>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 29.10.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 29. Października
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Z 582K
Dyscyplina: Koszykówka Niemcy BBL
Godzina: 15:00
Spotkanie Science City Jena - Ludwigsburg
Typ: over 166,5
Kurs: 3,30
Bukmacher Unibet
Analiza.Gospodarze tego pojedynku w lidze BBL Science City Jena aktualnie zajmują 12 miejsce w tabeli z 4 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych spotkaniach odnieśli 2 zwycięstwa i 4 mecze przegrali wtym 1 p
Analiza.Gospodarze tego pojedynku w lidze BBL Science City Jena aktualnie zajmują 12 miejsce w tabeli z 4 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych spotkaniach odnieśli 2 zwycięstwa i 4 mecze przegrali wtym 1 p[o dogrywce.W ostatniej kolejce przegrali wysoko na wyjeżdzie z Gottingen 86-60.Ich przeciwnik zespół Ludwigsburg jest wyżej w tabeli ponieważ zajmuje 5 miejsce z 8 punktami zdobytymi.Na ich bilans składają się 4 zwycięstwa i tylko 1 poniesiona porażka.w ostatnim swoim pojedynku spisali się bardzo dobrze wygrywając zdecydowanie na swoim parkiecie z aktualnym mistrzem kraju Bamberg 91-74.Myśle że w tym pojedynku zobaczymy bardzo wiele rzutów za 3 punkty co pozwoli drużyną osiągnąc bardzo wysoki wynik.
11/03/17 BBL
Science City Jena - MHP Riesen Ludwigsburg 80:95
30/12/16 BBL
MHP Riesen Ludwigsburg - Science City Jena 69:71
29/02/08 BBL
Science City Jena - MHP Riesen Ludwigsburg 69:71
07/02/08 BP
MHP Riesen Ludwigsburg - Science City Jena 85:77
21/10/07 BBL
MHP Riesen Ludwigsburg - Science City Jena 80:73
⛔ 100
 
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Norwegia
Godzina: 18:00
Spotkanie: Strömsgodset-Sogndal
Typ: Strömsgodset i under 2,5
Kurs: 3,85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zajmujące 4 miejsce w tabeli ligi norweskiej Strömsgodset w dobrej formie, wygrał 5 ostatnich pojedynków,
z Stabaek (9) 2-0, Tromsø (14) 2-1, Viking (16) 1-0, Odd (7) 1-0 i Sandefjord (10) 2-1.
Na ostatnich 10 spotkań, w 7 z nich padał under 2,5.
Tym razem podejmą 13 Songdal i powinni to wygrać, pytanie czy przeciwnik strzeli gola, czy nie, bo będzie to miało spore znaczenie w tym typie,
bo w tych ostatnich 10 meczach w tylko jednym strzelali ponad 2 gole,
w wygranym meczu z Lilleström, bo już po 1 połowie prowadzili 3-0 i spuścili z tonu, dając sobie wbić gola.
Songdal ostatni wyjazdowy pojedynek przegrali ... z Lilleström 0-1 po golu w 89 minucie.
Z Haugesund i Aalesund również padała tylko 1 bramka. Fakt, zdarzały się i overowe mecze, choćby z Sarbsborgiem 3-3 oraz Molde 2-2,ale byli wtedy gospodarzami... W jutrzejszym meczu nimi nie będą, dlatego idę w kierunku wygranej gospodarzy do zera, takie 1 lub 2.
Głównie przez wysoki kurs.Wczoraj weszła Valencia &amp; btts po 3,40, teraz trochę wyższy kurs. Zobaczymy.
⛔ 100
 
fini 84

fini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue I
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lille - Marseille
Typ: Olympique Marsylia i Powyżej 1,5 bramek
Kurs: 2,60
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Dawno mnie nie było w tym dziale, ponieważ zająłem się rozwojem swojego tematu w dziale kuponów ze statystykami (link w sygnaturze ;)), jednak pod koniec miesiąca znalazłem ciekawą propozycję, którą myślę, że warto jest się podzielić. W niedzielny wieczór spotkają się Lille, które razi brakiem formy oraz dobrze prosperujące OM.
Lille obecnie zajmuje 19. pozycję, co jest dla mnie okropnym zdziwieniem. Fakt, że mają jedno spotkanie rozegrane mniej ale dorobek 6 pktów po 9 spotkaniach nie tłumaczy ich w żadnym wypadku. Typ w stronę ich porażki otworzył przede mną mecz pucharowy, gdzie w środę wygrali po karnych z drużyną zajmującą pozycję w dolnej części tabeli drugiej ligi. Sam wynik nie jest dużym zaskoczeniem ale fakt, że wyszli na taki zespół praktycznie najmocniejszym ustawieniem i musieli mocno się natrudzić, żeby po karnych awansować obrazuje ich dotychczasową formę. Ostatnie 5 spotkań ligowych tej ekipy to 2 remisy i 3 porażki. Bilans Lille prezentuje się następująco 1-3-5 z bramkami 6:14. Biorąc pod uwagę, że podstawowi zawodnicy musieli walczyć w dogrywce w pucharze, co bankowo odbije się na ich zdrowiu myślę, że to nie jest moment na ich przełamanie.
Zgoła odmiennie prezentuje się zespół Marsylii. Obecnie zajmują 5. lokatę z bilansem 5-3-2. To co zwraca na nich uwagę to wysoka bramkostrzelność i chęć do gry- bilans bramek 20:17. Ich mecze nie są nudne zawsze podchodzą do nich ambitnie i z walką, dlatego over 1,5 biorę w ciemno. Dużym plusem jest forma wyjazdowa OM. Pod tym kątem są 3. drużyną w Francji z bilansem 3-1-1 i bramkami 11:11 odstępując jedynie Monaco i PSG. Ostatnie 5 spotkań to jest główny punkt mojego typu 3 wygrane między innymi 4:2 z Nice&#39;ą na wyjęździe i dwa remisy- wymęczone 3:3 z benjaminkiem i 2:2 z PSG- gdzie uwaga Cavani wyrównał w 93 minucie!
Obecnie śmiało można powiedzieć, że Marsylia jest topką we Francji i może powalczyć o pierwszą trójkę w tym sezonie. Forma jest za nimi, wyniki są za nimi, zaangażowanie jest za nimi, więc nie widzę innej możliwości niż wygrana w tym spotkaniu. Dodatkowo w ekipie Lille zabraknie podstawowego pomocnika N&#39;Guessan (5 spotkań). Jedyny minus, jaki dostrzegam w tym typie to mecz Marsylii w Lidze Europejskiej, gdzie czeka ich podróż do Portugalii w czwartek, jednak myślę, że to zbyt odległy termin i spokojnie przygotują się i w pełni zaprezentują w meczu ligowym, szczególnie, że mają realne szanse na wzmocnienie swojej pozycji w tabeli z potencjalnie słabszym przeciwnikiem. Powodzenia ⚽⚽⚽!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
skowron3030 89

skowron3030

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Werder Brema-Augsburg
Typ: 2
Kurs: 3,00
Bukmacher: totolotek
Analiza: Witam na jutro wybrałem mecz w niemieckiej lidze miedzy słabiutkim Werderem Brema który będzie podejmował drużynę z Augsburga. Drużyna gość prezentuje się na tle Werderu trochę lepiej niż gospodarze, 17 miejsce Werderu z bilansem 0 wygranych 5 remisów i 4 porażek bilans bramek 3-9 na tle bilansu Augsburga 3-3-3 bramki 12-10 wygląda dość mizernie ale nie jakoś powalająco ???? Mimo to sądzę że goście wygrają ten mecz dla mniej odważnych można dać x2 ???? Powodzonka Życze wszystkim????
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie , NHL
Godzina: 01.00
Spotkanie: Montreal Canadiens - New York Rangers
Typ: New York Rangers
Kurs: 2,8
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Witam, mój kolejny typ z NHL , tym razem spotkanie Montreal Canadiens - New York Rangers. Gospodarze w słabej formie, 2dni temu polegli u siebie z Los Angeles Kings 0-4 i to był mój trafiony typ. Mają 18 strzelonych bramek, 38 straconych. Co tu dużo mowic spisują sie słabo, prawdopodobnie 4 zawodników nie wystąpi z powodu urazów. Rangersi natomiast słabo zaczeli ten sezon, spisują sie kiepsko, tylko 3 wygrane , 8 porażek, strzelają oni jednak więcej bramek bo mają : 30 strzelonych, a straconych tyle samo , bo 38. Lecz po malu jakby wychodzili na dobre tory, bo w ostatnich 3 meczach dwie wygrane z Arizoną i Nashville. Myśle ze kryzys dzisiaj pójdzie w niepamięć, muszą oni wygrywac takie mecze. W dodatku obie drużyny grały ze sobą niedawno i Rangersi wygrali u siebie 2-0, a w tym roku wygrywali z Montreal Canadiens na wyjeździe dwukrotnie. Myslę, że w tym spotkaniu wygrają goście , kurs wysoki więc warto zagrać ! ????
⛔ 100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - 2 Bundesliga
Godzina: 13:30
Spotkanie: Heidenheim - Nurnberg

Typ: Nurnberg wygra i powyżej 3.5 bramki w meczu
Kurs: 5.50
Bukmacher: forbet
Analiza:

Jak się bawić to się bawić. Jadę ostro z kolejnym według mnie super typem... oba zespoły miałem okazje oglądać przez ostatni czas.. i muszę to podkreślić .. to zespoły , które ostatnimi czasy strzelają i tracą najwięcej bramek pośród zespołów 2 bundesligi dlatego o over jestem spokojny , że się pokryje.. to co momentami wyrabiają obrońcy Heidenheim to woła o pomstę do nieba.. przede wszystkim z taką grą w grze obronnej Heidenheim jest murowanym kandydatem do spadku... natomiast Nurnberg za bardzo się odkrywa , atakuje często tyloma zawodnikami , że bardzo łatwo strzelić im z kontr... jednak drużyna z Heidenheim w swoich szeregach nie ma sprinterów więc tutaj wątpię , że dadzą radę - może z jedną bramkę.. W mega formie jest napastnik Nurnberg - Ishak.. koleś ma kopyto i wali bramy ostatnio co mecz , myślę , że takim mizernym obrońcom powinien spokojnie pokazać kto jest lepszy i napykać parę brameczek... Według mnie typ warty pogrania !! Wejdzie? Zostaw reputkę.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Minnesota - Pittsburgh
Typ: Pittsburgh i powyżej 6,5 gola
Kurs: 5,1
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam. NHL się pomału rozkręca. W jednym z nocnych meczów zmierzą się Minnesota Wild z Pittsburgh Penguins. Minnesota na razie nie zachwyca, osiem punktów w ośmiu meczach. Dzisiaj grają trzeci mecz z rzędu na swoim lodzie, pierwszy przegrali z Vancouver 0:1, drugi wygrali z NY Islanders 6:4. Linię 6,5 pokrywali w pięciu meczach. Pittsburgh rozegrał już 11 meczy i zdobył 15 punktów. Po dwóch skromnych zwycięstwach u siebie, 2:1 po dogrywkach z Winnipeg i Edmonton teraz wyjazd i liczę że trochę sobie postrzelają. Często jest tak że po meczach gdzie jest mało bramek przychodzi mecz że się sporo strzela. A strzelać ma kto, jest Crosby, Małkin, Kessel. Do tej pory linie 6,5 Pittsburgh pokrył aż 7 razy, na wyjeździe 4 razy na pięć spotkań. Kadrowo dużo lepsi, forma w ostatnich meczach też trochę lepsza, myślę że powinni sobie poradzić z Minnesotą. Bramek też powinno być sporo, siedem lub osiem bramek myślę że wpadnie.
⛔ 100
 
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie B
Godzina: 15:00
Spotkanie: Parma (9) - Avelino (11)
Typ: over 2.5 &amp; obie strzelą

Kurs: 2.50
Bukmacher: forBet
Analiza:

Szukając typów zwykle posiłkuje się statystykami, w tym wypadku zwróciłem uwagę na możliwości strzeleckie obu drużyn. Parma wydaje się być faworytem tego spotkania, choć zdarzały się jej domowe wpadki. Z pięciu domowych spotkań wygrała tylko jedno, ale wysoko 3:1 z Entellą, zaś ostatni mecz na wyjeździe z Foggią 3:0, były to jednak drużyny o mniejszym potencjale niż Avelino. Należy zauważyć, że we wszystkich domowych występach Parma traciła bramki, zaś Avelino w każdym z dotychczasowych wyjazdów strzeliło po jednej bramce - co ciekawe - w większości z nich jako pierwsze. Mamy zatem kłopoty Parmy w obronie przy ofensywnej grze Avelino. Ponieważ obie drużyny grały ze sobą wieki temu, statystyki te pomijamy. Podejrzewam, że Parma będzie chciała włączyć się do walki o awans i takie spotkania powinna wygrywać. Biorąc jednak pod uwagę, że dzieli ich tylko 1 pkt. w tabeli oraz możliwości strzeleckie gości oraz domową niemoc gospodarzy, nie zaryzykuje betu na Parmę. Wystarczy mi, że obie drużyny wykorzystają swoje umiejętności strzeleckie.
Pogoda: temp. 26 st,. częściowe zachmurzenie, bez opadów.

⛔ 100
 
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - liga polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Podhale - Cracovia
Typ: 2
Kurs: 1.70
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Na jutro polecam mecz w polskiej lidze hokeja. Oczywiście stawiam na Cracovie, bo chyba ameryki nie odkryje jak powiem że zagrają z tychami w finale. Jak do tej pory w 12 meczach 10 zwycięstw ( jedno po dogrywce) i 2 porażki 1 po dogrywce.Po zakończeniu przygody w lidze mistrzów grają coraz lepiej w polskiej lidze ( nie muszą się oszczędzać). Odnieśli też cenne zwycięstwo w tychach , gdzie wygrali po karnych, wcześniej wyciągając wynik ze stanu 3-0 . Podhale też radzi sobie całkiem nieźle, ale czwórka to będzie ich spory sukces. Obecnie w 13 meczach 9 zwycięstw i 4 porażki.Ostatni raz udało im się urwać punkty Cracovi 8 meczy temu. Niestety w naszej lidze są 2 dominujące drużyny i reszta.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
M 30

mateuszlasek

Użytkownik
Dyscyplina: League of Legend, World Championship.
Godzina: 8:30
Spotkanie: Team WE - Samsung Galaxy
Typ: Dokładny wynik: 1-3
Kurs: 3.5
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Witam. Jako iż śledzę wydarzenia które dzieją się na scenie esportowej zdecydowałem że zaryzykuje takim o to wariackim typem który ma wiele argumentów przemawiających za nim. Mianowicie zacznijmy od WE:
Chińska drużyna która póki co sprawuje się nieźle, ich makro game nie należy do najgorszych dlatego dobrze rozgrywają swoje spotkania na mapie, mają tendencje do stosunkowo długich gier i to jest właśnie to co w tym meczu może ich zgubić. Jak powszechnie wiadomo SSG ( Samsung Galaxy ) ma chętkę na puchar od dawna aczkolwiek nigdy nie udawał im się dopiąć swych planów przez inną koreańską drużynę mianowicie SKT T1 TELECOM. WE w ćwierćfinałach podjęło C9 które było zaraz po SKT pretendentem do wyjścia do Play Off&#39;ów i tak też się stało. Ćwierćfinał w wykonaniu WE nie powaliła bardzooo długa i żmudna gra, wyczekiwali błędów dawali sie lapac i zaskakiwać, krótko mówiąc gdyby C9 grało by odważniej, z dużym prawdopodobieństwem śmiem twierdzić że to C9 mierzyło by sie z SSG. Za to SSG po bardzo szybkim BO5 odprawiło z kwitkiem mistrzów Korei, ekipe Longzhu Gaming którzy od początku byli kreowani jako ekipa która wkońcu namiesza SKT w ich sukcesach, tak się jednak nie stało. Bezbłędnie rozegrane spotkanis ze strony SSG, od świetnych draftów przechodząc do dive&#39;ów pod wierze przeciwników, ciagle podtrzymywanie presji i wizji na mapie, świetny makro game w rezultacie dał nam zamiast przejazdu Longzhu jednostronny mecz ze strony SSG. Patrząc tylko na ćwierćfinały i klasy drużyn stawiałbym tutaj na szybkie Koreańskie 3-0, ale myślę że SSG w pewnym momencie złapie swoisty mentalny luz i wtedy właśnie wypatruje szansy Chinskiej formacji WE.
Osobiście gram ten typ solo za grosze, lecz nadal polecam bo może być ciekawie. Pozdrawiam.
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
p-z. 119,5K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Australia, A-League
Godzina: 09:00
Spotkanie: Central Coast Mariners - Melbourne Victory
Typ: Powyżej 13.5 rr
Kurs: 2.45
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Ale nam się ciekawy mecz zapowiada, obie ekipy zdecydowanie słabo zaczęły sezon, a dziś szykuje nam się walka o każdy centymetr boiska, piszę tak bo obie ekipy są podrażnione ostatnimi wynikami, bo dzisiejszy gospodarz ostatni swój mecz przegrali w ostatnich minutach gdzie przez prawie całą część spotkania prowadzili 1-0, zaś goście 2 kolejki temu przegrali u siebie derbowe spotkanie. Jak wiemy w lidze Australijskiej jest wszystko co może widownia oczekuję, sporo bramek, sporo kartek i sporo rzutów rożnych, a ja właśnie wybieram w tym spotkaniu opcję na kornery, wczoraj również to stawiałem i się powiodło. Zobaczcie tylko ile te ekipy w ciągu swoich ostatnich 3 meczy zdołało nabić rzutów rożnych, gospodarze - 24 w 3 meczach, goście - 24 ???? całkiem sporo... choć ekipa gości póki co nie przypomina tej z zeszłego sezonu, to jestem pewien, że w ofensywie w dzisiejszym meczu dadzą sporo by stworzyć sobie sporo sytuacji bramkowych. Typ jak najbardziej polecam, a kurs zachęca do zagrania. Obie ekipy nie mają czego bronić więc licze też na otwartą grę, Drużyna Central Coast Mariners przed własną publicznością zapewne zechce zgarnąć swoje pierwsze 3pkt w tym sezonie, zaś goście liczą na to samo i również ta drużyna ma spory potencjał, mowa tutaj o wcześniejszym sezonie, gdzie zajęli 2 miejsce. Walka będzie!!!
⛔ 100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: NBA
Godzina: 03:30
Spotkanie: Dallas Mavericks - Philadelphia 76ers
Typ: Philadelphia 76ers
Kurs: 1.75 (z dogrywką)
Bukmacher: iforbet
Analiza: Oglądałem ostanie mecze obu drużyn. Dallas z Memphis i Philadelphi z Huston. Więcej życia jest w drużynie przyjezdnej o ile nie będzie jakiejś mega sensacji Goście wygrają z palcem w d ;-) w tym meczu to będzie różnica pokoleń mentalnych dziadków z Dallas i rządnych wilków z Filadelfii.
✅ 75
 
portowiecmks 4,3K

portowiecmks

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Tauron Basket Liga
Godzina: 12:40
Spotkanie Trefl Sopot - Miasta Szkła Krosno
Typ Krosno + 8,5 ha
Kurs: 2.22
Bukmacher: Fortuna
Kurs na Krosno ładnie podskoczył do góry, a na Trefl śmieszny kurs 1.16.. Oczywiście stawiam na gości, bo sa ku temu powody, w poprzednim sezonie obie ekipy poza playoffami. Są średniakami ligowymi, odpowiednia miejsca 9 i 12 na koniec ubiegłego sezonu różnica 3 pkt. No ale to nie najważniejszy aspekt dla którego gram na przyjezdnych. Spójrzmy na h2h , ekipy zagrały ze sobą 3 mecze, 2 wygrała ekipa z Krosna i to oba w 2017 a jedno w 2016 Trefl. W tym sezonie, obie ekipy zagrały 4 mecze i obie maja bilans 2 wygranych i porażek. Ostatnio gra Trefla nie napawa optymizmem, przegrali jedną z 3 najgorszych drużyn tej ligi, AZS Koszalin , a pozostałe 2 mecze wygrali róznicą 4 i 7 pkt. Krosno zaimponowało mi meczem z King Szczecin, przegrywali 20 pkt, żeby na koniec odrobić straty i wygrać po dogrywce. Dodam jeszcze, że Krośnianie trafiają ponad 40 procent rzutów zza łuku, w tym elemencie są trzeci w lidze. Wiec nawet jak nie idzie pod koszem, potrafią zrobić krzywdę rzutami za 3 oczka. W zespole z Krosna poza Polakami, są Amerykanie, ale także Szwed Anton Gaddefors, Łotysz Davis Lejasmeiers oraz Chorwat Jakov Mustapić. Cała trójka ma w swoim CV grę w reprezentacjach narodowych. Grać kurs 1.16 czy 2.22 ? Koszykówa to sport nieprzewidywalny i każdy może wygrac z każdym, wiec kurs 1.16 zagrał bym jakby zamiast Sopotu była ekipa San Antonio Spurs ????
⛔ 100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Hiszpania Primera Division kobiet
Godzina: 18:15
Spotkanie: Atletico Madryt (w) vs Barcelona (w)
Typ: Barcelona -1 handi (AH) //zwrot przy wygranej tylko jedna bramką //
Kurs: 2,55
Bukmacher: 1xbet
Analiza
Dla mnie value dnia = czyste zwyciestwo po 1,8-1,9 .
Jeden z najwazniejszych meczow w kobiecej Primera Division. Atletico to mistrz kraju. Barcelona żądna rewanzu i wywalczenia mistrzostwa Hiszpanii w tym sezonie . Barca powinna w sezonie 17/18 siegnac po tytul , bo jest lepsza i wzmocnila sie . Ogladalem ich dwa - trzy mecze i zrobily na mnie dobre wrazenie .Barca nie na darmo kupowala przed sezonem Like Martens - najlepsza obecnie pilkarke swiata , by nie zdobyc mistrza i nie zajsc daleko w LM . Duggan , Marten , Fabiana , Andressa , Busaglia i Putellas + swietna defensywa po postrach wiekszosci klubow . Prezentuja sie w tym sezonie wspaniale . Maja dobrego , nowego trenera , ktory dobrze rotuje skladem , gdy jest slabszy rywal albo druzyna potrzebuje odpoczynku po LM . Dzis powinny dac z siebie wszystko !
Atletico opiera sie glownie na Hiszpankach + 2 Brazylijki . Zawsze sa grozne , ale nie sadze , by daly rade urwac punkty Barcelonie . Odpadly z LM po porażce 0-3 i 12-2 z Niemkami .
⛔ 100
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska 1 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ruch - Odra
Typ: Ruch
Kurs: 2,18
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Witam serdecznie! 15 kolejka zaplecza naszej rodzimej ekstraklapy ;). Do odrodzonego Chorzowa przyjeżdza zespół z Opola, który to fatalnie reprezentuje się w delegacjach. Ostatnie 3 mecze na wyjazdach, to 3 porażki z zespołami z dolnej części tabeli. Porażki Wigrami (16 miejsce), Chrobrym (7) i Stomilem (17) chluby nie przynoszą.Po całkiem przyzwoitym początku sezonu nadszedł kryzys. Co innego zespół z Cichej. Po fatalnym rozpoczęciu rozgrywek, pasmo 4 wygranych z wpadką w Niepołomicach. Niebiescy ograli u siebie lidera z Legnicy i 6 Raków. Mam podstawy sądzić, że poradzą sobie z niezbyt dysponowaną ekipą Odry, tym bardziej, że zespół z Chorzowa zajmuje ostatnie miejsce w tabeli za sprawą prezentu od PZPNu w postaci 5 odjetych punktów. Będący na fali Ruch poradzi sobie z ekipą z Opola i zainkasuje jakże potrzebne 3 punkty. Uwaga!!! To polska liga, wiec ostrożnie z kwotami. Osobiście pogrywam w dublu z Xamax-1,
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
✅ 118
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy 1 liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Mlada Boleslav - Jihlava
Typ: Mlada Boleslav hc -1,5
Kurs: 2,06
Bukmacher: LVBET

Analiza:
Całkowicie popieram kurs na Ruch. W poprzednim sezonie grał w Kielcach zupełnie inny Ruch i inna Korona, pewne rzeczy zawsze jednak pozostaną w klubie, ale ja dziś podaję typ z ligi czeskiej. Mlada Boleslav zawsze była solidną drużyną jak na czeskie warunki. Ostatnio mieli trochę gorsze wyniki, ale ostatnie dwa spotkania świadczą o przebudzeniu. Mam nadzieję, iż podtrzymają passę i zaaplikują 2, 3 może 4 bramki nie tracąc zbyt wiele. Jihlava jest stosunkowo od niedawna w I lidze czeskiej. Nie wróżę im sukcesów. Pozostanie raczej walka o utrzymanie i mecze z drużynami pokoju Mlady Boleslav będą przegrywać. Ostatnie mecze to seria porażek. Uważam, iż oba trendy zostaną podtrzymane.
⛔ 100
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna 1 liga hiszpańska
Godzina: 16:15
Spotkania: Girona - Real Madryt
Typ: 2 i under 3.5
Kurs: 2.46
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dość wysoka linia jak na dzisiejsze spotkanie w hiszpańskiej la liga loca. Real ma w głowie mecz w Londynie z Totkami który już w środę, więc nie spodziewam się tutaj gazu do dechy i parcia na jakieś manity. Druga sprawa to że u gości wcale się dobrze nie dzieje co pokazuje liga, 8 pkt straty do lidera, ledwo 18 bramek strzelonych po 9 kolejkach, szału nie ma. Na ostatnie 15 spotkań Real pokrywał linie under 3.5 aż 12 razy co równiez może nie jednego dziwić ale takie są fakty. Ronaldo ma obecnie 1 bramkę w lidze, Benzema wygląda ociężale, Bale z kontuzją i bez niej grał słabo, wyniki ratują często młodziki Asensio czy Ceballos. Śmiem twierdzić że po dwóch latach gdzie Real byl królem w Europie w tym roku nie wezmą niczego. Girona u siebie notuje 1:2 z Villareal, 0:1 z Sevilla czy 0:3 z Barca i myślę że dzisiaj także się nie położą przed gośćmi zwłaszcza że ci nie stawiają ostatnio wysoko poprzeczki. Punkty skasują bo Barca odjeżdża, ale nie spodziewam się goleady.
⛔ 100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Malaga - Celta Vigo
Typ: 2/+1,5
Kurs: 2,85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Bardzo ciekawe zdarzenie i bardzo ciekawe kursy wystawił bukmacher z czym nie do końca się zgadzam i widzę w tym value, a więc myślę, że kursy są zawyżone ponieważ w ostatnich 5 spotkaniach obu ekip zwyciężał gospodarz ale dzisiejszy gospodarz z obecną formą może zakończyć tę passę i wygrają przyjezdni. Malaga na ostatnim miejscu w tabeli bilans bramkowy 4:20 0-1-8 totalnie poniżej normy i oczekiwań w drużynie źle się dzieję co mogą wykorzystać goście którzy grają na prawdę przyzwoicie nastawieni na ofensywną grę dlatego dodaję over 18 bramek w 9 spotkaniach wygrana z Eibarem aż 4:0 czy z Las Palmas 5:2 w ostatnim meczu ulegi Atletico Madryt 0:1 i myślę, że będą dodatkowo zmotywowani do zwycięstwa i zgarnięcia kompletu punktów mają do tego idealną okazję. Powodzenia
⛔ 100
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy Bundesliga
Godzina 15:30
Spotkanie : Werder Brema : Augsburg
Typ : Augsburg wygra / + 2.5 gola w meczu
Kurs : 5.40
Bukmacher : Fortuna
Tak jak kolega wyżej ja również liczę że to Augsburg powinien wygrać to spotkanie , Werder gra fatalnie i jeszcze nie wygrali do tej pory ani jednego meczu no i co najgorsze to w 9 meczach zdołali strzelić zaledwie 3 bramki tracąc 9 no i co tu mówić nie nie wskazuje na to iż dziś powinno być dobrze tym bardziej że z Augsburgiem nie wygrali u siebie od dwóch sezonów , poprzedni sezon dwa zwycięstwa Augsburga 2:1 i 3:2 , ostatnie dwa wyjazdy Augsburga to remis z Hoffenheim 2:2 i wygrana z Eintrachtem 2:1 , jeszcze jedna chyba dosyć wazna informacja to taka iż Werder parę dni wstecz 25 Pażdziernika grał mecz w DFB Pokal gdzie wygrał z Hoffe 1:0 i zapewne da sie to w znaki w dzisiejszym meczu natomiast Augsburg już odpadł z DFB i ma tylko ligę na której się może skupić stąd liczę na wygraną i przynajmniej 3 bramki w meczu !
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom