>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.11.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
dani23 38

dani23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja Ligue 2
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bourg Peronnas - Orleans
Typ: Orleans
Kurs: 3.00
Bukmacher: fortuna
Analiza: Na dzisiaj spróbuję swoich sił w piłce nożnej. Wybrałem spotkanie z 2 ligi francuskiej pomiędzy Bourg Peronnas a ekipą z Orleans. Gospodarze zajmują miejsce 18 (4-1-11) z różnicą bramek (18-36) zaś goście miejsce 14 (5-4-7) z różnicą bramek (23-24). Jak widać goście mają lepszy bilans spotkań zaś gospodarze tracą dwa razy więcej bramek niż strzelają. Bourg Peronnas przegrali nawet z ostatnią drużyną (Tours) 3-2. Jedyny pozytywny rezultat w ostatnich 5 meczach to remis 1-1 z Auxerre (15 miejsce w tabeli). Goście natomiast w ostatnich 5 spotkaniach wygrali 1 mecz 1-0 z Brestem (8 pozycja w tabeli). Liczę na skromną wygraną gości 1-0. Powodzenia.
⛔ 100
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Dyscyplina-Piłka nożna-Francja Ligue 2
Godz-21.00
Spotkania-Nancy-Le Havre
Typ-obie strzelą
Kurs-1.88
Bukmacher-Fortuna
Analiza.
Witam,po wczorajszej wtopie czas na jakiś dobry typ.Na dzisiaj wybrałem mecz z 2 ligi francuskiej.
Nancy to drużyna która u siebie jeszcze nie przegrała 3-5-0 br.16-9,z kolei goście na wyjezdzie prezentują się średnio ich bilans to 3-1-4 br.10-8.
Ja gram bts,choć uważam że Nancy wygra,kieruję się tu ich historią meczy w której na ostatnie 5 meczy padało zawsze więcej goli niz 2,5 i zawsze był bts.
A tak na bieżąco to Nancy ostatnie 5 meczy 5 razy był bts a goście na 5 meczy 3 razy bts,z sumując to wszysko razem,formę,bezpośrednie mecze wychodzi mi że min 3 gole dzisiaj zobaczymy i mam nadzieje ze po obu stronach.
Pamietajcie że po deszczu,wychodzi słońce i dzisiaj nam zaświeci.
Powodzenia i niech moc będzie z wami.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
M 125

mts8

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Egipt, Premier League
Godzina: 19:00
Spotkanie: Al-Masry Club - Al-Ahly Cairo
Typ: 2
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet


Analiza: Wczoraj mecz ligi egipskiej nie wszedł, ale wiem gdzie popełniłem błąd. Dzisiaj, mistrz i zdobywca puchary Egiptu podejmuje na wyjeździe słabszą jakościowo drużynę &quot;El Masry&quot;. Goście w ostatnich pięciu meczach na wyjeździe, tak jak i gospodarze u siebie, wygrali 3 mecze. Faworyci wygrywając zeszły sezon zaimponowali niezwykłą liczbą goli strzelonych względem straconych (62:14), natomiast 4 zespół ubiegłego sezonu, strzelił 51 bramek, ale aż 36 przy tym tracąc. Myślę, że to goście będą dominować w tym spotkaniu ze względu na swoje doświadczenie i umiejętności.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
C 117

coolfun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Puchar Polski
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik Zabrze-Chojniczanka
Typ: obie drużyny strzelą bramkę i będzie powyżej 2,5 gola
Kurs: 2,11
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz Pucharu Polski. Górnik podejmie na swoim stadionie Chojniczankę. Obu drużynom idzie bardzo dobrze, Górnik jest liderem Ekstraklasy, a Chojniczanka liderem 1. Ligi. Jak może wyglądać to spotkanie? Chojniczanka musi rzucić się do ataku, do awansu potrzebują przynajmniej 3 goli. Taki sam scenariusz zapowiedział trener Brede. Stwierdził, że nie mają nic do stracenia,a wiele do zyskania. Przypomniał o meczu Borussi z Schalke, gdzie z 4:0 doszli do 4:4 i na pewno sam liczy, że i im się to uda. Z drugiej strony trener Brosz zapowiedział, że będą chcieli narzucić swój styl grania, bo to jest kluczem do sukcesu. Tylko, że stylem grania górnika nie jest wymiana ogromnej liczby podań i utrzymywanie się przy piłce tylko szybki atak i kontry. Myślę, że zobaczymy otwarte spotkanie z atakiem Chojniczanki i błyskawicznymi kontrami Górnika. Gospodarze nie zlekceważą tego meczu, trener cały czas powtarza, że stawia ligę i puchar na równi, a poza tym jest to już ćwierćfinał także do finału brakuje niewiele tym bardziej po wygranej w pierwszym meczu 3:1. Nie spodziewałbym się dużej ilości zmian. Górnik nie rotuje składem prawie w ogóle w ostatnim meczu z Jagą i pierwszym meczu z Chojniczanką tylko jeden zawodnik się różni. Jeżeli już zobaczymy jakieś zmiany to 2 maksymalnie 3 także nie powinno to zbytnio wpłynąć na grę górnika. Liczę na sporo bramek, bo górnik gra świetną i miłą do oglądania piłkę i często w meczu mają 3-4 bramki, a Chojniczanka w dobrej formie i jeszcze bym jej nie skreślał przed meczem. Nie uważam, że wygra ten mecz, ale wiem, że stać ich chociaż na 1 gola. Drużyny z niższych lig pokazały już w pucharze, że zaangażowaniem można dużo zdziałać. Takim przykładem byli Błękitni Stargard, którzy powalczyli z Lechem, a w zeszłym sezonie Wigry Suwałki, które po porażce z Arką 3:0 potrafili wygrać w drugim meczu 4:2 i do końca walczyć o 5 gola. Powodzenia
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Polski
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia - Bytovia
Typ: (Handicap +1.5 Bytovia)
Kurs: 1.70
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Warto przypomniec wynik pierwszego spotkania wynosi 3-1 dla Warszawskiej druzyny.Ostatnio Legia przegrała w Koronie po ciezkim meczu w ktorym padło piec bramek.Zwyciestwo z gornikiem jedna bramka.Zwyciestwo dwoma bramkami z Arka.Zwyciestwo z Lechia jedna bramka oraz porazka rowniez jedna bramka z Jagielonia. Analizowalem wszystkie te mecze powyzej w ktorych Legia rozegrała u siebie. Jak widzimy tylko z Arka wygrala dwoma bramka reszte wynikow to z mojego typu rozliczono by na plus.
Bytovia ostatnio remis u siebie z Podbeskidziem.Zwyciestwo na wyjezdzie z Stomilem Olsztyn.Remis z Chrobrym i Stala Mielec,Wigrami oraz Sosnowcem. Porazka wysoka przydarzyla sie z Legia i Chojniczanka. Mysle ze Bytovia bedzie chciala strzelic za wszelka cene bramke ktora bedzie kontaktowa jesli chodzi o ten mecz. Na pewno zespol z Bytovii jesli bedzie przegrywal np. 1-0 to nie zwolni tempa. Chlopaki graja z druzyna ekstraklasowa,aktulnym Mistrzem Polski mysle ze zrobia wszystko zeby pokazac sie z jak najlepszej strony. Legia wedlug mnie nie wystapi w podstawowym skladzie bedzie pewnie kilka zmian a to zwieksza szanse Bytovii na dobry rezultat.Pozdrawiam trzymajcie sie.
⛔ 100
 
mariusz-idol 2,5K

mariusz-idol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina:18:00
Spotkanie:Górnik Z-Chojniczanka
Typ: 3-0
Kurs: 11
Bukmacher: Fortuna
Analiza:Rewanzowy mecz pucharu Polski Górnik podejmuje Chojnicznke w pierwszym meczu gospodarze wygrali 3-1 i na własnym stadionie powinni potwierdzic swoja wyzszosc nad druzyna z 1 ligi .Moim zdaniem zabrzanie powinni szybko strzelic bramke i kontrolowac przebieg meczu
Kiepska analiza
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 20:45
Spotkanie Leicester-Tottenham
Typ: 2/2
Kurs 2.60
Buk Fortuna
Analiza: Na dziś wybrałem spotkanie z Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Leicesteru podejmowała będzie drużynę Tottenhamu. Goscie są w tym meczu stawiani w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów, jednak ostatnio ich gra wyglądała trochę słabiej , bowiem w 4 poprzednich kolejkach zanotowali 2 porażki, zwycięstwo oraz 1 podział punktów, jak na ekipę , która miała walczyć o tytuł mistrza kraju jest to niezbyt dobry rezultat, gospodarze natomiast zajmują 12 pozycję w lidze i ich poprzednie mecze to 3 spotkania bez zwycięstwa, więc też mają coś do udowodniania w tym meczu, tym bardziej iż grać bedą przed wlasną publicznością , gdzie w tym sezonie wyglądają po prostu słabo, tak więc spotkanie zapowiada nam się niezwykle ciekawie i myslę że będzie to dobry wyrownany mecz a na koniec komplet punktow zdobędzie drużyna przyjezdnych, ktora pod względem piłkarskim jest zespołem znacznie mocniejsza w obecnym sezonie. Stawiam na dokładny wynik 1:2 na koniec meczu.
⛔ 100
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - PGNiG Superliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Spójnia Gdynia - Vive Kielce
Typ: 2 /handicap -15.5 (Vive wygra różnicą co najmniej 16-tu bramek)
Kurs: 2.26
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Co tu się dużo rozwodzić nad tematem. Dzisiaj gra najlepszy od wielu lat klub w Polsce z najsłabszym zespołem w obecnym sezonie w PGNiG Superlidze. Gracze z Kielc mają na koncie komplet punktów natomiast gospodarze zaledwie trzy.
Z kilkoma zespołami prezentującym poziom nieco wyższy od Spójni, na wyjazdach Mistrzowie Polski wygrywali już taką różnicą bramek (MKS Kalisz 20-36, Stal Mielec 22-39, Meble Elbląg 22-38). Natomiast Spójnia na własnym parkiecie potrafiła pokonać tylko Pogoń Szczecin i to na początku sezonu. Potem komplet punktów z Gdyni wywieźli nawet gracze z Legionowa.
No cóż należy dzisiaj liczyć na to, że gracze z Kielc podejdą skoncentrowani do meczu i że bramkarz Spójni nie będzie rozgrywał swojego najlepszego meczu w życiu. Wydaję mi się, że kurs jest warty zagrania mimo, że Vive w sobotę gra ważny mecz w LM.
✅ 126
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Watford - Man Utd
Typ: Man Utd
Kurs: 1,75
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dziwi mnie, że nikt nie dał tego meczu. Kurs kuszący. Dla mnie najwazniejsze info jest takie, że Lukaku zagra.
United czeka kilka ciężkich meczów w najbliższym czasie i każda strata punktów oddali ich od walki o Mistrzostwo Anglii.
Watford wygralo ostatnie dwie ligowe potyczki odpowiedni wyjazd z Newcastle 3-0 oraz w domu 2-0 z WHU co dało im 8 pozycję. Nie ukrywajmy, że ich celem przed sezonem jest pewne utrzymanie. Pewnie każdy kto przyglądał się temu meczu zauważył, że Szerszenie pokonały rok temu United 3-1. Dla ciekawostki napiszę, że było to jedyne punkty zdobyte przez Watford w meczach z Manchester United. A było ich 13. Więc wychodzi na to, że United to bardzo niewygodny rywal.
Można sie przyczepić do wyjazdów Manchesteru, że grają słabo, bez polotu - zgadzam się. Ale wydaje mi się że Mourinho wciaz szuka idealnej taktyki. Dziś pewnie bie wyjdzie ofensywnie, a zagra tak by jak najmniejszym nakladem sił zgarnac 3 punkty. Pogdba, Lukaku, Matić. Wszyscy zdrowi. Kurs 1,75 można brac.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
smajters 37

smajters

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 20:45
Spotkanie Leicester-Tottenham
Typ: obie strzela / over 2.5
Kurs: 2.06
Bukmacher : Milenium
Witam wszystkich graczy, w ten zwykły szary dzień dostrzegłem ze rozgrywane sa mecze w Angli, a mianowicie zainteresowały mnie dwa mecze Totka i ManU, obie drużyny chciały by zajść jak najwyżej w tabeli, nie mowie o wygranej, bo każdy by chcial, ale City już tego nie odda. Skupmy się jednak na Meczu odrobinę wyższej klasy sportowo, czyli Leicester-Tottenham. Wszelkie znaki na niebie i ziemi mówią ze ekipa Kane&#39;a złapała zadysz, lecz nie oznacza to, ze nagle nie odpali któryś z zawodników gości i nie strzeli dubletu a z kolei wydaje sie, ze ta zadyszkę może chcieć wykorzystać ekipa gospodarzy i będą szukać bramki dla siebie w końcu Graja u siebie i cos im się należy! Faworytem bez wątpienia jest Totek i powinni to wygrac, ale nie można z skreślać gospodarzy którzy Lubia urwać punkty lepszym od siebie. Kto wie, czy ten mecz się nie skończy 1:1 ? Może lepiej jest zagrać na samo &quot; obie strzela&quot; ale to jest wlasnie ta zabawa ktora my lubimy najbardziej i osobiście stawiam jednak na jakieś widowisko sportowe w postaci bramek w ten zwykły wtorkowy wieczór i wydaje sie ze skoro totek chce to wygrac musi strzelic 2 bramki a z kolei Leicester nie odpusci i oni też będą chcieli wtrącić swoje &quot;3 grosze&quot;. Wydaje mi się ze może być 1:2 lub 2:2. Życzę powodzenia i niech wam się nadzieje. Z Fartem!
✅ 106
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 55

rafko007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Brighton - Crystal Palace
Typ: spotkanie/obie druzyny strz.gola 2/tak
Kurs: 6.5
Bukmacher: fortuna

Analiza:

Witam. Dzisiaj o 20:45 rozpocznie się kolejna kolejka rozgrywek Premier League, w której to beniaminek Brighton podejmie drużynę Crystal Palace.
O początku sezonu drużyna CP chce na pewno jak najszybciej zapomnieć. Przegrywali wszystko, z każdym i wszędzie. Przełomem w ich beznadziejnej grze był powrót po kontuzji Wilfrieda Zahy, który odmienił grę ofensywną drużyny. Crystal Palace zaczął strzelać bramki a ich gra ogółem staje się z meczu na mecz coraz lepsza. W ostatnich trzech meczach przegrali nieznacznie z Tottenhamem 1:0, zremisowali z Evertonem 2:2 - w tym meczu zdecydowanie przeważali, zasługiwali na zwycięstwo. W ostatniej kolejce wygrali ze Stoke 2:1 i w tym meczu również świetnie prezentowali się jako zespół.
W świetnej formie jest wspomniany przeze mnie Zaha, ale również Towsend i młody Loftus-Cheek. Uważam, że to oni poprowadzą Crystal Palace do zwycięstwa w tym meczu.
Spodziewam się otwartego meczu, w którym bramkę powinni zdobyć również gospodarze, ze względu na nadal kulejącą obronę CP.
Liczę na wynik 1:3, ewentualnie 1:2 dla drużyny gości.
⛔ 100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - PERU: Primera División - Clausura - Kolejka 14
Godzina: 21:30
Spotkanie:
Comerciantes Unidos - Garcilaso
Typ: 1
Kurs: 3,25
Bukmacher: forbet
Analiza:

Witam ,
pojedynek między 9 drużyną (15pkt) i 3 drużyną (26 pkt) peruwiańskiej PD-C.
Gospodarze u siebie na 7 spotkań 4-2-1 z bramkami 14-6
Goście wyjazd na 6 spotkań 3-2-1 bramki 9-6 .
Forma podobna obu drużyn, gram jedynkę z uwagi na słabszą dyspozycję gości w ostatnim okresie ...mianowicie 3 porażki, do tego widzę ,że gospodarze podejmowali już zespoły z 1 i 2 miejsca i mecze kończyły się remisem, więc nie przekonuję mnie tu faworyzowanie gości -będących w najgorszej dyspozycji. Miejsce , które zajmują w tabeli zawdzięczają pierwszym 8 kolejkom ( z dotychczasowych 13) w których zdobyli 22 pkt z obecnych 26.
Liczę ,że gospodarze powalczą o zwycięstwo .
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
B 116

biala151

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Checkatrade Trophy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Yeovil vs. Plymouth
Typ: 1
Kurs: 2.50
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Menadżer drużyny gospodarzy powiedział, że owy puchar traktuja bardzo poważnie co widać po tabeli gdzie mają pierwsze miejsce.
Do tego w spotkaniach ligowych dobrze grają u siebie 4-4-2 natomiast w Checkatrade Trophy pokonali na wyjeździe Exeter 3-1 gdzie dzisiejszi goście wygrali z nimi u siebie dopiero po rzutach karnych.
Goście natomiast w lidze mają ostatnie miejsce i powinni bardziej skupić się na wyjściu ze strefy spadkowej.
Do składu gospodarzy wracają do składu po zawieszeniach dwóch obrońców: Nelson (12 / 0) i Mugabi (11 / 1).
Ale największą informacją przemawiających za tym typem jest to, że drużyna gości na dzisiejsze spotkanie wcale nie ma żadnego bramkarza!!
Czterech bramkarzy z kadry jest kontuzjowanych!!! w poprzednich meczach ligowych wypożyczyli z Norwich bramkarza Remi Matthews ale on także dostał kontuzji i wrócił do swojego klubu.
Stawiam tutaj czystą jedyneczkę!
Pozdrawiam.
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom