>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 29.10.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
K 169

kameneq

:)
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 12:40
Spotkanie: Trefl Sopot vs Miasto Szkła Krosno
Typ: Miasto Szkła Krosno
Kurs: 4.55
Bukmacher: eFortuna

Analiza :
Hmm, w Sopocie czeka nas bardzo ciekawe, telewizyjne spotkanie. Dziś spotkają się miejscowy Trefl vs Miasto Szkła Krosno. Zdecydowanym faworytem wg. kursów są tu gospodarze. Jest to dla mnie dziwne, a kursy powinny być znacznie bardziej wyrównane. Dlaczego tak? Obie ekipy nie grają rewelacji, założeniem jednych i drugich jest awans do play-offów co może być ciężkie, ponieważ TBL strasznie się zrównała poziomem i praktycznie każdy może wygrać z każdym. Trefl Sopot jest na pewno ekipą bardziej zgraną, sporo zawodników znamy już z ligowych parkietów. Z drugiej strony goście z Krosna, którzy póki co nie stanowią kolektywu i bardziej jest to zlepek indywidualności niż drużyny, tak wydaje mi się, że mogą w tym sezonie sprawić kilka niespodzianek. Szczególnie dobra okazja do tego jest dzisiaj w Sopocie, ponieważ gospodarzom się zbytnio nie układa, a ich gra nie zachwyca. Liczę w tym typie na skuteczne rzuty zza łuku szczególnie Gaddefors&#39;a oraz Lejasmaiers&#39;a bo to dziś będzie klucz do zwycięstwa. Jak wyżej wspomniał kolega, ekipa z Podkarpacia zza lini 6.75 trafia z skutecznością 40 % co jest 3 wynikiem w lidze - jest wynikiem bardzo dobrym. Na pewno chłopaki są zmotywowani po ostatnim zwycięstwie ze Szczecinem i sądzę, że są w stanie wrócić z nad morza z kompletem punktów. Przede wszystkim ważna będzie tu skuteczność rzutów za 3pkt. Wydaje mi się, że wszystkie handicapy w stronę Krosna, oraz overy w tym meczu są warte grania. Szykuje się bardzo ciekawe widowisko!
⛔ 100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka / Czechy NBL
Godzina: 16:30
Spotkanie: Olomoucko - J.Hradec
Typ: 1HT/FT - Hradec/Hradec
Kurs: 5.10
Bukmacher: fortuna
Witam,
Wczoraj z trzech zagranych meczy, Wam podałem jedyny który nie wszedł, zamiast grać Asseco lub Chalon Saone.
Dziś zastanawiałem się miedzy tym meczem a Estudiantes na Maladze. Oba arrakcyjne pod wzgledem handicapu.
Wybrałem Hradec z prostych względów, po raz drugi szukam przelamania złej serii.
Na przeciw przeciętna druzyna z Olomoucka, prezentująca na pewno nie wyzszy poziom od Hradec.
Ostatnich 6 spotkań pomiędzy nimi to 6 wygranych Hradec.
Mój typ trochę pod konkurs, stad połowa plus mecz.
Polecam w obu tych meczach spróbować zagrać handi w okolicach 1,8. Da to ako 3,20, plaska stawką niezły zysk.
Malaga w dołku, nie wierzę w wielki odrodzenie.
PS.
16:30, tak jak na fortunie, na FS widnieje 17:30, wszystko z powodu przestawiania czasu w Polsce.
POWODZENIA ????
⛔ 100
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: piłka nożna - Belgia, 1 Klasa , 13 runda
Godzina: 18:00
Spotkanie: Standard de Liege - Waasland-Beveren
Typ: Waaslan-Beveren AH (+0,5)
Kurs: 2,33
Bukmacher: Unibet
Analiza: w niedzielę w w Liege jest przeważające zachmurzenie, szanse opadów wynoszą 6%, temperatura w porze meczu wyniesie 10 stopni C,wiatr 15 km/h. Na liczący 30.023 miejsca Śtade Maurice Dufrasne przychodzi średnio w tym sezonie 22.990 widzów. W Liege jest druga największa publika w Belgii.
Tabela 1. Klasa (16 drużyn):
10. Standard 12 4- 4- 4 br. 12:16, w domu 5 3-1-1 br. 7:7. Aż 6 razy nie zdobyli bramki w meczu, 2 razy zachowali czyste konto.
7. Waasland 12 5-3-4 br 28:19, wyjazd 6 2-2-2 br. 13:10. Ma najmocniejszy atak w lidze, ale ma też nie solidna defensywę, jedną z czterech, które straciły ponad 20 goli. 2 razy nie zdobyli bramki w spotkaniu, 2 razy też nie stracili gola.

Statystyka H2H z lat 2012-2017: 14 meczy 10-3-1 br. 26:9, w Liege 7 5-1-1 br. 16:7. w poprzednim sezonie drużyny rozegrały 4 mecze 3-0-1 br. 9:3. W maju, w Liege wygrał Waasland 0:2 pierwszy raz w historii.
Forma Standard: seria 3 meczy nie przegranych 2-1-0 br. 6:2, u siebie seria 4 meczy nie przegranych 3-1-0 br. 9:2. Ma najsłabszą formację ofensywną w lidze, siła defensywna lokuje ich na 6-7 miejscu.
Forma Waasland: trwa seria 2 zwycięstw, br. 7:3. Na wyjeździe brak stabilizacji, w ostatnich 4 meczach 1-1-2 br. 7:7.
Kadra Standard: wyceniana jest na 41,60 mln. euro, liczy 28 graczy, w tym 19 zza granicy. Piłkarz warto jest średnio 1,49 mln. euro. Trzej wyróżniający się strzelcy: Orlando Sa (9/4)- znany z Legii W-wa, Edmilson Junior (8/3)), M&#39;Poku (12/3). Absencje: defensywny pomocnik Bokadi (8/0).
Kadra Waasland: jej wycena wynosi 19,55 mln. euro, liczy 27 graczy, w tym 13 obcych. Piłkarz tej kadry wyceniany jest średnio na 724 tys. euro. Snajperzy Waasland: Thelin (7/7), Morioka (12/6) - znamy go ze Śląska, Gano (9/3), Ampomah (12/3), Seck (12/3) . Absencje: niepewny jest występ prawego obrońcy Jansa (9/0), są 3 absencje graczy rezerwowych.
Podsumowanie i wnioski: wycena wartości kadr, wyniki poprzedniego sezonu, reputacja obu klubów, historyczne osiągnięcia, statystyki H2H, druga największa publiczność w tej lidze wskazują wyraźnie na Standard de Liege. Obie drużyny do rywalizacji przystąpią bez większych osłabień. W obecnym czasie obie ekipy są w czołówce tabeli formy. Szansą gości jest najskuteczniejszy w Belgii atak, który zmierzy się z przeciętną obroną gospodarzy. Szansą gości jest też to, że Standard strzelił dotąd najmniej bramek w lidze, choć ostatnio znacznie poprawił beznadziejne wcześniej statystyki. Wymowne jednak jest, że aż 6 razy nie zdobył bramki w meczu, w tym 2 razy u siebie! Dlatego dla mnie Standard nie jest tak oczywistym faworytem starcia jak wskazuje rynek (1,67-4,18-5,75) i dlatego też szukam wartości po stronie typu na gości. Uważam, że szansa nie przegrania przez nich meczu jest większa niż wskazują kursy na rynku bukmacherskim. Zaryzykuję stawkę średnią - 6/10.
⛔ 100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 12:00
Spotkanie: Getafe - Real Sociedad
Typ: Typ 2 (wygrana Realu Sociedad)
Kurs: 3.10
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Pojedynek solidnego na wyjazdach RSSS z drużyną Getafe, czyli beniaminka ligi, który radzi sobie całkiem dobrze u siebie - o czym przekonał się choćby Real Madryt, który wygrał po ciężkim meczu 2:1.
Ambicje obu zespołów są inne - jedni myślą o europejskich pucharach, natomiast drudzy chcą się po prostu utrzymać. Potencjał kadrowy zdecydowanie po stronie gości, którzy mimo kilku absencji - nie powinni mieć większych problemów - w końcu zmiennicy regularnie grają w meczach LE i nie tylko. Natomiast w Getafe zabrakło (bo składy już są) Shibasaki, który zawsze był groźny z przodu.
Rywalizacja tych drużyn jest bardzo wyrównana i atut własnego boiska nie gra tutaj większej roli - najważniejsza się wydaje dyspozycja dnia, którą zweryfikuje tak naprawdę boisko.
Co do ostatniej formy, to tutaj + zdecydowanie u Basków, którzy w ostatnich 5 meczach są niepokonani, natomiast gospodarze nie potrafili wygrać żadnego z 4 ostatnich spotkań, ale należy też zaznaczyć, że pogromu nie było. Wczorajszy dzień był dla mnie szczęśliwy, jaki będzie dzisiejszy? Dowiemy się po 13:30.
Przewidywany wynik meczu 1-2
Pomogłem? Zapropsuj
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna-golden league
Godzina: 18:00
Spotkanie: polska-norwegia
Typ: 55.5-

Kurs: 1.90
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,na poczatku dziekuje wszystkim za reputacje i polubienia-masa tego bylo ale trzeba przyznac ze mialem wczoraj zloty strzal-rzadko stawiam cos takiego.dzisiaj spokojnie gram mojego szczypiorniaka-nie lubie grac towarzyskich meczy ale skusila mnie linia bramek na ten mecz.zespoly rozegraly w turnieju po dwa mecze,polska z francja zagrala bardzo slabo 15-29, z dania byla inna gra ale przegralismy w koncowce 25-26.norwegia z dania 19-24 i francja 30-26.jak widac duzo loterii jesli chodzi o wyniki dlatego stawiam na bramki bo nie sadze zeby podopieczni piotra przybeckiego zdolali zdobyc duzo bramek-jest nowym trenerem,ma nowych mlodych zawodnikow gdzie musi ich sprawdzic wiec graja wszyscy,ciezko o zgranie,a jak tu sprawdzic nowe rozegrania,ktore dopiero sa wdrazane.w ataku moze nie byc najlepiej ale licze ze beda walczyc w obronie-jest nowa miotla i kazdy walczy o sklad.uwazam ze norwegia pewnie wygra ale nasi niepozwola na jakis pogrom,w meczu nie bedzie duzo bramek.pozdrawiam
⛔ 100
 
C 227,3K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 14:45
Spotkanie: Olsztyn - Jastrzębski Węgiel
Typ: Jastrzębski Węgiel
Kurs: 1.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Spotkanie zapowiada się wybitnie bardzo ciekawie. Spotykają się dwa zespoły o bardzo dobrym potencjale kadrowym. Jednak umiejętności poszczególnych zawodników są wyższe po stronie Jastrzębskiego Węgla.
Oba zespoły blisko siebie w tabeli, ale gdy spojrzymy kto z kim się mierzył, od razu widać, że Jastrzębski już na początku sezonu grał praktycznie z każdym silnym naszej ligi. Mają już na rozkładzie Skre jak i Gdańsk, Resovię, Zaksę. Z każdym z tych zespołów zagrali dobre spotkania, albo przechylając wynik na swoją korzyść albo walcząć batalie aż po sam tie break. Natomiast Olsztyn nie licząć Skry, grał z bardzo przeciętnymi zespołami. Raczej powygrywali swoje mecze i chwała im za to, ale teraz powoli zaczną robić się już schody.
Skład:
Jastrzębski - Olsztyn
Atak : Muzaj - Handrava
Rozegranie : Kampa - Woicki
Przyjęcie : Oliva, Quiroga - Rousseaux, Andringa
Środek : Kosok, Sobala, Boruch - Kochanowski, Pliński
Libero : Popiwczak - Żurek
Już patrząc na sam skład wyraźnie widać kto dysponuje lepszym potencjałem. Jak dla mnie ten mecz na spokojnie bierze Jastrzębski Węgiel. Kampa z Olivą robią tutaj olbrzymią różnicę.
⛔ 100
 
ziomek84 9

ziomek84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie B
Godzina: 15:00
Spotkanie: Parma Calcio - Avellino
Typ: 1
Kurs: 1,8
Bukmacher: forbet
Analiza:
Witam wszystkich dziś znowu idę w kierunku Parmy, drużyna po dwóch zwycięstwach z rzędu odzyskała zaufanie trenera D&#39;Aversa. Avellino trochę zaskakuje dwie kolejki temu przegrała u siebie bardzo ważne derby Campiano w doliczonym już czasie &#39;95n minucie bramkę na 2-3 strzela Minoli.
Pomimo tego jak mówi D&#39;Aversa &quot; Nie lekceważymy Avellino, będzie to ciężki wyścig po 3 pkt&quot; Parma to bardzo silny zespół mający w składzie bardzo doświadczony zespół np. mój ulubieniec z Napoli Roberto Insigne.
Po ostatnich Sobotnich meczach liderem jest Palermo mając na koncie 21 puntów także dziś jeśli Parma wygra znajdzie się w górnej części tabeli mając 20 pkt. Dziś liczę na 3 zwycięstwo z rzędu i po ciężkim meczu zagranym z pełnym zaangażowaniem Parma wygra z Avellino 2-0
Przewidywalny skład Parmy:
w obronie dobrze spisujący się kwartet w środku pola w dobrej dyspozycji kapitan Lucarelli.

Absencje w Avellino to kontuzjowani Simone Rizzato i Leonardo Morosini oraz zawieszony Federico Moretti.
Absencje w Parmie: Di Cesare i Ceravolo
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Słowacja Fortuna Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Trenczyn vs Trnava
Typ: 1/tak
Kurs: 3.65
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Powtórka z poprzedniej soboty czyli Trenczyn.. Tydzien temu wygrali 2:1 na wyjeździe i kurs 5.5 wszedł.. tym razem grają teoretycznie z groźniejszym rywalem bo z liderem.. ale ten lider wydaje mi sie ze pomalu bedzie spadał niżej.. mistrz raczej zarezerwowany jest dla Ziliny choć Slovan porobił transfery, które mogą wypalic ale na razie grają tak sobie.. no ale wrócmy do tego meczu.. jak wspomniałem tydzien temu Trenicin teraz zaczał dopiero grać na swoim poziomie.. wcześniej LE zmeczenie itp skutkowało tym, ze grali bardzo słabo jak na nich.. Ostatnie 5meczy w lidze to zwycięstwa.. Trnava za to 7 ostatnich meczy w lidze to 7 zwycięstw + zwycięstwa w pucharach na które ja nie zwracam zbytnio uwagi.. ostatni raz stracili punkty w.. sierpniu odpowednio ze Slovanem i Zilina po 1:2 i 1:3.. to pokazuje, że trnava gra ze słabszymi dobrze ale takie kluby jak slovan zilina nie daja rady.. teoretycznie wygrali w tym sezonie u sieie z trenczynem ale to było na początku sezonu..+ w meczu przewazał trenczyn a grał na wyjeździe.. Standardowo dzisiaj liczę, że Janga odpali, pomoże mu Beridze i będzie gitara.. Wystarczy też zobaczyć na ich ostatnie mecze między sobą.. od paru lat obie strzelili + non stop +2.5 bramki a nawet więcej..
⛔ 100
 
optimusmt06 66

optimusmt06

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Primera Division
Godzina: 16:15
Spotkanie: Girona - Real Madryt
Typ: 10 Girona lub remis
Kurs: 4,4
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Real przyjeżdża do katalonii , Girona jako beniaminek nie radzi sobie najgorzej ale też niema rewelacji, ich gra u siebie wygląda dobrze ale wyniki na to nie wskazują , oni naprawdę grają dobrą piłkę ale brakuje niestety skuteczności, przegrana w derbach z Barceloną tutaj nie dziwi, ale juz mecz z Sevilla przegrany 0:1 w zasadzie po wyrównanej walce, porażka z Villareal 1:2 gdzie Girona miała statystyczną przewagę ponad dwa razy wiecej sytuacji podbramkowych i chyba z 8 kornerów przy 1 dla Villareal ,remis z mocnym Atletico 2:2 i wygrana ze słabiutką Malagą. W ich meczach widać że drużyna może wiele i gdyby nie pewien brak doświadczenia (w najwyższej klasie) oraz okoliczności tych punktów byłoby o wiele więcej.
Real nie jest w swojej optymalnej formie do tego w środę gra w LM z drużyną z Londynu ,myśle że może tu dzisiaj być niespodzianka i Girona tego meczu po prostu nie przegra! Wiadomo jak kibice w katalonii czekają na mecze z drużyną z Madrytu, kurs na Gironę b. wysoki ale nie jest nierealny, nie takie niespodzianki wchodziły, grać oczywiście nie za duże pieniądze...pozdrawiam
✅ 340
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina;piłka nożna M.E U-17
Godz;16,00
Spotkanie;Luksemburg u-17 Litwa u-17
Typ;x2
Kurs;2,45
Bukm;forBET
Analiza
Spotyka się Bieda z Nędzą i kurs jest bardo dziwny 1,42 na Gospodarzy.
Luksemburg nie wygrał od 8 meczów żadnego spotkania/Goście nie wygrali od 5ciu,w tym 4 ostatnie przegrywając.6 spotkań temu wygrali u siebie w domu 2-1 z Luksemburgiem.
Składów nie podaję ,bo nawet najwięksi nasi znawcy nie mają o tym pojęcia.
Drużyny o podobnym potencjale 50/50.Jakoś nie przekonują mnie młodzi piłkarze Luksemburga i nie zdziwiłbym się żeby padła goła ,,dwója,, za 5,5
Kiedyś oglądałem skrót z meczu z Serbią przegrany przez Luksemburg 6-1,a Litwa z nimi zremisowała 0-0.Ale to tak na marginesie i nie są to ostatnie mecze.
Kurs spowodowany jest ostatnim remisem Luksemburga na wyjeździe z młodymi Rumunami 0-0.Oprócz tego 3 mecze temu zremisowali z taką potęgą jak Wyspy Owcze u-17wynik 2-2.
Mimo tego stawiam na Litwę u-17 remis,albo 2,bo są większą potęgą od gospodarzy.
✅ 145
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Lique 1
Spotkanie: Lille - Marsylia
Godzina: 21:00
Typ: 2/obie strzelą
Kurs: 3,80
Bukmacher: eFortuna
Kolejka nr 11 w Ligue1 i w ostatnim dzisiejszym meczu jesteśmy na Stade Pierre-Mauroy (Villeneuve d&#39;Ascq) gdzie Lille podejmuje Marsylię.
Gospodarze dzisiejszego meczu grają beznadziejnie na 9 spotkań zaledwie 1 zwycięstwo już w bodajże 1 kolejce a potem już nic...3 remisy i 5 porażek. W ekipie Lille nie dość, że gra się nie klei to jeszcze atmosfera nie jest tam najlepsza. Podobno piłkarze grają na nieswoich pozycjach a trener Bielsa na siłę ustala złą taktykę... Sami zawodnicy już narzekają ... Dziś ma się to ponoć zmienić ale jak Oni mają grać skoro od początku sezonu grali tak samo taką samą taktyką? Na pewno jeszcze nie teraz .. Dziś nie powinno się nic odmienić.
Marsylia w bardzo dobrej formie, 3 zwycięstwa i 2 remisy w ostatnich 5 spotkań - remis 2:2 ostatnio z PSG po dość pechowym remisie .. gol strzelony w 93 minucie przez Cavaniego z rzutu wolnego. Zasłużyli na 3 punkty dobrą grą. Dziś przeciwnik dużo słabszy i spore szanse na awans na 3 pozycję w tabeli.
W Marsylii bez większych osłabień natomiast w Lille nie zagrają: V. Enyeama, A. Soumaoro i R. K. N&#39;Guessan.
Przewiduje otwarte spotkanie i zwycięstwo gości, możliwe, że zobaczymy dość dużo bramek. Mój typ 1:3.
Powodzenia
⛔ 100
 
pizza-man 156

pizza-man

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 23:00
Spotkanie: Brooklyn - Denver
Typ: 2/1 (połowa/koniec)
Kurs: 6.70
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam. Koniec miesiąca więc hardcorowe typy ale powiem wam że często mi wchodzą, ostatni w meczu GSW-WAS. Ten typ to przeczucie i raczej nie korzystam ze statystyk tylko z aktualnej formy zespołów. Denver wydaje się lepsze i coś kurs podejrzanie niski... Ale Brooklyn w tym sezonie gra rewelacyjnie, doznali ostatnio bolesnej porażki (najgorszy mecz w sezonie) i zapewne teraz będą chcieli się pokazać z dobrej strony przed własną widownią. Tak więc na tej podstawie wydaje mi się że Denver do przerwy będzie prowadzić ale gospodarze w końcówce wywalczą zwycięstwo. Jeszcze pokusiłbym się o typ 1/2 w meczu Charlotte-Orlando. Powodzenia i pozdrawiam ????
⛔ 100
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Polska, Plusliga
Godzina: 14:45

Spotkanie: Olsztyn - Jastrzębie
Typ: 1

Kurs: 1.86
Bukmacher: STS
Hitowe starcie Plusligi dzisiaj w Olsztynie. Faworyta wskazać ciężko, ja stawiam na gospodarzy. W poprzednim sezonie obie ekipy grały bardzo dobrze i były w czołówce, jednak to Jastrzębski Węgiel miał większą siłę rażenia, grał lepiej i to on zakończył zmagania z medalem. W tym sezonie nie błyszczy na razie siła napędowa i gwiazda Jastrzębia Hidalgo Oliva. To on dodaje wiele punktów swoją niekonwencjonalną grą, w tym sezonie na razie nie jest to ten sam zawodnik co z poprzednio sezonu. Robotę świetna robi Maciej Muzaj i jest to na pewno bardzo mocny punkt, gra dobrze. Nowo sprowadzony Quiroga na razie podobnie jak Oliva bez większego błysku. Potrafi ładnie technicznie skończyć atak, ale równie często dostaje czapy pod nogi. Zmiennik DeRocco widać, że chcę, ale na razie nie zbyt mu to wychodzi. Ale nie wolno zapominać, że Jastrzębski do tej pory zmagał się z dużo mocniejszymi zespołami niż Olsztynianie. Przegrali już 3 spotkania z ZAKSĄ, Resovią oraz Gdańskiem. Olsztyn poległ raz, z Zawierciem, co trzeba uznać za wielką wtopę. Mimo wszytko Jastrzębie nie jest w najwyższej formię, Olsztyn gra całkiem przyjemną siatkówkę i w tym momencie sezonu punkty powinny zostać w Olsztynie jest tu solidność w wykonaniu Woickiego, Hadravy i Kochanowskiego między innymi. Początek meczu o 14;45.
✅ 86
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kamilo1403 50

kamilo1403

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 14:45
Spotkanie: AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel
Typ: AZS Olsztyn
Kurs: 1.80
Bukmacher: fortuna
Analiza:

W hicie 7. kolejki Plusligi zmierzą się w hali Urania zespoły AZS-u Olsztyn i Jastrzębskiego Węgla. Spotkanie nie ma wyraźnego faworyta co widać po kursach na to spotkanie (1.80 - 1.80). Zwróciłbym jednak tutaj uwagę na bardzo dobrą dyspozycję Olsztynian na własnym boisku. Od początku poprzedniego sezonu, a więc na przestrzeni ponad roku, wygrali w roli gospodarza aż 17 z 20 meczów! Jastrzębie gra za to bardzo nierówno i przeplata świetne mecze, bardzo słabymi. Podsumowując, idę w tym meczu w stronę gospodarzy.

⛔ 100 - powtórzony Typ!
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Malaga - Celta Vigo
Typ: 2/+3,5
Kurs: 6,50 -&gt; 5,00
Bukmacher: fortuna
Analiza: Na dzisiaj typ z ligi hiszpańskiej, gdzie w wieczornym starciu czerwona latarnia, czyli Malaga podejmie co raz lepiej spisująca się ekipę Celty Vigo. Gospodarze notują tragiczny początek sezonu, na 9 rozegranych kolejek zdobyli tylko punkt i zanotowali 8 porażek, bramki w ich wykonaniu tez nie napawają optymizmem 4:20 i na chwilę obecną mimo, że to dopiero początek rozgrywek są głównym kandydatem do spadku, po drugiej stronie Celta, która w ostatnim okresie notuje całkiem przyzwoitą serię, przy okazji bardzo overową, nie licząc jednego przegranego meczu z Atletico 0:1 to w ostatnich 5 kolejkach mecze z jej udziałem mają średnią 4,4 gola na mecz. Jeśli chodzi o mecze u siebie to Malaga zdobyła tylko wspomniany punkt i doznała 3 porażek bramki 4:9, natomiast Vigo w delegacjach na chwilę obecną 2 zwyciestwa i 2 porażki, bramki 11:6, ale zaznaczyć trzeba, że te 2 zwyciestwa zanotowali w swoich 2 ostatnich wyjazdach, czyli tak jak wspomniałem jest zwyżka forma, która powinna przynieść dzisiaj kolejne 3 punkty dla gości, jeśli chodzi o absencje to w Maladze nie zagrają kontuzjowani Gonzales, Kuzmanovic i Rolan, nie pewny jest tez występ Jimeneza, Ricca i Torresa, natomiast w Celcie nie zagra Roncaglia i prawdopodobnie Mor. Patrząc na bezpośrednie H2H to na ostatnie 3 mecze na Estadio La Rosaleda wygrywali gospodarze, uważam jednak, że dzisiaj w tym względzie nastąpi przełamanie, ponieważ Malaga nie ma argumentów aby zatrzymać bramko strzelną ekipę z Vigo, typ trochę ryzykowny, ale typowo pod konkurs bezpieczniejsza opcja zostałą podana wcześniej, czyli 2/+1,5 gola, jednak patrząc na ostatnie mecze gości myślę, że za drobne warto spróbować. Powodzenia.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz; 18:00
Spotkanie Legia-Arka
typ: 1/1
Kurs 2.23
Buk Fortuna
Analiza: Legia na własnym stadionie w tej kolejce polskiej ekstraklasy piłkarskiej podejmowała będzie ekipę Gdyńskiej Arki, gospodarze są oczywiście zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów u siebie na stadionie tym bardziej iż widać że ostatnio Legioniści poprawili swoją grę i znowu zaczęli punktować w meczach ligowych, Arka jest na pewno zespołem niewygodnym potrafiącym narobić problemu dobrym zespołom, tym bardziej że na chwilę obecną ma tylko kilka punktów mnie od Legii, lepsze wyniki osiąga na wyjazdach niż w spotkaniach domowych, co może tutaj również mieć odniesienie. Ja jednak idę tutaj w kierunku wygranej zespołu gospodarzy , którzy moim zdaniem i tak wysoko zakończą ten sezon, nie wiem czy uda im się zdobyc tytuł mistrza kraju , Arka natomiast moim zdaniem zakończy sezon w górnej połowie ligowej klasyfikacji . Legia w spotkaniu z Arką ma coś do udowodnienia bo ostatnich 3 spotkań na własnym stadionie nie wygrała , więc pewnie tutaj zagra zdeterminowana , stawiam na wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 3:0 po końcowym gwizdku sędziego, myślę że goście pomimo tego że kilka sytuacji zdołają sobie stworzyć to bramki nie strzelą.
✅ 123
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 19:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Arka Gdynia
Typ: 2
Kurs: 7,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W tym spotkaniu idzie dziś mała masówka na zwycięstwo Legi ale przy takich kursach wolę spróbować zagrać na Arkę. Owszem Legia ostatnio w formie, dwie wygrane w lidze u siebie z Lechią 1-0 i w Krakowie z Wisłą 1-0, a także w Pucharze Polski w Bytowie z Bytovią 3-1. Jednak Arka w ostatnim czasie pokazała, że umie grać z Legią i się jej skutecznie przeciwstawić. Do tego goście też są w formie i od 8 spotkań nie doznali porażki (6 meczy w Esktraklasie i 2 w Pucharze Polski). To nie będzie łatwy mecz dla mistrzów Polski i po takich kursach wolę sobie zaryzykować i zagrać na Arkę. Zespół z Gdyni jest nieobliczalny i panuje tam fajna atmosfera. Wiadomo, że faworytem jest Legia ale kursy przesadzone jak dla mnie, bo Arka ma ciekawy i wyrównany zespół, no i przede wszystkim pokazała na przestrzeni ostatniego roku, że gra z Legią im wychodzi. Próbuję tutaj niespodzianki, zobaczymy jak to będzie.
Absencje w Legi:
Radovic i Czerwiński
Absencje w Arce:
Kosut, Żebrakowski
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom