>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 29.03.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, kobiety
Spotkanie: Bielsko Biała (-1,5 seta) - Piła
Typ: 1
Kurs:
3,70
Godz: 18:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ja rozumiem, że Bielsko Biała grały 3 dni temu bardzo ciężki i długi mecz na wyjeździe z Muszynianką ale ten mecz był wygrany 3:2 i myślę, że to jeszcze bardziej zmobilizuje do kolejnego zwycięstwa i to Bielsko moim zdaniem jest faworytem w tym meczu, nie rozumiem tutaj kursów.
Fakt Piła gra o nawet jeszcze 4 miejsce ale Bielsko też gra o 6 miejsce i pozostały im 3 kolejki w których muszą zdobyć 9 punktów jeśli marzą o tej 6 lokacie.
Pierwszego meczu przegranego 0:3 z Piłą nie biorę pod uwagę bo tam Bielsko po prostu nie mogło wygrać, cały mecz grały bez rozgrywających a piłki rozgrywała środkowa więc i środka też nie było... Dziś już takiego problemu nie ma a co więcej K. Konieczna będzie dziś grać bardzo potrzebna temu zespołowi.
Myślę, że po 1 chęć rewanżu za tamten łomot, po 2 chęć zajęcia 6 miejsca, po 3 wszystkie zawodniczki gotowe do gry przekonały mnie do zagrania na zwycięstwo gospodyń a i zaryzykuję nawet, że wygrają to za 3 punkty.
✅270
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
majdan93 4

majdan93

Użytkownik
Dyscyplina: Darts- Premier League
Godzina:
23:00
Spotkanie: Whitlock - Wright
Typ:
2
Kurs: 2.00
Bukmacher:fortuna
Analiza:

Wright po wielu zawirowaniach formy, zwiazanych glownie z testowaniem lotek, wyladowal na przedostanim miejscu w PL. Numer dwa na swiecie ma noz na gardle by zostac w grze musi wygrac. Ostatni turniej gral juz swoimi barelami i od razu bylo to widoczne, srednie powyzej 100 i final gdzie uleg MVG po dobrej grze. Dzis nie ma czasu na kombinowanie i Szkot zagra zapewne na swoim barelu. Whitlock potrafi zagrac solidnie, jednak gdy Wright gra na swlim poziomie ogrywa bez problemow Australijczyka. Dla odwaznych handicap tez jest dobra opcja.
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA
Godzina: ok19,00
Spotkanie: V.Azarenka-S.Stephens
Typ: 1 set powyżej 9,5gema/TAK
Kurs: 1,91
fortuna
W walce o finał w Miami spotkają się była najlepsza tenisistka WTA Azarenka z ubiegłoroczną zwyciężczynią US Open Stephens z 2017roku.
Azarenka głodna gry ma coś do udowodnienia,jednak jej przeciwniczka prezentuje wysoką formę
1/8 finału z Muguruzą Blanco/3 rakieta WTA/ 2-0 6-3,64
1/4 finału z A.Kerber/10 WTA/ rozjechała ją 2-0 6-1,6-2
Mecz odbywa się w Miami,a Stephens urodziła się na Florydzie.Publiczność będzie ją mocno dopingować
Kurs 1;72 na Azarenkę i 2,33 na jej przeciwniczkę.
Wystarczy 6-4 w 1 secie/obojętne dla kogo/ i kurs wchodzi.Liczę na wyrównane spotkanie i ugranie min.10 gemów
⛔100
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej, Czechy
Godzina: 17.20
Spotkanie: Mountfield Hradec Kralove - Ocelari Trinec
Typ: Hradec Kralove (zwycięstwo)
Kurs: 1.58
Bukmacher: fortuna
Pierwszy mecz półfinałowy. Spotykają się dwie bardzo wyrównane ekipy. Po sezonie zasadniczym 2 i 3 miejsce. Obie drużyny grały po 7 meczy w ćwierćfinałach i awans zapewniły sobie w ostatnim decydującym spotkaniu. Ciesze się udziałem Trinca w półfinale, jednak martwi mnie,że przegrali wszystkie wyjazdowe spotkania. Trinec jest bardzo mocny u siebie,ale na wyjazdach jest problem. Podobnie może być dzisiaj. W HK świetnie broni Rybarz,a i filary drużyny Bednar, Koukal, Smolenak pokazali swoją jakość w decydującym meczu z silnym Libercem. Trinec w ostatnim meczu rozgromił u siebie Pardubice 8-1 ku ogromnej radości kibiców, mam jednak wrażenie,że z HK na ich terenie nie będzie fajerwerków i zobaczymy zacięte spotkanie. Drużyny będą grać taktycznie,badać się i unikać błędów. Zadecydują pojedyncze błędy zawodników i gry w power play.
Pozdrawiam ????
⛔100
 
C 227,3K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 20:45
Spotkanie: Perugia - Diatec Trentino Volley
Typ: Diatec Trentino Volley
Kurs: 5.10 ( aktualnie @4.45)
Bukmacher: fortuna
Typ bardzo mocno ryzykowny, lecz patrząc tylko na składy kursy zdecydowanie przeszacowane. Gwiazdy po obu stronach siatki. Trentino na ten sezon skleiło skład mocny jak nigdy, a gra poniżej oczekiwań. Jednak patrząc tylko na wyniki to i są w top 4 najlepszej ligi na świecie, czyli włoskiej jak i w LM wyszli z grupy + zwycięstwo w pierwszym dwumeczu fazy play off.
Tacy zawodnicy jak Eder czy Lanza to gwiazdy światowego formatu. W niczym nie są gorsi od Podrascanina czy też Zaytseva. W tym meczu może dojść do niespodzianki. Są ku temu przesłanki.
Składy:
Perugia - Trentino
atak: Atanasijevic - Vettori
rozegranie : De Cecco - Giannelli
przyjęcie : Zaytsev, Berger - Lanza, Kavacevic
środek : Podrascanin, Anzani - Eder, Kozamernik
libero : Colaci - De Pandis
Personalnie typowo na styku. Mecz rozegra się na przewagi, zależnie od tego komu lepiej będzie siedzieć zagrywka. Każdy w zespole ma kilku bombardierów. Lekkiego przebijania w tym meczu na szczęście widzieć nie będziemy.
⛔100 następnym razem proszę podawać aktualne kursy
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: koszykowka euroliga
Godzina: 21:00
Spotkanie: baskonia-maccabi tel aviv
Typ: baskonia -9,5 2 polowa
Kurs: 3.25
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,typ nie z mojej bajki bo na koszu za dobrze sie nie znam i kurs jak dla mnie duzy ale chlopaki w tym miesiacu ostro poszli do przodu i trzeba choc troche podgoonic.stawiam na eurolige gdzie poziom zespolow jest mocny i nie ma wahan formy-stawiam na baskonie ktora w ostatnich meczach jest w wysmienitej formie dzieki czemu sa blisko awansu do play-off-awans moga odebrac dzisiejsi rywale.goscie maja noz na gardle i forma troche uciekla-beda popelniac duzo bledow.stawiam na druga polowe bo gdy wynik bedzie na styk to goscie moga duzo faulowac nie wytrzymujac presji.typ ryzykancki ale licze w tym meczu na fuksa.pozdrawiam
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, League One
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Balckburn – Bradford City
Typ: over 3.5
Kurs: 3.40
Bukmacher: unibet
Analiza:

Blackburn rzecz jasna po spadku, za cele postawiło sobie szybki powrót na zaplecze i jak na razie idą tą drogą. Świetnie wyglądają w ofensywie, ale zespół który chce awansować i walczyć po powrót musi tak grać i widać w tym zespole radość w takiej grze. Szczególnie świetnie dysponowani przed własną publicznością gdzie średnio zdobywają po dwie bramki, potrafią przyspać w defensywie ale raczej wówczas nadrabiają atakiem. Motywacja przed tym starciem jest ogromna, zwycięstwo pozwoli im przynajmniej do jutra wskoczyć na fotel lidera, wyjdą od pierwszej minuty z atakami. Słabiej dziś mogą wyglądać w defensywie bo wypada im dwóch graczy z liderem i kapitanem ekipy Mulgrewem oraz Nyambe. Dziś mocnym rywal z którym mogą pograć otwartą piłkę. Bratford przed rokiem przegrał awans tracąc głupio bramkę w 85 minucie w finale. Są w tej walce i w tym roku ale raczej szans na bezpośredni awans raczej nie mają, pozostaje znowu walka o play-off. Jest to ekipa lubiąc ofensywna grę oraz nie lubiąc kompromisów tylko 5 remisów w tym sezonie czyli jest gra do końca o komplet punktów i z tego tytuły bramki. Zdecydowanie lepiej czują w tym sezonie na wyjazdach ale to nie dziwne grają z kontry czyli coś czego dziś na pewno nie zabraknie, są skuteczniejsi w delegacji niż w gdy grają przed własną publicznością. Słabo wyglądają w defensywie nawet ekipy ze strefy spadkowej mogą się pochwalić lepszym bilansem jeśli chodzi o bramki stracone, do tego tylko jeden punkty zdobyty w ostatnich siedmiu spotkaniach na boiskach rywalach i seria pięciu spotkań bez overa moim zdaniem będą oznaczać dziś odważniejszą grę, zresztą nie są faworytem a wiec nie mają za wiele do stracenia.
⛔100
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Miami
Godzina: 21:00
Spotkanie: Carreno Busta - Anderson
Typ: Carreno Busta
Kurs:
2.80
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Po raz drugi zaufam Hiszpanowi, tym razem nie jest faworyzowany, ale kurs i tak widzę, że nieco spadł, więc jak widać nie tylko mi wydaje się, że Carreno Busta w końcu pokona Andersona. Bardzo ciekawe jest h2h, grali przecież w Indian Wells i wygrał Anderson po bardzo zaciętym meczu 8:6 w tie breaku trzeciego seta. Mimo to, wtedy był na Hiszpana wyższy kurs niż teraz, a przed rokiem to w Indian Wells zaprezentował się lepiej, ciekawe. Uważam, że są ku temu podstawy, bo Anderson dawał się tutaj przełamywać i choćby Tiafoe mógł go napocząć, a Khachanov wygrał seta. Busta miał chyba łatwiejszych rywali, zarówno Johnson jak i Verdasco za bardzo mu się nie postawili, Panowie grali również w 1/2 US Open w 2017 roku jak i Canadian Masters i też zwycięsko wychodził z nich Anderson po mocno zaciętych meczach. Myślę, że w końcu wygra Hiszpan, który ma większy zapas sił, nie namęczył się w poprzednich meczach, prezentuje się tutaj bardzo pewnie, natomiast Anderson tak jakby z każdym meczem gorzej. Carreno z każdym meczem jest coraz bliżej pokonania Andersona i myślę, że dzisiaj w końcu mu się to uda. Wiele będzie zależeć przede wszystkim od serwisu Kevina. Jeśli nie będzie dobrze funkcjonował, szanse wzrastają konkretnie. Oby Hiszpan nie bał się zaryzykować, tak jak bał się Tiafoe, który spojrzałem, że miał 9 break pointów w meczu z Andersonem, więc dość sporo.
✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaSerie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Empoli - Salernitana
Typ: X
Kurs: 4,8
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:30 odbędzie się spotkanie we Włoskiej Serie B pomiędzy zespołami Empoli i Salernitana. Gospodarze z dorobkiem 60 punktów plasują się na 1 pozycji w Ligowej Tabeli, natomiast goście z dorobkiem 41 punktów zajmują 12 pozycję. Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na grę z kontry i to oni są drużyną która musi zagrać zwarcie w dzisiejszym spotkaniu i z pewnością zrobią wszystko aby zdobyć dzisiaj jakieś punkty. Empoli wciąż jeszcze liczy się w walce o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej, ponieważ zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Dodatkowo świetna dyspozycja w ostatnich spotkaniach pokazuje że gospodarze powinni dzisiaj strzelić minimum jednego gola. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do zespołu Empoli który będzie dyktował warunki gry, jednakSalernitana z kontry z pewnością strzeli jakiegoś gola. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to remis 1:1
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom