecji 84-76. Drużyna głównie oparta na zawodnikach Litewskich, ale też nie odbyło sie bez wzmocnień , dołączyli w tym sezonie Watermann czy Agusto Lima.
Na przeciwko gospodarze, Fenerbahce które zaczęło sezon od falstartu w postaci porażki z Usak 70-71. Od tamtego momentu tylko zwycięstwa, w samej Eurolidze wygrana z Barceloną na ich terenie 73-72 zawszę będzie wartościowa, tyle też ogranie w bólach u siebie Brose 67-66 nie przynosi wielkiej chluby, i zadowolenia w oczach własnej publiczności.
Także dziś wyśmienita okazja by ucieszyć publikę i odnieść przekonujące zwycięstwo z mistrzem Litwy. A skład który posiada potentat jak najbardziej upoważnia do takiego myślenia. W drużynie między innymi tacy ludzie jak Bogdanović, doświadczony Antic, Kalinić, Udoh, Sloukas, Vesely, Dixon czy Datome. Jest też nowa twarz w drużynie, Amerykanin Nunnally, który miał kapitalny sezon w Avellino.
Reasumując, trener Zelejko Obradovic ma świetną drużynę, która dziś powinna udowodnić to na parkiecie, i w końcu w dobrym stylu i pewnie wygrać u siebie z solidnym Żalgirisem, ale jednak o kilka klas gorszą drużyną.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania, 888ligaen
Godzina: 19:00
Spotkanie: Team Tvis Holstebro - HC Midtjylland
Typ: 2
Kurs: 2,73
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj jako typ dnia wybieram to spotkanie z duńskiej piłki ręcznej. Według mnie kursy są za niskie na gospodarzy a za wysokie na gości. Jest to spotkanie bezpośrednich sąsiadów w ligowej tabeli i jak dla mnie to kursy powinny być bardziej zbliżone, gdyż HC Midtjylland według mnie dużo lepiej sobie radzi niż zespół dzisiejszych gospodarzy. Skoro jednak jest tak wysoki kurs na gości to wolę pograć na wygraną w ich stronę. Tabela wygląda następująco

Holstebro obok Kolding to dla mnie jak narazie dwa największe rozczarowania w duńskiej lidze, a dodatkowo w europejskich pucharach zespołowi Holstebro już wogóle nie idzie i przegrywają wszystko. HC Midtjylland jest dla mnie zespołem dużo stabilniejszym. Zespół ten jak przegrywa to po wielkiej walce 1 góra 2 bramkami. W ich grze nie ma takich przestojów jak w Holstebro, które jest w stanie wysoko prowadzić a za chwilę nie wyjdzie im jedna akcja, druga i przeciwnik szybko niweluje stratę. Zespół ten jest w stanie wpaść w taki dołek, że nagle masowo zaczynają psuć akcje i tracić gole. Pod tym względem goście są dla mnie stabilniejsi. Oni póki co, aż takich błędów na taką skalę nie popełniali. Dodatkowym aspektem przemawiającym za gośćmi jest fakt, że dla Holstebro będzie to 5 mecz w ciągu dwóch tygodni. Dla gości z kolei będzie to 3 spotkanie w ciągu dwóch tygodni więc jeżeli chodzi o regenerację to oni powinni być na to spotkanie bardziej wypoczęci i lepiej przygotowani. Jeżeli chodzi o sytuacje kadrowe na to spotkanie to oba zespoły zagrają raczej w swoich najmocniejszych składach. Jedynym pewnym nieobecnym na to spotkanie jest zawodnik gospodarzy Krautmeyer. Jest to starcie dwóch zespołów której znają się doskonale. W drużynie gospodarzy grają Hansen i Svarvarsson, którzy w tamtym sezonie grali dla ekipy Midtjylland a trenerem Holstebro jest Westerholm, który dwa sezony temu prowadził swego dzisiejszego rywala. Obie drużyny zatem znają się dobrze, wiedzą jak przeciwnik gra itd. i napewno ciężko będzie któremuś zespołowi zaskoczyć rywala. Ja tutaj spodziewam się meczu zaciętego pełnego walki. O zwycięstwie gości myślę, że zadecydują detale. Holstebro jak wspominałem ma w swych meczach często przestoje i liczę na to również tutaj i myślę, że goście to wykorzystają. Dla mnie na ten moment HC Midtjylland jest zespołem ciut lepszym i myślę, że wywiozą z tego terenu zwycięstwo.
⛔100
 
floroflorez 3,9K

floroflorez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Napoli-Empoli
Typ: Napoli wygra jednym golem
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam Mordeczki po długieeeeeeeeeeej przerwie ... Przeglądałem dzisiaj ofertę i jak to przy pucharach , jest co grać ,ale strach ,bo jak wiadomo puchary to inny stan rzeczywistości niż liga . Dlatego postanowiłem wziąć pod lupę spotkanie włoskiej Serie A ,a mianowicie Napoli - Empoli .Dlaczego ? Przede wszystkim ciekawiej będzie sie oglądać spotkanie obydwu drużyn w szczególnosci ,ze w 90 procentach wystąpi w nim dwóch polaków.
Ostatnie mecze:Do meczu z Atalantą piłkarze spod Wezuwiusza zanowtowali serie 21.meczy bez porażki po tej porażce przyszły porażki z AS Roma i z Besiktasem w Lidze Mistrzów. Ostatni mecz to zwycięstwo nad Crotone 1:2 ,niestety okraszone czerwona kartką dla Gabbiadiniego ,czyli trzeciego w tym momencie napastnika w druzynie z Neapolu .
Drużyna z Florencji dowodzona przez Marco Giampaolo to zespół, który nie potrafi wygrać od sześciu spotkań, w którym aż trzy mecze zakończyły się remisem. W takiej samej ilości spotkań Azzurrich schodzili ostatnio z placu gry na pokonani, ulegając Interowi, Lazio i Juventusowi. W dwóch ostatnich kolejkach Empoli zaliczyło bezbramkowe remisy z Genoą FC i Chievo Werona.
Reasumując:Piłkarze z Neapolu wystąpią bez Milika i Gabbiadiniego w ataku zagra strzelec jak dotychczas 6ciu goli Callejon ,na tego pana warto zwrócić uwage pod kontekstem strzelenia gola w tym meczu (kurs.2.40) . Empoli nie strzeliło gola od 6ciu meczy ... dlaczego bawie sie w kolegę BAKU194? ponieważ nawet jak na ligę włoską tak długie nie strzelanie ,nie może trwać w nieskończoność ,biorąc pod uwagę to ,że Empoli wreszcie zdobędzie gola i brak napastników w Napoli obstawiam wynik 2:1 , bo jakos jest dla mnie mało prawdopodobnym ,żeby Napoli dzisiaj straciło punkty ,ale i nie wierzę ,żeby zrobili Empoli jesień średniowiecza i rozpiździli ich w drobny mak . Pozdro i powodzenia ????
⛔100
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Brose Bamberg vs Panathinaikos
Typ: Panathinaikos -3.5
Kurs: 3.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Trochę dziwię się bukom że wystawili taki kurs na Panatę. Nawet jestem zdania że te kursy powinny być odwrotne. Panathinaikos zbudowali fajną ekipę opierając swoją grę na zawodnikach ze sporym doświadczeniem w Europie i starych wyjadaczach. Goście na papierze wyglądają lepiej niż gospodarze - Singleton Rivers Bourousis Nichols Calathes to sprawdzona marka. Ostatnio jeszcze na plus zmiana trenera na sprawdzonego już w Europie Pascual&#39;a. Optymizmem napiewają ich ostatnie mecze zwycięstwo z Żalgirisem i wyrównany mecz z CSKA gdzie dopiero w końcówce miejscowi przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Brose to ekipa własnego parkietu. Jednakże oglądając ich ostatnie spotkania to nawet to nie pomoże im wygrywać dzisiejszego spotkania tym bardziej że niemiecka ekipa leży Panacie z którą mają bilans 4-1. Bamberg z kiepskiej strony pokazali się w starciu z Fenerbahce i Unics i wątpię żeby coś się diametralnie zmieniło w ich grze. Panata powinna wygrać przy okazji pokrywając linię.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Szwecja – Allsvenskan , 28.kolejka
Godzina: 19:00
Spotkanie: Falkenbergs – Malmo FF
Typ: over 4,5 gola
Kurs: 3,72
Bukmacher: OddsRing
Analiza:
Gdy lider gra z ostatnim zespołem w tabeli zazwyczaj dużo się dzieje i nie raz takie spotkania obfitują w niespodzianki. Ale to już końcówka sezonu i Malmo nie może sobie ulgowo potraktować swojego dzisiejszego przeciwnika, szczególnie, że kilka dni temu niespodziewanie przegrał na swoim stadionie z zespołem z dolnej części tabeli, co było dopiero drugą porażką u siebie w tym sezonie.
Gospodarze już w zasadzie pożegnali się z Allsvenskan i pozostało im jedynie zostawić dobre wrażenie po sobie. Falkenbergi stracili w spotkaniach domowych już 30 goli, co oczywiście jest najgorszym wynikiem w lidze, a strzelili tylko 12 – również najgorzej. Średnio w domowych potyczkach gospodarzy padało 3.2 gola , a na 13 rozegranych meczów , w 3 z nich odnotowano over 4,5.
Malmo, z kolei na 1.miejscu z przewagą 4 pkt. nad drugim Norrkoping. Po ostatniej kompromitującej porażce u siebie, aż 0:3 , z Ostersunds, które wygrało dopiero drugie spotkanie na wyjeździe (na 14), goście powinni w przekonywujący sposób ograc dzisiejszego rywala. Malmo w delegacjach strzeliło do tej pory 27 goli, straciło 16 , a średnio padało w nich 3.3 gola/mecz. A także na 13 wyjazdów , w 4 z nich odnotowano over 4,5.
Lider tabeli, jeśli poważnie myśli o mistrzostwie, szczególnie, że ma spore szanse, powinien dzisiaj solidnie odkuć się za ostatnią domową porażkę. Za typem przemawiają również ostatnie bezpośrednie starcia obu drużyn. Na stadionie Falkenbergów, w ostatnich latach, zespoły spotkały się 2-krotnie i w obu meczach padło mnóstwo goli:
24.04.15 ALL Falkenbergs Malmo FF 3:3
02.08.14 ALL Falkenbergs Malmo FF 2:5
Stawiam tutaj na ponownie sporą ilość bramek. Typ bardziej konkursowy, dlatego daję na over 4,5 w tym spotkaniu.
Powodzenia !
⛔100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, EFL Cup
Godzina: 21:00
Spotkanie: MU-MC
Typ: MC+bts
Kurs: 5.0
Bukmacher: bet365
Analiza:
W tym miesiącu raptem 350pkt na plusie (ostatnie 3 typy mnie trafione) i marne szanse na miejsce w pierwszej trójce. Chyba, że... wpadnie 2xmax typ, po 400pkt i wraca się do gry. Wiem, wiem, &quot;mahrne sząse&quot;, ale próbuje.
Jako, że planuję dzisiaj oglądać mecz MU-MC, postanowiłem zatypować, będzie więcej emocji ????
Drużyna United pod wodzą Mourinho zawodzi. Dochodzą słuchy, że Jose ma słaby kontakt z zawodnikami, wysługuje się współpracownikami, co nie służy dobrej atmosferze. Zajmują w lidze odległą jak dla nich 7 lokatę z bilansem 4-2-3. Tylko 4 wygrane w 9 meczach? To potwierdza, że nie są w najlepszej kondycji. Do tego ostatnia przegrana z Chelsea 0-4 musiała mocno w nich uderzyć, zwłaszcza w trenera.
Stosunek bramek 13-12... Jak na ten klub, bardzo słabo, biorąc pod uwagę koszta jakie ponieśli na wzmocnienia przed sezonem.
City natomiast prowadzi w tabeli, przegrali tylko 1 mecz. Pozbyli się &quot;trutni&quot;, mają szeroką ławkę.
W tym meczu wszystko się może zdarzyć. Na prawdę ciekawi mnie, jakimi kartami zagrają Mourinho i Guardiola.
Jest to prestiżowy mecz, obydwie drużyny z Manchesteru i nawet w kontekście walki o mistrzostwo kraju dobrze by było pokazać swoją wyższość nad rywalem. Zapewne w City zagra rezerwowy Iheanacho, liczę na niego. Mam nadzieję na dobre widowisko w Manchesterze.
Mój typ to wygrana City i bramki z obydwóch stron.
Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Spotkanie: Stal Mielec vs Wybrzeże Gdańsk
Typ: Pierwsza połowa 1
Kurs: 3,25
Bukmacher: Oddsring
Data/godzina rozpoczęcia: 26.10.2016/19:00
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/nkSVnNzh/#szczegoly-meczu
Analiza:
To już dziewiąta kolejka spotkań w PGNiG Superligi Mężczyzn. W Mielcu zagrają Stal z Wybrzeżem Gdańsk. Stal Mielce fatalnie rozpoczęła sezon, siedem porażek i tylko jedna wygrana. Wygrali z ekipą z Elbląga na swoim parkiecie. Łukasz Janyst mówi, że trzeba odnieść drugie zwycięstwo po słabym początku sezonu. Kibiców zastanawia jak zmiana trenera wpłynie na postawę graczy. Został nim Krzysztof Lipka, który będzie łączył funkcję trenera z graniem w polu. W ostatnim meczu z Puławami, Stal nie zagrała źle, przegrali siedmioma bramkami, ale zaprezentowali się przyzwoicie. Bilans spotkań gdańszczan to cztery porażki, i cztery zwycięstwa. Są beniaminkiem ligi, ale dotychczas dobrze się prezentują. Jest to nieobliczalny zespół, połączenie młodych zawodników z tymi bardziej doświadczonymi. W ostatniej kolejce Wybrzeże wygrało z Elblągiem. W bezpośrednich spotkaniach Wybrzeże ma lepszy bilans, jednak dziś przewaga własnego parkietu uważam, że będzie miało pozytywny wpływ na gospodarzy, jak również i chęć przełamania fatalnej passy, najważniejszy będzie dobry początek-powodzenia
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 0

lipton1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, EFL Cup
Spotkanie: West Ham - Chelsea
Typ: Chelsea (handicap -1)
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam, na dzisiejszy typ wybrałem Chelsea, która na wyjeździe mierzy się z drużyną West Hamu. W Anglii jest to spotkanie pozostające nieco w cieniu derbów Manchesteru jednakże stolica także ma swój szlagier. Co do analizy, uważam, że CFC jest w niezłym gazie poz mianie formacji na 3-4-3 o czym świadczą wyniki drużyny od tego czasu: 0:2 z Hull, 3:0 z Leicester, 4:0 z Manchesterem United. Ewidentnie widać, że ekipa Conte jest w gazie a 3 czyste konta w 3 ostatnich spotkaniach robią dobre wrażenie. Co do West Hamu, ostatnio ekipa Slavena Bilicia poprawiła swoją grę po kiepskim starcie sezonu i zanotowała dwa zwycięstwa po 1:0. Skromnie, ale drużyna na pewno dzięki temu poczuła się pewniej. Co do samego spotkania, myslę, że CFC jest w zbyt dużym gazie oraz posiadają na tyle szeroką kadrę, że nawet gdy wyjdą nieco rezerwowym składem topoardzą sobie z gospodarzami, typuję wynik 0:2 dla Chelsea. Powodzenia!
⛔100
 
O 54

odomrm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania - puchar Króla
Spotkanie: Deportiva Leonesa - Real Madryt
Typ: Strzelec - James
Kurs: 2.50
Bukmacher: expekt
Analiza: Oczywiście, dziś nie zobaczymy pełnego składu do którego się przyzwyczailiśmy ostatnimi czasy. Nie będzie BBC i powiem Wam szczerze, mnie to osobiście bardzo cieszy ???? gdyż mój typ na strzelca w postaci Jamesa jest prawie pewny. James, którego ostatnia kiepska postawa dała do myślenia ZZ. To właśnie dlatego też coraz częściej oglądamy Kolumbijczyka na ławce rezerwowych. Oczywiście to najlepsza okazja by udowodnić trenerowi, że forma z przed roku nie poszła w niepamięć. Dziś prawe skrzydło należeć będzie do rewelacyjnego Lucasa Vazqueza. To on będzie odpowiedzialny za dośrodkowania z prawej strony co czyni wręcz fantastycznie, przykładem jest liga BBVA w której gdy tylko pojawi się na boisku coś się dzieje, a jego gra jest niezwykle przemyślana i dynamiczna. Dlatego stawiam na Jamesa, który ma być dzisiaj pomocnikiem bardzo ofensywnym, ponieważ defensywne zadania spełniać będzie Mateo Kovacic.

Dzisiejszy przewidywany skład :
Casilla; Danilo/Carvajal, Pepe/Varane, Nacho, CoentrĂŁo; Kovačić, Asensio, James; Lucas, Morata, Mariano.
⛔100
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna,Primera B Metrapolitana
Godzina: 20.35
Spotkanie: San Telmo - Atletico Atlanta
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.70
Buk: Bet365

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dzisiaj całkiem fajna oferta na mecze piłki nożnej więc jest w czym wybierać. Ja wybrałem na dzisiaj typ z meczu 11 kolejki argentyńskiej ligi Primera B Metrapolitana pomiędzy San Telmo, a Atletico Atlanta. Obie ekipy dzieli w lidze aż 10 punktów na korzyść gości i to oni będą dzisiaj faworytem. Moim zdaniem stawianie jednak na gości to bardzo ryzykowna sprawa bo gospodarze na pewno będą chcieli u siebie powalczyć i tak łatwo nie odpuszczą. Ja proponuje tutaj zagrać zakład na powyżej 2.5 gola. Jak dla mnie co najmniej trzy bramki w tym meczu są bardzo realne. Patrząc na statystyki widzimy, że w ostatnich meczach ligowych jak i starciach head to head trochę tych bramek padało i dzisiaj powinno być podobnie. Oba kluby bardzo chciałyby wygrać i to będzie bardzo ciekawy mecz i oby był owocny w bramki. Życzę powodzenia.
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom