• Witamy na bukmacherskie.com
  • Typy Dnia - 28.08.2017 (poniedziałek)

Temat na forum 'Typy Dnia' rozpoczęty przez psotnick, Sierpień 27, 2017.

Status Tematu:
    Zamknięty.
    Więcej tematów od psotnick
    1. emdex

emdex Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      10
      Dyscyplina: ATP - SINGIEL: US Open (USA), twarda - 1/64-finału
      Godzina: 18:30
      Spotkanie: Haider-Maurer A. - Donskoj
      Typ: Haider-Maurer (-1,5 set)
      Kurs: 5.20
      Bukmacher: fortuna

Witam,
      Dziś nietypowo dla mnie, przenosimy się z boiska piłkarskiego na kort tenisowy.
      Poczatek Wielkiego US Open, i widzę tu pierwszą niespodziankę, przynajmniej patrząc przez pryzmat wystawionych kursów.
      Dlaczego Maurer? Gość wrócił w tym sezonie po ciezkiej kontuzji, pierwsze mecze to mecze bez historii, tak jakby dopiero stawiał pierwsze kroki. Ale z meczu na mecz, wygląda to coraz lepiej, i tak 15 dni temu zaczął sie turniej w Meerbucsh, gdzie reprezentant Austrii odprawiałkolejno Baschingera, Otte, F.Mayera i Maamouna, dopiero w finale uległ Hiszpanowi Ojeda.
      Zabawne jest to ze dopiero w finale Haider byl stawiany w roli faworyta. Wydaje mi sie ze zmeczenie wzielo górę, dzień po dniu po takiej przerwie odbiło sie czkawka w finale.
      Rosjanin to typowy średniak, a raczej sredniakiem był z 2-3 sezony temu, gdzie potrafił sprawiac jakies niespodzianki. Aktualnie grywa w turniejach nizszej rangi, a jak wygrywa to z jakimś ogorkami.
      Liczę na wypoczetego Maurera, wracajacego do formy, On według mnie jest tu faworytem spotkania, mysle ze przekonujaco wygra, traca gora seta.

Powodzenia :)

ZWROT

Ostatnio edytowane przez moderatora: Wrzesień 1, 2017
    2. paskovesl

paskovesl Aktywny użytkownik

Polubienia:
      30
      Dyscyplina: Liga mistrzów Kobiet
      Godzina: 17:00
      Spotkanie: Ajax W- St liege W
      Typ: obie strzela
      Kurs: 2.01
      Bukmacher: lvlbet
      Analiza:

Hej

Na dzisiaj przygotowałem spotkanie w damskiej lidze kobiet

Oba zespoły grają ofensywny futbol strzelają dużo bramek. Po 2 kolejka oba zespoly mają komplet punktów ,Belgijki w prowadzą w grupie tylko bilansem bramek 10 strzelonych 0 straconych , Ajax natomiast 8-1

Z grupy awansuje tylko 1 drużyna więc dzisiaj mecz będzie bardzo zacięty. Bukmacherzy stawiają dziewczyny z Holandii jako faworytki ,ale nie byłbym do końca pewien czy Belgijki dzisiaj nie zaskoczą i wygrają z ajaxem.
      Ostatnim meczu z drużyną z Estonii holenderki wygrały tylko 2-1 ,można powiedzieć ,że sie męczyły. Natomiast z tym samym rywalem Belgijki wygrały 2-0.
      Natomiast z Drużyną Rigas , holenderki wygrały 6-0 a Belgijki 8-0. Co świadczy o tym ,że obie ekipy strzelają gole i napewno dzisiaj mecz nie zakończy się bezbramkowym wynikiem.

Napewno będę próbował zagrać dzisiaj przeciwko ajaxowi ,ale najpewniejszym typem z dobrym kursem na dzisiaj jest to ,że obie ekipy strzela gola.

Powodzenia

:minus:100

3. MKL

MKL Aktywny użytkownik

Polubienia:
      1
      Dyscyplina: Siatkówka
      Godzina: 20:30
      Spotkanie: Turcja - Francja
      Typ: Over 3,5 seta
      Kurs: 1,89
      Analiza:

Jak we wszystkich poprzednich meczach Francja na papierze o wiele lepsza ale na tym turnieju na razie grają baaaardzo przeciętnie. Jedynie mi się wydaję, że Grebennikov chce grać i gra na swoim bardzo wysokim poziomie. Odbija się także brak Ngapetha, który jak dla mnie jest najlepszym siatkarzem na świecie i pokazał to wczoraj wchodząc z ławki przy jakimś lekkim urazie i podobno brakiem treningu grał świetnie i to jego gra ( plus głupota Holandii) uratowały tyłki Francji. Jeżeli faktycznie nadal ma pewne problemy zdrowotne to nie sądzę by Tillie ryzykował jego zdrowiem zwłaszcza grania dzień po dniu a jeżeli już to tak jak wczoraj czyli z ławki w sytuacji awaryjnej. Turcja natomiast prezentuje się bardzo fajnie, na ten moment są liderem grupy, jest to kolejna drużyna która tak jak Belgia i Holandia bazuje bardziej na fizyczności niż technice i moim zdaniem Francji zawsze się ciężej grało z takimi rywalami - na siatce zwyczajnie odstają. Bardzo mało blokowali w pierwszych dwóch meczach i masę bloków sami dostali. Tu nikt nie wygra 3-0

4. psotnick

psotnick Moderator

Polubienia:
      41
      Komunikat dla grających w konkursie Typy Dnia

Jako że w najbliższy wtorek będziemy zmieniać skrypt forum na nowy i na pewno przynajmniej kilka godzin będzie utrudnione korzystanie z forum (a nawet niemozliwe), dlatego żeby wszyscy mieli równe szanse to we wtorek 29 sierpnia zrobimy jednodniową przerwę w konkursie Typy Dnia. Tak żeby później nie było pretensji, że user A mógł oddać typ, a user B miał dopiero czas o 18:00, ale wtedy już forum było niedostępne.

W praktyce będzie to wyglądało tak, że w poniedziałek wieczorem założymy temat od razu na środę, 30 sierpnia, a wtorek uznajemy jak by go nie było. Mam nadzieje, że o północy forum już będzie online i wszystko wróci do normy.

5. DB08091992

DB08091992 Nowy użytkownik

Polubienia:
      1
      Dyscyplina : Piłka nożna / 2 Bundesliga
      Godzina : 20:30
      Spotkanie : Kaiserslautern - Braunschweing
      Typ : Powyżej 2,5 gola
      Kurs : 2,15
      Bukmacher : Totolotek

Analiza : Witam wszystkich na forum i życzę oczywiście wysokich wygranych. Jestem tutaj nowy i to mój pierwszy post. Na tablicę wywołuję spotkanie z 2 Bundesligi pomiędzy Kaiserslautern, a Braunschweig. Gospodarze okupują strefę spadkową po trzech spotkaniach nowego sezonu, zaś goście plasują się w środku tabeli. Zacznę może od ekipy gospodarzy i na samym wstępie już nie mogę nic dobrego napisać na temat tego zespołu. Sezon zaczęty w najgorszy możliwy sposób czyli od dwóch porażek i jednego remisu w trzech pojedynkach. Oglądałem wszystkie trzy mecze gospodarzy i z czystym sumieniem mogę napisać, że ekipa z Fritz Walter Stadion gra po prostu kiepsko. Bilans bramkowy 1-6 mówi nam wszystko. Formacja obronna popełnia dość proste błędy, zaś ofensywa mimo sytuacji bramkowych nie potrafi wykorzystać okazji. Liczę, że dziś się to zmieni i szczęście w końcu dopisze czego efektem będą gole, bo gdzie najlepiej o przełamanie jak nie na swoim stadionie. Aspiracje gospodarzy są na pewno znacznie wyższe niż dolna strefa tabeli, a żeby poprawić swoje położenie trzeba strzelać bramki. Ekipa gości mimo, że nie przegrała jeszcze w tym sezonie zajmuje dopiero dziewiątą pozycję w tabeli. Bilans 1-2-0 i bramki 5-3. Ostatni mecz z Aue zakończony wynikiem 1-1 mógł skończyć się znacznie wyższym wynikiem, gdyby jednym i drugim dopisało szczęście. Myślę, że ekipa z Eintracht - Stadion strzeli minimum jedną bramkę bo ma do tego predyspozycję patrząc na obecną formę i na to jak prezentuje się obrona Kaiserslautern. Pozdrawiam!

6. andawe

andawe Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      0
      Dyscyplina : Piłka nożna / Czechy U-21
      Godzina 15:00
      Spotkanie : Jablonec U21 - Hradec Kralove U21
      Typ : over 4.5 gola
      Kurs : 3.80
      Bukmacher : Unibet

Najsłabsza ekipa Youth League w Czechach Jabloniec podejmuje też nie za mocną ekipę Hradec Kralowe , gospodarze w zaledwie 4 kolejkach tego sezonu stracili już 13 bramek strzelając zaledwie 4 co do gości to ci po stronie strzelonych również 4 bramki a 6 po straconych , Jabloniec w ostatnim meczu u siebie podejmował młodzików z Plzen oczywiście polegli ale strzelili im dwa gole wynik 2:5 , Hradec w ostatnim meczu u siebie pokonaL Czeskie Budejowice 3:1 natomiast patrząc na H2H to dziś raczej bramki się mogą posypać stąd tak wysoki over ale wśród U-21 dosyć często padają hokejowe wyniki !

7. LucaXX95

LucaXX95 Użytkownik

Polubienia:
      11
      Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia, liga portugalska
      Godzina: 21:00
      Spotkanie: Portimao - Maritimo
      Typ: 02
      Kurs: 1.71
      Analiza: Dzisiejsza oferta w piłce nożnej nie jest zbyt szeroka, ale znalazłem mecz w lidze portugalskiej, który przykuł moją uwagę. Drużyna Portimao w ostatnim czasie prezentuje mizerną formę - zarówno na własnym boisku, jak i na wyjeździe. Każda wygrana tego zespołu jest dopełniona 2-3 porażkami w kolejnych meczach.
      Jeśli chodzi o drużynę Maritimo, to nie grają jakoś wybitnie na wyjazdach, ale mają zdecydowanie większy potencjał - co pokazał nawet dwumecz z solidnym zespołem Dynama Kijów.
      Zespół gości charakteryzuje dużo szczelniejsza defensywa - stracili zaledwie 5 goli w 10 meczach (w tym 3 gole właśnie z kijowem).
      Bukmacherzy upatrują zespół nr 1 w roli faworyta, ale biorąc pod uwagę ich formę - maksimum, które mogą wyciągnąć to remis, który mnie i osoby, które skorzystają z tego typu - usatysfakcjonuje :)
      Pomogłem? Zapropsuj

:plus:71

8. Psychosocial

Psychosocial Starszy Znawca - Irlandzka Piłka

Polubienia:
      25
      Witam. Goście będą jednak w jakimś stopniu podmęczeni podróżą na Ukrainę. Przed sezonem odeszło od nich aż 6 zawodników a zmiennicy dla mnie gorsi . Gospodarze jak napisałeś prezentują mizerną formę u siebie ? Nie za bardzo rozumiem..dla mnie właśnie to ich główny atut. W zeszłym sezonie w 2 lidze na 21 spotkań na własnym terenie wygrali..16. Teraz w jedynym spotkaniu na swoim boisku ograli Boavistę 2:1.

Przepraszam bardzo ale takich głupot nie czytałem dawno. Niech typ Ci wejdzie, daj Boże ale musimy trzymać wszyscy jako taki poziom..

Pzdr/Psycho

9. drazi96

drazi96 Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      6
      Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, 5 liga
      Godzina: 20:45
      Spotkanie: Fylde - Barrow
      Typ: over 2.5
      Kurs: 1.55
      Analiza:
      Beniaminek 5 ligi podejmuje na własnym terenie Barrow. Obie ekipy nie weszły za dobrze w sezon. Obie ekipy mają taki sam bilans po 6. rozegranych kolejkach 1-4-1. Fylde zwłaszcza na swoim stadionie dużo strzela ale również bramki. Na trzy rozegrane spotkania w każdym ich meczu pokryli dzisiejszy bet; 2:2 z Dagenham, 1:4 z Maidenhead i 2:2 z Boreham Wood. Jeśli chodzi o spotkania wyjazdowe Barrow w ich meczach średnia bramek na spotkanie to 3.7 Liczę dziś również na otwarte spotkania z obydwu stron, dużo kontr i przede wszystkim sporo bramek. Obie ekipy bez poważniejszych osłabień w tym spotkaniu. Jeśli skorzystałeś z analizy, kliknij "dzięki" - motywuje do dalszych analiz :)

10. emdex

emdex Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      10
      Dyscyplina: ME
      Godzina: 20:30
      Spotkanie: Wlochy - Czechy
      Typ: Liczba setów 4
      Kurs: 3,25
      Bukmacher: forBet

Witam jeszcze raz!
      Bedzie krotko bo zaraz mecz ma swoj początek.
      Ze względu na krecz Haidera, to pozwalam sobie na drugi typ.
      Niemcy ograli Slowakow 3:0, co bylo oczywiste, takze Włosi i Czesi grają baraż, mysle ze zwycięzca tego meczu jest oczywisty, jednakże ze wzgledu na zaistniałą sytuacje troche rozluznienia moze wkrasc sie w poczynania faworytow, a Czechów stać na pewno na seta. Bo na wiecej raczej Włosi nie pozwolą.
      Wynik 3:1 wydaję sie bardzo realny:)

POWODZENIA :)

Status Tematu:
    Zamknięty.

Poleć forum