>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 29.06.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
dyscyplina/koszykówka
godz/19,30
spotkanie /Gibraltar-San Marino
typ/Gibraltar 37,5 OT
kurs/1,83
bukm/bet 365
analiza
Na Wimbledonie pada,innych meczy jak na lekarstwo.Postanowiłem poszukać coś innego,całkowita egzotyka jak dla mnie
Wczoraj rozpoczął się turniej Small Countiers European Championship.
Grają zespoły takie jak Andora,San MARINO,Gibraltar,Malta ,Walia Irlandia,Armenia,Mołdawia.
Jedynym zespołem coś grającym/na tle tych przeciwników/ jest Irlandia.Moje logiczne argumenty za typem
Wczorajsze mecze
San Marino- Malta 61-41przy takiej skuteczności/61/ wystarczy zdobyć 24 punkty,6 na kwartę aby pokryć handi.
Irlandia -Gibraltar 100-46.Gibraltar dla najmocniejszej drużyny turnieju rzucił46 pkt.Plus 37 to 83.Bardzo wątpię,że San Marino zdola rzucic ponad 83 punkty.
Takie ,,potęgi,, w/g mnie razem rzucą ok 100ki.Rozgromić inną drużynę 38punktami mogą zawodowcy z górnej półki.
Dodatkowo jest to turniej i będą grali więcej meczów,nikt nie będzie zostawiał zdrowia na początku turnieju,zwłaszcza,ze to sa pół amatorzy
✅ 83
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: baseball MLB
Godzina:21:40
Mecz:Arizona Diamondbacks-Philadelphia Phillies
Typ:Arizona -1.5
Kurs:2.35
Buk:bet365
Analiza:Z dzisiejszego dnia nie wiedziałem co wybrać ale jednak coś znalazłem. MAło dni do końca konkursu a mi brakuje właśnie dzisiejszego i jutrzejszego typu. Po 2 porażkach Arizona wreszcie może w końcu pokona Philadelphię. Kursy spadają więc wziąłem się za handicap. Nie powiem o tej lidze nie wiem zbyt wiele ale śledzę mecze choćby po scoreasach a że na dziś nie miałem nic konkretnego ten typ mi się najbardziej spodobał. Oczywiście handicap wiąże się z podwyższoną poprzeczką ale myslę że za kurs 2.35 to nie mogłem przejść obok tego obojętnie. Jutro jeszcze tylko wytypować dobrze mecz Polski i mogę wrócić jeszcze do walki w konkursie a po to tu jestem. Mecz za niecałe 30 minut!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom