>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 29.03.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 855,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 29. Marca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Ameryka Płd., MŚ
Godzina: 04:15
Spotkanie: Peru - Urugwaj
Typ: 2 + Cavani gol
Kurs: 4,00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Urugwaj zajmujący obecnie drugie miejsce w tabeli jedzie do Peru, które zajmuje 8 miejsce z dorobkiem 15 pkt. Cavani w formie, dużo strzela zarówno w klubie jak i w reprezentacji, wykonuje rzuty karne, więc jest szansa, że coś ustrzeli. Myślę, że Urugwaj będzie chciał się umocnić na 2 miejscu, a raczej nie dać się zepchnąć Argentynie. Urugwaj ma jakościowo lepszych graczy niż Peru, a ostatni pojedynek to minimalne zwycięstwo Cavaniego i spółki. Tym razem również liczę na minimalne zwycięstwo Urugwaju i bramkę Cavaniego, asysta Luis Suarez
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01:00
Spotkanie Indiana-Minnesota
Typ: Indiana -9.5
Kurs 3.00
Buk Unibet
Analiza: Na jutro znów pogram NBA , Indiana która jeszcze w tym sezonie nie jest w 100% pewna udziału w fazie Play-Off w swojej hali podejmowała będzie drużynę Minnesoty, która chyba już ten sezon postanowiła całkowicie odpuścić. Gospodarze są w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, dalej mają o co grać , poza tym na swoim parkiecie ostatnimi czasy radzili sobie bardzo dobrze, 6 zwycięstw i zaledwie 1 porażką z Denver , porażka , którą można uznać za wypadek przy pracy, poza tym goście nie potrafią grać z zespołem Indiany na ich terenie , poprzednie 10 spotkań i tylko 1 wygrana oraz aż 9 spotkań przegranych nie napawa zbyt wielkim optymizmem przed tym spotkaniem. Dodam jeszcze iz goście zanotowali 7 kolejnych porażek na wyjazdach , więc szczerze powiem iż nie sądzę że w tym spotkaniu momentalni cokolwiek się zmieni dla drużyny przyjezdnych, liczę tutaj na sporo punktów, oraz na wygraną zespołu gospodarzy, można również spróbować pograc over druzyny przyjezdnych bowiem pomimo porażek w poprzednich kolejkach dosyć czesto przekraczali oni granicę 100 punktów.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Rumunia, Puchar
Godzina: 20:30
Spotkanie: Universitatea Craiova - Dinamo Bukareszt
Typ: Universitatea Craiova
Kurs: 2.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przed nami ćwierćfinałowe spotkanie Pucharu Rumunii. Universitatea Craiova podejmie u siebie drużynę Dinama Bukareszt. Obie drużyny są na zbliżonym poziomie - zarówno Universitatea, jak i Dinamo zakwalifikowały się w lidze do grupy mistrzowskiej. Są sąsiadami w tabeli - o jedną pozycję wyżej sklasyfikowani są gospodarze jutrzejszego spotkania - zajmują 4 miejsce i mają 24 punkty a Dinamo dotychczas uzbierało 23 oczka. 19 marca obie ekipy spotkały się w lidze, wówczas w Bukareszcie padł bezbramkowy remis. Sądzę jednak, że na własnym stadionie Universitatea odniesie zwycięstwo. Wprawdzie Dinamo jest w wysokiej formie, lecz gospodarze mają bardzo dobrą obronę. Nie odnieśli porażki w 3 ostatnich spotkaniach i nie stracili w nich ani jednego gola.
Również pojedynki bezpośrednie przemawiają za zwycięstwem drużyny gospodarzy. Dinamo nigdy nie wygrało w Krajowie. Te drużyny spotkały się dotychczas trzykrotnie. Dwukrotnie górą była Universitatea, która pokonała drużynę ze stolicy Rumunii 2:1 i 3:0. Raz padł także bezbramkowy remis. U bukmacherów faworytem jest drużyna gospodarzy i ja podzielam ich zdanie - wyglądają ostatnio naprawdę ciekawie, szczególnie w defensywie. Ponadto statystyki pokazują, że Dinamo nie lubi grać w Krajowie i na pewno jutro czeka ich tam bardzo ciężka przeprawa pucharowa.
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godz: 1:00
Spotkanie: Columbus Blue Jackets - Buffalo Sabres
Typ: Sabres ot
Kurs: 2,95
Buk: Unibet
Kurtki mają zapewniony awans, więc nie sądzę aby dzisiaj grali jakoś specjalnie na 200% aby bawili się w wysokie zwycięstwo nad Szablami. Szable już dawno sobie zaprzepaścili awans do finałów, ale nie można im zarzucić zapału gry, woli walki i na pewno sporej ilości strzelonej bramek. Zwykle się nie poddają i grają solidnie swoje zawody. Mimo, że nie ma tam nikogo kto mógłby górować nad rywalami, to cała ekipa musi mieć kogoś kto będzie ich napędzał, żeby mogli wygrywać seriami. Nie miej jednak sezon w mojej ocenie ich gra, jest jak najbardziej udany. Wczoraj łatwe zwycięstwo z Panterami. Dzisiaj w Ohio, kolejne ciężkie wyzwanie. Mecz, raczej będzie przyjacielski ale jak Szable się zepną to i też się potrafią nastrzelać. O kurtkach trzeba jednak wspomnieć, że ich sezon też należy do udanych. Wzbili się na wyżyny awansując do finałów. Tam dopiero się zacznie gra. Nie wierzę jakoś w ich dalekie wygrane w finałach bo tam nikt się nie oszczędza. Kurtkom też momentami brakuję paliwa. Więc jak poczują się za pewnie to będą schody. Dlatego dziś liczę, że trochę odpuszczą i Szable wygrają. Eichel kapitalny napadzior, król gier w przewadze. Cóż, próbujemy.
⛔ 100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 04:00
Spotkanie: Portland - Denver
Typ: Portland
Kurs: 1.90
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Mecz o Play-offy. Jak dla mnie nie ma szans, żeby Portland nie zagrało Play-off, nie zamiast jakiegoś Denver - nie oszukujmy się inna klasa drużyn. Nie będę tu się rozpisywał, bo nie ma naprawdę o czym. Brak kontuzji u obu drużyn [nowych]. Portland gra u siebie i wiedzą jak ważne jest to spotkanie. Pożrą ich gładko
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Dyscyplina: Kosz NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Houston Rockets - Golden State
Typ: Golden State Warriors ( razem z dogrywką)
Kurs: 2,02
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiejszy wieczór piłkarski był tragiczny, dopiero teraz odbicie na Kolumbii, ale poza tym jakaś masakra, Austria, Irlandia czy Portugalia z Belgią, a nawet Francja z Argentyną mocno mnie zawiodły. A Pelicans? Ehh nie stawili się na ostatnie 1,5 kwarty i niestety też zawiedli, PO naprawdę się oddaliło od nich bardzo mocno. No nic trzeba odrabiać. Lecimy w takim razie z Warriors, wojownicy są w formie i nie są tak chimeryczni jak Pelicans. GSW bez Duranta, ale Rockets za to bez Andersona, który jest bardzo ważnym ogniwem i strzelbą w zespole Mike&#39;a D&#39;Anthoniego. Warriors wygrali 8 ostatnich spotkań! natomiast Rockets w ostatnich 5 meczach raz przegrali, ale te ich wygrane były z drużynami średnimi i na dodatek nie były jakoś przekonujące jak obydwa spotkania z Denver. Kurs na GSW 2,02? Aż lekko nie dowierzam, Rockets są dobrzy, ale jak Warriors są w formie to nie ma drużyny w lidze która ich zatrzyma, nie ważne że grają na wyjeździe i nie ma Duranta. Pozostałe gwiazdy są, a rolesi grają ostatnio dobrze. Za drobne polecam też zagrać na 76ers. Powodzenia!
✅ 102
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – RUMUNIA: Puchar
Godzina: 20:30
Spotkanie: CS U CRAIOVA VS. FC DINAMO BUKARESZT
Typ: 1/1
Kurs: 4,00
Bukmacher: Całoroczny
Analiza:
Dziś PIŁKARSKA ŚRODA - więc meczy do typowania jest od zaje***** :razz:
Korzystam jeszcze z Całorocznego, dopóki można brać od niego typy - bo wkrótce w Polsce się skończy - choć być może jeszcze będzie można otwierać stronę (nic o tym nie ma w komunikatach !) - aby korzystać z wysokich kursów do typowania na tym forum i bogatej oferty jaką daje.
Korzystając także z już z dokonanej analizy, którą przeprowadził Łukoś - rozwinąłem ja twórczo i znalazłem dużo lepszy kurs na to spotkanie.
Jeżeli chodzi o zwycięstwo gospodarzy to temat rozkminił Łukoś.
Dlaczego jednak właśnie 1/1 - otóż sądzę, że w tym spotkaniu nikt nie będzie się oszczędzał i już od pierwszych chwil gospodarze uderzą na gości wbijając im co najmniej 1 bramkę i to będzie początek, a w 2 połowie jeszcze jedną i mecz zakończy się 2-1.
Jest to w końcu juz ćwierćfinał pucharu i walka dla spadkowiczów jest istotna - wczoraj właśnie Poli Timisoara z grupu off-owej wygrała z Cluj - bo to dla niej szansa na pozostanie w grze.
A dziś mecz między zespołami które zostaja - co prawda Dinamo jest jak na razie ostatni w tej grupie, ale jest i ma szansę jeszcze o zawalczenie o dobre miejsce w lidze - sądzę więc że Puchar bedzie już mniej istotny i zadecyduje własne boisko.
Pozdrawiam i powodzenia ????
⛔ 100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania, 888ligaen
Godzina: 19:30
Spotkanie: Randers HH - Skanderborg Handball
Typ: 1
Kurs: 2,58
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Ostatnia kolejka w duńskim handballu w sezonie regularnym. Tabela wygląda tak:

Tylko rok trwała przygoda beniaminka Randers HH z najwyższą klasą rozgrywkową w duńskiej piłce ręcznej. Dla tego zespołu jest to ostatni mecz w tej lidze i w przyszłym sezonie będą grać szczebel niżej. Skanderborg z kolei czekają mecze barażowe o pozostanie w najwyższej lidze duńskiej. Oba zespoły już praktycznie grają o pietruszkę chociaż, jeżeli goście przegrają a zespół Tonder wygra swój mecz to wyprzedzi ich w tabeli i Skanderborg spadnie na przedostatnie miejsce w tabeli ale tak czy siak czekają go mecze barażowe i tak więc chyba aż tak wielkiego znaczenia to nie ma. Ja w tym meczu typuję na wygraną gospodarzy, bo uważam, że będą chcieli się godnie pożegnać z tymi rozgrywkami i na sam koniec przed własną publicznością odnieść jeszcze zwycięstwo. Czy Skanderborg zagra z pełnym zaangażowaniem wiedząc, że przed nimi jeszcze baraże o utrzymanie ? Tego nie wiem ale może nie będą się za bardzo forsować aby jakiś kontuzji nie było przed tymi barażami ? Nie wiem wszystko zależy jak do tego podejdą czy zależy im aby utrzymać to 3 miejsce od końca czy wszystko im jedno czy spadną jeszcze przed barażami na przed ostatnie miejsce czy też nie. Ten mecz jest w sumie bez większego znaczenia, bo i tak i tak baraże teraz będą najważniejsze więc myślę, że tak na maksa dziś grać nie będą. Gospodarze żegnają się z ligą i oni dzisiaj na boisku zostawią serducho. To są tylko moje spekulacje i przewidywania, jak będzie wszystko zweryfikuje sam mecz ????
⛔ 100
 
psotnick 855,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - China Opena 2017
Godzina: 13:30 CET
Spotkanie: Li Hang - Stephen Maguire
Typ: Li Hang
Kurs: 3,45
Bukmacher: betsafe
Analiza:

Nie ma powodu by aż tak faworyzować Magsa. Szkot ten sezon bardzo przeciętny, żeby nie powiedzieć, że słaby, wypadł z top16 i po raz pierwszy od kilkunastu lat będzie musiał grać w kwalifikacjach do MŚ. W pierwszej rundzie też przełomu nie było, męczenie buły z O&#39; Brienem (5-3). Hang też bardzo przeciętnie w ostatnich tygodniach, ale w Pekinie wygląda bardzo przyzwoicie. Najpierw łatwo ograł młodego Honghao (5-1), a wczoraj po nerwowym meczu ograł Mehtę (5-4). Prowadził już 4-1 ale jakimś cudem oddał prowadzenie i rywal doprowadził do remisu 4-4, tam już Chińczyk wytrzymał presję i zapewnił sobie awans. Często takie trudne okoliczności zwycię stwa dają więcej pewności siebie niż łatwa wygrana. Tak czy siak, szanse obu graczy powinny być bardziej wyważone, dlatego taki kurs wydaje mi się value.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔ 100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
17:00
Trakai - Żalgiris Wilno
Typ: Trakai over 1,5 gola
Kurs: 4,50
Buk: Unibet
W litewskiej A-lyga dojdzie do starcia mistrza kraju Żalgiris oraz wicemistrza Trakai. Własne boisko będzie handikapem dla Trakai. To czwarta kolejka i jak narazie Żalgiris ma sześć punktów natomiast Trakai o jeden mniej. Żalgiris zaliczył sporą stopę przegrywając u siebie z Uteną , gdzie kurs na gości wynosił 15,00. Trakai natomiast ma dwa remisy i jedną wygraną. Narazie obie ekipy nie podążają w ofensywie bo bilans bramkowy Trakai to 2-1, natomiast Zalgirisu to 3-2. W ostatnim meczu zeszłego sezonu Trakai wygrało w Wilnie 3-1. Dziś na swoim boisku myślę że coś strzelą, dwie po takim kursie można spróbować. Buki došc znacznie faworyzują gości lecz wydaje mi się że Trakai będzie najgrożniejszym rywalem dla Żalgirisu w lidze.
⛔ 100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Francja
Godzina: 20:45
Spotkanie: St. Raphael - Chambery Savoie
Typ: Chambery
Kurs: 2,85
Bukmacher: Bet365
Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, wczorajsza analiza niestety zawiodła . Z racji tego że mamy Środę a oferta jest bardzo bogata i jest w czym wybierać zdecydowałem się na piłkę ręczna, gdyż znalazłem moim zdaniem bardzo silne zdarzenie, dlatego chciałbym podzielić się z wami jednym z takich spotkań. Będzie to jedno z kilku na dziś zaplanowanych spotkań w lidze francuskiej.Niesamowicie dziwi mnie rozbieżność dzisiejszych kursów, jak i faworyta tego pojedynku, gdyż gospodarze stawiani są tutaj w tej roli co może być bardzo mylne, natomiast ja uważam odwrotnie że to Chambery dzisiaj sprawi mała sensacje na parkiecie gospodarzy i wygra. Gospodarze ostatnio prezentują przyzwoita formę, wygrali ostatni mecz z Toulouse 31:25, w pucharze EHF ograli Ribnice 26:22, w lidzę wysoko ulegli trzeciej sile Montpellier 33:25 oraz wygrali w Ribnicy 24:31. Jeśli chodzi o Chambery to jest to zespół bardzo niewygodny i jest w stanie wygrać w lidzę z każdym, ostatni mecz przegrali z zespołem który od kilku lat nie podzielenie rządzi w lidze francuskiej, a mowa o PSG. Wynikiem 31:25 skończyło się spotkanie,jednak warto zaznaczyć że od samego początku mecz dla gości się nie ułożył i do piętnastej minuty rzucili zaledwie dwie bramki, przegrywając do połowy 19:8 i szykował się tutaj pogrom ze strony paryżan, jednak w drugiej połowie goście z Savoie pokazali walkę i charakter i wygrali druga cześć 12:17, wcześniej pokonali Toulouse 30:29, wygrali również z silnym Montpellier na własnym parkiecie 33:30 oraz wysoko pokonali Selesat 29:20. Wszystkie te czynniki sprawiają że goście są dla mnie faworytem dzisiejszego meczu ligowego, można pograć również linię +2,5 która zachęca do grania za większe pieniądze. Warto dodać że ostatnie cztery spotkania zakończyły się trzema wygranymi Chambery, a tylko raz triumfował St. Raphael. Dla Chambery 28:23, 31:24 oraz 29:22. Ciekawostką jest to że ostatni mecz w pucharze Francji zakończył się się wynikiem 24:31 dla Chambery, a gospodarze za wiele do powiedzenia nie mieli, dlatego nie sądzę że w meczu ligowym osiągną lepszy rezultat i ponownie ulegną Savoie.
⛔ 100
 
D 0

danny93

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów Kobiet
Godzina: 19:00
Spotkanie: Barcelona-Rosengard
Typ: Rosengard
Kurs: 4,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam wszystkich! Jestem tu po raz pierwszy choć z bukmacherka zrzyty jestem od lat. Mam nadzieje, że moje typy zaoferuja duzo jakości, ale juz dość tego bla,bla,bla... Zaczynamy!
Jako pierwszy typ pod lupe wziąłem mecz w Kobiecej Lidze Mistrzów, gdzie faworyzowany w tym dwumeczu Rosengard poległ na własnym terenie piłkarka Barcelony. Bardzo dużo szczescia po stronie pilkarek z Hiszpani, choć i zimnych głów. Po zdobytym golu na 0:1tuz przed przerwą mądrze broniły wyniku do samego końca, choc Rosengard mógł przechylic szale w drugiej połowie na swoją korzyść ale świetnie w bramce spisywała sie Panos. Uwazam, ze zabraklo czasu Szwedkom ale za to dzis będą mogły pokazać swoją klase na Mini Estadi i wbić bramkę badz nawet dwie. Oscyluje tu na wyniku 1:2, 0:1 dla gości.!
Powodzenia!
⛔ 100
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA
Godzina: 19:00
Spotkanie: Halep - Konta
Typ: Konta 2:0
Kurs: 2,70
Bukmacher: Unibet
O 19 czasu polskiego dojdzie do spotkania ćwierćfinałowego WTA Miami na kortach twardych gdzie idę w pewne zwycięstwo Brytyjki. Johanna Konta 11 miejsce w rankingu WTA, bardzo dobra gra na hard kortach gdzie dominuje rywalki. Bilans w tym roku 16/3 . Tutaj po cieżkim początku pokonała bardzo pewnie Permantier 6:4, 6:0 a później Arruabarrene 7:5,6:1 . W obu tych spotkaniach dobrze Brytyjka serwowała notując w tych krótkich meczach odpowiednio 7 i 5 asów serwisowych. Teraz czas na nr 4 Simone Halep i wydaje mi się, że motywacja aby 2 raz ograć Rumunkę jest ogromna. Przypomnę, że w 2015 roku w Wuhan Johanna wygrał 2:1 przy kursie 4.50 a od tamtego czasu zanotowała ogromny postęp w swojej grze. Rumunka mimo iż przeszła do ćwierćfinału gra słabo i jest wg mnie poniżej formy. Simone widzałem w meczu z Osaką i podobnie jak wczoraj z Sam Stosur meczyła się i popełniała mnóstwo błędów. Jeśli dziś nie będzie poprawy w grze tej zawodniczki przegra to spotkanie dość gładko. Konta dobrze potrafi przejmować grę i dobrze wygląda na serwisie więć tych szans na breaka nie powinno być wiele. Patrząc na return - Konta w meczu z Arruabarreną miała 4/4 natomiast z Permantier 4/6. Wiadomo, że Halep to jednak dużo większe doświadczenie i cwaniactwo ale przy takim kursie wygrana lepszej jakościowo Brytyjki jest wielce prawdopodobne.
⛔ 100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka - Champions League - Play Offy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Iberostar Tenerife - Asvel Lyon-Villeurbanne
Typ: Iberostar Tenerife (-13.5 handicap)
Kurs: 2.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
W ćwierćfinale Champions League spotyka się Tenerife z Lyon-Villeurbanne. Wynik pierwszego spotkania we Francji to 62:62, a więc w meczu rewanżowym Hiszpanie są zdecydowanym faworytem. Dość powiedzieć, że grając w poprzedniej rundzie koszykarze z Tenerife przegrali na wyjeździe 3 punktami z PAOK Saloniki, żeby u siebie wygrać aż 26 punktami. Uważam, że teraz bedzie podobnie. Po remisie na wyjeździe, Tenerife wygra u siebie zdecydowanie. Powodzenia!
⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Superpuchar Norwegii
Godzina : 19:00
Spotkanie : Brann - Rosenborg
Typ : over 3.5 gola
Kurs : 3.10
Bukmacher : Unibet
Mecz o superpuchar w/g mnie może przynieść sporo emocji i bramek w końcu spotykają się mistrz i wicemistrz Norwegii za sezon 2016 . Mistrz Rosenborg był dosyć skuteczny i zakończył sezon z bilansem br 65:25 co do wicemistrza do wygląda to ubogo bo 45:27 ale pomimo tego na gol(e) osobiście liczę , sezon w Norwegii zaczyna się już w najbliższy weekend i z formą u obu ekip powinno być jak najlepiej , zaglądając też jak im idzie kiedy spotykają się razem to wygląda to obiecująco choćby po takich wynikach jak 3:1, 1:4 czy 5:2 stąd liczę też dziś na over 3.5 !
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej - Polska, Play Offy
Godzina: 18:30
Spotkanie: GKS Tychy - Cracovia
Typ: 1
Kurs: 1,86
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Przed nami 5 mecz w finale Polskiej Ligi Hokeja czy mecz ostatni? Przekonamy się już około 20:30 lecz moim zdaniem to właśnie dziś Tychy będą świętować mistrzostwo Polski, a gdzie najlepiej świętować jak nie u siebie w Tychach?
GKS Tychy prowadzą w finale już 3:1 (3:2, 4:2 - pierwsze 2 mecze u siebie Tychy wygrały, następnie w Cracovii polegli 4:7 by wygrać 3:1 drugi mecz na wyjeździe).
W półfinale Tychy rozbili 4:0 szybko łatwo i przyjemnie Polonię Bytom natomiast Cracovia ograła Podhale Nowy Targ również łatwo i przyjemnie 4:0.
Nie od dziś wiadomo, że w naszej lidze pada sporo bramek, w końcu obie ekipy mają kim straszyć rywali dlatego również polecam grać na gole w tym meczu.
Ogólnie wydaje mi się, że to Tychy trafili z lepsza formą w tym finale, co pokazują to w każdym z tych meczów i wydaje mi się, że dziś postawią przysłowiową &quot;kropkę nad i&quot; ...
Polecam zwycięstwo gospodarzy.
Powodzenia.
⛔ 100
 
donkruszinio 55

donkruszinio

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis, ATP Tour Miami- Doubles
Godzina: 19:00
Spotkanie: Petzschner P. / Peya A. - Baker B. / Nestor D.
Typ: Petzschner P. / Peya A.
Kurs: 1,77
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dziś nie mamy zbyt bogatej ofert zdarzeń do typowania jednak w oko wpadło mi powyższe spotkanie. O godzinie 19 czasu polskiego w Miami będziemy świadkami pierwszego ćwierćfinału par deblowych mężczyzn. Na przeciwko siebie staną niemiecko-austriacka para Petzschner P. / Peya A. oraz amerykańsko-kanadyjski debel Baker B. / Nestor D.
Moim zdaniem zwycięsko z tego spotkania wyjdą Niemiec i Austriak. Dlaczego tak uważam? Po pierwsze są oni zdecydowanie bardziej ograną ze sobą parą. Razem na kortach występują z różnymi przerwami od 2005 roku, mają na liczniku ponad 100 meczy razem z czego na hardzie ich bilans wygląda następująco 23-11 z czego w tym roku 3-1. Po drugie w Miami rozgrywają jak dotąd bardzo dobry turniej w 1 rundzie gładko 2-0 odprawili rozstawioną z nr 5 parę Klaasen/Ram a w kolejnej pokonali 2-1 braci Zverev prezentując na prawdę dobrą formę. O ich dzisiejszych rywalach nie mogę powiedzieć zbyt wiele oprócz tego, że grają oni razem pierwszy raz w tym turnieju. Na kortach w Miami rozegrali jak dotąd zaledwie 1 mecz, pokonując po wyrównanym spotkaniu parę Marach/Pavic 2-1. W drugiej rundzie los im się poszczęścił i aby wygrac nie musieli wcale wychodzić na kort bowiem ich rywale oddali mecz walkowerem. Podsumowując, myślę że o wyniku tego meczu zadecyduję w dużej mierze zgranie pary Petzschner P. / Peya A. oraz obecna dobra forma w jakiej się znajdują. Powodzenia!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom