>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.10.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 27. Października
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Godz: 20:45
Spotkanie PSG-Nice
Typ: PSG wygra dokładnie 2 golami
Kurs 4.0
Buk Fortuna
Analiza: 11 kolejka francuskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa PSG na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Nice. Gospodarze w tym sezonie radzą sobie bardzo dobrze, bowiem w 10 spotkaniach zanotowali 8 wygranych oraz zaledwie 2 podziały punktów, pewnie kroczą po tytuł mistrza kraju , mają już 4 punkty przewagi nad drugim w ligowej klasyfikacji zespołem Monaco, na swoim stadionie wygrali wszystkie 5 spotkań w których strzelili aż 19 bramek tracąc zaledwie 4 . w Starciu z zespołem Nice są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, goście są co prawda na 14 pozycji w ligowej klasyfikacji i w tym sezonie ich bilans to 3 zwycięstwa remis oraz aż 6 porażek, ale są niewygodnym przeciwnikiem, tutaj może paść wynik 4:0 dla gospodarzy jak i remis lub minimalna wygrana gospodarz. Nice bowiem czasem potrafi zmobilizować się na mocniejsze zespołu i zdobywa z nimi punkty. Ostatnio w starciach tych dwóch ekip padało sporo bramek, więc myślę że w tym meczu będzie podobnie , myślę że oba zespoły strzelą minimum po jednej bramce, stawiam na wygraną gospodarzy 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 3:1 po końcowym gwizdku sędziego.
⛔ 100
 
Z 618,7K
Dyscyplina: Koszykówka Australia NBL
Godzina: 10:30
Spotkanie Cairns Taipans Adelaide 36Ers razem z dogrywką
Typ:0ver 171,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Forbet
Analiza.następny pojedynek w mojej ulubionej lidze Australi NABL.Gospodarze tego pojedynku Cairns Taipans zajmują 4 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli 3 zwycięstwa i 2 spotkania przegrali.W ostatnim swoim pojedynku rozgromili na swoim parkiecie aktualnego mistrza kraju Perth Wildcats 90-69.Ich rywale drużyna Adelaide 36Ers zajmuje miejsce bezpośrednio przed swoim rywalem z identycznym bilansem zwycięstw i porażek.Imponująca jest jednak ilośc koszy które rzucili w 5 pojedynkach bo aż 491,co praktycznie wynosi prawie 100 punktów na mecz.w ostatnim swoim pojedynku bardzo wysoko pokonali na swoim parkiecie Sydney Kings 114-84.Licze na to że gospodarze dostosują się do gry swojego przeciwnika i będziemy obserwowac mecz z bardzo dużą ilością punktow.
12/10/17 NBL
Cairns Taipans - Adelaide 36Ers 70:96
11/02/17 NBL
Adelaide 36Ers - Cairns Taipans 89:98
09/02/17 NBL
Cairns Taipans - Adelaide 36Ers 89:85
12/12/16 NBL
Cairns Taipans - Adelaide 36Ers 83:96
⛔ 100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Śląsk - Pogoń
Typ: Śląsk
Kurs: 2,22
Bukmacher: fortuna
Analiza: Pierwszy mecz 14 serii spotkań Ekstraklasy, do Wrocławia przyjeżdża czerwona latarnia ligi, czyli Pogoń Szczecin. Śląsk po serii 8 meczy bez porażki ostatnio złapał dołek i przegrał 2 kolejne mecze, Pogoń natomiast nie wygrała już w lidze od 7 kolejek, a 2 ostatnie mecze również przegrała. W tym meczu idę w kierunku gospodarzy, którzy będą chcieli się zrehabilitować za ostatnie potknięcia i myślę, że 2-3 gole zaaplikują przyjezdnym, natomiast jeśli chodzi o gości to atmosfera w drużynie jest nie najlepsza, po ostatnim meczu swoją frustrację próbowali wyładować kibice Portowców, którzy chcieli dostać się do szatni zawodników, ale po akcji z ochroną i policją ostatecznie tam nie dotarli. Śląsk u siebie jak do tej pory rozegrał 6 meczy (4z 1r 1p bramki 10:7), jeśli chodzi o dorobek Pogoni na wyjazdach to również rozegrała 6 meczy (2z or 4p bramki 7:12), ale ostatnie 3 mecze w delegacji przegrała, a na zwycięstwo czeka od sierpnia, kiedy w derbach pomorza pokonała Arkę. Dodatkowo Pogoni zawsze ciężko się grało we Wrocławiu o czym świadczy fakt, że ostatni mecz tam wygrała 16 lat temu. Jeśli chodzi o absencje to w Śląsku prawdopodobnie nie zagrają narzekający na urazy Dankowski, Jovic i Kokoszka, w Pogoni wszyscy są gotowi do gry.
✅ 122
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 1:30
Spotkanie: Montreal Canadiens - Los Angeles Kings
Typ: 2
Kurs: 2,6
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Gospodarze są jedną z najsłabszych drużyn, mają zaledwie 5 punktów w tabeli, na 9 meczów przegrali aż 7, wygrali 2 ( w tym jedno po dogrywce ) ich bilans bramek to 18:34 . Mało bramek strzelonych, dużo straconych, jedynym atutem jest to, że grają u siebie. Lecz zagrają oni z drużyną z Los Angeles, która jest w czołówce, gra dobrze, nawet na wyjazdach, a ich bilans jest zupełnie odwrotny do gospodarzy. Sa w formie i spokojnie powinni to wygrać. A w dodatku obie drużyny grały ze sobą tydzień temu i Los Angeles wygrali 5-1 i mam nadzieje, że tym razem będzie podobnie !
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Memphis - Dallas
Typ: Memphis (handicap - 5,5)
Kurs: 1,60
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Witam. W nocy w Memphis miejscowi Grizzlies podejmują Dallas Mavericks. Memphis świetnie weszli w sezon. Trzy wygrane, z New Orleans +12, Golden State +10 i Houston +8. Zwłaszcza wygrane z GSW i Houston robią wrażenie. Przegrali dopiero wczoraj i to właśnie z Mavericks. Teraz czas na rewanż. Dallas słabo jak na razie. Przegrane z Sacramento, Atlantą, GSW i Houston. Dopiero z Memphis pierwsza wygrana. Zdziwiło mnie to zwycięstwo, faworytem było Memphis a tu niespodzianka, co ciekawe żaden z zawodników Dallas nie przekroczył 20 punktów. Dzisiaj o taką zdobycz będzie jeszcze ciężej. Grizzlies u siebie bardzo mocni. Mocni w defensywie, mistrzowie ofensywy z Golden State rzucili tylko 101 punktów, New Orleans z Cousinsem i Davisem tylko 91. Czuję że Dallas nie przekroczy dzisiaj 90 punktów. W Memphis bardzo dobrze wszedł w sezon Marc Gasol, nie gorzej gra Conley. Nie daje dzisiaj większych szans Dallas. Będzie rewanż za pierwszą porażkę w sezonie. Gram bezpiecznie -5,5 chociaż myślę że wynik zakręci się gdzieś w okolicy +10. Oczywiście dla Memphis.
⛔ 100
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Milwaukee Bucks - Boston Celtics
Typ: Antetokounmpo over 30.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W zasadzie to można zrobić kopiuj wklej z mojej analizy wtorkowej. Taka sama sytuacja i taki sam typ, tutaj ciężko coś nowego wymyślić. Grek to jedyna opcja od wszystkiego w Bucksach, narazie ma średnio 36.5 na mecz, sezon temu po 80 meczach miał coś koło 35, a jeszcze wcześniej 34. Dalej mlody i głodny, wywołany do tablicy przez Kobiego żeby zabrać MVP w tym roku. Z Bostonem już grali na mecz otwarcia i wygrali na wyjeździe 8pkt, nasz zawodnik rzucił 37pkt. Duży plus tego pana poza atletyzmem i wzrostem to rzuty wolne. 11/13 to zadna nowość, wykonuje je bardzo pewnie więc nawet faulowanie nie przynosi zamierzonych skutków. Najsłabiej zagrał ostatnio z Charlotte ale i tak rzucił 32, jak wyjdzie mecz to i machnie 44 jak z Portland. Reszta zespołu rzuca od 12-16 pkt, wszystko w zasadzie opiera się na nim, dodatkowo grają u siebie i mieli dwa dni odpoczynku więc wygląda na to, że po raz kolejny zrobi swoje.
⛔ 100
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Godz: 20:30
Spotkanie Lech Poznań - Wisła Kraków
Typ: Lech Poznań
Kurs 1.67
Buk LVBet
Dziś idę w stronę Lecha. Walczy o mistrzostwo Polski. Meczu u siebie nie może nie wygrywać. Nawet im trochę kibicuje aby zdobyli mistrza w tym roku, ale będzie to niezwykle ciężkie zadanie. Wydaje mi się, że Legia się ogarnie. Lech wygrał z Legią 3:0 nie po to by oddać punkt lub punty Wiśle. Wisła została sprowadzona na ziemię przez Legię. Wyjazdy ma ogólnie kiepskie, wyniki lepsze niż gra. Widziałem ich kilka kolejek temu na stadionie w Kielcach i nic nie grali. Dużo lepsze wrażenie pozostawiła po sobie Cracovia, Termalica... Brak było wiary w sukces, nie ma drużyny. Piłkarze kłócą się po nieudanych zagraniach, nie jest to drużyna w przeciwieństwie do Lecha. W Wiśle piłkarze nie mobilizują się wzajemnie w trakcie meczu. Jeśli Lech do 30 minuty strzeli bramkę to Wisłę rozjedzie. Carlitos to za mało na Lecha. Czekamy na mecz i życzę sukcesów.
⛔ 100
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Basel
Godzina: 19:00
Spotkanie: Federer - Mannarino
Typ: under 19,5 gemów
Kurs: 1.91
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Federer jest mocnym faworytem do wygrania tego turnieju. Świetna forma obecnie, wygrany turniej w Szanghaju (w finale z Nadalem pokrył tą linię). Ostatnio tylko Del Potro sprawił problem i urwał seta, reszta meczy underowa. Mannarino wygrywa mecze, ale gra trzysetówki - dziś jego dobra seria się skończy. 6-4 6;2 Jak najbardziej możliwe.
⛔ 100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka // Polska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Zielona Góra - AZS Koszalin
Typ: Zielona Góra (-19,5) win

Kurs: 3.15
Bukmacher: fortuna
Witam,
Strasznie szkoda wczorajszego typu, wszystko przebiegało według scenariusza, jednak to Crvena przechyliła szalę na swoją korzyść w ostaniej minucie 87-84 (39-49).
Dziś idę w mistrzów Polski chociaż nie przepadam za typowaniem Zielonogórzan.
Jednak jest kilka aspektów które przemawiają za tym że AZS zostanie dziś rozbity.
Po pierwsze ze względu na LM trochę zaniedbali ostatnio ligowe podwórko, 3 porażki z rzędu, wszystkie wyjazdowe, kolejno ze Szczecinem, Polpharma i Dąbrowa.
W LM w tym czasie Zastal zagrał 3 dobre spotkania, jednak dwa przegrał. Ograł Bonn u siebie a uległ w Grecji z Arisem i w Turcji z mocnym Besiktasem. W szczególności ta porażka boli bo zwycięstwo uciekło w 4 kwarcie.
I tu pojawia się argument numer 2, mecze w ich wykonaniu są dobre, ale trzeba poprawić skuteczność, a przede wszystkim mocno podnieść morale w druzynie, a taki mecz jak dziś jest najlepszą okazją do poprawy nastrojów w drużynie jak i publicznosci.
A po trzecie, mówimy tu o najlepszej druzynie w Polsce, nie przystoi im zagrać przeciętnie kolejnego meczu w lidze,w szczególności po tych porażkach.
Spodziewam się mocno podraznionych charakterow, co przekuje się w bardzo okazałe zwycięstwo.
Jak dla mnie najwazniejsza rolę odgrywa w tym meczu aspekt psychologiczny, dorzucimy dodatkowo atuty czysto sportowe, i AZS zostaje bez sztycha w tym spotaniu.
POWODZENIA ????
✅ 215
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
adk 91

adk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy, Dywizja 2
Godzina: 16:00
Spotkanie: Vitkovice - Frydek-Mistek
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Chciałbym dzisiaj zaprezentować bardzo ciekawy moim zdaniem mecz w 2 lidze ligi czeskiej.
Do Vitkovic przyjeżdża dzisiaj outsider ligi, czyli zespół Frydek-Mistek. Zespół, który zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli przeżywa obecnie bardzo duży kryzys. Dzisiejsza ekipa gości nie wygrała bowiem meczu wyjazdowego od 18.03.2017 ! Od 12 ligowych meczów wyjazdowych z rzędu nie potrafią przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę i nie sądzę, aby zmieniło się to w dzisiejszym meczu. W obecnym sezonie bilans zespołu Frydek-Mistek fatalny. Na 12 spotkań 1 zwycięstwo, 4 remisy i aż 7 porażek. Mecze wyjazdowe to bilans: 0 zwycięstw, 1 remis i 5 porażek z 3 bramkami strzelonymi i aż z 10 straconymi. Myślę, że już same statystyki ukazują na jakim poziomie obecnie znajdują się goście.
Teraz trochę o zespole gospodarzy. Obecny sezon dość przeciętny w ich wykonaniu, zajmują bowiem 13 miejsce w tabeli i od strefy spadkowej dzielą ich zaledwie 2 punkty. Bilans spotkań u siebie nie napawa zbytnio optymizmem, ponieważ na 6 rozegranych spotkań tylko 1 zwycięstwo, 3 remisy i 2 porażki, jednak uważam, że z takim zespołem jak Frydek-Mistek powinni sobie dzisiaj poradzić. Jeśli więc nie chcą stracić przewagi 2 punktów nad strefą spadkową to muszą odnieść zwycięstwo na własnym boisku. Lepszych okazji do zwycięstw nie będzie, bo kiedy jak nie dzisiaj z najsłabszą drużyną ligi?
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - SINGAPUR: S.League
Godzina: 13:30

Spotkanie: Warriors - Home Utd
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.50

Bukmacher: Totolotek
Analiza:

W roli faworyta w dzisiejszym spotkaniu są goście, nie dziwi mnie to skoro dzisiejszy gość, to druga najlepsza drużyna ofensywa w swojej lidze. Gospodarze, co ciekawe lepiej sobie radzą na wyjazdach niż u siebie, stąd mój typ na bramki, patrząc również na pojedynki bezpośrednie tych obu ekip widzimy, że często dzisiejszy over 2.5 zostaje często pokryty, a w tych ligach sporo bramek to norma. Szczegółowa analiza, to nie jest, ale na prawdę wszystko przemawia za tym, aby dzisiejszy typ na bramki się powiódł, w prawdzie jest to tylko kurs 1.50, ale komuś może się przydać do dubla. Co ciekawe dzisiejszy gość, ma szanse zbliżyć się do 2 miejsca, bo ma jedno spotkanie mniej rozegrane, a jak wiemy 2 miejsce w tej lidze to awans do pucharu AFC, więc jest o co walczyć. Powodzenia.
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Stade Brestois - US Orleans
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej we Francji. Na początek jak to mam w zwyczaju tabela ????

Brest u siebie ma bilans 2 zwycięstw, 3 remisów i 1 porażki, natomiast ich rywal na wyjazdach zanotował 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Oba zespoły ostatnio kiepsko sobie radzą ale w dużo gorszej formie są goście, którzy w lidze nie wygrali od 6 spotkań. Ja idę w tym spotkaniu w stronę zwycięstwa Brest, bo oni na papierze wyglądają na lepszy zespół i wydaje mi się m że mają w drużynie większa jakość. Jeżeli chodzi o ofensywę to w ataku i w pomocy mają lepszych piłkarzy niż Orleans. Bardzo dziś liczę na dobry występ u gospodarzy napastnika Diallo i pomocnika Berthomiera. U gości tego typu zawodników brakuje i myślę, że Brest dziś nie będzie miał problemów z wygraniem meczu przed własną publiką.
Absencje w Brest:
obrońcy Diallo (2 występy w tym sezonie) i Chardonnet (1 występ w tym sezonie), pomocnicy Pi (11 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i Sissoko (7 występów w tym sezonie)
Absencje w Orleans:
pierwszy bramkarz Gallon (10 występów w tym sezonie) i pomocnik Bouby (11 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie)
Szkoda, że nie zagra dziś w ekipie gospodarzy Pi, bo jest to bardzo kreatywny i ważny zawodnik ale u gości nie zagra podstawowy bramkarz i również kluczowy zawodnik w pomocy Bouby więc myślę, że Brest sobie poradzi z nieobecnością tego gracza.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stanley-63 781,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Spotkanie : Śląsk W : Pogoń Sz
Typ : rzut karny
Kurs : 3.09
Bukmacher : Fortuna
Dziś w meczu Ślaska z Pogonią liczę że piłka zostanie ustawiona na 11 metrze boiska czyli rzut karny , zacznę znowu od sędziego a jest nim pan Tomasz Kwiatkowski , w tym sezonie w 10 meczach które sędziował pokazał 40 żółtek 4 czerwone i podyktował 2 karne i jak dla mnie bardzo wymowna statystyka , z jego ogólnej statystyki także możemy wysnuć wniosek że chyba lubi jak piłka jest ustawiona na 11 metrze boiska bo ogólnie podyktował 36 karnych , teraz coś o drużynach - u Śląska chyba daleko nie będziemy szukać bo ostatni mecz z Wisłą Płock mieliśmy wszystko co najlepsze dla mnie a mianowicie czerwień i 3 karne , co do Pogoni to także w ich ostatnim mecz z Termalicą karny był podyktowany no i H2H pokazuje że kiedy spotykają się razem to o karnego nie trudno stąd liczę znowu na pana Tomka że dojrzy jakiś faul w polu karnym i podyktuje 11 !
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, Plusliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Czarni Radom - SKRA Bełchatów
Typ: SKRA i powyżej 178,5
Kurs:
2,75
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Moim zdaniem ten mecz będzie bardziej zacięty niż pokazują to kursy. Oczywiście jeśli SKRA przegra ten mecz to będzie to duża niespodzianka ale jestem pewien, że Radom powalczy w tym meczu i wchodzę w dodatnie handi punktowe na gospodarzy.
Radom już ostatnio w meczu z ZAKSa pokazał dobra grę, przegrali 0:3 ale nie zagrali złego spotkania.
Jest w tej drużynie paru młodym i dobrych siatkarzy mowa tutaj o Żalińskim - numer 1 w drużynie, jest M. Filip czy chociażby T. Fornal... Szkoda tylko, że nadal kontuzjowany jest rozgrywający D. Vincić bo to jest naprawdę bardzo dobry rozgrywający i doda jeszcze większej pewności w drużynie gdy wróci do formy.
SKRA przeplata dobre spotkania ze słabymi, na wyjazdach graja słabiej 2 mecze i 2 porażki, dziś może przyjdzie w końcu wygrana ale czy będzie to spacerek dla nich? Nie sądzę.
✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania
Godzina: 19:00
Spotkanie:
Aarhus - Nordsjaelland
Typ: 2 / +1,5 gola
Kurs:
3.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pojedynek nierównie grającego zespołu Aarhus z klubem, który ostatnio przechodzi mały kryzys - Nordsjaelland&#39;em.
Drużyna gospodarzy od 3 kolejek nie potrafi wygrać na własnym boisku, notując 3 porażki i zaledwie 1 gola strzelonego z klubem Randers (4-1).
Obecnie są na 10 miejscu w tabeli i nie liczą się w walce choćby o europejskie puchary.
Natomiast klub Nordsjaelland&#39;u na wyjazdach gra całkiem nieźle, ale ostatnio także przyszła kompromitująca porażka 4-0 z zespołem Hobro.
Pierwsza statystyka, która rzuca się w oczy w przypadku gości, to bramki na wyjeździe - strzelają je regularnie i w 10 meczach - w 9 strzelali minimum 1 gola - raz notując &quot;pusty przelot&quot; właśnie w ostatnim meczu. W przypadku gospodarzy i ich meczach u siebie - 3-krotnie nie potrafili pokonać bramkarza przyjezdnych.
Potencjał kadrowy zdecydowanie po stronie gości, stąd też mimo absencji kilku piłkarzy - liczę na ich zwycięstwo i zmazanie plamy po ostatnim blamażu.
Przewidywany rezultat: 1-2 , 1-3 dla zespołu gości.
Pomogłem? Zapropsuj!
✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
sharaawy 1,4K

sharaawy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Championship, Anglia
Godzina: 20:45

Spotkanie: Leeds - Sheffield Utd
Typ: X
Kurs: 3.25

Bukmacher: forBet
Analiza:

Dawno nie typowałem, ale nie mogę przejść obojętnie obok tego typu.
Leeds we wtorek uległo Leicester w Carabao Cup. Generalnie w lidze spisują się dobrze 4. miejsce i na pewno będą się liczyć w walce o awans. Domowe spotkania wyglądają przeciętnie 3/2/1 i bramki 10:3. Ostatnia forma również nie napawa optymizmem, na 5 spotkan aż 4 porażki.
Sheffield to 3. drużyna ligii, wyjazdy przyzwoicie 3/0/3 czyli bezkompromisowo i tutaj najważniejszy argument mojego typu... patrząc na wszystkie spotkania Sheffield - towarzyskie, puchary, w League One (poprzedni sezon) i Champiosnhip nie zanotowali remisu od 28(!!!) spotkań!
Podsumowując... fakt, że każda seria musi mieć swój koniec, przemęczone Leeds i dobrze spisujące się Sheffield dają prosty wniosek - REMIS!!!!!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - liga fińska
Godzina: 17:30
Spotkanie: IFK Helsinki - Hämeenlinna

Typ:1
Kurs:
1.75
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz w lidze fińskiej pomiędzy dwiema sąsiadującymi drużynami. Po odpadnięciu z ligi mistrzów HIFK chyba wraca na odpowiednie tory w meczach domowych 7 meczy, 5 zwycięstw .Wygrane 4 ostatnie mecze na własnym lodowisku ( na wyjazdach nadal kiepsko). Dobry też mają bilans bramkowy we własnej hali 25-12 . A Hameenlinna na wyjazdach nie błyszczy , z 5 ostatnich meczy wygrała tylko 1 , a bilans bramkowy w tych 5 meczach 14-20 . I choć myśle że nie będzie to mecz do jednej bramki, to górą będzie HIFK . Bo tak zasłużona firma dla fińskiego hokeja (i nie tylko) potrzebuje punktów jak powietrza .
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Bundesliga Niemcy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Mainz - Frankfurt
Typ: Obie strzelą i Frankfurt wygra
Kurs: 4.7
Bukmacher : forbet
Analiza:

Witam na dzisiaj typ z bundesligi. Ostatnio nie idzie ale mam nadzieję , że tym typem się zrewanżuje. Obie drużyny są overowe i myślę, że również w tym meczu zarówno jedna jak i druga strona strzeli bramkę. Obie mają naprawdę ciekawie skonstruowane linie ofensywnie ale zdecydowanie moim zdaniem lepszą ma Frankfurt i to zaważy - dla porównania Frankfurt ma takich piłkarzy z przodu jak Kevin P. Boateng , Haller, Wolf , Rebic czy Gacinovic ... z drugiej strony Mainz ma też ciekawych piłkarze ale nieco mniej znanych jak Rumun Maxim czy Szwed , Quison... Wiem w historii spotkań Frankfurt nigdy nie zwyciężył.. idealny moment na historyczne zwycięstwo ponieważ mają do tego idealne warunki.. Z obecnym składem Frankfurt stać na zwycięstwo na tym dla siebie historycznie trudnym terenie, tym bardziej , że Mainz jest bez formy co widać po ich ostatnich meczach.. Zespół z Mainz na pewno też jest bardziej zmęczony po pucharze , gdzie namęczyli się z Kiel... Wejdzie? Daj reputkę !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna , Zimbabwe
Godzina: 15:00
Spotkanie: Harare City vs Platinum
Typ: remis
Kurs: 3,11
Bukmacher: 1xbet
Analiza :
Wpadl mi w oko ten mecz w lidze Zimbabwe. Ciekawszych meczow za duzo dzis nie bylo i zaczalem drążyc temat .Na afrykanskiej stronie znalazlem kilka informacji . Azjaci wycofali ten mecz z oferty .
W tym meczu mysle , ze bedzie remis , poniewaz :
- Harare City ma mala przewage nad strefa spadkową , nie moga przegrac drugiego meczu z rzedu , tym bardziej , ze grajac u siebie nie przegrali od bardzo dawna / slabsza forma na poczatku sezonu , wtedy przytrafily im sie porazki u siebie , ale zawsze tylko jedna bramką , jesli dobrze pamietam , z zespolami z najwyzszej polki
-Platinum nie powinno dzis przegrac , poniewaz walcza o tytul , maja niewielka przewage nad Dynamos, Ngezi i Chickens
-myslę , ze Platinum nie dopusci do sytuacji sprzed roku , gdzie przegrali na wyjezdzie z Harare 1-2 i ta przegrana w ostatnich kolejkach w ogolnym rozrachunku sprawila , ze nie zdobyli mistrza kraju ( CAPS wygralo ligę)- powtorka sprzed roku ? nie sadzę ...
-bardziej obawiam sie , ze Platinum wygra ten mecz
Gospodarze grali tydzien temu w pucharze ligowym wygrali , awansowali do finaly , nie sa wiec slabi .
Na pewno obie druzyny beda chcialby zgarnac cala pule , ale remis tez jest dobry , jesli spojrzy sie w tabele , na pewno nikt nie bedzie tu chcial przegrac , chyba , ze mecz bedzie ustawiony , ale gosciom nie oplaca sie oddac 3 pkt , a gospodarze tak samo po przegranej poptrzebują choby punktu .
Nie nalezy czekac do konca przy dobrym wyniku, nalezy zamykac zaklad z zyskiem x2 min.
✅ 211
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom