>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 28.06.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Kamerun
Godzina: 17:30
Spotkanie: New Star - Bafoussam
Typ: 0:0
Kurs: 5,40
Bukmacher: Unibet
Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem w którym oferta nie jest zaciekawa, jednak przeglądając poszczególne spotkania natrafiłem na mecz z przyzwoitym valuebetem. Będzie to spotkanie z ligi na pewno wielu nieznanej czyli kameruńskiej, od dłuższego czasu zacząłem obserwować rozgrywki starego lądu i zauważyłem dużo istotnych rzeczy, a przede wszystkim to co nas najbardziej interesuje, a więc zysk w dłuższej perspektywie gry. Moja propozycja na to spotkanie dotyczy zagrania dokładnego wyniku 0:0 w całym meczu, gdyż obydwie drużyny nastawione są na defensywę, a najlepiej pokazują to mecze bezpośrednie i wyniki 0:0; 1:0 czy 0:0. Gospodarze dzisiejszego meczu New Star zajmują przedostatnią pozycje w ligowej tabeli, natomiast goście Bafoussam są w nieco lepszej sytuacji zajmując czternaste miejsce. Warto podkreślić, że goście są mistrzami jeśli chodzi o remiksowanie spotkań, gdyż w ostatnich sześciu kolejkach, pięć zremisowali rezultatem po 0:0 co jest niesłychanym wyczynem i bardzo dobrze świadczy o liniach defensywnych tego zespołu, dlatego spodziewam się że ponownie zaserwują nam kolejny mecz bez goli tym razem trzeci z rzędu. Warto dodać że ostatnie dwa zremisowane mecze nie były z byle kim bo liderem i drużyną z piątego miejsca, a więc sama czołówka ligi. Jeśli chodzi o gospodarzy to ostatnio również zanotowali bezbramkowy remis z Feutcheu, które obecnie jest na szóstej pozycji w lidzę. Na pewno w meczu tym nie będziemy świadkami gradu goli, lecz spotkania do góra jednej bramki dlatego warto również zagrać sobie tutaj opcję poniżej 1,5 gola która widnieje po fajnym kursie 2,18.
⛔100
 
tisonhd 16,6K

tisonhd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Świat, Puchar Konfederacji
Godzina: 20:00
Spotkanie: Portugalia - Chile
Typ: Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Portugalia w swojej grupie spisała się znakomicie po 2 zwycięstwach z Rosją i Nową Zelandią i remisie 2:2 z Meksykiem wygrała grupę i teraz w półfinale trafiają na drużynę Chilijską, którzy rozpoczęli swoją grupę od zwycięstwa z Kamerunem a potem przyszły dwa remisy z Australią i Niemcami co dało Chile drugie miejsce w grupie. Jestem pewny że dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe ze względu na to że obie ekipy są bardzo pewne swojego zwycięstwa Cristiano Ronaldo, Nani i Andre Silva po stronie Portugalii zaś po drugiej Alexis Sanchez i Arturo Vidal powinni zrobić ciekawe widowisko z dużą ilością bramek.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Świat, Puchar Konfederacji
Godzina: 20:00
Spotkanie: Portugalia - Chile
Typ: -1 HA - Portugalia
Kurs: 3,90
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Dużo na temat tego meczu zostało powiedziane. Jak zwykle w przypadku takiej masówki jest obawa, że będzie odwrotnie, ale wydaje mi się, że nie tym razem. Portugalia jest teraz w szczytowej formie i widać wyraźnie, że koniecznie chcą Puchar Konfederacji zgarnąć do swojej kolekcji. Portugalia gra po prostu znakomity futbol czego nie można powiedzieć o reprezentacji Chile. Remis z Australią i Rosją, porażka w meczu towarzyskim z co najwyżej przeciętną Rumunią. Dla mnie reprezentacja z Południowej Ameryki jest co najmniej klasę niżej i powinni dzisiaj dostać solidne lanie od Ronaldo i spółki dlatego taki typ ode mnie na dzisiejszy wieczór. Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia!
⛔100
 
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Puchar Konfederacji
Godz: 20:00
Spotkanie Portugalia-Chile (DOKŁADNY WYNIK DO PRZERWY )
Typ: 0-0 (HT)
Kurs : 2.50
Buk
Unibet
Półfinał Pucharu Konfederacji. Na przeciw siebie staje mistrz Europy i mistrz Ameryki Płd. Bardzo ciężko wskazać tu faworyta gdyż oba zespoły prezentują się na tym turnieju naprawdę dobrze . Za równo Chile jak i Portugalia dysponują silną ofensywą ale w obronie także prezentują wysoki poziom . Jako , że jest to faza play-off nie spodziewam się tu wielu bramek. Jak zawsze kluczem do sukcesu okaże się defensywa . W pierwszych minutach tego starcia spodziewam się raczej wzajemnego badania przeciwnika. Oczywiście , jakieś szanse obie ekipy pewnie stworzą ale jak już wspomniałem zawodnicy będą maksymalnie skoncentrowani by nie popełnić żadnych głupich błędów i w moim odczuciu bramki , jeśli w ogóle jakies zobaczymy , padną w drugiej części spotkania bądź dogrywce. Moim zdaniem do przerwy obie drużyny zejdą przy remisie 0-0. Kurs 2.50 zachęca do gry. Pozdrawiam!
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom