>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 28.04.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, III liga gr.2
Godzina: 17:00
Spotkanie: Sokół Kleczew - Wierzyca Pelplin
Typ: 1
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj proponuję meczyk z III ligi. Może kurs nie jest jakiś wysoki, ale myślę, że warto się tym spotkaniem zainteresować.
Sokół to aktualnie szósty zespół w tabeli, który ma na swoim koncie 41 pkt. Natomiast Wierzyca z dorobkiem 29 pkt. zajmuje 11. miejsce. Gospodarze mają bardzo dobry bilans meczów na własnym boisku wynoszący 8-3-2. Natomiast Wierzyca na wyjazdach gra bardzo słabo. Beniaminek III ligi wygrał zaledwie 3 mecze, dwa zremisował i doznał siedmiu porażek. Warto przy tym spojrzeć na ilość zdobywanych bramek. Podopieczni Grzegorza Pawłuszka zdobyli na wyjazdach zaledwie 8 goli. Patrząc na doskonałą defensywę Sokoła u siebie (7 straconych goli), można stwierdzić, że gościom będzie ciężko dzisiaj o jakieś bramki. Warto dodać, że wiosną ekipa z Pelplina odniosła zaledwie dwa zwycięstwa i to z zespołami znajdującymi się niżej w tabeli.
Ważny jest także fakt, że obie drużyny w środku tygodnia rozgrywały mecze Okręgowego Pucharu Polski. Sokół wygrał z Górnikiem Konin 1-0 w regulaminowym czasie gry. Natomiast do wyłonienia zwycięzcy w meczu Wierzyca - Bałtyk Gdynia potrzebna była dogrywka i karne. Tak więc forma fizyczna powinna być wyższa w zespole z Kleczewa. Do tego goście będą mięli za sobą daleką podróż, a jakie warunki dzisiaj panują każdy widzi.
Na niekorzyść gospodarzy może działać jedynie fakt, że po raz pierwszy w obecnej kampanii nie zagrają na swoim stadionie, gdyż jest on remontowany. Stąd pewnie zawyżony kurs. Do końca sezonu mecze w roli gospodarza będą rozgrywać w pobliskim Budzisławiu Kościelnym. Ale myślę, że trenujący tam tak doświadczony zespół poradzi sobie z tymi niedogodnościami i Wierzycę pokona. W pierwszym spotkaniu jesienią, Kleczew wygrał 3-0, a dwa gole zdobył doświadczony 35-letni Łukasz Cichos mający za sobą grę w ekstraklasie w barwach Korony Kielce (poprzedni sezon 17 goli, obecnie 5).
✅60
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Inter - Juventus
Typ: Sztab lekarski wkroczy na boisko 2 lub więcej razy - Tak
Kurs: 2,20
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Z góry przepraszam osobę rozliczającą typy za problem ???? Za mecz dnia wybrałem sobie pojedynek pomiędzy Interem, a Juventusem. Ktoś mnie już wyprzedził z typem na zwycięstwo Juve więc zacząłem szukać czegoś innego na ten mecz i tak zupełnie przez przypadek wpadłem na bardzo SPECYFICZNY typ... 2x pomoc medyczna? W tak ważnym meczu i na dodatek u Włochów, którzy uwielbiają sobie posymulować? Od kiedy wszedł przepis, który pozwala zostać na boisku zawodnikowi po otrzymaniu pomocy medycznej jeśli przeciwnik za faul otrzymał kartkę to coraz częściej widzimy próby kradzieży czasu w taki sposób. Im bliżej końca meczu tym więcej będzie ostrej gry, która może przynieść konieczność pomocy sztabu lekarskiego. powodzenia
✅120
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
godzina: 18:00
spotkanie: Pogoń-Sandecja
typ: spotkanie/ilość goli 1/ +3.5
stawka: 4.2
bukmacher: fortuna
Witam zastanawiałem się jaki typ wybrać więc wybrałem taki jaki opisuję.Dleczego tak stawiam? Otóż myślę,że to może być otwarty mecz obie drużyny grają o być albo nie w ekstraklasie nie są pewni utrzymania.Po drugie dziś Pogoń świętuje siedemdziesięciolecie prawdopodobnie liczba kibiców przekroczy 16 000 na trybunach co przez ostatnie 5-10-15 lat o ile się nie mylę tylu widzów na stadionie Pogoni było tylko raz na towarzyskim meczu z Lyonem jeszcze dawniej komplet na meczu z Belgią.Myślę,że piłkarze grając przed tak liczną publicznością publicznością co na mecz się nie zdarza zagrają ofensywny styl i nastrzelają trochę goli a w takich okolicznościach jak dziś myślę,że warto pograć w stronę paru goli.Pozdrawiam
⛔100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Anglia Championship
godzina: 18:30
spotkanie: Middlesbrough-Millwall
typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
stawka: 1.7
bukmacher: forbet
Dwa zespoły walczące o udział w barażach o awans. W lepszej sytuacji są gospodarze, którym będzie przede wszystkim zależeć by nie przegrać. Boro to ubiegłoroczny spadkowicz, z doświadczonymi w Premiership piłkarzami i menedżerem Tony Pulis.
▶zwrot
 
N 182

nafal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lecha Poznań - Górnik Zabrze
Typ: Górnik Zabrze under 4,5 rzutu rożnego
Kurs: 1,60
Bukmacher: Milenium
Analiza:
Statystyczne rzuty rożne.
LECH POZNAŃ - GÓRNIK ZABRZE
(na zielono liczby z meczów rundy wiosennej)
LECH HOME RR OSTATNIE 10 MECZY (E-klasa):
4,8,3,11,8,7,7,10,4,12
ŚREDNIA: 7,4
GÓRNIK AWAY RR OSTATNIE 10 MECZY (E-klasa):
1,3,1,5,4,11,1,3,5,8
ŚREDNIA: 4,2
ILOŚĆ RR W MECZACH DOMOWYCH LECHA OGÓLNIE:
5,9,6,14,11,13,13,14,8,17
ŚREDNIA: 11
ILOŚĆ RR RYWALI W MECZACH DOMOWYCH LECHA:
1,1,3,3,3,6,6,4,4,5
ŚREDNIA: 3,6
ILOŚĆ RR W MECZACH WYJAZDOWYCH GÓRNIKA OGÓLNIE:
8,4,9,7,10,11,7,8,10,22
ŚREDNIA: 9,6
ILOŚĆ RR RYWALI W MECZACH WYJAZDOWYCH GÓRNIKA:
7,1,8,2,6,0,6,5,5,14
ŚREDNIA: 5,4
___________________________________
Co mi się rzuca w oczy przede wszystkim ?
To że Lech nie pozwala rozwijać skrzydeł swoim rywalom jeśli chodzi o nabijanie rzutów rożnych w meczach u siebie. Rzecz druga powiązana: Górnik na wyjazdach korków zbyt wiele nie klepie a 3 ostatnie mecze to praktycznie istna posucha w tej statystyce.
Górnik - chyba zgodzimy się - nie gra o nic bo w walce o najwyższe cele są w tej chwili jedynie 3 ekipy. Piłkę będą rozgrywać gospodarze dzisiejszego spotkania. Ewentualne objęcie prowadzenia przez Górnik (bo może się zdarzyć, nie wiem) ponadto myślę że sprzyjałoby temu typowi bo skupiać zaczęliby się na obronie. Ale to takie luźne spekulacje natomiast typ opieram na powyższych liczbach.
Moja propozycja:
Górnik under 4,5 rr @1,60 (Milenium)
✅60
 
furiouszen 248

furiouszen

Użytkownik
Dyscyplina: Greyhounds - wyscigi psow
Godzina: 21:21 czas PL, 20:21 czas UK
Spotkanie: Hove, A2 - 515m
Typ: 3. Leaders Bell wygra
Kurs: 4.00
Bukmacher: Totolotek *(totoracing)
Analiza: Wczorajszy faworyt faworytow Slick Sphinx, ktory mial poprawic skutecznosc jednak zostal bolesnie wyautowany od razu na starcie. Mam nadzieje, ze wszystko w porzadku gdyz dobiegl o wlasnych silach do mety oczywiscie plasujac sie na ostatniej pozycji.
W dniu dzisiejszym przechodzimy do toru w Hove lezacy na poludniu Anglii. Mam nadzieje, ze tor jest w miare dobrze przygotowany pomimo pochmurnej pogody. Z toru 1. Droopys Kitkat biegajacy ostatnio w Poole tydzien temu ukonczyl bieg w Hove z czasem 30.08. Jest stawiany jako faworyt przez bukmacherow i niewatpliwie ma ogromna szanse by to udowodnic. Ostatnio zajal druga lokate po dobrym biegu przegrywajac o setna sekunde. Jest to ciezki pies wiec i bardzo szybki na startach, jesli wypali prawdopodobnie wygra, choc szczerze licze na to, ze moja faworytka z toru 3. Leaders Bell ma szanse stanac leb w leb z Droopys Kitkat. Otoz wazy zaledwie 25kg, jest jedyna suka w tym biegu. Cala reszta psow bardzo ciezkich po 33-34kg. Tor w Hove jest dosc waski, wiec przy tej wadze psow pojawia sie szansa dla Leaders Bell. W ostatnim biegu to udowodnila schodzac z czasem 29.98 wygrywajac bieg. Jest to jedyna zawodniczka, ktora zeszla ponizej 30.00 w ostatnich biegach. Duzo zalezy od przygotowania toru, lecz patrzac po wynikach psy z pozycji inside w Hove w pierwszych biegach wygrywaly, wiec bedzie emocjonujace widowisko. Reszta psow z innych torow statystycznie gorsza o 0.10-0.20 sekundy na bieg, wiec przy zadnych blokach czy kolizjach nie powinny byc brane pod uwage na finiszu. Podsumowujac najdrobniejsza, najzwinniejsza z najlepszym czasem w ostatniej formie Leaders Bell ma duza szanse pokonac Droopys Kitkat. Szanse 50/50, gdyz Droopys Kitkat nie biegal od dawna na Hove, a rezultaty z Poole w poprzednich biegach mnie nie przekonuja. Moim zdaniem dzis zwyciestwo Leaders Bell z toru 3. Warto zaryzykowac bo bardzo dobrym kursie. Powodzenia.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Portugalia
Godzina: 21.30
Spotkanie: Portimonense - Sporting
Typ: Dost strzeli 3 lub wiecej bramek
Kurs: 9.20
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Mysle, ze Sporting bedzie chcial za wszelka cene wykorzystac dzisiejsze potkniecie Benfici i zrownac sie z nimi punktami. Motywacji na pewno nie zabraknie. Obrona gospodarzy nie wyglada najlepiej, jest to jeden z zespolow ktore traca najwiecej bramek w lidze. Mam nadzieje, ze dzisiaj Dost postrzela, ze robic to potrafi udowodnil juz 26 razy w 31 meczach. Swietna forma. Mysle, ze dzis jest szansa na kolejne jego trafienia, a bawiac sie w takie typowanie sproboje hattricka po swietnym kursie.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom