>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 29.07.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekwador
Godzina: 19:00
Spotkanie: Clan Juvenil vs Fuerza
Typ: under 2,5
Kurs: 1.6
Bukmacher: iforBet
Analiza:
Spotkanie w lidze ekwadorskiej. Obie druzyny nie blyszczą formą w ostatnim czasie . Gospodarze przegrali 0-4 z El Nacional , a Fuerza z Barceloną 0-2 . Bilans bramkowy Juvenil 0-4 , a Fuerza 1-4 po 2 kolejkach . Fuerza na wyjazdach gra zachowawczo , z kontry . Natomiast stadion Juvenil jest &#39;&#39;underowy&#39;&#39; . Ogladalem mecz 1 kolejki pomiedzy Juvenil i LD Quito = Juvenil skupia sie przede wszystkim na jak najmniejszych stratach z tylu , nie maja dobrych zawodnikow z przodu . Ostatnio do skladu Juvenilu wrocili 3 podstawowi obroncy i dobrze spisali sie w 1 kolejce , lecz na wyjazdach ta druzyna traci glowe . Tutaj widzę underowy wynik , myslę , ze Juvenil wyjdzie od poczatku skoncentrowany w obronie .
✅60
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: ????, Binghamton challenger, semifinal, hard
Godzina: ok 18:00
Spotkanie: Norrie Cameron - Harrison Christian
Typ: Harrison Christian
Kurs: 2.10
Bukmacher: Expekt
Stawiam na Harrisona(276).Wygląda dużo lepiej na tym turnieju. Rozegrał solidne spotkania ogrywając w drodze do półfinału Mmoha(175), Bublika(122) i wygląda,że zależy mu na tym turnieju.
Corrie z kolei mam wrażenie, że tak się trochę prześlizgiwał i nie widziałem u niego jakiejś tenisowej jakości,która miała by stawiać go dzisiaj w roli faworyta. Bardziej przeciwnicy przegrali te spotkania niż Norrie je wygrał. Dziwią mnie ruchy kursowe faworyzujące Anglika.
Stat hard (8/3-22/9)
Ja w tej fazie turnieju, na tej nawierzchni stawiam w stronę zawodnika gospodarzy.
⛔100
 
O 6

ogram-sts

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Ekstraklasa 3 kolejka sezonu 17/18
Godzinna: 19:30
Spotkanie: Górnik Zabrze vs Wisła Kraków
Typ: Remis
Kurs: 3.30
Bukmacher: Fortuna
Witam. Dziś spotkają się zespoły beniaminka i zespołu który ma ambicje by walczyć o czołówkę Polskiej Ekstraklasy. Piłkarze w ten sezon weszli świetnie rozpoczynając zwycięstwem z Legią 3-1 i porażką z faworyzowaną Jagiellonią po wyrównanym meczu 2-1. Wisła zaczęła 2 zwycięstwami 1:2 z Pogonią na wyjeździe i 1:0 z Bruk Betem u Siebie.Dlaczego stawiam remis? albowiem po OBU stronach od 14 spotkań w oficjalnych spotkaniach nie padał remis. Myślę, że tempo meczu będzie szybkie i zobaczymy dużo bramek, osobiście stawiam DW 2:2. Powodzenia
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom