>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.10.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 26. Października
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01;30
Spotkanie Brooklyn - Clevland
Typ: Clevland -9.5
Kurs 2.08
Buk Fortuna
Analiza: Clevland Cavaliers po wpadce z Orlando Magic pewnie pokonało Chicago Bulls, gospodarze byli zespołem lepszym we wszystkich kwartach oprócz pierwszej w której przegrali dosyć wysoko, później już było tylko lepiej i wrócili na dobre tory, bowiem goście mają bilans 3 zwycięstw oraz 1 porażki, gospodarze natomiast mają na swoim koncie po 2 zwycięstwa oraz 2 porażki, tutaj na pewno to Clevland jest zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, pomimo iż nie będzie grał u siebie. Clevland w poprzednich latach nie miał większych problemów z ogrywaniem zespołu Brooklynu, co prawda gospodarze w poprzednich 10 kolejkach na swoim boisku tylko 3 razy ponosili porażki,ale w tym meczu to raczej goście powinni dominować od pierwszej do ostatniej minuty z takim składem jakim obecnie dysponują. Myślę że można spokojnie tutaj pograć handicap na przyjezdnych lub over w punktach bowiem obie ekipy lubią sporo rzucać , tak więc to jest moja propozycja na jutro z NBA.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pizza-man 156

pizza-man

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 4:30
Spotkanie: LA Lakers - Washington
Typ: (połowa/koniec) 1/2
Kurs: 5.50
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam. Na dzisiaj w NBA jest sporo ciekawych typów ale kończy się miesiąc więc należy wyszukiwać perełek ???? Ciekawie zapowiada się spotkanie w Los Angeles gdzie Lakersi podejmą niepokonaną dotąd drużynę Marcina Gortata. Jak napisał ojciec Lonzo Balla - jego syn nie przegra 2 meczów w tygodniu... Marcin go sprostował i myślę że młody Ball jednak przegra 2 mecz w tygodniu ???? Lakersom powinno starczyć sił żeby ograć Wizards do przerwy ale koniec końców to Czarodzieje powinni zwyciężyć w tym meczu stąd mój typ. W zeszłym sezonie często wchodziły takie kursy więc szansa istnieje. Podobnie połowa/koniec 1/2 można zaryzykować w meczu Detroit-Charlotte. Powodzenia ????
⛔ 100
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Miami - San Antonio
Typ: San Antonio (handicap razem z dogrywką - 4,5)
Kurs: 1,84
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam. W nocy kolejne spotkania w NBA. W jednym z meczów zmierzą się Miami Heat o San Antonio Spurs. W Miami mały szpital, na pewno nie zagra Whiteside, niepewne są występy Waitersa i Dragica. Trzon zespołu poza grą. O ile Dragic według rotoworld może zagrać, to co do występu Waitersa decyzja zapadnie zapewne tuż przed meczem. Niestety nie ma czasu czekać więc podaję typ teraz. Poza tym nawet z Waitersem i Dragicem faworytami moim skromnym zdaniem są Spurs. Pomimo braku Leonarda i Parkera trzy zwycięstwa, Minnesota +8, Chicago +10, Toronto +4. Świetni w defensywie, tracą mało punktów, Miami będzie miało ciężko pod koszem. Heat do tej pory bilans 2-1 ale zwycięstwa z Atlantą czy Indianą nie są do końca wyznacznikiem formy. Dzisiaj pierwszy poważny test i myślę że będzie oblany. Bez Waitersa typ wchodzi myślę na luzie, z Waitersem może być ciężej ale te pięć punktów przewagi San Antonio powinno wypracować.
✅ 84
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 4:30
Spotkanie: LA Lakers - Washington Wizzards
Typ: 2 (-5.5 handicup)
Kurs: 1.96
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na tapecie kolejna noc z nba, tym razem w LA. Goście weszli w sezon jak w masło, 3 mecze i 3 wygrane każdy rywal lepszy od dzisiejszego. Trójka Beal Wall i Gortat jako jedna z niewielu ekip kolejny sezon w takim składzie, na pewno są to doświadczeni zawodnicy, zgrani i czas chyba coś ugrać na słabym wschodzie. Ciekawe był ostatni pojedynek z Denver którzy jednak nie dali rady, bo bardzo równo gra dwójka z Wizzow Beal/Wall obaj regularnie ładują 20+ a dziś naprzeciw dziurawa obrona. 120 czy 130 gospodarza nie jest obce i myślę że czeka ich kolejny ciężki sprawdzian z duzo lepsza drużyna. Ekipa z kapitolu czuję się pewnie co potwierdza napinka naszego Marcina na społecznościowych, oby się zabardzo nie wyluzowali, ale przy normalnych warunkach Lakersi nie mają czego szukać. Pelikany ostatnio machneli 34:22 w pierwszej kwarcie LA co trochę obrazuje realia.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Puchar
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie - Korona
Typ: Zagłębie i powyżej 2.5 gola w meczu
Kurs: 2.51
Bukmacher: fortuna
Analiza: Ostatni z ćwierć finałów tej edycji Pucharu Polski, do Lubina przyjeżdża Korona Kielce, przy okazji to jedyny mecz na tym szczeblu, gdzie grają dwie drużyny z najwyższej klasy rozgrywkowej. W poprzednich 3 meczach nie było żadnej niespodzianki i wszyscy faworyci zgodnie wygrali swoje mecze, tu również liczę na podobny scenariusz i wygraną miejscowych, tym bardziej, że popularne Scyzoryki przyjeżdżają mocno osłabione, w Lubinie nie będą mogli zagrać zawieszeni Mateusz Możdżeń i Jakub Żubrowski oraz kontuzjowani Michał Gardawski, Nabil Aankour, Ken Kallaste, Fabian Burdenski i Jacek Kiełb, a w Zagłębiu &quot;tylko&quot; kontuzjowani Filip Starzyński oraz Daniel Dziwniel, ale lubinianie już od jakiegoś czasu muszą sobie radzić bez nich, więc nie jest to nowa sytuacja. Żadna z drużyn na pewno nie odpuści tego meczu Zagłębie będzie chciało wygrać i wypracować sobie bezpieczną zaliczkę przed rewanżem w Kielcach, natomiast Korona będzie chciało strzelić co najmniej gola, bo bramki na wyjeździe mogą mieć to duże znaczenie przy ostatecznym rozrachunku. Kolejnym argumentem za Zagłębiem jest ich stadion, czyli popularna Twierdza Lubin, na której w obecnym sezonie nie zaznali jeszcze goryczy porażki, natomiast Korona w tym sezonie jeszcze nie wygrała w delegacji. Podsumowując liczę na zwycięstwo Zagłębia 2:1 lub w optymistyczniejszej wersji 3:1.
⛔ 100
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Dyscyplina :pilka nozna - Puchar Krola
Godzina : 21.30
Spotkanie :Fuenlabrada-Real Madryt
Typ : over 3,5 gola
Kurs : 1.60
Bukmacher : forbet
Analiza : Witam to moj pietwszy typ to prosze o Wyrozumialosc.
Traktuje ten typ bardzo powaznie jako za lokate za skromne ( z nie dla kazdego) 1k.Po odjeciu podatku wyjdzie +408 i mam co do tego swoje przemyslenia.Kazdy kto gral puchary od wtorku widzi co sie dzieje na rynkach jakie kursy wchodza i tym podobne.Zmierzam do tego zr gospodarze ktorzy podejma Real Madryt sa w dobrej dyspozycji w swojej lidze nie wiem nie znam tej druzyny blizej choc z tego co buki oferuja spdziewaja sie duzej ilosci goli+3.5 Realu @1.35 ale nie wiem do konca jakim garniturem wyjdzie Real obstawiam ze bez (Navasa,Ramosa,Varane,Modrica i Ronalo co wiadome)Mysle ze zmiennicy podolaja zadaniu i ten overek spokojnie pokryja....
⛔ 100
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - - Puchar Króla
Godzina: 21:30
Spotkanie: Fuenlabrada-Real Madryt
Typ: under 3.5
Kurs: 2,29
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza: Sprawa jest prosta. Puchary często oznaczają niespodzianki i dokładnie tego szukam w moim typie. Real po wygraniu LM dwa razy z rzędu wyraźnie spuścił z tonu i zawodzi na wszystkich frontach. Do tego dochodzi fakt, że w wyjściowym składzie zapewne zabraknie wielu podstawowych zawodników. Może też zabraknąć motywacji - umówmy się, że nie jest to mecz na szczycie. Wydaje mi się, że jest duża szansa, iż Real przejdzie obok tego meczu. Podawanie statystyk z poprzednich spotkań tych ekip nie ma sensu. Po pierwsze, na co dzień obie ekipy mierzą się z przeciwnikami na innym poziomie, po drugie Real gra w innej konfiguracji. Idę pod prąd, liczę na niespodziankę - w tej robocie często to się opłaca.
✅ 129
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka/ Euroliga
Godzina: 19:00
Spotkanie : Crvena Zvezda - Maccabi Tel Awiw
Typ : 1połowa/koniec // Maccabi/Maccabi
Kurs : 3,15
Bukmacher: fortuna
Witam,
Mam nadzieję że nie strzelam sobie w kolana typem połowa/mecz. Oczywiste jest dla mnie to że to goście Tel Awiwu są tutaj faworytem tego spotkania. Próbowałem sobie wyobrazić kilka scenariuszy na to spotkanie, i ten który obrazuje mój typ wydaje mi się najbardziej realny.
Maccabi to nie Barcelona,nie wierzę że daja się tak stłamsić z poczatkiem spotkania. Prędzej spodziewalbym się nerwowej końcówki.
Kilka słów na temat gospodarzy, o których już pisałem kilkakrotnie. Ich forma to w dalszym ciągu zagadka, niby wygrali z Barcelona, ale w tej chwili chyba większość Euroligowcow ograła by Katalonczykow. Niby walczyli w Moskwie, ale wyniku nie ma. W ogóle po za Barcelona to ostatnio dobrych wyników brak, porażki w lidze dodatkowo z Cedevita czy Buducnostem. Światło w tunelu przed dzisiejszym spotkaniem pojawia się gdy patrzymy na spotania Crveny we własnej hali, ostatnie 20 spotkań to tylko 2 porażki. Jednak aktualnie ciężko porównywać obecna Crvene do tej z tamtego sezonu.
Przechodząc do Maccabi, muszę powiedzieć ze imponuje mi ta ekipa od początku sezonu i uważam że jest to czarny koń rozgrywek.
Porażka z Olympiakosem, trochę pechowa, jednak Grecy również mocni będą w bieżącej kampanii.
Tel Awiw calkowicie odmieniony, sporo nowych twarzy, inna drużyna, ale jak dla mnie, mocne nazwiska, miedzy innymi amerykanie, Cole który przez ostatnie lata grał za Oceanem, niecałe 400 spotkań NBA.
Jackson również z NBA, dokladnie z Dalkas Mavericks. Dibartolomeo, jeden z najlepszych graczy Haifa poprzedniego sezonu. Tunezyjczyk Roll z Besiktasu, młody Bolden który ogrywał sie w FMP. Maschour z Bnei Herzliya. Na centrze Cohen z Ashdod, który może się pochwalić średnią 13 pkt na mecz w zeszłym sezonie. Czy też kolejny amerykanin Thomas z Anadolu Efes.
Ciekawa składanka, która dość szybko się zagrała i prezentuje dobry poziom, a świadczy o tym fakt że Izraelici przegrali z Grekami swoje pierwsze spotakanie w tym sezonie.
Z Crvena w historii ich pojedynków na 10 meczy przegrali tylko 3, ale były to ich ostatnie 3 konfrotancje. Taki mały policzek dla Maccabi.
Dziś ta seria zostanie przerwana, polecam grać czystą dwójkę, ja jednak mam swój scenariusz na to spotkanie, więc pobieram typ po wyższym kursie.
POWODZENIA ????
⛔ 100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - MŚ Kwalifikacje
Godzina: 18:30
Spotkanie: Rosja - Słowacja
Typ: under 53.5
Kurs:
2.10
Bukmacher: Fortuna
Słowacja ostatni raz mecz międzynarodowy wygrała w czerwcu ubiegłego roku. Czy wynik meczu będzie oscylował wokół remisu, czy zanotujmy jakiś odjazd Rosji, linia raczej nie powinna zostać przekroczona. Słowacja w czerwcu zanotowała wynik z Rosją 24:25. Teraz, w pierwszym meczu kwalifikacji można się spodziewać heroicznej defensywy i prób trzymania wyniku. W ostatnich 10 meczach Rosji 6 było pod linią, ale z tych 6 połowa, czyli 3, to wszystkie wygrane Rosji. Średnia z tej dychy to 25,9 bramki na mecz, najwyższy wynik to co prawda odjazd w meczu z Japonią (39), ale cała reszta mieści się w przedziale 21-28. Ze Słowacją występuje w roli faworyta, więc raczej nie zacznie rzucać jak oszalała z przeciwnikiem pilnującym obrony. Słowacja, jak już wspomniałem, dostaje baty, ale w analogicznych 10 meczach 5 było pod kreską. Średnia Słowacji z ostatniej dychy to 23,1 (przedział 17-30). 25,9+23,1=49, czyli jeszcze 4 w zapasie. Na papierze już weszło, teraz pozostaje czekać na mecz. Aha, dyby komuś zależało na zwiększeniu marginesu przy mniejszym kursie, to 54.5 jest za 1.87.
⛔ 100
 
p-z. 123,1K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Arabia Saudyjska
Godzina: 17.00

Spotkanie: Al Batin - Al-Raed
Typ: 1
Kurs: 2,20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Mimo, że na codzień nie stawiam takich lig, a dziś oferta uboga, to zdecydowałem, ze zagram Pierwszą ligę Arabską. Dość spora różnica jest między gospodarzami, a gości, wystarczy spojrzeć na tabele. Al Batin na 3 miejscu z ilością punktów: 12, Zaś goście po 6 meczach mają na koncie tylko 2pkt. Ekipa gości kompletnie nie radzi sobie na wyjazdach, bo póki co nie zdobyli jeszcze u kogoś nawet punktu i dziś wydaje się, że nic się nie zmieni. Gospodarz póki co radzi sobie dobrze, a patrząc na pojedynki bezpośrednie tych zespołów, to zawsze górą byli gospodarze, więc dziś liczę na powtórkę i kolejną wygraną Al Batin. Moim zdaniem w tym meczu równiez padnie sporo bramek i myślę, że opcja powyżej 2.5 gola, albo powyżej 3.5 nie jest głupim pomysłem, bo sami dobrze wiemy jak w takich ligach lubią padać bramki. A więc zatem liczę na sporo bramek i wygraną gospodarzy, bo fajnym kursie 2,20.

⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Spotkanie: Fuenlabrada - Real Madryt
Godzina: 21:30
Typ: Real -3,5
Kurs: 2,51
Bukmacher: 1xbet

Witam, przed nami spotkanie &quot;Dawida z goliatem&quot; w 1/16 Pucharu Króla.
Fuenlabrada podejmuje na własnym stadionie Real Madryt, raczej nikt nie ma wątpliwości kto jest tutaj faworytem, oczywiście w pucharze trafiają się sensacje (dla przykładu porażka z Alcorcon..) ale myślę, że to nie nastąpi dziś.
&quot;Zizou&quot; dziś daje odpocząć wszystkim podstawowym piłkarzom i wydaje się, że to jest doskonała wiadomość dla gospodarzy bo mają szansę ze zmiennikami i piłkarzami, którzy jeszcze nie rozegrali ani minuty na boisku (przykład obrońca Vallejo)... Nic bardziej mylnego, moim zdaniem Real ma na dzień dzisiejszy najlepszych piłkarzy młodego pokolenia.. i nie mówię tutaj o 1 czy 2 piłkarzach. Każdy zawodnik ma do udowodnienia &quot;Zizou&quot;, że zasługuje na częstsze granie w 1 drużynie i to jest właśnie jeden z tych meczy gdzie muszą to udowodnić.
Mój typ to wygrana Realu minimum 4 golami...
Dziś w Realu powinniśmy zobaczyć:
W bramce - F. Casilla
W obronie - A. Hakimi (rozegrał już pare meczy i zawsze dostawał notę bardzo dobrą), Vallejo (środkowy obrońca mianowany na ...następcę Ramosa za pare lat), Nacho i Teo (Ci dwaj coraz częściej grają w podstawowym składzie)
W pomocy - D. Ceballos (MVP młodzieżowych Mistrzostw Europy), M. Llorente (także ma już parę meczy rozegranych w pierwszym zespole), Oscar
W ataku - M. Asensio (ma wszystko na wielkiego piłkarza), B. Mayoral i Lucas
To jest skład gdzie mogli by sobie poradzić nawet w LaLiga ... Stawiam na wysokie zwycięstwo.
Powodzenia
⛔ 100
 
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - KHL
Godzina: 16.00

Spotkanie: Ufa - Magnitogorsk
Typ: Sergej Mozjakin strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym karnym)
Kurs:
2,30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Zdaje sobie sprawę z tego, iż wybór strzelca w hokeju to istna loteria, są jednak zawodnicy mniej lub bardziej pewni i regularni. Ja dziś stawiam na Mozjakina. Magnitogorsk w ostatnich 3 meczach musiał uznać wyższość rywala. Czas się obudzić. A kto ma w tym pomóc jak nie niekwestionowany lider drużyny. W obecnym sezonie Sergej zdobył 13 goli, do których dołożył 14 asyst. Nie zdobył gola w 3 poprzednich spotkaniach, więc czas najwyższy na odblokowanie się. Wydaje mi się, że w tym meczu kilka bramek padnie i przynajmniej jedną z nich zdobędzie właśnie Mozjakin. Powodzenia!
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Cypr,
Godzina: 18:00
Spotkanie: AEL Limassol - Olymp.Nikozja
Typ: 1 połowa typ 02
Kurs: 2.12
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Dzisiejsza oferta jest wyjątkowo wąska, ale ten mecz zwrócił moją uwagę - ze względu na różnicę kursów: na obecną chwilę (1.18 - 11.15), tak jakby Limassol miał 1 miejsce w lidze, a zespół z Nikozji walczył o utrzymanie.
Statystycznie obie drużyny są wręcz identyczne - zajmują kolejno 8 i 9 miejsce, przy 1 meczu mniej u gospodarzy. Bilans meczowy także bardzo podobny (3-1-3 i 4:4 w bramkach gospodarzy oraz
2-4-2 6:9 gości). W spotkaniach ligi cypryjskiej są bardzo underowe rezultaty więc -2,5 gola także powinno być jedną z alternatyw na to spotkanie. Zespół z Nikozji ma argumenty na to, by wygrać to spotkanie, a tym bardziej zremisować. Decyduje się na typowanie pierwszej połowy, która będzie najprawdopodobniej remisowa 0-0, a ewentualny gol dla gości to gwarancja zaliczenia typu.
Pomogłem? Zapropsuj!
⛔ 100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwajcaria, Puchar Szwajcari
Godzina: 19:30
Spotkanie: FC Schotz - FC Lugano
Typ: handicap 2 (-1.5)
Kurs: 2,57
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie piłkarskie w 1/8 finału pucharu Szwajcari. Spotyka się tutaj zespół z odpowiednika 4 ligi z drużyną, która występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej. Dla mnie zdecydowanym faworytem tej potyczki jest Lugano i myślę, że spokojnie wygrają różnicą minimum 2 goli pokrywając tego handicapa. Co tutaj dużo pisać goście mają zdecydowanie mocniejszy zespół i są zespołem dużo mocniejszym. Wprawdzie nie wiedzie im się póki co w tym sezonie w rodzimej lidze, bo po 12 kolejkach z 9 punktami na koncie są na ostatnim miejscu ale różnica klas między tymi zespołami i tak jest duża. Schotz gra w odpowiedniku 4 ligi i w ostatniej kolejce przegrali mecz ligowy na wyjeździe z Black Stars aż 0-6. Goście tego meczu oprócz grze w rodzimej lidze, muszą również stawiać czoła w Lidze Europy, gdzie grają w fazie grupowej. Lugano jest dla mnie tutaj zdecydowanym faworytem, tym bardziej, że udali się na to pucharowe spotkanie w całkiem silnym składzie. Wprawdzie brakuje kilku graczy z pierwszego składu ale i tak mają silną grupę na ten mecz i z przeciwnikiem z 4 ligi powinni sobie tutaj poradzić bez problemów. Trener pewnie zastosuje rotację i pomiesza nieco składem żeby pograło kilku rezerwowych i kilku graczy z podstawy ale i tak goście nie powinni mieć tutaj żadnych problemów. Ja próbuję pograć w ich stronę z tym handicapem, bo nie powinno być tutaj zbyt dużych problemów i różnica dwóch goli jak najbardziej Lugano powinno wygrać. Kto lubi większe ryzyko może spróbować na gości z handicapem -2.5. O tym kto udał się na ten pucharowy mecz można poczytać na oficjalnej stronie Lugano, link poniżej:
http://www.fclugano.com/18-convocati-per-la-coppa-svizzera/
⛔ 100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Króla
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lleida - Real Sociedad
Typ: 2 ha -2.0
Kurs: 2,35
Buk: LVBet
Analiza:
Dziś trochę idę drogą, którą nie lubię chodzić. Mianowicie &quot;gra na faworyta&quot;, ale analitycy w LVBet powariowali z kursami na dzisiejsze mecze Pucharu Króla. Dzisiaj gram bardzo fajne typu praktycznie na każdy mecz oprócz Realu Madryt. Ale do rzeczy...
Real Sociedad po poprzednim sezonie w którym się trochę docierał zaczał grać na prawdę fajną piłkę, poukładaną od tyłu z Inigo Martinezem jako dowódcą tej linii, z pomysłem na rozegranie, z Illaramendim w środku który potrafi wziąć na siebie grę i z młodymi Wiliamem Jose i Oyarzabalem z przodu i doświadczonym Carlosem Velą. Głównym elementem tego że zespół gra dobrze jest na pewno to że nikt przed sezonem z kluczowych postaci nie odszedł i miał trener komfort że pracuje z gotowym zespołem, nie musiał go do nowa układać, a mogło tak nie być bo przecież Martinez już jedną nogą był w Barcelonie a Oyarzabal przez Valencie, czy Carlos Vela miał propozycje z MLS. Może nie ma sytuacji że trener Sacristan ma dwóch równorzędnych piłkarzy na każdą pozycję, ale kadra jest dość szeroka i mocna, dlatego jeżeli nawet 2-3 piłkarzy z pierwszego składu będzie odpoczywać to i tak ma czym to uzupełnić. Lleida to zespół z 3 ligi, więc w ogóle to inna bajka, inny poziom i organizacyjny i czysto piłkarski. Moim zdaniem taki zespół jak Real Sociedad, który dawno nie zgarnął żadnego trofeum nie zlekceważy nawet tak słabego przeciwnika i będzie chciał jak najszybciej zapewnić sobie udział w kolejnej rundzie. Liga jest bardzo mocna, bo wiadomo dwa kluby z Madrytu, Barcelona po za zasięgiem, jest mocna w tym sezonie Valencia, Bilbao, Sevilla i Villareal, więc o awans do Europejskich pucharów przez LaLige będzie szalenie ciężko, ale na pewno droga do Europy poprzez Puchar jest znacznie krótsza i myślę że Sociedad nie odpuszczą tak łatwo Pucharu Króla. Myślę że piłkarze z San Sebastian wygrają wyzej niż wskazuje handicap, ale dla bezpieczeństwa stawiam -2.00 przy bardzo atrakcyjnym kursie. Powodzenia!
⛔ 100
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Pojedynek - Puchar Polski, Puchar Króla (Hiszpania)
Godzina: 20:30
Spotkanie: Pojedynek bramkowy Zagłębie Lubin - Deportivo La Coruna
Typ: Zagłębie
Kurs:
2.18
Bukmacher: efortuna
Analiza:

Typ pojedynek bramkowy na dzisiaj.
Zagłębie podejmuje w pucharze u siebie Koronę Kielce. Zagłębie na swoim boisku gra bardzo dobrze strzelając w ostatnich 5 meczach aż 10 bramek 2,2,3,1,2. Liczę na dobrą formę Zagłębia na własnym boisku połączoną ze słabą defensywą Korony, która również daje radę w ofensywie co zapowiada otwarte spotkanie i kilka bramek. Co do meczu w Hiszpanii to Deportivo pomimo, że ich gra wygląda lepiej to nie jest wiele wyżej jeżeli chodzi o formę sportową w porównaniu do Las Palmas pochłoniętego przez kryzys. Być może Deportivo wygra ale myślę ,że raczej skromnie 1:0 w meczu Zagłębia widzę 2-3 bramki dla ekipy gospodarza.
⛔ 100
 
manioloafc 60

manioloafc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Polski
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Typ: Zagłębie
Kurs: 1.65
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dzisiaj trochę krócej, szybciej. Właśnie czytam sobie artykuły i Korona pojechała zaledwie w 16 do Lubina! Podstawa środka pola czyli Żubrowski i Możdżeń nie pojechali. Nie pojechał także Kiełb. Wiemy, ze teraz gramy dwumecz, więc Zagłębie nie może się potknąć u siebie z tak osłabioną Koroną. Jak zawodnicy Stokowca w tym sezonie radzą sobie to każdy wie i widzi. Najzwyczajniej w świecie imponują, a ściągnięcie Świerczoka z Tychów było strzałem w dziesiątkę. Obie ekipy spotkały się na inaugurację sezonu w lidze, gdzie Lubinianie ograli Koronę na ich własnym stadionie 1:0 po golu Starzyńskiego. Dziś niestety tak jak pisałem - krótko - ale nie ma się co za wiele zastanawiać, bo Zagłębie u siebie w tym sezonie w lidze nie przegrało, a Korona nie wygrała na wyjeździe w lidze. Korona do tego jedzie bez 3 podstawowych zawodników tak jak pisałem. Jeżeli podopieczni Stokowca traktują poważnie PP, to w 1 meczu u siebie najzwyczajniej w świecie muszą wygrać. Widzę, że Zagłębie + over i jakiś pojedynek był grany, więc na spokojnie mogę wrzucić niepowtarzający się suchy win.
⛔ 100
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Rosja kobiety
Godzina: 17:00
Spotkanie: Saratov K - Odintsovo K
Typ: Odintsovo K
Kurs:
3.15
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Jak zwykle podaje typ z kursem który według mnie to value. Kurs 1.30 na gospodynie to przesada. Rok temu obie ekipy zakończyły sezon na sąsiadujących miejscach w tabeli. Z tym, że gdy przyszło grać w małej tabeli o miejsca 5-8 Saratov na 6 meczy wygrał ledwie 1 a Odintsovo 4 mecze i zajeły miejsce 6 a gospodynie miejsce 8. Patrząc na h2h od roku 2016 na 7 meczów między tymi ekipami aż 6 wygrała drużyna Odintsovo a jedyny mecz przegrany to mecz towarzyski, w którym grały rezerwowe dziewczyny. W 2017 Odintsovo już 2 razy ogrywały swoje dzisiejsze rywalki. Aktualna forma, Odintsovo wygrało 3 mecze na 3 możliwe w tym z mocnym Krasnodarem na wyjezdzie. Saratov na 3 mecze wygrał raz i również z Krasnodarem. Żeby być obiektywnym trzeba dodać, że Saratov miał trudniejszych rywali. Jednak to siatkówka kobieca i porażka za porażką , potrafią się odbić na pewności siebie i podłamac wiarę we własne umiejętności, tym bardziej gdy przyjezdza ekipa który raz po raz ogrywa gospodynie. Oczywiście typ to nie jest, żaden pewniaczek, jednak wole zagrac kurs 3.15 niż 1.30 a argumentów nie brakuje.
✅ 215
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Puchar Polski
Godzina 20:30
Spotkanie : Zagłębie L : Korona K
Typ :czerwona kartka
Kurs : 3.60
Bukmacher : Fortuna
Parę analiz na temat tego meczu możemy poczytać , ja pójdę w czerwień , W dotychczasowych 3 meczach 1/4 finału nie było czerwieni to może tym zobaczymy , sędzia jest pan Paweł Raczkowski a tego pana dobrze znamy , w Ekstraklasie pokazał 4 czerwone , w ogólnej jego statystyce w meczach PP pokazał 2 czerwone , teraz mecze Zagłębia w dotychczasowej edycji PP i tak Zagłębie z Jagą w 2 rundzie PP czerwień byłą pokazana , Korona z Zagłębiem Sosnowiec i czerwień , jak koledzy wyżej opisali to Korona przyjeżdza osłabiona i tak myślę że jak Zagłębie to wykorzysta i będzie już prowadziło to mecz może się zaostrzyć i wtedy pan Paweł będzie w roli głównej i sięgnie po czerwień ......... co tu więcej napisać jak to loteria i wszystko może się zdarzyć !
✅ 260
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom