>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 28.09.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
dampy 107

dampy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21.05
Spotkanie: SC Braga vs Istanbul Basaksehir
Typ: Istanbul Basaksehir over 3,5 Rzutów roznych
Kurs: 1.75
Bukmacher: Lvbet
ANALIZA:
Witam przed nami kolejna duża kolejka meczy Ligi Europy!
Dziś pod analize biore mecz Portugalskiej Bragi oraz Tureckiego Basaksehir.
Braga w Primeira Liga nie zachwyca formą w 7 kolejkach zgromadzila 12 punktów 4 razy wygrywając oraz przegrywajac aż 3 razy ! Obecnie zajmują 5 pozycję z bilansem bramkowym 9:9.
Basaksehir jak i Braga również nie zachwyca w swojej lidze Tureckiej Super Lig zajuje obecnie 6 lokatę z 10 punktami na koncie.Dotychczas wygrali 3 razy raz zremisowali oraz 2 razy przegrali.Ich bilans bramkowy to 9:9
W Tabeli Ligi Europy Braga jest na pierwszym miejscu z 3 punktami , Basaksehir zajmuje drugą pozycję z 1 punktem na koncie !
Dziś postanowiłem , ze zagram na over rzutów rożnych drużyny z Turcji!Jest to ciekawa ofensywnie nastawiona drużyna z ciekawymi zawodnikami.
Linia dla Basaksehir nie jest wygórowana , zdobycie tylko 4 rożnych nie powinno byc dla nich problemem.W ostatnim meczu LE drużyna Basaksehir grała z Ludogorcem w tym meczu linia 3,5 została pokryta z nawiazką ponieważ Turecka drużyna zdobyła aż 5 Roznych !
POWODZENIA !
✅ 75
 
p-z. 123,1K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19.00
Spotkanie: Bate - Arsenal
Typ: Obie drużyny strzelą
Kurs: 1.71
Bukmacher: Fortuna
Witam, Ciężki mecz do typowania, a ja mam myślę najlepszą i najrozsądniejszą propozycję co do tego spotkania. W tym meczu obstawiam, że oba zespoły strzelą bramkę, powody ku temu są takie, iż Arsenal w defensywie nie imponuję, a dziś zawita na cięzkim i im obcym terenie, stąd mój typ. Warto też dodać, że w tamtym sezonie, Kanonierzy grali w LM i także jechali na podobny teren co dzisiaj, chodzi mi tutaj o drużynę &quot;Łudogorec&quot; chociaż wtedy grali w mocnym składzie, to stracili 2 bramki, a całe spotkanie wygrał Arsenal 3:2, co dziś może być podobnie. Arsene Wenger już teraz zapowiada, że do składu wystawi 2-3 młodych zawodników co reszta będzie składać się z doświadczonych zawodników, co na obronie zapewne pojawi się Per, Monreal? a ta defensywa za najlepsza nie jest. Dla mnie prosty typ BATE powinno wykorzystać atut własnego boiska i nawiązać walkę z Arsenalem, a także powinno strzelić bramkę, zaś Arsenal zapewne w ofensywie będzie mocny, jednak w defensywie może coś pójść po nie ich myśli i mogą stracić bramkę, tak jak kto było w 1 kolejce LE z Koln. Życzę powodzenia i z fartem.
✅ 71
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - International Championship 2017 - kwalifikacje
Godzina: 15:30 CET
Spotkanie:
Stuart Carrington - Lee Walker
Typ: Lee Walker
Kurs: 2,62
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Walker złapał solidną formę w ubiegłym tygodniu w World Open, zwłaszcza w porównaniu z tym co pokazywał wcześniej. Trzecia runda turnieju, ale przede wszystkim na rozkładzie Selby i Milkins, obie wygrane bardzo przekonujące po 5-2. Gra wyglądała naprawdę porządnie, bez fajerwerków w podejściach, bo to nie ten styl gracza, ale dobra gra taktyczna dawała mu sporo łatwych szans. Myślę, że jeśli dzisiaj pokaże ten sam poziom to może spokojnie ograć Carringtona, bo Anglik notuje bardzo przeciętny okres, kiepski start w sezon, serie porażek z niżej notowanymi rywalami. Obawiam się, że dzisiaj może mieć trudne popołudnie. Taki kurs na doga wydaje się bardzo ciekawy.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER

✅ 162
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Europy
Godzina: 19:00

Spotkanie: Koln - Crvena Zvezda
Typ: 2
Kurs: 5.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Koln po porażce 3:1 z Arsenalem zajmuje ostatnie miejsce w grupie, z kolei Czerwona Gwiazda pechowo zremisowała z BATE mając zdecydowaną przewagę. Skąd mój typ, otóż Koln w ogóle nie radzi sobie w lidze niemieckiej zdobywając 1 punkt w 6 meczach, a stosunek bramek mają tragiczny 1:13. Poza tym w drużynie Koln najprawdopodobniej zabraknie kilku graczy (Hector, Zoller).Crvena z kolei w lidze Serbskiej idzie jak burza, w 10 meczach 9 zwycięstw i remis z Partizanem, wiceliderem. Do tej pory w lidze gracze Crveny zdobyli 24 bramki tracąc tylko 1. Dziś stawiam, że Crvena Zvezda poradzi sobie z Koln, choć nie będzie to łatwy mecz. Po tak kiepskim starcie w Bundeslidze Koln powinno skupić się na utrzymaniu i lekko odpuścić europejskie puchary. Gracze z Belgradu dadzą z sibie dziś wszystko, stawiam na wynik 1:2.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania, 888ligaen
Godzina: 19:30
Spotkanie: Mors Thy Handbold - GOG Svendborg Handbold
Typ: 1
Kurs: 3,24
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek tabela:

Dla mnie w tym meczu jest wszystko możliwe i żaden wynik mnie nie zdziwi. Meczu spodziewam się bardzo wyrównanego do ostatnich sekund meczu i dziwią mnie te kursy. W ekipie gospodarzy humory dopisują po ostatniej wygranej u siebie z Ribe Esbjerg 29-23. Każdy w zespole koncentruje się już na tym dzisiejszym spotkaniu i zawodnicy liczą na wsparcie swoich fanów. GOG to bardzo niewygodny rywal dla każdego o czym świadczy remis w 1 kolejce na wyjeździe ze Skjern 26-26 czy w kolejnej kolejce wygrana u siebie z silnym Silkeborgiem 21-19. Jednak z przeciwnikiem, którego ostatnio Mors zlał czyli Ribe Esbjerg przegrali na wyjeździe i to bardzo wysoko 23-33. Kadrowo oba zespoły są ciekawe. Może podstawowy skład wydaje się nieco mocniejszy u gości ale Mors u siebie gra bardzo walecznie i myślę, że własna hala niweluje tę minimalną przewagę zespołu GOG. Jeżeli chodzi o ławkę to tutaj uważam, że większe możliwości mają gospodarze. Oba zespoły bez większych problemów kadrowych i zagrają dzisiaj w swoich najmocniejszych składach. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie i powinien być dużo bardziej wyrównany niż wskazywałyby na to kursy a skoro tak to wolę iść w stronę zespołu na który jest wyższy przelicznik a do tego Mors u siebie jak narazie w tym sezonie bardzo waleczny i nie odpuszcza.
⛔ 100
 
C 117

coolfun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Skenderbeu-Young Boys
Typ: 1X
Kurs: 2.16
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzisiaj mecz z Ligi Europy. Albańskie Skenderbeu podejmuje Szwajcarskie Young Boys. Upatruje dzisiaj niespodzianki w tym meczu i gram na gospodarzy. Nie chce za bardzo ryzykować więc daję typ z podpórką. Drużyna ze Szwajcarii jest z pewnością faworytem, ale ja uważam, że nie jest to jakaś bardzo dobra drużyna. Na pewno umie strzelać sporo goli, ale głownie robi to w swojej lidze. W pucharach nie jest tak dobrze. Ostatni mecz zremisowali 1:1 u siebie z Partizanem. Na wyjazdach grali do tej pory z CSKA i Dynamem Kijów, oba przegrane dwoma bramkami. Jeżeli chodzi o gospodarzy to na pewno dużym zaskoczeniem jest obecność tej drużyny w rozgrywkach grupowych, ale czy możemy się dziwić skoro nie przegrali oni w pucharach żadnego spotkania u siebie. Co więcej ostatnio polegli na swoim stadionie w grudniu 2016 roku, bardzo długa seria. Nie wydaje mi się, żeby skończyła się dzisiaj. U siebie są bardzo mocni. Żadna drużyna nie powinna ich lekceważyć, bo jeszcze nie jednemu ukradną punkty. Myślę, że nie będzie zbyt wielu bramek, a goście będą walić głową w mur. Powodzenia
✅ 116
 
K 169

kameneq

:)
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Nice vs Vitesse
Typ: powyżej 4.5
Kurs: 5.30

Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam. Dziś wjeżdżamy w typ o wysokim kursie, mianowicie min. 5 bramek w spotkaniu Nicea vs Vitesse. Na pierwszy rzut oka ten typ na pewno wydaję się głupi i nie możliwy do wejścia, aczkolwiek ja myślę inaczej. Spotkanie obu drużyn preferujących ofensywny futbol i nie do końca radzących sobie w defenZywie ???? W ostatnich swoich spotkaniach w LE padało w ich meczach 5 i 6 bramek i dziś powinno być również obficie. Liczę tu na przebłysk geniuszu Super Mario, który swoimi nie konwencjonalnymi zagraniami potrafi siać popłoch w obronie przeciwników. Nicea na pewno będzie u siebie chciała zmazać plamę z ostatniego spotkania gdzie remisują 2-2 z Angers, natomiast Vittese przyjeżdza podbudowane zwycięstwem z Ajaxem. Szykuje się bardzo ciekawe, emocjonujące widowisko w którym nie zabraknie bramek! Według mnie szanse na over 2.5 wynoszą 90 %, na over 3.5 to 70 % natomiast 4.5 - 50 %. Dziś jedziemy bez trzymanki i wybieramy opcję z najwyższym kursem, a mianowicie over 4,5 - w bukmacherze fortuna kurs na to zdarzenie wynosi 5.30!
⛔ 100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna-szwecja
Godzina: 20:45
Spotkanie: lugi-malmo
Typ: lugi i 50,5+
Kurs: 3.8
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,cos nie mam szczescia do recznej z handicapem-znowu zabraklo mi jednej bramki.na dzis ponownie wybralem lige szwecka i hit dnia miedzy lugi,a malmo,sa to czolowe druzyny ligi o zblizonej sile-w rundzie zasadniczej maja wysokie miejsca ale play-offy im nie sluza-nie moga przejsc pierwszego przeciwnika.stawiam na gospodarzy bo przegrywaja bardzo rzadko u siebie i ostatnio z malmo wygrywaja-mysle ze dzisiaj bedzie tak samo,dorzucilem jeszcze bramki-linia nie jest duza,a kursik wzrosl prawie dwa razy-troche ryzykowne bo mecz bedzie zaciety ale sadze ze warto zagrac,pozdrawiam
✅ 280
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Braga - Basaksehir
Typ: Braga wygra + over 1,5
Kurs: 2,92
Bukmacher: Fortuna
ANALIZA:
Szczerze nie lubię stawiać LE, nawet fazy grupowej bo to są rozgrywki bardzo dziwne, szczególnie uważam na granie faworytów i czołowych drużyn. Jednak dzisiaj zainteresowało mnie spotkanie Portugalskiej Bragi z Turecką drużyną Basaksehir. Jest to mecz w grupie C. Braga wygrała swój 1 mecz w grupie z Hoffenheim w dodatku na wyjeździe 2-1. Trzeba im przyznać że byli skuteczni i mimo nie wielu sytuacji wykorzystali 2, a drużyna Niemiecka zagrała lepiej a i tak przegrała. Basaksehir zremisował bezbramkowo z Ludogorets (0-0) na własnym boisku. Mieli dużo sytuacji, brakło skuteczności, ale Ludogorets również miało kilka okazji do zdobycia gola. Może w ofensywie jest nieźle, tak w defensywie nie układa się idealnie i Basaksehir potrafi łatwo tracić gole. Braga to poukładana drużyna, mimo braku wielkich nazwisk i w składzie głównie z Portugalczykami i Brazylijczykami radzi sobie świetnie. Trzeba przyznać że mają wielu zawodników którzy są świetni technicznie. Prócz tego widać że i trenerowi i całej drużynie zależy na LE, grają najmocniejszym składem i kładą duży nacisk na mecze w Lidze Europejskiej. Basaksehir myślę że podłamał się tym że nie trafił do LM, byli bardzo blisko, nawet z Sevillą w 4 rundzie byli o mały krok od awansu, widać że odkąd im się to nie udało nie jest to ta sama drużyna. Nawet w lidze nie spisują się dobrze. Od meczu w LE zremisowali z Trabzonsporem i przegrali z Genclerbirligi gdzie byli słabszą drużyną. Nie zagra w ich drużynie Adebayor, dla linii ofensywnej jest to ogromne osłabienie. Braga natomiast w lidze radzi sobie dobrze, w pucharze ostatnio z Benficą remis 1-1, na pewno są podbudowani dobrymi wynikami, dodatkowo grają u siebie gdzie rzadko przegrywają. Ja dzisiaj nie widzę nic po za ich wygraną, dla wyższego kursu opcja wygranej Bragi z over w meczu 1,5 gola. Jest to najniższa linia i myślę że spokojnie zostanie pokryta, w meczach Bragi rzadko pada tylko 1 gol. Basaksehir z tą defensywą też często traci i popełnia dużo błędów, co tylko można wykorzystać. Myślę że warto próbować na Bragę w dzisiejszym spotkaniu.
✅ 192
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
eljoaquin79 326

eljoaquin79

Trafione
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Lyon - Atalanta
Typ: Obie strzelą/Atalanta wygra
Kurs: 5,5
Bukmacher: totolotek
ANALIZA: Dzisiaj spotkanie dwóch solidnych drużyn. Atalanta ostatio wygrała w El. LM z Evertonem 3:0, 5:0 z Crotone w lidze, a także 1:1 z Fiorentiną, warto zauważyć, że mecz na wyjezdzie, bramka dopiero w 94 minucie, jednak przez cały mecz dominowali na boisku. Lyon pasmo remisów i przegrana 2:0 z PSG. Wydaje mi się, ze wykorzystają atut boiska i zdobędą bramkę, jednak stawiam na minimalne zwycięstwo Atalanty, która ma niesamowitą siłę w ataku. Powodzenia
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom