>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia 28.06.2011 (wtorek)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 28 czerwca




Typy podajemy według wzoru:


Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. LM
Spotkanie: Tre Fiori - Valletta FC
Typ: Valletta FC (-1)
Kurs: 1,80
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Pojedynek mistrzów krajów z odpowiednio 203 i 160 miejsca w rankingu FIFA. Jak wiadomo dla piłkarzy z San Marino piłka to tylko hobby, ale dzięki niemu mogą pokazać się w rozgrywkach międzynarodowych. W poprzednim roku piłkarze Tre Fiori przegrali w 1 rundzie el. LM po rzutach karnych z równie słabym UE Sant Julia z Andorry. Natomiast jak pamiętamy piłkarze z Malty napsuli mnóstwo krwi chorzowskiemu Ruchowi, remisując 1:1 u siebie i 0:0 na wyjeździe. W kadrze gospodarzy jest 12 anonimowych Włochów i tylko jednego reprezentant San Marino, dla porównania w drużynie gości mamy sześciu piłkarzy reprezentacji Malty. Gwiazdą drużyny Valletty jest mający na koncie mistrzostwo Australii brazylijski pomocnik Denni, zdobywca 11 goli w poprzednim sezonie. Dużym wzmocnieniem powinien być też transfer Nigeryjczyka Effionga, króla strzelców BOV Premier League z poprzedniego sezonu. Podsumowując moje krótkie przybliżenie sylwetek obu drużyn, goście nie powinni mieć problemów z odniesieniem zwycięstwa w jutrzejszym meczu. Piłkarzom z San Marino ambicji z pewnością nie zabraknie, ale jak to zazwyczaj bywa i kilka razy dane mi było zobaczyć, w drugiej połowie zdecydowanie opadają z sił i to kilkukrotnie powinni wykorzystać mistrzowie Malty.
✅80
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
WIMBLEDON ????
Spotkanie: Sabine Lisicki - Marion Bartoli
Typ: 2:0 Lisicki
Kurs: 3,30
Buk: Bet-at-home
Na kortach Wimbledonu mamy już ćwierćfinały, ja postanowiłem wziąć na oko spotkanie pomiędzy Niemką Lisicki a Francuzką Bartoli. Sabina to niewątpliwie objawienie tego turnieju. Gra rewelacyjnie, widać że trawa jej leży. Turniej w Birmingham przed Wimbledonem wygrała bez straty seta, a tutaj udało sie jej już pokonać Na Li, oraz Cetkovską, która także spisywała się nieźle i wyeliminowała Radwańską. Bartoli nie prezentuje jakiejś nadzwyczajnej gry. Do tej pory pokonała Williams bez formy, oraz Pennettę i Dominguez Lino, obie po trzech ciężkich setach. W bezpośrednich pojedynkach 2:1 dla Niemki z polskimi korzeniami, chociaż trzy lata temu na Wimbledonie to Bartoli była górą. Przyszedł zatem czas na rewanż, liczę na zwycięstwo Sabiny w dwóch setach. Dodam jeszcze że w wyżej wspomnianych trzech meczach za kazdym razem były grane dwa sety.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chr1s 2

chr1s

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon - Panie
Spotkanie: Petra Kvitova - Tsvetana Pironkova
Typ: Tsvetana Pironkova ( + 1,5 seta )
Kurs: 1,90
Bukmacher: Expekt
Na dzisiaj wybrałem ciekawie zapowiadające się spotkanie Czesko - Bułgarskie . Nie od dzisiaj wiadomo że Czeszki grają świetnie na nawierzchniach trawiastych , Kvitova w swoim ostatnim meczu bardzo gładko pokonała Belgijkę Wickermeyer 6-0 6-2 , ale umówmy się że nie trafiła na rywalkę z najwyższej pułki , w ogóle cała droga Czeszki do ćwierćfinału nie była aż tak wymagająca . Przeciwnie natomiast Pironkova , wszystkie cztery rundy przeszła bez straty seta , w tym w dwóch rundach pokonała Zvonarev&#39;ą i V. Williams - miała bardziej utytułowane rywalki a mimo to poszło jej gładko . Do tego Pironkova jak narazie przentowała lepszy - równy serwis - i to właśnie ten aspekt gry zadecyduje - jeśli serwis Kvitovej , który powinna jeszcze poprawić się nie zmieni to Pironkova nie będzie mieć problemów z urwaniem choćby jednego seta .
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Piłka nożna, Szwecja 1. Division Norra
IFK Luleå - Bodens BK
Typ: Lulea
Kurs: 2,10
bet-at-home
W dniu dzisiejszym ponownie wybrałem spotkanie z Ligi Szwedzkiej. Lulea na swoim obiekcie podejmie graczy z Bodens. Ja jestem przekonany że wygrają gospodarze. Zajmują oni obecnie jedenaste miejsce w tabeli. Tuż nad strefą spadkową. Od strefy spadkowej dzieli ich aż pięć punktów i jest to znakomity moment aby się od niej jeszcze bardziej oddalić. Na swoim obiekcie potrafili wygrać z Frej i Hammarby czyli zespołami w strefie spadkowej podobnie jak ich dzisiejszy rywal. Bodens zajmuje w tabeli przed ostatnie miejsce i zgromadziło ledwie szść punktów w dziesięciu spotkaniach. Na wyjeździe gra gorzej niż słabo. Nie zgromadzili ani jednego punkciku w pięciu meczach. Stracili najwięcej bramek w lidze w meczach wyjazdowych. Ogólnie tracą najwięcej bramek ich defensywa jest dziurawa jak ser szwajcarski. We wszystkich dziesięciu kolejkach stracili dwadzieścia dwie bramki co daje średnią ponad dwie na mecz. Przy strzelonych ledwie dwóch na wyjazdach niemają raczej szans z dzisiejszym rywalem.
⛔100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis (challenger)
Spotkanie: Jerzy Janowicz vs Filippo Volandri
Typ: 1
Kurs: 3,55
Buk: Bwin
Data/godzina rozpoczęcia: 28-06-2011/11-00
Analiza:
Dziś rozpoczynają się zmagania challengerowe w pierwszej rundzie turnieju w Turynie. Turniej będzie rozgrywany na nawierzchni ceglastej. Wystąpi w nim czterech zawodników z pierwszej setki rankingowej. Zwycięzca wygra € 12,250 oraz 110 punktów turniejowych. Włoch Volandri jest rozstawiony z trójką. Jest faworytem do zwycięstwa, choc uważam, ż Polak jest w stanie powalczyc. Janowicz w kwalifikacjach do Wimbledonu był bliski sprawienia niespodzianki i awansu do turnieju głównego. Było tak bardzo blisko, ale jednak czegoś zabrakło. Początkowo pokonał wyżej notowanego Marsela Ihnana po zaciętym boju, by w następnej rundzie trafic na zawodnika gospodarzy uczęstniczącego w tych kwlaifikachach z ,,dziką&#39;&#39; kartą Olivera Goldinga. W pierwszym secie Jerzy miał trochę problemów, wygrał ostatecznie w tie-breaku, ale już w drugim secie rywal nie miał zbyt dużo do mówienia, i wygrał zaledwie jednego gema. Ostatnie spotkanie kwalifikacyjne z Austriakiem Fischerem mogło stac się przepustką do turnieju głównego. Jednak po pięciosetowym boju, przerywanym przez deszcz Polak przegrał. Od tej przegranej miał sporo czasu na przygotowanie się do włoskiego turnieju. Wcześniej przed kwalifikacjami do Wimbledonu grał na cegle, gdzie w Furth dotarł do cweircfinału, natomiast no może w słabo obstawionym turnieju w Katowicach dotarł do półfinału. Największym atutem Polaka jest mocne uderzenie, i jeżeli wszystko będzie dziś dobrze funkcjonowało jestem zdania, że Janowicz może sprawic niespodziankę. Włoch jak na zajmowaną dobrą pozycję w światowym rankingu (jest 81) nie musi startowac w kwalifikacjach nawet do tych dużych imprez. Z Wimbledonu odpadł już w pierwszej rundzie. Nie miał zbyt dużo do powiedzenia w spotkaniu z Czechem Berdychem. Wcześniej grał jeszcze w Hertogenbosch, ale jego wynik w tamtym turnieju jest mało znany, gdyż skupimy się na jego osiągnięciach na cegle w poprzednich tygodniach. Jak można zaobserwowac nawet w starciach z niżej notowanymi rywalami musiał uznac ich wyższosc. Było tak chociażby podczas French Open, gdzie w pierwszej rundzie grał z Arnaudem Clementem. Wygrał zaledwie jednego seta. Sądzę, że jeżeli Polak ustrzeże się błędów wyeliminuje wyżej notowanego rywala-powodzenia
⛔100
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon - Panie
Spotkanie: Petra Kvitova - Tsvetana Pironkova
Typ: Tsvetana Pironkova wygra 2:0
Kurs: 5,50
Bukmacher: expekt
Zdania co do tego ćwierćfinału są podzielone, jedni twierdzą że Kvitova ma super formę i rozniesie Pirionkovą, a drudzy, że to właśnie Bułgarka doznała olśnienia na ten wielkoszlemowy turniej i po kolei rozklepuje faworytki. Ja należę do tej drugiej grupy i myślę, że marsz po finał w Londynie nie zakończy w dzisiejszym spotkaniu i po zwycięstwach nad Zvonarevą i V.Williams nie spocznie na laurach. Passa Kvitovej nie robi na mnie najmniejszego wrażenia, a nawet można powiedzieć iż potwierdza swoją słabość, bo ostatnie turnieje kończy w piątej rundzie, a przypominam, że ćwierć finał Wimbledonu to piąta runda. Reasumując według mnie wygra Pironkova, a mało tego osiągnie kolejny znakomity wynik jakim bez wątpienia jest wygrana 2:0 nad Petrą.
⛔100
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon, Londyn
Spotkanie: Petra Kvitova - Tsvetana Pironkova
Typ: Tsvetana Pironkova
Kurs: 3.85
Bukmacher: SportingBet
Analiza:
W cwiercfinale Wielkoszlemowego Wimbledonu spotkają się Czeszka Petra Kvitova oraz Bułgarka Tsvetana Pironkova. Moim zdaniem kurs na Pironkovą to spore value - to jest w końcu cwiercfinał, wiec słabych zawodniczek już nie ma. A przecież Bułgarka na swojej drodze do 1/4 finału pokonała takie zawodniczki jak: Vera Zvonariewa oraz Venus Williams - i to bez straty seta!!! Natomiast Czeszka Kvitova, która jest zdecydowaną faworytką bukmacherów dotarła do cwiercinału pokonując takie firmy jak... A no właśnie poza Belgijką Wickmayer nie miała na swojej drodze zbyt wymagającej rywalki. Mimo wszystko tak samo jak Pironkova na razie nie straciła seta w Wimbledonie AD 2011!! Tak więc dzisiaj dojdzie do spotkania dwóch rozpędzonych zawodniczek. Obie tenisistki są bardzo młode, ale już doświadczone, obie mają świetne warunki fizyczne do gry w tenisa - powyżej 180cm wzrostu oraz proponują agresywny styl gry oparty na dobrym serwisie, mocnym forehandzie oraz ciągłym wywieraniu presji ofensywną grą zaraz zza linii końcowej. Moim zdaniem kurs na Pironkovą jest sporym zaskoczeniem in plus - więc korzystam z niego i czekam na bezpośrednią transmisję z kortu nr 1 - już od godziny 14:00

W meczu dwóch znakomicie grających zawodniczek, przewiduję zwycięstwo starszej Bułgarki Pironkovej.
⛔100
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon - Panie
Spotkanie: M. Bartoli vs S. Lisicki
Typ: M. Bartoli
Kurs: 2,030
Bukmacher: PinnacleSports

Moją dzisiejszą propozycję już wczoraj zamieszczałem w dziale tenis...Dziś pozwolę sobie wkleić dwie moje opinie na temat tego meczu..
Po tym co dzisiaj Marion Bartoli pokazała w meczu z Sereną nie mam absolutnie zadnych złudzeń co do jutrzejszego meczu z Sabine Lisicki..Zdecydowanie wolałbym widzieć w półfinale jedną z moich ulubionych tenisistek czyli Sabine, ale to jest bardzo mało prawdopodobne...A jako, ze jakimś cudem w tej chwili to Niemka jest faworytką u bukmacherów więc bez wahania zagrywam na Francuzkę po tym niesamowitym kursie..
Jeśli chodzi o Bartoli to w dzisiejszym meczu pokazała, że jest graczem kompletnym i niezwykle dojrzałym..Największym jej mankamentem był słaby drugi serwis bezlitosnie wykorzystywany przez Williams..Ale nadrabiała zdecydowanie kondycją i ambicją..Lisicki nie zagra niczego wiecej niż Serena, czyli głownie mocny serwis i po kątach..A nie ma takiej piłki do której Bartoli nie zdązy bądź odpuści..
Jestem przekonany, że jutrzejszy mecz wygra ta co będzie wiecej i szybciej biegała po korcie...I nie mam najmniejszych złudzeń, że będzie to panna, która tak dziwnie podryguje przy serwisie..
a także..
Sposob gry Marion Bartoli nie lezy innym zawodniczkom, nawet tym z atomowym jak na WTA serwisem..Najlepszym przykladem jest S.Williams i S.Stosur..Lisicki gra podobnie i podobnie skonczy..Na Francuzke potrzeba kogos w stylu naszej Radwanskiej tyle, ze z lepszym serwem..Bo ganianie Marion od lewej do prawej na nic sie nie zda..Ona przebije 20 pilek w wymianie a i tak na &quot;ostatnich nogach&quot; pusci dwudziesta pierwsza albo po linii albo po takim kacie ze Lisickiej sie odechce..Ponadto psychika zawodniczek..Marion nie wykorzystala dzis 4 pilek meczowych..i to ja zmobilizowalo jeszcze bardziej..za piatym razem sie udalo..wyobrazcie sobie Sabine..jak dla mnie to tlukla by na sile, w wyniku czego w cwiercfinale mielibysmy Serene..
Uwazam, ze dzis skoro kurs na Francuzke jest pow 2,0 warto grac na nia, a jutro na zywo sie okaze czy warto skontrowac..
powodzenia..
I jeszcze jedno..
Styl gry Marion kojarzy mi sie z Kimiko Date Krumm..brzydki..i taki nijaki..czegos mi tam brakuje..Jak pamietamy z Kimiko Venus Williams miala droge przez meke..Widzialem rowniez mecz Lisicki - Krumm w Birmingham wygrany przez Niemke 2;0, ale rownie dobrze moglo byc 0:2
Edit: Panowie mam wielka prosbe..czytam Wasze posty..i na Boga..francuSki to moze byc seks lub ser..Marion Bartoli jest FrancuZka..bo az oczy bola..bez urazy....
Przed zagraniem zapraszam do działu Tenis w celu poznania opinii innych na temat tego meczu..
Raz jeszcze powodzenia..
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
4 96

46ckm

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- Wimbledon 2011
Spotkanie: Lisicki - Bartoli
Typ: 2-1 Lisicki (Dokładny wynik)
Kurs: 4.65
Bukmacher: Unibet
Dziś o godzinie 14 na korcie centralnym w Wimbledonie dojdzie do spotkania 1/4 finału kobiet pomiędzy Niemką polskiego pochodzenia Sabine Lisicki a tenisistką z Francji rozstawioną z numerem 9 Marion Bartoli. Obie panie idą przez turniej jak burza pokonując co i rusz jakąś tenisistkę z pierwszej dziesiątki rankingu WTA. I tak np. Niemka pokonała już tutaj między innymi finalistkę Australian Open i zwyciężczynię Rolanda Garrosa Chinkę Na Li natomiast Francuzka ograła Serenę Williams. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi jak do tej pory Lisicki 2-1 a ostatnie spotkanie miało miejsce w tym roku na kortach ziemnych w Charleston gdzie lepszą okazała się Sabine wygrywając w dwóch setach. Powinno to być dzisiaj szalenie wyrównane i zacięte spotkanie i o wyniku najprawdopodobniej zadecyduje forma dnia ja stawiam na zwycięstwo &quot;naszej&quot; po trzysetowej wojnie.
✅365
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Liga, Data i godzina: 28.06.2011 14-00
Spotkanie: Bartoli- Lisicki
Typ: 2-0
Kurs: 3,55
Bukmacher: Pinnacle

Analiza
Dziś w spotkaniu cwiercfinalowym turnieju na trawiastych kortach Wimbledonu Francuzka Marion Bartoli zagra z Niemka Sabina Lisicki. Obydwie te panie w ostatnich tygodniach sa w swietnej dyspozycji. Warto wspomniec ze obie nie przegraly jeszcze ani jednego meczu w tym sezonie na trawiastych kortach,niestety dzis jedna bedzie musiala zaznac wreszcie gorycz porazki. Lisicki wygrala silnie obsadzony turniej w Birmiingham, natomiast Bartoli wygrala jeszcze silniejszy turniej w Eastbourne. Obie panie spotkaly sie juz raz ze soba na trawie, bylo to trzy lata temu na Wimbledonie. Wtedy zdecydowanie gora byla Francuzka, dzis tez przewiduje taki wynik. Widać ze Bartoli potrafi grać z zawodniczkami ktore lupią lupią i lupią a taka wlasnie jest Niemka. Lisicki dlugo nie zastanawia sie nad uderzeniem, gra jak najmocniej jak potrafi, nic nie kalkuluje. Francuzka natomiast jest wlasnie taka zawodniczka, ktora sila przeciwniczki potrafi zabiegac ja po korcie. Williams przeciez ma podobna charakterystyke co Lisicki i Bartoli nie miala z nia zadnych problemow. Podobnie z Azarenka,Stosur czy kvitova w Eastbourne. Sadze ze Niemka moze dzis sie rowniez troche spalic psychicznie. Dla niej to juz i tak olbrzymi sukces. Nie sadze aby Bartoli miala dzis klopoty ze zwyciestwem.
⛔100
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon - Panie
Spotkanie: Petra Kvitova - Tsvetana Pironkova
Typ: Tsvetana Pironkova wygra pierwszego seta i wygra mecz
Kurs: 4.00
Bukmacher: b365
Pironkova idzie jak burza w tym turnieju ogrywa wszystkie zawodniczki 2:0 nie dajac im ugrac wiecej niz 4 gemy na set mysle ze nie inaczej bedzie i dzisiaj gdyz zwyciestwa nad takimi zawodniczkami jak WIlliams czy Zvonareva naprawde napalawaja optymizmen chociaz Kcitova jest 8 w rankignu i rowniez idzie jak burza przez ten turniej to mysle ze dzisiaj Bulgarka jest w stanie ja zatrzymac gdyz Kvitova miala duzo mniej wymagajace rywalki
27.06. Kvitova P. - Wickmayer Y. R16 6-0, 6-2 1.31 3.42
24.06. Kvitova P. - Vinci R. 3R 6-3, 6-3 1.26 3.80
22.06. Kvitova P. - Keothavong A. 2R 6-2, 6-1 1.05 9.74
21.06. Kvitova P. - Glatch A. 1R 6-2, 6-2 1.06 8.36
Tsvetlana gra jak w euforii i powtryenie wzniku y yesylorocznego wimbledonu jest bardzo blisko i mysle ze dzis sie wydarzy to na co licza wszyscy bulgarzy. Chcialbym jeszcze na koniec przypomniec dokonania mojej faworytki:
27.06. Pironkova T. - Williams V. R16 6-2, 6-3 2.80 1.42
24.06. Pironkova T. - Zvonareva V.3R 6-2, 6-3 3.28 1.33
22.06. Pironkova T. - Martic P. 2R 6-1, 6-4 1.47 2.63
21.06. Pironkova T. - Giorgi C. 1R 6-2, 6-1
do uzupelniena dodaje wczorajsza analize :
POwiedzmy sobie szczerze dla mnie niespodzianka bedzie jak Pironkova tego spotkania nie wygra gdyz to ona jest teraz w super formie gromi swoej wyzej notowane rywalki nie dajac im wiele do powiedzienia. Dziewczyn troszke mi przypomina Roberta Kranca ktory caly sezon nic nie skacze przygotowujac sie do ostatnich zawodow pucharu swiata w Planicy i tam osiaga super wyniki. Podobnie jest z bulgarka caly rok nie zachwyca a przychodzi wimbledon i przezywa ona niesamowita metamorfoze czuje sie jakby grala u sibeie zamyka oczy i idzie przed siebei jak burza. Przypomne ze w ubieglym roku doszla do polfinalu tego turnieju:
24.06. Pironkova T. - Zvonareva V. 3R 6-2, 6-3
22.06. Pironkova T. - Martic P. 2R 6-1, 6-4
21.06. Pironkova T. - Giorgi C. 1R 6-2, 6-1
z Kolei Williams nie ma co tutaj sie oszukiwac najlepsze lata ma juz za soba a teraz forma tez nie zachwyca i to ze znalazla sie w 4R to jak dla mnie jest max mozliwosci tej zawodniczki na dzien dzisiejszy i wydaje mi sie ze moje prorckie mysle tez zostana spelnione dzisiaj. Uwazam ze ten mecz bedzie przebiegal podobnie jak rok temu kiedy to Tsvetlana dala ugarac Venus zaledwie 5 gemow. Wyniki Williams pokazuja ze chyba z Pironkova nie ma na co za wiele liczyc:
24.06. Williams V. - Martinez M. 3R 6-0, 6-2
22.06. Williams V. - Date K. 2R 6-76, 6-3, 8-6
20.06. Williams V. - Amanmuradova A. 1R 6-3, 6-1
nie ma co opisywac meczow z Martinez i Amanmuradova bo wraznie mialem ze WIlliams jakby nawet za 10 lat wziel rakiete do reki to i tak by nie miala problemow z ich pokonaniem i mimo ze nie sa to najslabsze zawodniczki to jednak tutaj kompletnie nie graly tego co potrafia juz mecz z japonka ktora wyszla bez zadnych kompleksow pokazal ze mozna z nia grac i nawet wygrac lecz zabraklo jej troche zimnej krwi i wyrachowania tenisowego.
Podsumowujac uwazam ze bedzie to ciekawe spotkanie ale jednak sklaniam sie ku Pironkovej gdyz jest ona w grze przygotowala sie specjalnie do Wimbledonu i jej forma jest w tym momencie na samej gorze sinusoidy&gt; Williams z kolei po przerwie dopiero wraca do dyspozycji sprzed lat i wydaje mi sie ze wiekowa zawodniczka dzisiaj nie pokaze zbyt wiele choc na jej korzysc dzialala jednodniowa przerwa w Wimbledonie.
⛔100
 
robel 153

robel

Użytkownik
No dzisiaj z typem mnie wycykaliście ???? ???? , ale podam jeszcze jedne typ na dziś.
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Dominika Cibulkova - Maria Sharapova
Typ: 1
Kurs: 4.00
Buk: bet365

Analiza:

Spotkanie pomiędzy 6 i 24 rakietą świata. Maria Sharapova w tym roku spisuje się bardzo dobrze m. in półfinał RG&#39;s przegrany z triumfatorką Na Li, finał w Rzymie, przegrany finał z Azarenką w Miami. Jak wiadomo na trawie Rosjanka czuje się świetnie. Bilans spotkań na tej nawierzchni to 63/12. Warto zaznaczyć że Sharapova wygrała już Wimbledon 8 lat temu, potem była jeszcze 2 półfinałach.
Cebula takich osiągnięć &quot;jeszcze&quot; nie ma, ale w tym roku pokazał że na trawie grać potrafi. Bilans meczy na trawie to 13/8 z czego w tym roku 7/1. W tym roku w Hertogenbosch doszła do półfinału pokonując po drodze Halep, Kuznetsova, przegrała z Vinci ale raczej ze zmęczenia(ćwierćfinal dogrywała tego samego dnia), na kortach Wimbledońskich pokonała już Julie Goerges, i numer 1 Wozniacki.
W drodze do ćwierćfinału Sharapova nie pokonała nikogo znaczącego w przeciwieństwie do Cebuli. Bilans bezpośrednich spotkań wynosi 2:2 z czego 2 ostatnie spotkania wygrała właśnie Dominika, w tym ;w tym roku w Madrycie. Według mnie kurs 4.0 to gruba przesada więc warto zagrać.
⛔100
 
D 24

danio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Spotkania Towarzyskie
Spotkanie: Ried-Sparta Praga Ilość goli
Typ: więcej niż 2,5
Kurs: 2,05
Bukmacher: bet365
Czas: rozpoczęcia: 18:30
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 18:30 zostanie rozegrane spotkanie towarzyskie pomiędzy Austriacką drużyną Ried a Czeskim Klubem Sparta Praga.Obie drużyny przygotowują się do sezonu,jak dotąd Ried rozegrało jedno spotkanie towarzyskie a Sparta 2 spotkania:
Ried-Slovan 1-1
Sparta-Dniepro 1-1
Sparta-1860 Munchen 0-2
Jak widać Sparta nie popisała się zbytnio w meczach towarzyskich.Trenerzy będą trenować formacje różnego rodzaju i testować swoich piłkarzy.Zainicjować to może dużą ilością bramek,tym bardziej że drużyna Ried od 22.05 ani razu nie przekroczyła w żadnym meczu +2,5 w ilości bramek(Sparta od dwóch meczy nie było +2,5).Mecz ten może być ciekawym widowiskiem dla kibiców,ponieważ jedna i druga drużyna będzie chciała strzelić kilka bramek,a nowi piłkarze będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony trenerom.Typuje ilość bramek więcej niż 2,5.
✅105
 
M 13

maak

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Premier League, Irlandia, 20:45
Bray Wanderers – Dundalk FC
Typ: powyżej 2,5 bramki
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bwin


Dzisiaj dokończenie 20. kolejki irlandzkiej Premier League. O 20:45 spotkają się drużyny Bray Wanderers oraz Dundalk FC. Obie ekipy prezentują podobny poziom piłkarski o czym świadczy nawet pozycja w tabeli obu zespołów. Bray jest 6 z 31 punktami na koncie, natomiast Dundalk 10 z 29 punktami. Trudno w tym meczu wskazać faworyta. Jednak warto się pokusić o typ na powyżej 2,5 bramki. Dundalk w ostatniej kolejce pokonał aż 6:1 Galway United. Wcześniej spotkania dzisiejszych gości kończyły się następującymi wynikami: 2:2, 1:2, 1:2 oraz 4:1. Bray oprócz ostatniej porażki 0:1 z liderem rozgrywek St. Patricks również notował ostatnio overowe wyniki. Dzisiejsi gospodarze przegrali 1:2 z Bohemians oraz wygrali 3:0 z Galway United oraz 3:1 z Youghal. Myślę, że w dzisiejszym spotkaniu zobaczymy więcej niż tylko 2 bramki.
✅105
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Bray - Dundalk
Typ: Bray wygra do zera
Kurs: 4.55
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dziś w lidze Irlandzkiej odbędzie się jedno spotkanie: Bray - Dundalk. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 20:45. Gospodarze to zespół Bray, 6 drużyna ligi ma na swoim koncie 31 punktów oraz stosunek bramkowy wynoszący 22:18. W ostatnich 5 spotkaniach ligoywch zdobyli 9 punktów: 3 zwycięstw oraz 2 remisy. Kolejne wynik to: 1:0, 0:1, 3:0, 1:2 oraz 0:1. W ostatnich 5 spotkniach domowych zdobyli 9 punktów: 3 zwycięstwa oraz 2 porażki. Ogólnie na własnym stadionie 4 zwycięstwa, 1 remis oraz 4 porażki. Ich rywale to Dundalk, zespół ten w ligowej tabeli plasuje się na pozycji 7 mając na swoim koncie 29 punktów oraz stosunek bramkowy wynoszący 30:22. W ostatnich 5 spotkaniach ligowych zespół ten zdobył 4 punkty: 1 zwycięstwo , 1 remis i aż 3 porażki. Kolejne wyniki to: 0:1, 1:2, 1:2, 2:2 oraz 6:1. Ogólnie na wyjeździe grają tak samo jak Bray u siebie, 4 zwycięstwa, 1 remis i 4 porażki. Czuje, ze może być wyrównany mecz i remis, a nawet każda z drużyn może wygrać. Jednak przewaga własnego boiska to zawsze jakiś plus dla gospodarzy, a przy takim wysokim kursie aż grzech nie zagrać na gospodarzy.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom