>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 29.06.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 29. Czerwca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Puchar Konfederacji
Godz: 20:00
Spotkanie Niemcy-Meksyk
Typ: Niemcy wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 3.80
Buk Unibet
Analiza: Kolejne półfinałowe spotkanie w ramach pucharu Konfederacji, Niemcy zagrają w nim z zespołem Meksyku i na pewno to ekipa naszych zachodnich sąsiadów jest zespołem znacznie lepszym pomimo tego że w Rosji nie pojawiła się w najmocniejszym zestawieniu. Meksyk z zespołem Niemiec nie zdołał wygrać ani jednego spotkania w swojej historii i moim zdaniem w tym meczu będzie miał również bardzo duży problem bowiem ekipa Niemiec jest drużyną typowo turniejową i spokojnie powinna tutaj zawalczyć o finał, poza tym Niemcy są niepokonani od lipca roku poprzedniego gdzie ulegli 0:2 Francji w spotkaniu towarzyskim. Meksyk natomiast całkiem niedawno przegrał spotkanie z zespołem Chorwacji 1:2. Wziąć pod uwagę poprzednich rywali obu ekip to możemy stwierdzić iż gospodarze mieli znacznie trudniejszych przeciwników na swojej drodze z którymi poradzili sobie dosyć nieźle, wyszli z grupy z 1 pozycji, zremisowali z zespołem Chile, resztę spotkań rozstrzygnęli na swoją korzyśc, mój typ to wygrana zespołu Niemiec oraz dokładny wynik 2:1 , myślę że Meksyk w tym spotkaniu będzie w stanie strzelić bramkę honorową.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Stany Zjednoczone, US Open
Godzina: 01:30
Spotkanie: FC Miami - FC Atlanta United
Typ: 1
Kurs: 2,70
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Próbujemy nocnego typu, rozgrywek pucharowych w USA. Rozgrywki W tym meczu spotyka się zespół, który jest liderem na zapleczu najwyższych rozgrywek ligowych w USA z zespołem, który gra w najwyższej klasie rozgrywkowej. Idę tutaj w stronę gospodarzy. Mimo, że zespół ten gra szczebel niżej w ligowych rozgrywkach to w składzie ma wielu piłkarzy, którzy grali wcześniej w MLS. Do tego zespół ten zagra dziś prawie w najmocniejszym składzie, natomiast w drużynie z Atlanty sporo dziś nieobecności i szansę na grę dostaną zmiennicy.
Absencje w Miami:
pomocnik Poku (13 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie)
Absencje w Atlancie:
obrońcy Parkurst (17 występów w tym sezonie), Gonzalez (17 występów w tym sezonie), Garza (16 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Larentowicz (16 występów w tym sezonie) i Mears (15 występów w tym sezonie), pomocnicy Almiron (17 występów w tym sezonie, 8 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie) i Asad (15 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i napastnik Villalba (17 występów w tym sezonie, 6 goli na koncie, trzeci najlepszy strzelec w drużynie)
Jak widać sporo nieobecności u gości i trochę przetasowań w składzie na to spotkanie będzie. Próbuję pograć w stronę Miami, bo oni u siebie grają bardzo dobrze i mimo, że rywal gra szczebel wyżej to jednak idę w stronę gospodarzy. Więcej na temat tego meczu i sytuacji u gości można poczytać pod tymi linkami:
http://www.ajc.com/sports/predicting-atlanta-united-miami/BQkzRLJTfM7NrO8cJ3Gv4M/
http://www.ajc.com/sports/atlanta-united-faces-challenges-miami/IAIiN2ryktUUQVCuEeaocP/
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
S 5

sajson11

Użytkownik
Dyscyplina: Esport, League of Legends-LCK
Godzina: 13:00
Spotkanie: KT Roster - ROX Tigers
Typ: 2:0 dla KT Roster (-1.5)
Kurs: 1.50
Bukmacher: Unibet
Analiza: Poprzedni mecz bez problemowo wszedł, nie tak jak może myślałem 2:0 ale 2:1 po przegranej 1 mapie i dominacji dwóch następnych. Dziś przygotowałem mecz ligi koreańskiej w League of Legends. Faworytem meczu jest KT Roster których bilans wynosi 7-2 ostatni mecz przegrali z liderem tej ligi SK Telecom T1 gdzie po pierwszej mapie prowadzili 1:0 i w drugiej mapie mieli mecz na wyciągnięcie ręki ale Faker i spółka pokazała doświadczenie i wygrali mecz 2:1. Natomiast Rox Tigers z bilansem 3-6 gdzie ich gra nie porywa mnie i ich styl. Postanowiłem obstawić -1.5 KT Roster ze względu na ich bardzo dobrą grę w początkowej fazie gry co wystarczy by pokonać drużynę Tigers, gdyż nie będą oni w stanie wrócić do meczu w takim stylu jak SK T1. Co do statystyk zawodników to wszyscy zawodnicy oprócz Top lanera są o niebo lepsi pod względem KDA ratio. Nie przeciągając ROX Tigers będzie chciało grac mapy jak najdłużej lecz KT Roster im to uniemożliwi przez co mecz zakończy się wynikiem 2:0
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Niestety koncowka miesiaca nie idze :c Postaram się w nadchodzącym miesiącu podać Wam kilka wysoko stawkowanych typów,a na dzisiejszą noc proponuję taki zakład.
Dyscyplina: Piłka Nożna - Boliwia
Godzina: 02.30
Spotkanie: Blooming-The Strongest
Typ: over 4.5 goli
Kurs: 5.10
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tutaj tak na prawdę wszystko jest godne zagranie,gdyż kursy i na wygraną Bloomingu i na wygraną Strongest są po prostu wyśmienite,a remis tutaj mi się nie widzi-Blooming walczy o Sudamericanę,a więc motywację do zwycięstwa mają i nie sądze aby poszli tutaj na kompromis-atak,atak i jeszcze raz atak. U siebie potrafią strzelać bramki i to hurtowo. Natomiast gości nikomu przedstawiać nie trzeba-drużyna,która słynie ze strzelania mnóstwa bramek,a i również tracić potrafii-szczególnie na wyjazdach-dziś nie grają już o nic,a więc podejdą pewnie do spotkania na luzie i na spokojnie. Co ciekawe nie zagrają wyłącznie konuzjowani gracze,natomiast Escobar i spółko prawdopodobnie wyjdą na plac gry,a więc kontrataki z ich strony mogą być niezmiernie groźne.
Uważam,że może być strzelane-kurs godny uwagi i gry-gdyby ten mecz odbywał się na stadionie Strongest to stawkowałbym 15/10,natomiast w takim wypadku i gdy jeszcze Blooming o coś walczy to stawkuje 2 max 3/10.
Pomogłem? Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39;.
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - USA, MLB
Godzina: 02:10
Spotkanie: Chicago White Sox - New York Yankees
Typ: New York Yankees
Kurs: 1.83
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Nie będę się tu długo rozpisywał, bo mecz zaczyna się za chwilkę. H2H na korzyść Jankesów - na 5 meczy w tym sezonie wygrali 3, jeśli chodzi o bilans zespołów, to również tu przodują nowojorczycy 41W, 34L, co plasuje ich na 4 miejscu w AL Conference, Chicago 33W, 43L i są na miejscu ostatnim. O pojedynku miotaczy trudno coś napisać, bo Masahiro Tanaka (Yankees) potrafi zagrać świetnie, co udowodnił w ostatnim meczu z Rangersami, ale ogólnie sezon jak na jego standardy ma słabiutki. W White Sox zagra Carlos Rodon, dla którego będzie to pierwszy start w tym sezonie (opuścił początek z powodu kontuzji). Nie jest on pitcherem z najwyższej półki, ale miewa przebłyski formy. Warto też dodać, że Tanaka w 4 startach w karierze przeciwko CWS może poszczycić się bilansem 3-0 z ERA 2.05. Rodon przeciwko Jankesom z 3 startów wygrał tylko 1, przegrał 2, a jego ERA wynosi aż 9.64. Mam nadzieję, że Aaron Judge i spółka wybiją kilka dalekich piłek, a Tanaka zagra przynajmniej przeciętnie. Wszystkim grającym życzę powodzenia!
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamasutra10 561,3K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , Liga Mistrzów , Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lech - FK Pelister Bitola
Typ: BTTS / over 2.5 w meczu
Kurs: 3.75
Bukmacher: iforBet
Analiza:

Jakby nie patrzeć zdecydowanym faworytem do wygranej jest Lech. Zdobywca Pucharu Macedonii jako całość wyceniany jest na 3 mln. EUR , czyli ok. połowę sumy za jaką Bednarek ma odejść do Southampton. Oczywiście nie musi to mieć bezpośredniego przełożenia na wynik w meczu , ale podaje to tak dla prostego przykładu z czym mamy do czynienia.
Goście sezon zakończyli na 4 miejscu i wedle opinii tamtejszych fachowców jest to lokata adekwatna do finansowych możliwości klubu. Dla przykładu Vardar Skopje i Shkendija Tetovo mają dużo wyższe budżety i zakończyły rozgrywki wyżej.
Największą gwiazdą Pelister jest obrońca Krijstian Tosevski wyceniany na 300 tys. EUR jedyny zawodnik drużyny regularnie powoływany do seniorskiej reprezentacji , prócz niego 20 letni Jovan Popzlatanov uczestnik zakończonych 2 dni temu ME U21.
Kadra drużyny oparta jest na doświadczonych 30 letnich graczach , opoka defensywy jest 35 letni Bułgar Martin Kowaczew , obok niego Serb Radenko Bojovic ( 36 l ).
Mocnymi punktami zespołu są Brazylijczycy , obrońca Fernando Augusto oraz skrzydłowi Fernando Silva i Lucas. Ten ostatni był najl. strzelcem zespołu w ostatnim sezonie zdobywając 11 goli w 29 spotkaniach. Innym skutecznym zawodnikiem jest Baze Iljovski z dorobkiem 8 bramek w 16 rozegranych meczach.
To wszystko sprawia że faworytem do zwycięstwa jest Lech , ale liczę na gola ze strony gości i dlatego mój powyższy bet.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Eastbourne
Godzina: 14:00
Spotkanie: Ostapenko-Konta
Typ: Ostapenko
Kurs: 2,96
Bukmacher: Fortuna
Witam. Dawno nie podałem żadnego typu, więc dzisiaj postanowiłem to zrobić. Znalazłem dzisiaj dla Was bardzo ciekawy typ, mianowicie mecz tenisowy pomiędzy Ostapenko a Kontą. Faworytem bukmacherów jest tutaj Konta, za którą przemawia również fakt, że gra na &quot;własnej ziemi&quot;, aczkolwiek ja idę dzisiaj w stronę zawodniczki z Łotwy. Ostatnie 10 meczów Ostapenko to aż 9 zwycięstw!!! Jej ulubiona nawierzchnia to ziemia, a jej rywalki nawierzchnia twarda. Dzisiaj obie spotkają się na trawie. Mecz będzie bardzo wyrównany, ale ja wierzę dzisiaj w wygraną Ostapenko.
Kurs warty zagrania.
Powodzenia!
⛔100
 
andie 333

andie

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon kwalifikacje
Godzina: 15 ( moze ulec zmianie)
Spotkanie: Marchenko vs Willis
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bukmacher: bwin
Analiza:
Wczoraj Travaglia zaskoczyl gladko 2-0 po kursie 4.3. Dzis stawiamy na Brytyjczyka, ktory na kortach trawiastych ma imponujacy bilans w porownaniu do swojego rankingu.
Forma Marchenki nie jest wybitna, turnjej zaczal od 2 zwyciestw najpierw z przecietnym Krajinovicem a potem Beckerem. Dzis czeka go trudniejsze zadanie.
Willis wydaje sie byc na fali na oststnim wimbledonie po 2 zwycieskich meczach przegral z federerem.
Kurs nie tak kuszacy jak wczoraj ale mimo to go pobieram.
Pozdrawiam
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Zira - Differdange
Typ: 2 DNB
Kurs: 3,0
Bukmacher: forbet
Analiza:
Szczerze to poziom tych zespołów jest porównywalny ze wskazaniem na zespół z Luksemburga. Moim zdaniem Differdange prezentuje bardziej europejski styl i zespół z rejonu Beneluxu może pokusić się nawet o zwycięstwo. Składów dokładnie nie znam raczej kieruje się w tym przypadku zwyczajną intuicją i tym , że Differdange mają dosyć bramkostrzelnego zawodnika El Rafika z Maroka (król strzelców ligi luksemburskiej) . A tak w ogóle, to Zirze myślę nie zależy na przejściu do następnej rundy, gdyż wiąże się to z ogromnym wkładem finansowym na podróże, których klub nie ma .. Differdange rok temu odpadł w potyczce z klubem z Irlandii Północnej już w 1 rundzie w tym roku już moim zdaniem szanse mają większe na to żeby awansować do następnej i na pewno wykorzystają tą szanse.
⛔100
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji
Godzina: 18:00
Spotkanie: Niemcy - Meksyk
Typ: Niemcy - Over 2,5
Kurs: 3,60
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Witam serdecznie wszystkich fanów piłki nożnej i bukmacherki:) Wczoraj Portugalia zawiodła na całej linii chyba wielu graczy przegrywają z drużyną Chile, która najwyraźniej wspięła się na wyżyny:) Według mnie winę za porażkę ponosi trener Santos, który wystawił na ten mecz niewłaściwy skład. Na dziś proponuję overek na drużynę Niemiec, która z biegiem turnieju coraz bardziej się rozkręca. Zresztą Niemcy to w ogóle drużyna idealna na turniej, tak zwany &quot;gorszy mecz&quot; na 1:1 z Chile już mają za sobą, więc myślę, że dzisiaj powinni pójść za ciosem i ukłuć przynajmniej 3 razy. Tak czy inaczej liczę na dużo bramek i wynik w okolicach 4:1. W ostatnim meczu z Kamerunem pokazali, że są w wyśmienitej formie i mam nadzieję, że Joachim Loew wystawi odpowiedni ofensywny skład na ten mecz, żebyśmy nie musieli patrzeć na nędzne 0:0. Pozdrawiam i jak zwykle życzę powodzenia!
✅260
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nole90 360

nole90

Użytkownik
Mecz : Glasgow Rangers - Progres Niederkorn 20:45
Typ : Rangers over 3.5
Kurs : 1.75
Bukmacher : Unibet
Analiza:
Dawno nic nie pisalem , tak wiec pora na cos mocnego ! .
Po kilku latach przerwy Europa znow wraca do Glasgow , wielkie oczekiwania tym bardziej po ubieglym sezonie gdzie Celtic zdominowal wrecz krajowa pilke . The Gers postanowili wiec na zmiany , przede wszystkim duze nadzieje pokladane sa w portugalskim trenerze Pedro Caixinhie . Trener sciagnal juz przed sezonem 8 nowych pilkarzy , glownie graczy latynowskich ,spodziewac sie mozna wiec dobrego wyszkolenia technicznego . O gosciach nie mozna powiedziec za wiele poza tym ze plasuja sie na 4 pozycji w rodzimej lidze i nawet ostatnie dobre wyniki nie maja tutaj znaczenia , warto jednak dodac wyjazdowa porazke z liderem Dudelange 0:4 . Dzisiaj dla kibicow z niebieskiej czesci Glasgow to bardzo wyjatkowy moment , takze mozemy spodziewac sie pelnego stadionu , pewnie bedzie to pierwszy wystem na tak duzym obiekcie dla gosciu i przy tak fanatycznych kibicach . Podsumowujac co przemawia za tym typem ?
Nowy trener , pilkarze beda chcieli sie pokazac
Tak dawno oczekiwany wystep w Europie - kibice beda wymagajacy
Wielka roznica w jakosci zespolow .
Powodzenia !
⛔100​
 
L 122

lethias

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji
Godzina: 20:00
Spotkanie: Niemcy - Meksyk
Typ: Niemcy Handicap 0:1
Kurs: 3.0
Bukmacher: iforBet
Analiza:
Wczoraj pięknie wszyscy popłynęli na Portugalii, ja również. Nasze typowanie wchodzi w decydującą fazę i widzę, że każdy z top w tabeli powstrzymuje się od głosu. Ja w takim razie zacznę.
Na dziś typ moim zdaniem niemal pewny. Niemcy mają dużą przewagę umiejętności nad Meksykiem i mimo zmian w składzie i wielu braków to jednak swoją jakość mają. Wiadomo jak strzelał bramki w Lipsu Timo Werner i myślę, że dziś również zagra dla reprezentacji i strzeli brameczkę. Kurs jednak za gola strzelonego przez Timo to lekko ponad 2 więc dla mnie trochę mało. Gram zatem dziś handi 0:1 na Niemców. Niemcy od 13 spotkań nie przegrali, remis z Meksykiem mi tutaj tez nie pasuje. Zatem pozostaje tylko wygrana, oby z przewagą dwóch bramek. Spodziewam się wygranej Niemców 2:0, 3:0 lub 3:1. Myślę, że będzie wyglądało to podobnie jak z Kamerunem.
Powodzenia wszystkim w typowaniu.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska, Kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: Skenderebeu - Sant Julia
Typ:poniżej 2,5 gola
Kurs: 3,90
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, przygotowałem w dniu dzisiejszym jedno z pięćdziesięciu spotkań kwalifikacyjnych ligi europejskiej. Będzie to mecz pomiędzy gospodarzami z Albanii Skenderbeue, a drużyną z Andorry Sant Julia.Moja propozycja na ten mecz dotyczy opcji underowej 2,5 gola gdyż obydwa zespoły są na podobnym poziomie piłkarskim, mimo że kursy są tutaj bardzo rozbieżne i nie uważam aby goście mieli dzisiaj łatwą przeprawę. Do tego wszystkiego ostatnia forma jednych i drugich stoi na podobnym poziomie i nie zachwyca, w przypadku gospodarzy porażka w ostatnim meczu w finale pucharu Albanii z Tirana po rzutach karnych, remis 2:2 z Partizani czy porażka z Kukesi 2:0 w lidze. Goście również nie pozostają dłużni i ostanie dwa mecze przegrali po 1:0. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest zagranie tutaj jeszcze większej lini 3,5 która obecnie widnieje po kursie 2,20 jednak ja skłaniam się ku 2,5 z fajnym valuebetem który jak najbardziej jest w zasięgu i nie zdziwi mnie jeśli zobaczymy tutaj zaskakujący wynik po 0:0.
✅290
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji
Godzina: 20:00
Spotkanie: Niemcy - Meksyk (żółte kartki )
Typ: OVER 4.5 :zoltakartka:
Kurs: 1.89
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Czas na drugi półfinał Pucharu Konfederacji . Niemcy zmierzą się w nim z Meksykiem . Sędzią dzisiejszego pojedynku będzie Argentyńczyk Nestor Pitana , który może pochwalić się średnią żółtych kartek na poziomie 4.77 na mecz. Dziś jak wiadomo jest to już faza play-off tak więc ktoś odpada. Nie sądze by ten mecz wyglądał jak pierwszy półfinał gdzie nie zobaczyliśmy bramek , a zespoły w drugiej części szykując się na dogrywkę zbytnio nie ryzykowali kar indywidualnych. Poza tym obie drużyny dysponują na pewno słabszymi defensywami niż Chile i Portugalia ( w tamtym meczu 3 żk w 1 połowie i 1 w drugiej,3 w dog.) . Jestem przekonany , że w tym meczu będziemy świadkami bramek a co za tym idzie agresja na boisku będzie rosła. Wspomniany arbiter sędziował raz na tym turnieju , jednak była to pierwsza kolejka (3 żk) . Tu stawka jest nieporównywalnie większa i nikt nie będzie odstawiał nogi. Liczę na minimum 5 kartek w tym starciu. Kurs przed chwilą spadł z 1.96 na 1.89 . Pozdrawiam ????
⛔
100
 
mezamorto_ 35,9K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:15
Spotkanie: KR Reykjavik-SJK
Typ: X2
Kurs: 1.73
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Sredniak ligi Islandzkiej zagra ze średniakiem ligi Finskiej coz to bedzie za mecz...Ciezko mi ocenic postawę gospodarzy bo wiadomo ze liga jest dosc amatorska poziom jest jaki jest,wiec stawiam tutaj jednak na doswiadczenie a jest zdecydowanie po strone SJK.
Finowie mysle zaimponuja tutaj defensywnie,watpie by mecz byl overowy.SJK dopiero sie odradza w lidze po przecietnym poczatku sezonu i zwolnieniu trenera,gra wyglada ciut lepiej pomimo porazek,a coach powoli dopasowywuje ekipe i jej styl gry.
Kursy poszły w gore bo w SJK nie zagraja Hradecky,Dorman,Anton czy napastnik Mboma,jednak nawet i bez tych graczy watpie by dzis przegrali.
Oba zespoly prezentuja przyblizony poziom piłkarski,wiec remis w pierwszym meczu mysle ze zadowoli obie ekipy,a i moze wygrana Finow sie trafi,na to tez licze.Powodzenia.
✅73
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom