>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 29.09.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 29. Września
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Taszkient
Godz: 08:30
Spotkanie: Aryna Sabalenka - Timea Babos
Typ: Timea Babos wygra 2-0 w setach
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Moje dwa ostatnie typy dotyczyły turnieju w Taszkiencie, a przede wszystkim były skierowane w stronę Sabalenki, co zaowocowało solidnymi trafieniami @ 3.77 i @ 2.20. Jednak zapowiada się na koniec gry młodej Bialorusinki i zdecydowaną porażkę. Aryna nie ugra w tym spotkaniu więcej jak 6-8 gemow. Dziś w rywalizacji z Kozlovą, mimo sprzyjających warunków, niskiej temperatury (to ma wpływ na szybsze korty, tj szybszą grę) miała ogromny problem z podaniem, jak i atakiem z końcowej linii. To jest jej styl i ona zawsze tak będzie grała, czyli bezpośredni punkt w pierwsze tempo, albo nie wymuszony błąd. Zle to wyglądało, a co gorsza poziom gry przy siatce był bardzo mizerny i to była już mała przesada... Oczywiście pisze tylko negatywnie o tej Pani, bo potencjał i aktualne możliwości zobowiązują do lepszej gry. Sabalenka zasługuje na krytykę i nic więcej. Brałem pod uwagę bardzo szarpany przebieg spotkania z obu stron, a przede wszystkim to że Kozlova nie będzie &quot;gorsza&quot; pod względem złych decyzji i nie wymuszonych błędów. Siła rażenia jaką dysponuje Sabalenka pozwoliła jej na awans do 1/2. Jednak teraz w konfrontacji z Babos młoda Bialorusinka będzie że tak powiem &quot;szybko wyjaśniona&quot;. Przede wszystkim Timea Babos to nie Kozlova. Babos jest praktycznie bezbłędna w warunkach halowych, a korty i warunki w Taszkiencie mimo tego że gra się tam pod chmurką są bardzo zbliżone do tych panujących na hali. Węgierka dysponuje takim podaniem i mocną swobodną grą, na którą nie ma odpowiedzi młoda Sabalenka. Każda krótsza piłka to łatwy punkt dla Timei. Babos dobrze wie w jakich sytuacjach wygra ten mecz. Chodzi o gre na przyjęciu, bezwzględną grę na returnie i szybką egzekucję rywalki. Węgierka nie ma z tym najmniejszego problemu i mocne, przewidywalne piłki to dla niej łatwe punkty. Jej wejście na piłkę i kontrola uderzenia granego wzdłuż linii (bez względu czy to forehand, czy backhand) to wielka swoboda, a wręcz perfekcjonizm. Aryna Sabalenka nie ma prawa poradzić sobie z grą pod presją, jej dotychczasowe zachowania świadczą o tym, iż grając przeciwko takiej rywalce nie ma szans na równorzędną walkę. Czeka ją konfrontacja, w której to pierwszy raz na tym turnieju to nie ona będzie stawiać warunki. Jej decyzję, czy uderzenia to pełne ryzyko bez kalkulacji, a w tych okolicznościach oznacza to szybki tenisowy nokaut (porażka 0-2 w setach).
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +78
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka K, ME
Godzina: 16:00
Spotkanie: Azerbejdżan-Niemcy
Typ: Azerbejdżan -12,5pkt
Kurs: 2,44
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Te drużyny spotykają się ponownie. Kilka dni temu grałem under139,5 niestety Azerki przespały pierwszego seta i poległy w nim do 19. Później było już wszystko wg przewidywań i trzy kolejne sety wygrały zdecydowanie do 19, 18 i 18. Zatem handicap został pokryty nawet przy przegranym secie. Czy coś się zmieniło od tamtej pory? Tak, uważam że tym razem Azerki nie dadzą się już zaskoczyć i wygrają 3:0. Są drużyną zdecydowanie lepszą od Niemek, grają u siebie i są bardzo zdeterminowane żeby zdobyć medal na tej imprezie. Uważam że są trzy zespoły, które mogą wygrać te mistrzostwa, mianowicie: Serbia, Holandia i Azerbejdżan. Myślę że to będą medalistki tej imprezy, a w jakiej kolejności to się okaże. Niemniej Azerki powinny dość gładko wygrać z Niemkami i pokryć handicap.
✅ 144
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
prokurator 61

prokurator

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Godz: 18:0
Spotkanie: Sandecja-Śląsk
Typ: 2
Kurs: 2.45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na stadion w Niecieczy gdzie gospodarzem jest 9 zespół w tabeli-Sandecja Nowy Sącz przyjedzie 5 zespół w tabeli Śląsk Wrocław-zespół,który jest niepokonany od 8 spotkań.Po ostatnich spotkaniach widać,że Śląsk ma na naprawdę mocny zespół-wygrana 2-0 z Lechem,2-2 z liderem Górnikiem czy zwycięstwo z Legią Warszawa 2-1.
Sandecja grając &quot;u siebie&quot; gra dobrze -dwa zwycięstwa remis i porażka. Śląsk na wyjeździe jeszcze nie wygrał-trzy remisy i dwie porażki. Przyszła pora na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo.Marcin Robak w formie,dobrze wyglądają Pich, Kosecki czy Chrapek-ofensywa to mocny atut tej drużyny. W Sandecji wyróżniający się zawodnicy to Trochim czy Bułgar Kolev. Grali z sobą tylko raz-w Pucharze Polski 2016 i po dogrywce wygrał Śląsk.Sądzę,że goście wywiozą pierwsze wyjazdowe trzy punkty.
⛔ 100
 
skowron3030 89

skowron3030

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Godz: 20.30
Spotkanie:Arka Gdynia - Cracovia
Typ: 1
Kurs: 1,95
Bukmacher: totolotek
Analiza: Witam kolega wyżej już mnie uprzedził co do typu na Śląsk ???? też uważam że powinni wygrać jutro ???? ale przejdę do drugiego meczu jutrzejszej kolejki miedzy Arką Gdynia a Cracovia ???? Arka dosyć dobrze weszła w sezon zdobyła Puchar Polski z Legią następnie ich bilans meczów po 10 kolejkach to 3 zwycięstwa 5 remisów i 2 porażki bilans bramek 9/10 i 10 lokatę w tabeli natomiast Cracovia 1 zwycięstwo 6 remisów i 3 porażki bramki 11/19 i ostatnia pozycja w tabeli obie drużyny nie zachwycają ale uważam że Arka wykorzysta atut Swojego stadionu i wygra i tym razem tak jak tydzień temu w Gliwicach;) Pozdrawiam i dużych wygranych ;)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 1 Polska
Godz: 20:45
Spotkanie: Ruch Chorzów - Miedź Legnica
Typ: spotkanie/obie drużyny strzelą gola / 2/tak
Kurs: 4,00
Bukmacher: fortuna
Cześć, witam i pozdrawiam. Jest w Płocku taka piękna i mądra dziewczyna, LUBA, ma intuicje i wyczucie, piłkarski nerw. Rozmawiałem z nią dzisiaj wieczorem na temat ostatnich wydarzeń w polskiej piłce. Zainteresowała mnie właśnie tym meczem. Ruch, drużyna o pięknej tradycji, doskonałej przeszłości ale niestety nic im nie idzie w tym sezonie, ostatnie miejsce w tabeli. A po drugiej stronie, młode wilki, Miedź Legnica, każdy ich zna ze słyszenia. Jakie tam młode - raczej stare i wyleniałe, sukcesów wciąż brak. Będą walczyć, będą strzelac, będą kąsać, pamiętajmy jednak, że to oni właśnie walczą o awans do najlepszej z lig i za nimi właśnie stoi coś najważniejszego w dzisiejszym sporcie czyli KASA. Sumarycznie stawiamy na Legnice i kupujemy walizki na pieniądze. Luba, pozdrawiamy Ciebie wszyscy z okazji imienin. Trzymajcie się ciepło.Czekamy na Legię i cudownego Romeo. Napiszę... Czytajcie i grajcie.
⛔ 100
 
eljoaquin79 326

eljoaquin79

Trafione
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Godz: 20.30
Spotkanie:Arka Gdynia - Cracovia
Typ: Arka wygra/ over 1,5
Kurs: 2.45
Bukmacher: totolotek
Analiza: Niestety przedwczoraj jak i wczoraj zabrakło jednej bramki, przepraszam jeżeli ktoś stawiał. Analizę przedstawił już kolega skowron, myślę, że Cracovia w obecnej formie nie ma szans na wygrana tym bardziej na wyjeździe. Dwie bramki w meczu na pewno zobaczymy ( w ciągu 5 ostatnich kolejek Arka tylko w meczu z Piastem 0:1 oraz Cracovia z Legią 1:0, w każdym kolejnym było over 1,5). Powodzenia
⛔ 100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Francja Ligue 2
Godz: 20 00
Spotkanie: Tours - Brest
Typ: 2
Kurs: 2,7
Bukmacher:forBET
Analiza:
Witam,
na dziś wybrałem spotkanie drugiej ligi Francuskiej w którym 20 drużyna tabeli podejmuję 5. Szybko analizując napiszę tylko ,że postanowiłem wykorzystać moim zdaniem wysoki kurs na gości biorąc pod uwagę fakt ,że w tym sezonie GOŚCIE NA WYJEŹDZIE strzelili 8 RAZY WIĘCEJ goli NIŻ GOSPODARZE U SIEBIE ;) ...
dało mi to trochę do myślenia, nie wspominając,że na rozkładzie również wyjazdowym z 11.09 mają obecnego lidera.
Wiadomo,że Tours będzie chciało wygrać w końcu u siebie...że są mocno zmotywowani po słabym starcie....ale czy chcieć to w tym przypadku móc? Okaże się po 20:00 ;)
Pozdrawiam.
✅ 170
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka-Liga Mistrzow Eliminacje
Godzina: 19:30
Spotkanie: Tsmoki Minsk-Nanterre
Typ: Wygrana Minska
Kurs: 3.35
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Swietny kurs na gospodarzy,ktory w trakcie dnia na 100% bedzie spadal. Nie tak dawno gralem na Minsk i sie nie zawiodlem. Dzis ponownie pojde w ich strone.
Zespol Nanterre mnie absoulutnie nie przekonuje. Potrafia zagrac kapitalne spotkanie,po czym przegraja wysoko z zespolem teoretycznie slabszym. Swietne kwarty przeplataja bardzo slabymi. Z czego te slabsze kwarty zazwyczaj koncza sie tym iz Nanterre jest ,,Blow outowane&#39;&#39;-a wiec przegrywa bardzo wysoko.
Maja zawodnikow dobrze wyszkolonych technicznie,potrafiacych fajnie punktowac ,,za 3&#39;&#39;,jednak w obronie jest to zespol dosc mizerny i uwazam,ze wlasnie te braki w obronie spowoduja,iz dzis goscie polegna,
O Minsku juz pisalem i chyba nie ma sensu sie powtarzac-druzyna bardzo dobra na dystansie z silnymi podkoszowymi. Uwazam,ze zdominuja to spotkanie i od poczatku to Minsk bedzie prowadzic gre. Misnk na wlasnym terenie jest w stanie zawalczyc z zespolami wyzej notowanymi,a wiec Nanterre powinno byc jak najbardziej w ich zasiegu.
Kurs zdecydowanie za wysoki. Zagraniczni bukmacherzy juz reaguja,a forbet narazie spi.
Pomoglem? Zostaw prosze reputke ;)
Typujacym i Grajacym zycze Powodzenia !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
czarnotowidze 44

czarnotowidze

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - PERU: Primera División - Clausura
Godzina: 03:00
Spotkanie: Sport Rosario - Alianza Lima
Typ: 2 dnb
Kurs: 2.21
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Typ oparty bardziej na statystykach, ale też na typach ludzi, którzy są z Peru. Na to spotkanie znalazło się 18 typerów z tego kraju, którzy jako kibice gospodarzy w swoich przewidywaniach polecają stawiać na gości(18 na 25). Oglądając statystyki trudno się mi nie zgodzić z tym typem, ponieważ gospodarze od początku nowego sezonu zanotowali 1 wygraną, 2 remisy i 2 porażki, przy bilansie bramek 4:7, z tego były grane 2 mecze u siebie, które zakończyły się remisami: 2 x po 1:1. Goście zaś początek sezonu mają bardzo mocny, cztery wygrane i jedna porażka na inaugurację sezonu z obecnym liderem. Ich bilans nie jest powalający: 8-7, ale myślę, że nawet kibice stawiają na klub przeciwnika to coś musi być na rzeczy. Dodam jedyne h2h tych drużyn, czyli wygrana gości 4-1 pod koniec czerwca. Daje tutaj bezpieczniejszą wersje czyli zakład bez remisu, bo jakby nie patrzeć gospodarze na swoim stadionie w tym roku jeszcze nie przegrali. Powodzenia!
✅ 121
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
M 0

mechanik_snk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Rumunia 1 liga
Godz: 17
Spotkanie: Gaz Metan - Botosani
Typ: Botosani handicap -1
Kurs: 4.15
Bukmacher: STS
Witam wszystkich graczy to mój pierwszy typ na forum w bukmacherce siedzę już kilka dobrych lat, teraz postanowiłem podzielić się swoimi typami publicznie.
Zacznę dość spokojnie. 12 kolejka 1 Ligi Rumuńskiej - przedostatni Gaz Metan (bilans bramek 6:23) gra z zajmującym 4 miejsce Botosani (bb 20:13)
Historia bezposrednich pojedynków to lekka niewiadoma - ostatnie 5 meczy zakonczyło się remisami, jednak w tym roku Gaz Metan gra kiepsko i raczej bedzie walczył o inne cele niż szczyt tabeli jak to było w ubiegłym sezonie.
W ostatnich 5 kolejkach u siebie piłkarze Gazu Metan potrafili wygrac tylko raz (bb - 3 : 8) zaś goście na wyjeździe prezentują się całkiem nieźle odnosząc w delegacji 3 zwyciestwa i 2 porazki - bb (6:4)
Myślę, ze aspirujacy do pucharów goście pewnie wygrają ten mecz i taki też jest mój typ na dzień dzisiejszy.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL - mecz przedsezonowy
Godzina: 4:00
Spotkanie: Vegas Golden Knights - Colorado Avalanche
Typ: dokładny wynik pierwszej tercji : 1:0 dla Vegas Golden Knights
Kurs: 5,60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Vegas Golden Knights to jest nowa drużyna NHL. Pojawienie się tej ekipy to bardzo ciekawy ruch i z pewnością doda jakiejś świeżości lidze. Po ich pierwszych meczach sparingowych można już coś powiedziec na ich temat. Jest to drużyna, która ma potencjał. Jeśli chodzi o mój typ, to moim zdaniem kurs na taki dokładny wynik w pierwszej tercji jest niezły. Jest niezły, gdyż Vegas ma spore szanse zachować czyste konto w pierwszej tercji, a sami powinno coś strzelić, bo potencjał ofensywny mają spory. Colorado Avalanche grało jak dotychczas pięć spotkań przedsezonowych. W dwóch z nich przegrlai pierwszą tercję wynikiem dokładnie 0:1. Było to w obydwu meczach z Minnesotą Wild. W hokeju na lodzie wynik 1:0 w pierwszej tercji to jest często spotykany rezultat w tej części gry. Tak jak wspomniałem- liczę na gola gospodarzy i na zachowanie czystego konta przez nich w pierwszej tercji meczu.
⛔ 100
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Szkocja 1 liga
Godz: 20:45
Spotkanie: Hamilton - Rangers
Typ: 2
Kurs: 1.5
Bukmacher: forbet
Analiza:
Witam proponuje dzisiaj mecz ligi Szkockiej, jako mocny singiel albo do dubelka. W zespole gospodarzy zabraknie podstawowego obrońcy Devlina, który nabawił się kontuzji w ostatnim spotkaniu, a i z nim było mizernie. Ostatnie 3 mecze to porażki, zawsze tracąc minimum dwie bramki, wcześniej remis 2:2. H2H też wygląda wyjątkowo brutalnie 7-1-0 w stronę Rangers, którzy w ostatniej kolejce mierzyli się z Celtikiem i ulegli 0:2 więc dziś 3 pkt to konieczność zwłaszcza że lider odjechał już na 7 pkt. Ogólnie wiadomo jakie są realia tej ligi, sytuacja podobna do ligi hiszpańskiej gdzie tylko dwa zespoły biją się miedzy sobą. Goście w lekkim kryzysie, ostatnie 5 spotkań to 2-2-1 co na taką ekipę i specyficzną ligę bardzo słabo, stąd też kurs dość wysoki bo rozkład sił i możliwości jest na moje oko jest mocno jednostronny.
✅ 50
 
K 5

kibol1948

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy- 2 Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Ingolstadt - Darmstradt
Typ: powyżej 3,5 gola
Kurs: 3,05

Bukmacher: fortuna
Witam, widzę że ktoś kto grał to spotkanie jeszcze nie zdążył tego wrzucić, ale pamiętam że jakiś typer wrzucał na ten mecz typ często X lub dokładny wynik 2:2. Dzisiaj właśnie grają ze sobą te drużyny o których wiadomo że ze sobą od lat współpracują i nie chodzi tutaj o ustawianie meczy itp tylko o wymianę zawodników, szkolenie młodzieży....Ja na ten mecz proponuje powyżej 3,5 gola z fajnym kursem, nawet na over 2,5 też jest niezły 1,85 ale ja zaryzykuję te 3,5. Po H2H też widac że może się to udać
09.04.17 BUN Ingolstadt Darmstadt 3 : 2
22.11.15 BUN Ingolstadt Darmstadt 3 : 1
10.08.14 2BUN Ingolstadt Darmstadt 2 : 2
oprócz tego zagram jeszcze tyl 1/+2,5 albo nawet 3,5 po dobrych kursach bo wydaje mi się że jednak gospodarze którzy są teraz na 14 miejscu wyjdą z tego spotkania zwycięsko. na 2:2 wynik który się powtarzał kiedyś między nimi mamy kurs 12,5 więc może warto solo przynajmniej za drobne puścić, decyzja należy do grających , ja dałem propozycje na ten mecz no i czekamy do wieczora
⛔ 100
 
bfred 304,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - MHL - Rosja
Godzina: 14:00
Spotkanie: Stalnye Lisy - Sputnik
Typ: over 1,5 1 tercja
Kurs: 1,515
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Szans na czołową 3 w typach dnia już nie mam ale trzeba sie pożegnać z honorem. Nie widzę tutaj innego wyniku jak srogie baty dla gości. Gra2 z 16 ostatnim zespołem w tabeli. Gospodarze z imponującą liczbą bramek strzelonych podobnie jak goście z imponującą liczbą straconych. Przepaść. Jednak patrząc w ostatnie mecze h2h wyniki nie były tak strasznie wysokie - żaden nie zakończył się nawet over 5,5. Dzisiaj jednak będzie inaczej - w obecnych rozgrykach widać różnicę - w ostatnim meczu lisów z reaktorem ten rodza jtypu mi wszedł więc dzisiaj liczę na podobne rozstrzygnięcie w 1 tercji meczu. Powodzenia.
✅ 51,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina : 18:00
Spotkanie : Sandecja NS : Śląsk W
Typ : czerwona kartka
Kurs : 3.69
Bukmacher : Fortuna
Patrząc pod względem dyscyplinarnym na to spotkanie to Sandecja do tej pory a jesteśmy po 10 kolejkach gra dosyć brutalnie 23 żółtka i 2 czerwone kartki , Śląsk natomiast 21 żółtych a najwięcej ma Marcin Robak 5 żółtek , w jedynym dotychczas rozegranym meczu pomiędzy nimi to spotkanie z 10 sierpnia ubiegłego roku w 2 rundzie PP , wtedy zostało pokazanych aż 6 żółtych kartek czyli chyba możemy się spodziewać dziś sporo fauli , sędzią jest pan Mariusz Zlotek - co prawda ten pan nie jest zbyt hojny jeżeli chodzi o czerwone kartoniki , jak do tej pory sędziował 6 spotkań i pokazał 22 żółte kartoniki ....... ale jest też mecz pomiędzy Sandecją a Wisłą Płock w którym pokazał 5 żółtych kartek w tym 3 dla Sandecji , ogólnie pan Mariusz sędziował 13 meczy z udziałem Sandecji a oto bilans = 60 żółtych i 5 czerwonych kartek i jak dla mnie to jest uderzająca statystyka , sędziował też 5 spotkań z udziałem Ślaska i tu statystyka 21 żółtych i 2 czerwone , jak już wspomniałem w tym sezonie pan Mariusz bez czerwieni to może dziś będzie ten pierwszy raz . Zobaczymy !
⛔ 100
 
E 10

error1995

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Hiszpania - LaLiga
Godzina : 21:00
Spotkanie : Celta Vigo - Girona
Typ : 1 (Handicap -1)
Kurs : 3.35
Bukmacher : fortuna
W dzisiejszym spotkaniu postanowiłem zagrać ligę hiszpańską, chociaż na co dzień unikam lig medialnych. Celta Vigo która słabiutko rozpoczęła swój sezon, mierzy się z beniaminkiem Gironą. W ostatnim spotkaniu gracze Celty pokazali swoje umiejętności na wyjeździe z SD Eibar. Wygrali wysoko, bo aż 4:0 przy kursie 3.35. Moim zdaniem SD Eibar to drużyna zdecydowanie silniejsza niż Girona. W zeszłym sezonie byli w środku tabeli na 10 miejscu. Piłkarze Celty w ostatnim spotkaniu pokazali że powoli wracają na swój odpowiedni poziom, bo na pewno ich celem jest gra w europejskich pucharach a nie dół tabeli. Uważam że dziś wygrają wyżej niż 1-0, dlatego stawiam z handicapem.
⛔ 100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Ekwador
Godzina : 23:00
Spotkanie : Delfin vs Barcelona SC
Typ : remis
Kurs : 3,01
Bukmacher : 1xbet
Mecz miedzy dwoma zespolami z najlepszymi defensywami w lidze. W dotychczasowych meczach Delfin stracil tylko 5 bramek , a Barcelona 7 .Delfin u siebie jest bardzo grozny , prawie nigdy nie przegrywa . Skupieni są wylacznie na lidze , w ktorej sa na pierwszym miejscu. Prawdopodobnie tego meczu nie przegraja . Barcelona w tym sezonie nie spisuje sie dobrze w lidze , ale awansowali do 1/2 Copa Libertadores i skupiaja sie na tamtych rozgrywkach przede wszystkim, ale jest to prestizowe starcie i powinni dac z siebie wszystko dzis.
Ostatnio grali ze soba kilka dni temu i zremisowali 1-1. Nie gralbym na remis dzis , ale w obu zespolach sa absencje graczy - szczegolnie dotknal mnie prawdopodobny brak Ordoneza , Murillo de Garcesa w ataku Delfina .W Barcelonie nie zagra Caicedo czy Castillo . Dochodza jeszcze kwestie powolan do reprezentacji itp.
✅ 201
 
S 0

skalson92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Godz: 20.30
Spotkanie:Arka Gdynia - Cracovia
Typ: BTTS
Kurs: 1,91
Bukmacher: 1xBet
Analiza: Witam serdecznie wszystkich. Moja obecnośc na forum jest dość długa ale jeśli chodzi o &quot;Typy Dnia&quot; jest to moja pierwsza analiza, mam nadzieję że trafiona ????
Co do Typu: Dzisiaj w Gdyni mecz w gdzie spotykają się drużyny które w Polskiej lidze nigdy nie rozdawały kart ale są to na pewno drużyny z dużymi aspiracjami na przyszłość i jak i Arka tak również Cracovia będzie chciała grać o pełną pule co na pewno zaowocuje w bramki .
Cracovia w tym sezonie to zdecydowanie największe zaskoczenie sezonu, przyszedł Michał Probierz , miała być rewolucja a póki co jest FATALNIE.
Drużyna wyrzuciła większość z podstawowych graczy.. niestety póki co ich następcy nie spełniają oczekiwań kibiców. Jak wiemy Ryba psuje się od głowy ale jednak Probierz nie podał się do dymisji mimo niepowodzeń drużyny,... szanuje to w nim że nie powiedział ostatniego słowa i chce dalej być w klubie i pokazać swoją wartość trenerską. Probierz to trener który ma wielkie ambicje, jest jednym z lepszych trenerów w Polsce i na pewno zrobi wszystko by kibice nie zapamiętali go jako tego który pogrążył Cracovie. Zmotywuje swoich piłkarzy żeby zagrali w końcu dobry ofensywny futbol i wywieźli chociaż 1pkt z Gdyni
Cracovia na wyjazdach gra słabo ale na 4/5 meczy zawsze strzelała bramkę i jestem pewny że dzisiaj ten bilans wzrośnie do 5/6
Co do Gospodarzy to drużyna która w ostatnim czasie zaczyna grać co raz to lepszy futbol. Ostatnie 3 mecze to 2 wygrane i remis co na pewno napawa optymizmem przed dzisiejszym meczem.
Gospodarze jeszcze nigdy nie przegrali u siebie z Cracoviąi na początku meczu na pewno bedą szukać bramki i rozstrzygnąć ten mecz w 1 połowie. Zdecydowanie są oni faworytem do zwycięstwa ale pamietajmy że w ostatnich 7 sspotkaniach aż 6 razy straciła przynajmniej jedną bramkę
Silnym argumentem który jest za tym ze obie drużyny strzelą gola jest fakt że Cracovia i Arka to zaprzyjaźnione kluby. Historia pokazuje że w takich meczach strzelacami bramek sa obie drużyny.
Ja wchodzę grubo bo typ jest Bardzo Prawdopodobny
✅ 91
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godz: 18:00
Spotkanie: Sandecja - Śląsk Wrocław
Typ: Wygra Śląsk + over 1,5 goli w meczu
Kurs: 3,1
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Według mnie faworyt jest tylko jeden. Ostatnie wyniki Śląska oczywiście są bardzo dobre, ale myślę że ten idealny mecz zagrali dopiero w tamtej kolejce z Lechem (2-0). Kolejny raz wyszło że gra na 2 napastników dobrze idzie Wrocławianom, Piech może nie strzela, ale pokazuje jakość i walczy, Robak również waleczny ale także bramkostrzelny. Ostatnie 2 mecze to 2 dublety, co prawda po 1 golu w obydwu dubletach z karnego, ale je też trzeba umieć wykorzystywać, a Marcin robi to bezbłędnie, dobrze gra głową, podłącza się pod grę, a nie czeka tylko na piłki i nie odpuszcza. Riera wrócił i znów pokazuje swoją jakość, gra fajne piły, chociaż ma jeszcze trochę do poprawy, ostatnio coraz lepiej Pich i Kosa, a i obrona z czasem się poprawia. Myślę że po tej passie bez porażki i po tym zwycięstwie z Lechem (dodatkowo na 0 z tyłu) Śląsk będzie na jeszcze większej fali i mam nadzieję że nic się nie popsuje w najbliższym czasie. Kontuzji coraz mniej i to duży plus, pomału Urban wprowadza Vacka i widać że chłopak czuje pilke i prezentuje się fajnie nawet przez te 20-30 min jakie dostanie. Także skład coraz bardziej się zgrywa, trener Urban ma duży wybór piłkarzy i póki co wprowadził WKS na dobrą drogę. Sandecja po dobrym początku, trochę spadła z tonu. Odpadli z Pucharu Polski ostatnio z Górnikiem, ostatnie mecze w lidze słabe, porażki z Koroną i Zagłębiem 0-1, wygrana z Bruk-Betem 1-0. Trochim gra ostatnio słabo, Kolev również nie zaskakuje ale także w obronie mnóstwo błędów i ewidentnie widać że linia defensywna pogorszyła się w przeciwieństwie do początku sezonu kiedy na prawdę błyszczeli. Gliwa ostatnio w meczu zaprezentował się znakomicie w bramce i zobaczymy jak będzie jutro, jeżeli utrzyma taką formę to Robak będzie musiał pokazać w 100% swoje umiejętności. Także podsumowując mam nadzieję, że Śląsk nadal będzie kontynuował tą świetną passę i pokaże że te transfery które dokonano nie poszły na marne, a w tym sezonie nie będzie walki o utrzymanie, tylko o górną półkę. Myślę że można także próbować z overem 2,5 goli w meczu po lepszym kursie bodajże 3,8 około.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom