>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 28.05.2018 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 28. Maja
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 2:30
Spotkanie: Boston Celtics - Clevland Cavaliers
Typ: Boston Celtics -4 pkt AH OT

Kurs: 2.24
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Win or go home!


Dla obu ekip spotkanie nr 7 czyli o finał NBA. Boston Celtics podejmie we własnej hali Cleveland Cavaliers. Na razie obie ekipy wygrywały tylko we własnej hali. Kursy znów są przesadzone na Celtics. Mówiłem już o tym meczu sporo, w 7 starciu zaufam umiejętnościom Brada Stevensa i młodej ekipie Zielonych. Po pierwsze Tatum, Horford, Rozier, Jaylen Brown notują dużo lepszą skuteczność rzutową czy to z gry czy zza łuku. Jest jeszcze Baynes który na deskach robi różnicę, Morrisa a także świetnego defensora Marcusa Smarta. Boston w Ogródku potrafi zdominować rywala szczególnie twardą, nieustępliwą defensywą. Boston mimo braku 2 All Starów jest tutaj faworytem. Tatum gra jakby nie miał układu nerwowego, notuje kolejny mecz z +20 pkt per game. Ogólnie to C’s są drużyną i dobrze dzielą się piłką i dużo lepiej zbierają. Hala daje pewność siebie która przekłada się na skuteczność rzutową.Brad ma na bank kilka zagrywek na rywali, pokazał to już w ostatnich konfrontacjach w Ogródku gdzie Cavs mieli 15 strat a sam James 6.

Cavs na papierze wyglądają dużo lepiej, świetnie gra tylko LeBron James ale brakuje wsparcia szczególnie w meczach on Road. Widać to u Hilla, J R Smitha, Korvera, Nancego, Hooda i jeszcze kilku. Do tego Kevin Love ma te swoje problemy i chyba czas zmienić gościu team na troszkę mniej toksyczny. U Cavs nie ma trenera do mistrzostwa, nie ma dzielenia się piłką, atmosfery i to musi w końcu pieprznąć jak bańka mydlana. Najlepsze jest to że James zaraz pomacha i zwinie manataki do 76ers lub Lakers. &lt;kpina&gt;. Jedyna szansa na ugranie wina Cavs to mega zwolnienie tempa gry co jest jednak mało prawdopodobne.
⛔100
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia, Eliteserien
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sarpsborg - Stabaek
Typ: 1
Kurs: 1.61
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Gospodarze są ogólnie rzecz biorąc drużyną lepszą. W zeszłym sezonie zajęli 3 miejsce i zakwalifikowali się pucharów. Natomiast goście są typowym średniakiem, nie prezentują niczego specjalnego. Aktualnie gospodarze zajmują 5 miejsce. Po lekkich problemach pare tygodni temu, wrócili na właściwe tory i ponownie zaczęli wygrywać. Na swoim stadionie do tej pory przegrali tylko jedno spotkanie ( z liderem - Brann). Drużyna Stabaek natomiast w tym sezonie zdobyła tylko i jedynie 2 punkty w meczach wyjazdowych. Były to remisy z drużynami ze strefy spadkowej. Gołym okiem widać, że nie prezentują najwyższego poziomu. W takiej formie moim zdaniem nie powinni być rywalem, który może zagrozić gospodarzom w zapewnieniu sobie 3 punktów. Z fartem! ;)
✅61
 
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Korea 2 liga
Godzina 12:30
Spotkanie : Asan Mugunghwa - Busan I Park
Typ : Busan I Park
Kurs : 3.25
Bukmacher : Unibet
Typ jedynie pod H2H chociaż patrząc na grę gości w tym sezonie w meczach wyjazdowych to nie wyglada to tragicznie bo 2-1-2 i br 6:5 , w tabeli gospodarze wyprzedzają gości o zaledwie 1 pkt a kto dziś zgarnie komplet pkt to ma okazję na awans w tabeli na 2 miejsce , gospodarze dwa ostatnie mecze u siebie to 2 porażki , goście ostatni wyjazd to wygrana z Ansan Greeners 3:1 , ale jak pisałem wcześniej zaufam H2H gdzie Busan dominuje !
⛔100
 
adisun 76

adisun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia - Serie A
Godzina: 00:00
Spotkanie: Ceara - Gremio
Typ: Ceara
Kurs: 3.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dzisiaj z ogromną wiarą kieruję typ na początek jutrzejszego dnia, mecz brazylijskiej Serie A, w którym po raz kolejny kieruję się przeczuciem. Kurs niesamowicie atrakcyjny, a Ceara to drużyna, która mimo zajmowanego miejsca w strefie spadkowej po kilku kolejkach, potrafi grać przeciwko Gremio. Uważam, że znów dużym atutem będzie tutaj własne boisko. To jest Brazylia i różne rzeczy tutaj widzieliśmy. Nie zdziwi mnie korzystny wynik dla gospodarzy. Dla mniej odważnych zawsze można zagrać zwycięstwo Ceary lub remis, ponieważ jestem zdania, iż Gremio nie wygra dzisiaj tego spotkania. Ten zespół ma kilku ciekawych piłkarzy, jak chociażby Leandro Pereira, od jego dyspozycji też sporo będzie zależało. Uważam, że gospodarze są w stanie strzelić bramkę w pierwszych 25 minutach i później istnieje duże prawdopodobieństwo, że spotkanie przebiegnie po ich myśli. Czas w końcu przełamać złą passę bez zwycięstwa, a kiedy to zrobić jak nie teraz, na własnym terenie, w takich okolicznościach, dać trochę radości kibicom. Tak jak wspomniałem to jest Brazylia, tutaj nie takie rzeczy oglądaliśmy. Zatem typującym życzę powodzenia, moim zdaniem warto spróbować!
⛔100
 
N 583

nikoosg123

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 2:30
Spotkanie: Boston Celtics - Clevland Cavaliers
Typ Cavs handicap -3,5 +OT

Kurs: 2,62
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Typ nieco ryzykancki ale ja wierze ze dziś górę bierze doświadczenie + postać LBJ-a. On żyje dla takich meczy, te kilka już finałów z rzędu mówi samo za siebie. Choć tak słabego wsparcia nie miał chyba nigdy w ostatnich latach to w jego głowie siedzi tylko finał. Swoją determinacja powinien zarazić kumpli z teamu, którym doświadczenia nie brakuje jak np. Hill, Korver, JR Smith czy Thompson. Boston nie jest ekipa z która nie da się wygrać, przedewszystkim nie są powtarzalni, przegrywali w tych PO z Bucks, Sixers, w meczach z Cavs tez stać ich tylko na wygrane u siebie. A dziś to jest jakby finał - 1 mecz. I mimo ze grają u siebie to stawiam grubo na LBJ-a i jego koleżków. Wygrywal tu z wielkim Bostonem kiedy naprzeciwko stali Pierce, Garnett, Allen czy Rondo, myśle ze dziś ostudzi młode wilczki Celtics których być może zje presja w kluczowych momentach. Z fartem !
✅162
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - French Open
Godzina: 13:00
Spotkanie: Tiafoe - Querrey
Typ: Querrey
Kurs: 2.14
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dwóch zawodników z tego samego kraju. Tiafoe zajmujący aktualnie 61 pozycje w ATP, natomiast Querrey 13 pozycje. Tutaj nie chodzi mi o ranking mimo iż na nawierzchni ziemnej Tiafoe czuje się ostatnio lepiej mimo to gram przeciwko niemu. Querrey uwielbiaja turnieje w której pula jest kolosalna. Querrey rok temu przegrał w pierwsze rundzie z rewelacja Chungiem, który przegrał dopiero z Nishikorim w trzeciej rundzie. Oglądałem pare razy obu zawodników i zdecydowanie lepszy wydaje mi się Querrey. Ja gram jutro w stronę Querreya. Jutro liczę na trafność serwisową, głównie na wysoki wskaźnik procentowy pierwszego serwisu. Poszukam także handicap +1.5 seta do dubelka. Pozdrawiam trzymajcie się.
✅114
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 2:30
Spotkanie: Boston Celtics vs Clevland Cavaliers
Typ: Al Horford będzie miał double double (w tym dogrywka)
Kurs: 2,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Tak na szybko bo czasu mało. Jest to 7 mecz decydujący. Stawka ogromna, presja również. Póki co w tej serii wygrywają tylko gospodarze. Nie stawiam na żadną z ekip, chociaż kusi tutaj wyższy kurs. Ja idę w stronę profesora Horforda. Najbardziej doświadczony i obyty z presją zawodnik w Boston. Te młode wilki mają się od kogo uczyć. Al im pomaga i może nie widać jego zdobyczy, ale praca jaką wykonuje jest nieodzowna w celu osiągnięcia korzystnego rezultatu. W serii z Bucks w 7 meczu miał 13/17 kapitalny występ. Teraz z Cavs w 2 z 3 meczów u siebie miał double double. Liczę że oprócz pkt wyszarpie również te 10 zbiórek. Stawka może paralizowac młodzież, ale nie jego. Przy braku Love będzie łatwiej o ofensywne zbiórki. Walka na tablicach będzie bardzo istotna i może zadecydować o wygranej w tym meczu. Typ ryzykowny, ale warty uwagi. Powodzenia!
⛔100
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Dyscyplina : koszykówka
Godzina : 2:30
Spottkanie : Cavaliers Cleveland VS. Celtics Boston
Typ : under 199,5
Kurs : 1,83
Bukmacher : unibet
Analiza :

Wiele analiz kto wygra to spottkanie, mimo tego, że Kończynki powinny to wygrać, obawiam się Lebrona, który nie raz udawadniał już, choćby w sezonie regularnym, że potrafi oszukać ciało (propsy dla medyków).
Bezpieczniejsze myślę jednak będzie granie na punkty, mają buki zauważyłem tendencję do przesadzania jeśli chodzi o il. Pkt w PO.
Wg mnie akcent będzie raczej skierowany na bronioną połowę, poza tym, Love jest out, nie zapewniał nie wiadomo ile pkt, ale zawsze to jest wsparcie ( Green i Hill mówią, że zastąpią, nie zmienia to jednak faktu, że mają jeden znaczący element rotacji mniej, a zegar tyka, granie co 2dni musi być odczuwalne nawet z dzisiejszym sztabem NBA).
Obawiam się, że po stronie Cavs zobaczymy znaczną ilosc izolacji Jamesa (oby nie!), a i obrona Celtów w TD Garden myślę bd ładnie pracowała.
Słowem myślę, że tego pułapu punktowego drużyny te nie przekroczą.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina : koszykówka
Godzina : 2:30
Spotkanie : Cavaliers Cleveland VS. Celtics Boston
Typ : L. James over 56,5
Points, rebounds &amp; assists by the player - Including Overtime
Kurs : 1,72
Bukmacher : Unibet
Analiza : Krótko i na temat. Ten mecz jest zależny tylko od tego pana. Jeżeli Kawalerzyści chcą awansować to właśnie LBJ musi ich poprowadzić. Myślę, że to będzie jego wieczór i Boston pożegna się z finałami. Mam dziwne przeczucie, chociaż Jamesa nie lubie i wolałbym Boston, to jednak dziś LBJ może dokonać cudu. Pewnie zakręci się koło 10 asyst i zbiórek i wystarcza mu 36 pkt, a zrobi koło 45 tak myślę. Więc chyba warto zaryzykować.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia,
Godzina: 12:30
Spotkanie: Kingston City-Green Gully
Typ: Powyzej 5 Bramek ( Azjatycka Suma Bramek )
Kurs: 6.80
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Bardzo ciekawy mecz przed Nami. Ciekawy,jeśli chodzi o bramki. Dlaczego? Mamy tutaj starcie dwóch ekip,które w defensywie kuleją. Kingstone do tej pory straciło aż 24 bramki. Green Gully są tutaj niewiele lepsi,bo stracili ich 20. Ofensywa gospodarzy również spisuje się dość słabo-tylko 10 oczek trafionych. Natomiast siła ofensywy gości wygląda imponująco- AŻ 28 STRZELONYCH BRAMEK w 12 spotkaniach. Razem z Avondale stanowią najlepszą ofensywę ligii. I to właśnie na nich chciałbym się skupić-Green Gully prezentuje bardzo ofensywny styl gry,powiedziałbym,że wręcz ,,radosny&#39;&#39;-tracą bardzo dużo bramek,a co ciekawe-jeszcze więcej strzelają. A co jeszcze ciekawsze-więcej bramek strzelają na wyjeździe ????
Co do gospodarzy to wypowiadać się nie będę-ekipa bez większych perspektyw-będą bić się o utrzymanie. Do momentu straty 1wszej bramki grają dość zachowawczo-po stracie otwierają się bardzo mocno. Niestety,gdy pierwsi strzelą to zaraz stawiają autobus.
Ja natomiast sądzę,że Green Gully dość szybko napocznie gospodarzy i mecz zrobi się otwarty-bezpieczniej polecam niższe linie ????
Ciekawie prezentuje sie również H2H-nie będę przytaczał tego z przed 12stu lat,aczkolwiek ostatnie spotkania w zeszłym roku to dwa remisy. Co ciekawe oba po 3:3.. Dość interesujące.
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę ????
Typującym i Grającym życzę Powodzenia ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Roland Garros - Tenis 2018
14:00
Basic M. - Pavlasek A.
Basic M.
2,52 w 1xbet
H2H 1:0 z 2015 roku, po 3 setach na mączce, z dwoma tie-brekami. Pewnie nikt o tym meczu po zakończeniu długo nie będzie pamiętał, ale ja to idę w underdoga. Bośniak starszy o 3 lata i wyżej w rankingu.
Różnica między nim, a Pavlaskiem jest taka, że ten pierwszy gra od jakiegoś czasu (od 6 turniejów) w turniejach o radze ATP i to na mączce wszystko. Pavlasek obija Challengery, wygrał nawet niedawno w Rzymie, gra tutaj od kwalifikacji. Tak dziwnym zbiegiem okoliczności nie wiadomo czemu jest faworytem meczu. Bukmacherzy często wystawią kursy i to jeszcze w tak odległym rankingu, raczej po miejscu, a tutaj jest na odwrót. No nic zobaczymy, w niedzielę typ o podobnym poziomie zawodników, a nawet lepszym wszedł.
Pozostałe typy na dzisiaj...
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: League2 finał
Godzina: 16,oo
Spotkanie: Exeter-Coventry
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,88
Bukmacher:Fortuna
Analiza:
Na historycznym i neutralnym stadionie Wembley rozegrany zostanie finał o awans druzyn Exeter z Coventry.
Obie druzyny w ostatnich 10 meczach uzyskały ten wynik prawie w każdym spotkaniu ....gol/gol
10/8 Exeter
10/9 Coventry
Gra o duzą stawkę i profity finansowe.Za małą stawkę można spróbować 2i gol/gol kurs 4,45
PÓŁFINAŁ
Coventry-Notts County 1-1 i 4-1
Exeter-Lincoln 0-0 i 3-1
Są to drużyny ofensywne które rzadko kiedy utrzymują zerowe konto,
✅88
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Tanzania 1 liga
Godzina: 18.00
Spotkanie: Young Africans - Azam
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs: 1,75
Bukmacher:Forbet
Analiza:
Ze względu na słabą ofertę pilkarska w dniu dzisiejszym, typ mocno egzotyczny oparty na h2h i statystyce. Ostatnia kolejka rozgrywek w Tanzanii. Trzecia drużyna podejmuje druga. Gospodarze w tym sezonie bez porażki na własnym boisku, 7 zwycięstw i i 7 remisow. Goście na wyjazdach 4 zwycięstwa, 6 remisow i 3 porażki. W h2h w 5 meczach na boisku Young Africans, 2 zwycięstwa gospodarzy i 3 remisy. Dziś stawiam na remis, jeśli wygrają gospodarze mamy zwrot stawki.
▶zwrot
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 18.00
Spotkanie: Nigeria - DR Kongo
Typ: polowa/caly x/1
Kurs: 3,80
Bukmacher: totolotek
Analiza:
Nigeria uczestnik tegorocznych Mistrzostw Świata kontra DR Kongo. Drużyna dzisiejszych gości niestety nie dała rady się zakwalifikować. Przegrali w grupie z Tunezją o zaledwie jeden punkt. Kongo dotychczas na MŚ grali tylko raz – w 1974 roku, więc dawna przeszłość. Co innego Nigeria, będą to ich czwarte z rzędu mistrzostwa. Swoją grupę eliminacyjną pewnie wygrali.
Nigeria w swojej grupie ma Argentynę, Chorwację oraz Islandię. Grupa trudna, ale każdy wie że Argentyna nie taka straszna jak na papierze i niewiele brakowało, a zabrakło by ich na MŚ gdyż swój decydujący mecz grali w ostatniej kolejce z Ekwadorem. Chorwacja jak ma dzień, to jest nie do pokonania. jeśli chodzi o Islandię, to każdy wie co potrafią po ostatnich ME. Ekipa Nigerii rozegra swój czwarty mecz towarzyski przed MŚ. Najpierw ograli w delegacji Polskę 1-0, potem u siebie ulegli Serbii 2-0 oraz Athletico Madryt 3-2.
Stawiam dziś na gospodarzy, którzy na mistrzostwa będą chcieli jechać pełni optymizmu.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: French Open (Francja), ziemna
Godzina: 17:00
Spotkanie: John Isner - Noah Rubin
Typ: 2
Kurs: 5,85
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie dwóch Amerykanów w Roland Garros. Każdy wie jakim zawodnikiem jest Isner. Gracz ten swoją grę opiera głównie na bardzo mocnym serwisie i to na kortach twardych jest najgroźniejszy. Jeżeli chodzi o korty ceglane to tutaj już mu wiedzie się gorzej, bo po prostu nie jest to zawodnik predysponowany na długie wymiany i i w tym elemencie napewno nie czuje się za dobrze i to jego największy mankament. John &quot;wali&quot; po prostu bomby ale na cegle nie zawsze się to sprawdza. Tutaj są jednak dłuższe wymiany i trzeba się dużo bardziej natrudzić aby zdobyć punkt niż na kortach twardych. Rubin z kolei w tym roku fajnie radzi sobie na cegle zarówno tej rodzimej amerykańskiej, chociaż tutaj akurat na poziomie challengerów, jak i przed tym wielkim szlemem pokazał się z dobrej strony w Genewie wygrywając kwalifikacje do turnieju głównego i w turnieju głównym odpadł w drugiej rundzie z Włochem Fogninim. Ja tutaj pogram w stronę niespodzianki i postawię na zwycięstwo młodszego i niższego tenisisty amerykańskiego. Owszem jeżeli serwis będzie działał i Isner będzie &quot;walił&quot; te swoje bomby nie wyrzucając piłki poza kort, no to raczej nie ma co liczyć na zwycięstwo Rubina ale to jest mączka i tutaj różnie może być. Myślę, że im dłużej to spotkanie będzie trwało to tym większe szanse ma Noah na sprawienie niespodzianki. Korci mnie tutaj ta niespodzianka i tak też postawię.
⛔100
 
pukon 956,8K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NB I. A Węgry
Godzina: 18.00
Spotkanie: Szolnoki Olaj - Kormend
Typ: Szolnoki -10,5pkt (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.85
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Półfinał fazy play off w lidze węgierskiej i pierwszy mecz pomiędzy drużyną Szolnoki Olaj a ekipą Kormend - rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw. Gospodarze dzisiejszego meczu po rundzie zasadniczej (główna i zwycięzców) zajęli pierwsze miejsce z bilansem 27-7, w ćwierćfinale play off pokonali Atomeromu 3-0. Goście zakończyli rundę zasadniczą na czwartej pozycji w tabeli i bilans 20-14, ćwierćfinał play off 3-2 z KTE Duna. Trochę więcej spodziewałem się w tych play off po ekipie Kormend, ale ta ćwierćfinałowa potyczka z KTE Duna, od których byli wydawało się dużo mocniejsi personalnie, trochę zmieniła ten obraz. Bardzo długo męczyli się z rywalami, którzy grali w krótkiej rotacji w dodatku bez swojego najlepszego strzelca, więc w starciu z najmocniejsza obecnie drużyną na Węgrzech Szolnoki, powinni mieć bardzo duże problemy będąc w takiej formie. Ekipa gości swój pięciomeczowy ćwierćfinał zakończyła dopiero w sobotę, nie dość, że kosztował ich sporo sił, to jeszcze tego czasu na regenerację nie znaleźli. Warto też dodać, że grają w tym sezonie najwięcej ze wszystkich zespołów na Węgrzech - liga, Puchar Węgier, FIBA Europe Cup i Alpe Adria Cup. Dzisiaj tez zagrają prawdopodobnie bez Milana Csorvasiego (9,6pkt/5,2zb) i raczej bez Andre Hollinsa (11,1pkt). Ten pierwszy zmaga się z urazem mięśniowym, natomiast Hollins już w ostatniej grze zagrał z kontuzją stopy i tylko pogłębił ten uraz. Jeżeli faktycznie nie zdołają się wykurować na dzisiejszy mecz, będzie to bardzo duże osłabienie, brak tak ważnych zawodników. Z kolei w drużynie gospodarzy wraca już do kadry David Vojvoda (15,5pkt), który opuścił dwie ostatnie gry, ale nawet bez niego radzili sobie bardzo dobrze, bardzo szybko odprawiając rywala w ćwierćfinale i te większe zachowane siły mogą być tutaj kluczowe. Handicap jest duży, ale jeżeli Szolnoki nie zlekceważą rywali, powinni mocno zaznaczyć obecną, mocną przewagę (szersza i mocniejsza kadra, mniejsze zmęczenie, brak urazów w drużynie i też własny parkiet) nad ekipą gości. Nauczeni pewnie ostatnim fatalnym dla nich sezonem, gdzie Szolnoki z mocnymi aspiracjami, odpadli już w ćwierćfinale play off, tym razem nie popełnią tego błędy i w każdym ze spotkań nie odpuszczą, a grając swoje są drużyną znacznie silniejszą.
✅85
 
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Dyscyplina: Piłka Nożna - Islandia, Úrvalsdeild
Godzina: 21:15
Spotkanie: FH Hafnarfjarðar-Fylkir
Typ: 1
Kurs:
1.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś z racji niezbyt ciekawej oferty wybrałem mecz z dalekiej Islandii, gdzie chyba najbardziej znany
(jeśli można w ogóle o islandzkim klubie tak napisać) klub z tamtego kraju - Hafnarfjordur, gra u siebie z Fylkir. Gospodarze zajęli w poprzednim sezonie 3 miejsce, dzięki czemu zagrają w kwalifikacjach do Ligi Europy w tym sezonie. W nowym sezonie ligowym póki co radzą sobie przyzwoicie, przed tym spotkaniem zajmują 3 miejsce, ale w razie ewentualnego zwycięstwa zostaną liderem. Goście z kolei wygrali drugą ligę islandzką i są w tym sezonie beniaminkiem. Po 5 kolejkach są na niezłym 8 miejscu, jednak w przypadku wygranej dziś mogą zrównać się z przeciwnikiem punktami. Mimo wszystko stawiam na Hafnarfjordur, który w poprzednim sezonie należał do ścisłej ligowej czołówki a w tym na pewno będzie chciał walczyć o mistrzostwo. W tym roku obie drużyny spotkały się już w Pucharze Ligi, gdzie niespodziewanie Fylkir wygrał u siebie 2:1. To powinna być dodatkowa motywacja dla gospodarzy, mam nadzieję, że pewnie wygrają to spotkanie.
⛔100
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Białoruś - Wyszejszaja Liha
Godz: 19:45
Spotkanie: FC Neman Grodno - FC Torpedo-BelAZ Zhodino
Typ: FC Neman Grodno
Kurs: 2.75
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Zapraszam na Białoruś gdzie w tamtejszej Wyszejszaja Liha w 9 kolejce ligowej na byłym Krasnoye Znamya Stadium o ligowe punkty zmierzą się ze sobą miejscowe Football Club Neman Grodno a w gości przyjedzie drużyna Football Club Torpedo-BelAZ Zhodino.
FC Neman Grodno w tym sezonie ligowym w swoich 8 meczach zdobyło 15 punktów co daje obecnie 4 miejsce w tabeli ligowej natomiast FC Torpedo-BelAZ Zhodino plasuje się na 7 pozycji w tabeli białoruskiej Wyszejszaja Liha ze zdobytymi 12 oczkami w swoich 8 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie zwycięstwo, 2 remisy oraz przegrana i bilans bramek 2-3 zaś goście na wyjazdach 3 remisy oraz 2 porażki z bilansem bramkowym 2-5.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy nieźle zaczęli ten sezon ligowy i moim zdaniem choć więcej oczek zdobyli na wyjazdach to w tym spotkaniu mogą w końcu po 3 latach przegranych na swoim terenie z FC Torpedo-BelAZ Zhodino mogą ich w końcu pokonać na swoim terenie gdyż jest niezła forma obecnie w zespole gospodarzy i myślę że będą zmotywowani aby utrzymać swoją pozycję w tabeli ligowej a goście na wyjazdach grają w tym sezonie ligowym słabo do tego nie potrafili wygrać w słabym u siebie Gomel, Gorodeya oraz Isloch Minsk to ja nie widzę powodu na ich korzystny wynik na terenie FC Neman Grodno i moim zdaniem to gospodarze dopiszą sobie do tabeli ligowej kolejne 3 oczka.
✅175
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Islandia,
Godzina: 21:15
Spotkanie: FH Hafnarfjarðar-Fylkir
Typ: Gospodarze wygrają obie polowy
Kurs: 4,90

Bukmacher: Unibet
Analiza: Gospodarze to zdecydowany faworyt tego spotkania, zarówno według mnie jak i bukmacherów. Sama pozycja w tabeli już mówi co nieco, rywalizacja 3 z 8 drużyną ligi, warto zauważyć, że w przypadku zwycięstwa Hafnarfjarðar wskoczą oni na pierwsze miejsce w tabeli, co powinno dodawać skrzydeł gospodarzom. Kolejna sprawa to ich dzisiejszy przeciwnik, Fylkir na wyjazdach gra bardzo przeciętnie, ostatnie zwycięstwo odniesione pod koniec lutego z totalnym outsiderem tamtej grupy, co warte odnotowania obrona gości nie należy do najbardziej skutecznych, regularnie na wyjazdach tracą 2 i więcej bramek. Osobiście uznam każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy za sporą sensacje, licze na chęć zajęcia pierwszego miejsca w tabeli a także aktywny udział w meczu Stevena Lennona - najskuteczniejszego gracza Hafnarfjarðar. Moim zdaniem, Hafnarfjarðar jedyna wątpliwość dotyczy wyniku I polowy, jednak moim zdaniem Hafnarfjarðar już od początku będzie dążyło do zapewnienia sobie bramkowej przewagi.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom