>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 29.09.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godz: 18:00
Spotkanie: Sandecja - Śląsk Wrocław
Typ: Robak strzeli
Kurs: 3,0
Bukmacher: LVBet
Analiza:

Mój głowny typ na ten mecz to wygrana gości, ale że został on podany, więc postanowiłem zagrać na strzelca bramki. W tym meczu tak jak większość poprzedników idę w stronę zespołu z Wrocławia, byłem tydzień temu w Lubinie na meczu i gdyby Gliwa nie miał &quot;dnia konia&quot;, a Zagłebie wykorzystała tylko z połowę okazji jakie miało to wynik powinien być lekko 4-5:0, Sandecja nie istniała w ogóle w tym meczu, więc nie sądze, że przez te kilka dni ich forma nagle wystrzeli, jeżeli coś może zabrać Sląskowi zwycięstwo to tylko tak jak w przypadku Zagłębia brak skuteczności, bo przy tej grze Sandecji swoje okazje będą mieć na pewno. Sandecja &quot;na swoim&quot; stadionie w Niecieczy radzi sobie całkiem przyzwoicie, na 4 rozegrane mecze 2 wygrała, raz zremisowała i raz przegrała, natomiast Śląsk w delegacji jeszcze nie wygrał 3 remisy i dwie porażki, ale w ostatnich tygodniach jego forma jest rosnąca i myślę, że dzisiaj mają doskonałą okazję, żeby sięgnąć po pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie. Jeśli chodzo o braki kadrowe to w drużynie z Nowego Sącza nie zagra tylko Małkowski i Szufryn, a w Śląsku Kokoszka, Dankowski i Jović. Oba zespoły grały ze sobą tylko raz, w poprzednim sezonie spotkały się w 1/16 Pucharu polski, w regulaminowym czasie gry było 1:1, a w dogrywce decydującą o awansie bramkę zdobył Śląsk, ale do tego meczu nie ma co przywiązywać większej wagi, ponieważ raz, że byłoa to początkowa runda, więc zespoły różnie do niej podchodzą, a dwa, że rok temu bynajmniej Śląsk był całkiem inną drużyną, w pzrerwie letniej wymieniono tam praktycznie cały skład i po niezbyt udanym początku z każdą kolejką grają pewniej. Drugi typ na najlepszego strzelca Śląska dlatego, że jak pisałem wcześniej Wrocław będzie miał swoje okazje i bardzo prawdopodobne, że jak strzelą to zrobi to właśnie Robak, dodatkowo egzekwuje oo rzuty karne, więc przy ewentualnym karnym szanse na typ wzrosną.
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Parma - Salernitana
Typ: 1
Kurs: 1,91
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej Włoch. Tabela wygląda tak:

Oba zespoły w środkowej części tabeli. Parma u siebie póki co ma na koncie 1 zwycięstwo i 2 porażki, natomiast Salernitana na wyjeździe ma 2 remisy i 1 porażkę. W tym spotkaniu idę w stronę gospodarzy głównie z powodu absencji w zespole Salernitany. Parma dzisiaj bez większym problemów kadrowych i powinna zagrać w swoim najmocniejszym składzie. W Salernitanie już tak kolorowo nie ma i wiele absencji głównie w defensywie.
Absencje w Salernitanie:
obrońcy Bernardini (6 występów w tym sezonie), Tuia (6 występów w tym sezonie) i Pucino (3 występy w tym sezonie, pomocnicy Ricci (5 występów w tym sezonie) i Gatto (3 wystepy w tym sezonie) i napastnik Orlando (bez występu w tym sezonie) a pod znakiem zapytania stoi występ obrońcy Perico (4 wystepy w tym sezonie)
Parma ma solidny skład i myślę, że dzisiaj z tak osłabionym rywalem poradzą sobie i zdobędą 3 punkty.
⛔ 100
 
zetbeq 0

zetbeq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godz: 18:00
Spotkanie: Sandecja - Śląsk Wrocław
Typ: suma rz, rożnych +11.5
Kurs: 2.37
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Witam
Meczyk juz za chwile wiec sie streszczam , osobiscie nie typuje rezultatu tego meczu poniewaz Sandecja potrafi zaskoczyc swoja postawa która ciężko złamać w regulaminowym czasie gry a jest to nasza kochana Ekstraklasa i wszystko sie moze zdażyć. Sądzę że w tym meczu padnie duzo rzutów rożnych, jesli naprawde ofensywa Śląsk Wrocław będzie dominować , myśle że defensywa Sandecjii będzie robić wszystko żeby za wszelką cene nie stracić bramki. Gra może być nie czysta a piłka wykopywana. To samo może być w drugą stronę , jeśli Śląsk straci na chwile kontrole i obrona popełni błąd piłka bedzie lądować na rożnym. Czasami oglądając mecze naszych Beniaminków w starciu z lepszym przeciwnikiem może sie zdawać że rzuty rożne jest w pewnym sensie sposobem na zbicie ofensywy i obrone. Kurs nie zadowala ale do taśemki dorzucę.
Według mnie mecz ciekawy i warty obejrzenia.
Powodzenia ????
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Godz: 20:45
Spotkanie Monaco-Montpellier
Typ: over 1.5 gola w 2 połowie
Kurs 1.86
Buk Fortuna
Analiza: Monaco po porażce z zespołem Porto w piłkarskiej Lidze Mistrzów teraz będzie chciało na swoim stadionie wygrać z zespołem Montpellier, który w poprzednim meczu u siebie zremisował z zespołem PSG , gospodarze na chwilę obecną są wiceliderem we Francuskiej ekstraklasie piłkarskiej mają jeden punkt straty do zespołu PSG, Monaco w tym sezonie broni tytułu mistrza kraju ,ale w takich spotkaniach zdecydowanie punktów tracić nie może bowiem PSG w tych rozgrywkach gra rewelacyjnie i remis z Montpellier był jedynym w tym sezonie, Monaco u siebie nie ponosi za często porażek,. bowiem nie licząc wpadki z zespołem porto w lidze mistrzów, to wczesniej wygrał 4 spotkania z rzędu w których w sumie zdołał strzelić 16 bramek . Tu gospodarze moim zdaniem są zdecydowanym faworytem i nie zlekceważą zespołu przyjezdnych w tym spotkaniu jak PSG w poprzedniej kolejce . Ogólnie pomiędzy tymi ekipami na stadionie Monaco goście nie wygrali nigdy, zanotowali 3 remisy oraz 8 porażek, moim zdaniem tutaj Monaco wygra wysoko i pewnie, stawiam na wynik 1:0 do połowy oraz 3:0 po 90 minutach tej rywalizacji, goście nie strzelą nawet bramki.
⛔ 100
 
K 169

kameneq

:)
Dyscyplina: Piłka nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Schalke vs Leverkusen
Typ: Schalke -1.5
Kurs: 4,75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Długo się zastanawiałem nad dzisiejszym wyborem &quot; typa dnia &quot; i ostatecznie wybór padł na Bundesligę. Spotkanie Schalke vs Leverkusen. Według bukmachera, delikatnym faworytem tego spotkanie są gospodarze i tu się ZGADZAM. Tylko według mnie Schalke jest zdecydowanym faworytem. Na swoim boisku prezentują bardzo fajną piłkę i rzadko kiedy tracą punkty. W drugą stronę - Leverkusen rzadko kiedy punktuje na wyjazdach i ogólnie ich gra jest byle jaka. Oba zespoły oglądałem w tym sezonie 3krotnie i o wiele większe wrażenie wywarła na mnie ekipa byłego wspaniałego Polskiego obrońcy Tomka H. :cool: Wydaje mi się że zwycięstwo Schalke jest tu pewniakiem, jednak ja wchodzę bardziej ofenZywnie i typuje, że Schalke wygra 2ma bramkami. Kurs na takie zdarzenie jest bardzo, bardzo ciekawy bo aż 4,75
⛔ 100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - norwegia
Godzina: 19:00
Spotkanie: brann-kristiansund
Typ: brann-1,5
Kurs: 3.05
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,po serii typow z pilki recznej dzisiaj lece w pile kopana-typuje najwyzsza lige norwegii.do konca sezonu zostalo siedem kolejek i nadal zespoly sa w grze i maja o co walczyc-brann jest trzeci i lapie sie na puchary ale musza wygrywac takie mecze zeby sie utrzymac,kristiansund jest na przeciwnym biegunie i walczy o utrzymanie.brann u siebie dobrze gra na 10 meczy wygral 7,kristiansund na wyjezdzie sa najgorsza druzyna-na 11 meczy nie przegral 3.mysle ze gospodarze spokojnie wygraja,maja lepsza ekipe,sa w gazie,maja o co walczyc i dobrze sobie radza przed wlasna publicznoscia.stawiam z handi bo kursik kusi i wydaje sie w miare pewny.pozdrawiam
⛔ 100
 
C 227,3K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Arka - CRACOVIA
Typ : Cracovia
Kurs: 4.0
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Arka Gdynia, a co to jest, żeby stawiać ich w roli takiego faworyta? Jakiś mistrz czy chociaż skład z wybitnymi zawodnikami?? Absolutnie nie. Typowy klub walczący o utrzymanie. Zresztą taki sam jak Cracovia. Mecz dwóch wyrównanych zespołów, a kursy takie absurdalne. Dodajmy do tego passę 3 zwycięstw Arki pod rząd. Czy ktoś pamięta taką serię w ich wykonaniu? Na pewno takie rzeczy nie działy się w ekstraklasie. Do tego mamy Cracovię, która od 7 spotkań nie wygrała. Najwyższy czas na zwycięstwo. Dwie passy, typowo do przerwania. Jak do tego spojrzymy jaka to liga, czyli ekstraklasa gdzie każdy wygrywa z każdym, a lider tabeli nie potrafi w 10 spotkaniach przekroczyć granicy 20 punktów, to to już chyba mówi samo za siebie.
Probierz na pewno zmotywuje swoich zawodników, którzy personalnie swoimi umiejętnościami na pewno nie są gorsi od Arkowców. Już w meczu z Wisłą Płock było widać spore zaangażowanie, gdyby tylko potrafili zamknąć klarowne sytuacje to spokojnie mogliby ułożyć tamten mecz po swojej myśli.
Jak dla mnie prawdopodobieństwo, że dzisiaj Cracovia w końcu wygra jest bardzo duże. Każda seria się kiedyś kończy, a tutaj mamy do czynienia z dwoma bardzo rzucającymi się w oczy passami.
Cracovia to nie klub do spadku, a więc Panowie usiądźmy wygodnie w fotelach, zapnijmy pasy i obejrzyjmy typowy mecz 50-50, a jeżeli patrzeć na passe do przerwania to 25-75. Mega obfity, tłusty i grubaśny kurs jest do zgarnięcia. Ja to biorę i w to wchodzę.
⛔ 100
 
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania 2
Godzina: 20:30
Spotkanie: Leonesa- Almeria
Typ: over 2.5
Kurs: 2.07
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Piłka hiszpańska- gorący temperament= wiele bramek.
Leonesa- najbardziej overowy zespół w LaLiga 2.
5 overów 1 under w tym sezonie. Na własnym boisku aż 3 overy na 3 mecze i średnia bramek podczas tych spotkań 5.3 gola ! Można powiedzieć o nich, że mają mocną ofensywę i bardzo słabą defensywę.
Almeria również notuje przyzwoitą liczbę overów. Co prawda nieco mniej, aniżeli gospodarze, niemniej ostatni mecz wygrali z Sevillą B 3:0, co pokazuje, że bramki strzelać potrafią i sądzę, że są wstanie dziś ulokować piłkę w siatce drużynie Leonesa minimum raz, a może i więcej?
Mecz zapowiada się zacięcie, gdyż obie drużyny są mniej więcej w podobnym miejscu w tabeli: odpowiednio na 8 i 5.
Ostrożnie ze stawkami ! Powodzenia Might89
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom