>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.11.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 27. Listopada
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Superliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Midtjylland - Aarhus
Typ: Midtjylland (-1.5 handicap)
Kurs: 2.12
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na poniedziałek wybrałem Superligę duńską, w której mistrz z sezonu 2014/15 FC Midtjylland podejmuje drużynę Aarhus GF która najlepsze czasy ma już za sobą. Gospodarze od kilkunastu lat pod rząd walczą o najwyższe cele w Superlidze. Obecnie na miejscu 2 (35pkt 11-2-3), tylko z jednym punktem straty do lidera Brondby. W lidze niepokonani od 10.09.2017 kiedy to na wyjeździe przegrali z FC Kopenhaga 4:3.
Aarhus to 11 drużyna w tabeli (17pkt 5-2-9), która to po serii 4 porażek w końcu ostatnio pokonała Silkeborg. Dodam, że w 1 rundzie 25.09.2017 Midtjylland na terenie Aarhus, zdecydowanie zwyciężył 3:0. Myślę, że po 2 miesiącach w formie obu zespołów nie wiele się zmieniło i do tego dochodzi atut własnego boiska. Dlatego sądzę, że wynik powinien być podobny jeśli nie lepszy dla Midtjylland. Powodzenia!
P.S. Niestety Roma nie utrzymała korzystnego wyniku i tylko zremisowała po czerwonej kartce i karnym w 2 połowie. Pech! :&#39;(
✅ 112
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Nieciecza - Wisła Kraków
Typ: (Liczba bramek over 2.5)
Kurs: 1.95
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Zacznę od Niecieczy ,która ostatnio wygrała u siebie z Sandecją i padło aż cztery bramki. Następnie w meczu pomiędzy Niecieczą i Piastem Gliwice padło 3 bramki niestety przegrany ten mecz dla Piasta po bramce w doliczonym czasie gry. Remis u siebie z Arka dwie bramki padło w tym spotkaniu. Mecz wygrany z Lechią Gdańsk padło w nim trzy bramki. Jak widzimy Nieciecza lubi u siebie strzelać bramki. Prawie co mecz mamy over 2.5.
Jeśli chodzi o Wisłę Kraków to ostatnio w meczach wyjazdowych strzeliła łącznie w 6 spotkaniach strzeliła 5 bramek. Myślę ,że jutro rozwiąże się worek z bramkami ,ponieważ obie ekipy potrzebują punktów. Według mnie obie ekipy jutro rzucą się do szaleńczego ataku. Tutaj nie powiedział bym ze Termalika będzie grała z kontry czy też Wisla. Ten mecz będzie według mnie miał przebieg jesli chodzi o posiadanie piłki w miarę równi z lekką przewagą na Wisłę przeczuwam 40-60%. Spodziewam się w tym meczu sporo bramek zarówno. Liczę ,że zarówno Mucha jak i Buchalik będą sporo jutro wyjmować piłkę siatki. Mecz transmitowany w Eurosporcie 1. Pozdrawiam trzymajcie się.
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Mistrzostwa Świata - kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: Serbia - Gruzja
Typ: Gruzja(+16.5)
Kurs: 3.35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Po wczorajszym trafionym typie z koszykówki(wg jednego Pana bez szans) dalej pozostaje przy tej dziedzinie ????
Przegladajac kosza wypatrzylem ciekawe zdarzenie wlasnie Serbiu z Gruzją.
Pierwsze co mi sie w oczy rzucilo to h2h na 2 mecze jak dotychczas rozgrywane pomiedzy tymi druzynami 2 razy zwyciezala wlasnie Gruzja :eek ???? tak to byly spotkania towarzyskie ) lecz nie bez przypadku Gruzini wydaje mi sie po prostu nie leżą Serbom którzy badz co badz sa klase lepszym rywalem. Gruzini raczej tego meczu nie wygraja ale mysle ze 16 punktowa zaliczka wystarczy aby typ wszedł.
Zagrales ?
Reputacja mile widziana ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja - KHL
Godzina: 17:30
Spotkanie: Podolsk - Chabarowsk
Typ: Maxim Afinogenov strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym karnym)
Kurs: 2,90 fortuna
O meczu:
Niestety wczoraj zawiodłem się na CSKA, byłem przekonany że trochę postrzelają. Co prawda Kaprizov poprawił liczby tak jak przypuszczałem, niestety zaliczył jedynie asystę. Ale trzeba żyć dalej ???? Dzisiaj również skupimy się na KHL. Podolsk - Chabarowsk. Przeciętniak konfederacji zachodniej podejmuje przeciętniaka konfederacji wschodniej. W meczach bezpośrednich częściej zwyciężali dzisiejsi gospodarze. Bramek w tych starciach nigdy nie brakuje. Wybrałem znowu zawodnika, któremu potrzebne przełamanie. Afinogenov to ważna postać drużyny z Podolska. W 27 meczach zdobył 12 goli i dołożył 11 asyst. W 3 poprzednich meczach nie wpisał się na listę strzelców. Liczę na to, że w spotkaniu z Chabarowskiem się to zmieni. Powodzenia!
✅ 190
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bruk Bet - Wisła Kraków
Typ: Piątek zdobędzie bramkę
Kurs: 5,5
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Dzisiaj krótko. Gospodarze derbów Małopolski w pięciu ostatnich meczach domowych cztery razy wygrali i tylko raz zremisowali. Ich gra z trenerem Bartoszkiem wygląda coraz lepiej. W każdym z tych pięciu spotkań zdobywali bramkę (w sumie zdobyli ich 9) strzelając między innymi właśnie Wiśle Kraków we wrześniowym starciu. W dwóch ostatnich listopadowych meczach domowych odblokował się Łukasz Piątek pakując piłkę do siatki Sandecji i Piasta. Myślę, że zespół z Niecieczy zagra kolejne ofensywne spotkanie i Piątek trafi do siatki rywali.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia, Eerste Divisie
Godzina
: 20:00
Spotkanie: Telstar - Nijmegen
Typ: Nijmegen/+2,5
Kurs: 2.30
Bukmacher: fortuna
Analiza:
15 kolejka 2 ligi holenderskiej. Goście po 14 kolejkach zajmują 6 miejsce, gospodarze są liderami z 33 punktami. Nijmegen niepokonane od 10 meczy, w dodatku wygrali 9 meczy z rzędu. Goście w osttanich dwóch meczach wyjazdowych zanotowali 2 wysokie porażki 6-0 z Jong PSV i 4-1 z Waalwijk. Do tej pory grali ze sobą dwukrotnie - h2h 2-0 na korzyść Nijmegen. Telstar zanotowało 8 meczów z rzędu bez remisu, Nijmegen 9. W meczach obu drużyn bardzo często padają wyniki powyżej 2 bramek, stąd mój typ. Myślę, że w tym meczu Nijmegen podtrzyma zwycięską passę i nieznacznie wygra z drużyną Telstar.
⛔ 100
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Nieciecza - Wisła Kraków
Typ: under 2,5
Kurs: 1.82
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Biorąc pod uwagę moją czarną passę to nawet nie wypada mi zachęcać do grania tego co ja... Może chociaż analiza komuś w czymś pomoże. Widzę ten mecz trochę inaczej niż Panowie powyżej.
Uważam, że będzie to typowy mecz Ekstraklasy, czyli walka, walka i jeszcze raz walka. Derby z przymrużeniem oka, bo derby to głównie sprawa kibiców. No, a... Bruk-Bet ich nie ma (za wielu:p). Wisła jest groźna na wyjazdach, bo jej główną bronią jest kontratak. Moim zdaniem ten mecz będzie przebiegał pod dyktando Wisły, a że atak pozycyjny kuleje to potwierdzi chyba każdy kibic tego klubu. Z Legią prowadzenie gry i praktycznie żadnej składnej akcji (tylko przerzuty z lewej do prawej). Podobnie ostatnio z Pogonią, zwłaszcza po czerwonej kartce dla jednego z Portowców. Pogoń się cofnęła i Wisła zaczęła bić głową w mur (bramka nie z akcji, a po rzucie rożnym). Bartoszek to inteligentny trener i wydaje mi się, że nie będzie chciał prowadzić gry, aby nie narażać się na kontry. Kolejna sprawa to odcięcie od gry Carlitosa, a że jedna osoba do tego nie wystarczy to zrobi się trochę więcej miejsca w środku.
Bruk-Bet nie przegrał od 5 spotkań, ale jest to głównie zasługa dobrego terminarza. O ile jeszcze Arkę i Jagielonię można zaliczyć do solidnych drużyn to już: Pogoń, Piast i Cracovia to najsłabsze zespoły w tym sezonie w Ekstraklasie. Wisła Kraków na fali wznoszącej, ostatnio podpisany kontrakt z Wasilewskim. Trener Kiko Ramirez zapowiedział, że zabierze go do Niecieczy i nie wykluczył, że skorzysta z jego usług. Myślę, że Głowacki, Wasilewski i Sadlok to byłaby jedna z lepszych i szczelniejszych defensyw Ekstraklasy.
Reasumując - moim zdaniem drużyny przystąpią do tego spotkania z dużym szacunkiem do przeciwnika. Wątpię, aby któryś z zespołów rzucił się do szaleńczego ataku od pierwszych minut.
PS. Ostatnie mecze Niecieczy z Sandecją oraz Wisłą to były mecze towarzyskie. Zwykłe sparingi, gdzie grali głównie zawodnicy nie mieszczący się do pierwszej jedenastki. Moim zdaniem nie ma sensu się nimi sugerować... powodzenia
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 21:00
Spotkanie Espanyol-Getafe
Typ: 1/1
Kurs 3.20
Buk Fortuna
Analiza: Espanyol na swoim stadionie w tej kolejce Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej podejmował będzie ekipę Getafe. Gospodarze w tym momencie mają na swoim koncie 13 punktów i zajmują dopiero 16 pozycję w ligowej klasyfikacji, jest to bardzo słaby wynik biorąc pod uwagę iż w poprzednim sezonie ich gra wyglądała znacznie lepiej. Goście natomiast ugrali do tej pory 3 oczka więcej i są na 12 miejscu i choć początek sezonu mieli bardzo słabo to teraz nie ponieśli porażki ligowej od 4 kolejnych spotkań ligowych w których zdobyli łacznie 8 punktów po dwóch remisach oraz 2 zwycięstwach. W tym meczu jednak to gospodarze są stawiani w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów, ponieważ to oni bardziej tutaj muszą coś zrobić żeby polepszyć swoją pozycję w lidze . Espanyol strzela bardzo mało bramek , mniej ma tylko ostatnia drużyna w lidze, czyli Alaves. Ja myślę że w tej kolejce gospodarze w końcu zdobędą 3 oczka i strzelą więcej niż 1 gola, stawiam na dokładny wynik 2:1 po końcowym gwizdku sędziego.
⛔ 100
 
yasju 77

yasju

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Rosja, Premier Liga
Godzina: 10:00
Spotkanie: SKA Chabarowsk - Lokomotiv Moskwa
Typ: Lokomotiv Moskwa
Kurs: 1.72
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Cześć
Wczoraj w meczu Lazio - Fiorentina, 93min. - karny dla Fiorentiny, 1:1 i dobry wynik poszedł się je..ć.
Mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepiej. Wybrałem mecz SKA Chabarowsk - Lokomotiv Moskwa.
Chabarowsk - w ostatnich 5 meczach w lidze: 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki, bilans bramek w tych meczach: 6:14. Ostatnie miejsce w lidze, w 17 meczach zdobyli tylko 12pkt.
Lokomotiv - w ostatnich 5 meczach w lidze: 3 zwycięstwa (w tym jedno wyjazdowe z Zenitem - 3:0), 1 remis (w derbach z CSKA) i 1 porażka, bilans bramek w tych meczach: 8:3.
Lokomotiv obecnie jest liderem ligi, z 3 punktami przewagi nad drugim Zenitem.
W tym sezonie w 4 kolejce Lokomotiv wygrał u siebie z Chabarowskiem 1:0.
Jak dobrze wiadomo w lidze rosyjskiej dzieją się cuda, ale uważam, że Lokomotiv nie po to wygrywał na wyjeździe z Zenitem, żeby teraz stracić punkty ze słabiutkim Chabarowskiem.
Powodzenia
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Rosja, Premier Liga
Godzina: 10:00
Spotkanie: SKA Chabarowsk - Lokomotiv Moskwa
Typ: Lokomotiv Moskwa powyżej 1,5 gola
Kurs: 1.88
Bukmacher: Millenium
Analiza:

Witam dziś proponuję typ na powyżej 1,5 gola dla drużyny Lokomotiva. Co tu dużo pisać lider przyjeżdża do ostatniej drużyny ligi, która w każdym z ostatnich meczy straciła co najmniej 2 gole. Jeśli myśli się o mistrzostwie trzeba pewnie wygrywać takie mecze a przynajmniej walczyć wbijając 2 gole ???? W zeszłym tygodniu byłem przekonany,że CSKA wbije dzisiejszym gospodarzom przynajmniej 2 gole i tak się stało , było 2:4. Niestety z pewnych przyczyn nie zdążyłem podać tego typu a kurs był naprawdę fajny. Dziś zdążyłem i po takim kursie uważam,że znowu warto zagrać przeciwko najgorszej obecnie drużynie w lidze rosyjskiej...
✅ 88
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, 1 liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Espanyol - Getafe
Typ: Getafe lub remis
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Z dzisiejszej ubogiej listy meczy zaciekawiło mnie spotkanie z 1 ligi hiszpańskiej. Kolega wyżej typuje na dzisiaj zwycięstwo gospodarzy. Ja jednak nie jestem co do tego tak przekonany, Espanyol zajmuje po 12 kolejkach 16 miejsce w tabeli z dorobkiem 13 punktów i po ich grze nie można stwierdzić, aby coś się w najbliższych tygodniach w tej kwestii zmieniło. Na ostatnich 5 meczy drużyna z Barcelony zanotowała 1 zwycięstwo,2 remisy oraz 2 porażki. Kolejnym problemem drużyny jest zdobywanie goli, bowiem do tej pory ich bilans bramkowy jest straszny, bo zaledwie 9 strzelonych goli i aż 15 straconych.
Getafe natomiast zajmuje 12 miejsce z dorobkiem 16 punktów. Ich ostatnie 5 meczy to 2 zwycięstwa,2 remisy i jedna porażka, a więc wcale nie najgorzej. Szczególnie dobry ostatni mecz u siebie z Alaves gdzie wygrali różnicą 3 bramek wygrywając 4:1. W przeciwieństwie do gospodarzy nie mają oni problemu ze zdobywaniem goli gdyż mają ich na koncie 19. Ostatni raz przegrali w lidze 14 października z Realem Madryt 1:2, gdzie o mały włos nie doszłoby do niespodzianki i urwania punktów. Dodatkowo ostatnie spotkanie między tymi zespołami wygrała właśnie ekipa dzisiejszych gości 3:1 co utwierdza mnie w słuszności mojego typu. Stawiam na wynik 0:1. Powodzenia!
⛔ 100
 
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Spotkanie : Termalica : Wisła
Typ : Wisła wygra / obie drużyny strzelą gola
Kurs : 5.00
Bukmacher : Unibet
Zgodzę się z analizą &quot; Gliwiczanina &quot; i liczę na przynajmniej 3 bramki w tym meczu , na początku trzeba zaznaczyć że to DERBY a te rządzą się swoimi prawami , obie ekipy spisują się ostatnio bardzo dobrze i tak Bruk-Bet od 5 kolejek nie zaznało porażki natomiast Wisła co prawda tych meczy bez porażki ma zaledwie 2 ale nie wliczając porażki z Legią to wygląda dobrze , ostatni wyjazd Wisły do Poznania przyniósł remis ale zabrakło bardzo niewiele aby zgarnęli komplet pkt bo Lech bramkę na wagę remisu strzelił w doliczonym czasie gry , ale wracając do meczu to liczę że dziś Wisła zrobi wszystko aby 3 pkt należały do nich , patrząc na ich bezpośrednie mecze to jedno rzuca się w oczy a mianowicie u siebie Termalica nie potrafi ograć Wisłę , lepsze wyniki mają grając w Krakowie gdzie w poprzednim sezonie potrafili ograć rywala 2:1 a w sezonie 15/16 dwa razy remis ( 0:0 i 2:2 ) natomiast wyniki u siebie z Wisłą to 2:3 i 2:4 stąd u mnie że obie strzelą jednak zwycięstwo powinna odnieść Wisła !
⛔ 100
 
M 125

mts8

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Egipt, Premier League
Godzina: 13:45
Spotkanie: Petrojet - Al Raaga (El Raja)
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: Unibet

Analiza: Zajmujący obecnie 8 miejsce w tabeli Petrojet podejmuje u siebie najsłabsze w tym sezonie Al Raaga. Gospodarze ostatnimi czasy świetnie radzą sobie u siebie, o czym świadczą wygrane kolejno z Al Nasr (2:0), w pucharze Egiptu z National Bank Egipt (1:0) i ostatnia wygrana z El Gaish (2:0). Zespół gości w ostatnich pięciu wyjazdowych meczach nie zdobył ani jednego punktu, strzelając przy tym tylko jedną bramkę: El Dakleyh (2:0), Al Ahly (4:1), Enppi (2:0), w pucharze z Alassiouty (1:0) i ostatnia ligowa porażka przeciwko drużynie Smouha (1:0). Faworyci dzięki wygranej w tym meczu uplasują się tuż za podium, zwiększając swoje szanse na wejście do pierwszej piątki. W skrócie mówiąc, bardzo opłaci im się dzisiaj zwycięstwo.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
smajters 37

smajters

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Nieciecza - Wisła Kraków
Typ: obie druzyny strzela/ over 2.5
Kurs: 2.15
Bukmacher: milenium
Analiza: Witam szanownych graczy, Chciałbym dzisiaj skupić się na spotkaniu Bruk-betu z Wisła. Śledząc poczynania obu drużyn od początku tegorocznej ligi zwróciłem uwagę ze Wisła lubi grac na zero u siebie, ale już na wyjazdach jest inaczej. W delegacji drużyna z Krakowa przeważnie traci bramkę przynajmniej jedna a jak zdąży się tak ze wpadną im dwie to najczęściej kończy się to kapitulacja. Natomiast Bruk-Bet grając w roli gospodarza w ostatnich 10 swoich meczach zdołał przynajmniej raz umieścił piłkę w siatce przeciwnika. Biorąc pod uwagę fakt ze Wisła ma aspiracje do walki o czołowe miejsca w tabeli a Nieciecza chcąca wykorzystać atut własnego boiska możemy spodziewać się ze obie drużyny strzela gola, ale wydaje sie ze jednak ktos wygra to spotkanie a to oznacza, że padną dwie bramki z jednej bądź drugiej strony a kto to będzie dowiemy się dopiero po godzinie 18:00 póki co życzę wam powodzenia i pamiętajcie ze możecię zagrać bezpieczniej na obie strzela po kursie 1.60 albo over 2.5 jak kolega wyzej. z Fartem!
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Rosja, MHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Irbis Kazań - Ładia Togliatti
Typ: 1 tercja Irbis Kazań
Kurs: 2.00
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Gdyby to był mecz KHL Kazań - Łada, wątpliwości nie byłoby prawie żadnych. W niższej klasie rozgrywkowej Irbis na 4. miejscu, a od podium oddaliła go właśnie Ładia, która wczoraj wygrała w Kazaniu 2:1. Ekipa z Togliatti w lidze na 11. W systemie dwumeczowym - jeśli słabszy zespół, w dodatku goście, wygrywają pierwszy mecz, to powtórka w drugim jest prawie niemożliwa. W H2H - po pierwsze, nigdy nie było remisu, po drugie, 9-4 dla Kazania. W statystyce &quot;u siebie&quot; 4-1, przy czym to &quot;1&quot; to wczorajszy mecz. W statystyce &quot;pierwsza tercja&quot; 9-1-3, przy czym remis padł właśnie wczoraj. Za dużo złego dla Irbisa (Irbisu?) wydarzyło się wczoraj, dlatego dzisiaj, jak sądzę, już po pierwszej tercji widać będzie przewagę dzielnych hokeistów z Kazania.
⛔ 100
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Dyscyplina-piłka nożna
Godz-18.00
Spotkanie-Mac.Herzlia-Hap.Petah Tikva
Typ-
Remis
Kurs-3.1
Bukmacher-Fortuna
Analiza.

Witam,na dzisiaj wybrałem w 2 lidze izraelskiej mecz ,który zaciekawił mnie ze względu na statystyki między sobą. Otórz w historii spotkań we wszystkich meczch jakie rozegrali u siebie Maccabi raz remisowało a potem przegrywało i tak na przemian 8 razy,porażka,remis,porażka,remis.......
I wychodzi mi z tego że dzisiaj bedzie remis.
Po za tym gospodarze w tym sezonie rozegrali u siebie 5 spotkań a ich bilans to 0-2-3,a żeby było ciekawiej to yeż grają na przemian,zaczeli od porażki,a potem remis i znowu porazka itd.,
Podsumowując z tabali wychodzi mi remis i z historii bezpośrednich pojedynków też wychodzi remis,dlatego tęeż tak gram,a tak wogóle to goście też specjalnie nie błyszczą,1-1-2 to ich bilans na wyjeżdzie,więc szału nie ma.
Ryzyko jest spore,bo wiadomo nic nie trwa wiecznie,nawet moja passa 7 na 7 do tej pory , musi się kiedyś skonczyć,ale mam nadzieje że jeszcze nie dziś.
Powodzenia.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja 2
Godzina: 20.45
Spotkanie: Reims - Auxerre
Typ: 1
Kurs: 1,70
Bukmacher: unibet
analiza:
Dziś oferta nas nie rozpieszcza. Jedyna mecz z piłki nożnej warty uwagi (wg mnie) to pojedynek na zapleczu Ligue 2. Lider Reims zagra u siebie z Auxerre. Reims u siebie grają bardzo dobrze defensywnie. Do tej pory w 7 meczach stracili tylko 2 gole (bilans 15-2), ogólnie we wszystkich meczach, a było ich 16 ich bramkarz wyciągał piłkę z siatki zaledwie 10 razy. Jest to oczywiście najlepszy wynik w lidze.
Po drugiej stronie boiska ekipa Auxerre. Bardzo prawdopodobne, że w tym sezonie będą się bronić przed spadkiem. Rok temu byli na 17 miejscu w końcowej klasyfikacji, więc jedno miejsce nad strefą spadkową. Dotychczas Auxerre w delegacji na 8 meczów strzelili tylko 6 goli i 14 stracili.
Reims mają 4 punkty przewagi nad drugim Nimes, które w tej kolejce gra z czwartym Lorient, więc strata punktów bardzo prawdopodobna, a więc szansa na zwiększenie przewagi duża.
Stawiam dziś na skromną wygraną gospodarzy 1-0.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
mamik 79

mamik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja
Godzina: 17:30
Spotkanie: Spartak - Zenit
Typ: over 3.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam wszystkich!
Dzisiaj szlager Europy Wshodniej i Eurazji. Przegladajac statystyki spotkan miedzy tymi zespolami przyszedlem do nastepujacych wnioskow... Mecze miedzy moskwianami i pitersami sa bezkompromisowe.
Rewalezuja zespoly o duzym potencjale bramkostrzelnym. Style gry obu druzyn operaja sie na ofensywie.
Obrona jak jednych tak i drugich pozostawia zyczyc najlepszego. Traca bramki nawet ze sredniakami z podworka europejskiego. W bramkach stoja obecnie mlodzi bramkarze z goraca glowa. Na czele jednych olegarh Fedun a na czele drugich panstwowy olegarh Miler. Panowie lubia igrzyska w obec tego uwazam ze pilkarze zrobia wszystko zeby rozweselic swoich pracodawcow. Powodzenia!
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Godzina: 21:00
Spotkanie: Arsenal Sarandi vs Talleres Cordoba
Typ: 1
Kurs: 4.35
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Kurs na gospodarzy aż taki? Argentyna długi sezon, dużo meczy.. Arsenal Sarandi walczy o utrzymanie i na razie średnio to im wychodzi ale.. mozna juz zobaczyć lepsze wyniki np. wygrana z Banfield na wyjeździe 2:1.. ostatnie 2 remisy, jedna porażka 2:3 po walce.. początek sezonu mieli tragiczny.. porażka za porażką.. ale te porazki nie były zdecydowane.. jedynie po 1:0 większość.. Transfery też całkiem ciekawe.. pokupowali graczy z Hiszanii, mlode talenty z Argentny.. w koncu musi to zaczac funkcjonowac..a goście? potęga to to nie jest aby byli az takim faworytem w tym meczu.. także mają parę młodych talentów, paru doświadczonych.. i na papierze gdzie tu są lepsi? jedynie tabela ale ostatnio zaliczyli wpadkę i przegrali 1;0 u siebie z Rosario.. Przed sezonem odszedł Palacios czyli podstawowy napasntik... Na wyjzdach mają 1-3-1.. no kapitalne naprawdę... Także dziś pobieramy ten typ i wygrywamy!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom