>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.06.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 28. Czerwca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Puchar Konfederacji
Godz: 20:00
Spotkanie Portugalia-Chile
Typ: Portugalia wygra dokładnie 1 golem
Kurs 3.90
Buk Unibet
Analiza: Półfinałowe spotkanie w ramach pucharu konfederacji rozgrywanego w Rosji. Portugalia zmierzy się w nim z zespołem z Chile. Portugalczycy są delikatnym faworytem do awansu do finału, w grupie zajęli 1 pozycję z 7 punktami na swoim koncie, od Meksyku byli lepsi tylko różnicą bramek w bezpośrednim pojedynku padł remis po 2, poza tym Portugalia ograła gospodarza turnieju Rosję i wysoko pokonała Nową Zelandię . Chile natomiast w swojej grupie zajęło 2 pozycję za zespołem Niemiec zdobyło w grupie 5 oczek wygrało spotkanie z Kamerunem następnie podzieliło się punktami z Niemcami oraz Australią. Ogólnie to spotkanie zapowiada nam się bardzo ciekawie bowiem moim zdaniem z takim potencjałem ofensywnym w tym meczu co najmniej 2 bramki powinniśmy zobaczyć, przecież gwizdy obu ekip Sanches oraz Ronaldo sami potrafią rozstrzygnąć o losach spotkania na korzyść swojej reprezentacji. W ostatnich latach obie ekipy spotykały się ze sobą tylko 1 raz gdzie padł remis po 1 . Ja uważam że w tym meczu obie ekipy bramki strzelą a zespołem o jednego gola lepszym okażę się drużyna Portugalii, stawiam na dokładny wynik 2;1 po końcowym gwizdku sędziego.
⛔100
 
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 3:40
Spotkanie: St. Louis Cardinals (Martines) u Arizona D-backs (Walker)
Typ: over 9
Kurs: 1.91
Bukmacher: LVBET.pl
Pitcherzy w tym meczy na 1 rzut oka wyglądaja nieźle, ale kiedy się przyjrzeć Martinez z St Louis na wyjazdach jest dużo gorszy niż u siebie i ma ERA 4.29 i bilans 2-5 co znaczy, że oddaje sporo pkt., a Walker z Arizony to gracz, który ma ERA na poziomie 3.43, ale warto zwrócić uwage na to, że u siebie tylko 4.56, więc on dużo lepiej czuje się na wyjazdach. Do tego dochodzi, iż obie drużyny są jednak overowe, warunki są ofensywne, mocny wiatr na zapole, a ball park jeden z bardziej ofensywnych w lidze. Wydaje się, że linia całkiem niska, a i tak poszła w góre w stosunku do tego co było rano. Polecam
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
N 0

norekwin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety
Godzina: 19:00
Spotkanie: Djurgarden K-Örebro K
Typ: Djurgarden Win
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Analiza ???? rużyna Djurgarden złapała ostatnio wiatr w żagle wygrywając 3 spotkanie z rzędu tak że na swoim boisku od trzech spotkań nie straciły żadnego punktu. Przyjedzie do nich drużyna zajmująca ostatnie miejsce. Orebro od 6 spotkań nie wygrało na wyjeździe.
⛔100
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - USA, MLB
Godzina: 04:10
Spotkanie: Seattle Mariners - Philadelphia Phillies
Typ: Philadelphia Phillies
Kurs: 2.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Według mnie zdecydowanego faworyta tu nie ma, a kurs na Phillies bardzo zachęcający. Mimo tego, że odnośnie całego sezonu drużyna Mariners jest lepsza, to widzę tu potencjał na niespodziankę. Patrząc na starting pitcherów to przewagę dałbym Phillies. Aaron Nola ma bardzo dobry Czerwiec, co prawda na 4 starty 2 wygrał i 2 przegrał, ale w trzech z tych meczy nie wpuścił więcej niż 3 runy. Jego ERA w tym miesiącu wynosi całkiem niezłe 3.42. Po drugiej stronie stanie James Paxton, który ciągle szuka formy z początku sezonu. Z ostatnich czterech startów wygrał tylko 1, w każdym z nich wpuścił przynajmniej 3 runy. ERA czerwcowe na poziomie 8.50 na pewno nie napawa fanów Mariners optymizmem. Wszystkim grającym życzę powodzenia!
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
paaaaatryk 56

paaaaatryk

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Puchar Konfederacji
Godz: 20:00
Spotkanie Portugalia-Chile
Typ: Portugalia wygra
Kurs 2.4
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Wybrałem mecz Portugalia z Chile. Stawiam na Portugalie, przede wszystkim że mają najlepszy zespół według mnie w tym turnieju. Ronaldo jest w gazie a mając do dyspozycji takich zawodników jak Nani czy Quaresma, to powinni ten mecz wygrać. Portugalia w sumie tylko pierwsze mecz zawaliła z Meksykiem ale uważam że tam odpuścili trochę może dlatego, Z Rosją wygrali praktycznie bardzo małym nakładem sił bo bramce Ronaldo przyspieszali tylko wtedy kiedy musieli. A z Nową Zelandia to już była po prostu zabawa. Co do Chile oglądając ich mecze na tym turnieju to oni praktycznie w każdym meczu się męczyli z Kamerunem wygrana w końcówce , z Niemcami remis. Choć mozna powidzec przeciez to są Niemcy, ale zespół Niemiecki bardzo osłabiony. No i ostatniu mecz z Austarali to też nie wyglądało pieknie. Uważam że Portugalia zagra jak z Rosją, bedą próbowali szybko strzelićbramke i potem przyscikać tylko wtedy kiedy bedzie potrzeba. Według mnie pewna wygrana Portugali z gole Ronaldo.
⛔100
 
S 5

sajson11

Użytkownik
Dyscyplina: Esport, League of Legends-LCK
Godzina: 10:00
Spotkanie: SAMSUNG GALAXY - LONGZHU GAMING
Typ: 1
Kurs: 1.48
Bukmacher: Unibet
Analiza:Witam na dzisiejszy dzień wybrałem mecz Ligi Koreańskiej, bój stoczy drużyna Samsung Galaxy która ma na swoim koncie 7 wygranych i 1 przegrana, lepsi są od nich tylko SK Telecom T1 których mogą dogonić poprzez wygraniu meczu z Longzhu Gaming. Druyżna ta ma bilans 6-2, polegli zaskakująco na Jin Air Green Wings oraz na SK T1 co już nikogo nie dziwi. Dałem tutaj swój typ na Samsung Galaxy ze względu na to że pomimo że początkową fazę gry mogą znacznie przegrywać to i tak w pewnym momencie wywrócą to do góry nogami, czego drużyna Longzhu Gaming już nie jest w stanie zrobić bynajmniej na drużyna Samsung. Jedynym zagrożeniem dla drużyny Samsung jest mid laner &quot;BDD&quot; który w tych rozgrywkach ma niesamowite KDA ratio, lecz reszta jego drużyny daleko w tyle. Liczę tu na wynik 2:0 dla Samsung Gaming co warto też spróbować pójść tą stronę gdyż kurs wynosi 2.55 więc można się pokusić, ewentualnie może być 2:1 dla SSG po przegranej 1 mapie.
✅48
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
makelele83 163

makelele83

Weteran
Dyscyplina: Piłka nożna - Wietnam - V-League
Godz: 13:00
Spotkanie: Than Quang Ninh - Khanh Hoa
Typ: 2
Kurs: 3.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ze względu na ubogą dzisiejszą ofertę musiałem trochę powertować, by znaleźć takie cudeńko. Otóż przenoszę Was dziś na Daleki Wschód, do najwyższej klasy rozgrywkowej Wietnamu. Od razu zaznaczę, że nie jestem znawcą tej ligi, opierałem się wyłącznie na tabeli
i statystykach. Goście prowadzą w tabeli, jeśli chodzi o spotkania wyjazdowe (4-2-0), a więc jeszcze nie przegrali. Gospodarze z kolei dość dobrze grają u siebie (4-1-1), to się trochę jakby zazębia - jednak liczę na zespół Khanh Hoa, który jest w tabeli wyżej i że podtrzyma zwycięską passę na wyjazdach. Powiem szczerze, że typ dosyć ryzykowny, mimo tego spróbuję i postawię parę drobnych.
⛔100
 
stanley-63 780,3K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Towarzyskie
Godzina 10:00
Spotkanie : Zagłębie Sosnowiec : GKS Tychy
Typ : GKS Tychy
Kurs : 4.00
Bukmacher : Unibet
Myślę że warto za drobne spróbować dziś pograć w stronę GKS Tychy , obie ekipy przygotowują się do nowego sezonu i mają już po jednym meczu rozegranym i tak gospodarze czyli piłkarze Zagłębia rywalizowały z Sarmacją Będzin i wygrali 2:1 natomiast jak na mnie większe wrażenie wywarło zwycięstwo Tyszan z Piastem i to aż 3:0 , dzisiejszy mecz pomimo tytułu &quot; towarzyski &quot; wcale taki chyba nie będzie gdyż wiadomo od wieków że rywalizacja Zagłębia z Sosnowca z klubami śląskimi to inne mecze niż wszystkie i dziś będzie podobnie a że Tyszanie dobrze rozpoczęli z Piastem czyli takie towarzyskie DERBY to dziś liczę że dadzą z siebie maksa i pokonają rywala a taka sztuka udawała im się nie raz czy to w zmaganiach o pkt czy towarzysko !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
son_gohan 45

son_gohan

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Puchar Konfederacji
Godz: 20:00
Spotkanie Portugalia-Chile
Typ: Portugalia wygra i over 2,5
Kurs 4.2
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Zacznę od tego że na Portugalię i bts jest 3.8, no bez sensu, ale cóż. Portugalia na tym wydarzeniu gra w mojej ocenie najbardziej kompletną piłkę. Naprawdę fajnie to wygląda z każdej perspektywy. Z drugiej strony mamy Chile które też było jednym z moich faworytów na ten Puchar jednak...remis ze słabymi Niemcami, remis z Australia. Mimo tego że gra Sanchez czy Vidal to coś tam nie działa. W Portugalii natomiast działa wszystko, okej remis z Meksykiem, ale następnie- małym nakładem sił z Rosją zwycięstwo i pogrom z Nową Zelandią. Po liderze faworytów dzisiejszego meczu nie widać jakiegokolwiek zamieszania w okół jego osoby. Nie ma tego w głowie co widać na boisku. Uważam że Chile jest w stanie strzelić, ba, mogą strzelić pierwsi, ale jeśli nic nie zawiedzie Portugalię jest stać na odrobienie każdego wyniku i mam nadzieję że w tym meczu pokażą swój całkowity potencjał.
⛔100
 
K 22

kabaczekgk12

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna UEFA, Liga Mistrzów – kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Linfield Belfast - La Fiorita
Typ: Linfield Belfast wygra do zera
Kurs: 1.8
Bukmacher: Unibet
Analiza:
UEFA, Liga Mistrzów – kwalifikacje : Linfield Belfast (Irlandia Północna) – La Fiorita (San Marino) Gospodarze to przedstawicieli ligi Irlandii północnej, czyli wychowani na sile i fizyczności angielskich wzorcach piłkarskich, które w tych słabszych zespołach w dalszym ciągu cenią się wysoko. Ligę wygrali o dwa punkty przed zespołem Crusaders, a zawdzięczają to przede wszystkim piorunującej końcówce ligowej kiedy to w ostatnich pięciu meczach zdobyli komplet punktów. W lidze słynęli z doskonałej gry defensywnej. W całych rozgrywkach stracili w 38 spotkaniach ligowych zaledwie 24 gole co pokazuje jak trudno jest im strzelić gola. Zresztą nie od dzisiaj wiadomo ze te słabsze ekipy z Wysp nadrabiają wszystko mrówczą praca na całej przestrzeni boiska, przeszkadzając i utrudniając strzelanie goli o wiele silniejszym ekipą niż przedstawiciel San Marino. Lo Fiorita również po za sezonem. W swojej lidze zajęli w sezonie zasadniczym obejmującym 20 kolejek ligowych pierwsze miejsce i potem na zasadzie playoff zdobyli mistrzostwo. W tych 20 kolejkach sezonu zasadniczego stracili 22 gole, a przeciwnicy z którymi się mierzyli to o wiele słabsze ekipy niż czołowe 6-7 zespołów Irlandii. W zespole trzech reprezentantów kraju, a całość zawodników to Włosi i rodowici zawodnicy San Marino. Bodaj najbardziej znanym jest kapitan zespołu Andy Selva występujący kiedyś we Włoskiej Helas Verona, ale on już ma 41 lat na karku. Obowiazkiem gospodarzy jest wygranie tego pierwszego spotkania, ale oczywiście kursy sa mizerne, wiec pójdę o krok dalej i postawie na wygrana gospodarzy bez straty gola, co nasz partner wyceni jeszcze teraz na @ 1.80, co myślę że zbiegiem czasu będzie już niedostępnym zakładem, bo koledzy przypomną sobie że są inne mecze niż Puchar Konfederacji. W poprzednim roku w kwalifikacjach CL La Fiorita trafiła na Węgierski Debreczyn i oba mecze przegrała 3-0 i 5-0 wiec myślę, ze ten zakład ma jak najbardziej podstawy do pozytywnego rozwiązania.
✅80
 
kamasutra10 569,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , Liga Mistrzów , Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Linfield - La Fiorita
Typ: Over 5.5 gola w meczu
Kurs: 4.40
Bukmacher: iforBet
Analiza:

Pojedynek dwóch &quot; Goliatów &quot; piłki nożnej z których mimo wszystko zdecydowanym faworytem do strzelania bramek jest zespół mistrza Irl. Płn... Linfield bo o nim mowa udało się odzyskać krajowe trofeum po 4 latach przerwy i powrócić do kwal. LM. ...
Specjalnych sukcesów jak do tej pory nie mieli i kończyli swój udział w tych rozgrywkach na maks. 2 rundzie. Tym razem mają szansę powtórzyć ten wyczyn gdyż podejmują drużynę z San Marino , która w ostatnich 5 - ciu sezonach raz występowała w kwal. LM , czterokrotnie grała w kwal. LE kończąc udział na 1 rundzie.
Goście w tych potyczkach wyglądali jak do tej pory bardzo słabo by nie powiedzieć tragicznie...We wszystkich 10-ciu meczach strzelili jednego gola tracąc 35...., mniej więcej po połowie dom - wyjazd 16 - 19..... W związku z tym trochę życzeniowo ale gram powyższy bet licząc że gospodarze się rozstrzelają na tle tak słabego rywala.
P.S
Widzę kolega powyżej też bije w podobny deseń , aczkolwiek dużo bezpieczniej...Pzdr.....
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Korea Płd., K-League
Godzinna: 12:00
Spotkanie: Jennoam – Seoul
Typ: over 3 azjan
Kurs: 2.30
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Seoul ostatnio często gości w moim arsenale typów. Mistrz kraju gdzieś się zaciął w ostatnim czasie, ten zespół w grze ofensywnej, kombinacyjnej ma ogromne zdolności. Gdzieś jednak ostatnio nie mogą się wstrzelić, oglądałem ostatni mecz z Dageu 0:0 ale z jednej i drugiej strony mnóstwo sytuacji i jeszcze więcej nieskuteczności. Ostatnio przegrali z Sangju Sangmu przed własną publicznością gdzie znowu marnowali sytuacje i zostali ukarani za to w drugiej połowie Brakuje bramek stąd miejsce w grupie spadkowej jak na razie z 11 punktami straty do lidera. Za dużo moim zdaniem po prostu ostatnio marnowali bo stworzyć świetne sytuacje to nie problem a dziś rywal nastawiony na ofensywną grę, nie prezentujący wysokiego poziomu w defensywie.. Takiego marnowania kolejny raz nie powinno być tym bardziej że na wyjeździe ostatnio kompletnie nie widzie się też w defensywie i by w końcu coś ugrać potrzeba będzie solidności w ofensywie – ostatnie wyjazdowe wyniki 1:2, 2:2, 3:2, 2:1. Gospodarze najbardziej overowa ekipa w tej lidze ze średnią 3.3 bramki na mecz w ich starciach nudą nie wieje. 26 bramek zdobytych drugi najlepszy wyniki 26 bramek straconych drugi najgorszy wynik w defensywie, tylko jeden remis do tej pory to wszystko suche statystyki ale one odzwierciedlają to co widzimy na boisku. Jak do tego wszystkiego dodamy domowe statystyki 8 spotkań bilans 4-0-4, bramki 18:15 to obraz jest klarowny. Wymiana ciosów nieunikniona, przed rokiem 1:4 na tym stadionie dla gości.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Witajcie ! Wczoraj OPS niestety strzelil dopiero tuz po przerwie :c Na dzis dostalem bardzoc ciekawa informacje.
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze Towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: Maribor-Dinamo Bucuresti
Typ: Wygrana Dinama
Kurs: 3.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pierwotnie chcialem zagrac ,,Draw No Bet&#39;&#39; i takowy zaklad rowniez puscilem,jednak bylo to rano-wtedy kursy na Dinamo oscylowaly w granicach 4.00 a wczoraj dochodzily nawet do 5. Bylo to pewnie spowodowane tym iz kilku typerow wypuscilo nie do konca prawdziwe informacje iz zespol Dinama opuscilo 3/4 zawodnikow+,ze dzisiaj zagraja oni rezerwowym skladem. Nie jest to do konca prawda-zespol Dinama opuscila dwojka graczy i sa to Palic Dielna. Dodatkowo w przegranym meczu z Osijkiem zespol Dinama przez 70% meczu gral rezerwowym skladem+mlodzikami. Dzis na 90% tak nie bedzie,gdyz gotowi do gry sa juz zawodnicy z kazdy A,a wiec podstawowi i na pewno 50-60 minut dzis dostana.
Dodatkowo ciekawa informacja jest fakt iz przez ostatnie dwa dni bukmacherzy przyjeli duze sumy pieniedzy na Maribor co w meczach towarzyskich jest bardzo nielubiane i czesto przebieg spotkania jest zupelnie odwrotny ;)
Ciekawie dzis moze byc rowniez w Singapurze.
Moja stawka na to spotkanie: 5/10
Pomoglem? Wcisnij prosze ,,dzieki&#39;&#39;.
Typujacym i Grajacym zycze Powodzenia !
⛔100
 
J 7

jurkin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - COSAFA Cup
Godzina: 19:30
Spotkanie: Seszele - Mozambik
Typ: under 2.5
Kurs: 1.55
Bukmacher: iForbet
Analiza:
Na dziś postanowiłem wybrać spotkanie drugiej kolejki grupy B południowoafrykańskiego turnieju.
Pierwsze mecze dla obu drużyn skończyły się porażkami do zera, co podtrzymuje fakt, że najlżej mówiąc nie należą one do skutecznych. Drużyna z wysp w ostatnich dziesięciu spotkaniach strzeliła 5 bramek, natomiast Mozambijczycy na 10 ostatnich meczów trafiali do bramki rywala ośmiokrotnie. Warto również zaznaczyć, że drużyna Mozambiku gra mocno okrojonym składem. Selekcjoner nie dysponuje większością swoich czołowych piłkarzy, drużyna złożona jest z młodych zawodników, którzy nie mieli okazji ze sobą zbyt wiele pograć. Jedni jak i drudzy nie są stawiani w gronie faworytów do awansu z grupy, zatem można podejrzewać, że będzie to mecz o trzecie miejsce w grupie, w którym ze względu na umiejętności jednych jak i drugich nie powinniśmy zobaczyć ani efektownego, ani efektywnego futbolu. Radykalny skok kursu na Mozambik w ogóle mnie nie przekonuje, próbuję zatem w taki sposób.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Konfederacji
Spotkanie: Portugalia - Chile (Awans)
Godzina: 20:00
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: eFortuna
Przed nami półfinał Pucharu Konfederacji a w nim hit Portugalia vs Chile. Mistrz Europy kontra Mistrz Ameryki Południowej.

Do tej pory wyniki obu ekip na tym turnieju:
Portugalia - 2:2 z Meksykiem, 1:0 z Rosją i 4:0 z Nową Zelandią
Chile - 2:0 z Kamerunem, 1:1 z Niemcami i 1:1 z Australią


i to właśnie z Australią moim zdaniem Chile zaprzepaściło sobie finał bo jeśli wygrali by to zagrali by w półfinale z Meksykiem gdzie byli by faworytem a to, że zagrali bardzo a to bardzo zachowawczo spotka ich kara w sensie wyeliminowanie przez Portugalię.


Oczywiście obie ekipy mają w swoim składzie gwiazdy światowego formatu, Portugalia to przede wszystkim Ronaldo ale i także młode gwiazdeczki typu: A. Silva, A. Silva, B. Silva czy już wiekowi Quaresma czy Nani.

W zespole Chile to przede wszystkim 2 gwiazdy, A. Sanchez i A. Vidal do tego tacy zawodnicy jak Vargas, Bravo czy G. Medel.


Myślę, że Portugalia jest teraz lepszą drużyną, konkretniejszą i to może być czas gdzie Portugalia zdobędzie kolejny puchar. Kiedy nie zdobywali nic to przez dłuższy okres a kiedy zdobyli Mistrza Europy może to trwać przez dłuższy czas bo widać, że ta ekipa idzie jeszcze do przodu..


Powodzenia.
Niejednoznacznie opisany typ (wygrana w regulaminowym czy awans?)
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Konfederacji
Godz: 20:00
Spotkanie Portugalia-Chile
Typ: obie strzelą i remis
Kurs 4.15
Bukmacher: forbet
Analiza:
Witam Was moi drodzy. Co do tego , że obie drużyny strzelą bramkę jestem pewny... natomiast co z wynikiem końcowym? Remis mi się tutaj najbardziej nasuwa. Już w pierwszym meczu Portugalii z Meksykiem widać było , że obrona Portugalii popełnia czasem błędy. Meksyk poziomem jest porównywalny z Chile przy czym moim zdaniem Chile ma większe dwie indywidualności jak Meksyk , które mogą naprawdę namieszać w obronie Portugalii, to jest : Vidal i Sanchez. Tak Portugalia ma Ronaldo ale pragnę tylko przypomnieć ich wyniki na Euro w fazie drabinkowej - Z Chorwatami po brzydkim meczu 0-0 , dopiero wygrali w dogrywce no i pamiętny mecz z Polakami 1-1 wygrany przez Portugalię po rzutach karnych. Powinniśmy też zwrócić uwagę na filozofię gry trenera Portugalii F. Santosa , który często powtarza , że nie ważne w jakim stylu , najważniejsze to wygrać mecz. Portugalia dzisiaj będzie grać zachowawczo, jedyne co może zgubić Chile to ich błędy w linii obrony, jeżeli dzisiaj to wyjdzie fajnie jestem spokojny o remis w stylu 1-1. Powodzenia zipki! :cool:
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
L 122

lethias

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Konfederacji
Godz: 20:00
Spotkanie Portugalia-Chile
Typ: Portugalia wygra i obie strzelą
Kurs 5
Bukmacher: forBet
Analiza:
Widzę, że dziś mecz półfinałowy pucharu konfederacji to najbardziej obstawiane wydarzenie. Nie ma się w sumie co dziwić bo będzie to z pewnością ciekawe widowisko. Mój dzisiejszy typ również na to spotkanie. Trochę ryzykowny, chociaż wydaje mi się że jak za kurs 5.0 to typ wygrana Portugalii + obie drużyny strzelą jest mega okazją. Portugalia z meczu na mecz rozkręca się. Ostatnie ich spotkanie z Nową Zelandią to popis strzelecki i aż 4:0. Są pozytywnie nakręceni i rozpędzeni. Myślę, że jeśli nie dojdzie w meczu do jakiś ekstremalnych wydarzeń typu czerwona kartka, karny z kapelusza itp, to powinni to spokojnie wygrać 2:1, 3:1. Co do Chile to jakoś udało im się wymęczyć awans do półfinału. Grą jednak nie zachwycają, ale jakby nie było każdemu w grupie zdołali strzelić minimum 1 bramkę. Myślę, że Portugalia nie będzie wyjątkiem i również przynajmniej raz nie zdoła zatrzymać mocnego ataku Chile.
Powodzenia i dużych wygranych życzę.
⛔100
 
andie 333

andie

Użytkownik
Dyscyplina: Wimbledon kwalifikacje - Tenis
Godzina: 14:55
Spotkanie: Travaglia S. - Halys Q.
Typ: 1
Kurs: 4,3
Bukmacher: bwin
Analiza:
Witam,
Kursy na Travaglie leca na leb i szyje. Czy jest to tzw. pewniak? Nie ale kiedy spojrzymy blizej zobaczymy bardzo duze value w tym kursie. Wedlug mnie powinien oscylowac w grnaicy max 2,6.
Po pierwsze jest miedzy nimi tylko 16 miejsc rankingowych roznicy. Po drugiej obaj sa w dobrej formie.
Plusem Halysa jest to ze gral turniej na trawie gdzie wygral 2 mecze z nienajgorzymi przeciwnikami 1:2 i odpadl z dobrze spisujacym sie na trawie Boltem.
Travgalia do tej pory zagral tylko 1 mecz na trawie z Carusco gdzie latwo wygral 2-0.
Co jest imponujace to wygrane mecze w tym sezonie na ziemi 44/10 i trawie 1-0.
Z kolei Halys w tym roku bilans ogolny 27/19.
Czy warto az tak faworyzowac Halysa zeby wystawiac krus 1,25 na niego? Na pewno nie. Datego po dobrym value pobieram ten kurs.
Jesli ktos chce ciut bezpieczniej polecam Travgalia wygra minimum 1 seta. Generalnie spodziewalbym sie jego wygranej 2:1.
Pozdrawiam.
✅330
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
frederer 104

frederer

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Eastbourne
Godzina: 19:00
Spotkanie: Kristina Mladenovic v Svetlana Kuznetsova
Typ: 1
Kurs: 1.92
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mladenovic to topowa zawodniczka w tym roku, w szczytowej formie. Kuznetsova nie gra nic specjalnego. Kursy na Mladenovic na pewno spadną. H2H 2:0 dla Mladneovic.
Obie grąły już dziś mecz poprzedniej rundy, Mladneovic wyglądała o wiele lepiej, jest 8 lat młodsza, grałao 1 seta mniej co też może mieć znaczenie.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom