>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.08.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
J 17

jaskier7

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Godzina: 18,00
Spotkanie: Legia Warszawa-Zagłębie Lubin
Typ: X2
Kurs;1,94
bet-at-homehttps://forum.bukmacherskie.com/forBet
Jako fan Legii muszę niestety stwierdzić, że Legia gra (bardzo) słabo.
Ewidentnie brak lidera z przodu, czasem szarpnie Nagy, wcześniej Guilherme, ale teraz nie ma kogoś, kto cały czas pchałby akcje pod bramkę.
Po meczu z Sheriffem zalała Legię ponoć fala kontuzji:
-Nagy i Sadiku kontuzje łydek
-Dąbrowski problemy rodzinne
-Pazdan kolano
-Hlousek uraz mięśniowy
Z wypowiedzi trenera Magiery na konferencji przedmeczowej, między wierszami można było wyczytać: niektórzy boją się wyjść na boisko.
Nie widzę tutaj niestety szans na wygraną, liczę po cichu na remis.
⛔100
 
mnishow 13

mnishow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 14:45
Spotkanie:
VVV Venlo - Ajax Amsterdam
Typ: Wynik końcowy i obie drużyny strzelą 1/TAK
Kurs:
9.75
Bukmacher: iforBET
Analiza:W trzeciej kolejce Eredivisie jednym z meczów, które będziemy mieli okazję obejrzeć, będzie spotkanie beniaminka z wicemistrzem.
Zacznijmy od ekipy gospodarzy, która po dwóch kolejkach z kompletem punktów zajmuje 4 miejsce i ani trochę nie przypomina drużyny, która miałaby walczyć o utrzymanie. Najpierw pewnie pokonali na swoim boisku drużynę Sparty Rotterdam 3:0, a tydzień później rozprawili się na wyjeździe z Twente 1:2. Następny mecz będzie dla nich prawdziwym sprawdzianem umiejętności. Venlo podbudowane dwoma zwycięstwami z rzędu będzie miało okazję powalczyć o zwycięstwo z drużyną ze stolicy Holandii.
Ajax od początku sezonu boryka się z problemami. Najpierw odpadł z kwalifikacji do LM po dwumeczu z Nice, później odnotowali porażkę na inaugurację sezonu z Heracles 2:1, a w ostatni czwartek zostali wyeliminowani przez Rosenborg i zeszłorocznych finalistów zabraknie w tym sezonie w Lidze Europy. Głównym problemem ekipy Marcela Keizer’a jest defensywa. We wszystkich 6 meczach o stawkę rozegranych od początku sezonu tracili minimum jedną bramkę, a w sumie stracili ich aż 10! W meczu z Venlo na pewno odczują skutki szalonego meczu z Rosenborgiem rozegranego w czwartkowy wieczór.
W meczu na pewno obejrzymy bramki, bramki z obu u stron. Czy jednak ekipa gospodarzy będzie w stanie wykorzystać kryzys Ajaxu i rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść? Typ dość ryzykowny, ale myślę, że jest szansa na powodzenie i można pograć za drobne.
Pozdrowionka i wysokich wygranych!
⛔100
 
drazi96 73

drazi96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga2
Godzina: 20:30
Spotkanie: Cadiz - Alcorcon
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś pod lupę wziąłem mecz z zaplecza hiszpańskiej ekstraklasy. Cadiz na własnym terenie podejmować będzie Alcorcon. Gospodarze w letnim okienku zakontraktowało kilku nowych graczy i wierzę, że wniosą dużo do stylu gry Cadiz. Gospodarze na pewno mają aspiracje na awans to 1 ligi. W klub teraz zostało włożone dość spore sumy pieniędzy, przyszli nowi sponsorzy. Jeśli chodzi o drużynę Alcorcon to nie dzieje się tam za dobrze. Z klubu odeszło kilku czołowych graczy. W minionym sezonie goście rzutem na taśmę utrzymali się w lidze. H2H na korzyść gospodarzy. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami wygrało Cadiz - grając na wyjeździe, pewne 2:0, u siebie natomiast pokonali Alcorcon 4:1. Nie widzę tutaj innego rezultatu jak win gospodarzy.
⛔100
 
waldas23 152

waldas23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Szczecin
Typ: 1 - Sandecja wygra mecz
Kurs: 2,75
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Dziś już wracamy z wysp do naszej ukochanej ekstraklasy. Na stadionie Słoników w Niecieczy tegoroczny beniaminek podejmować będzie gości ze Szczecina. Spotkanie bardzo trudne do wytypowania, ponieważ obie drużyny grają chwiejną piłkę, której nieszablonowy charakter może napisać wszelaki scenariusz. Bukmacherzy również nie wytypowali przedmeczowego faworyta ustalając kursy na poziomie 2,75/2,95/2,80 pokazując w ten sposób, że praktycznie każda z opcji ma zbliżone prawdopodobieństwo powodzenia. Ja jednak dzisiaj spróbuję pójść w stronę beniaminka z Nowego Sącza. Drużyna jak widać zaklimatyzowała się w czołowej polskiej lidze i obecnie zajmuje 8 pozycję w tabeli z bilansem bramkowym 6:6 notując 2 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki. Beniaminek potrafił przezwyciężyć strzelając odpowiednio po 3 bramki, takie drużyny jak Jagiellonia Białystok czy Lechia Gdańsk na ich własnym stadionie co jest imponującym zjawiskiem. Warto zauważyć, że po 2 spotkaniach zagranych przed własną publicznością (na stadionie Słoników) Sandecja nie zdobyła żadnego gola, i niefortunnie straciła tylko jednego z Płockiem. W końcu musi być ten moment przełomowy gdzie zespół uraduje swoich kibiców zdobyczami bramkowymi, a postawa i wątpliwa forma Portowców może być właśnie tym momentem gdzie te bramki się pojawią. Ostatnie wysokie zwycięstwo Portowców 3:0 nad Arką Gdynia może wskazywać, że Szczecin nabiera wiatru w żagle. W mojej opinii nic bardziej mylnego.. W tym spotkaniu 2 bramki padły po rzutach karnych a 1 bramka była zwyczajnym pechowym samobójem. Drużyna ze Szczecina w dzisiejszym meczu będzie musiała przeciwstawić się bramkarzowi Sandecji Michałowi Gliwie, który od początku zbiera sporo pochwał za znakomite interwencje. W meczu inauguracyjnym z Lechem w moim przekonaniu był bohaterem tej drużyny. Dziś również powinniśmy zobaczyć kilka na prawdę dobrych interwencji tego goalkeepera. Celem beniaminka na ten sezon jest utrzymanie się w lidze i jak najszybsza realizacja zadań związanych z budową własnej areny. Aby te cele osiągnąć, zespół musi punktować najlepiej te drużyny, które stawiają jak najmniejszy opór a na taką właśnie w tym sezonie kreuje się drużyna ze Szczecina. Warto przypomnieć, że w dzisiejszym spotkaniu zabraknie napastnika Pogoni Łukasza Zwolińskiego, który zmaga się z kontuzją. Wszelkie uszczuplenia kadrowe, zwłaszcza w ofensywie, na pewno nie pomogą w zwycięstwie. Typ dość ryzykowny ale prawdopodobny, wobec tego życzę powodzenia!
✅175
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Dania Superliga
Godzina 16:00
Spotkanie : Brondby - Horsens
Typ : Horsens over 1.5 gola
Kurs : 4.35
Bukmacher : Unibet
Może i gospodarze są zdecydowanym faworytem ale żeby kurs na zwycięstwo był 1.34 to podejrzane ale zobaczymy , ja liczę że goście nie będą stać w miejscu i liczyć ile bramek stracą ale zaatakują i coś z tego się urodzi , po zaledwie 6 meczach to goście są wyżej w tabeli , bilans Brondby 3-1-2 i br 12:8 czyli też już tych bramek trochę stracili , goście z bilansem 3-2-1 i br 8:4 , na wyjazdach Horsens 1-1-1 i br 3:3 , wygrali 2:1 na Aarhus no i bramkowo 1:1 zremisowali na wyjeżdzie z FC Kopenhagą dlatego tak jak wspomniałem nie uważam aby dziś byli chłopakiem do bicia bo i H2H pokazuje że nie raz nie dwa potrafili dwa razy umieścić piłkę w bramce Brondby a że kurs z kosmosu na over 1.5 gola z ich strony to zaryzykuję !
⛔100
 
harvey-154291 4

harvey-154291

Użytkownik
Dyscyplina: EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kobiety - Kwalifikacje - Trzecia runda
Godzina: 14:00
Spotkanie: Bułgaria K -Holandia K
Typ: 1
Kurs: 3,7
Bukmacher: iForBet.pl
Analiza:
Witam
Chociaż zdjęcie z zawodniczką Holandii to typ zupełnie inny bo to Bułgarki według mnie dziś zwyciężą. Chciałbym zaproponować typ nieco większego ryzyka. Zarówno Bułgaria jak i Holandia nie przegrały jeszcze spotkania w tych kwalifikacjach. Holandia w czterech meczach nie straciła jeszcze seta. Jednak Bułgaria również zaprezentowała solidną siatkówkę tracąc tylko 3 sety w czterech meczach. Moim zdaniem kurs bardzo ciekawy i szkoda nie zagrać. Można oczywiście bezpieczniej i zamiast zwycięstwa spróbować jakiegoś +1.5, ale ja zaryzykuje i postawie na zwycięstwo.
Holandia z dorobkiem 12 punktów zajmuje pierwsze miejsce tuż przed Bułgarkami, które mogą się pochwalić również kompletem punktów. Dziś Bułgarki grają u siebie, co więcej ostatnie mecze pokazały, że są w stanie pokonać Holandię. Ostatni mecz między sobą rozegrały w 2015 roku i po zaciętym 5 setowym pojedynku wygrały Bułgarki. Mimo tego, że było to 2 lata temu i nie można brać tego meczu jako powodu gry na Bułgarki to moim zadnie dziś może być właśnie taki pięciosetowy pojedynek. Jak będzie zobaczymy ale po takim kursie warto zaryzykować. Pozdrawiam ;)
Mój typ to moje przemyślenia, grasz na własną odpowiedzialność. Jeśli Ci pomogłem kliknij dzięki ????

⛔100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1 Portugalska
Godzina: 21:15
Spotkanie: Braga vs Porto
Typ: 2/+2.5
Kurs: 2.37
Bukmacher: fortuna
Analiza: Witam was w kolejnej analizie, a dziś pod lupę weźmiemy najciekawsze starcie w lidze Portugalskiej tego weekendu. Zmierzą się ze sobą dwie naprawdę solidne zespoły. Pierwsza z nich Braga zaczęła nowy sezon od 2zwycięstw i porażce z Benficą, natomiast Porto ma komplet punktów z bilansem bramek 8-0. W kapitalnej formie znajduję się napastnik gości kameruńskiego pochodzenia Aboubakar, który ma już 4 gole w tym 1 hattricka. Drużyna gości prezentuje się okazale i w każdym meczu ma zdecydowaną przewagę nad rywalem, a Braga jak narazie sie męczy ... dziś myślę, że Porto pokaże swoją siłę strzelając 2-3 bramki i wygra spotkanie, ale i Braga zagra na swoim najlepszym poziomie i strzeli bramkę tym bardziej, że rozgrywać będzie pojedynek u siebie. Siła ataku Porto jest niesamowita, a Braga raczej stawia na zgrany zespół. Brahimi, Corona, Torres czy Aboubakar są w stanie rozstrzelać dziś zespół Bragi, która mimo wyników ma według mnie lekki kryzys. Powodzenia ????
⛔100
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 20:30
Spotkanie: Francja - Holandia
Typ: Holandia +16,5pkt
Kurs: 1.9
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Francja jest drużyną zdecydowanie lepszą ale obie drużyny nie popisały się w swoich pierwszych meczach jakby nie byli w najwyższej dyspozycji. Myślę, że Francja wygra może nawet i 3:0 jednak będą się męczyć i mój typ wejdzie. Holendrzy to typ rosły i bardziej fizyczny niż techniczny - tak samo jak Belgia z którą &quot;techniczna&quot; Francja miała olbrzymi problem zwłaszcza na siatce.
✅ 90
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Segunda Division B (Grupa 4)
Godzina: 19:30
Spotkanie: CD El Ejido - FC Cartagena
Typ: 1
Kurs: 2,76
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na dziś wybieram to spotkanie piłkarskie z jednej z niższych lig w Hiszpani. Jest to spotkanie drugiej kolejki i w swoich inauguracyjnych spotkaniach Ejido na wyjeździe zremisował z Jumilla 0-0 natomiast Cartagena pokonała u siebie Recreativo de Huelva 3-2. W tamtym sezonie na koniec rozgrywek Ejido uplasował się na 14 miejscu natomiast Cartagena była na miejscu 4. W bezpośrednich pojedynkach Ejido wygrał u siebie 1-0, natomiast na wyjeździe uległ 0-2. Faworytem są goście jednak ja idę w stronę zwycięstwa gospodarzy, którzy wzmocnili się przed tym sezonem i zespół ten wygląda na dużo mocniejszy niż w poprzednim sezonie. Dodatkowo w tym spotkaniu ma być komplet publiczności i gospodarze mogą liczyć na spore wsparcie swoich fanów. FC Cartagena ma przed tym spotkaniem problemy kadrowe i w tym spotkaniu nie zagra 3 graczy z podstawowego składu a dodatkowo występ dwóch innych graczy stoi pod znakiem zapytania. Przede wszystkim pod znakiem zapytania stanął występ strzelca dwóch bramek w meczu z Recreativo napastnika Aketxe, który miał w tygodniu problemy mięśniowe. Próbuję zatem w tej sytuacji pograć w stronę gospodarzy i zobaczymy co z tego będzie. Więcej o tym meczu i problemach gości można poczytać pod poniższym linkiem:
http://fccartagena.laverdad.es/semana-rara-20170826003220-ntvo.html
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 20:30
Spotkanie: Niemcy - Czechy
Typ: - 139,5 pkt
Kurs: 2,68
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Niemcy, jak już pisałem dwa dni temu, z Grozerem to nie ta sama drużyna co kilka tygodni temu. Jest wola walki, są ambicje medalowe i dobrze to wszystko u nich wygląda. Już w pierwszym meczu pokazali, że są mocni i myślę że będą kontynuowali dobrą grę. Czują się u nas wyśmienicie i powinni dzisiaj zmieść Czechów, którzy kompletnie mnie nie przekonują. Nie ma tam jakości takiej jak mają Niemcy. Liczę na gładkie 3:0.
✅168
 
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Russia 1 Liga
Godzina: 19.00
Spotkanie: Zenit - Rostov
Typ: 2 drużyna zdobędzie bramek +1.5
Kurs: 4.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Hej.
Wczorajszy typ na plus :), ale po pierwszej połowie wyłączyłem mecz. Lewy nie błyszczał ,nie miałem nadzieję ,że strzeli te 2 gole ,jednak szczęście dopisało i miejmy nadzieję ,że dzisiaj będzie podobnie.
Dziś zagram ,może trochę ryzykowny typ ,ale w Rosji wszystko jest możliwe. Będę go grał w kilku kombinacjach na Rostov ale tutaj przedstawię ta propozycje.
Zenit po pucharach napewno będzie zmęczony trener da odpoczac kilku zawodnikom, awansowali dopiero po dogrywce ze statystyk widać ,że trochę się nabiegali ,dzisiaj grają z rostovem który aktualnie jest na 4 miejscu w ligowej tabeli i radzi sobie równie dobrze w tym sezonie 8strzelonych 3 stracone gole ,nie mają żadnej presji są wypoczeci w tamtym tygodniu zremisowali z krasnodarem ,ale na boisku przeważali mieli więcej sytuacji bramkowych.
Patrząc w h2h między nimi w tamtym roku raz wygrał Rostov raz zenit a ostatnio był remis. Dziś liczę na to ,że Rostov będzie góra minimum 2 gole strzeli zmęczonemu zenitowi.
Powodzenia.
⛔100
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Godzina: 18,00
Spotkanie: Legia Warszawa-Zagłębie Lubin
Typ: Zagłębie z golem
Kurs: 1.50
Buk: iforbet
Analiz powyżej jest pełno, nie będę żadnej kopiował ani pisać swoich wypocin, bo nie warto, jednak pod każdym postem wyżej co do tego meczu podpisuję się oburącz. Zagłębie MUSI wręcz strzelić bramkę, nie widzę innego scenariusza, oto opcja dla mniej ryzykujących osób, taki kurs z pewnością podbiję fajnie AKO. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
⛔ 100 Kiepska analiza.
 
ajax665 81

ajax665

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina:
20:45
Spotkanie: Milan-Cagliari
Typ: (handicap 0:1) Milan
Kurs: 1.75
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:

Witam. Dziś zajmiemy się analizą meczu włoskiej serie A a konkretnie meczem Milanu z Cagliari. Gospodarze w licznych wzmocnieniach i w gazie. W lidze ma inaugurację pokonali na wyjeździe Crotone 3:0 a w lidze europy w dwumeczu rozjechali macedońską Shkendije 7:0. Milan z wielkimi aspiracjami na ten sezon i na razie ich gra wygląda obiecująco więc liczę na kontynuację tym bardziej,że największy rywal Inter wczoraj pokonał na wyjeździe Romę 3:1 więc trzeba ich gonić. Cagliari natomiast tydzień temu poległo w Turynie z Juve 0:3 ale trzeba zaznaczyć,że w tamtym meczu w 39min. nie wykorzystali karnego. Mimo to widzę tu zdecydowanego faworyta w drużynie Milanu i liczę na co najmniej dwubramkowe zwycięstwo. Powodzenia

⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka
Godzina: 17:30
Spotkanie:[/b] Turcja-Belgia
Typ]: Wygrana Turkow
Kurs: 6.50
Bukmacher: 1xbet
Przepraszam za krotka i malo treaciwa analize,ale nie mam mozliwosci napisania szczegolowo.
Zaznaczam,ze ten tyo jest mocnk ryzykowny. Natomiast dosc mocnym typem wydaje mi sie wygrana Turkow w przynajmniej jesnym secie.
Ogladalem oba pierwsze mecze i Turkow i Belgow. I wyciagnalem z nich pewne wnioski. W moim mniemaniu-Belgowie wygrali glownie dlatego,iz Francuzom doslownie nic nie wychodzilo. Wszelkie proby kombinacji komczyly sie bolesnymi bledami. Niemal w kazdym elemencie siatkarskiego rzemiosla popelniali szkolne bledy. Oczywiscie trzeba oddac Belgom,ze owe bledy wykorzystali-to tez jest sztuka.
Mecz Turkow w kolei w moich oczach wygladal z gola inaczej. Tam Turcy grali bardzo dobrze. Widac zdecydowany pstep tej reprezentacji. Kobieca turecka siatkowka stoi na dosc wysokim poziomie. Tamtejsza federacja wziela sie chyba i za meska druzyne,ktora na tych mistrzostwacg wyglada na prawde na solidna i pierwszyecz wygrali moim zdaniem nie przez bledy przeciwnika a dzieki swojej,dobrej grze.
Podsumowujac,uwazam ze Turcy ugraja tu seta,a moze i pokusza sie o nieapodzianke.
Pomoglem? Wcisnij prosze ,,dzieki&quot;.
Typujacym i Grajacym zycze Powodzenia !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
G 26

gambler1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia - Zagłębie
Typ: X/2
Kurs: 11
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Legia po meczarniach w Moldawii (sic) wracaja na ligowe podworko, a tu przyjezdza lider tabeli. Gra legionistow zakrwawa o litosc, morale spadlo po odpadnieciu o puchar pocieszenia ktorym miala byc Liga Europy. Miedziowi wprost przeciwnie, podbudowani po ost laniu Wisly u siebie, ogladali pewnie rewanz w tyraspolu i smiali sie niemilosiernie widzac to co widzieli. Legia slaba jak nigdy od kilku lat, licze ze w polowie troche powalcza i uda im sie zremisowac, potem przejedzie walec i zostana zgliszcza z twierdzy przy Lazienkowskiej. Zastanawialem sie jeszcze nad opcja 2/2 ale kurs nizszy (7.2), choc szczerze tez warty rozwazenia, powodzenia i ahoj!
⛔100
 
floroflorez 3,9K

floroflorez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chile: Primera Division
Godzina: 23:00
Spotkanie: O&#39;Higgins - Antofagasta
Typ: Remis
Kurs: 3.20
Bukmacher: Fortuna
Analiza :
Siemaneiro ???? Witam wszystkich w niedzielne popołudnie . Wpadł mi dzisiaj taki pomysł na remis w spotkaniu najwyzszej klasy rozgrywkowej w Chile rozgrywanym pomiędzy O&#39;górki Higgins ,a dobrze spisującym się do tej pory Antofagasta . Goście póki co w czubie tabeli ,jak na pięć kolejek słabo z golami ,bo pożal się boże 2:1 . Dobry start ,nie przegrali jeszcze meczu , ale oni tak co sezon dobrze zaczynają ,żeby skonczyć gdzieś na miejscach 11-14 . Gospodarze cóż ... dno jakich mało w tej lidze . Ostatnie miejsce , jeden punkt zdobyty , w bramkach 2:8 . I teraz pytanie dlaczego remis ? Osobiście wrzucam remis na singla ,spotkanie wyglada mi to na typowe 0:0 . Gram w ten sposób ,że obserwuję co się dzieje i robię wczesniejszy cashout w okolicy 70-75.minuty (już wtedy jest dobry zysk ) . Wiem wielu z was pomyśli... koleś daje typ na fortunie ,a mówi o cashoucie jak na bet365. Tak , gram na bet 365 . Wrzuciłem kurs z fortuny , bo poprostu był większy ,a chcę sie znaleźć w pierwszej 20 na koniec miesiąca ???? mój typ na ten mecz 0:0 i co za tym idzie polecam grać under 2.5 goli ???? Powodzenia
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 22:15
Spotkanie: Real M. - Valencia
Typ: X2
Kurs: 5,40
Bukmacher: Fortuna
Witam,
Dziś z powodu braku czasu mi się trochę przysnelo, wiele w tej ofercie juz nie znajdziemy, jednak tak spogladam na Hiszpańską i myślę, dlaczego nie.
Patrząc przez pryzmat okresu przygotowawczego , Valencia prezentuje sie dobrze, na 8 spotkan, 6 wygranych.
Real dziś bez Ramosa i Ronaldo, jakis plus dla gości.
Po za tym patrzac na spotkania bezposrednie obu ekip ns Santiago Bernabeu w przeciagu ostatnich 5 lat, to 3 wygrane Realu i aż 4 remisy, takze nie ma lekko z popularnymi Nietoperzami. Ponadto 2 z tych 3 zwyciestw to ostatnie pojedynki, wiec wypadaloby przerwac ta passę.
Myślę ze najlepszym momentem jest poczatek sezonu do takich niespodzianek, kiedy Real jeszcze nie jest w jakiejś niebotycznej formie, chociazby ta ostatnia wygrana z Fiora 2:1, gdzie wcale nie bylo widac przepasci, a w przeciagu 90 min raczej 90% najwiekszych gwiazd Królewskich pojawiło sie na placu gry.
Z czego Pioli tez ratował cala 11 u fioletowych.
Uważam ze Valencia jest mocniejsza ekipa, chociazby swiadczy o tym ze Fiora po 45 min dostaje 2:0 od Sampdorii przed własną publiką.
Warto pograć z podpórka, kurs zacny.
Powodzenia ????
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mały komunikat

Jako że we wtorek będziemy zmieniać skrypt forum na nowy i na pewno przynajmniej kilka godzin będzie utrudnione korzystanie z forum (a nawet niemozliwe), dlatego żeby wszyscy mieli równe szanse to we wtorek 29 sierpnia zrobimy jednodniową przerwę w konkursie Typy Dnia. Tak żeby później nie było pretensji, że user A mógł oddać typ, a user B miał dopiero czas o 18:00, ale wtedy już forum było niedostępne.

W praktyce będzie to wyglądało tak, że w poniedziałek wieczorem założymy temat od razu na środę, 30 sierpnia, a wtorek uznajemy jak by go nie było. Mam nadzieje, że o północy forum już będzie online i wszystko wróci do normy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom