>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.05.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów, Finał
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Real Madryt – Atletico Madryt
Typ: Real Madryt
Kurs: 2.55
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dwa tygodnie czekaliśmy na najważniejszy mecz klubowy tego sezonu, na San Siro będziemy mieli powtórkę z 2014 roku kiedy to finale doszło do derbów Madrytu. Nie ma co ukrywać to finał w który wszystko się może zdarzyć nie ma faworyta szansę obaj trenerzy oceniają 50 do 50. Ciężko typować komuś kto jest wieloletnim kibicem ekipy Królewskich a tym bardziej kogoś do typu przekonać. Zidane odbudował Real po „zniszczeniach” Benitez czego efektem jest fantastyczna seria w La Liga które nie dała mistrzostwa ale końcówka była emocjonując. Może faktycznie Real miał najłatwiejszą drogę do Mediolanu ale pokazali że potrafią cierpieć a dziś na pewno by wygrać będzie trzeba to przeżyć jeszcze raz. Na początku myślałem że Francuz w ważnych meczach nie będzie wstanie dostosować taktyki do rywala ale pokazał z Barceloną czy City że potrafi świetnie przygotować zespół taktycznie. Zdecydowana poprawa nastąpiła także w przygotowaniu fizycznym, na pewno będą wstanie wytrzymać 120 minut. Odkryciem jest Casemiro wszyscy to podkreślają jego postawa sprawia że „Królewscy” grają zdecydowanie lepiej w defensywie co sprawia że ofensywa i kontra też wygląda lepiej. Może się mylę ale wydaje mi się też jest mniejsza presja, jeśli w ogóle możemy tak mówić o Realu niż to miało miejsce dwa lata temu. Atletico jest świetnie w swoim stylu gry pokazali to pokonując Barcelonę oraz Bayern ale to były dwumecze i o tym nie wolno zapominać że Calderon robiło swoje a dziś mamy jeden mecze na neutralnym gruncie. Simoene stworzył tutaj wybitny zespół gdzie każdy walczy do końca, defensywnie są wyśmienici. Walczące i zmotywowane Atletico to jest pewniak dziś na boisku a taką postawą pokonywali już największych. Raczej nie spodziewał bym się podobnego meczu do tego z 2014 roku z kilku przyczyn. Real wydaje się pewniejszą ekipą w defensywie też za sprawą Navasa w bramce bo nie ukrywajmy w Lizbonie Iker zawalił bramkę a wiadomo prowadzące Atletico potrafiły wyśmienicie bronić. Poziom ofensywny Realu to cały czas wysoka półka Ronaldo przygotowany w 100%, Bale jest w formie. Los Colchoneros będzie zdecydowanie lepiej przygotowane fizycznie a tego brakło im w ostatnich derbach w finale. Powtórzę zdanie z początku to jest może mecz bez wyraźnego faworyta ale wobec tego kursy są wysokie, dlatego takich zakład wart ryzyka. W takim starciu mogą zdecydować indywidualności a każdym musi się z tym zgodzić że to przewaga Realu. Jeśli ekipa Zizou strzeli jako pierwsza to poczuje się pewniej i na pewno pojawi się więcej miejsca i będą wstanie dobić Atletico w końcówce. Mecz który trzeba zobaczyć i niech wygra po prostu lepszy.

⛔ 100
 
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ITF Mężczyżni - Lecco
Godzina: 15:00
Spotkanie: Marco Bortolotti - Stefanos Tsitsipas
Typ: Stefanos Tsitsipas DW: 2:0
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet365
Analiza:

W dzisiejszym finale na kortach Lecco zmierzą się Włoch Marco Bortolotti(371 ATP) oraz Grek Stefanos Tsitsipas(406 ATP). Nadzieja greckiego tenisa, gra na turniejach rangi ITF we Wloszech, od połowy kwietnia. W tym czasie wziął udział w trzech takich turniejach, w dwóch zwyciężył. Wliczając w to obecny turniej jego bilans za ten okres wynosi 16-1! Trzynaście spotkań zakończył bez straty seta. Stefanos to zawodnik z wielkim potencjałem, jestem przekonany iż w tym lub w następnym roku zawita do pierwszej setki rankingu, kto wie może i wyżej. Nie sądzę aby Marco był w stanie przeciwstawić się mu w tym meczu.

_______________
Jeśli pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;.

✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 8

winkac

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chiny , Super Liga
Godzina: 13:35
Spotkanie: Jiangsu Suning - Hangzhou Greentown
Typ: Jiangsu Suning ( handicap - 1,5 )
Kurs: 1.94
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam serdecznie!
Wczoraj tak jak pisałem pierwszy typ i od razu trafiony więc muszę potwierdzić że to nie jest przypadek. Dzisiaj pod lupę wziąłem spotkanie w chińskiej Super Lidze w którym spotkają się Jiangsu Suning z Hangzhou Greentown. Jeżeli ktoś przegląda i śledzi okienka transferowe to wie jakim budżetem i co za tym idzie jakich transferów dokonała drużyna Jiangsu. W ataku Jo może mało znany zawodnik rodem z Brazylii ale grający na skrzydle Alex Teixeria czy w środku pomocy Ramires mówi samo za siebie. Goście to typowy średniak na chińską ligę. W ostatnim spotkaniu Jiangsu przegrało na wyjeździe więc dzisiaj podwójna motywacja żeby na swoich śmieciach pogonić rywala i gładko wygrać mecz. Bilans meczy u siebie gospodarzy wygląda następująco 4-1-0. W 5 spotkaniach na własnym boisku stracili tylko 1 bramkę, strzelając ich 9. Natomiast Greentown na wyjeździe bilans 0-0-4. Warto dodać że dzisiejszy gość nie strzelił jeszcze gola grając na wyjeździe. Myślę że na H2H nie ma co patrzeć bo wiadomo jakich zawodników przyciągnęły pieniążki z Chin do drużyny Jiangsu i obstawiam tu gładką wygraną gospodarzy. Ramies Teixeria i spółka rozbiją dzisiaj swoich rywali!

Jeżeli pomogłem kliknij &quot;Dzięki&quot;

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
TENIS/ROLAND GAROS
GODZ/14.30
SPOTKANIE/CUEVAS-BERDYCH
TYP/2
KURS/1.60
BUK/BWIN
ANALIZA:
Berdych to taki zawodnik jak Wawrinka,miesci się zawsze poza 1 trójką/Djoko,Nadal,Murray/ale zawsze grożny,Cuevas gra na swojej nawierzchni i kurs jest co najmniej przyzwoity. Chłopaki mają po 30 lat i duże doswiadczenie.BEZ DORABIANIA TEORII 28 my Cuevas polegnie dzisiaj z Tomasem,rakietą nr 8.Kidyś był wielką nadzieją białych/taki zart/Rzadko przegrywa z tenisistami niżej notowanymi w rankingu Gam za kasę z Guatemalą/jutro/ z Armenią,kurs 2,8 Chłopaki mają po 30 lat

✅ 60
 
fracma11 112

fracma11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów, Finał
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Real Madryt – Atletico Madryt
Typ: under 1,5
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatnie wyniki finałów pucharów ligi dają wiele do myślenia:
Puchar Włoch 0;0, Puchar Niemiec 0:0, Puchar Hiszpanii 0:0. Drużyny za wszelką cenę chcą zdobyć trofeum i górę bierze taktyka. A biorąc pod uwagę fakt, że jest to jeden mecz to nie można popełnić najmniejszego błędu.

Dodatkowo dzisiaj spotyka się Atletico, czyli drużyna z żelazną, najlepszą obroną w najlepszej lidze,a grają z Realem, który moim zdaniem drużyną, która słynie z zabójczych kontr. Co jest podstawą kontry? Obrona! Kto oglądał np. pierwszy mecz Real-Manch City mógł to zauważyć z obu stron. Dlatego mecz był tak nudny i skończył się 0:0.

Dochodzi tutaj fakt, że real stracił w LM tylko 2 bramki i to w meczu z Wolsburgiem, gdzie chcieli zastosować inną taktykę i mocno się na tym przejechali.

Nie jestem w stanie przewidzieć taktyki obu zespołów, ale jeżeli się ona nie zmieni to w meczu nie powinno paść dużo goli.

⛔ 100
 
dawid_m 218

dawid_m

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka TBL
Godzina: 20:00
Spotkanie: Zielona Góra - Rosa Radom
Typ: Rosa + 9 pkt
Kurs 2.20
Buk: bet365

Wchodze dziś dosyć późno, bo pospałem. Byłem pewny, że ten typ ktoś już podał. A tu zdziwko.... widzę tylko masówkę na finał LM... meczu którego bym nie postawiał bo równie dobrze może skończyć się 0:0 jak i 4:3, chociaż proponuję iść w under. Nieważne. Przejdźmy do kosza.

Rosa.... achh ta Rosa. Drugie spotkanie. Pierwsze grane w Zielonej, drugie również. Rosa pokazała klasę na wyjeździe w czwartek. Był remis, w dogrywce ponownie remis. Chociaż Rosa mogła wygrać. W mojej ocenie zasługują na puchar. Dziś znów będzie ciężko, ale wiem, że chłopaki nie odpuszczają. Koncentracja non stop. To co wystawiają buki to śmiech na sali. Taką linię biorę w ciemno za grube PLNy. Jeśli ktoś się waha to spokojnie w zakladach specjalnych można znaleźć +12,5 za 1,83. Nie chce się rozwodzić... Anwil się zdziwił. Teraz dziwi się Zielona. Dzisiaj dajemy z siebie wszystko, a we wtorek miazga w Radomiu ???? pozdrawiam

⛔ 100
 
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Allsvenskan
Godzina: 16:00
Spotkanie: AIK Fotboll AB - Orebro
Typ: Zwycięstwo AIK Fotboll AB / Obie drużyny strzelą bramkę - Tak
Kurs: 3.20
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Witam wszystkich! Na dzisiaj wybrałem spotkanie kolejki, którym z pewnością jest pojedynek trzeciej drużyny tabeli z czwartą. Mój typ to zwycięstwo gospodarzy przy jednoczesnym założeniu, że obie ekipy strzelą bramkę. Typ ma bardzo dużą szansę powodzenia, ponieważ wskazują na to fakty. AIK w ostatnich latach dobrze radzi sobie z Orebro. Nie dość, że potrafią wygrywać to jeszcze zazwyczaj strzelają sporo goli. Jednak dzisiaj na przeciwko stanie drużyna o wiele silniejsza niż rok czy dwa lata temu. Dlatego też warto postawić, że Orebro strzeli choć jednego gola, lecz przegra całe spotkanie. Chcecie przykładów? Nie ma sprawy! Orebro od początku kwietnia rozegrało 5 spotkań wyjazdowych i w każdym z nich padały chociaż 4 gole, a jednocześnie piłkarze tej ekipy strzelali choć jednego gola. To oznacza, że zespół preferuje ofensywny styl gry i choć doznaje porażek, to nie muruje dostępu do swojej bramki. Świadczą o tym wyniki tych spotkań: 1-3 z Helsingborg, 3-1 z Sundsvall, 2-4 z Ostersunds, 3-2 z Kalmar, 0-4 z Gefle. Jak widzicie drużyna Orebro nie zalicza żadnych remisów, jest bezkompromisowa i zawsze walczy o pełną pulę. Jeśli natomiast nie udaje się zgarnąć 3 punktów, to przegrywa choć zawsze walczy i strzela choć jednego gola. Z kolei AIK jest drużyną, która u siebie w obecnym sezonie jeszcze nie przegrała, zaliczyła aż 3 remisy i 2 razy wygrała, ale skoro Orebro to bezkompromisowy zespół to nie widzę innego wyjścia jak dzisiejsze zwycięstwo gospodarzy. Jeśli uda się osiągnąć ten cel to AIK może nie tylko przeskoczyć w tabeli Orebro, ale także znaleźć się po tej kolejce wyżej jednak by to się udało rywale (Malmo FF, Norrkoping) muszą stracić punkty w swoich meczach. W związku z tym jest o co walczyć, a łącząc wszystkie argumenty w całość, typ wydaje się być rozsądny. Jeśli jednak moje argumenty komuś nie wystarczają to warto postawić na same gole i przynajmniej 3 w całym meczu. Kurs na taki zakład aktualnie na betclic wynosi: 1.55. Życzę wszystkim powodzenia i udanej, zwycięskiej soboty!

⛔ 100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów, Finał
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Real Madryt – Atletico Madryt
Typ: Druga połowa - doliczone 5 minut lub więcej
Kurs: 4,00
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Większość dyskutuje tu nad tematami zupełnie losowymi. Wiatr zawieje w inną stronę i typ skreślony. Cholernie trudny mecz do typowania pod kątem zwycięstwa, ale wpadłem na inny pomysł.

Doliczony czas gry do drugiej części spotkania.

Atletico w meczu z Bayernem doliczone 4 i 5 minut.
Atletico w meczu z Barceloną doliczone 5 i 6 minut.

Ostatnie mecze pomiędzy Atletico i Realem w LM doliczone 3 i 5 minut.

W La Liga sędziowie inaczej sędziują, ale przeważnie były doliczane 3 minuty w ostatnich potyczkach.

Kiedyś ktoś podał statystykę, że Atletico w meczu z Barceloną ukradło +- 30 minut czasu gry. To się wydaje niesamowite, ale faktycznie tak jest. Jak dojdzie do tego jakaś kontuzja czy spina (a prowokacji nie zabraknie) to możemy być spokojni o doliczony czas.

Rok temu w meczu Barcelona - Juve też doliczono 5 minut. (lub więcej, nie pamiętam)

Doliczony czas druga połowa 5 minut lub więcej 4,00 Betsson/Unibet

⛔ 100
 
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów, Finał
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Real Madryt – Atletico Madryt
Typ: under 0.5 w 1 połowie
Kurs: 2.6
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj co drugi typ jest na ten mecz. Dlatego nie ma sensu mówić czegoś, co było już powiedziane tyle razy.
Na poparcie swojego typu - Ostatnie wyniki w derbach Madrytu to 1:0, 1:1, 1:0 i 0:0. Raz górą był Real, raz Atletico.
Myślę, że pierwsza połowa będzie wyglądała dość nieciekawie. Atletico zapewne się zabunkruje i będzie czekało na kontry.
Nie odważę się wytypować kto dziś wygra. Według mnie typ na 0:0 do przerwy jest dużo mniej ryzykowny ????
Polecam też zagrać under 1.5 w całym meczu ;)

⛔ 100
 
sharaawy 1,4K

sharaawy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, FINLANDIA: Veikkausliiga
Godz: 17:00
Spotkanie: Inter Turku - Kemi
Typ: X
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Początek sezonu, ale już po paru spotkaniach więc można zweryfikować formę obu zespołu, w tym przypadku ona nie powala jeśli chodzi o gospodarzy. Inter (10.) 3/2/5, w domu 2/1/2 więc bardzo przeciętnie, na ostatnie 6 spotkań w lidze nie zanotowali remisu, Kemi beniaminek spisuję się dobrze, zajmują 4 miejsce 4/2/2, na wyjazdach w 4 spotkaniach zanotowali tylko jedną porażkę, na papierze Inter to lepszy zespół, ale obecna forma tego nie odzwierciedla, Kemi beniaminek, mecz wyjazdowy, Turku bez formy... dla mnie remis najbardziej prawdopodobny!

⛔ 100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Polska / II Liga
Godzinna: 17:00
Spotkanie: Stal Mielec - Zamborów
Typ: Zamborów +1AH
Kurs: 1.80
Bukmacher: Pinnacle

Stal ma już tytuł którego im nikt nie odbierze, gdzie w poprzednim meczu trener Stali
dał szanse na boisku zawodnikom, którzy do tej pory rozegrali mało minut w barwach tego klubu.

&quot;..Stalowcy zagrali w składzie nieco zmienionym w porównaniu do poprzednich spotkań.
W bramce zadebiutował Marek Kozioł i był najlepszym zawodnikiem na boisku. W wyjściowej
jedenastce trener Janusz Białek wystawił również bocznego obrońcę Adriana Liberackiego, środkowego
pomocnika Piotra Marcińca i skrzydłowego Tomasza Prejsa..&quot;


Dziś również przypuszczam że Mielec wyjdzie w składzie w nieco innej kombinacji + kończy
karierę 40-letni ich bramkarz B. Wyparlo i w tym właśnie spotkanie on stanie między słupkami.

Goście w tym starciu bez M. Dzienis (25/0). Zamborów tu dosłownie potrzebuje jeden
punkt w tym starciu wywalczyć. Jak dla mnie bukmacherzy źle ocenili to starcie.

✅ 80
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Francja, Roland Garros
Godzina: 17:15
Spotkanie: Djokovic - Bedene
Typ: powyżej 26,5 gema w meczu
Kurs: 1,81
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Trzeci mecz Djoko i znowu idę w jego stronę z typem. W pierwszym meczu z Lu stawiałem, że wygra i w meczu padnie under 24,5 gema - co do ostatniej piłki nie było wiadomo, ale finalnie typ na plus, w drugim meczu z Darcia stawiałem także wygraną Djoko i under 25,5 gema w meczu - niestety, Steve postawił trudne warunki i Novakowi nie było zbyt łatwo w tym pojedynku. Dzisiaj przed Serbem kolejny pojedynek, a po drugiej stronie siatki stanie Aljaz Bedene, który na clayu radzi sobie dość dobrze. Słoweński tenisista jak do tej pory pokonał w 1R Melzera 3:1, a w 2R Carreno-Buste 3:2 - a więc nieźle w moich oczach. Myślę, że do Novaka wiele mu brakuje, ale parę gemów wg mnie powinien urwać pierwszej rakiecie ATP. I dlatego stawiam w tym meczu, że wygra Djoko i padnie więcej niż 26,5 gema. Skoro Lu potrafił urwać już w 1. secie 4 gemy Novakowi, później Steve wywalczył 5 gemów, to dlaczego Aljaz ma nie urwać w całym spotkaniu tych 9 gemów? A może nawet seta? Kto wie! Sam pojedynek powinien wygrać Djoko, nie przewiduje tutaj niespodzianki, ale jak widać Novak lubi tracić gemy przeciwko słabszym zawodnikom na clayu, a skoro przeciwko nim traci na French Open 6, a później 12, to myślę, że Aljaz jest po prostu w stanie wywalczyć te 9 gemów, co da pokrycie typu. Wynik typu 6:3 6:3 6:3 jest na pewno w jego zasięgu, chociaż liczę na to, że nie będzie to wszystko na styk, tylko Bedene postraszy dzisiaj Djoko.

⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja / Allsvenskan
Godzina : 16:00
Spotkanie : Jonkopings : Sundsvall
Typ : over 2.5 gola i obie strzelą
Kurs : 2.10
Bukmacher : Bet365
Analiza :

Spotkanie w ramach 12 kolejki w Allsvenskan pomiędzy Jonkopings a Sundsvall powinno dostarczyć parę ładnych bramek , patrząc na gole stracone obu ekip to u gospodarzy 15 bramek a gości 14 po zaledwie 11 meczach , no ale najważniejsze jak dla mnie ich wspólne mecze gdzie zazwyczaj over 2,5 co codzienność jak oczywiście można to tak nazwać , w ostatnich 7 meczach tu na boisku Jonkopings zaledwie raz padł remis 1:1 a tak to np. 4:1 czy nawet 4:6 stąd też liczę na coś szalonego i dziś !

⛔ 100
 
galaktycznyy 47

galaktycznyy

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Atletico Madryt
Typ: Ronaldo strzeli bramke kiedykolwiek
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś wielki finał i rozstrzygnięcie zwycięzcy finału ligi mistrzów. Real na pewno będzie cisnął Atletico aby zwyciężyć a sam Ronaldo zapowiedział pozostanie w Realu do końca swojej kariery w klubie! Będzie na pewno dalej chciał śrubować rekord strzelonych goli wszech czasów ligi mistrzów, tak więc czy inaczej na pewno będzie bardzo zmobilizowany aby coś ustrzelić nawet z karnego jeśli taki zostanie podyktowany. Myślę że Ronaldo bardzo odżył za kadencji Zizou bo bardzo go komplementuje jak i mówi że od niego zawsze zaczyna ustawianie składu Galaktycznych! Pewnie odwdzięczy się trenerowi ustrzeleniem jakiegoś gola tak aby udowodnić swoją klase! Powodzenia!

⛔ 100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Atletico Madryt
Typ: X/X
Kurs: 4.70
Bukmacher: OddsRing
Analiza:

Lubie typować mecze, które potem zamierzam oglądać, dodając sobie emocji. A jeżeli jest to finał Ligi Mistrzów tym bardziej ???? Osobiście kibicowałem Bayernowi, z wiadomych względów, ale wygląda na to, że to Madryt jest stolicą europejskiego futbolu, niezależnie od wyniku dzisiejszego spotkania. Zarówno Baya, jak i Barcelona oraz &quot;szejkowie&quot; pozostali w tyle za Realem i Atletico. W tym meczu będę kibicował Atletico, klub ze zdecydowanie niższym budżetem od Realu, mimo to dotarł do finału. Da się? Da się. Jednak mój typ jest inny, już pisze dlaczego. Mimo, że Real jest naszpikowany gwiazdami,które potrafią strzelać sporo goli, dzisiaj nie spodziewam się ofensywnego meczu. Nie z Atletico. Zadziwia mnie geniusz defensywny Diego Simeone. Jego drużyna traci bardzo mało goli, w lidze hiszpańskiej stracili tylko 18 w 38 meczach! Ale Real miał trzeci bilans pod tym względem, tylko 34 stracone bramki, to mniej niż 1 na mecz. Fakt, że obie drużyny spotkają się na obcym terenie (San Siro we Włoszech) oraz ranga spotkania spowoduje,że nie zobaczymy w tym spotkaniu wielu goli. Już ostatni mecz Realu pokazał,że mimo olbrzymiej siły rażenia, Real Madryt na tym etapie europejskich rozgrywek gra ostrożnie, zremisował na wyjeździe 0-0 z City. U siebie wygrał tylko 1-0. W tym meczu rewanżu nie będzie, tym bardziej trzeba zachować ostrożność. Atletico standardowo będzie czychało na kontrę, jak w meczu z Bayernem (bramka Griezmanna zadecydowała o awansie do finału). Realowi &quot;nie po drodze&quot; z rywalem. W 2016 przegrana 0-1, w 2015 spotkali się aż 6 razy i tylko raz udało się im wygrać, w dodatku u siebie i tylko 1-0. Reszta meczów to 3 remisy i 2 przegrane. Respekt faworyta tego finały - Realu do Atletico na pewno jest spory, więc nie będzie otwartej gry. Zidane wie, że strata bramki przy świetnej grze w obronie Atletico może skończyć się biciem w mur lub kontrą, utratą 2 gola i rozwianiem marzeń o Pucharze... Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot;

⛔ 100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna
Mecz:Real-Atletico
Godz:20:45
Typ:Real wygra puchar
Kurs:1.70
Buk:Unibet
Analiza: W sumie sporo prawdy w tym że Atletico zasluzylo na wygranie lm jednak ja skłaniam się bardziej w stronę Realu.Są piłkarsko lepsi mają dużo lepszych graczy w przodzie co niejeden z pewnie się nie zgodzi ze mną jednak Ronaldo to Ronaldo.W żaden uraz nie wierzę Cristiano lubi się zabezpieczyć przed meczem wymyslajac jakiś uraz jednak będzie gotowy w 100% myślę a ten gracz to nie maszyna, myślę że strzeli gola lub dwa a Real wygra nawet w 90 minutach.Atletico miało sporo szczęścia że dotarło aż do finału.Stawiam na Real ze zdobędzie ten prestiżowy puchar!

✅ 70
 
black-star 53K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Argentyna primera B Metropolitana
Godzina: 17:05
Spotkanie: Colegiales - Defensores de Belgrano
Typ: Over 3,5
Kurs: 5,1
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Gospodarze są drugą drużyną w tabeli, której brakuje zaledwie 1 punkt do dostania się na pierwsze miejsce, goście z kolei są typowym ligowym średniakiem. Piłkarze Colegiales przegrali jednak aż trzy spotkania z rzędu, co sprawia, że na własnym stadionie z pewnością będą bardzo wytrwale dążyć do przełamania tej niekorzystnej dla siebie serii. Ich rodzima publiczność powinna w tym pomóc. Goście w ostatnich trzech spotkaniach dość słabo poradzili na wyjazdach, jednak ich wcześniejsze mecze na stadionach przeciwników nie wyglądały źle, gdyż mieli oni serię 7 takich spotkań bez porażki. Gospodarze nie są u siebie drużyną złą, gdyż na 8 tegosezonowych spotkań przegrali u siebie tylko jedno.

⛔ 100
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 23:00
Spotkanie: Meksyk - Paragwaj
Typ: 1 (-1,5ah)
Kurs: 3,15
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Spotkanie tuż przed Copa America. Meksyk jest tu faworytem i nie przypadkowo.
To ekipa, która nie przegrała od 19 czerwca 2015 roku. Wtedy uznali wyższość Ekwadorczyków.
W eliminacjach do MŚ 2018 w części Północnej i Centralnej Ameryki zdobyli póki co komplet punktów (12) a ich bilans wynosi 10:0.
Paragraj póki co średnio (w części Południowej). 6 meczów - 9 punktów. Trochę trudno jednak brać to pod uwagę, bo w tym meczu prawdopodobnie wyjdą słabym składem.
Mecze w Amerykach są specyficzne. Tam gospodarz wygrywa częściej, niż w Europie. Swój teren jest bardzo mocnym punktem. Trzeba próbować wygraną dwubramkową, a można też &quot;czystą&quot; wygraną Meksyku.

⛔ 100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Real-Atletico
Typ; obydwie drużyny strzelą gola
Kurs 1.95
Bet 365
analiza :
No i mamy finał ligi mistrzów podwójne Hiszpańskie święto do tego derby Madrytu i powtórka finału sprzed dwóch lat.Dwa lata temu też typowałem both team tu score i weszło choć psim swędem w ostatnich minutach.Wiele o meczu i drużynach koledzy juz napisali w pięciu ostatnich finałach ligi mistrzów padały bramki po obu stronach i dzisiaj liczę na podtrzymanie tej passy .Za drobne gram też obydwie strzelą w pierwszej .
Jeżeli wpadnie wczesna bramka , zwłaszcza dla realu to mecz może się otworzyć .
Powodzenia wszystkim i dobrego widowiska.

✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Atletico Madryt
Typ: Ronaldo strzeli przynajmniej 1 bramkę zza pola karnego
Kurs: 7.50
Bukmacher: Bah

Ostatni raz Ronaldo strzelił bramkę z wolnego w ćwierćfinale LM z Wolfsburgiem, od tamtego czasu coś mu nie idzie. Co do bramki niekoniecznie z wolnego, ale zza pola karnego to było to 8 maja, 2 mecze temu z Valencią. Poprzednich jego bramek nie chce mi się szczerze mówiąc oglądać, ale jestem przekonany, że co któraś jego bramka jest zdobyta z całkiem konkretnej odległości. Co do samego typu to liczę dziś na bramkę z wolnego, aczkolwiek mam nadzieję również, że parę strzałów zza pola karnego Cristiano odda, a nóż będzie to majstersztyk Portugalczyka, albo po prostu zwykła brameczka, co również będzie skutkowało powodzeniem tego typu.
Sam zagrałem za parę złociszy, w zasadzie nie tylko to, ale wydaje mi się to optymalnym rozwiązaniem na dzisiejszy spektakl. ????

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom