>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.01.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Puchar FA
Godzina:
Spotkanie: DERBY COUNTY FC VS. LEICESTER CITY FC
Typ: 2 &amp; BTS}
Kurs: 5,50
Bukmacher: Całoroczny
Analiza:

Witam.
Po ostatnich emocjach w kilku ligach i sensacyjnych wynikach (zwycięstawa Hull w Anglii i Moierense w Portugalii) czas na kolejne sensacje, a zarazem dobre kusy w tych spotkaniach.
Dziś na tapetę biorę - jakoś do tej pory omijany szerokim łukiem przez forumowiczów mecz rozpoczynającej się 4 rundy rozgrywek tego tak szanowanego przez angielskie zespoły pucharu, a mianowicie &quot;baranków&quot; Derby i &quot;lisków&quot; z Leicester.
Nie trzeba dodawać, że puchar ten jest oficjalnym najstarszym pucharem naszego kontynentu a i całego świata. Choć jak zwykle południowo-amerykańskie media piszą coś innego na ten temat. Ja jednak stoję na stanowisku, że jest to najstarszy oficjalny (z podkreśleniem!) puchar na świecie i tego się trzymajmy.
[dla mniej wtajemniczonych podaję, że nazwa puchar FA nie wywodzi się od &quot;Football Anglia&quot;, bo jest to puchar Wielkiej Brytanii i jego nazwa wiąże się z organizatorem, i jest nim Angielska Federacja Piłkarska (The Football Association)]
Ale wracając do tematu, jest to prestiżowa nagroda i dlatego dziwi mnie tak małe zainteresowanie tym tematem.
Dziś spotkanie w którym minimalnie większe szanse buki dają gościom. Ja też tak sądzę.
Uważam, że Leicester po słabym sezonie potrzebuje czegoś na &quot;wzmocnienie&quot; a chyba nic tak nie dodaje animuszu jak porządny &quot;łyk z pucharu&quot; i zrobią wszystko aby znaleźć się na premiowanym miejscu.
Pozornie nic na to nie wskazuje, aby Derby miało doznać dziś porażki.
Niższa liga rozgrywkowa, nie ma tu nic do rzeczy, bo pucharu rządzą się swoimi prawami. Derby idzie ostatnio ostro do przodu i na swoje 6 ostatnich meczów u siebie 5 to były zwycięstwa, w tym aż 4 DO ZERA !. Takiej szali zwycięstw Leicester nie może podołać. Na wyjazdowych 6 spotkaniach mieli tylko ! jedno zwycięstwo, dwa remisy i aż 3 porażki, przy czym wszystkie porażki to były porażki do zera.
Skąd więc taki optymizm co do zwycięstwa Leicester.
Już wspomniałem o determinacji pucharowej tego zespołu, a to chyba najważniejsze, ale poza tym jeżeli spojrzymy pod innym kontem na to spotkanie, obraz będzie już nieco inny. Po pierwsze - już wstępne spotkanie pucharowe w tym roku Leicester na wyjeździe z silnym przeciwnikiem, jakim był Everton dał im zwycięstwo 1-2. A wszak Derby nie jest już takim silnym przeciwnikiem. Nie na próżno pisząc o ostatnich 6 spotkaniach Leicester wytłuściłem z wykrzyknikiem jedno spotkanie wygrane, bo było to właśnie wygrany mecz w eliminacjach do pucharu FA. Widać wyraźnie że zespół ten liczy bardzo na tryumf w tych rozgrywkach.
Dlaczego jednak BTS, tu już podpieram się statystykami. Na 7 ostatnich spotkań pomiędzy tymi druzynami (na marginesie 5 razy zwycięstwo Leicester), 5 kończyło się BTS.
Ponadto nie sądzę, aby Derby od tak odpuściło sobie te rozgrywki i otworzyło sie tylko szeroko na &quot;miłosne&quot; strzały gościa. To jest ich stadion i nie lubią tu wpuszczać obcych (o statystykach gry u siebie pisałem wyżej). Wszystko wskazuje, że przynajmniej jedno &quot;jajeczko podłożą łakomemu liskowi&quot; . I to by chyba było na tyle. Mam nadzieję że zachęciłem trochę do dzisiejszego spotkania i życzę ciekawego oglądania.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Polska
Godzina: 18:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Typ: Powyżej 53,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bumkacherem. Moja propozycja w dniu dzisiejszym pochodzi z piłki ręcznej, a konkrente naszej rodzimej Superligi. Spotkanie pomiędzy Zagłębiem Lubin, a dobrze i solidnie grającą drużyną z Zabrza. Po prawie dwu miesięcznej przerwie zobaczymy kto lepiej przygotował się do trwającego sezonu. Mój typ to propozycja overowa, gdyż obydwie drużyny w starciach bezpośrednich między sobą rzucają sporą ilość bramek, a linia która obecnie widnieje powinna spokojnie zostać pokryta, dlatego warto wykorzystać ten fakt. Dla zobrazowanie podam kilka ostatnich meczy i jakim wynikiem się zakończyły. Ostatni mecz to 31:23 dla Górnika, wcześniej padały następujące rezultaty 32:30; 29:30; 33:22; 41:28; 34:33 itd. Jak widać linia 53,5 zawsze pokrywała się, a były spotkania wyżej gdzie ten wynik był w graniach nawet sześćdziesięciu bramek w meczu. Ponadto gospodarze są zespołem grającym ofensywnie, to samo można powiedzieć o gościach którzy są najlepszym przykładem wysokich wyników, ostatnie spotkania Górnika Zabrze napawają tylko optymizmem przed dzisiejszym meczem, ostatnie spotkanie z Chrobry Głogów zakończyło się 29:26, wcześniej rozbili Szczecin na własnym parkiecie 37:26, również Piotrków Trybunalski uległ tam 32:25, wreszcie wygrana z bardzo mocnym zespołem ligi fińskiej Riihimäen Cocks w EHF- Cup w finale 30:29. Jak widać te wyniki pokazują moc drużyny z Zabrza, ciekawostką jest to że średnio na mecz rzucają około trzydziestu bramek, natomiast gospodarze w granicach dwudziestu pięciu. Uważam, że dziś będziemy świadkami gradu goli, a wynik zakończy się w granicach sześćdziesięciu albo ponad bramek stąd uważam swój typ za bardzo mocny.
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Golf, Farmers Insurance Open 2017
Godzina: 18:30
Spotykanie: Kto najlepszy z grupy 3 graczy w drugim dniu? [Jason Day, Dustin Johnson, Tiger Woods]
Typ : Dustin Johnson
Kurs : 2.25
Bukmacher : Bet365
Analiza:
Bogatszy o to co zobaczyłem wczoraj ponawiam typ na Dustina Johnsona. Uważam, iż DJ ponownie będzie miał najlepszy wynik. Wczoraj może to nie był jego olśniewający występ, ale parę razy po prostu brakowało szczęścia. Porównując do rywali:
Tiger Woods - bardzo słaba forma. Po pierwsze na długich drivach i dołkach par 5 nie ma szans rywalizować z Day&#39;em i Johnsonem. Jego uderzenia są o wiele krótsze, zaś jego gra wygląda jak z minionej epoki. Inna sprawa, że Tiger robi sporo błędów w swingach, piłki często uciekają mu na lewo. Puttowanie jeszcze wygląda całkiem nieźle, ale bez lepszej gry na dystansie (a tego nie da się poprawić przez noc) nie ma szans.
Jason Day - wczoraj bardzo dobre momenty przeplatał gorszymi. Widać wyraźnie to co pisałem wczoraj, iż brakuje mu rytmu turniejowego. Na długich łupał driverem podobnie jak Johnson. Główny rywal dla DJ w tym zestawieniu.
Czemu Dustin? Przede wszystkim podobny schemat był w Dubaju. Pierwszy dzień na zero, zaś w drugim bardzo mocno odpalił (bodajże -8 lub -9). Dziś powinno być podobnie. W końcu powinno też dopisać szczęście. Dodatkowo, jak pisałem wczoraj golfpark w Torrey Pines doskonale pasuje do jego stylu gry. W zeszłym roku spisywał się tam doskonale, aż do ostatniego dnia, gdy bardzo trudne warunki atmosferyczne sprawiły iż zagrał par 80.
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
27-01-2017 20:45
Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata
Chorwacja - Norwegia
Typ: Norwegia -1,5
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Moim zdaniem ogromną promocję dają nam buki na ten mecz, kurs powyżej 2,00 zł na Norwegię? Biorę w ciemno.
Norwegia jak wcześniej pisałem to jedna z 3 drużyn która mają szansę zdobyć tutaj złoto, pozostałe 2 drużyny to oczywiście Francja i Szwecja, która poległa właśnie w meczu z Francją.
Norwegia prócz porażki z Francją w grupie po świetnym meczu 28:31 wygrywa z każdym i to wygrywa bardzo wyraźnie, w fazie pucharowej rozbili zespół Macedonii 34:24 i Węgrów 31:28 lecz kto oglądał ten mecz to wie, że Norwegia prowadziła ten mecz 6-8 bramkami całe spotkanie i odpuścili w końcówce Węgrom.
Chorwacja przegrała również jedno spotkanie w grupie z Niemcami bardzo wyraźnie 21:28, następnie w fazie pucharowej wygrali z Egiptem 21:19 i z Hiszpanami 30:29.
Dla mnie zdecydowanym faworytem jest zespół Norwegii, którzy są w świetnej formie. Mają kapitalnych skrzydłowych, świetnego kołowego i kapitalnych rozgrywających. W tej drużynie nie ma słabych zawodników.
⛔ 100
 
K 1,9K

karamazov

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna. 1. Belgia
Godzina: 20.30
Spotkanie: Charleroi-Waregem
Typ: Spotkanie/ilość goli 2/+2.5
Kurs: 5
Bukmacher: Betway
Analiza:
Witam. Na dzisiaj przygotowałem nieco ryzykowny typ, ale po całkiem przyjemnym kursie. Spotkają się dwie drużyny z czołówki ligi belgijskiej, w której pada całkiem sporo goli stąd typ +2.5. Goście są drugą najlepiej grającą na wyjeździe po Anderlechtcie. Dodatkowo wciąż realnie liczą się w walce o mistrzostwo kraju ze stratą 3 pkt. do lidera, więc z pewnością nie zadowolą się remisem. Gospodarze też są w niezłej dyspozycji, jednak mam nadzieję, że pozwoli im to strzelić tylko jednego gola. Typuje wynik 2:1 dla Waregem.
Można też zagrać typ 2/+1.5. Znalazłem to u jednego buka za 3.75
Typ ryzykowny, ale z nie dużą kasę można spróbować. Ja spróbuję za 15 zł
⛔ 100
 
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Osasuna - Malaga
Typ: BTS
Kurs: 1.93
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś w jednym meczu z hiszpańskiej La Ligi zobaczymy starcie dwóch ekip z dołu tabeli, Osasuna podejmuję u siebie drużynę z Malagi. Osasuna nie wygrała jeszcze meczu na własnym boisku (0-3-7), za to Malaga nie wygrała jeszcze meczu w delegacji(0-4-6). Drużyna Osasuny w ostatnim meczu z Sevillą(3-4) wyglądała na bardzo zmotywowaną aby zdobyć jakiekolwiek punkty, już od początku meczu atakowała co za tym idzie odsłaniała się na kontry przeciwnika. Co do drużyny Malagi ich wyjazdy nie wyglądają, aż tak źle jakby można sobie wyobrazić, przegrali nieznacznie z Realem(2-1), zremisowali z Barceloną(0-0) i Valencią(2-2), w oczy rzuca się jedynie wysoka porażka z Sevillą(4-1) i Celtą(3-1). Osasuna zdobyła u siebie jedynie 10 bramek(21 straciła) z czego zdobyła 6 bramek w ostatnich 2 meczach z czego można wywnioskować, że jest to etap sezonu w którym trener stawia na atak, ponieważ &quot;nie ma już nic do stracenia&quot;, chce zdobywać punkty za wszelką cenę. Malaga na wyjazdach zdobyła również 10 bramek(20 straciła), bramki te zdobywała regularnie strzelając przynajmniej jedną bramkę na mecz(w 7 meczach trafiała na 10 meczy wyjazdowych). Podsumowując Osasuna jeśli chce zdobywać punkty musi zagrać ofensywnie i atakować już od samego początku przez co bardziej się odsłoni i będzie podatna na kontrataki drużyny gości. Myślę, że idąc tym tokiem myślenia to obie drużyny powinny strzelić przynajmniej po jednej bramce.
Link do meczu: flashscore.pl/mecz/U3Afju28/#szczegoly-meczu
✅ 93
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia, Eerste Divisie.
Godzina: 20:00.
Spotkanie: Fc - Oss vs VVV - Venlo.
Typ: Over 3,5.
Kurs: 2.10.
Bukmacher: Bet365.
Analiza: Dziś wieczorem na Heesen Stadion zostanie rozegrany mecz zaplecza holenderskiej Eredivise. Gospodarze (14 miejsce w tabeli) podejmą lidera Eerste Divisie - VVV-Venlo. Drugi poziom rozgrywkowy jest niezwykle overowy, nierzadko w meczu pada grad goli. Przykładem drużyny, której spotkania obfitują w wiele bramek jest drużyna gospodarzy. U siebie na stadionie mój typ (over 3,5) pokryli w niemal każdym meczu - 9/10. Drużyna Fc-oss prezentuje radosny futbol i w niemal każdym meczu aplikuje bramkę rywalom, ale wiele też traci, co składa się na ich obecną sytuację w tabeli. Polecam ten typ, bezpieczniej można zagrać zwycięstwo gości (1,65) lub BTTS (kurs 1,5) , bo myślę, że gospodarze coś ukłują, dzięki swojemu potencjałowi ofensywnemu, mimo, że podejmują rywala z wysokiej półki.
⛔ 100
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja - National
Godz: 20:00
Spotkanie: US Quevilly-Rouen - Pau FC
Typ: US Quevilly-Rouen
Kurs: 2.05
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na 20 kolejkę francuskiej National.
W ciekawym meczu na Stade Robert Diochon zmierza się ze sobą miejscowy Union Sportive Quevillaise-Rouen Métropole a w gości przyjedzie drużyna Pau Football Club.
US Quevilly-Rouen w tym sezonie ligowym rozegrane 18 meczy w których zdobyli 29 oczek i obecnie są na pozycji 2 we francuskiej National zaś Pau FC w swoich 18 rozegranych spotkaniach zebrali 22 punkty co daje obecnie 14 miejsce w tabeli ligowej.
Gospodarze w tym sezonie na swoim stadionie 2 zwycięstwa, 5 remisów oraz 3 przegrane z bilansem bramkowym 11-13 natomiast goście w delegacjach 2 wygrane, 3 remisy oraz 3 porażki i bilans bramek 7-9.
Moim typem na ten mecz jest zwycięstwo gospodarzy bo choć u siebie nie idzie im najlepiej w tym sezonie to jednak są w czołówce tej ligi i myślę że zrobią wszystko aby udowodnić to że to miejsce im się należy i brakuje im tylko zwycięstw u siebie natomiast goście na wyjazdach słabo i moim zdaniem w tym spotkaniu nie będą mieć żadnych argumentów na grę wicelidera francuskiej National.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia - Eredivisie
Godzina : 20:00
Spotkanie : Willem II : Sparta R
Typ : over 3.5 gola
Kurs : 3.75
Bukmacher : Bet365
Spotkanie drużyn których celem w tym sezonie jest walka o ligowy byt , gospodarze w odrobinie lepszej sytuacji bowiem zajmują 12 miejsce z dorobkiem 19 pkt natomiast goście pozycja niżej i punkt mniej tak więc liczę że każda z drużyn chętna zdobycia kompletu pkt . Gospodarze co prawda bardzo mało zdobyli do tej pory bramek bo zaledwie 12 gorsi jedynie są piłkarze Rody którzy zamykają ligową tabelę jednak liczę że dziś ze strony gospodarzy bramki powinny paść , co do gości to ci po 19 meczach mają 24 bramki zdobyte ale też aż 32 stracone ale zaglądam na zdobyte i także z ich strony liczę że coś ustrzelą w końcu też im się pali pod nogami bo rywale z miejsc zagrożonych mają zaledwie jeden mały punkcik mniej na koncie , ogólnie patrząc na H2H to obie ekipy kiedy się ze sobą spotykają potrafią stworzyć całkiem nie złe widowisko i to ze sporym overem i tak pierwszy ich mecz w Rotterdamie wynik 2:2 ale to nie jedyny taki wynik bo powtarza się parokrotnie , bywało też 3:2 , 4:1 dlatego jeżeli dziś dosyć szybko padnie jakaś bramka z którejś strony to powinno się posypać na taki scenariusz liczę !
✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 417

bj69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna, MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chorwacja - Norwegia , 1 połowa -remis zwrot
Typ: Norwegia
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz został już dosyć solidnie opisany więc analiza nie będzie mocno rozbudowana.
Zwycięzcy całego spotkania nie odważe się wytypować, ponieważ wszyscy pewnie stawiający na zwycięstwo Norwegów chyba zapomnieli jak wielką rolę na tych etapach turnieju odgrywa doswiadczenie, a różnica jest tutaj kolosalna. Norwegowie nigdy nie byli na tym etapie turnieju a jakie sukcesy odnosila Chorwacja to raczej każdy wie.
Dlatego ide w tym spotkaniu w typ na 1 połowę meczu. Norwegowie tylko z Francją na tym turnieju nie wygrali 1 połowy. W ćwierćfinale strasznie odjechali Węgrom już na początku i później ciężko było im już odrobić straty. Norwegowie na początku meczu bardzo często i sprawnie grają &quot;szybki środek&quot; i Wegrow mogło to doprowadzić do frustracji bo im bardzo ciężko przychodziło zdobywanie bramek w 1 polowie. W drugiej połowie Norwegia już kontrolowala spotkanie i nie udało sie Węgrom odrobić dużych strat która w pewnym momencie wynosiła jeśli się nie mylę już 11bramek. Dziś w mojej opinii Norwegia porządnie wejdzie w mecz i wygra 1 połowę meczu. W razie remisu mamy zwrot więc uważam to za dobry bet.
Chorwaci trochę jak Wawrinka w tenisie, z meczu na mecz co raz lepiej grają, ciężko im się wchodziło w spotkania na tym turnieju. Kłopotów narobila im na otwarcie nawet Arabia Saudyjska i do przerwy Chorwaci wygrywali bodajże zaledwie jedną bramką. Z Węgrami cały mecz jedna wielka meczarnia, do przerwy remis i dopiero koncowka meczu była udana w ich wykonaniu. Ostatnie dwie pierwsze połówki były dobre w ich wykonaniu bo i z Hiszpania i Egiptem zagrali fajne 30minut i to tylko trochę mnie niepokoi ale mimo to mam nadzieję, że głodna finału i sukcesu na turnieju tej rangi Norwegia, szybko wejdzie w mecz i wygra pierwsza połowę spotkania.
Chorwacja w mojej opinii w drugiej połowie będzie gonić wynik i duża rolę w końcówce meczu może odegrać doswiadczenie i koniec końców to Chorwacja zamelduje sie w finale.
Analiza pisana na szybko i z telefonu bo w ostatnich 3dniach mam bardzo mało czasu więc z góry przepraszam za błędy jeśli się pojawiły.
Za drobne polecam zagrac:
Do przerwy/koniec meczu
1)Norwegia-Chorwacja kurs 10
2)Norwegia-Remis kurs 20
Pozdrawiam i powodzenia
✅ 85
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Dyscyplina: Darts, The Masters
Godzina: 22.00
Spotkanie: Gary Anderson - Benito van de Pas
Typ: Benito over 2,5 180&#39;s
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Na młodego Holendra notorycznie wystawiane są najniższe linie na maxy a wcale nie jest on w tym elemencie taki znowu najgorszy. Benito w dobrym rytmie potrafi naprawdę nieźle te maxy trzaskać i tak na MŚ po 2 180tkach w easy meczu z Shahem rzucił 7 z Jenkinsem i 9 z Andersonem! Dzisiaj znowu gra z Garym i to wcale nie musi być łatwy mecz dla Szkota. Liczę na około 15,16 legów a Holender nawet w formacie do 6 wygranych legów rzuca średnio około 3 maxy. Grając do 10 powinien spokojnie te 3 razy komplecik 3x60 ustrzelić.
✅ 66
 
wujupl 12

wujupl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - BELGIA: Proximus League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Leuven-Lierse
Typ: 2
Kurs: 2.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Witam,na dziś wieczór wybrałem spotkanie pomiędzy drugim w lidze Lierse a szóstym Leuven .Na trzy rozegrane spotkania w tym roku wicelider całkiem nieźle 1zw 2r bramki 6-2 ,Ohl wprost przeciwnie 3 por bramki 1-9 , patrząc na tabele widać że oba zespoły mają inne cele na ten sezon. Lierse jest najlepiej grającą drużyną na wyjezdzie 6z-4r-1p bramki 18-8,natomiast OHL przedostatnią grając w domu 2z-4r-5p ,br 9-14. Nieobecni w dzisiejszym meczu OHL; Gillekens 22m pierwszy bramkarz,Azevedo 22m/3 br napastnik,De Medina 15m obrońca , Simaeys 15m/2g obrońca , Le Postollec 21m pomocnik ,Sula 10/1 napastnik .
Lierse bez Allach 7/0 napastnik ,Bougrine 15m pomocnik , Kasmi 12/1 pomocnik ,Habarugira 3m obrońca.Po nieobecnościach widać że Leuven ma większe braki .
✅ 130
 
S 1

stasko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga 2
Godzina: 18:30
Spotkanie: Dusseldorf - Sandhausen
Typ: X
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
18. kolejka odbędzie się na Esprit Arena w Dusseldofie, pomiędzy ekipami Fortuną Dusseldorf a SV Sandhausen.​

Są to drużyny z środka tabeli, zajmują odpowiednio 8 jak i 10 lokatę w stawce. Mój Typ celuję w czysty remis. Jednym z argumentów jest, że w tamtejszej lidzę &quot;remis&quot; jest dość popularny. Patrząc na Tabele 2 Bundesligi, zauważymy przewagę remisów, małą ilość strzelonych bramek , a także podobną straconych. Dusseldorf w ostatnich 5 spotkaniach zremisował aż 4 razy, zwycięzył tylko raz. Bilans spotkań wygląda dość równo 6 zwycięstw, 7 remisów i 4 porażki, strzelili odpowiednio 20 bramek w 17 meczach i 16 stracili. Drużyna z Sandhausen, w podobnej sytuacji, w 5 ostatnich spotkaniach raz wygrali, dwa razy zremisowali i dwa razy przegrali. Ich bilans wygląda 6 zwycięstw, 6 remisów i 5 porażek, ustrzelili 23 bramki, a stracili 17. Jest to dość równa liga, lider z Braunschweig ma strzelonych 29 bramek a straconych 18.
Reasumując, remis w tej lidzę to chleb powszedni, także niepodważalnie celuje w remisik .
____________________________
Pomogłem? Drobnym &quot;+dzięki&quot; nie pogardzę ????
⛔ 100
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szkocja - Premiership
Godzina: 20:45
Spotkanie: Aberdeen FC - Dundee FC
Typ: Aberdeen wygra i obie strzelą
Kurs: 3,10
Bukmacher: williamhill
Analiza:
Zapraszam na spotkanie dwudziestej drugiej kolejki szkockiej Premiership pomiędzy Aberdeen FC a Dundee FC. Niewątpliwym faworytem tego meczu są gospodarze i nie może to dziwić bowiem do tej pory zgromadzili trzydzieści siedem punktów i obecnie zajmują trzecią pozycję w tabeli. Ich przeciwnicy natomiast uciułali ledwie dwadzieścia dwa punkty i są na ósmej pozycji w ligowej tabeli. Dundee znacznie lepiej radzi sobie na własnym obiekcie niżeli w delegacjach, gdzie do tej pory zdobyli ledwie siedem punktów. Nie wróży to dla nich niczego dobrego przed dzisiejszą konfrontacją. Gospodarze będą zapewne mocno zdeterminowani aby wygrać i wskoczyć na pozycję wicelidera najwyższej klasy rozgrywkowej w Szkocji. Aberdeen wygrało trzy z pięciu ostatnich meczy ligowych oprócz tego odnotowali także przekonujące zwycięstwo w Pucharze Szkocji. Dundee w tym samym czasie w pięciu meczach ligowych odniosło dwa zwycięstwa ale trzeba od razu zaznaczyć, że na własnym obiekcie i dodatkowo odpadli z pucharu przegrywając z drugoligowcem St. Mirren. Myślę, że gospodarze powinni sobie spokojnie poradzić i wygrać to spotkanie, jednakże sądzę, iż Dundee strzeli minimum bramkę. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45.
⛔ 100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Bundesliga
Godz: 20:30
Spotkanie Schalke-Frankfurt
Typ: under 2.5
Kurs 1.73
Buk Sportingbet

Schalke podejmuje na własnym terenie Frankfurt, który w ostatniej delegacji stracił aż 3 bramki. Na wszystkie mecze na wyjazdach, a było ich już 9 w tym sezonie, przyjezdni stracili tylko 5 goli do ostatniego spotkania z Lipskiem, które w pierwszych minutach przegrał im ich bramkarz, dostając czerwoną kartkę za złapanie piłki ręką poza polem karnym. Schalke w ostatnim meczu męczyło się z Inglostadt, wygrywając ostatecznie 1:0 po golu w 92 minucie. A w tym meczu wcale nie popisali się skutecznością ani nie stwarzali dogodnych sytuacji. Ten mecz owocował w nieskuteczność obu zespołów. Stąd moja prognoza na dziś jest taka, że Frankfurt chcąc zapomnieć o tym ostatnim meczu będzie miał na uwadze, by nic nie wpuścić do siatki, a wykorzystując momentami słabszą grę Schalke- będą chcieli coś sobie &quot;skrobnąć&quot;. Schalke bez napastników, tzn. Huntelara i Embolo, leczących kontuzje. Ich siła rażenia jest nieduża w porównaniu do meczów przed przerwą. Frankfurt to drużyna, pomimo tej ostatniej wpadki z Lipskiem, która traci prawie najmniej goli w delegacjach i myślę, że podtrzymają tę serię w dzisiejszym meczu. Lepsi są tylko o jednego gola gracze z Augsburga.
✅ 73
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grruber 28

grruber

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szkocja - Premiership
Godzina: 20:45
Spotkanie: Aberdeen FC - Dundee FC
Typ: rzuty rożne 1 pol. Over 5 (3 drogowo)
Kurs: 2,20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Pod lupę dzisiaj biorę mecz w szkockiej Premiership pomiędzy Aberdeen FC a Dundee FC. Dzisiaj idę w stronę overa rożnych w 1 połowie. Analizując ostatnie mecze pomiędzy ekipami w których Aberdeen było gospodarzem padało odpowiednio
2015 9-1 pierwsza połowa 4-1
2015 9-1 pierwsza połowa 9-0
2016 12-4 pierwsza połowa 8-1
Jak widać ze statystyk w 2 przypadkach over został pokryty a w jednym zabrakło 1 rożnego. Aberdeen lubi nabijać różne grając na własnym boisku, ostatni mecz z Hamiltonem to 16-6 a w 1 pol 11-2 !! Mam nadzieje ze zespół Dundee tez dołoży coś, choć u nich nie wyglada to najlepiej. Jedynym minusem który nie będzie sprzyjał typowi są szybkie bramki Aberdeen. Jeżeli Dundee postawi opór to moim zdaniem Aberdeen będzie atakował skrzydłami na trochę tych różnych zdobędą. Pozdrawiam i mam nadzieje ze typ w końcu będzie trafny po 2 nietrafionych ☺
✅ 120
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Dyscyplina: E-SPORT CS GO - ELEAGUE MAJOR
Godzina: 23:15
Spotkanie: Virtus Pro - North
Typ: Virtus Pro -1.5
Kurs: 2,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W ostatnim dzisiaj pojedynku na majorze w Atlancie zmierzy się najlepsza Polska drużyna CS GO, Virtus Pro z drugą pozycją w Danii, North. Polska formacja to drużyna typowo lanowa, są uczestnikami każdego majora po kolei. Są to doświadczeni gracze, traktują siebie jak rodzina ( inne zespoły cały czas rotują składami, VP w niezmienionym od długiego już czasu składzie ). Przed turniejem Polscy zawodnicy zapewniali, że lecą do USA po wygraną, po wygraną w całym turnieju.
Drużyna North to drużyna bardziej online niż lanowa. Jest to ich pierwszy major. Ledwo ledwo przeszli przez fazę grupową i teraz będą mierzyć się z topową drużyną CS GO. Widać u duńskich zawodników presję, nie radzą sobie w ważnych rundach.
Podsumowując grę tych dwóch drużyn typ nasuwa się sam, kurs jeszcze bardziej zachęca.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom