>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.09.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 27. Września
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna , Brazylia Serie B
Godz: 1:30
Spotkanie: Parana vs Nautico
Typ: Parana -1,5 handi (AH)
Kurs: 2,39
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Glowny bet Parana -1 handi azjatycki z kursem 1,8 ~1,85 .
Mecz w drugiej lidze brazylijskiej. Parana jest na fali i chce w tym roku awansowac do Serie A. Obecnie sa na 3 pozycji. Nautico natomiast jest w bardzo zlej sytuacji , bo traci juz 8 pkt do bezpiecznego miejsca w tabeli i na 90% spadnie z ligi.
Parana gra dobrze na swoim boisku . Ogladalem z miesiac temu ich mecz i prezentuja ciekawy , ofensywny futbol , strzelaja sporo bramek, w ich meczach pada stosunkowo duzo goli - co w Serie B czy Serie C nie jest czyms zwyczajnym.
Jednak najwazniejszym powodem , dla ktorego gramy ten mecz jest zmeczenie goscie po meczu , ktory grali 3 dni temu , dluga podroz do Parany i najwazniejsze - absencje w Nautico , szczegolnie w defensywie.
Kontuzje i problemy osobiste sprawily , ze w tym meczu sporo ma byc mlodych graczy w druznie gosci. W defensywie - 21 lat Rafael Ribeiro(debiut w Serie B) ,20 lat Gabriel Felipe. W pomocy moze zabraknac Amarala i Giovanniego , moze tez zabraknac Diego Mirandy .
✅ 139
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
eljoaquin79 326

eljoaquin79

Trafione
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Karabach - Roma
Typ: obie połowy powyżej 1,5 gola
Kurs: 4,3

Bukmacher: totolotek
Analiza: Ostatnimi czasy postawiłem identyczny zakład na mecz Chelsea : Karabach, kurs był wówczas 3,70 dziś stawiam na to,że Rzymianie w obu połowach strzelą przynajmniej dwie bramki. Karabach to nowicjusze, którzy z europejskim futbolem mają niewiele wspólnego. W dobrej formie jest Dżeko i EL Shaarawy czyli główne ogniwa Romy. Zachęcam bo kurs wysoki, a wydarzenie dość prawdopodobne ???? Szczęścia !
⛔ 100
 
skowron3030 89

skowron3030

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Godzina: 20.45
Spotkanie: CSKA Moskwa - Manchester Utd
Typ: 2
Kurs: 1.75
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Witam powiem krótko i na temat jutro wybrałem mecz z LM gdzie drużyna CSKA Moskwa podejmuje u Siebie drużyne z czerwonej strony Manchesteru, i daje tu zdecydowaną 2 na wygranie MU chłopaki są w gazie mają ambicje wole walki i motywacje Jose dał im chyba dużą dawke motywacji i mentalnie zmienił ten klub i jak na razie widac efekty
✅ 75
 
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Mistrzów
Godzina: 18:00

Spotkanie: Qarabag - AS Roma
Typ: Over 2.5

Kurs: 1.76
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Drugi dzień drugiej kolejki Ligi Mistrzów 2017. Mecz pomiędzy bardzo dobrze funkcjonującą Romą z &quot;turystą&quot; LM - azerską drużyną Quarabag. Doświadczenia w europejskich pucharach obu drużyn nie trzeba komentować. Jeśli chodzi o ofensywę obu ekip: Quarabag w lidze azerskiej bilans bramek: 12:3 - I miejsce w tamtejszej ekstraklasie. Roma piąte miejsce w tabeli Seria A - bilans 12:4. Na pierwszy rzut oka obie drużyny ofensywne. Różnica klas obu tych drużyn powinna być jednak ogromna. W pierwszym meczu tej LM przegrana Qarabagu z Chelsea 6:0 mówi sama za siebie. Roma natomiast zaliczyła bezbramkowy remis u siebie z silnym Atletico Madryt. Spodziewam się mocnej gry ze strony drużyny z Rzymu, ponieważ z tej klasy rywalami trzeba inkasować 3 punkty jeśli celem jest co najmniej trzecie miejsce i awans do fazy pucharowej Ligi Europy. Oczekuję spokojnego zwycięstwa drużyny z wiecznego miasta.
Życzę powodzenia!
✅ 76
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sporting Lizbona - Barcelona
Typ: Sporting zdobędzie bramkę w obydwu połowach
Kurs: 6,10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Barcelona to Barcelona, czyli jedna z najlepszych drużyn, ale nie można lekceważyć Sportingu. Sporting to obecnie jest naprawdę dobra drużyna, co udowodnili choćby w meczu z Olympiakosem. Na trudnym terenie już w pierwszej połowie zapewnili sobie zwycięstwo. Bardzo dobrze grają też w swojej lidze. Ostatnio zremisowali, ale wczesniej wygrali sześć spotkań ligowych. Sporting to obecnie najlepsza drużyna portugalska obok Porto. Porto w meczu z Monaco pokazało(wygrali 3:0 na wyjeździe), że z portugalskimi drużynami trzeba się liczyć. Sporting u siebie w Portugalii może urwać punkty Barcelonie. Motywacja na Barcelonę będzie ogromna. Strzelać bramki Sporting potrafi, co pokazał z Olympiakosem. Fakt, że w drugiej połowie gola nie strzelili, ale nie było takiej potrzeby, bo w pierwszej zdobyli aż trzy. Według mnie Sporting ma szanse na to, żeby strzelić po bramce w obydwu połowach w meczu z Barceloną.
⛔ 100
 
black-star 47,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Argentyna B
Godzina: 02.05
Spotkanie: Platense - Acassuso
Typ: Powyżej 2,5 gola
Kurs: 2,95
Bukmacher: iforBet
Analiza:

Gospodarze zaliczyli bardzo dobre wejście w sezon dwukrotnie pokonując przeciwników, a raz remisując. U siebie są niepokonani od czterech spotkań. Goście nie wygrali od pięciu spotkań na wyjeździe, w tym dwa ostatnie przegrali. Z Platense w ostatnim spotkaniu bezpośrednim na wyjeździe grało im się dobrze, a wygrali je 2:1 w maju. Na starcie nowego sezonu grają w kratkę - wygrywając dwa spotkania u siebie i przegrywając dwa wyjazdowe. Przeciwnicy bardzo dobrze znają się z tych rozgrywek. Myślę, że goście mogą być nawet na tyle zmotywowani, by powalczyć nawet o przełamanie. Moim zdaniem na papierze również nie wygląda to źle, więc postawię w środę na coś takiego.
⛔ 100
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSG - Bayern Monachium
Typ: Neymar Otrzyma Kartke
Kurs: 4.00
Bukmacher: Unibet
Porywczy Brazylijczyk ktory popadl ostatnio w ogromne klopoty za sprawa awantury z Cavanim o wykonywanie rzutow wolnych i karnych jest moim typem do wylapania kartki w srodowym meczu Ligi Mistrzow. Kursik na to zdarzenie jest bardzo kuszacy bo wynosi az 4.00. Wydaje mi sie ze rywal jakim jest Bayern bedzie tutaj bardzo trudnym przeciwnikiem dla PSG i o zwyciestwie ktorejkolwiek z ekip zawaza tutaj detale. Osobiscie nie odwazylbym sie w tym meczu typowac koncowego triumfu jednej z ekip ale moja uwage kieruje zupelnie gdzie indziej. Biore na tapete Neymara oraz typuje jego kartonik w tym meczu. Sytuacja w ktorej glownym bohaterami jest on i Cavani jest naprawde napieta i mysle ze frustracja jaka w nim siedzi da swoj upust w meczu z bardzo trudnym rywalem jakim jest niewatpliwie Bayern. Prowoakcji zarowno z jednej jak i drugiej strony na pewno nie zabraknie. Do tego zeby zatrzymac Neymara obroncy Bayernu w wiekszosci przypadkow beda serwowac sie faulem co moze spowodowac liczne dyskusje Brazylijczyka z arbitrem i w konsekwencji zolty kartonik. Ney znany jest rowniez z samowolnym wymierzaniem sprawiedliwosci na boisku i czesto za faul na nim rewanzuje sie dokladnie tym samym. Uwazam ze w obliczu napietej atmosfery oraz trudnego rywala szansa na reakcje lancuchowa ze strony Neymara jest bardzo duza i mysle ze da ona swoj upust srodowego wieczora.
⛔ 100
 
czarnotowidze 44

czarnotowidze

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Basel - Benfica
Typ: bts
Kurs: 1.72
Bukmacher: fortuna
Oglądałem kawałek meczu z Old Trafford i szczerze powiedziawszy zdziwiłem się, że Bazylea nic nie ustrzeliła. Potrafią zaskoczyć swoją ofensywną grą i myślę, że defensywa drużyny z Lizbony nie utrzyma czystego konta w tym meczu. Benfica to znana marka, potrafi zdobywać bramki, ale też je traci i to dosyć dużo. Od początku sezonu w 10 swoich meczach zachowała czyste konto tylko 3 raz. Obie drużyny bez punktów po pierwszej kolejce, tak więc stawiam, że tutaj szachów nie będzie. Stawiam na wynik 1-1, 1-2
⛔ 100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Słowacja Puchar
Godzina: 15:30
Spotkanie: Medzev-Trencin
Typ: Powyżej 5.5 Bramek
Kurs: 3.65
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Z całego arsenału spotkań jakie zaproponowali Nam dziś bukmacherzy wybrałem dość niepozorne spotkanie pucharu Słowacji.
Dlczego? No wydaję mi się,że jest to jedna z tych par,gdzie różnica klas zespołów jest najwyższa. Na flashscoru nie znajdziemy nawet meczy ligowych Medzeva,więc aby coś się o tym zespole dowiedzieć musimy poszperać więcej,bo na wspomnianej wyżej stronie mamy tylko wyniki Medzevia z pucharu,ktore i tak nam wiele nie powiedzą..
Dlatego poszperałem troszkę głębiej i doczytałem,że w Medzeviu MOŻE wystąpić kilku graczy młodszych,na co dzień nie grających w 1wszej 11stce. Będzie to dobra okazja aby ich wypromować,pokazać-na pewno młodzi będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony,ale czy im to wyjdzie? No szczerze w to wątpie..
Spotkają się dzisiaj z Trencinem-drużyną której początek sezonu jakoś specjalnie nie wyszedł i według zapowiedzi trenera-ten Puchar traktują bardzo poważnie. Mimo,że w tabeli są dość daleko to 21 strzelonych bramek jak do tej pory pokazuje,że potencjał ofensywny tej ekipy jest na prawdę bardzo okazały-to z defensywą mają problemy,co dziś w tym zakładzie może tylko pomóc. Wszyscy wiemy jakie są realia pucharów-tu się odpuści krycie,tu jakiś głupi faul na karny,tu nie upilnuje linii spalonego i jakaś bramka Medzevia przy tak słabej obronie Trencina nie jest tutaj wykluczona..
Bądź co bądź czy to będzie pierwsza jedenenastka Trencina czy kilku z pierwszej i kilku z rezerw to uważam,że są w stanie tu zdobyć 5-6 bramek.
Również dziwnie zachowują się bukmacherzy-kursy na RÓŻNE overy szaleją. Rosną/spadają. Po czym bukmacherzy NIEKTÓRE overy z ofert wycofują i ponownie przywacają. Moze byc ciekawie ????
Pomogłem? Zostaw proszę ,,reputkę&#39;&#39;.
Typującym i grającym zyczę Powodzenia !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
A 5

alibaba1991

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej KHL
Godzina: 15;30
Spotkanie:
Barys - Lokomotiv
Typ: over 4.5
Kurs: 1.70
Bukmacher: mafia ( totolotek )
Analiza:
Śledze zespół Barysa od początku sezonu i choć jakość transmisji mam taką, że nie widze krążka, to jednak bardzo mi sie ten zespół spodobał. Na początku. Potem troche mniej.
Tak czy siak jedna rzecz pozostaje bez zmian - gole to oni i strzelać i tracić umieją. 40 strzelonych i 34 stracone w 13 meczach to całkiem dobre fragi, a dzisiaj kończą serię na własnym lodzie (tak sie mówi ?)
więc jest motywacja do wygrania czegoś po porażkach z dynamem i SKA ( nie żeby kogoś one zdziwiły).
Dzisiaj przyjeżdża do nich lokomotiv, który na wyjazdach może nie zachwyca, ale te 2 -3 bramki zazwyczaj strzela, a i traci dość regularnie z drużynami, które nie są Dynamem Ryga. Stracili 19 goli w 6 meczach i sądze, że żądne krwi Barysy też wklepią im pare bramek. Porażkę z SKA zapewne mieli wkalkulowaną, więc zaciąć się nie powinni.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atletico Madryt - Chelsea
Typ: 1. Połowa/ 2
Kurs: 4.35
Bukmacher: Fortuna
Bardzo spodobał mi się kurs na to zdarzenie ze względu na to, że Atletico w tej formie i przy tej dyspozycji napastników nie podoła dzisiejszemu rywalowi, Gospodarze nie pokazują nic specjalnego w lidze póki co nie mieli poważnych rywali jakoś mnie nie przekonują za to gra Chelsea mi się bardzo podoba dobra ofensywa do tego motywacja ligą mistrzów, Morata w dobrej dyspozycji spodziewam się wyniku 0:1 do przerwy.
⛔ 100
 
hetmanhwk 37

hetmanhwk

HWK
Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga francuska
Godzina: 20:00
Spotkanie: Cesson Rennes-Metropole - Nimes
Typ: X
Kurs: 8.50
Bukmacher: FORTUNA
Co tutaj dużo mówić ???? Doszukuję się w tym meczu remisu ponieważ od 3 ostatnich sezonów pierwszy mecz tych krętaczy kończy się wynikiem remisowym. W tamtym roku ustrzeliłem ich po świetnym kursie i sporo wygrałem i bardzo zapadli mi w pamięć. Jak wiemy w sporcie zdarzają się różne układy i układziki i ja dzisiaj wierzę w właśnie taki układ. Podaję Wam ten typ raczej w formie takiej rekreacyjnej. Nie wiadomo co wymyślą na ten sezon ale grzech było by ich nie zagrać ???? Więc moi drodzy stawki na ten mecz: x @8.50 myślę, że 3/10 mozna pograć ten na fortunie podwójną szansę 0-0 @4.45 4/10 i myślę że to tasiemki jakiejś można zagrać handi w stronę Nimes, hmmm może dodajmy im tak w miarę bezpiecznie 3 bramki wtedy kurs @1.50 w sam raz do ako. Jeśli chcecie przyjrzeć się bliżej zapraszam na betexplorera tam wszystko widać bądz piszcie wiadomości i wszystko wyjaśnie. Powodzonka, reputki i łapki w górę mile widziane, pozdrawiam!!!????????????????▶::zoltakartka:
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / LM AFC
Godzina 14:00
Spotkanie : Shanghai SIPG : Urawa RD
Typ : over 4.5 gola
Kurs : 4.50
Bukmacher : Unibet
Pierwszy mecz 1/2 finału LM AFC , obie ekipy w 1/4 pokazały się z jak najlepszej strony i tak Shanghai SIPG po zwycięstwie u siebie 4:0 w pierwszym meczu z Guangzhou na rewanż jechał chyba spokojny o awans a tu masz Guangzhou odrobiło tą stratę , dogrywka 1:1 i w rzutach karnych lepszy Shanghai , Urawa natomiast w pierwszym meczu poległa z Kawasaki 1:3 by w rewanżu wygrać 4:1 tak więc liczę że i dziś skuteczność obu drużyn nie zawiedzie , gospodarze będą chcieli z dobrym wynikiem jechać do Japonii ale Urawa zapewnie będzie chciała zdobyć jakąś brameczke bo to wiadomo jakie to ma znaczenie w rewanżu a sięgając do historii spotkań obu drużyn to wynik z 15 marca tego roku także tutaj na stadionie w Shanghaiu to wynik 3:2 i na coś podobnego liczę i dziś !
⛔ 100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka / Francja
Godzina: 20:00
Spotkanie:
Monaco - Le Mans
Typ: Le Mans win
Kurs:
4,05
Bukmacher: fortuna

Witam,
Oj, jak pięknie zagrał zespół Bourg, 91-53 deklasacja! Po dobrym typie pozostaję przy lidze francuskiej, dziś starając się doszukać się małej niespodzianki.
Spotkanie Monaco - Le Mans zapowiada się na najciekawsze w całej drugiej kolejce ligi francuskiej.
Monaco to chyba najwieksze rozczarowanie poprzedniego sezonu, najlepsza ekipa w rundzie zasadniczej, wygrywająca niemal że wszystko a kompletnie posypana w play - off.
Ulegli już w pierwszej rundzie ekipie Lyon która była 8 drużyną w tabeli.
Nie mam przekonania czy aktualne Monaco jest lepsze od tego w tamtym sezonie, a przynajmniej nie na ten moment.
Transferów kilka, amerykanin Evans, który przez ostatnie lata grywal w Izraelu i Argentynie, grywal to zbyt mocne słowo chyba. Również amerykanin Robinson, przyszedł z Niemieckiej Alby Berlin, której raczej ostoją nie był. Dodatkowo mlodziutcy Loubaki i Munanga, kolejno z Orleans i Limoges. Doswiadczony amerykanin Joyce z Bayernu. Na plus wydają się być dwaj ostatni, Rzemioslo z Trento i Lacombe ze Strasborgu, oni wydają się być jakością dodadona, przy reszcie nie mam już tej pewnosci.
To jest 7 nowych graczy, połowa drużyny, aktualnie ogromny plus dla drużyny gości która wydaję się mocniejsza niż w poprzednim sezonie.
Pierwszy mecz pokazuję siłę Le Mans, 103 -63 z Dunkierka to była przepaść.
Powrót do drużyny Spadka, młodego centra z Senegalu który odgrywał sie na zapleczu ekstraklasy francuskiej w Poitiers, ze srednio 11 pkt na mecz. Doswiadczeni amerykanie, Travis ze Strasbourgu i Riley z Nanterre. Jeszcze Eito z Orleans i mam przeczucie że w najblizszym czasie najwieksza gwiazda w druzynie Le Mans, 26- letni amerykanin DJ Stephens, który poprzedni sezon spędził w Clevland Cavaliers, nie zagrał tam meczu, jednak czas tam nie był pewnie stracony. Już w pierwszym meczu rzucił 17 pkt, najwięcej w drużynie.
Jak dla mnie transfery zdecydowanie na plus Le Mans, większa jakość przemawia za tymi zawodnikami.
Dobrze weszli w sezon, morale wysokie, i najlepsza okazja by ograć Monaco na ich parkiecie.
Oczywiście jakieś handi na plus dla Le Mans również polecam.
POWODZENIA ????
✅ 305
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
K 169

kameneq

:)
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 15:30
Spotkanie: Chojniczanka Chojnice vs Termalica Nieciecza
Typ: Awans - Termalica
Kurs: 1,90
Bukmacher: Forbet

Analiza :
Wydaję mi się, że awans ekipy z Niecieczy po kursie ok. @1,90 jest bardzo ciekawą propozycją.
Termalica rozegra drugie spotkanie pod wodzą nowego trenera jakim jest Pan Bartoszek. Pamiętam za jego czasów w Koronie Kielce jak fajnie drużyna funkcjonowała. Coach ten kładzie duży nacisk na grę agresywną z wysokim presingiem. Na pewno drużyna po tygodniu nie ogarnęła jeszcze systemu trenowania Bartoszka jednak już w sobote mieliśmy okazję zobaczyć Termalicę grającą inną piłkę.
Oczywiście puchary rządzą się swoimi prawami ( szczególnie Puchar Polski :eek: ), aczkolwiek w Niecieczy jest teraz czas, aby wpaść w oko nowemu trenerowi. Sam Bartoszek również chce przypodobać się prezesowi i na pewno w drugim meczu w roli coacha nie wystawi rezerw i przejdzie obojętnie obok tego meczu.... W drużynie jest kilka nazwisk, które w piłkę grać potrafią i powinni to dzisiaj udowodnić.
Co do Chojniczanki, jest to ekipa jak na 1 ligę bardzo dobra, jednak podkreślam 1 ligę. U siebie raczej nie przegrywają, więc nie gram tu czystego zwycięstwa gości tylko awans. Spotkanie powinno być agresywne, mam nadzieję, że ciekawe, a awans do ćwierćfinału będzie świętować ekipa Słoników. Przekonamy się ok. godz 18 jakim wynikiem zakończy się to spotkanie, jednak tak jak mowie - dla mnie faworytem do awansu i to dość sporym jest Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Bukmacher ForBet na to zdarzenie oferuje kurs w wysokości @1,90
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 823

thereignman

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Taszkient
Godz: 11:00
Spotkanie: Sabalenka A. - Maria T.
Typ: Sabalenka A. wygra 2-0 w setach
Kurs: 3.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W pierwszej rundzie typowalem przeciwko młodej Sabalence co było dużym bledem, jak i stawianie spotkań na tak wczesnym etapie turnieju. Te zdarzenie jest podobne do konfrontacji, która miała miejsce 3-4 tygodnie w Quebec (Kanada) na hali. Tam rywalizowała Tatjana Maria z Alison Van Uytvanck i oszacowano podobnie kursy jak dziś faworyzujac wiekową już Niemke Tatjane. Belgijska tenisistka dysponując większą dynamiką i kończącym uderzeniem rozgromila w szybkich dwóch setach swoją rywalkę. Dziś ten scenariusz jest także bardzo prawdopodobny. Sabalenka świetnie się czuje na tych kortach, gdzie warunki są bardzo zbliżone do gry na hali. Młoda Białorusinka dysponuje prawdopodobnie najlepszymi warunkami fizycznymi w kobiecych rozgrywkach i dodatkowo ona potrafi biegać i nie ma tkzw &quot;drewnianej ręki&quot;. Jej gra to ofensywa i jeszcze raz ofensywa i aby to działało potrzebuje kortu, który faworyzuje mocną, płaską grę (piłki odbijają się dość nisko, po kontakcie z nawierzchnią przyspieszają). To wszystko Aryna Sabalenka może realizować w Taszkiencie i zrehabilitować się po kompromitujacej grze na US Open (wolne, specyficzne korty). Sabalenka w I rundzie w ogóle nie zatrzymywała gry, a ciągle napierala na swoją rywalkę. Aryna ciągle gra do przodu, a jakiekolwiek przestoje, czy zachowawcza gra ją w ogóle nie interesuję. Najważniejsze jest to, że to wszystko działa i Sabalenka nie ma problemu z rytmem, czy regularnością, a czym głębiej w turniej, to może być tylko lepiej. Serwisem wbija przysłowiowe gwoździe, z glebi kortu gra na pełnej mocy i trafia, bez problemu porusza się wzdłuż linii końcowej, a przy siatce nie wariuje, a zachowuje spokój i ma miękką rękę w przeciwieństwie do innych wysokich tenisistek. Jednym z ważniejszych jej atutów to jest return i agresja przy podaniu rywalki. Przeciwko Bialorusince nie wolno grać prostych, zachowawczych piłek w 1/2 kortu, bo ona robi z tego łatwe punkty. Tyle na temat Białorusinki. Na temat Tatjany Marii już się wypowiadalem i wszystko podtrzymuje. Ona w takich warunkach i z tak dysponowaną rywalką nie ma szans na zwycięstwo, a nawet wyrównane spotkanie. Maria ma swoje lata, jest po urodzeniu dziecka i prezentuje bardzo specyficzny styl. Gra głównie jakies tenisowe zawijasy, wkrętki, skloszowe zagrania nadając, bądź próbując nadać uderzeniu rotację. Z lepszymi rywalkami nie ma pomysłu na grę, biega do siatki na siłę w sytuacjach które kończą się za zwyczaj przegranym punktem, tak samo szuka łatwych punktów forsujac na siłę skróty. W większości są to jedynie nie wymuszone błędy. Zapowiada się dziś na szybką porażkę doświadczonej Niemki w II rundzie turnieju w Taszkiencie.
✅ 260
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, LM
Godz: 18:30
Spotkanie: Kiel - Aalborg
Typ: podwójna szansa 0-0
Kurs: 5.9
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Coś nie idzie Zebrom w tym sezonie, nie idzie! Ostatnie przegrane z Vive 11 bramkami i Wetzlar 8 bramkami musiały zaboleć. Wprawdzie były to mecze wyjazdowe, co jednak nie zmienia faktu, że zespół gra słabo. Do tego dochodzą kontuzje kluczowych graczy i jest jak jest. Dzisiaj nadal bez Duvnjaka i Santosa, ale pewnie z determinacją, żeby w końcu się przełamać. Jednak szczerze mówiąc wątpię w to bardzo i nie widzę tutaj pogromu w wykonaniu Kiel. Przeciwnik może nie z najwyższej półki, ale wystarczająco mocny żeby postraszyć gospodarzy. Powalczyli na wyjeździe z Flensburgiem, który jest w o niebo lepszej dyspozycji od Zebr, przegrywając ostatecznie 3 bramkami, ale po pierwszej połowie prowadzili 2 bramkami. W drugim meczu wygrali z Celje różnicą dwóch goli. Myślę że mecz będzie bardzo wyrównany i remis do przerwy lub na koniec spotkania jest wielce prawdopodobny.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Polski - Radomski ZPN
Legion II Głowaczów - Centrum Radom
typ
: Legion II Głowaczów
kurs: 3.09
bukmacher: forBet
Powielam typ sprzed tygodnia. Wówczas spotkanie zostało odwołane przez obfite opady deszczu. Spore value na 1. Rezerwy Legionu... to zaplecze pierwszego zespołu grającego na co dzień w Campeon.pl lidze okręgowej, czyli w tej samej klasie rozgrywkowej co Centrum. Obecnie obydwie drużyny obok siebie w tabeli (Centrum 12., Legion 14.). Gospodarze skorzystają ze wzmocnień z 1 drużyny (Marcel Czubaj, Damian Lisewski, Tomasz Banach, bramkarz Paweł Krynicki, Bartłomiej Mikocki). Tak też czynili w poprzednich rundach, kiedy to eliminowali kolejno Zamłynie Radom (9. miejsce w okręgówce, wygrana 4-3) i LKS Potworów (lider klasy A, wygrana 3-0). Mecz będzie rozgrywany na bocznym boisku (=klepisku) stadionu w Głowaczowie, co również daje spory handicap drużynie gospodarzy. Kurs na Legion już zjechał na 3.09, w ubiegłą środę było 3.76. Do tego dorzucam Spartę Jazgarzew (1.85). Podejrzewam, że Dolcan odpuści PP na rzecz ratowania czwartej ligi. Zespół z kilkoma naprawdę mocnymi nazwiskami jak na tą klasę rozgrywkową, a w tym momencie plasuje się w ogonie. W sobotę podopieczni trenera Michała Pulkowskiego mają dużo ważniejszy pojedynek z Huraganem Wołomin.
⛔ 100
 
dampy 107

dampy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Godzina: 20.45
Spotkanie: RSC Anderlecht vs Celtic FC
Typ: Celtic over 4,5 Rzutow roznych
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam
Przed nami kolejna kolejka Ligi Mistrzów!
Tym razem w Anderlecht na swoim boisku zmierzy się z Celtikiem !
Czeka nas bardzo wyrównane spotkanie spotykają sie 2 drużyny na bardzo zblizonym do siebie poziomie.
Anderlecht w Jupiler League mimo wszytsko nie zachwyca w 8 spotkaniach zgromadzili tylko 12 punktów wygrywajac tylko 3 razy remisujac również 3 razy oraz 2 razy przegrywając ich bilans bramkowy to 10:10 !
Celtic w Szkockiej Premiereship jak zwykle imponuje formą w 7 spotkaniach zgromadzili aż 19 punktów wygrywajac 6 spotkań a remisując tylko 1 raz ich bilans bramkowy jest imponujący - 18:3 !
W poprzedniej kolejce Ligi Mistrzów obie drużyny przegrały swoje mecz z drugiej strony niue ma się co dziwić ponieważ Anderlecht grał na wyjeżdzie z Bayernem Monachium a Celtic podejmował u siebie krezusów z Paryża.
Dzis postanowiłęm,że po raz kolejny pójdę w stronę Rzutów roznych .Celtic przyzwyczaił nas do szybkiej ofensywnej gry , która przynosi zawsze sporo rożnych.
Dzis gra z Anderlechtem , który jak widać jest w sredniej formie myślę,że zdobycie dzis przez Celtic 5 roznych nie będzie problemem !
POWODZENIA !
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom