>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 29.05.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 29. Maja

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Godz: 20:30
Spotkanie Braunschweig-Wolfsburg
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 3.95
Buk

Analiza: Rewanżowe spotkanie w Niemieckiej bundeslidze piłkarskiej. Drugoligowy Eintracht Braunschweig na swoim stadionie podejmował będzie ekipę ekstra klasowego Wolfsburga. Gospodarze w pierwszym spotkaniu wyjazdowym przegrali 0:1 i mocno skomplikowali sobie sytuację przed rewanżowym spotkaniem z zespołem Wolfsburga, Eintracht tworzył sobie sytuację do zdobycia bramki a bramka dla gospodarzy wpadła dopiero po rzucie karnym , w pierwszej połowie to gospodarze byli stroną dominującą ,ale w drugiej do głosy doszli goście, którzy mogli strzelić bramkę, niestety teraz żeby myśleć o awansie to spotkanie trzeba wygrać i nie stracić tutaj ani jednej bramki, co na pewno łatwo nie przyjdzie, jednak szansy upatruję tutaj w beznadziejnych spotkaniach gości na wyjazdach a gospodarze u siebie w tym sezonie już nie raz pokazywali iż grać w piłkę potrafią , poprzednie 6 spotkań zakończyli zwycięstwami a nie przegrali na swoim stadionie do 8 kolejnych meczy, myślę że w dniu jutrzejszym nawet jak nie wygrają to spotkanie zakończy się podziałem punktów,ale to Braunschweig powinien stworzyć sobie więcej dogodnych sytuacji do zdobycia bramki i myślę że powinien zaatakować od pierwszych minut jutrzejszego spotkania.
⛔ 100
 
inferno305 111

inferno305

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , 1 Norwegia
Godzina : 19:00
Spotkanie : Stromsgodset-Viking
Typ : 1
Kurs : 2
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Witam wszystkich zainteresowanych dobrymi typami. Jutro oferta jest dosyć uboga jeśli chodzi o piłkę nożną, jednak myślę,że udało mi się znaleźć ciekawe spotkanie w 1 lidze Norweskiej.Jutro ekipa Stromsgodset będzie podejmowała na własnym stadionie ekipę Vikingów. Drużyna przyjezdnych w ostatnich spotkaniach spisuje się naprawdę fatalnie, na ostatnich 14 ligowych spotkań wygrali tylko 2, nie wygrali od 6 meczów, dawno nie wygrali też na wyjeździe. Myślę że atut własnego boiska oraz kibice pomogą jutro odnieść zwycięstwo gospodarzom. Życzę wysokich kursów i wysokich wygranych. Stromsgodset do dzieła.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Huddersfield - Reading
Typ: 2
Kurs: 3,30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Faworytem bukmacherów jest zespół pełniący rolę gospodarza, cały sezon wydaje mi się, że Reading jest niedoceniane. 5 drużyna sezonu zasadniczego
gra z 3. Reading było lepsze o 4 punkty. W pojedynkach bezpośrednich było 2x po 1:0, raz wygrało Huddersfield, raz Reading. Royals wygrali w półfinale z rozpędzoną drużyną Fulham (1:1, 1:0), Terrers zaś po karnych ograli nieźle spisujące się Sheffield. Reading na ostatnie 10 meczy 7 razy wygrało(7-1-2), a Huddersfield zaledwie 3 razy(3-3-4). Forma przemawia za podopiecznymi Stama. Czołówka mi ucieka, więc stawka na ten mecz zachęcająca.
⛔ 100
 
kamasutra10 597,5K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , Turniej Toulon U20
Godzina:
19:30
Spotkanie: Anglia U20 - Angola U20
Typ:
Angola win
Kurs: 3.55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W pierwszym dniu corocznego turnieju U20 rozgrywanego we Francji spotkają się drużyny Anglii i Angoli.
W zasadzie nie zwróciłbym uwagi na to spotkanie , gdyby nie fakt iż wszystko co najlepsze po stronie Brytyjczyków w tej kategorii wiekowej walczy obecnie z powodzeniem na rozgrywanych równolegle MŚ w Korei Płd.
Nie jestem do końca zorientowany jakim potencjałem dysponują Anglicy jeśli idzie o rezerwy , niemniej jednak jestem skłonny zaryzykować stwierdzenie że dużo niższym od tego który wyjechał do Azji. Przeciwnik co prawda nie jest czołową afrykańską ekipą i patrząc na ubiegłoroczne rezultaty nie wzbudza emocji , jednakże w rozgrywkach młodzieżowych nie ma to aż tak dużego znaczenia ze względu na coroczną rotację wynikająca z ograniczeń wiekowych ( zupełnie inna drużyna ).
Biorąc pod uwagę fakt że ekipy młodzieżowe z &quot; Czarnego Lądu &quot; to zawsze mocni fizycznie , wybiegani zawodnicy uważam że są w stanie pod tym względem zdominować dzisiaj rywala , a co za tym idzie nadrobić ewentualne braki taktyczne czy czysto piłkarskie ambitna postawą. Uwzględniając opisywaną na wstępie sytuację , myślę że można spróbować pograć ich zwycięstwo w tym spotkaniu.


⛔ 100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Rolland Garros
Godzina: 14:30
Spotkanie: Sara Errani- Misaki Doi
Typ: DW 2:0
Kurs: 2,12
Buk: Unibet
Analiza:
Spotkanie 91 rakiety Świata - Włoszki Sary Errani ze sklasyfikowaną na 58 pozycji Misaki Doi. Idę tutaj w stronę bardziej doświadczonej zawodniczki z Europy. Errani doskonale weszła w korty Garrosa. Musiała przebijać się przez kwalifikacje, wygrała wszystkie mecze bez straty seta i wyglądała na prawdę bardzo dobrze. Japonka natomiast na ten mecz przyleciała prosto z Norymbergi, gdzie 2 dni temu przegrała półfinał z Bertens. W Niemczech Doi walczyła o jak najlepszy wynik i na pewno dziś nie bedzie mieć tyle świeżości żeby przeciwstawić się dobrze przygotowanej do tego turnieju Włoszce. Powodzenia!
✅ 112
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja, Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Örebro SK - IK Sirius Fotboll
Typ: 1
Kurs: 2,51
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na początek tabela:

Gospodarze są w bardzo słabej dyspozycji i w ostatnich 7 meczach nie odnieśli zwycięstwa. Jednak każda passa kiedyś się kończy a dzisiaj mają na to bardzo dobrą okazję, bo zagrają u siebie z beniaminkiem a do tego mocno osłabionym.
Absencje w Örebro:
obrońca Haginge (bez występu w tym sezonie) i pomocnicy Rogic (8 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Ayaz (6 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Absencje w Sirius:
obrońcy Jarl (7 występów w tym sezonie), Eiswohld (6 występów w tym sezonie) i Ahmadi (bez występu w tym sezonie), pomocnicy Sirelius (4 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie), Vecchia (2 występy w tym sezonie) i Eriksson (bez występu w tym sezonie) i napastnicy Ogbu (10 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie, najlepszy strzelec w drużynie), Gustafsson (9 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie, drugi najlepszy strzelec w drużynie) i Bjorkebaum (4 występy w tym sezonie)
Goście dzisiaj wystąpią bez swoich dwóch najlepszych strzelców i głównych napastników. Zwłaszcza nieobecność Ogbu będzie sporym osłabieniem, bo gracz ten wyrósł na prawdziwego lidera drużyny. Örebro w kryzysie ale dzisiaj nadarza się idealna okazja na przełamanie, bo z kim innym jak nie z beniaminkiem, który do tego jest bardzo poważnie osłabiony na dzisiejsze spotkanie ? Próbuję w stronę gospodarzy, bo mimo słabszej formy wydają się na to spotkanie być zespołem mocniejszym.
✅ 151
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - Tenis
Godzina: 13:00
Spotkanie: Mertens E. - Gavrilova D.
Typ: wygra 2-0 w setach Mertens E.
Kurs: 5.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Szukam tej 5-tki i mam nadzieję że ją dziś znajdę. Poważnie wierzę w ten typ ponieważ miałem dziś rano grać 2-0 w setach na Gavrilova, po dłuższym namyśle uważam że ta niespodzianka ma dziś największe szanse ze wszystkich. Odpuszczam Gavrilova a gram za drobne na Mertens. Gavrilova to taka nieprzewidywalna i mało poukładana tenisistka. Ona ma wielki potencjał i umiejętności na top 10 ale lubi pokrzyczec w trakcie meczu i grać ta tkzw palę, czyli zamiast cierpliwie rozrzucac piłkę to strzela na wiwat. Jak się mocno wku... to przegrywa sama ze sobą. Liczyłem na takie jej zachowanie na turnieju w Strasburg, jednak później grałem na nią ponieważ była w dobrej dyspozycji i były wartościowe kursy. Dziś nie opłaca się grać po czymś takim na tak &quot;nie zrównoważoną&quot; tenisistke. Może dziś się uda złapać jej wariacki mecz, skoro nie udało się tego zrobić w poprzednim turnieju. Za to Mertens ma papiery aby dziś wygrać, a napewno bezwzględnie wykorzystać słabszy mecz lepszej rywalki. O dziwo Mertens chyba najlepiej gra na cegle. Jest to dobra zawodniczka której jednak brakuje doświadczenia i regularnosci. Ona zawsze bierze sprawy w swoje ręce, serwuje bardzo dobrze i w ten sposób wygrywa punkty, jej gra z glebi zawsze jest do przodu a dzięki mocnej grze gra bezpośrednio wygrywajace punkty. Jest jedno ale, Mertens nie ma za często tej regularnosci i żadnej pewności w grze, musi mieć ten swój dzień. Ale zawsze warto grać na Mertens po tak dużym kursie, a przeciwko Gavrilovej gdy tak nisko ją wyceniaja. Każda z nich może dziś wygrać, bądź przegrać w stosunku 6-2 6-2.
⛔ 100
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja - Allsvenskan
Godz: 19:00
Spotkanie: BK Häcken - Östersunds FK
Typ: BK Häcken
Kurs: 2.28
Bukmacher: Unibet
Zapraszam do Szwecji gdzie odbywa się 11 seria gier tamtejszej Allsvenskan.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Bravida Arena zmierzą się ze sobą miejscowe Bollklubben Häcken a w gości przyjedzie zespół Östersunds Fotbollsklubb.
BK Häcken w tym sezonie ligowym w swoich 10 meczach zdobyło 17 punktów co daje obecnie 4 miejsce w tabeli ligowej natomiast Östersunds FK plasuje się na 9 pozycji w tabeli szwedzkiej Allsvenskan ze zdobytymi 15 oczkami w swoich 10 rozegranych spotkaniach w tym sezonie ligowym.
Gospodarze u siebie w tym sezonie 2 zwycięstwa, 2 remisy oraz 1 przegrana i bilans bramek 9-5 zaś goście w delegacjach 1 wygrana, 1 remis oraz 3 porażki z bilansem bramkowym 9-10.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie grają dobrze i przegrali na swoim terenie tylko z liderem tabeli ligowej a goście w delegacjach słabo i wygrana tylko z najsłabszym w całej stawce drużyn AFC i moim zdaniem gospodarze powinni takie mecze wygrywać jeśli chcą dłużej się plasować w wysokim miejscu w tabeli.
⛔ 100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Witam Wszystkich Ponownie. Wczorajszy kurs 4.62 z Anglii nie zawiódł ponownie i pewnie wszedł ???? Dziś zapraszam Was do Szwecji.
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja
Godzina: 19.00
Spotkanie: Helsinborg-Syrianska FC
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę w 1wszej połowie
Kurs: 4.63
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przed Nami zakonczenie kolejki na szwedzkich boiskach. Z dostepnych mi dzisiejszych informacji najbardziej przykuł moją uwagę mecz w Helsinborgu. Bardzo mocne spadki kursów na owy typ w przeciągu ostatnich 24h u tamtejszych lokalnych bukmacherów sprawiły,iż zdecydowałem podzielić się ową propozycją również i z Wami ????
Z aspektów sportowych na pewno warto dodać,iż boisko w Helsinborgu jak i owa drużyna uwielbiają mecze pełne bramek. Praktycznie co kolejkę pada tam Over,czesto zarówno gopodarze jak i goscie pakują piłkę do siatki. Gospodarze uwielbiają otwarty i ofensywny futbol,a i myślę ze Syrianska nie pozostanie dłuzna i również dostosuję się dziś do stylu gry gospodarzy i mam nadzieję,że szybko zobaczymy bramki ???? Obie drużyny bez większych osłabień w liniach ofensywnych.
Moja stawka na to spotkanie: 2/10.
Życzę Wszystkim Powodzenia.
✅ 363
 
Otrzymane punkty reputacji: +115
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Korea Południowa, K-league Challengre
Godzina: 12:30
Spotkanie: Ansan Greeners - Seoul E.
Typ: 1
Kurs: 2,4
Bukmacher: iforbet
Analiza:
Na dzisiejszy typ dnia wybrałem pojedynek drugiej ligi koreańskiej. Gospodarze tego spotkania spisują się nieco lepiej u siebie niż goście na wyjazdach. Ponadto Ansan Grenners dysponuje lepszymi strzelcami i ten fakt przekonał mnie do postawienia na gospodarzy, którzy nie tak dawno pokonali trzeci zespół drugiej ligi koreańskiej. Goście grają ponadto bezkompromisowo, więc remis nie powinien nam popsuć typu. Powodzenia!
⛔ 100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Superliga - Play Offy
Godzina:
19:00
Spotkanie:
Randers-Odense
Typ:
Randers
Kurs:
1,97
Bukmacher:
Fortuna
Witam. Dzisiaj zapraszam na Półwysep Jutlandzki. Play Offy, półfinał, walka o Ligę Europejską. W pierwszym meczu pomiędzy obiema drużynami padł wynik 1-1. Randers to drużyna solidnie grająca na własnym stadionie, natomiast Odense na wyjazdach radzi sobie bardzo przeciętnie.. Na dodatek są mocno osłabieni, ponieważ trzech ważnych zawodników tej drużyny jest zawieszonych za kartki.
Ostatnia potyczka między tymi zespołami to wynik 4-0 dla Randers (grali wtedy u siebie, podobnie jak dzisiaj). Uważam, że warto zagrać dzisiaj na gospodarzy. Kursy na to spotkanie lecą w dół...
Powodzenia!

✅ 97
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: AIK - Malmo FF
Typ: Remis
Kurs: 3.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz zaczyna się lada chwila więc po krótce. Zespół AIK plasuje się na 5 miejscu w tabeli z dorobkiem 17 punktów po 9ciu spotkaniach (5W, 2D, 2L), Malmo aktualnie są drudzy, mają 21 punktów po 10 spotkaniach (6W, 3D, 1L) i brakuje im zwycięstwa (mają 1 mecz zaległy) aby wyprzedzić liderujący Norrkoping. Jednak zadanie nie będzie należało do najłatwiejszych, bo gospodarze słyną w tym sezonie z żelaznej defensywy, mają 5 straconych bramek. Drużyna AIK w ostatnich 5ciu spotkaniach nie straciła ani jednego gola strzelając tylko 4, Malmo z drugiej strony na 5 ostatnich meczy czystego konta nie zachowali ani razu, ale w ofensywie było już nieco lepiej - 8 bramek. Moim skromnym zdaniem obie drużyny nie ruszą zbyt żwawo do ataków, bo żadna nie będzie chciała nadziać się na jakąś niepotrzebną kontrę. Spokój i wyrafinowanie weźmie górę i mecz zakończy się wynikiem 0:0, lub 1:1.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom