>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.09.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 28. Września
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LE
Godzina: 19.00
Spotkanie: Zenit St. Petersburg- S. Sebastian

Typ: handicap 0:1- 1
Kurs: 3.90
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Jutro Zenit wg mojej opinii powinien wysoko wygrać z S. Sebastian. Dlaczego? Otóż:
Za Rosjanami przemawia aktualna forma. San Sebastian notuje 3 porażki w lidze z rzędu, W tym 3:0 na wyjeździe z przeciętnym Levante. Ich dyspozycja zdecydowanie daleka jest od idealnej.
Zenit jak to Zenit, zawsze przyzwoity. Wygrał 0:5 na wyjeździe z groźnym Vardarem Skopje w pierwszym meczu fazy grupowej LE. W lidze także radzi sobie dobrze.
Mecze w Rosji zawsze dla przyjezdnych z Południa są bardzo ciężkie. W Rosji już zaawansowana jesień, natomiast Hiszpanie wciąż się opalają. Rosjanie wybiegną na murawę zmotywowani, będą dyktować warunki gry. Publiczność rosyjska skutecznie będzie deprymować Hiszpanów, a temperatura powinna ich lekko usztywnić przynajmniej na początku meczu. Zauważyłem także, że w LE często wygrywają gospodarze. Pewnie ma to związek z faktem, że niektóre zespoły traktują te rozgrywki nieco ulgowo, szczególnie gdy ruszają w delegację.
Poza konkursem: wydaje mi się także, że Astana skromnie pokona Slavię Praga (kurs 2.45). Kazachowie wygrali z Legią, z Celticiem. Teraz czas na Czechów ;)
Ostrożnie ze stawkami ! To jest hazard ! Powodzenia ! ???? Might89.
✅ 290
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
skowron3030 89

skowron3030

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LE
Godzina: 21.05
Spotkanie: Braga vs Basaksehir

Typ:1
Kurs:
2,20
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Witam dziś wybrałem mecz na jutro z LE miedzy Sportingiem Braga a drużyną z turcjii Basaksehir moim zdaniem zdecydowanym faworytem jest Braga przemawia za nią chociażby niespodzianka w 1 kolejce LE gdzie w niemczech wygrali z faworyzowanym Hoffenheimem druga sprawa że w tym sezonie drużyny z portugalii radzą sobie w miare przyzwoicie wczoraj Porto wygrało z wielkim Monaco dziś jak dotąd Sporting Lizbona dobrze radzi sobie z Barceloną Victoria Guimaraes też przyzwoicie gra wiec moim zdaniem kolej na Brage która powinna sobie poradzic bez wiekszego problemu z drużyną z Turcji ???? Pozdrawiam ???? ;)
✅ 120
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
01:00
Atlanta - Philadelphia Union
Typ: Atlanta -1
Kurs: 2,00
Buk: totolotek
Noc w MLS i moim zdaniem super typ na wygraną Atlanty conajmniej dwoma bramkami. Atlanta jest trzecią na wschodzie, a Philadelphia jest dziewiąta. Atlanta gra niesamowitą piłkę zapierającą dech w piersiach, bardzo szybką, dużo podań z pierwszej piłki. Ostatnie mecze grali tylko u siebie, ten tez. Ostatnie wyniki ich to 3-0 z Dallas, 7-0 z NE Revolutions, 3-3 z Orlando, 4-0 z LA Galaxy i w ostatnią niedzielę 2-0 z Montrealem. Patrzyłem na ten mecz i Atlanta praktycznie cały czas jest przy piłce raz po raz atakuje bramkę rywali. Philadelphia to średnia drużyna i moim zdaniem to będzie tło w tym meczu dla Atlanty.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
T 823

thereignman

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Taszkient
Godz: 7.00
Spotkanie: Kateryna Kozlova - Aryna Sabalenka
Typ: Aryna Sabalenka +2.50 gema
Kurs: 2.20
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Kontynuacja inwestycji w stronę młodej Białorusinki. Jednak analizę zacznę od prezentacji Kozlovej. Ukrainka mimo 170 centymetrów wzrostu stawia w swoim tenisie na atak, na dobrą rękę. Jednak ona zawsze kojarzy mi się z dużą nieporadnością i biciem głową w mur. Ona nigdy nie potrafiła grać na hardzie z zawodniczkami typu Radwańska, a jej porażki 2x z rzędu ze Schiavone bodajże w tamtym roku to była mega kompromitacja i pokaz dużej bezradności na korcie. Urozmaicony tenis to za duże i za trudne wyzwanie dla tej Pani. Kozlova w ostatnim turnieju w Chinach uległa 0-2 z Shuai Zhang wygrywając zaledwie &quot;kilka piłek&quot; (w ten sposób typowalem tam to spotkanie). Zhang siłowo nie była gorsza, a że potrafiła pierwsza przejąć inicjatywę w wymianie, to odniosła łatwe zwycięstwo. Kozlova każdy serwis grała pod dużą presją i nie wytrzymała obciążenia, po czym pękła niczym balon. W tym pojedynku sytuacja powinna sie powtórzyć. Jednak zacznę od tego co już poruszyłem, czyli że Kozlova nie potrafi grać z rywalami typu Schiavone, Radwańska itp (tymi bardziej miękkimi). Jest to spowodowane tym, iż Ukrainka zawsze ryzykuje i zostawia otwarty kawał kortu, a z tego powodu łatwo ją skontrowac. I ten aspekt pozwoli na odniesienie wielu łatwych punktów Sabalence. Białorusinka mimo że ma przewagę siły, centymetrów nad rywalką, to dodatkowo dobrze czuje się przy siatce, jak i w pilkach sytuacyjnych, gdzie czasu na reakcję jest bardzo mało. Kozlova nie ma wyboru, musi pójść na bezwzględną wymianę, lecz to nie da jej wielkich korzyści. Sabalenka dziś zagrała słabo, a mimo to wygrała 2-0. Tatjana Maria okazała sie trudnym rywalem, nie zatrzymywała ręki, ponadto dobrze grała w defensywie, zaskakiwała mocną grą, jak i rotacyjnymi uderzeniami pod końcową linie. Było szybko i niewygodnie dla młodej Białorusinki, a mimo to ona potrafiła przejąć kontrolę w najważniejszych momentach i ta obrona breakpoint&#39;ow to było coś... Rywalizacja z Kozlovą będzie dużo łatwiejsza dla Sabalenki. Aryna nie będzie miała większego problemu z rytmem, jak i timingiem w tym spotkaniu. Kozlova w wymianie podejmuje ryzyko szukając winnersa, albo stara się trzymać piłkę w korcie bez zbędnych urozmaiceń czekając na moment do przeprowadzenia kończącego ataku. W takiej sytuacji Sabalenka ma ułatwione zadanie. Ona w tym spotkaniu będzie pierwsza próbowała osiągnąć przewagę na korcie. Ona nie kalkuluje, a zawsze celuje w przejęcie inicjatywy i sprowadzenie rywala do parteru. Dziś dobrze zagrała na returnie, a jutro może być tylko lepiej. Grając z Kozlovą, to Sabalenka narzuci własne warunki, będzie masa krótszych piłek, oraz okazji do volleya przy siatce. Kozlova jest za surową tenisistką, aby móc zaszkodzić w większym stopniu rywalce. Także w tym pojedynku regularność Sabalenki powinna się zwiększyć w trakcie mocnych uderzeń granych na pełnym ryzyku z glebi kortu. Tak gra Sabalenka i bezwzględu co by się miało wydarzyć, ona stylu gry nie zmieni, to prawdziwa strzelba z krwi i kości. Wszystko wskazuje na to, że Kozlova będzie łatwiejszym rywalem dla młodej Bialorusinki jak Tatjana Maria, a wręcz idealnie skrojonym pod nią. Jeden set na dużej przewadze powinien paść łupem Sabalenki, więc +2.50 gema to komfortowe zagranie, choć jej wygrana nie powinna być zagrożona. Półfinał w Taszkiencie jest na wyciągnięcie ręki.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Europy
Godzina: :19:00
Spotkanie: Zenit Petersburg - Real Sociedad
Typ: Over 2.5 bramki

Kurs: 1.84
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam. Po dwóch dniach z Ligą Mistrzów wracamy na boiska Ligi Europy. Przyjrzałem się spotkaniu pomiędzy liderem grupy L oraz najwyższej ligi rosyjskiej z wiceliderem grupy L (różnica bramki obu tych drużyn) i jednocześnie ósmą drużyną LaLigi. Ofensywy obu drużyn są na różnym poziomie, ale z pewnością imponujące. Zacznijmy od jutrzejszego gospodarza. W 11 meczach rosyjskiej Premier Ligi bilans Zenitu to 21:3. W pierwszym meczu LE natomiast zwycięstwo 0:5 na wyjeździe z Vardarem . Drużyna z San Sebastian: 13:13 w 6 meczach tegorocznej LaLigi oraz wygrana 4:0 u siebie z Rosenborgiem w LE. Jak więc widać jedyną różnicą obu tych drużyn to liczba traconych goli przy jednoczesnej dużej sile ofensywy. W tym typie to akurat atut, ponieważ Zenit na własnym boisku ma okazję strzelić kilka bramek, szczególnie biorąc pod uwagę ogromne problemy linii obrony drużyny Realu. Liczę w tym meczu na co najmniej trzy bramki, zwyciężyć powinien Zenit.
Życzę powodzenia!
✅ 84
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna - LE
Godzina: 17:00
Spotkanie: Astana - Slavia Praga
Typ: Slavia Praga zdobędzie bramkę w obydwu połowach
Kurs: 5,40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Slavia liczy na wiele w tym sezonie. Drużyna wzmocniła się i teraz jest naprawdę groźna. W swojej lidze póki co nie błyszczy, ale z czasem będzie lepiej. Astana ostatnio gra coś słabo w pucharach. Legię wyeliminowali, ale mieli dużo szczęścia, bo w Warszawie nie istnieli. Słabo wyglądała ich defensywa w obydwu meczach i gdyby nasi byli trochę skuteczniejsi, to by Astana odpadła. Z Celticem stracili mnóstwo goli, w sumie aż osiem w dwumeczu. Pierwszy mecz z Villarrealem przegrali 1:3. Astana straciła bramkę w obydwu połowach, a dokładniej to jedną w pierwszej i dwie w drugiej połowie. Defensywa tej drużyny jest obecnie bardzo słaba. Celtic dobitnie pokazał ich słabości. Slavia Praga też może to zrobić i strzelić choć po bramce w obydwu połowach.
⛔ 100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy Dywizja 2
Godzina: 10:15
Spotkanie:
Zizkov - Opawa
Typ: 2
Kurs: 2,2
Bukmacher: forBET
Analiza:
Witam,
niestety to już nie ta sama Viktoria Zizkov której do niedawna tyczyło się powiedzenie &quot;pewna Viktoria Zizkov w niedzielę o 10:15 &quot; ;) a w planach i pomysłach krążyła &quot;afterowa&quot; poranna podróż do Pragi z postawionym za gruby hajs kuponem i naoczne przypieczętowanie zwycięstwa pozwalającego przedłużyć zabawę weekendową ;)
Dziś zespół u siebie nie gra tak skutecznie jak w sezonie 15/16 i myślę ,że aspirująca na beniaminka 1 ligi Opawa postara się to wykorzystać . Przekonują mnie do tego statystyki otatnich 5 spotkań jak i 10 spotkań oraz 15 spotkań obu zespołów ;) . Można wiele napisać analiz lecz nie trafić wyniku. Ja podjąłem decyzję i stawiam na Opawę. Myślę ,że może wygrać nawet w handi ;)
Pozdrawiam.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Boliwia
Godzina: 02:00
Spotkanie: Real Potosi-The Strongest
Typ:
Powyżej 4.5 Bramek
Kurs: 5.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Bardzo uboga oferta na dzisiaj,jednak to spotkanie zapowiada sie ultra ciekawie ????
Kursy na overy czy wygraną Strongest bardzo wysokie-dlaczego tak jest? Nie chodzi tu bynajmniej o porażke z Bolivarem ( o tym później bo to również ważne ) ale o to,iż nie zobaczymy dziś kapitana zespołu przyjezdnych-P.Escobara ( nie-legendarny Narkos nie zmarwychwstał :p ).
Czy to duża strata? Hmm-powiedzmy sobie szczerze-Escobar już młodzieniaszkiem nie jest,są na jego miejsce szybsi i silniejsi,jednak jest to przywódca,mentor,kapitan i walczak-a więc może tutaj brakować jedynie Jego waleczności,bo walory piłkarskie wydaję mi się,będą lepsze ;) Na ławce jest dwóch bardzo dobrych napastników-jeden z nich dziś dostanie swoją szansę.
Dlaczego wspomniałem o meczu z Bolivarem-bo to było ,,El Classico&#39;&#39; Boliwii. Jeden z najważniejszych meczy sezonu,który Strongest przegrał. Przegrał bo bardzo dobrej grze i wielu stworzonych okazajch do zdobycia bramek.
Mimo,iż dzis wyjazdowe spotkanie to motywacja w zespole przyjezdnych jest ogromna. Będą chcieli w końcu się przełamać i po serii słabych meczy pora na mocne przełamanie.
Dlaczego idę w over? Bo Real Potosi broni nie złoży. Wręcz to oni mogą prowadzić tutaj grę. W naturze tej drużyny nie ma obrony-jest tylko atak,atak i dużo strzałów. I na pewno nie klękną przed Strongest.
Cóż-czuję tutaj mecz na wymiane ciosów. The Strongest nie ma czego bronic-w tabeli są bardzo daleko i puchary im uciekają,a więc w każdym kolejnym meczu ważne będą jedynie 3 punkty,a Real musi odrabiać po fatalnym początku sezonu-zapowiada się fajny mecz ????
Kursy niemal na każdym bukmacherze z wyjątkiem Unibetu spadają mocno poniżej 5.
Pomogłem? Zostaw reputkę ;)
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Liga Europy
Godz: 21:05
Spotkanie Sheriff-Kopenhaga
Typ: 2
Kurs 2.05
Buk Fortuna
Analiza: Mołdawski Sheriff Tiraspol na własnym stadionie w tej kolejce piłkarskiej Ligi Europy podejmował będzie ekipę Duńskiej Kopenhagi, faworytem do zdobycia kompletu punktów naturalnie będzie ekipa przyjezdnych . W pierwszych spotkaniach Kopenhaga na swoim stadionie bezbramkowo zremisowała z zespołem Lokomotivu Moskwa, natomiast Sherff podzielił sie punktami z zespołem Zlinu. W tym meczu myslę że już bramki będziemy w stanie zobaczyć i nie sądzę żeby było ich mało. Gospodarze bowiem na swoim stadionie zazwyczaj grają overorovo, w poprzednich 10 spotkaniach rozegranych na własnym stadionie zanotowali 8 razy over 1.5 bramki i tylko 2 razy under 1.5 gola. Goście natomiast 7 krotnie zrobili over 1.5 bramki i tylko 3 razy zagrali na poniżej, myślę że po takim kursie warto jest spróbować zagrać takie zdarzenie bowiem wiadomo że w lidze europejskiej ,aby awansować do dalszych gier ważne są nie tylko punkty,ale i zdobyte bramki, myślę że tutaj pierwsi powinni zaatakować przyjezdni i to oni powinni wygrać, stawiałbym na wynik 1:2 po 90 minutach tej rywalizacji oraz 0:1 po pierwszej połowie tego spotkania.
⛔ 100
 
E 10

error1995

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna. Chiny - Super Liga
Godz: 13:35
Spotkanie Jiangsu Suning - Tianjin Quanjian
Typ: 2
Kurs 2.72
Buk fortuna
Analiza:
Drużyna Fabio Capello zmierzy się z drużyną Fabio Cannavaro. Piłkarze Jiangsu zdecydowanie nie radzą sobie w tym sezonie. Na tą chwilę zajmują 13 lokatę. 13 spotkań na swoim boisku - 2 wygrane, 5 remisów, 6 porażek. Liczę na to że dziś odniosą siódmą porażkę u siebie. Zawodnicy Tianjin Quanjian zajmują wysoką 4 pozycję. Na wyjazdach radzą sobie bardzo dobrze. W tej klasyfikacji zajmują 4 lokatę. 4 wygrane, 5 remisów i 4 porażki. W drużynie gości liczę na bramkostrzelnego Alessandro Pato, który w tym sezonie zdobył 14 bramek w 22 meczach.
⛔ 100
 
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka K, ME
Godz: 16:00
Spotkanie: Holandia-Włochy
Typ: Holandia -1,5seta
Kurs: 2.2
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Włoszki mnie zupełnie nie przekonują swoją grą na tych mistrzostwach. Mecz z Chorwatkami był bardzo słaby w ich wykonaniu i porażka do 10 w czwartej partii to lekki blamaż. Zespół jest strasznie nierówny, a młoda Egonu może nie wytrzymać presji dzisiejszego meczu. Poza tym jestem pewien, że trener Holenderek ustawi je znakomicie taktycznie, co zrobił już w barażu neutralizując Fabris i Barun. Egonu nie będzie miała tyle okazji do ataku co w poprzednich meczach. Holenderki są zdecydowanie bardziej poukładanym zespołem i mają przewagę meczu w hali w Baku, a nawet dwóch, bo grały tu jeszcze w czerwcu w ramach eliminacji do MŚ. Ostatnie mecze tych drużyn to same wygrane Holandii i myślę, że dzisiaj będzie tak samo. Kurs 1,62 jak najbardziej wart gry, a ja gram zwycięstwo minimum dwoma setami.
✅ 120
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna / Niemcy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Wetzlar - Leipzig
Typ: (-1,5) Leipzig win
Kurs: 3,25
Bukmacher: Fortuna
Witam,
Niestety lipnie dzisiaj w ofercie basketu, niby gra Ostrów z Izraelczykami ale nie widzę szansy na dobry kurs do po grania.
Polecam pograć na Meralco Bolts w Filipińskiej lidze, kurs 1,25, ale z jakims handi - 8 juz przyjemny kursik bedzie, a niespodzianki raczej nie przewiduję.
Wracając do mojego typu dnia. Wydaję się że aktualna dyspozycja w jakiej znajdują sie gospodarze została lekko rozmyta na ich korzyść ( oczami bukmacherów ) dzięki wysokiej wygranej z Kiel 30 - 22.
Kielonia jest w ogromnym dołku, grają słabo i to spotkanie nie powinno być zadnym wyznacznikiem, ale już wczesniejsze spotkania jaknajbardziej, remisy z Minden i Huttenberg to spore wpadki dzisiejszych gospodarzy.
Sklad utrzymany z poprzedniego sezonu, trochę wiekowy, żadnych wzmocnień. Nic mnie w tej ekipe nie przekonuje.
W drużynie gości jak na ten moment jest jeden problem, gra w delegacji. U siebie mocni, ograli chociażby będący w niesamowitej dyspozycji zespół z Flensburg.
Mimo że nie jestem wybitnym znawcą PR, to personalnie mi się podoba ta druzyna, wielu zdolnych, mlodych Niemców , Janke ,Krzikalla, 23-letni Kunkel który w Balingen w dwóch sezonach rzucił 276 bramek. Są jeszcze Meschke,Binder czy Rojewski, nasz rodak. Do drużyny dołączył wlasnie z Wetzlar, Niemiec Weber, który w poprzednim sezonie dla dzisiejszych gospodarzy zdobyl 224 bramki, a jesli się nie mylę to i w tym sezonie z 37 golami jest najlepszym strzelcem Leipzig.
Wszystko mi przemawia z goscimi, ponadto grali tu 3-krotnie, dwa razy wygrywając. Pobieram minimalny handicap na gości, zależy mi na największej ilosci punktów, kilka dni temu bylem 179 na 180 osób w klasyfikacji generalnej. A teraz jest realna szansa wskoczyć do 10.
Polecam czystą 2 lub jakieś handi na gosci.
POWODZENIA ????

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
M 30

mateuszlasek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lugano - FC SB
Typ: 2

Kurs: 2.20
Bukmacher: STS

Analiza:
Co tu można dużo napisać o tym meczu. FC SB to pretendent do wyjścia z grupy jako jej lider, za to Lugano jest postrzegane jako drużyna do bicia, jeśli drużyna z Bukaresztu chce dopiąć swego nie mogą tracić punkty z &quot;outsiderem&quot; grupy. Bukareszt gra na wyjeździe jednakże Lugano nie będzie miała za sobą komfortu gry na własnych stadionie, gdyż to spotkanie zostanie rozegrane na innym obiekcie. Przejdźmy może do liczb.
Ostatnie 5 spotkań Lugano ( bilans: zwycięstwa/remisy/przegrane ):
1/0/4
Ostatnie 5 spotkań FC SB :
3/1/1
Drużyny spotkaly sie ze Sobą tylko raz w 2014 roku i było to spotkanie towrzyskie które zakończyło się wysokim zwycięstwem Lugano ( 5-2 ). Mimo wszystko uważam że Rumuńska drużyna mająca za Sobą ostatnio ciężkie mecze z czołówką ligi oraz mecz z Viktoria Pilzno, poradzi sobie dziś z Lugano które znajduje się w lekkim dołku. Uważam że kurs na Bukareszt jest wysoki i warto zaryzykować.
Stawka 5/10 j.
Pozdrawiam.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19.00
Spotkanie: Nice - Vitesse Arnhem
Typ: spotkanie/ilosc bramek - Nice / + 1.5
Kurs: 1.72
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Nice to bardzo solidna drużyna, ten sezon może nie zaczął się tak rewelacyjnie w lidze jak poprzedni, jednak pamiętajmy, że walczą Oni już na dwóch frontach. Pierwszy mecz w Lidze Europejskiej francuska drużyna pewnie wygrała na wyjeździe 5:1 zostawiając na pokonanym polu ekipę Waregem, dzisiaj zmierzą się z ekipą, która bardzo zbliżona jest reputacją do belgijskiej ekipy - chodzi tu o Vitesse Arnhem, która pierwszy mecz przegrała u siebie 2:3 z ekipą Lazio. W Eredivisie Vitesse gra jak na razie bardzo dobrze - trzecia pozycja z jedną porażką, jednak poziom ligi holenderskiej a francuskiej różni się dość mocno. Gospodarze dzisiaj będą chcieli na pewno zdobyć kolejne trzy oczka, ponieważ kolejne dwa mecze to rywalizacja z Lazio, które w moim odczuciu jest troszkę silniejsze niż Nice, dlatego też francuska ekipa nie może sobie pozwolić na stratę punktów. Dodatkowo gram na bramki ponieważ myślę, Nice spokojnie wpakuje minimum dwie bramki swojemu rywalowi.
✅ 72
 
bfred 301,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie Białoruś Extraliga
Godz: 18:00
Spotkanie: Gomel - Vitebsk
Typ: over 6,5
Kurs: 1,91
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Dalej po wczorajszym idziemy w hokej. Tym razem białoruski. Vitebsk to od lat dziadostwo w tej lidze natomiast gospodarze radza sobie całkiem całkiem - trzymają się tej czołówki. Analizując ostatnie mecze h2h widać że goście od dzisiejszych gospodarzy regularnie zbierają spore baty i nie inaczej powinno być dzisiaj. Vitebsk przegrał ostatnio nawet 0-13 z Molodechno którego Gomel pokonał niedawno 3-0. W tej lidze często przy takiej różnicy klas zdarzają się wysokie wyniki a i kursy na liczbę goli sa zachęcające. Ja myślę, że Gomel będzie chciał dzisiaj podreperować swój bilans bramkowy i wpakują te 5,6 goli a i goscie coś dorzucą i już mamy piekny wynik ???? Powodzenia.
✅ 91
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kuwejt
Godzina: 17:05
Spotkanie: Al Qadsia vs Al -Salmiya
Typ: AL Qadsia -1 handi (AH)
Kurs: 1,9
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Trzecia kolejka . Gospodarze to druga druzyna ubieglego sezonu. Dobrze zaczęli sezon - zremisowali pierwszy mecz , a drugi wygrali z bardzo silnym zespolem Kazma SC. Goscie to rowniez mocny zespol .Zanotowali remis i wygraną , ale grali 2 x u siebie , a są zdecydowani sielniejsi na swoim stadionie.
Dzis natomiast grają na wyjezdzie z zespolem Al Qadsia = dla nich to pierwszy mecz w tym sezonie w roli gospodarza .
Na pewno beda chcieli dobrze zaprezentowac sie w tym meczu - sa jednym z najpopularniejszych klubow w kraju z najwiekszą liczbą kibicow .
Goscie są zawsze grozni , ale dzis gram ten mecz , bo w szeregach AL -Salmiya jest sporo absencji. Nie wystapi bramkarz , ktory jest kapitanem zespolu - Khaled AL Rashidi ; pomocnik Fawaz Ayiadah .Ponadto mają kilku kontuzjowanych zawodników: pomocnicy Al Quhaidi, Al Sammak, napastnik Aid Al Enizi, a pomocnik Nayef Zouid na 99 % nie wystapi.
W druznie gospodarzy natomiast nie ma kontuzji kluczowych zawodnikow i jest pelna mobilizacja .
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
dyscyplina;p/n L.E gr ,,H,,
godzina;19,00
Spotkanie;Bate Borisov-Arsenal
Typ2/2 Arsenal wygra 1p i cały mecz
Kurs;2,34
Bukmacher;fortuna
Analiza
Białoruska drużyna powstała 19 lat temu z 13 tysięcznym stadionem kontra angielski Arsenal.
Piłka nożna nie jest ulubionym sportem Łukaszenki tylko hokej,gdzie pakowane są duże pieniądze/Dynamo Mińsk/Jeden zawodnik Arsenalu kosztuje tyle co całe Borisov.Piłkarzy podkupują rosyjskie kluby,a Bate nie szaleje z zakupami.
TU nie potrzeba zadnego komentarza,nie wiem tylko jak podejdzie Arsenal do L.E.Jednak w 1szym meczu ograli F.C.Koln 3-1. Bate zremisowało zR.S.Belgrad 1-1.
Innej opcji jak wygrana Arsenalu nie widzę.Tyle w temacie.
✅ 134
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
stanley-63 781,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Litwa
Godzina 15:30
Spotkanie: Jonava : Kauno Zalgiris
Typ : over 4.5 gola
Kurs : 8.50
Bukmacher : Unibet
No cóż idzie tragicznie ale nie rezygnuję i dalej idę w bramki , dziś spotykają się dwie najsłabsze ekipy w Litewskiej A Liga , gospodarze na 24 mecze z bilansem 5-7-12 a br 23:37 , u siebie to najgorzej grająca ekipa 2-2-7 i br 12:21 natomiast goście zamykają A Ligę 3-6-15 i br 16:39 zaś na wyjazdach to tak jak gospodarze u siebie czyli najgorsi na wyjazdach 1-2-8 i br 8:24 , jest jednak coś co rzuciło mi się w oczy a mianowicie ich wspólne mecze tu na boisku Jonavy a wyniki to 5:2 , 3:2 i remis 2:2 i tak uważam że przy tak słabej obronie w obu zespołach to o bramkę nie będzie chyba trudno ale jest jeszcze druga strona medalu to strzały na bramkę i to celne ........... liczę jednak że dzis tych celnych będzie sporo a piłka nie raz znajdzie sobie drogę do bramki !
⛔ 100
 
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Egipt - pierwsza liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: al nasr - arab constractors
Typ: 2/+2.5
Kurs: 3.25
Bukmacher: sts
Analiza: Witam, wczoraj co prawda malu kursik z peru ale 2:0 weszlo gladko ????
Dzis proponuje spotkanie z egiptu.
Mialem dac czysta 2 po 1.8 ale zwiekszam ruzyko i dokladam jeszcze over 2.5.
Al nasr jak narazie nic ciekawego nie pokazuje, 3 mecze 2 pkt
Goscie natomiast lepiej w 3 meczach 7 pkt i w bramkach bilans tez calkien spoko 7:3
Jakbym mial typowac dokladny wynik na ten mecz dawalbym 1:3 lub 1:2
Powodzenia ;-)
✅ 225
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom