>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.07.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 28. Lipca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 573,3K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Pilka Nozna, 1 Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Stal Mielec - Ruch Chorzów
Typ: Stal Mielec -hc 1.0
Kurs: 3.20
Bukmacher: : iforBet
Analiza :

Inauguracja zaplecza Ekstraklasy. W pierwszym meczu 1 ligi Stal Mielec podejmuje spadkowicza Ruch Ch. i jest dla mnie faworytem do zwycięstwa.
Po zakończeniu poprzedniego sezonu w kadrze chorzowian doszło do prawdziwej rewolucji. Po spadku z Ekstraklasy drużynę opuściło aż 16 zawodników. W ich miejsce do zespołu dołączyła spora grupa juniorów oraz kilku nowych graczy, którzy jednak nie będą mogli wystąpić w pierwszych spotkaniach, ze względu na obowiązujący do 15 sierpnia zakaz transferowy. Do tej pory zakontraktowano bułgarskiego bramkarza Nikołaja Bankowa, argentyńskiego obrońcę z włoskim paszportem Santiago Villafane oraz dwóch pomocników – Chorwata Vilima Posinkovicia i Brazylijczyka Mello, posiadającego także włoskie obywatelstwo.
Sytuacja z racji olbrzymiej rotacji nie jest najlepsza i kilka sparingów na pewno nie zagwarantuje potrzebnego zgrania i zrozumienia na boisku potrzebnego do efektywnej gry w pierwszych meczach o punkty.
W trzech oficjalnych meczach sparingowych chorzowianie na rodzimym gruncie dwu krotnie pokonali w identycznym stosunku 3:0 Rozwój Katowice i Unię Turza Śląska , oraz przegrali z 2 ligową Karviną z Czech 1:3.
Oto aktualna kadra zawodników na dzień 26.07: Nikołaj Bankov - Gracjan Komarnicki , Dominik Małkowski , Michał Walski , Jakub Arak , Bartosz Nowak , Kamil Słoma , Kacper Czajkowski , Miłosz Przybecki , Maciej Urrbańczyk , Adam Pazio , Dominik Lewandowski , Santiago Villafane , Łukasz Siedlik , Paweł Starzyński , Mello , Libor Hrdlicka , Artur Balicki , Patryk Sikora , Miłosz Trojak , Vilim Posinkovic , Kewin Paszek.
Jak widać zaledwie kilka nazwisk z ligowych występów w Ekstraklasie , reszta młodzi wychowankowie i nabytki. Nie twierdzę że drużyna nie podejmie walki w 1 lidze , jednak na początku rozgrywek może być ciężko i potrzeba czasu by okrzepnąć i przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości.
W Mielcu po troszkę nerwowej końcówce sezonu wszystko zdaje sie wracać na odpowiednie tory .Po 3 tygodniach ciężkich treningów , na obozie obciążenia były już mniejsze by nabrać odpowiedniej świeżości przed startem sezonu.
W 3 rozegranych sparingach Stal dwu krotnie zremisowała z Niecieczą 1:1 i Puszczą Niepołomice 0:0 , uległa Cracovii 0:2.
W oficjalnym debiucie sezonu w ramach PP mielczanie pokonali na wyjeździe KSZO Ostrowiec 1:0 kilka dni temu.
Jednym z nowych nabytków drużyny jest Łukasz Wroński który ostatni sezon spędził w Wigrach Suwałki , a większość czasu spędził w Bełchatowie grając na poziomie Ekstraklasy. Trener Smółka zaprosił mnie do drużyny widząc we mnie wzmocnienie z czego chętnie skorzystałem twierdzi wspomniany wyżej zawodnik.
W Mielcu mają świadomość tego jak ważny jest dobry start i z kim przyjdzie im się borykać w pierwszym meczu rozgrywek.
Z pełnym szacunkiem i uznaniem podchodzą do rywala zachowując pełną koncentrację . Mimo dużych zmian kadrowych Ruch jest uznaną marką zwłaszcza na zapleczu ligi i wzbudza respekt. Zawodnicy Stali liczą także na publiczność która ma być 12 zawodnikiem drużyny i wspomóc ją w tym spotkaniu.
Sadzę że Stal poradzi sobie w domu z formującą się dopiero ekipą Ruchu , idę troszkę dalej licząc na co najmniej dwu bramkowe zwycięstwo przy dobrym kursie .
⛔100
 
K 104

kibic-fks

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - 1 liga
Godzina : 20.45
Spotkanie : Stal Mielec - Ruch Chorzów
Typ : Stal Mielec wygra obie połowy
Kurs : 4.75
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Witam, kolega Kamasutra mnie ubiegl ???? , więc idę jeszcze ryzykowniej .
Dużo już zostało tutaj napisane , ale dodam coś jeszcze od siebie .
Ruch ma problemy, zagrają w okrojonym składzie , no ale napewno się nie poloza, gra tam co ciekawe dwóch piłkarzy ,którzy grali w Stali , są nimi Nowak i Walski.
Stal spora rewolucja w kadrze , odeszło kilku kluczowych piłkarzy m.inn. Kolev, Panajotow czy Drzazga. .. Na ich miejsce jednak przyszlo kilku ciekawych zawodników, Cwetanow, Zulciak, Djermanovic, Leandro , utalentowany Gancarczyk... atmosfera jest bardzo dobra w zespole, napewno jutro zmotywowani przez trenera Smolke piłkarze zrobią wszystko żeby wygrać, atmosfera na trybunach napewno będzie gorąca ???? , jedyne co może martwić to jeszcze brak zgrania i przygotowanie fizycznie u niektórych piłkarzy, ponieważ umiejętności są i ambicji nie zabraknie. W pilce
różnie bywa, ale mam nadzieje , ze mój klub nie zawiedzie i wygra.
Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia!
⛔100
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, ATP Singiel Hamburg (Niemcy)
Godzina : 11:00 (na pewno ulegnie zmianie)
Spotkanie : Schwartzman Diego - Florian Mayer
Typ : Mayer wygra @3.10 (krecz = brak zwrotu)
Kurs : @3.10
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Siema. Jutro bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie Argentyńczyka z Niemcem, a sam kurs na to zdarzenie to dla mnie wielkie nieporozumienie. Schwartzman to utalentowany 24 letni zawodnik, w tym sezonie zagrał już sporo spotkań i przed tym turniejem nawet liczyłem, że go wygra, jednak po ostatnim spotkaniu zmieniłem zdanie. Jego rywalem był Niemiec, wiadomo każdy chce się pokazać, ale 26 letni Stebe podczas pierwszego seta zamiatał nim kort jak amatorem, później Diego nie grał lepiej po prostu Niemiec opadał z sił, bynajmniej ja tak to odbierałem. Diego po świetnym widowisku wygrał drugi set, dzięki szczęściu i doświadczeniu, a w trzecim dobił amatora niemieckiego, moim zdaniem szczęśliwie doczłapał się do następnej rundy, a samemu Argentyńczykowi coś dolega. Jego rywalem będzie &quot;typowy szwab&quot; bynajmniej ja tak go nazywam i napiszę tylko tyle, że na turniejach w swoim kraju ten gracz jest nieobliczalny. Sama porażka na nawierzchni ziemnej (w Poznaniu) z Alexeyem Vatutinem może trochę odstraszać to ostatnie zwycięstwo nad Kuzniecow&#39;em rekompensuje wszystko z nawiązką. Żeby było ciekawiej Schwartzman poleciał ostatnio z Rosjaninem (6-3,6-3). Trochę ubolewam, że to nie hard/trawa, bo tu bym mocniej zachęcał na grę w stronę 33 latka, parametry (wzrost,waga), własna publiczność i chęć do gry, bo jak pisałem wcześniej spina się on na turnieje w swoim kraju.
Zobaczymy jutro na pewno świetne widowisko, umiejętności, doświadczenie i kibice po stronie Floriana, a młodość, ranking oraz nieprzewidywalność po stronie Diego. Ogólnie zabezpieczam się opcją krecz = brak zwrotu, bo jak pisałem wcześniej Argentyńczykowi może coś dolegać, a Florian raczej na nic nie narzekał. Typ gram za 3j i myślę, że jest w tym spore Value, się okaże.
Powodzenia! ;)
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
L 22

lordenelson30

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Śląsk Wrocław-Lechia Gdańsk
Typ: over 3.5
Kurs: 3.20
Bukmacher: iforBET
Analiza: A więc mój typ na dzisiaj, przebudowany zespół ze Śląska z zawodnikami bardzo znanymi z polskiej ekstraklasy(Robak,Kosecki,Piech,Chrapek,Mak,Tarasovs) trenerem Urbanem, na papierze wszystko wygląda bardzo obiecująco...właśnie na papierze, dwa pierwsze mecze, dwa wyjazdy, dwie porażki,brak bramek...w końcu mecz u siebie i najwyższa pora na przełamanie niemocy strzeleckiej,bo jak nie teraz to kiedy?? 10 ostatnich meczy Śląska u siebie w domu i tylko jeden w którym nie zdobyli bramki skłania ku temu iż w meczu z Lechią te bramki padną, padną bo myślę że po stronie Śląska będzie ich więcej niż 2 a może i nawet 3/4 w końcu 3 piłkarzy, 2 do niedawna grało w Gdańsku i sądzę że trener Urban wykorzysta ich wiedzę o przeciwniku. Lechia przegrała ostatni mecz &quot;tylko&quot; 0-1, u siebie, jako gospodarz, na domiar złego straciła ostoję środka obrony Malocę jak i również będącego w bardzo dobrej formie Haraslina i to aż do końca roku i tak naprawdę nie ma za bardzo kim ich zastąpić, zero poważnych wzmocnień, Schikowski i Fila, młodzi, przyszłościowi ale jeszcze nie na teraz, pomimo tego myślę że są w stanie strzelić jedną bramkę. Kończąc myślę że over 3.5 z kursem 3.20 jest co prawda &quot;ryzykiem&quot; ale dla mnie bynajmniej opłacalnym ażeby go zagrać, osobiście stawiam 3-1 dla Śląska po kursie 22.00
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna - Dania - 1 liga
Godzina :19:00
Spotkanie : Sonderjyske vs Helsingor
Typ : Sonderjyske
Kurs : 1,55
Bukmacher : totolotek
Analiza :
3 kolejka dunskiej superligi.Gospodarz spotkania Sonderjyske zajmuje 3 miejsce w tabeli po jednym wygranym i zremisowanym spotkaniem bramki 4:1.Na wlasnym stadionie zremisowal 0:0 z Randers, w spotkaniu tym zawiodla linia ataku.Z druzyna gosci do tej pory nie rozegrali zadnego meczu.
Goscie Helsingor zajmuje przedostatnie 13 miejsce po 2 przegranych meczach jeden u siebie i jeden na wyjezdzie ,strzelili jedna bramke a stracili 4.W oststnim wyjazdowym spotkaniu ulegli Odense po niezlym meczu 1:2.Mysle jednak ze dzisiej nie zdolaja pokonac calkiem niezly zespol jakim jest Sonderjyskie dlatego postawilem na wygrana gospodarzy.
Pow. i pozdrawiam.
⛔100
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka plażowa, Mistrzostwa Świata
Godzina: 10 : 00
Spotkanie: Koekelkoren / van Walle - Finsters / Tocs
Typ: poniżej 79,5 punktu
Kurs: 1.9
Bukmacher: : iforBet
Analiza :
Witam. Dzisiaj w Austrii rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w siatkówce plażowej. Turniej mężczyzn rozpoczyna spotkanie pary belgijskiej Koekelkoren / van Walle z parą łotewską Finsters / Tocs. Belgowie 17 miejsce w rankingu FIVB, ostatnio dobre wyniku, z tygodnia na tydzień coraz wyżej w rankingu. W ostatnim turnieju w Olsztynie doszli do ćwierćfinału, we wcześniejszej fazie szybkie trzy zwycięstwa po 2:0 z niżej notowanymi parami, i dopiero w ćwierćfinale porażka. Łotysze w Olsztynie nie wystąpili bo odpadli w kwalifikacjach. W rankingu FIVB 63 miejsce, sukcesu w Austrii nie wróży. Spodziewam się tutaj w miarę łatwej wygranej Koekelkorena i van Walle. Dwa sety do 18 jak najbardziej do ogarnięcia przez Belgów, ze słabszymi parami w tym sezonie spisują się dobrze i dzisiaj powinni potwierdzić wysoką dyspozycję z ostatniego turnieju. Dodatkowo h2h także po stronie pary belgijskiej, bilans 3:0. Stawiam na 2:0 dla Belgów.
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kenia, Premier League
Godzina: 14:00
Spotkanie: Sony Sugar - Bandari
Typ: Remis
Kurs: 2.75
Bukmacher: forBet
Analiza:
Zaglądam do niezwykle egzotycznej i mało popularnej wśród bukmacherów ligi kenijskiej. Gospodarze spotkania po 16 kolejkach zajmują 8 miejsce w tabeli 6-4-6, natomiast przyjezdni zajmują 14 miejsce 4-5-7 (na 18 drużyn). Analizując ten mecz w oko wpada mi również możliwość zagrania typu &quot;poniżej 1.5 gola&quot;, ponieważ cztery ostatnie mecze tych drużyn kończyły się sprawiedliwie wynikiem po 1:0 ( w sezonie 2016 wygrywali tym wynikiem gospodarze a w 2015 goście).
Idę jednak w kierunku remisu ponieważ Sony Sugar w 4 ostatnich swoich meczach 3 zakończył remisem (dwa razy 1:1 i raz 0:0), natomiast Bandari w 4 ostatnich meczach zremisował dwa razy po 0:0. W tym układzie najtrafniejszy typ według mnie powinien brzmieć &quot;remis i poniżej 2.5 gola&quot;, ale u żadnego buka takiego typu nie znalazłem ???? . Powodzenia!
⛔100
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Tenis WTA Bastad
godz. 14:00
Spotkanie; Katerina Siniakova - Anastasija Sevastova
Typ: Katerina Siniakova +2.50 gema
Kurs : 2.19
Fortuna
Analiza:
Zapraszam do mojego tematu z typami TUTAJ. Najgorętszy Typ na dziś z dużym value. Wszystko wskazuje na to, że znowu masa inwestorów nabierze się na Sevastova. Jej ostatnia super dyspozycja na French Open zakończyła się wielką kompromitacją w starciu z Martic. W tedy jak i dzis Sevastova była duzym faworytem. Jest to zawodniczka która napewno czuję się lepiej w roli tkzw &quot;doga&quot; gdzie to ona może wywrzeć presję na rywalce. Dodatkwo ona nie przepada za zawodniczkami, które mają siłowy styl, a zarazem są równie sprawne fizycznie. Sevastova jak to ma w zwyczaju zagra o zwycięstwo na czerwonej mączce w kończącym się już sezonie gry na cegle. Ona przedewszykim opiera swoją grę na regularnosci i dobrej kontroli uderzenia, ale gdy jest agresywnie atakowana i szybko przypierana do muru, to zaczynają się dla niej schody. Głowa nie wytrzymuje i pod presją zaczynają się pojawiać szybkie, a zarazem błędne decyzje oraz kompletnie nieprzygotowane akcje. Za to Siniakova posiada wszystko w swoim repertuarze tenisowym, aby wygrać tą konfrontacje. Młoda Czeszka jest obecnie w niesamowitej dyspozycji. Dawno jej nie widziałem tak dobrze grającej. Ona gra obecnie swój najlepszy tenis. Wolna cegła w Bastad jej służy. Oglądałem jej poprzednie dwa spotkania na tym turnieju i to co przyciąga dużą uwagę to jej poruszanie się na korcie. Ona jest niesamowicie sprawna mimo dużych gabarytów. Bez problemu wyciąga trudne piłki zagrane bardzo głęboko, po czym przejmuje inicjatywę w wymianie efektownie wygrywając punkt. W tych poprzednich grach Siniakova potrafiła stracić koncentrację i w łatwy sposób przegrać swoje podanie. Jednak szybko odrabiala straty mocno mobilizując się przy podaniu rywalki. Ona bez problemu wygrywa punkty bezpośrednio na returnie. Ma bardzo mocne, wygrywające uderzenie, dobre czucie kortu i gra coraz głębiej starając się ciągle utrudniać życie na korcie swojej rywalce. Najbardziej u Siniakovej podoba mi się ta jej bezwzględna gra, ten naturalny instynkt i predyspozycje do ofensywnej gry. Ona zawsze próbuje wykorzysta każde zawachanie przeciwnika po przez szybkie zamknięcie akcji przy siatce, bądź zaskoczenie efektownym winnerem granym z głębi kortu. Sevastova ma w zwyczaju prezentować pasywną grę w trakcie spotkania, jak i czekać jedynie na błąd rywala. Potrafi przejąć inicjatywę w wymianie, ale nie w takim stopniu jak jej dzisiejsza przeciwniczka. Ten mecz może być lustrzanym odbiciem poprzedniej konfrontacji Sevastova vs Martic, gdzie Anastasia całkowicie spuściła z tonu http://www.oddsportal.com/tennis/france/wta-french-open/sevastova-anastasija-martic-petra-rDD0mZGu/ Siniakova posiada argumenty i wielką ochotę na dzisiejsze zwycięstwo, jak i tryumf w całym turnieju (świadczy o tym chociażby jej duże zaangażowanie w poprzednich grach na tym turnieju). Spotkanie w najgorszym wypadku może być bardzo wyrównane oraz mieć dużo zwrotów sytuacji, dlatego decyduje się na dodatni handicap gemowy w stronę Kateriny Siniakovej.
✅119
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka plażowa- Mistrzostwa Świata - Wiedeń 2017
Godzina: 12 :00 CET
Spotkanie: Ontiveros/Virgen - Quesada/Pina
Typ: Ontiveros/Virgen wygra 2-0
Kurs: 1,90
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Jeśli ostatni przed MŚ turniej w Olsztynie ma być wyznacznikiem, kto trafił z formą przed MŚ to Meksykanom właśnie się to udało, bo wyglądali świetnie. Ontiveros z Virgenem skończyli na 3 miejscu, a na rozkładzie mieli kilka świetnych par, w tym Kanto/Łosiak. Jeśli z tej formy nic nie uleciało to Meksykanie powinni mieć dzisiaj dobry start mundialu. Rywale z obrzeży poważnych rozgrywek, bo Quesada i Pina na co dzień z powodzeniem grają w rozgrywkach karaibskich, wygrali parę miesięcy temu turniej na Kajmanach ogrywając drugi i trzeci garnitur Amerykanów czy Kanadyjczyków. Z całym szacunkiem, ale poziom rozgrywek niższy o klasę od World Touru. Wprawdzie początek turnieju to zawsze wrażliwy moment dla faworytów, zwłaszcza jak nie znają często egzotycznych rywali, ale tutaj chyba różnica umiejętności i formy zbyt wyraźna, żeby mogła być jakaś niespodzianka.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SIATKÓWKA PLAŻOWA
✅90
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Bruk-Bet T. - Zagłębie Lubin
Typ:
poniżej 2.5 bramki
Kurs:
1.77
Bukmacher:
Fortuna
Witam. Dzisiaj znalazłem bardzo ciekawy bet w naszej Ekstraklasie.
Mecz nie zapowiada się na jakiś koncert strzelecki. Piłkarze z Niecieczy po dwóch pierwszych kolejkach mają 0 pkt na koncie oraz dość kiepski bilans bramkowy 0-2. Zagłębie Lubin w pierwszych dwóch kolejkach miło zaskoczyło swoich kibiców. Po dwóch kolejkach uzbierali 6pkt i zajmują trzecią pozycje w tabeli z bilansem bramkowym 2-0.
Termalica podobnie jak w poprzednim sezonie gra defensywnie, więc potwierdza to, że w tym spotkaniu może paść mała ilość bramek. W Ekstraklasie obie drużyny spotkały sie 4-krotnie, 3 razy wygrywało Zagłębie (2:0, 2:0, 0:1) i raz Termalica (1:0). Kurs warty ryzyka.
Powodzenia!

Jeśli spodobał Ci się mój typ, albo pomogłem zarobić to kliknij &quot;dzięki&quot;

✅77
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
old-geezer 144

old-geezer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Typ: under 4,5 żółtych kartek
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią mi że w tym meczu nie powinno paść wiele żółtych kartek, a oto one...Po pierwsze sędzia - Tomasz Musiał - wszystkim dobrze znany sędzia który wykonuje swój zawód z pasją, ma dobre kontakty z piłkarzami i na pewno nie rozdaje kartek za darmo. Jak sam przyznaje ma angielski styl sędziowania i to nie dlatego, że urodził się w Hereford w Anglii a dlatego, że &quot;odziedziczył charakter po tacie który lubił ostrą, bezpardonową walkę&quot;. Cóż, jeśli sędzia sam określa swój styl sędziowania jako angielski to myślę że nie rzuca słów a wiatr, więc spójrzmy na statystyki...Średnia żółtych kartek z poprzedniego sezonu wśród regularnie sędziujących plasuje go w drugiej połowie, a dokładnie na 7\11 miejscu ze średnią 3,96 żółtej kartki na mecz, nie jest to hiper mało ale jednak sporo mniej od takich sędziów jak Frankowski(4,70), Jakubik(4,59), Marciniak(4,52). Ciekawostką jest że w poprzednim sezonie, kiedy Musiał pokazywał 5,6,7,8 kartek to prawie zawsze w meczach Korony Kielce...i ew. w meczach Legii ale to wtedy kiedy grała właśnie z Koroną albo Zagłębiem. I tak - dużo dawał kartek w meczach Lechii ale do Lechii zaraz dojdziemy. W żadnym natomiast meczu Śląska nie przekroczył 4 żółtych kartek.
Teraz skupmy się na drużynach. Wpierw Lechia. Jak wspomniał w meczach Lechii sędzia Musiał dawał dużo żółtych kartek ALE Lechia była najbardziej kartkującą ekipą zeszłego sezony...i tutaj mamy drugie ALE - w tym meczu nie zagra ani 1 zawodnik który Lechii przysporzył tyle żółtych kartek.
Mario Maloca - 12 żółtych kartek(transfer)
Rafał Janicki - 12 żółtych kartek(transfer)
Sławomir Peszko - 11 żółtych katek(nadal pauzuje właśnie za kartki ;) )
Rafał Wolski - 7 żółtych kartek(kontuzja)
Natomiast jeśli chodzi o Śląsk to nie będę się rozpisywał - jest to jedna z najmniej kartkujących ekip w ekstraklasie ze średnią 1,84 żółtej kartki na mecz. Dodam jeszcze że w ekipie Śląska zagra Mak i Chrapek którzy raczej nie powinni być nadto ostrzy dla swoich kolegów z Lechii.
No i ostatnia rzecz - jest to mecz przyjaźni, z trubun nie będzie nacisków na ostrą grę do ostatniej kropli krwi ;) Wiem że na boisku nie ma meczów przyjaźnie ale atmosfera na stadionie też robi swoje.
Ostatnia rzecz - normalnie chciałem zagrać under 3,5 a moja asekuracja wynika z tego że jest jedna kwestia o którą się boję - obie ekipy ostatnio krótko mówiąc dały d**y co sprawia że ciąży na nich jakaś presja, gdyby nie to zagrałbym bardziej odważnie, nie mniej myślę że 3-4 kartki w tym meczu to max co zobaczymy.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria, Liga Regionalna (Zachód)
Godzina: 19:00
Spotkanie: SV Seekirchen - SC Schwaz
Typ: 2
Kurs: 2,11
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Typ piłkarski z jednej z niższych lig w Austri. Jest to spotkanie 2 kolejki i w swoim pierwszym meczu zespół Schwaz przegrał pechowo u siebie z drugą drużyną Wacker Innsbruck 0-1. Stroną dominującą w tamtym spotkaniu był Schwaz, jednak zabrakło szczęścia pod bramką rywala a na domiar złego stracili gola i ostatecznie przegrali mecz. Seekirchen z kolei przegrał w pierwszej kolejce na wyjeździe z USK Anif 1-5. Dla mnie w tym spotkaniu goście są bardzo mocnym faworytem i po takim kursie gorąco polecam ten typ. SC Schwaz przed sezonem dokonało wielu wzmocnień i na papierze ta drużyna wygląda na zespół, który powalczy o awans szczebel wyżej. Wprawdzie w pierwszej kolejce zaliczyli wpadkę ale nowi zawodnicy muszą się jeszcze ze sobą zgrać w meczach o punkty. W tamtym spotkaniu dominowali zdecydowanie tylko właśnie jeszcze trochę zabrakło zgrania w końcowej fazie akcji. Dziś już powinno być lepiej i goście są zdecydowanie mocniejszym kadrowo zespołem od swego rywala. Seekirchen zaraz na starcie sezonu ma duże problemy kadrowe. Wielu piłkarzy na to spotkanie jest niedostępnych i nie widzę tutaj żadnych szans dla gospodarzy. Nie będę wypisywał, którzy piłkarze w tym meczu nie zagrają, bo i tak nikomu to nic nie powie ;) ale proszę mi wierzyć, że wielu graczy z podstawy dzisiaj nie zagra. Goście powinni sobie tutaj poradzić bez większych problemów.
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina;Koszykówka U-18
Godzina;17,15
Spotkanie;Estonia Szwajcaria
Typ;Szwajcaria plus 41,5 pkt
Kurs;1,80
Bukm;Lvbet
Analiza;
W Talinie,stolicy Estonii zaczynają się rozgrywki w kosza do lat 18tu.
Drużyny walczą o awans do grupy ,,A,,
Szwajcarzy po spadku na rok do gr ,,C,, awansowali do grupy,,B,,jednak w 2015tym grali w Gr,,B;i pokonali Estonię.Nie widzę powodu dla którego mieliby przegrać ponad 41 punktami.Przez 2 lata nie zapomnieli jak grać w kosza i jezeli awansowali z niższej grupy tez musieli coś sobą reprezentować.
Kurs jest taki,a nie inny,bo Estończycy to gospodarze, a trener zapowiada powrót do grupy,,A,,Jednak od prawie 10ciu lat w niej nie grali/2008r/Pogadać zawsze można.Nie twierdzę że Szwajcarzy wygrają,ale na pewno nie sponiewierają ich o 41pkt.To turniej i nikt nie zostawi zdrowia na parkiecie w pierwszym meczu.
Jest jeszcze jeden ciekawy meczyk na tej imprezie Irlandia-Belgia,że Irlandia nie przegra 43 punktami/-42,5/ kurs 1,88.Nie analizowałem go.Możecie sobie popatrzeć.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-Świat
Godzina: 16:30
Spotkanie: Mali u19 K-Łotwa u19 K
Typ: Mali Wygra Spotkanie ( Włacznie z ewentualną dogrywką )
Kurs: 5.40
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
No kursy chyba nieco przesadzone mamy na zespół Mali. Oczywiście-technika i ogranie po stronie Łotwy,ale warto przypomnieć iż warunkami fizycznymi Mali zdecydowanie tutaj przewyższa Łotwe-będzie to mieć bardzo duże znaczenie. Łotwa celowała nieco wyżej,a wyszło jak zawsze-może mieć to dość spore znaczenie. Dlaczego? A no dlatego,że dla Mali każdy mecz tutaj jest świętem i dziewczyny cieszą się grą-widać to było w meczach z takimi ekipami jak Włochy czy USA-na prawdę nie spodziewałem się,że tak postawią się wymienionym nacjom. Dziś powinny zagrać już bez presi i na luzie,pokazując to co mając najlepsze,a więc twardą dominację pod koszem ;)
Sędziowie mogą rowniez gwizdać tu na korzyść dziewczyn z Mali.
Moja stawka: 2/10
Pomogłem? Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39;.
Typującym i Grającym Życzę Powodzenia !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, Jupiler League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Antwerp - Anderlecht
Typ: Połowa/Spotkanie - Anderlecht/Anderlecht
Kurs: 2.45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Inauguracja sezonu ligi belgijskiej i od razu spotkanie zeszłorocznego mistrza kraju - Anderlecht z beniaminkiem - Antwerp. Zespół gospodarzy awansował do najwyższej klasy rozgrywkowej po 13-letniej przerwie, ale nie jest faworytem tego meczu. Gracze z Brukseli z Łukaszem Teodorczykiem w składzie powinni tutaj szybko zacząć strzelanie. Po zwycięstwie nad Zulte-Waregem w superpucharze Belgii będą z pewnością chcieli rozpocząć zmagania w sezonie od zwycięstwa. Co prawda zespół z Antwerpii słynie z tego, że dużo bramek nie tracą (średnia poniżej 1 w ubiegłym roku w Proximus Leagie), ale różnica klas zawodników jest tu dość spora. Warto też dodać, że brak Youriego Tielemansa był widoczny w meczu o superpuchar i minie trochę czasu zanim środek pola będzie wyglądał tak jak powinien, ale dzisiejszy przeciwnik nie powinien stawiać wysokiego oporu. Wszystkim grającym i typującym życzę powodzenia!
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Typ: over 30,5 fauli
Kurs: 1,8
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Zapowiada nam się dzisiaj ciekawy mecz we Wrocławiu.
Śląsk po sporym przemeblowaniu składu jak na razie bez punktu i choćby zdobytej jednej bramki okupuje ostatnie miejsce w tabeli. Minie jeszcze sporo czasu zanim ten skład załapie, jeżeli wogóle załapie.
Lechia po wygranej w 1 kolejce mimo wszystko dość niespodziewanie przegrała kolejny mecz u siebie z Cracovią zważywszy na fakt jak grali u siebie w poprzednim sezonie.
W głowach piłkarzy Śląska siedzi zapewne jeszcze &quot;frajersko&quot; przegrany mecz derbowy z Zagłębiem i to w dodatku gdzie całą drugą połowę grali z przewagą 1 zawodnika a bramkę stracili w doliczonym czasie gry.
Dzisiaj zapewne jedni jak i drudzy wyjdą na boisko z zamiarem wygrania tego meczy nieważne jakimi środkami byle skutecznymi. Według mnie zapowiada się nam mecz pełen walki w środku pola ze sporą ilością fauli.
Przeglądając statystyki z ostatnich 2 lat z meczy pomiędzy tymi drużynami to wygląda to tak:
2015 - 2 mecze i równo po 31 fauli
2016 - 36 fauli we Wrocławiu, 38 fauli w Gdańsku
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, Ekstraklasa
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk
Typ: over 2.5

Kurs: 2.04

Bukmacher: unibet
Analiza:
Starcie w którym nie chce mi się wierzyć że nie padną bramki. Śląsk dwie porażki wyjazdowe na inaugurację z Arką 2:0 oraz Zagłębiem 1:0 z którym grali przez 45 minut w przewadze i tracą bramkę w ostatniej minucie te dwa mecze po prostu dobrego świadectwa defensywnie nie wystawiają, ale tak przypuszczałem po tej wielkiej rewolucji kadrowej. To wszystko nie jest zgrane przez co brakuje kompletnie asekuracji w grze destrukcyjnej, plus brak typowego środkowego defensywnego pomocnika, do tego ta forma defensorów też pozostawia wiele do życzenia szczególnie na skrzydłach Pawalec – Tarasovs będą mieli ogromne problemy. Odszedł Pawełek który potrafił robić babole ale Wrąbel przynajmniej na ten moment też tego spokoju nie daje. Dziś pierwszy mecz u siebie i tego czego kibice nie chcą zobaczyć to defensywnie grającej ekipy i to kolejny problem dla tej formacji. Co do ataku to tutaj ludzie są Robak pokazał się z dobrej strony w pierwszym swoim meczu a każdy dzień treningu tę formację wzmacnia. Zresztą według mnie Śląsk dziś też dostaje rywala który w defensywie źle wygląda, moim zdaniem słabość Wisły Płock tamtego dnia sprawiła że Lechia ma te trzy punkty, a przecież mimo to ekipa z Płocka grając w osłabieniu stworzyła sobie dwie setki. Lechia mnie nie po prostu nie przekonuje indywidualności w ofensywie mają świetnie i to może dziś na Śląsk wystarczyć, ale oni musza zacząć grać szybciej przez większy wymiar czasu a nie fragmentami. Mecz z Cracovią pokazał że napierając potrafią zdominować rywal i w 10 minutach tamtego spotkania stworzyli sporo sytuacji a później już nie chciało im się biegać i Cracovia z każdą minutą robiła ogromne zamieszanie w defensywie. Falstart obu ekip bo tak to trzeba nazwać też jest dobry dla typu punkcik to żadna korzyść patrząc na aspirację obu drużyn.
Powtórzony typ
(wcześniej podany bardziej ryzykowny handicap odsyłam do Regulaminu)
⛔100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - belgia-jupiler league
Godzina: 20:30
Spotkanie: Antwerp-anderlecht
Typ: anderleecht
Kurs: 1.57
Bukmacher: unibet
Analiza:
dzisiaj rusza liga belgijska i juz mamy ciekawe spotkanie miedzy beniaminkiem z antwerpii,a mistrzem anderlechtem bruksela.druzyny z antwerpi nie bylo w najwyzszej klasie ligowej 13 lat i powrot moze byc bardzo bolesny.w skladzie anderlechtu nie bylo duzych zmian kadrowych -moc mistrza bedzie porownywalny do poprzedniego sezonu,zagrali juz oficjalne spotkanie o superpuchar z waregem wygrywajac 2-1.historia miedzy zespolami nie jest laskawa dla antwerpi-na 10 spotkan przegrali 8.kurs nie powala ale typ uwazam ciekawy do zagrania-pozdrawiam
⛔100
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, ATP Singiel Hamburg (Niemcy)
Godzina : 18;30
Spotkanie : Schwartzman Diego - Florian Mayer
Typ : Mayer wygra 2;0
Kurs : 5.30
Bukmacher : totolotek
Analiza :Florian u siebie na turnieju jak na razie pokazuje sie z jak najlepszej strony.Kazdy zna Diego lubi czasami odpuscic 1 seta a drugi set to bedzie juz 50/50 dlatego mysle ze warto zaryzykowac po takim kursie.Schwartzman typowy zawodnik na korty ziemne ostatnio gra bardzo dobrze ale uwazam,że dzis dostanie łomot od doswiadczonego Niemca,który gra przed wlasna publika.Schwartzman jest jeszcze młody i nie raz zdarzały mu sie wpadki.Florian to wlasnie typ zawodnika,który u siebie potrafi pokonać najlepszych.Przed turniejem w Hamburgu ulegal bardzo nisko notowanym rywalom w challengerach co nie bylo dobrym prognostykiem przed 1 runda w Hamburgu.Licze na wyrównane spotkanie i zwyciestwo 2;0 Mayera.W poprzedniej rundzie slabe spotkanie Diego z młodym Stebe widac ze ma jeszcze wiele do poprawienia bo ma przestroje w grze.O meczu juz jest napisane wiec nie widze sensu pisać tego jeszcze raz.Od siebie dodam jeszcze,że Florian zdecydowanie czesciej wygrywa mecze będąc skazywanym przez buków na porażkę.Powodzenia
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom