>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.10.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Bazylea, ATP
Godzina: 20:30 (może ulec zmianie)
Spotkanie: Goffin - Sock
Typ: David Goffin wygra 2:0
Kurs: 1,96
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Goffin dzisiaj jak dla mnie wygrywa pewnie 2:0. Do tej pory wygrał dwa mecze w Bazylei właśnie takim wynikiem jaki typuję na dzisiejszy mecz przeciwko Sockowi, który w obu dotychczas rozegranych meczach męczył się i wygrywał 2:1. Zmęczenie da o sobie znać, co innego jest rozegrać dwa mecze po 2 sety, a co innego dwa po 3 sety. H2H 2:0 dla Davida, w jednym meczu wygrana po kreczu ze strony Jacka, a w ubiegłym roku pewne 6:4, 6:4 w Rzymie. Goffin na hali 102 wygrane, do 55 przegranych, natomiast Sock 38 wygrane i 26 przegranych.
✅ 96
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: Piłka nożna
godzina: 18:00
spotkanie: Śląsk-Pogoń
typ :2
stawka: 3.25
bukmacher: fortuna
Witam ja idę w stronę Pogoni dlaczego? otóż zaciekawiła mnie dość duża stawka na Śląsk mianowicie 2.20 jakby nie patrzeć to niby faworyt jednak jakby to był faworyt to stawka byłaby dużo niższa czyżbyjakiś wałek i wygrana Pogoni? nie wiem zobaczymy. Ktoś tam w analizie podawał ,że w klubie się źle dzieje.Trochę przejrzałem w info ,ale to bardziej kibice są nie zadowoleni z gry swojej drużyny niżeli w składzie miałoby się źle dziać przy odobinie szcześcia Pogoń może urwać tutaj punkty.Pozdrawiam
⛔ 100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech Poznań - Wisła Kraków
Typ: 1 ha -1,5
Kurs: 3,00
Buk: Totolotek
Dla mnie najciekawsze spotkanie tej kolejki. Wisła przechodzi sporą transformacje wykonywaną przez Kiko Ramireza i moim zdaniem w tym sezonie jeszcze to nie odpali odpowiednio, przynajmniej nie w tej rundzie, natomiast Lech mimo wielu transferów gra co raz lepiej, widać że trener Bjelica ma swój pomysł na zespół i konsekwentnie go wprowadza w zycie i trzeba przyznać ze wychodzi to całkiem nieźle. Zwłaszcza zaskakujący jest fakt że przebudowana została cała defensywa. Odszedł Kędziora, Bednarek i Janicki a grają całkiem inni zawodnicy a i tak LEch traci najmniej bramek w Ekstraklasie. Spory wybór Nenad Bjelica ma też w szeregach ofensywnych i trener rotując egzekwuje od zawodników co mecz 100 % możliwości i przynosi to super efekty. Trzy drużyny mają tyle samo punktów na 1 miejscu, obok LEcha jest to Górnik Zabrze i Zagłębie Lubin i Lech dzisiaj ma świetną okazje do tego aby zasiąść na fotelu lidera zwłaszcza że gra u siebie a stadion przy Bułgarskiej to w tym sezonie twierdza nie do zdobycia. Lech u siebie jesszcze nie przegrał i legitymuje się bilansem bramek 13:2, więc radzi sobie znakomicie. Osobiście próbuję zwycięstwo Lecha z handicapem -1.0, ale na potrzeby konkursu, fakt że jestem w czołówce a do końca pozostało niewiele trzeba zaryzykować postawić nie co wyższa linię.
⛔ 100
 
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy
Godzina: 20:15
Spotkanie: Karwina-Pilzno
Typ: Pilzno i poniżej 2,5 gola
Kurs: 3,65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
To, że Karvina wygra, jestem pewny, kurs 1,65. Ale chciałem podwyższyć kurs, dlatego wybrałem ten typ.
Lider z Pilzna przyjeżdża do 13 drużyny ligi czeskiej.
Bilans przyjezdnych jest niesamowity, komplet 11 wygranych oraz bilans bramek 24-3.
Daje to średnią lekko ponad 2 gole na mecz.Jeżeli zerkniemy w ich wyjazdy, to ta średnia wygląda już gorzej, bo w 5 meczach 9 bramek.
Bilans Karwiny u siebie to 2 wygrane, remis i 3 porażki.
Co prawda zdobyła na własnym boisku w 6 spotkaniach 8 bramek, ale przeciwko tak dobrej defensywie jeszcze nie grali i tylko wysokie prowadzenie Pilzna może spowodować ich rozprężenie i stratę gola.
Do tej pory w delegacjach stracili tylko 1 gola. Do zera pokonali Spartę Praga 1-0, Mlada Bolesłav 2-0,Liberec 3-0.
Mam nadzieję, że lider nie zlekceważy dzisiejszego rywala i nie straci gola, a wygra mecz 1:0 lub 2-0.
⛔ 100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Bundesliga Niemcy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Mainz - Frankfurt
Typ: 2/-3,5
Kurs: 3,2
Bukmacher : Fortuna
Analiza:
W 10 kolejce bundesligi Mainz podejmuję Eintracht. Zacznę od tego, że obie ekipy przystąpią do spotkania bez wielu kontuzjowanych zawodników w zespole gospodarzy zabraknie Busmanna, Bungerta, Onisiwo, Hacka, Holtmanna, Adlera i Baloguna. to bardzo duże osłabienie lecz goście też zagrają bez Meiera, Fabiana, Mascarella, Regasela, Da Costy, Fernandesa, Chandlera i Mandeli Mbouhoma. Szczerze wątpie w overowe zakończenie tego spotkania lecz goście mają większy potencjał z przodu ich forma ostatnio podskoczyła i zaczęli grać na prawdę przyzwoicie. Mainz przeważnie swoje punkty ugrywała u siebie lecz z tyloma absencjami mogą dzisiaj nie podołać dodatkowo mogą być zmęczeni po pucharze, liczę że Frankfurt podtrzyma dobrą passę i skromnie wygra to spotkanie. Powodzenia.
Zostaw ślad po sobie jeśli pomogłem ????
⛔ 100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna , KUWEJT: Pierwsza Liga
Godzina: 19:05
Spotkanie:
Al Qadisiya - Al Kuwait
Typ: 2 (handicap 1-0)
Kurs: 3,55
Bukmacher: forBet
Analiza :
Witam,
Dziś proponuję typ o dużym prawdopodobieństwie trafności.
Drużyna gości gra z polotem od początku sezonu notując 4-1-0 i zdobywając 17 bramek a tracąc 4.
Gospodarze słabo weszli w sezon ich bilans 1-3-1 a bramki 8-8.
Przyglądając się meczow w tym sezonie stwierdzam, że Al kuwait wygrywał wysoko z zespołami z którymi remisowali gospodarze, bądź wygrał z zespołem z którym gospodarze przegrali.
Moim zdaniem typ zdecydowanie na 2, a z racji konkursu i dyspozycji gości na handi (-1) ;)
Poza tym zagram Fc Oss nauczony nieprzewidywalnością 2 Holenderskiej biorę w ciemno kurs 7.0 hehe.
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Tenis, Bazylea, ATP
Godzina: 22:30
Spotkanie: Goffin - Sock
Typ: SOCK
Kurs: 3,15
Bukmacher: unibet
Pora na Amerykanina, Oglądałem mecz Goffina z Grekiem Tsipsamem gdzie jego skuteczność podań stała na marnym poziomie. Przegrał zasłużenie. Liczę iż scenariusz się powtórzy, a Amerykanin nie da sie przełamać. Dla odważnych typ 2:0 w setach dla Socka.
KIEPSKA ANALIZA
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom