>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.08.2019 (środa)

Status
Zamknięty.
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Ajax - Apoel
Typ: Powyżej 3 goli, powyżej 10 rzutów rożnych, powyżej 4 żółtych kartek
Kurs: 5.70
Bukmacher: Forbet
Analiza: W tym meczu zapewne będzie się wiele działo, dlatego czekałem na taki zakład łączony. Ajax oczywiście jest faworytem meczu i od początku będzie chciał narzucić swój styl gry. Goli dziś pewnie nie zabraknie, a patrząc na to jakie okazje miał w pierwszym meczu Apoel dziś może się pokusić również o jakieś trafienia, a kto wie, czy nie postraszy gospodarzy także w walce o awans, bo 0-0 na swoim obiekcie to całkiem niezły wynik. Holendrzy mieli wiele problemów z ofensywą Cypryjczyków tydzień temu, złapali dużo kartek, co mnie bardzo zdziwiło, dziś Ajax pewnie tyle nie żółtek nie wyłapie, ale jedno czy dwa mogą się pojawić w protokole pomeczowym, dlatego o kartki boję się w tym zakładzie najmniej, tym bardziej że wynik jest otwarty, a obie drużyny są o krok od awansu do elity, więc będzie wiele sytuacji stykowych. Co do kornerów, to gospodarze u siebie praktycznie z każdą drużyną wykonują 6-8 "rogów". Dziś myślę,że wynik zakręci się w okolicach górnej granicy, więc Apoelowi pozostaną do wykonania jakieś 3-4 i tu również są w stanie spokojnie to pokryć. Przy takim kursie i stawce meczu liczę na sukces mojego betu, choć spotkanie zapewne otworzy się dopiero w drugiej połowie, obie ekipy mają niesamowity potencjał ofensywny, więc warto zaryzykować, bo linie są moim zdaniem możliwe do grania.

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom