>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.11.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaCzechy, 1.Liga
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Sigma Ołomuniec – Sparta Praga
Typ: over 3.5
Kurs: 4.75
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Bardzo wysoko idą w górę kursy na bramki w hicie 15 – ej kolejki Czeskiej 1. Ligi w którym Sigma Ołomuniec będzie podejmować Sparte Praga. Zaczniemy tutaj do gości którzy zrobili jak na warunki Czeskie wielkie szaleństwo na rynku transferowym, bili rekordy za rekordem Janko, Mavuba, Biabiany, T. Ben Chaim, Mandjeck, Kaya, Plavšić, dodając do tego starych wyjadaczy Rosicky, Lafata, Šural no i nowy trener Stramaccioni który też sporo pieniądze sobie tutaj inkasuje. To miał być przepis na zdominowanie tej ligi a tutaj moim zdaniem jest wielka tragedia Pilzno robi co chce wygrało wszystko do tej pory co można było a Sparta jakby tego było mało to nawet nie jest na podium zajmując dopiero 5 miejsce. Już idą słuchy że trener za chwilę poleci z hukiem ale to dla mnie jedyne rozwiązanie robiąc tyle transferów oczywiście trzeba czasu na zgranie ale on już minął a ci gracze to głównie ogromne wzmocnienia ofensywne i takie gry tutaj wszyscy oczekiwali a to jak na razie tak nie wygląda choć trzeba przyznać że jakiś ten rytm atak łapie bo w czterech ostatnich meczach strzelili 9 bramek tracąc 5 czyli zaczyna to iść w ofensywniejszą grą ale też temu się nie dziwię bo każdy mecz to walka na całego nie ma już marginesu błędu czyli trzeba przy tym składzie atakować przez 90 minut i liczę że taką dziś Spartę zobaczymy bo są w tym składzie wstanie strzelać bramki. Gospodarze to rewelacyjny beniaminek który jest wiceliderem i nie puchnie. Ich ogromny atut to oni nic w tym starciu nie muszą i to sprawia że mogą mocno zaskoczyć gości którzy są pod presją, wiadomo że może to się dla nich wysoko skończyć tym bardziej ze mają złe wspomnienia z ostatnich starć przegrali trzy ostatnie mecze tracąc w sumie aż 11 bramek!!, ale jestem przekonany że to nie będzie gra pozbawiona atutów ofensywnych tym bardziej u siebie gdzie nie przegrali meczu strzelając 12 bramek w 7 spotkaniach. Sparta Praga musi wygrać, musi zacząć grać skutecznie, ofensywnie nawet z wiceliderem albo tym bardziej z takimi rywalami stać ich na wiele w ataku jak dobrze wejdą w mecz a co do beniaminka to tak jak wspomniałem nic nie musi i to będzie ich siłą i dorzucą swoje bramki to do typu.
⛔ 100
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Valencia
- FC Barcelona
Typ: FC Valencia i obie strzelą
Kurs: 6.25
Bukmacher: forBet
Analiza:

Przed nami spotkanie dwóch zespołów w lidze hiszpańskiej, które jak dotąd spisują się świetnie i zajmują najwyższe pozycje w tabeli. Barcelona pierwsze miejsce z dorobkiem 34 punktów, 11 pojedynkami wygranymi i jednym zremisowanym, natomiast Valencia drugie miejsce z dorobkiem 30 punktów, 9 pojedynkami wygranymi i trzema zremisowanymi. Widzimy zatem, że drużyny te nie przegrały jeszcze jak dotąd żadnego meczu (do tej dwójki dołączyć możemy jeszcze Atletico Madryt z takim wyczynem). W tym meczy ta passa którejś z drużyny się przerwie, no chyba że będzie remis, co też jest prawdopodobne. Mecze Valencii przeważnie obfitują w bramki, potrafią dużo strzelać jak np. w meczu z Sevillą, gdzie rozgromili ich aż 4 do 0. W tym meczu może wydarzyć się wszystko jednak ja stawiam tutaj na niespodziankę - zwycięstwo FC Valencii z przewagą własnego stadionu i to, że obie drużyny strzelą. Powodzenia i z fartem!!!
⛔ 100
 
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia Premier League
Godzina: 15:00
Spotkanie: Burnley - Arsenal
Typ: Remis
Kurs: 4.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam, na niedziele wybieram mecz z ligi angielskiej
Burnley u siebie podejmie Arsenal
Zacznę od gospodarzy. W tym sezonie, rewelacja rozgrywek . po 12 meczach 22 punkty, 4 remisy, bilans bramek 12:9. Rzuca się w oczy świetna defensywa. U siebie grają bardzo dobrze na 6 meczów przegrali tylko raz( po pechowym meczu ), bilans 5:2
Tyle samo punktów ma Arsenal i zajmuje lepszą pozycję tylko dzięki lepszemu bilansowi bramek, który wynosi 22:16. Na wyjazdach grają bardzo słabo. Na 6 meczy tylko 4 punkty i aż 4 porażki. W lepszej formie Burnley- w 5 ostatnich meczach zdobyli 10 punktów i stracili tylko 4 bramki. Natomiast Arsenal zdobył 9 punktów.
Jednak co do samego meczu. Nie ma co się oszukiwać- mimo korzystniejszych statystyk gospodarzy to Arsenal powinien przeważać w tym meczu- mieć większe posiadanie piłki i więcej sytuacji bramkowych. Liczę jednak na obronę Burnley, która nie pozwoli zdobyć gościom z Londynu zbyt wielu bramek oraz fakt, że u siebie Burnley gra świetnie , co zresztą pokazali również w zeszłym sezonie.
Warto dodać, że Kanonierzy są po czwartkowym meczu Ligi Europejskiej, który zresztą przegrali.
Podsumowując widzę value w tym typie. Powodzenia
⛔ 100
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Godzina
: 18:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
Typ: remis
Kurs: 3.30
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Na dziś wybrałem derbowe spotkanie Śląska z Zagłębiem. Śląsk widziałem w Kielcach, gdzie przegrał nie tak dawno 3:0, jeszcze widziałem w TV ich porażkę z Wisłą Płock. W obu spotkaniach nic nie grali. Drużynę mają w miarę OK, ale Jan Urban nie jest dobrym trenerem. Niestety nawet w polskiej ekstraklasie nie wystarczy do prowadzenia zespołu opinia niezłego gracza, który w przeszłości strzelał bramki m.in. Realowi Madryt. Zagłębie widziałem w poniedziałek w spotkaniu z Koroną i też mnie nie rzucili na kolana. Nie przegrali bo Korona zagrała bojaźliwie. Zagłębie od remisu z Piastem u siebie gra słabo. Mecz dwóch zespołów, które zajmują miejsce w tabeli poniżej oczekiwań. Jeśli chodzi o trenera w Zagłębiu, to chyba za długo prowadzi tą drużynę. Nic więcej z tych chłopaków nie wyciśnie. Chociaż indywidualnie są Ok, przykład Świerczoka i Jacha powołanych przez Nawałkę. Pomimo wysokich umiejętności indywidualnych, piłkarze Zagłębia nie tworzą drużyny na boisku. Powinni zajmować wyższą pozycję.Stawiam dziś na remis. Mecz powinien być na styku. Remis nie zadowoli żadnej z drużyn. Zagłębie jest nieco lepsze, ale w perspektywie ma bardzo ważne spotkanie w Kielcach już w środę, rewnż w ćwierćfinale PP, a pierwszy mecz Zagłębie przegrało 0:1. Liczę na remis.
⛔ 100
 
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Mistrzostwa świata - Kwalifikacje
Godzina: 17:00
Spotkanie: Ukraina - Turcja
Typ: 2
Kurs: 3.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Wczoraj niestety typ spalil na panewce w doliczonym czasie gry..
Na dzis sporo gajnych spotkan z pilki noznej lecz przegladajac inne dziedziny rzucil mi sie w oczy kurs na Turków.
Specjalista w tym sporcie nie jestem ale obok takiego kursu nie moglem przejść obojetnie.
Ogolnie h2h na korzysc mojego typu na 5 spotkan pomiedzy tymi druzynami 3x win Turcja 1x remis 1x Ukraina.
Ostatni mecz grali w sierpniu tego roku i turcy zbili ukraincow jak dziwci 79:55.
Ostatni grupowy mecz Turcja przegrala co prawda ale grali z łotyszami ktorzy sa level wyzej niz Ukraina.
Dzisiejsi gospodarze zas ograli Szwecje na wyjezdzie 76:84 ale nie oszukujmy sie gdzie Szwecja a gdzie Łotwa ;)
Ostatnimi czasy Ukraina rozgrywala spotkania z takimi druzynami jak Slowenia czy Litwa (drużyny pokroju Turcji ) i dostali sromotne lanie od obydwu ekip.
Jak dla mnie czysty piniondz z tego typu! ????
Mysle ze roznica klas pomiedzy tymi druzynami jest zbyt duza i licze na min 10pktowa wygrana Turcji.
Reputacje zawsze spoko ????
✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna 1 liga Portugalia
Godzina: 17:00
Spotkanie: Maritimo-Estoril
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziwne że jeszcze nikt nie ruszył tego spotkania, Tak na szybko goście zaliczają tragiczny początek na 11 spotkań 9 porażek do tej pory zgromadzili tylko 6 pkt, zajmują ostanie miejsce w tabelki, przegrywają ostatnio wszystko jak leci. Maritimo druzyna która bardzo dobrze radzi sobie na własnym boisku na 6 spotkań 5 zw i 1 remis. Dla mnie była by to spora niespodzianka jesli druzyna gosci urwało w tym spotkaniu choc 1pkt.
Ciekawa wydaje sie tej opcja
Zw. Maritimo i liczba goli poniżej 2,5 kurs 3.6
⛔ 100
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Międzynarodowe Towarzyskie Kobiet
Godzina: 13:00
Spotkanie: Polska - Macedonia
Typ: Macedonia poniżej 19.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj kończymy turniej towarzyski w Craiovej i nikt nie spodziewał się, że w niedzielę będziemy w takich nastrojach. Można powiedzieć, że zniszczyliśmy dwie mocne drużyny. Po niespodziewanym pewnym zwycięstwie nad Rumunkami zdeklasowaliśmy Brazylijki gromiąc je w drugiej połowie. Ostatni mecz biało-czerwone rozegrają z Macedonkami, które poziomem gry odbiegają tutaj od każdej ekipy, co zresztą pokazały ich mecze. Rzuciły 19 bramek Brazylijkom i 18 Rumunkom, z czego gospodyniom potrafiły zaaplikować tylko 5 w pierwszej połowie. Ogólnie poziom macedońskiej piłki ręcznej można było zobaczyć w dwumeczu Montecu z ZRK Kumanovo na Globusie. Niby czołowa ekipa tamtej ligi, która dostała się do europejskich pucharów, a dziewczyny nie miały nawet odpowiedniej koordynacji ruchowej. MKS robił z nimi co chciał. Wiadomo, że reprezentacja to nie jest ten sam poziom, bo przecież mają tam wielki Vardar, ale jednak ekipa ta oparta jest o zagraniczne zawodniczki, a to nie pomaga reprezentacji. Wychodzę z założenia, że dzisiaj Macedonki zmierzą się z najlepiej grającą drużyną tego turnieju, więc skoro nie przekroczyły tej linii 19.5, to czemu mają to zrobić dzisiaj? Rozumiem, że u nas może być jakieś rozprężenie, ale z drugiej strony to przecież nie jest turniej, w którym liczą się tylko wyniki i biało-czerwone mogą odpuścić. Tutaj chodzi o łapanie gry przed MŚ i każda będzie chciała pokazać swojego maxa przed Krowickim, tym bardziej, że ostatnio gra wygląda świetnie. Tutaj trzeba jeszcze popatrzeć jak nasz koszą w obronie. Rumunki rzuciły 21 bramek, zaś Brazylijki tylko 18. Skoro one miały problem z taką linią, to tym bardziej Macedonki nie powinny czegoś takiego zrobić. Dodatkowo można zastanowić się nad grą handi w pierwszej połowie. Bazuje tu głównie na tym, co nasze pokazały z Rumunkami w pierwszych 30 minutach, jak i tym, co zrobiły Macedonki właśnie z gospodyniami. Nasze mają zawsze jedną wyraźnie lepszą połowę, aczkolwiek z tak słabymi rywalkami nie zdziwię się, jak w obu zagrają na swoim poziomie.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU PIŁKI RĘCZNEJ! JUŻ ZA TYDZIEŃ STARTUJĄ MŚ KOBIET!
⛔ 100
 
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja
Godzina: 17:00
Spotkanie: Marsylia-Guingamp
Typ: handicap 0:2 wygrana Marsylii
Kurs: 3,85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Marsylia nie gra dobrze wyjazdów, ale domowe potyczki na ich konto. Udało im się nawet zremisować 2-2 z PSG,
co przy obecnej formie paryżan uważam za sukces.
Kolejne domowe spotkanie to wysoka wygrana 5-0 z Caen.
Jakby chcieli pokazać swoim kibicom, że starają się wrocić na podium, które kiedyś było dla nich standartem.
Guingamp dostało ostatnio baty aż 0-6 od Monaco.
Liczę,że dzisiaj Marsylia zechce kontynuować dobrą grę przed własną publicznością, a na 1 czy 2 golach nie spoczną.
Guingamp natomiast pokazało,że nie podnoszą się, jak przegrywają. Lecą na dno jak Kursk.
Nie zagra ich pomocnik Deaux za żółte kartki. Mam nadzieję, że odczują jego brak.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
robertbce 21

robertbce

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Championship Anglia
Godzina: 14.00
Spotkanie: Nottingham -Cardif
Typ: Dokładny wynik 1-2 dla Cardiff
Kurs: 9.0
Bukmacher: forBet
Analiza: Na niedzielne popołudnie wybieram spotkanie zaplecza Premiership o godzinie 14 drużyna Nottingham(9miejsce) podejmie na swoim stadionie drugą drużyne ligi Cardiff . Co skłoniło mnie do takiego typu? Otòż trzy ostatnie mecze między tymi drużynami na stadionie Nottingham kończyły sie właśnie takim wynikiem .czemu teraz ma taki wynik nie paść ?W piątek udało mi sie wytypować dokładny wynik meczu oraz to że Angulo strzeli dwie bramki więc życze powodzenia dzisiaj
⛔ 100
 
C 117

coolfun

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie- Puchar Świata, Ruka
Godzina: 15:00
Spotkanie: P.Prevc-A.Wellinger (kto lepszy)
Typ: P.Prevc
Kurs: 1,70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem typ ze skoków. Pod lupę wziąłem pojedynek Prevca i Wellingera. Na pewno w Wiśle lepiej radził sobie Niemiec, ale w Finlandii według mnie role się odwróciły. Prevc zaczął skakać zdecydowanie lepiej niż w Polsce. Po pierwszych dniu, w którym były treningi i kwalifikacje ciężko coś stwierdzić, bo warunki były tragiczne. Na pierwszym treningu Niemiec był lepszy. Był 19 (118,5 m), a Słoweniec 30 (107 m). Można powiedzieć, że Prevc potrafi tu daleko skakać, bo na drugim treningu poleciał na 144 metr, co dało mu 3 miejsce, Wellinger skoczył 99 m i był 52. W kwalifikacjach Wellinger skoczył całkiem nieźle i był 7, a Prevc zawalił skok i był 40, ale tak jak pisałem wcześniej ciężko wyciągać jakieś wnioski po tych skokach, bo głównym czynnikiem był tutaj wiatr. Nawet kilku zawodników z czołówki nie zakwalifikowało się do konkursu. Lepsze warunki mieliśmy wczoraj na zawodach i tutaj już Prevc był lepszy. W serii próbnej przed konkursem Prevc był 8, a Wellinger 10. Później w konkursie indywidualnie Prevc 5, a Wellinger 13. To nie są jeszcze skoki Niemca w szczytowej formie i liczę, że dzisiaj również to Słoweniec będzie lepszy. Powodzenia
⛔ 100
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Mistrzostwa świata - Kwalifikacje
Godzina: 14:30
Spotkanie: Indie - Syria
Typ: Over 155.5
Kurs: 2.03
Bukmacher: fortuna
Gram sobie te kwalifikacje z koszykówki w Azji i fajnie mi to idzie, na tyle dobrze, że postanowiłem podać typ na forum, po kursie widać , że nie interesuje mnie konkurs i nie bede wam wciskał kursu w okolicach 5.. ale ten kurs 2.. tylko. Tyle sobie pogadałem, a teraz do rzeczy.. wyjściowa linia na ten mecz to 153, nie mam pojecia czemu taka niska, ale bukmacherzy robia mase błedów przy wystawieniach kursów na mecze z kosza w Azji. Ostatni pojedynek 3 miesiace temu miedzy tymi drużynami to wynik 87-78 czyli 165 pkt. A tu podaje linie 155,5 pkt. Ogladając mecze jednych i drugich widać, że grają ofensywnie, mimo, że grali przeciwko silniejszym od siebie to potrafili też sporo rzucać, 179 i 181 to punkty rzucone w ostatnich meczach, grali z silnymi przeciwnikami z lepsza obroną, wiec liczę na to, że jesli zagrają ze sobą znowu padnie około 165 pkt, bo mistrzami obrony to obie ekipy nie są, szybka gra + dużo rzutów za 3 pkt.
⛔ 100
 
ziomek84 9

ziomek84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Seria B
Godzina: 12.30
Spotkanie: Bari-Foggia
Typ: over 2,5
Kurs: 1,65 forbet
Witam mecz tuż tuż więc analiza na szybko.Przed nami derby pomiędzy Bari a Foggia co ciekawe są to dwie najbardziej ofensywne drużyny w serii B. Na 15 meczy Bari aż 11 razy pokryła linię overa 2,5
Obie drużyny wyjdą swoim tradycyjnym ustawieniem 4-3-3 co daje nam większą szansę na uzyskanie wyniku ponad 2 bramki. Kolejny argument to że dobrze wyszkolony technicznie zespół Bari jest bardziej zmotywowany na parcie bramki Foggi ponieważ ich pierwszy bramkarz Garner zostanie zastąpiony trzecim bramkarzem składu Tarollim
mój Typ to over 2,5 , stawiam na 2-1 dla Bari.
⛔ 100
 
R 55

rafko007

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie - Puchar Świata w Ruce
Godzina: 14:00
Spotkanie: klasyfikacja końcowa konkursu
Typ: Stefan Kraft
Kurs: 1.85
Bukmacher: fortuna

Analiza:

Witam. W dzisiejszym konkursie faworyt do zwycięstwa jest tylko jeden - jest nim Stefan Kraft.
Austriak rozpoczął sezon od trzeciego miejsca w Wiśle. Teraz przyszedł czas na zawody w Ruce, a tutaj Kraft sprawuje się fenomenalnie. Od piątkowych treningów po wczorajszy konkurs jego skoki wyglądają świetnie. Skacze równo i daleko. Wczoraj w konkursie drużynowym pobił rekord skoczni (147.5m), co najlepsze wylądował ten skok telemarkiem i dostał od wszystkich sędziów bardzo wysokie noty.
Prognozy pogody na dziś są obiecujące, więc jeżeli ta nie zawiedzie Stefan Kraft powinien dziś zdeklasować swoich rywali.
⛔ 100
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Dyscyplina-piłka nożna
Godz-15.00
Spotkanie-Burnley-Arsenal
Typ-under 2.5
Kurs-
2.16
Bukmacher-Fortuna
Analiza.

Witam,pora na mój 7 typ w tym dziale,oby seria nie została przerwana.
Ale do rzeczy,gram na under w tym spotkaniu poniewaz ekipa gospodarzy jest najbardziej underową drużyną gdy grają u siebie,na 6 meczy 6 underów bilans bramkowy 5-2,a więc tylko 2 bramki stracone a że grają z Arsenałem uważam że gola mogą nie strzelić a Arsenal też nie powinien nastrzelać,biorąc pod uwagę ich ostatnie 2 mecze miedzy sobą na boisku Burnley wyniki były 2 razy po 0-1.
Także sumując to wszystko idę w zakład że dzisiaj nie zobaczymy zbyt wielu goli,a do tego jak dołożymy niezłą ostatnio formę Burnley + nie najlepszą formę Arsenalu,możemy być świadkami nudnego widowiska a wynik jest sprawą otwartą.
Powodzenia.
✅ 116
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 20:45

Spotkanie: Valencia - FC Barcelona
Typ: remis
Kurs: 4,28 fortuna


Kandydat do hitu kolejki mógł być tylko jeden. Świetnie radząca sobie w tym sezonie Valencia podejmuje Barcelonę która odzyskuje swój błysk utracony w zeszłych rozgrywkach. Jeżeli chodzi o składy to Valencia wychodzi z absencjami troszkę lepiej, jeżeli Zaza zagra od pierwszej minuty, a zapewne tak będzie to wyjdą najsilniejszym obecnie składem. Natomiast jeżeli chodzi o Barcelonę to Valverde ma problem na ten mecz tylko z obroną. Wysypali się Mascherano i Pique, Roberto który mógłby wspomagać defensywę na skrzydle też nie jest jeszcze w pełni dyspozycji. Zobaczymy więc najpewniej duet Umtiti - Vermaelen. Jeżeli Belg zagra chociaż w połowie tak skutecznie jak Umtiti to o formację defensywną jestem spokojny. Natomiast, jeżeli ktoś przywołuje tutaj nazwiska Dembele, Turana czy Rafinhi jako osłabienie Barcelony, to ligę hiszpańską widział tylko na flashscorze. Ci panowie od początku sezonu nie występują w Blaugranie i aktualna forma zespołu absolutnie nie jest od nich zależna.
Teraz kilka suchych faktów: FC Barcelona ostatni raz przegrała na Mestalla 20 marca 2008 roku. Od tego czasu na 10 spotkań wyjazdowych zanotowała z Valencią 5 wygranych i 5 remisów. Natomiast od tamtego czasu łączny bilans meczów między tymi drużynami to 2 wygrane Valencii (obydwie na Camp Nou), 7 remisów i aż 14 wygranych Barcelony. A przez ten czas przecież Valencia miała na prawdę solidne paki zawodników, zdobywając trzykrotnie trzecie miejsce w La Liga czy dwukrotnie docierając do półfinału Ligi Europy. Barcelona jednak zwyczajnie im nie leży, nie udawało im się przez tyle lat z różnymi świetnymi grajkami czy choćby z Emerym na ławce trenerskiej, nie postawiłbym na ich wygraną i dzisiaj. Zwłaszcza, że przeciwnikiem jest drużyna która traci najmniej bramek w 5 najsilniejszych ligach europy oraz w lidze mistrzów. Drużyna, której wystarczy remis, żeby był to satysfakcjonujący wynik. Valverde wie, że przede wszystkim trzeba utrzymać przewagę punktową, a lepsze &quot;tylko&quot; 8 punktów przewagi nad zespołami z Madrytu, niż przy stanie remisowym (a myślę, że taki będzie około 70 minuty) lecieć do przodu i dać się skontrować, koniec końców przegrywając i posiadając przewagę nad Valencią tylko jednego punktu. Sezon długi, Katalończycy muszą grać mądrze, a jakości w trenowaniu szkoleniowcowi Barcelony na pewno nie brakuje.
Podsumowując - 1 punkt z Barceloną dla Valencii będzie i tak dobrym rezultatem, który pozwoli im utrzymać drugie miejsce z dobrą przewagą nad Atletico i Realem. Barcelonie natomiast remis gwarantuje spokój przynajmniej do meczu na Santiago Bernabeu. Typuje więc podział punktów, zwłaszcza że kurs ponad 4 jest na prawdę dobry i chyba tylko przebłysk geniuszu pewnego Argentyńczyka mógłby popsuć kupon...
✅ 328
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna-niemcy bundesliga
Godzina: 15:00
Spotkanie: fuchse berlin-wetzlar
Typ: fuchse -4,5
Kurs: 1.90
Bukmacher: unibet
Analiza:
dzien dobry,typuje dzis bundeslige w szczypiorniaku.fuchse to ekipa ktora plasuje sie glownie za czolowka ligi,w tym sezonie graja bardzo dobrze-aktualnie zajmuja 2 miejsce,maja tylko dwie porazki z flensburgiem i rewelacja sezonu hannoverem.graja z wetzlar,druzyna ktora plasuje sie za ich plecami,w tym sezonie zaczeli slabo-na 13 meczy maja juz 6 porazek.gospodarze wygraja ten mecz poniewaz sa lepsza druzyna,maja lepsza forme,graja u siebie,wygrywaja notorycznie z tym zespolem i co najwazniejsze po slabym poczatku ekipy kiel wreszczie maja szanse na udzial w lidze mistrzow-musza tylko utrzymac sie w top3-na razie jest dobrze ale sezon dlugi i kazdy punkt sie bedzie liczyl.fuchse wygra na bank i mam nadzieje ze przewaga ktora typuje.zycze smacznego rosolku i pozdrawiam
✅ 90
 
jaszczii 370K

jaszczii

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Championship Anglia
Godzina: 14.00
Spotkanie: Nottingham - Cardiff
Typ: BTTS
Kurs: 1,70
Bukmacher: BaH
Analiza:
Po raz kolejny biorę na tapetę zaplecze Premier League a mianowicie mecz Nottingham i Cardiff. Drużyna gości zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli tracąc do lidera 7 punktów. Zwycięstwo w tym spotkaniu przybliży ich tylko na 4 punkty. Gospodarze radzą sobie całkiem nieźle i plasują się w środku tabeli. Liczę na to że w tym spotkaniu padnie kilka bramek wiec wybieram opcje BTTS po całkiem fajnym kursie. Powodzenia!
⛔ 100
 
M 125

mts8

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa, Polska
Godzina: 15:30
Spotkanie: Lech Poznań - Wisła Płock
Typ: 1
Kurs: 1.55
Bukmacher: Unibet

Analiza: Bardziej jakościowa drużyna Lecha podejmuje słabo spisującą się na wyjazdach Wisłę Płock. Ostatnie przegrane Nafciarzy w gościach z Lechią (3:0), Piastem Gliwice (2:1) i Koroną Kielce (2:0) sprawiają, że to lepiej spisujący się u siebie Kolejorz jest faworytem tego spotkania. Plasujący się na 6 miejscu poznański zespół, nie może stracić punktów w tym meczu ze względu na obecną stratę 7 oczek do liderującego Górnika.
✅ 55
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
dommus 0

dommus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Serie A
Godzina: 15.00
Spotkanie: Udinese - Napoli
Typ: Remis
Kurs: 4.90
Bukmacher:
Totolotek

Analiza:
Na dzisiejszy ruszt idzie naprawdę bardzo ciekawe spotkanie! Udinese na przestrzeni 10 lat tylko raz przegrało na własnym stadionie z Napoli. Podrażnione ostatnią porażka na pewno będzie ostro walczyło. Przewiduje przynajmniej 5 żółtych kartek. Napolk nie powinno przegrać, zatem remis jest jaknajbardziej realny. Tego wyniku się trzymam i liczę na ciekawe spotkanie.
⛔ 100
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Northern Ireland Open 2017
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie:
Yan Bingtao – Mark Williams
Typ: Highest Break - Yan Bingtao
Kurs: 1,99
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Williams zagra jednak w finale, ale jak te wczorajsze perypetie z żoną w szpitalu na niego wpłyną to inna sprawa. W każdym razie przeciwko Bingtao łatwo nie będzie, bo Chińczyk wczoraj złapał duża pewności siebie. Po przerwie od stanu 2-2 to już była prawie dominacja, wysokie brejki, granie lewą ręką, wbita setka na koniec itd. Było widać dużą jakość. Oczywiście to dla Bingtao debiut w finale turnieju rankingowego, też chyba pierwszy mecz na dystansie 2 sesji, więc jest jakaś niewiadoma jak na to zareaguje. Ale sprawia wrażenie bardzo spokojnego, nie poddaje się emocjom jak niektórzy nawet starsi gracze jak np. Slessor. Wynik końcowy zostawiam na boku, za to ciekawie wyglądają typy na brejki, właśnie głównie przez ten pokaz pewności siebie który wczoraj było widać.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
✅ 99
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom