>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.06.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 27. Czerwca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 570,4K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , ME U21 - Półfinał
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Włochy
Typ: remis
Kurs: 3.55
Bukmacher: iforBet
Analiza:

Drugie półfinałowe spotkanie imprezy które wzbudza we mnie dużo większe emocje przed startem niż wcześniejszy mecz ( Anglia - Niemcy ). Jak dla mnie buki mocno nie doceniają drużynę Włoch ( sportowo ) i oferują bardzo atrakcyjny kurs na win @ 4.85 czy też awans @ 3.20. Nie ma według mnie tak dużej różnicy między obiema ekipami by proponować jedynie @ 1.60 na wygrana Hiszpanii.
Spodziewam się mocno wyrównanego spotkania, trochę partii szachów ze względu na stawkę i wzajemny respekt.
Dlatego sądzę że jak najbardziej możliwym wynikiem tutaj jest remis . Włosi w ostatnim grupowym pojedynku przeciw Niemcom pokazali że potrafią narzucić swój styl gry i zdominować przeciwnika praktycznie w przeciągu 90 minut. Nie twierdze że tak samo będzie wyglądał dzisiejszy pojedynek , ale na pewno Hiszpania nie jest takim faworytem jak wskazują kursy.
⛔100
 
makelele83 163

makelele83

Weteran
Dyscyplina: Piłka Nożna , ME U21 - Półfinał
Godzina: 18:00
Spotkanie: Anglia - Niemcy
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 6.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Przed nami spotkania półfinałowe Mistrzostw Europy do lat 21. Faworytem tego spotkania są wprawdzie Niemcy, jednak Anglicy pokazali,
że grają dobrą piłkę i nieprzypadkowo znaleźli się w półfinale i stać ich - zdecydowanie - na pokonanie naszych zachodnich sąsiadów.
Na tym etapie może paść każdy wynik, jak i w jedną, tak i w drugą stronę. Nie będę się więc rozpisywał dlaczego akurat idę w stronę Anglików, bo spotykają się dwie mocne drużyny i tak jak wspomniałem wyżej - może wygrać każdy... a jednak obstawić coś trzeba ???? .
Myślę, że zobaczymy jutro kilka bramek, stąd prócz &quot;1&quot; dodałem BTS.
P.S. No i nie lubię Niemców :razz:
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna U 21
Godz: 21:00
Spotkanie Hiszpania-Włochy
Typ: Hiszpania wygra dokładnie 1 golem
Kurs 3.50
Buk Unibet
Analiza: Półfinałowe spotkanie w młodzieżowych mistrzostwach europy do lat 21. Hiszpania zmierzy się z tym meczu z Włochami, Hiszpanie bez większych problemów wygrali swoją grupę w każdym ze spotkań pokonując swoich rywali, strzelili 9 bramek stracili tylko 1 , w tym meczu naturalnie będą faworytem do awansu do dalszych gier. Włosi awansowali rzutem na taśmę, pokonali w ostatnim swoim spotkaniu drużynę Niemiec . W tych mistrzostwach ponieśli porażkę z zespołem Czech i w tamtym spotkaniu nie byli aż tak wyraźnie zespołem lepszym , tutaj na pewno to Hiszpania będzie prowadziła grę, ma lepszy bardziej doświadczony zespół poza tym ma jeszcze lepszych zmienników w swoim składzie,. tak więc moim zdaniem po tym meczu to Hiszpanie awansują do finału tych rozgrywek w poprzednich kilku latach oba zespoły grały ze sobą 3 razy , każde z tych spotkań wygrywała młoda Hiszpania i za każdym razem obi ekipy zdobywały bramki, według mnie w tym spotkaniu najbardziej prawdopodobnym wynikiem będzie wygrana gospodarzy 2:1, myślę że Włosi zdołają w tym spotkaniu strzelić przynajmniej jednego gola, ale Hiszpania po 90 minutach okażą się zespołem lepszym.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , ME U21 - Półfinał
Godzina: 18:00
Spotkanie: Anglia - Niemcy
Typ: poniżej 0,5 gola do przerwy
Kurs: 2,65
Bukmacher: betclick
Obie drużyny dysponują podobna jakością składu, zawodnicy grają w pierwszych drużynach silnych lig. Dlatego z reguły nie brakuje im doświadczenia i meczu podejdą maksymalnie skupieni. Jest to półfinał turnieju i najważniejsze to aby szybko nie stracić bramki. W pierwszej połowie będą to typowe piłkarskie szachy, z uwagi na wyrównany poziom obu drużyn nikt nie żuci się do frontalnych ataków. Do przerwy goli nie będzie.
⛔100
 
czarnybet 6

czarnybet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Finlandia - Ykkonen
Godzina: 17:30
Spotkanie: Jaro ₋ OPS-jp
Typ: +2 OPS
Kurs: 1,61
Bukmacher: Bet-at-home

OPS 4 - 1 - 4 (13pkt) , Jaro 2 - 4 - 3 (10pkt)
Jaro u siebie 0 - 4 - 1 (4pkt) , OPS wyjazd 3 - 0 - 2 (9pkt)
ostatni mecz - 07.06.17 - Jaro - OPS 2-3
ostatni zarazem jedyny mecz wygrany przez jaro 2 bramkami w tym sezonie - 1 kolejka 0-2 na wyjezdzie vs. Ekenes 2 - 1 - 7
Jaro ktore w tym sezonie jeszcze u siebie nie wygralo vs OPS ktory jest na 2 miejscu biorac pod uwage tylko wyjazdy. Kurs 4+ na remis i 8+ na przyjezdnych to zastanawiajace, chyba chodzi tylko o przelamanie tej zlej passy przez Jaro u siebie i o to ze OPS to beniaminek z 3 ligi. Ale z dobrze grajaca ekipa gosci na wyjezdzie nie bd to napewno tak latwe, narastajaca presja tu nie pomoze. 19 dni temu bylo 2-3 dla OPS, OPS w ost 5 wyjazdach strzelil 9 bramek.
OPS przegralo co prawda 2 razy roznica 2+ bramki na wyjezdzie ale mysle ze po takim kursie na taki handi i przeciw druzynie Jaro w dolku, oplaca sie cos pograc. Powodzenia
✅61
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
endi1918 141

endi1918

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 16:00
Spotkanie: Rosja-Turcja
Typ: Poniżej 178,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: iforbet
Analiza:
Witam. Co tu dużo pisać. Rosjanki grają u siebie jako gospodynie turnieju. W dniu dzisiejszym rozgromiły Kazachstan oczywiście to inny rywal bo Turczynki sa silniejsze ale przewiduje zamkniecie meczu w 3 setach ewentualnie w 4. Kobiety maja to do siebie ze traca pkt seriami wiec wątpię aby to były zacięte 4 sety do 20 każdy. Mam nadzieje ze gospodynie stana na wysokości zadania i będzie gładko i przyjemnie. Powodzenia!
⛔100
 
L 122

lethias

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , ME U21 - Półfinał
Godzina: 18:00
Spotkanie: Anglia - Niemcy
Typ: liczba goli ponad 2.5
Kurs: 2.1
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przed nami faza końcowa ME U-21. Mecz Anglia - Niemcy będzie z pewnością ciekawym wydarzeniem. Obie ekipy prezentują dobrą jakość i mimo iż bukmacherzy stawiają w roli faworyta Niemców to moim zdaniem szanse są wyrównane. Nawet moim zdaniem Anglicy wyglądają solidniej i z chęcią zaryzykowałbym typ 1 po kursie ponad 3 ale na potrzeby konkursu wybiorę typ bardziej bezpieczny, over 2.5. 3 bramki w takim meczu to nie dużo. Nie popieram tego typu żadnymi statystykami bo uważam, że turniej polega na odpowiednim rozłożeniu sił w meczach grupowych tak aby wyjść z grupy i później pokazać to co najlepsze w meczach play off. Ten moment dla Anglii i Niemców właśnie nadszedł. Myślę, że będzie to otwarte spotkanie, w którym zobaczymy 3 do 5 goli.
Pozdrawiam
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
J 17

jaskier7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Mecze towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sandecja Nowy Sącz - Apoel Nikozja
Typ: 2
Kurs: 2
Bukmacher: iForbet
Beniaminek ekstraklasy będzie rozgrywał sparing z mistrzem Cypru.
Moim zdaniem, nawet pomimo chęci Sandecji Apoel (nawet jeśli testuje nowych zawodników/nową taktykę, schematy) nie powinien mieć większych problemów.
Sandecja co prawda wygrała ostatnio sparing z Cracovią, ale drużyna ta jest w przebudowie i trochę eksperymentalny skład wystawiła.
Wysoki kurs zachęcił mnie do zagrania tego meczu, ale skromnie. Dobry kurs też na X2 do podbicia kuponu ;) Powodzenia!
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Brazylia, Serie A
Godzina: 01:00
Spotkanie: Botafogo - Avai
Typ: over 2,5
Kurs: 2,10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jako, że mecz się zbliża a i nie ma się zbytnio nad czym rozwodzić to analiza będzie krótka.
Botafogo wydaje się być w świetnej formie. O ile początek sezonu był mało przekonujący i raczej underowy, to ostatnimi czasy można stwierdzić, że się rozkręcili. W 3 z 4 ostatnich meczach padł z ich udziałem over 3,5 i tylko spotkanie z Chapecoense mieściło się poniżej 2,5 (wygrana 0-2 na ich stadionie).
Avai podobnie rozpoczęło sezon – skupiona defensywa i mało straconych bramek, jednak w 2 z ostatnich 3 spotkań stracili aż 3 bramki. Można powiedzieć, że rozkręcili się jak dzisiejsi gospodarze, jednak w tę drugą, gorszą stronę ;).
Botafogo to zdecydowany faworyt tego meczu. Liczę, że raczej przekonująco wygrają, a być może coś skromnego od siebie dołoży Avai. Pożyjemy, zobaczymy, ale kurs na taki typ w takich okolicznościach wydaje się być niezły.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
son_gohan 45

son_gohan

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Eastbourne debel
Godzina: 16:30
Spotkanie: Bopanna/Sa-Fabbiano/Saville
Typ: DW 2-0
Kurs: 3.24
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Zacznijmy od tego ze Bopanny miały grać z początku z RVE i Dodigiem. Co się stało że ta para nie wystąpi? Nie wiem, nawet mnie to nie obchodzi. Ważne że większość buków praktycznie przepisało kursy z anulowanego spotkania, w późniejszym czasie co chwilę coś poprawiając. Ja gram dokładny wynik który na fortunie jest w okolicach-2.0, fajnie nie? Fabbiano i Saville są czelendżerowcami, ale to to uj. Oni nigdy z sobą nie grali. Co prawda Bopanna z Sa też. Stawiam na doświadczenie. Czy to Bopanna z Cuevasem, Tecau czy to Sa z Paesem dobrze sobie radzili i mam nadzieję że jutro odnajdą wspólny język na korcie i szybko odprawia z kwitkiem młodych.
✅224
 
K 22

kabaczekgk12

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna UEFA Liga Mistrzów (kwalifikacje)
Godzina: 18:00
Spotkanie: FC Alashkert Yerevań - FC Santa Coloma
Typ: FC Alashkert Yerevań (ah-1,5) wygra
Kurs: 1.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
UEFA Liga Mistrzów (kwalifikacje) : FC Alashkert Yerevań (Armenia) – FC Santa Coloma (Andora) Tutaj jestem mocno zaskoczony, że kursy na wygrana gospodarzy różnicą dwóch bramek sa na tak wysokim poziomie. Raczej nie musze przekonywać o wyższości piłki nożnej Armenii na Andorą żadnego z kolegów zajmujących się piłka nożną. O wiele większe pieniądze, nie kiedy przewyższające budżety Polskich klubów Ekstraklasy. Tak na przykład Alashkert oficjalnie podaje, ze ma 5 mil euro w budżecie na ten rok. Pozwala to utrzymywać w drużynie aż 7 reprezentantów kraju, co już świadczy o sile tej ekipy. Zawodnicy Yerevania jeszcze nie grają ligi i jedynie mecze towarzyskie co oczywiście nie jest wielkim wykładnikiem ich formy. Drużyna z Andory to malutki klub o czym choćby niech świadczy pojemność stadionu, który może pomieścić nie całe 1000 osób. Większość zawodników to Hiszpanie, ale to oczywiste z racji położenia tego państwa. Mają 4 reprezentantów swojego kraju w składzie, a najbardziej znanym zawodnikiem jest 37 letni I.Lima, który kiedyś grał w Trestinie i Szwajcarskiej Bellinozie. Również po za sezonem, a co jeszcze może działać tutaj na ich niekorzyść to fakt, ze na własnym boisku grają na sztucznej nawierzchni. Co ciekawe obie ekipy spotkały się w poprzednim sezonie w tych samych rozgrywkach i na tym samym poziomie kwalifikacji. Wówczas jednak pierwszy mecz rozgrywany był w Andorze i było wielkie zaskoczenie kiedy padł bezbramkowy remis (sam wyleciałem na tym meczu), ale potem na własnym boisku Alashkert wygrał 3-0. Teraz kiedy sytuacja meczowa jest odwrotna myślę, ze zawodnicy z Armenii będą chcieli załatwić sprawę już w pierwszym meczu wiec bierzemy handi. Trochę niski, ale na ta chwile w ofercie naszego partnera jest -1,5, a następnie -4,25, co w sumie tez nie jest tutaj niewykluczone.

⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Siatkówka - Mistrzostwa Świata U21
Godzina: 15:00
Spotkanie: Rosja U21 - Argentyna U21
Typ: 3:0
Kurs: 3,55
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, dzisiejsza oferta jest dużo lepsza niż kilka dni wstecz, dlatego udało się znaleźć interesujące zdarzenie tym razem z siatkówki młodzieżowej w Mistrzostwach Świata U21 pomiędzy reprezentacją Rosji, która jest moim faworytem do wygrania całej imprezy jak i dzisiejszego meczu bez większych problemów, a przyzwoicie poczynającą sobie reprezentacją z Argentyny. Moja propozycja skierowana jest oczywiście w stronę Rosjan, którzy na tych mistrzostwach przechodzą samych siebie i wygrywają mecz za meczem w wyrazisty sposób, dlatego zagranie dokładnego wyniku 3:0 po dogodnym kursie na pewno nie jest złym posunięciem. Wkraczamy teraz w decydująca fazę, a więc grupy mistrzowskiej dlatego na otwarcie Rosjanie na pewno zagrają pełnym składem i będą chcieli pokazać, że dotychczasowe wyniki z Turcją, Kubą oraz USA i wyniki 0:3 nie były przypadkowe. Argentyńczycy na tych mistrzostwach grają bardzo nierówno, wygrali na otwarcie z Ukrainą 3:0 chodź to nie rywal z górnej półki, następnie z Włochami 3:1 oraz przegrali ostatni mecz z Iranem 2:3 co było sporym zaskoczeniem. Do tej pory obie reprezentacje grały ze sobą trzykrotnie i wszystkie trzy spotkania wygrywali Rosjanie, dwa razy po 2:3 i raz 3:0 jednak spotkania te rozgrywane były dwa lata temu, więc to dużo odstęp czasu. Na tą chwilę Rosjanie są zdecydowanie lepszą reprezentacją, a obecne rozgrywki i ich forma tylko mnie w tym przekonaniu utwierdzają.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Finlandia, Veikkausliiga
Godzinna: 17:30
Spotkanie: Lahti - HIFK
Typ: over 2 azjan
Kurs: 2.06
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Taki sobie na dziś wynalazek znalazłem, zobaczymy co z tego wyjdzie. Na wstępie zaznacza że typ bardziej na statystyki i serię ale kurs warty ryzyka. Lahti w tym sezonie do tej pory tylko dwa over, ale co najlepsze w tym wszystkim to ostatnia seria pięć remisów z rzędu w tym cztery po 0:0 – nie kupuje tego po raz szósty. To im nie dało za wiele korzyści w tabeli spadając na pierwszą bezpieczną pozycję, ale ścisk w tej lidze jest straszny i do trzeciego miejsca tracą tylko trzy punkty i są w gronie tych zespołów które najmniej spotkań rozegrały, patrząc na tabelę dzisiejsze zwycięstwo może ich wywindować na trzecie miejsce. To jest ich cel czyli trzy punkty i czuje że grając u siebie podejdą do tego odważnie bo kibice też zapewne czekają na zobaczenie bramek na tym stadionie a trzy spotkania w których nic nie wpadało. Nie jest to aż tak underowa ekipa jakby wskazywał na to ten sezon, w poprzedni roku średnia 2.6 bramki na mecz trzecia w lidze, sporo strzelali i sporo tracili. Są wstanie grać ofensywnie pokazali to też w pucharze przygotowującym do sezonu gdzie kręcili grube overy. Goście zajmują pozycję barażową w walce o utrzymanie, ostatnio wygrali bardzo pewnie 0:3 ważny mecz z zamykającym tabele zespołem. Tutaj też szaleństwa bramkowego nie ma ale też jak popatrzymy w sezony wstecz to nawet dwa sezony temu byli najbardziej overową ekipą w lidze. Do dzisiejszego rywala tracą pięć punktów czyli trochę ta grypa im ucieka i też raczej remisem nie będą mocno zainteresowani. Dobrze czują się na wyjazdach w ofensywie tylko w pierwszym meczu nie strzelili bramki w pozostałych udawało się zawsze strzelać ogólnie 8 bramek w 4 spotkaniach wyjazdowych to świetny wynik. Dziś w składzie zabraknie ważnego defensora Vesali 11/0 to też plus dla typu. Na koniec jeszcze to mnie bardzo przekonuje to typu między sobą w lidze potrafią grać mocno overowo, w tym sezonie już jeden mecz za nimi 1:2, przed rokiem min. dwa remisy 2:2, dwa sezony temu 3:3, czy nawet 0:5.
✅106
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Pilka nozna
Godzina 21.00
Spokane Hiszpania21-Włochy21
TYP WŁOCHY21
KURS 5.7
UNIBET
ANALIZA:
HISZPANIE 21 OF BARDZO DAWNA NIE ZANOTOWALI PORAZKI. PEWNIE WYVRALI GRUPE ZDOBYLI 9 BRAMEK I STRACILI JEDNA.A Wlosi psim swendem dostali sie do polfinalow pokonujac Niemcow 1:0.ale zagrali dobry mecz szybko strzelili gola I dowiezli wynik do konca.
Dzisiaj wlosi faworytami nie sa ale to mecz o final I kurs5.7 moim zdaniem wart ryzyka.
kiepska analiza
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Witajcie !
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia
Godzina: 17:30
Spotkanie: FF Jaro-OPS
Typ: Obie drużyny strzelą w 1wszej połowie
Kurs: 4.05
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Jako tako nie widzę dziś perełek aby zagrać na czyste zwycięstwa/handicapy czy łamańce ( chociaz w towarzyskich na pewno takowe padną w meczach towarzyskich ),a więc poszperałem i znalazłem taki o to ciekawy zakładzik. Obie te drużyny w meczach między sobą zawsze strzelały sobie bramki-a więc znają się i wiedzą jak sobie strzelać ;) Co ciekawe-nigdy nie strzelily sobie bramki obie w pierwszej połowie-ostatnio zuchwale połamały,a więc dziś nie sądze aby to się powtórzyło,ale scenariusz otwartego meczu jak najbardziej mi się tutaj podoba ;) Co ważne-obie drużyny tracą najwięcej bramek w lidze-mają bardzo dziurawe obrony co jak najbardziej sprzyja temu typowi ;) Uważam,że kurs warty próby ;)
Moja stawka na to spotkanie: 2/10.
Pomogłem? Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39;.
Typującym i grającym życzę powodzenia !
Szukającym bardzo wysokich kursow proponuję spojrzeć na mecz Partizana-wczoraj kurs na nich wynosił 7.00 a dziś juz 11.10-niesamowity wzrost-jest to drużyna słynąca z tego iż w meczach towarzyskich notorycznie się podkłada-myślę tam nad łamańcem lub nad zagraniem przeciwko Partizanowi na Kapfenbeg po kursie 11-oczywiście delikatnie.
⛔100
 
martinellini 468

martinellini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów, Kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: TNS - Europa FC
Typ: TNS -2
Kurs: 2.90
Bukmacher: forBet
W meczu pierwszej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów The New Saints podejmą na swoim stadionie walijski Europa FC. The New Saints rok temu w pierwszej rundzie tych rozgrywek pokonali SP Tre Penne 5:1 w dwumeczu. W drugiej rundzie ulegli dopiero APOELowi 3:0 w dwumeczu. Dla zespołu z Walii będzie to pierwsze spotkanie w eliminacjach do Ligi Mistrzów. We wcześniejszych latach mistrz Gibraltaru regularnie odpadał w pierwszych rundach LE. Europa FC może pochwalić się tylko dwoma porażkami i jednym remisem z 27 spotkań, a TNS przegrał trzy mecze i jeden zremisował z 32 rozegranych spotkań całkowicie miażdżąc ligę. Myślę, że ten mecz podkreśli różnicę między ligą walijską a ligą gibraltarską. Powodzenia ;)
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów, Kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: TNS - Europa FC
Typ: BTS ( obie strzelą)
Kurs: 1.8
Bukmacher: forBet
Dzisiaj dmucham na zimne. Wysokie kursy mi nie idą więc dzisiaj podam wam moim zdaniem bezpieczniejszy typ po niższym kursie. Przy tym typie kieruje się , tym , że zespoły z Gibraltaru wcale nie należą do najgorszych w Europie - są gorsze ligi np. moim zdaniem andorska czy z Wysp Owczych .. przekonał się o tym Celtic Glasgow w tamtym sezonie który niewiarygodnie się męczył z zespołem Lincoln bodajże.. nawet przegrał mecz na wyjeździe. TNS na pewno nie będzie tutaj skupiał się na defensywie, mecz raczej będzie otwarty więc swoje sytuacje piłkarze Europy FC powinni mieć , myślę że jakaś bramka po stronie gości padnie z kontrataku natomiast TNS na takim poziomie na pewno również powinno strzelić jakiegoś gola. Powodzenia !
✅80
 
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , ME U21 - Półfinał
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Włochy (goście otrzymają czerwoną kartkę)
Typ: ???? Włosi otrzymają czerwoną kartkę
Kurs: 5.80
Bukmacher: Unibet
Analiza :

Drugi półfinał Euro U-21. Przyznam szczerze , że po ostatnim starciu Włochów z Niemcami, zakończonym zwycięstwem Italii , sądziłem iż będzie to ostatni mecz sędziowany przez pana Slavko Vincica , jak się okazuje - myliłem się. Słoweniec w dwóch starciach na tym turnieju pokazał 17 (!) żółtych kartek . 10 w meczu Polski ze Szwecją i 7 w ww meczu Włochy - Niemcy. Wtedy również typowałem czerwoną kartkę , aczkolwiek nie przewidziałem możliwości awansu obu drużyn i utrzymywania korzystnego wyniku bez zbytniego zaangażowania w końcówce. Patrząc na sędziowanie w tamtym starciu pewnie Słoweniec przebiłby swój rekord kar indywidualnych ale tak jak mowie okoliczności nie sprzyjały walce . Dziś już bez wątpienia ktoś odpadnie , Hiszpanie są zdecydowanym faworytem . Włochom będzie niezwykle ciężko o dobry wynik i sądze , że to spotkanie po prostu przegrają . Sędzia w moim odczuciu jest &#39;szalony&#39; popełnia wiele błędów i ani przez chwile nie zastanawia się nad karaniem zawodników. Myślę , że w końcówce któryś z Włochów otrzyma drugą zółtą bądź czerwoną kartkę czego przyczyną będzie flustracja bądź beznadziejny arbiter.

✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom