>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 27.08.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 27. Sierpnia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie:
Legia - Zagłębie
Typ:
Kombinat Górniczo-Hutniczy Miedzi Zagłębie Lubin Spółka Akcyjna
Kurs:
4.55
Bukmacher:
Totolotek
Analiza:

Trzy pierścienie dla Dariusza Miodoustego o złotych lokach,
Siedem dla Jędzy i Piranii - mistrzów defensywy,
Dziewięć dla Fatalnego Michała - ulubieńca dziennikarzy,
Jeden dla Jacka Geniusza Taktyki na czarnym tronie
W Krainie Powiśle gdzie zaległy cienie,
Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Powiśle gdzie zaległy cienie.
Dzielna drużyna hobbitów, pod dowództwem Piotro Stokkinsa, uda się jutro do krainy cieni, aby stawić czoła armii ciemności po wodzą Jacka Geniusza Taktyki; bardzo wiele przemawia za sukcesem ich ciężkiej i niebezpiecznej misji, a mianowicie...
Goście, którzy jako jedyny zespół Ekstraklasy nie ponieśli jeszcze w tym sezonie porażki, grają nadspodziewanie dobrze - w sześciu meczach odnieśli do tej pory cztery zwycięstwa i dwukrotnie zremisowali, stosunek (za przeproszeniem) bramek 10:2. Zawodnicy z Lubina świetnie wyglądają pod względem wytrzymałościowym i motorycznym, grają odważnie i z głową. Doskonale do drużyny wpasowały się nowe nabytki, Alan Czerwiński i Bartosz Kopacz, a większość z pozostałych zawodników nareszcie wydaje się grać na miarę swoich ambicji i potencjału.
Jeżeli chodzi o gospodarzy, to z typerskiego obowiązku odnotujmy ich dotychczasowy dorobhek w lidze: trzy zwycięstwa, remis i dwie porażki, przy stosunku (za przeproszeniem) bramek 8:6. Odpadnięcie z europejskich pucharów, najpierw z drużyną Ambony z Tadżykistanu, a następnie z mega-mocnym zespołem Kowboja Terespol z Naddniestrza, pomińmy listościwym milczeniem. Wydaje mi się, że problemy Legii związane są ze zbyt niskimi zarobkami zawodników i zbyt ciężkimi treningami serwowanymi im przez trenera Jacka Magierę. Należałoby, jak sądzę, płacić im nieco więcej i odpuścić trochę na treningach, a wyniki same przyjdą.
Czas już kończyć analizę, bo oto w powietrze wzbija się złowrogi krzyk kruków i wron, a tętent wierzchowców Czarnych Jeźdźców napełnia trwogą serca zacnych mieszkańców Shire...
Pamiętając, że w Lidze Śródziemia wszystko jest możliwe, apeluję o rozsądek jeżeli chodzi o liczbę złotych monet jakie wyjmiecie ze skarbca.
Jak dla mnie, czysta dwójka. Powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Typ: obie drużyny strz. gola / TAK
Kurs: 1,69
Bukmacher: Fortuna
Analiza
Witajcie. Cóż, już mi się niedobrze robi ale konsekwentnie postaram się napisać dalszy ciąg &quot;Przygód Legii&quot;. Podążając tropem Kolegi, który napisał już o tym meczu stwierdzę jedynie, że rzeczywiście to może być bardzo głęboki kryzys warszawiaków. Genialny strateg, czarodziej futbolu, Jacek Magiera nie bardzo ma kim grać. Szkoda, że nie widziałem meczu w Tiraspolu, bardzo jestem ciekaw co nawyrabiał na boisku nasz najlepiej wychowany piłkarz Pazdan. Oczywiście w każdym meczu naszej ligi Legia u siebie będzie póki co faworytem. Ten mecz powinien zweryfikować aktualny rozkład sił w ekstraklasie.
Zagłębie jest liderem i jeżeli wygra to trzeba będzie o nich poważnie pomyśleć jako o kandydacie do zwycięstwa w rundzie jesiennej. Zastanawiam się tylko, co stało się 31 lipca tego roku, kiedy to Zagłębie dostało w tylną część ciała 6:0 z Omonią Nikozja?
Wydaje mi się, że obu drużynom będzie zależało na 3 pkt i zagrają otwarty futbol. Wyczuwam remis ale nie zagram tego. Obie ekipy zdobędą co najmniej po jednym golu. Pozdrawiam. wygrywajcie.
✅ 69
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 0

selfie

Użytkownik
Dyscyplina: eSport, EU LCS
Godzina: 17:00
Spotkanie: H2K - G2
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza: G2, czyli najlepsza drużyna w Europie i H2K, drużyna która w pełni formy doszła do półfinału worldsów odsyłając z kwitkiem jedną z koreańskich drużyn. Co prawda drużynie H2k trochę brakuje do ich najlepszej formy, ale drużynie G2 brakuje jeszcze dalej. Ostatnie mecze G2 to harda walka ze Splyce wygrana 3-2, ale i porażka z fnatic oraz Roccat, to nie jest te g2 które dzieliło w Europie, i to nie te g2 które zabrało mape SKT. H2k natomiast porażka 2-1 w meczu o pietruszkę, a wcześniej odprawienie z kwitkiem MM, Vitality i Splyce. Co do samych zawodników
TOP: Odoamne najlepszy na swojej pozycji w Europie, duża wartość i moim zdaniem od niego będzie wiele zależało, za to Expect nie pewny, czasami ma dobre gierki ciągnąc swoją drużynę, ale tak się teraz nie stanie, dlatego że...
JUNGLE: Dlatego, że najważniejszy element układanki zwanej Gamers2 odpada w przedbiegach z naszym polakiem rodakiem Jankosem. Trick, bo o nim mowa jest zdecydowanie najlepszym leśnikiem w Europie, który z powodzeniem mógłby grać w korei, ALE jego forma woła o pomstę do nieba, w grze na topie najważniejszy jest leśnik, jeśli synergia top + jungle zmiecie przeciwnego topa z gry to przeciwna drużyna będzie mocno do tyłu. Tak się moim zdaniem stanie w tej grze, Jankos + Odoamne wyłączą z gry Expecta, a Trick w tym nie pomoże bo jego gra ostatnimi czasy jest słaba.
MID: Tutaj na równi, dwaj najlepsi midlanerzy w Europie. Febiven i Perkz, oboje tak samo dobrzy na linii, oboje dobrze roamujący, oboje pewni na swojej linii, z tym że ( z całym szacunkiem dla Fabiana) Perkz to zawodnik który może pociągnąć swój team.
BOT: Zven lategame adc, nic specjalnego nie prezentuje ostatnimi czasy co napawia nas optymizmem, Mithy najlepszy support w Europie, jego gra cieszy oko bardzo mocny punkt w drużynie G2. Z kolei Chei i Nuclear odkąd się przyzwyczaili do stylu gry panującego w Europie i odkąd zgrali się z resztą drużyny nie są już kulą u nogi a elementem który może zrobić różnicę, w moim odczuciu w obecnej formie botlane H2K &gt;&gt; Botlane G2.
Podsumowując, najważniejszy punkt drużyny G2 jest bez formy, więc nie będzie w stanie zatrzymać Odoamne który w duecie z Jankosem będą wyłączać Expecta. Dodatkowo najważniejsza rzecz o której nie wspomniałem, G2 już ma worldsy w kieszeni, H2K musi jeszcze o nie powalczyć a są na dobrej drodze by to zrobić, ich wyjazd na najważniejszy turniej w roku zależy tylko od nich, a umiejętnościami i taktyką są w stanie to osiągnąć. IMO skończy się 3-0 dla H2K.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Francja, Ligue 1
Godzinna: 17:00
Spotkanie: Angers – Lille
Typ: over 2.5
Kurs: 2.25
Bukmacher: unibet
Analiza:
Oj zdecydowanie trzeba ciągnąć ten wątek z graniem overa w starciach Lille. Oglądałem wszystkie trzy spotkania ekipy Bielsy i trzeba sobie powiedzieć jasno ta młodzież na razie kompletnie nie łapie stylu gry który preferuje Argentyńczyk, mam tu na myśli to co wyprawiają w defensywie rywale toczą zazwyczaj pojedynki jeden na jeden bo nie ma asekuracji z żadnej strony. Luk i przestrzeni jest cała masa i ten wynik 5 bramek straconych w trzech spotkania to naprawdę najmniejszy wymiar kary a trzeba też zaznaczyć że rywale z żadnego topu tej ligi. Naprawdę ciężko to opisać mi bo po prostu na boisku jest mnóstwo miejsca a sytuacji całe mnóstwo i to w obie strony. Ofensywnie ten młody zespół źle nie wygląda są mocno nie skuteczni to największy problem bo okazji też maja mnóstwo. Najlepsze jest fragment w którym jako pierwsi tracą bramki no i wtedy robi się autostrada do bramki. Do tego wszystkiego dochodzi mnóstwo kontuzji przez co nie mogą się zgrać a strata piłki w środku pola przy tej taktyce i grze to pewna bramka. Gospodarze nie wiem co grają i raczej mnie to mocno nie interesuje bo tutaj wszystko będzie wyglądało inaczej niż w poprzednich starciach to co widzę to dobra forma strzelecka remis 2:2 z Bordeaux u siebie czy wyjazdowy punkty z Marsylią 1:1 tak więc pięć punkt na ich koncie czyli forma jest i to jest najważniejsze.
⛔100
 
P 14

plkaczor12

Użytkownik
Dyscyplina: Boks
Godzina: 4:30
Spotkanie: Floyd Mayweather vs Conor McGregor
Typ: Poniżej 8.5 rundy
Kurs: 1.80
Bukmacher: forbet

Analiza: Dwie gwiazdy światowego formatu w swoich dziedzinach. Bardzo duży nakład finansowy dla obu zawodników po odbyciu walki. Obaj medialni, obaj ustawieni finansowo do końca życia, decyduje aspekt ambicjalno sportowy. Z całym szacunkiem dla Conora ponieważ darze go sympatią ale w tym starciu nie jestem przekonany do wytrzymałośći jego szczeki a także walki na takim dystansie. Zycze powodzenia typującym.
P.S Dla bardziej odważnych daje typ że Floyd wygra w rundach 1-3 po kursie 5.00. Ja osobiście pokuszę się o ten typ.
Pamietaj!! Grasz na własną odpowiedzialność.
⛔100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 18:15
Spotkanie: Espanyol - Leganes
Typ: 1
Kurs: 1,98
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Druga kolejka La Ligi. Ja w meczu na Estadi CornellĂ*-El Prat widzę wygraną gospodarzy, którzy są dość niewygodnym przeciwnikiem dla całej stawki ligowej. Ubiegły sezon zakończyli na 8 miejscu w tabeli, a więc tuż za miejscem, które premiowałoby ich do gry w kwalifikacjach LE, chociaż różnica punktowa była spora bo tracili aż 7 punktów do Bilbao. Pericos grają dość równo, w tym sezonie w 1 kolejce zremisowali przeciwko Sevilli w meczu wyjazdowym, teraz natomiast zagrają u siebie, gdzie kibice na pewno pomogą im w osiągnięciu sukcesu, jakim będzie zdobycie 3 punktów. Leganes natomiast aktualny sezon ligowy zaczęło dobrze, bo od zwycięstwa nad Alaves na własnym obiekcie 1:0 - ale czy wygrana przeciwko takiej drużynie to jakieś specjalne osiągnięcie? No jak dla mnie nie. Poprzedni sezon Pepineros walczyli o utrzymanie, które udało się osiągnąć zajmując 17 miejsce z przewagą 4 punktów nad miejscem, które jest &quot;premiowane&quot; spadkiem do La Liga 2.
Trener gospodarzy w tym meczu nie będzie mógł skorzystać z trzech zawodników, którzy już od dłuższego czasu pauzują z powodu kontuzji - Alvaro Vazquez, Victor Sanchez oraz Oscar Duarte. Natomiast w obozie gości trener nie skorzysta z usług Jona Sarantesa, Dimitriosa Siovasa, Davida Timora (podstawowy zawodnik sezonu 16/17) oraz Tito.
Stawiam na Espanyol, który na własnym obiekcie jest naprawdę solidną drużyną, a przeciwko takim zespołom jak Leganes trzeba punktować myśląc o poprawieniu albo chociaż utrzymaniu miejsca z poprzedniego sezonu ligowego. Natomiast goście spotkania będą głównie szukać punktów na własnym obiekcie.
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina;piłka nożna
Godz;18,00
Spotkanie;Legia Warszawa-Zagłębie Lubin
Typ;plus2,5gola
Kurs;1,82
Bukmacher;forBET
Analiza,
Tabela
1 Zagłębie Lubin 6m 4 - 2- 0 bramki 10- 2 pkt14
2 Jagiellonia Białystok 7m 4 - 1- 2br 9- 8 pkt 13
3 Wisła Kraków 7m 4 -1- 2br 9 9 pkt 13
4 Górnik Zabrze 7m 3- 3 - 1 br 16- 10 pkt 12
5 Lech Poznań 6m 3- 2- 1 br 11 - 4 pkt11
6 Legia Warszawa 6 m 3 -1- 2br 8- 6 pkt 10
Tak wygląda pierwsza 6tka najdziwniejszej ligi Europy.
Ostatnie dwa spotkania w stolicy to remis2-2 i przegrana Legii2-3
Przewidywane składy:
LEGIA (4-2-3-1): Malarz – Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek, Mączyński, Moulin, Kucharczyk, Hamalainen, Nagy, Sadiku
ZAGŁĘBIE (3-5-2): Polacek – Guldan, Kopacz, Jach, Czerwiński, Jagiełło, Kubicki, Starzyński, Dziwniel, Świerczok, Woźniak.
Nie zagrają:
LEGIA: Guilherme, Czerwiński, Radović (kontuzje)
ZAGŁĘBIE: Mucha, Madera i Bonecki (kontuzje)
Zagłębie zdobywa dużo goli i zanotowało serię 3 zwycięstw i remis.Ostatnio pokonali krakowską Wisłę 3-0.Jeżeli Legia ma być faworytem,to logika wskazuje na większą liczbę bramek.
A teraz trochę na wesoło jak moich 2ch poprzedników o tym meczu;
A propos Wisły.Jest jeszcze taki zespół nad tą rzeką w Puławach,ktory rozgromiła Legia w P.P 4-1 i to na wyjeździe./to taki zespół z 2ligi zajmujący 8m/Jak już jesteśmy przy Wiśle to jeszcze nasi legioniści ograli ostatnio Wisłę Płock.-1-0.
Na arenie międzynarodowej jest już trochę gorzej,ale w dalekim Kazachstanie też strzeliliśmy gola/u nas ,,rozjechaliśmy ich 1-0,ale Astana to potęga w Glasgow przegrała z Celtikiem tylko 5-0.
Dużo lepiej nam poszło z Szeryfami z Mołdawii/To takie państwo które powstało w 1991 roku po rozpadzie ZSRR./Dwa remisy po ciężkich bojach i w domu znowu bramka/1-1/ i 0-0 na ,,trudnym terenie,,na obrzeżach Rumunii i Ukrainy.Przynajmniej spokój z meczami międzynarodowymi.Mniej wstydu.
Żeby nie było,ze chwalę tylko Legię.
Nasz obecny lider też zabłysnął w spotkaniach międzynarodowych tyle, że towarzyskich.
22/06/17 Zagłębie-AEK Larnaca 0-0
26/06/17 Zagłebie-Hapoel Beer Shewa 1-2
i najśmieszniejszy ostatni wynik
31/07/17 Omonia Nicosia -Zagłębie 6-0
Nie mam nic do Legii,ani do Zagłębia/dwa najlepsze zespoły polskie,jeszcze mistrz i lider/
To tylko pokazuje gdzie znajduje się nasza rodzima liga na tle europejskich lig.To wyniki naszych najlepszych zespołów.
Zyczę dużo bramek i niech wygra lepszy.
✅ 82
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bubuwymiatacz 75

bubuwymiatacz

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 20:45
Spotkanie Spal - Udinese
Typ: x2
Kurs 1.50
Buk Fortuna

Co tu dużo pisać obie drużyny zupełnie odwrotnie weszły w sezon Spal po obronie
czestochowy udało sie zdobyc punkt z Lazio a Udinese po Dobrym meczu i
przewadze na boisku Wtopiło u siebie z Chievo.Moim zdaniem dzisiaj Ekipa
przyjezdnych przywita benjaminka dobrą grą.Wiem że to pierwszy mecz u siebie
od 1968 roku w Serie A ale nie sądze żeby na Udi 7 tysieczny stadion zrobił
takie bum żeby im sie nogi ugieły;)Czysta dwójeczka ryzykowna jak to bywa we
Włoszech ale z podpórką moim zdaniem pewniak.
Ps dla Chcących podbicia kursu polecam dorzucić do tego Anderlecht z podpórą
i mamy całkiem fajną kaske na Niedziele;)
⛔100
 
xamon 133,6K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia - Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Chelsea Londyn - Everton
Typ: Chelsea Londyn
Kurs: 1,49
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Chelsea nie zachwyciła z Burnley, ale Conte nie próżnował i wraz ze swoim sztabem wyciągnął odpowiednie wnioski i w starciu z Tottenhamem widać było namiastkę drużyny sprzed roku, gdzie zamiatali każdym jak chcieli, przez pewien czas potrafili zdominować Koguty co jest nie lada sztuką. Oficjalnie w tym spotkaniu zadebiutował Bakayoko, który w mojej opinii wraz z upływającym czasem z powodzeniem zastąpi Maticia. W czasie kiedy The Blues spokojnie się przygotowywali do meczu, Everton miał na głowie przypieczętowanie awansu do ligi europejskiej. W Splicie zagrali wszyscy najważniejsi podopieczni trenera Koemana, więc przewaga świeżości po stronie Chelsea. Everton przyjedzie dzisiaj na stadion na którym nigdy nie grało im się ani łatwo ani przyjemnie, dość powiedzieć ze wygrali tutaj po raz ostatni w sezonie 94/95. Faworyt jest dla mnie jeden. Chelsea da dzisiaj swoim fanom sporo powodów do radości.
✅ 49
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy , Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fiorentina - Sampdoria
Typ: REMIS
Kurs: 3,55
Bukmacher: forbet
Analiza:
Remisy to ciężka sprawa jednak drużyna Sampdorii ma coś w sobie , że łatwiej mi o taki typ. Mianowicie śledzę zespół z Genui dosyć długo, często oglądam ich mecze, również widzę jak trener ustawia zespół na wyjazdach z lepszymi rywalami i też na jakim wyniku mu zależy. Wniosek jest jeden - Drużyna Sampdorii czyli trenera Giampaolo zazwyczaj na wyjazdach z większymi firmami robi wszystko żeby wygrać chociaż ten jeden punkcik. Taktyka jest pod taki plan bardzo łatwa - gra z kontr i dobra postawa w defensywie. Fiorentina jest w zasięgu Giampaolo i jego drużyny, myślę , że spokojnie jest w stanie tam mecz zremisować , taki wynik zarówno zarząd jak i jego ucieszy . Sampdoria to typowy średniak,który ma się utrzymać w serie A i któremu głównie zawsze zależało na promocji piłkarzy i opychaniu ich za dobrą kasę innym klubom. Fiorentina natomiast miewa momentami przebłyski ale niestety wciąż daleko im do Juve , Interu, Romy czy już nawet Milanu... W obydwu drużynach nie ma większych gwiazd, składy są wyrównane , za to w Sampdorii należy podkreślić są polskie akcenty.. czy Kownaś , Linetty a może Bereś wyjdą jutro w składzie to już zależy od wizji Giampaolo ja myślę, że szansę na grę ma Linetty gdyż włoski treneiro często go wystawia w pierwszym składzie, trzeba przyznać Karol dobrze sobie radzi mimo , że nie strzela bramek wykonuje dużą pracę . Ostatni wynik zespołu z Florencji to przegrana... 3-0 z Interem.. na pewno będą się starali uzyskać 3 pkt ale to będzie walenie głową w mur nawet jeśli wyjdą na prowadzenie to myślę Sampdoria obroni i dalej będą bronić remisu.. Wejdzie?? Daj propsa !!! POWOdzenia!
⛔100
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 22:15
Spotkanie: Real M. - Valencia
Typ: Obie drużyny strzelą gola: TAK
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fortuna
Ostatnia analiza: UDANA
Analiza: Dzisiejszy pojedynek Realu Madryt z Valencią będzie niewątpliwie wisienką na torcie i godnym podsumowaniem piłkarskiej niedzieli. Zmierzą się ze sobą drużyny, których mecze zawsze są bardzo zacięte.
Faworytem KAŻDEGO spotkania jest w ostatnim czasie Real Madryt i także w tym meczu ta kwestia nie pozostawia wątpliwości... ale... wygrana z solidnym zespołem z Mestalla nie będzie należała do najprostszych zadań.
Na początek odrobina historii... w ostatnich 5 meczach Valencia aż 4 RAZY zdobywała dublet bramkowy - wygrywając raz z Królewskimi na własnym boisku, dwukrotnie remisując 2-2 i raz przegrywając 3-2 po bardzo zaciętym meczu.
Ostatni pojedynek to 2-1 dla Realu i wynik uratowany w końcowej fazie meczu przez Marcelo. Co się rzuca w oczy? Valencia gra z Realem bez kompleksów i gol w ich wykonaniu to OBOWIĄZEK, biorąc pod uwagę okoliczności, a konkretnie braki kadrowe Realu Madryt.
Na boisku na pewno nie zobaczymy pauzującego za czerwoną kartkę Ramosa, oraz kontuzjowanego Varane&#39;a: jedynym nominalnym ŚO jest więc Nacho Fernandez, a u jego boku zobaczymy najprawdopodobniej Casemiro, który mimo wszystko nie czuje się zbyt dobrze na tej pozycji. Dodatkowo nie zagra Ronaldo, jednak to przy takich lisach jak Isco,Asensio czy Vazquezie - nie jest zbyt dużym osłabieniem.
W przypadku Valencii nie zagra na pewno Garay i Abdennour - para nominalnych stoperów, oraz skrzydłowi Nani i Orellana.
Bramkę dla Realu Madryt należy brać w ciemno przed meczem - Valencia, która zagra swój futbol także na pewno osiągnie ten cel minimum, a może i nawet dwie... wszystko wyjaśni się o 22:15 ????
Pomogłem? Zapropsuj.
✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Gwatemala
Godzina: 02:00
Spotkanie: Communicaciones vs Suchitipequez
Typ: under 2,5 goli
Kurs: 2,39
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Bardzo dziwne kursy. Wysokie na under w tym meczu. Communicaiones to nie jest druzyna , tkora strzela duzo goli, wrecz jest underowa. Ostatnio przegral swoj mecz - mysle , ze bedzie chciala zachowac czyste konto .
Suchitipequez w ostatniej kolejce zdobyl 2 gole , na wyjezdzie zazwyczaj gra malo ofensywnie, ale niezle sie broni.
Communicaiones , gdy strzelal wiecej bramek to robil to z druzynami slabymi ,a nie takim jak dzisiejszy rywal !
✅139
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna-Dania-super liga
Godzina : 18:00
Spotkanie : Nordsjaeland vs FC Kopenhaga
Typ : Nordsjaeland
Kurs : 2,75
Bukmacher : totolotek
Analiza :
8 kolejka ligowa w dunskiej super lidze pomiedzy Nordsjaeland a FC Kopenhaga.Gospodarze po 6 rozegranych meczach zajmuja niezagrozona pozycje lidera z 15 punktami ( 5-0-1 bramki 16:10 ).Druzyna dysponuja b.dobrym atakiem jednak obrona czesto zawodzi.Oststnie spotkanie wygrala skromnie 1:0 z Helsingor.Z druzyna gosci spotykali sie 52 razy z czego o dziwo wygrali tylko 9 spotkan 11 zremisowali a 32 razy zostali pokonani.W ostatnich ich trzech pojedynkach padl remis 1:1.FC Kopenhaga po 6 meczach zgromadzila 9 punktow ( 2-3-1 i bramki 8:5 ).Na wyjazdach w 2 meczach 3 punkty ( 1-0-1 bramki 3:1 ) .Druzyna o mocnym ataku i solidnej obronie,druzyna wprawdzie wygrala u siebie spotkanie kwalifikacyjne w LM z azerskim Qarabag 2:1 jednak odpadla z dalszych gier po porazce na wyjezdzie 1:0.Mysle ze dzis jednak z liderem znow zostanie pokonana.
Pozd.i powodzenia
✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 20:45
Spotkanie Napoli-Atalanta
Typ: x/1
Kurs 4.30
Buk Unibet
Analiza: Napoli na swoim stadionie w tej kolejce podejmował będzie ekipę Atalanty Bergamo, która w poprzednim sezonie zagrała na wysokim poziomie i niejednemu mocnemu klubowi przysporzyła znacznie mocniejszym klubom, w tym meczu również gospodarze będą zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, po jednym spotkaniu mają 3 punkty po wyjazdowej wygranej z zespołem Verony, Atalanta natomiast już na samym początku zagrała z Romą na swoim stadionie , oczywiście przegrała w tamtym meczu, teraz również rywalem jest ekipa z najwyższej półki , bowiem Napoli jest na chwile obecną na bardzo wysokim poziomie. Gospodarze na własnym stadionie nie ponieśli porażki od 11 kolejnych spotkań, goście natomiast na wyjazdach są niepokonani od 6 kolejnych spotkań. Myślę że w tym meczu obejrzymy kilka bramek , bowiem uważam że Atalanta również będzie w stanie w tym spotkaniu strzelić przynajmniej jednego gola. Stawiam na dokładny wynik 3:1 dla zespołu z Neapolu.
⛔100
 
endi1918 141

endi1918

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Siatkowa Mistrzostwa Świata U18 Kobiety
Godzina : 19:00
Spotkanie : Peru - Korea Południowa
Typ : 2
Kurs : 2,99
Bukmacher : 1xbet
Analiza : Witam. Uwazam ze taki kurs na to spotkanie jest dobra okazja na zarobek. Z Brazylia bylo wiadomo ze Koreanki nie wygraja (Chodz roznie bywa ten młodzienczy polot i fantazja ) zas Peruwianki nawet nie powalczyly z Białorusia i uległy 0-3. Mecz tak naprawde o nic ale wydaje mi sie ze na ten moment Koreanki sa w lepszej formie i wygraja to spotkanie. Peruwianki przegrały 5 meczy zdobywajac w nich 2 sety zmierzam do tego ze jak start sie ułozy dobrze dla Koreanek tak powinno byc po meczu. ( poza konkursem dzisiaj Słowenia-Czechy 1 kurs 3,96) Wysokich wygranych!
✅199
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, Jupiler League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Club Brugge - St. Liege
Typ: 1 handicap (-2) (wygrana 2 bramkami - zwrot)
Kurs: 5,10
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dziewiąta drużyna sezonu zasadniczego ubiegłego sezonu, mistrzowie remisów belgijskiej Jupiler League Standard Liege jadą do wicemistrza kraju Club Brugge. Gospodarze są na pewno są wściekli po odpadnięciu z europejskich pucharów na rzecz najpierw Basaksehir a później AEK. Dziś będzie czas na pokazanie kibicom na własnym stadionie, że potrafią grać w piłkę i zrobią wszystko, by rozgromić przyjezdnych. Goście jak do tej pory zgromadzili w 4 meczach 4 punkty i zajmują 12 miejsce w tabeli. Ostatni mecz z Waregem przegrany u siebie wysoko, 4:0. W drużynie gości zabraknie obrońcy Goreaux i bramkostrzelnego napastnika znanego z występów w Legii Warszawa Orlando Sa. Brugia jak do te pory w lidze radzi sobie świetnie, wygrali wszystkie 4 rozegrane do te pory mecze, ze stosunkiem bramek 11:3. Dziś nie widzę innej możliwości jak wysokie zwycięstwo Club Brugge i rehabilitacja za wtopę w pucharach, stawiam na wynik 3:0.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie:
Liverpool-Arsenal
Typ:
Arsenal
Kurs:
3,3
Bukmacher:
Fortuna
Witam. Dzisiaj zapraszam Was na szlagier kolejki w Premier League. Skąd taki typ? Mianowicie.. Arsenal po porażce ze Stoke 1-0 u siebie z pewnością jest głodny gry i zwycięstwa. W tym roku dokonali świetnych ruchów transferowych i idą po mistrzostwo. Ekipa Jurgena Kloppa dzisiaj zagra bez jednego z podstawoych graczy Adama Lallany, no i prawdopodobnie bez gwiazdy drużyny z miasta Beatelsów - Countihno, co jest wielkim osłabieniem dla nich. Co prawa Liverpool u siebie jest piekielnie mocną drużyną a Arsenal na ich terenie wygrał ostatni raz w 2012 roku, ale ja uważam, że to dzisiaj ekipa Kanonierów wyjdzie zwycięsko z tego starcia - każda passa kiedyś się kończy, a dzisiaj jest na to idealna szansa.
Powodzenia!
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Austria, Tipico Bundesliga
Godzina: 16:30
Spotkanie: Sturm Graz - Salzburg
Typ: Salzburg wygra i over 1,5 gola w meczu
Kurs: 2,21
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zostaniemy jeszcze raz w Austrii i ich najwyższej klasie rozgrywkowej.
Obecny lider tabeli Sturm Graz wygrał wszystkie 5 meczy strzelając w sumie 13 bramek i tracąc 8.
Salzburg wygrał 4 razy i raz zremisował z beniaminkiem. Musimy wziąć pod uwagę, że Salzburg ma jeszcze europejskie puchary. Sądzę jednak, że Salzburg zdecyduje się poświęcić sporo sił na to spotkanie. Widzą doskonale co robią dzisiejsi gospodarze – w jakim są gazie. Nie mogą sobie pozwolić, by przez rozgrywki europejskie uciekał im w punktach lider. Pojedynek bezpośredni to najlepszy moment żeby utrzeć nosa i pokazać, kto tak naprawdę rządzi w austriackiej piłce – a ja osobiście myślę, że to właśnie Salzburg.
Przyjezdni mają naprawdę dobrą siłę rażenia. Są silni w ofensywie i jednocześnie wystarczająco skoncentrowani w obronie. Widać to chociażby po bilansie bramkowym w lidze (14:3).
Sturm Graz mimo odnoszonych zwycięstw ani razu nie zachował czystego konta. Myślę, że bardzo trudno będzie im przerwać tę passę w meczu z Salzburgiem. I w tym właśnie miejscu decyduję się na dodatkowy, lekki over bramkowy.
Myślę, że po tym spotkaniu zobaczymy zmianę na fotelu lidera.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽Piłka Nożna - Polska I liga⚽
Godzina: 14:45
Spotkanie: GKS Katowice - Odra Opole
Typ: GKS Katowice i poniżej 3,5 gola
Kurs: 2.47
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Witam, wybrałem dziś do typowania bardzo cięzki mecz gdzie beniaminek z Opola podejmie zawsze chcący awansu do Ekstraklasy GKS Katowice.
Spotkanie Odry z ekipą GKS-u rozpocznie się o godz. 14.45, GKS w sparingach przed sezonem spisywał się słabo uległ m.in. Odrze aż 1-4, potem odpadł z Pucharu Polski, a wreszcie fatalnie zaczął rozgrywki (tylko punkt w trzech pierwszych meczach), to w klubie ze stolicy Górnego Śląska zrobiło się bardzo nerwowo. Sytuacja już chyba jednak została uspokojona, bo dwa ostatnie mecze GKS wygrał w dobrym stylu pokonując na wyjeździe 3-1 Raków Częstochowa i w minioną środę u siebie Chojniczankę Chojnice 1-0.
Do bramki wrócił Abramowicz,robi on ogromną różnice,jest w tym momencie zdecydowanie lepszym bramkarzem od doświadczonego Sebastiana Nowaka,linia obrony w ostatnich meczach gra bardzo pewnie,Midzierski z Kamińskim doskonale współpracują i dyrygują, delikatnie slabiej gra bok obrony w postaci ściągniętego z Tychów Mączyńskiego ale on nadrabia ambicją. W środku pola bardzo ładnie graja Kalinkowski,Zejdler i Goncerz. Na skrzydle gra Prokic który bez watpienia jest najlepszym piłkarzem tego zespołu,szybki,zwinny.Taki katowicki Kamil Grosicki, na drugiej stronie biega również szybki syn trenera,Paweł Mandrysz. Na szpicy zagra najpewniej wiekowy Kędziora który pokazuje doświadczenie, ściagnięty Yunis to na ten moment jakies nieporozumienie.Występ Foszmańczyka jest pod znakiem zapytania,ale szczerze mówiąc jest on nie potrzebny,w ostatnich występach brakowało mu ambicji ,zaangażowania a dobrze wiemy że grać on potrafi.
W Odrze wykluczony z gry jest Szymon Skrzypczak. Napastnikowi z Opola ponownie odnowił się uraz kostki, który jest jego zmorą od kilku miesięcy. Trener Mirosław Smyła ma już jednak przetestowany na żywym organizmie wariant zastępczy z Markiem Gancarczykiem na szpicy. Wariant, który przynosi same dobre efekty, bowiem także dzięki Gancarczykowi goście z Opola mają już na koncie 10 punktów w ligowej tabeli. Odra jest trzecia w ligowym zestawieniu, ale ewentualna porażka w Katowicach sprawi, że GieKSa zrówna się punktami z niedzielnym rywalem.
Podsumuwujac to w roli faworyta widze tutaj GieKSe,chyba wskoczyli na własciwe tory,z tak pewną obroną , nie powinni oni tutaj tracić bramek.Beniaminek zagrał kilka niezlych meczów,dziś myśle że zostaną oni zatrzymani.
Powodzenia!!!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom