>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 29.11.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 29. Listopada
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Puchar Polski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Korona Kielce - Zagłębie Lubin
Typ: Obie drużyny zdobędą gola i poniżej 4.5 bramki
Kurs: 2.21
Bukmacher:1xbet
Korona Kielce:
Gospodarze dalej w niebie. Od czterech kolejek ligowych zespół utrzymuje najlepszą w sezonie formę na poziomie 2, 2 punktu na mecz, bilans ostatnich pięciu spotkań to Z,R,Z,,Z,R a łącznie podopieczni Gino Lettieriego nie przegrali 15 października. Na tak świetną formę złożył się atak, który obecnie jest w szczycie ostatnie sezonu. Zdobycze rzędu 3,0,3,5,3 bramek wywindowały formę na pułap 2,8 zdobywanego gola w meczu. A także skuteczne obrona, która od ponad miesiąca utrzymuję się pomiędzy 0,6 a 1 traconą bramką. Warto jednak dodać, że większość ostatnich meczów ligowych zespół z Kielc grał na zero z tyłu (2,0,0,0,3 tracone bramki). Korona to zespół własnego boiska 6 z 7 wygranych w Ekstraklasie miało miejsce w Kielcach. Gospodarze tutaj również znacznie lepiej atakują, mają prawie dwukrotnie wyższą średnią zdobywanych bramek a w 77% spotkań w roli gospodarza zdobywali więcej niż jedną bramkę. O dziwo zespół odrobinę lepiej broni na wyjazdach.

Zagłębie Lubin:

Od września forma z małym przystankiem właściwie tylko idzie w dół. Teraz jest prawie na dnie, ale do poziomu zera brakuje jej jeszcze 0,4 punktu. Ostatnie pięć meczów nie zakończyło się wygraną (P,R,P,P,R). Przyczyny to bez żadnej wątpliwości atak, który od wygranej z Górnikiem wyraźnie się pogorszył, słabszej niż teraz formy strzeleckiej na poziomie 0,8 zdobywanej bramki w meczu jeszcze nie było. Trudno szukać bardzo częstych wcześniej zdobyczy powyżej jednej bramki. Dokładnie w tym samym okresie znacznie pogorszyła się skuteczność obrony. Cztery mecze z rzędu ze stratą rzędu dwie a nawet trzy bramki w kolejkach 12 - 15 były nawet szokiem, ponieważ wcześniej ponad 1/3 spotkań Zagłębie grało na zero z tyłu. Ostatnie dwie konfrontacje przyniosły lekka odwilż (zero i jedna stracona bramka) i forma lekko się podniosła z 2 do 1,6 traconego gola w meczu.Na wyjazdach Miedziowi praktycznie w całym sezonie spisywali się gorzej. W lidze tylko raz udało się wygrać poza Lubinem (notabene z Koroną w Kielcach podczas inauguracji sezonu). Ponad dwukrotnie gorszy jest atak, poza Lubinem stać ich na maksymalnie jeden gol. Obrona jest nieco słabsza niż w Lubinie. Zapaść w październiku i listopadzie doprowadziła do zwolnienia trenera Piotra Stokowca po niedzielnych, przegranych 1:0 derbach ze Śląskiem we Wrocławiu.
Analiza:
Drużyny spotkały się w tym sezonie trzykrotnie. Dwa razy w Lubinie i raz w Kielcach. Raz na Dolnym Śląsku padł bezbramkowy remis a w pozostałych dwóch potyczkach wygrywali gości 1:0. Wyżej opisana sytuacja obydwu drużyn stawia gospodarzy w roli jednoznacznego faworyta do awansu do półfinału Pucharu Polski, ale pewien ich wygranej w dzisiejszym meczu nie jestem z Legią grali na maksa a to kosztuje. Zagłębie widać było, że grało ze Śląskiem jednak myśląc o rewanżu w pucharze, praktycznie każda wygrana (poza 1:0) dale im awans. Jest o co walczyć dymisja trenera (moim zdaniem teraz przy takim kalendarzu rozgrywek bezsensowna) może sprawić, że piłkarze w akcie pożegnania byłego już trenera mogą wznieść się na jakiś poziom i zaskoczyć. Korona zaczyna się przyzwyczajać do wygrywania a rutyna zmniejsza czujność i koncentrację. Jednocześnie spodziewam się przełamania underowego trendu w meczach pomiędzy tymi zespołami w tym sezonie, lecz bez szaleństw jak w meczach zespołu z Kielc z Górnikiem czy Legią.
⛔ 100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka – Turcja, Super Ligi
Godzina: 16:00
Spotkanie: Gaziantep - Tofas
Typ: Tofas (handicap -11.5)
Kurs: 3.25
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Ostatnia, po 7 kolejkach drużyna w tabeli tureckiej Super Ligi, podejmuje niezwyciężonego lidera S.K.Tofas. Gaziantep (8pkt 1-0-1-5), to drużyna przeżywająca niesamowity kryzys. Po jako takim początku sezonu, obecnie od półtora miesiąca nie potrafiąca wygrać żadnego meczu, czy to w rodzimej lidze czy w Champions League.
Zupełnie inaczej wygląda sytuacja przyjezdnych. Tofas S.K. (14pkt 7-0-0-0) to według mnie (i wcale bez przesady) rewelacja tego sezonu w tureckim baskecie. Zeszłoroczny beniaminek który w bieżących rozgrywkach w 7-miu kolejkach – 7 wygranych, a w pucharze Europy 1 miejsce w grupie D. W trwającym sezonie mają już na rozkładzie kilka znaczących drużyn czy to europejskich (Ulm, Lyon, Gran Canaria), czy też potentatów z krajowej ligi (Anadolu Efes, Banvit, Besiktas, Darussafaka).
Między sobą grali z różnym skutkiem wielokrotnie i uczciwie przyznam, ze poprzedni sezon w tej rywalizacji należał do Gaziantep (2 wygrane). Jednak teraz mamy nowe czasy, nowe porządki i zupełnie inny poziom gry obu zespołów. Stawiam na zdecydowane zwycięstwo gości, przewaga dwucyfrowa jest jak dla mnie pewna. Powodzenia!
✅ 225
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
yasju 77

yasju

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chelsea - Swansea City
Typ: Chelsea (Handicap 0:2)
Kurs: 2.45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Cześć
Na dzisiaj wybrałem mecz Chelsea - Swansea City.
Chelsea - tej drużyny nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to mój drugi ulubiony klub (zaraz po Juventusie).
W ostatnich 5 meczach w lidze: 4 zwycięstwa (w tym jedno z Manchesterem Utd.), 1 remis (ostatnia kolejka 1:1 na wyjeździe z mega ofensywnym Liverpoolem) i 0 porażek, bilans bramek w tych meczach: 11:3. 3 miejsce w lidze z dorobkiem 26 pkt. po 13 kolejkach. Nie licząc dwóch wpadek w lidze (porażki z Burnley i Crystal Palace), ze słabszymi rywalami punktują bez zarzutu.
Swansea - w ostatnich 5 meczach w lidze: 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki, bilans bramek w tych meczach: 2:7. Ogolnie Swansea nie straciła w tych meczach za dużo bramek, ale rywale (nie licząc Arsenalu) nie byli specjalnie wymagający. Przed ostatnie miejsce w lidze z dorobkiem 9 pkt. po 13 kolejkach.
Brak Kante na środku pomocy w Chelsea był bardzo widoczny. Chłop, zapewnia im spokój w środku pola i pozwala ofensywnym graczom bardziej skupić się na tym, na czym znają się najlepiej - czyli na kreowaniu akcji i strzelaniu brameczek. ;)
Hazard ostatnio w formie, ciągnie ataki Chelsea aż miło, Morata też często dorzuca jakąś brameczke, do tego Pedro, Willian czy Fabregas (w zależności jak Conte ustawi drużynę) i niestrudzeni wahadłowi.
Trochę szkoda mi &quot;Fabiana&quot;, ale obstawiam, że Chelsea w tym meczu urządzi sobie festiwal strzelecki i wygra przynajmniej te 3:0 ????
Powodzenia
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 21:00
Spotkanie City-Southampton
Typ: over 3.5
Kurs 2.09
Buk Fortuna
Analiza: Manchester City w obecnym sezonie wygrywa praktycznie wszystko, w spotkaniu z Southampton na swoim stadionie również będzie zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów. Gospodarze w 13 meczach w obecnym sezonie Premier League zanotowali 12 wygranych oraz 1 podział punktów, goście natomiast grają bardzo w kratkę , ostatnio zagrali bardzo dobre spotkanie z zespołem Evertonu Liverpool , ale wcześniej zanotowali 2 porażki oraz remis. Tutaj o ligowe punkty gościom będzie bardzo ciężko bowiem gospodarze na własnym stadionie nie przegrywają zbyt często, nawet nie remisują , zazwyczaj zdobywają komplety punktów. Southampton na wyjazdach w obecnych rozgrywkach zagrał 5 razy , zdobył tam tylko 5 ligowych punktów, więc jest to bardzo słaby wynik. Moim zdaniem gospodarze od samego początku zaatakują i szybko powinni objąć tutaj prowadzenie. Stawiam na dokładny wynik 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji. Myśle że zobaczymy tutaj sporo bramek.
⛔ 100
 
pizza-man 156

pizza-man

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 04:00
Spotkanie: Sacramento - Milwaukee
Typ: Sacramento +5,5 handi
Kurs: 2.12
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam. Dzisiaj czeka nas ciekawe spotkanie w Sacramento. Gospodarze zdecydowanie rozpędzeni po ostatniej wygranej z Goldenami na ich parkiecie, tym bardziej że ich wcześniejszy bilans wyjazdowy wynosił 1-9... Co z tego że Golden State wystąpili bez Duranta i Curryego, liczy się rezultat ???? Milwaukee to bardzo solidna drużyna na ostatnie 4 mecze wygrali tylko raz i to po dogrywce... Wydaje mi się że dzisiaj jednak się przełamią ale sądzę że Sacramento przegra tylko kilkoma punktami a nie zdziwię się jeśli nawet wygra ;) Powodzenia i pozdrawiam
⛔ 100
 
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Koszykówka NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Cleveland - Miami
Typ: -5,5 Cleveland
Kurs: 2,06
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jeszcze kilka lat temu LeBron James i Dwayne Wade tworzyli wspaniałe trio z Chrisem Boshem.
Ten ostatni przez problemy zdrowotne już nie gra, pozostali przenieśli się do Cleveland (w tym roku dołączył Dwayne, LeBron powrócił wcześniej na stare śmieci).
Dzisiaj zapewne zechcą pokazać, że to ich obecna drużyna jest lepsza niż Żary. Niech Pat Riley powzdycha oglądając ich, jak golą jego drużynę ????
Bardzo podoba mi się gra atletycznego Hasana w Miami, ach ta dynamika, sprężyny w nogach i te warunki...ale jakoś jakby ostatnio nie prezentuje wybornej formy.
W ostatnim meczu Chicago statsy podobne do debiutanta Markkanena (11pkt 10zb).
Dragić to solidny rozgrywający, ale pewnego pułapu, który by wzniósł jego zespół do elity ligi nigdy nie osiągnie.
Waiters to gracz niechciany przez ostatnie kluby. Coś tam gra, ale nie pociągnie ekipy, raczej jest na dostawkę.
Jak pisałem w poprzednim trafnym typie, Cleveland już zapomniało o słabym początku sezonu i powrócili do zwycięstw.
Jestem ciekaw, jak będzie wyglądała ich gra, jak do składu dołączy Isaiah Thomas pozyskany z Bostonu.
Na pewno nie zaszkodzi powrót Derrica Rose&#39;a, byłego MVP, który do dzisiaj nie może dojść do siebie po ciężkiej kontuzji i już pewnie nie dojdzie, ale nadal jest to dobry gracz, który jest wzmocnieniem.
No i król LeBron, który nadal jest w stanie sam zadecydować o wygranej meczu, a na pewno o jego przebiegu.
Dla mnie win kawalerzystów, jak w banku. Polecam gorąco
✅ 106
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 04:00
Spotkanie: Vegas Golden Knights
- Dallas Stars
Typ: Vegas Golden Knights i poniżej 5.5 gola
Kurs: 5.00
Bukmacher: forBet
Analiza:

O 4:00 w nocy pojedynek dwóch zespołów NHL: Vegas Golden Knights i Dallas Stars. Obecnie wyżej w tabeli znajduje się drużyna gospodarzy, którzy w konferencji zachodniej zajmują pozycję trzecią (jedenaście pojedynków wygranych, cztery wygrane po dogrywce, sześć przegranych i jeden przegrany po dogrywce), natomiast drużyna gości zajmuje pozycję dziesiątą (jedenaście pojedynków wygranych, jeden wygrany po dogrywce, dziesięć przegranych i jeden przegrany po dogrywce). Ostatni pojedynek między tymi drużynami rozegrany został siódmego października, gdzie górą była drużyna z Vegas, którzy wygrali będąc w roli gości dwa do jednego. Ostatnio mecze tych drużyn z innymi drużynami obfitują w stosunkowo dużą liczbę goli, jednak myślę iż jest to pojedynek tych drużyn z wyższej półki i obrona powinna funkcjonować tutaj bardzo dobrze. Stawiam na wygraną gospodarzy i liczbę goli mniejszą niż sześć. Powodzenia i oby z fartem!
⛔ 100
 
blake-veyn 98

blake-veyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Metz - Olympique de Marseille
Typ: Olympique de Marseille
Kurs: 1.54
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dawno mnie tu nie było, z powodu takiego że po prostu nie miałem czasu, ale już jestem i mam nadzieję że po przerwie nadal będę mieć zieloną serię. A ten mecz uważam za taki, który jest pewny jej podtrzymania. Czwarta ekipa Ligue 1, spotyka się na wyjeździe z najsłabszą drużyną ligi, która moim zdaniem nie ma szans na utrzymanie się. Marsylia nie może sobie pozwolić na stratę z punktów z taką drużyną, ponieważ mają realną szansę na wskoczenie do pierwszej trójki klasyfikacji. Metz z kolei jest tak pogubiona, że już nic w tym roku jej nie pomoże. W czternastu meczach zanotowali jedną wygraną oraz jeden remis. Powiedzmy sobie szczerze, nie mają szans. Dimitri Payet i spółka powinni im wpakować bramkę i kontrolować resztę spotkania. Nie liczę również na to że Metz strzeli cokolwiek, bo w tym sezonie strzelili tylko pięć bramek. Już do końca sezonu będą chłopcem do bicia i pewnym zespołem który zapewni rywalom trzy punkty, a za rok zapewne będę robić zakłady z jej udziałem w drugiej lidze francuskiej. Co do meczów bezpośrednich, nie warto się do nich odnosić ponieważ Metz to zupełnie inna drużyna niż rok temu. Kurs myślę że odpowiedni do zagrania jak na taki mecz i polecam go każdemu. Dla bardziej zachłannych na pieniądze polecam grać handicap -1. Jeśli podoba Ci się moje typowanie możesz zostawić reputacje lub polubienie, ponieważ zauważyłem że to strasznie motywuje do dalszego działania. Powodzenia ;)
✅ 54
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej ,Czechy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kometa Brno - Ocelari Trinec
Typ: Kometa Brno (-1,5)
Kurs: 2.46
Bukmacher: fortuna
Mistrz pokazał ostatnio,że wraca do swojej formy. Wygląda na to,że już po kryzysie. Ostatni mecz 6 strzelonych bramek,sporo aktywności na lodzie,walki,dobrego tempa. Swietnie pokazali się młodzi (Horky, Necas,H.Zohorna) ,do tego super forma Leosa Cermaka gol @ 5.20 (szkoda,że nie ma go w kb+),Erat przyzwoicie. Wcześniej dobre spotkania z Olomoucem i Pilznem. Wracają Vincour,Svoboda. Widać w szatni i słychać w wywiadach,że się wreszcie przełamali. Ten zespół ma spory potencjał i bardzo szeroką kadrę. Grają u siebie. Mallet @ 3.40
No a Ocelari w niedzielę 4 porażka u siebie. Styl pozostawiał wiele do życzenia. Słaba gra w przewadze,gdzie to ich najwięszy atut. Ogólnie widać braki,zarówno kadrowe,jak i taktyczno,motywacyjne. Tempo niezłe,ale obrona dziurawa i jakoś tak bez powera! ;). Hrubec ostatnio zmieniony przez Hamerlika...
Co do bramek i kb Ocelari to trudno powiedzieć. Marcinko i Ruzicka wyglądają dobrze jak już dochodzi do przewag. Do tego Chmielewski się ostatnio super pokazał..Wydaje mi się,jednak że Ocelari wiele nie postrzelają. Co innego Kometa. Obym się mylił! Już nie mogę się doczekać;)
Zapraszam do działu ELH.
https://forum.bukmacherskie.com/threads/czechy-tipsport-extraliga-2017-2018.148368/page-4#post-6556705
Pozdro dla OcelovehoFandy i 123pro123 oraz wszystkich fanów czeskiego hokeja ????
⛔ 100
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka USA NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Chicago Bulls - Phoenix Suns
Typ: Phoenix Suns
Kurs: 2.11
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie dwóch miernot ligowych z tym ze wschodnia miernota jest najgorsza w całej lidze. Mają tylko 3 zwycięstwa i aż 15 porażek, rzucają średnio 94pkt, nie mają nikogo wartościowego w składzie, strasznie ceglą i tankują z każdym kompletnie nie wiem jaka jest koncepcja tego zespołu, chyba 1 w drafcie. Dodatkowo wypadł Mirotic i to chyba jest jedyne światło w tej ekipie. Goście trochę lepiej ale tak zazwyczaj bywa że zachód jest lepszy nawet w tych najgorszych drużynach... Rzucają 107 pkt na mecz co pokazuję że ich ofensywa wygląda znacznie lepiej i grają na lepszej skuteczności. Nie dawno mierzyli się ze sobą gdzie pokonali byków dość gładko, chociaż każda kwarta to była karuzela. Goście są obecnie na 3 porażkach z rzędu i zapewne z takim rywalem będą chcieli poszukać zwycięstwa bo łatwiej nie będzie.
✅ 111
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka - Plus Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Czarni Radom - Jastrzębski
Typ: (Handicap setowy +1.5 Czarni Radom)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Zacznę od Radomia ,który ostatnio pokonał jedną z czolowych zespołów siatkarskiej Plus Ligi - Olsztyn w trzech setach.Przegrana u siebie z Skra ale dopiero po tie-breaku.Zwyciestwo z Bielskiem w trzech setach. Radomianie można powiedzieć że u siebie stają się powoli twierdza. Jutro bedzie pewnie cała hala a to jest naprawde bardzo duzy ataut Radomian. Michał Filip,Żaliński,Fornal ,ktorzy robia fenomenalna różnicę.
Jeśli chodzi o zespół z Jastrzebia bardzo lubię ich grę ,ale ogladajac cale spotkanie w miare wyrównane w kazdym secie był prognostyk na wygranie przynajmniej jednego seta ,ale jednak tak sie nie stało. Politechnika wygrała po dobrym meczu w trzech setach z Jastrzebskim. W Jastrzebiu Oliwa i Muzaj ktorzy ciagna ta gre. Ogladajac Strzeżka ,ktory gral w tym meczu i zagrał slabe spotkanie. Mysle ze Jastrzebski nie jest w swojej optymalnej formie. Jutro liczę na atut wlasnej hali i ostatnio bardzo dobrze prezentujacej sie druzyny z Radomia. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔ 100
 
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Buffalo Sabres - Tampa Bay Lightning
Typ: Tampa Bay Lightning
Kurs: 2.05
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Zanim przejdę do analizy to szybko wyleje swoje żale. Oczywiście meczu Flyers z Penguins. Budzę się akurat na koniec 2 tercji - wynik 1-3 dla Phili, myślę sobie że tego nie można przegrać. A jednak. początek 3 tercji robi się 3-3, ale to jeszcze nie koniec... końcówka meczu 17&#39; gol na 3-4 i 3&#39; żeby utrzymać wynik. 19&#39; gol ma 4-4 i w dogrywce kolejna wtopa! 5 z rzędu przegrana dogrywka...Już.
Teraz do rzeczy. Mecz najgorszej i najlepszej obecnie drużyny Konferencji wschodniej. Buffalo po serii 7 porażek odniosło zwycięstwo z Oilers 3-1 aby w następnym meczu przegrać gładko 3-0 z Canadiens. Ogólnie nie grają źle ale wyniki mówią same za siebie. Tampa wciąż liderem. Teraz po pierwszej serii dwóch porażek z rzędu od dawien dawna ambicja mocno podrażniona. Myślę, że od pierwszych minut rzucą się na Sabres i spokojnie w regulaminowym czasie gry wygrają z nimi pewnie. Poza tym Kucherov i Stamkos muszą w końcu trafić bo od 4 meczów nic nie wcisnęli. Sam zagram Tampę z handi. Powodzenia.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria Tipico Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: St. Polten - Austria Wiedeń
Typ: 2/over 2.5
Kurs: 2.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zaczne od overa na 11 meczy 10 razy padalo wiecej niz 2.5 bramki pomiedzy tymi druzynami.
Stawiam na Austrie z kilku powodow:
1. St. Polten bez formy w 5 meczach 4:14 i 2 zdobyte punkty wiec jak Austria ma sie piac do gory to wlasbie z takim rywalem.
2. Austria w ostatniej kolejce pokonala dobrze spisujacy sie ostatnio zespol Wolfsberger 1:2.
3. Forma Austri na wyjazdach przyzwoita w 8 meczach 12 pkt i 12:13 w bramkach.
Mysle ze jutrzejszy mecz to dobry moment aby ekipa z Wiednia zaczela piac sie w gore tabeli
⛔ 100
 
dondariom 234

dondariom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Stoke - Liverpool
Typ: Liverpool over 2.5

Kurs: 2.03
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam, na jutro wybrałem spotkanie z Premier League pomiędzy Stoke a Liverpool. Faworytem tego spotkania jest drużyna gości. Po dotkliwej porażce z Tottenhamem, Liverpool zaczął grać skuteczniej. Mają niesamowitego Salaha, a poza nim wspaniałą ofensywę. Liverpool w tym sezonie po 6 spotkaniach rozegranych na wyjeździe ma 2 wygrane mecze, 2 porażki i 2 remisy, co ciekawsze Stoke ma podobny bilans na własnym stadionie.Klub ze Stoke-on-Trent ostatnio przegrało wyjazdowy mecz z Crystal Palace, a Liverpool zremisował u siebie w trudnym spotkaniu z Chelsea. Gospodarze zdecydowanie w słabszej formie na 5 ostatnich spotkań tylko jedno zwycięstwo dwa remisy i dwie porażki, Liverpool na 5 ostatnich spotkań przegrał jedno, jedno zremisował i 3 wygrał.
✅ 103
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal - Huddersfield
Typ: Dokładny Wynik: 2 - 0
Kurs: 5,90
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Tak mało brakowało żeby Brighton pokryło mój typ... Nikłe szanse na wysoką pozycję w rankingu, nie mam nic do stracenia więc pozostało mi podać bardziej ryzykowny typ - chociaż całkiem prawdopodobny. Już wyjaśniam dlaczego akurat 2 - 0:
Arsenal wygrywając ten mecz ma szansę (po porażce Tottenhamu) umocnić się w TOP 4. Huddersfield to beniaminek, który zajmuje środek tabeli, ale mają jeden z najmniejszych dorobków bramkowych (9 bramek w 13 meczach, a na wyjazdach trafili do siatki tylko trzy razy). Goście grając w delegacjach nie strzelili nic od sześciu spotkań natomiast gospodarze na własnym boisku od kwietnia tylko dwukrotnie nie strzelili gola. Co więcej - w ostatnich sześciu meczach na własnym boisku piłkarze Wengera pięć razy strzelali właśnie po dwie bramki - czy to z mocnym Tottenhamem w derbach, czy ze słabym WBA. Od września prawie zawsze trafiają do siatki dwukrotnie na własnym boisku, a dodając do tego brak skuteczności gości na wyjazdach wynik 2 - 0 wydaje się najbardziej możliwym w tym spotkaniu. Powodzenia!
⛔ 100
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Czas zdarzenia: środa, 29 listopada 2017 r., godz. 10:30
Dyscyplina: snooker, UK Championship, runda 1 (Last 128)
Zdarzenie: Sam Baird - Aditya Mehta
Typ: Mehta
Bukmacher: Unibet
Kurs: 2,40
Analiza: mecz odbędzie się w formacie do 6 wygranych frames. W rankingu jednorocznym Baird jest na 86 pozycji z dorobkiem 14.600 punktów, a Mehta ma 85 ranking, 14.600 pkt.
29-letni Angliki Baird jest profesjonalistą od 2009 r. Zagrał dotąd 155 turniejów, wygrał 0. Na koncie ma 76 brejków 100+, średnio 1 na 29 partii. W głównej klasyfikacji snookera, World Rankings 2017/2018 ma obecnie 58 pozycję, zgromadził 85.100 pkt.
32-letni Hindus Mehta
jest profesjonalistą od 2008 r. Zagrał dotąd w 135 turniejach, wygrał 0. Zbudował dotąd 40 brejków 100+, średnio 1 na 45 partii. Ma obecnie 81 ranking, zgromadził 32.100 pkt.
H2H: 3 mecze w latach 2012-2015. Wszystkie wygrał Mehta (3:5, 1:4, 5:6).
Sezon 2017/2018:
Baird
zagrał 18 meczy 8:10, 118 partii 59:59. Uczestniczył w 10 turniejach, 5 razy odpadł w 1 rundzie, 3 razy w 2 rundzie, raz w 3 rundzie i raz w 1/8 finału. Najlepszy wynik osiągnął w czerwcu. Skonstruował 28 brejków 50+, żadnego 100+.
Mehta zagrał 17 meczy 7:10, 104 frames 47:57. Wziął udział w 10 turniejach, przegrał 6 razy pierwszy mecz, 2 razy w 2 rundzie,raz w 3 rundzie, raz dotarł do 1/8 finału. Najlepszy wynik osiągnął w październiku. Skonstruował 15 brejków 50+, w tym 2 razy 100+.
Forma Baird: przegrał 6 kolejnych meczy od połowy września, 3 w decydującej partii. Żadnego nie wygrał!
Forma Mehta: w październiku w English Open wygrał 3 mecze (w tym z Carterem), by przegrać w rundzie Last 16 z N. Robertsonem 1:4. W listopadzie przegrał w 1 rundzie w Irlandii z Li Yuanem oddając przykre 0:4.
Podsumowanie i wnioski: słabe osiągnięcia obu tych graczy w obecnym sezonie pokazuje ranking, gdzie Anglik i Hindus sąsiadują ze sobą. Anglik znacznie obniżył swoje rezultaty w porównaniu z poprzednim sezonem. W tym sezonie dwa razy częściej buduje brejki 50+, ale ani razu 100+, a to udało się 2 razy Mehcie. Anglik w ciągu ostatnich 2 miesięcy nie wygrał żadnego meczu, za to Hindus miał swój szczyt formy w październiku. Mehta wygrał 3 pojedynki z Baird&#39;em, Anglik ani jednego. W efekcie trudno traktować Bairda jako faworyta, co robi rynek bukmacherski. Widzę szanse obu jako wyrównane, z lekkim wskazaniem na Hindusa z powodu lepszych ostatnio wyników i z powodu statystyk H2H. Stawka umiarkowana -4/10.

✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka USA NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Minnesota Timberwolves - Washington Wizards
Typ: Karl Anthony Towns over 33,5 (punkty, zbiórki i asysty wliczając dogrywkę)
Kurs: 1,85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W dzisiejszą noc idę w kierunku KAT&#39;a. Nie bez powodu ma takie nazwisko, jest prawdziwym KOTEM.. 22letni center drużyny z Minnesoty jest niezwykle wszechstronny jak na swoją pozycję. Jest bardzo szybki i zwinny, potrafi ładnie wjechać pod kosz, trafia trójki, a i na linii rzutów wolnych nie najgorszy, bo trafia 86% rzutów....aaa, zapomniałbym o zbiórkach, a przecież w tym jest 6 w lidze. Co ważne dla powodzenia typu - dostaje zazwyczaj dużo minut - ostatnie dwa mecze po 39min. Dzisiaj na przeciwko siebie ma (mojego ulubionego do grania przeciwko niemu) Marcina Gortata. Powiem jedynie, że moim zdaniem swoje najlepsze lata Polak ma już za sobą i czuję, że dziś będzie masakrycznie mijany przez dużo młodszego i szybszego Townsa. Ostatnio KAT nie miał zbyt dobrych statystyk, ale to w głównej mierze zasługa jego bezpośrednich przeciwników. W 5 ostatnich meczach musiał mierzyć się z takimi kozakami pod koszem jak Whiteside, Drummond i Howard... Nic przyjemnego. W ostatnim meczu miał naprzeciwko siebie słabszego Chandlera i wrócił do wielkich liczb (32pkt, 12 zbiórek, 2 asysty). Dziś liczę na ponad 20pkt i co najmniej 10 zbiórek. powodzenia
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Puchar Grecji
Godzina: 18:30
Spotkanie: Panachaiki-Panathinaikos
Typ: Wygrana Panachaiki
Kurs: 6.10
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Ponownie zakład dla wielu być może abstrakcyjny i niezrozumiały,ale dostrzegam tutaj spore Value i niezły potencjał.
Po pierwsze-drużyna Panathinaikosu jest już w kolejnej rundzie Pucharu,więc ten mecz jest dla nich no niczym więcej jak spotkaniem towarzyskim.
Po drugie-w drużynie gości wystąpi wielu zawodników z młodszych ekip Panathinaikosu,2-3 z 1wszej 11stki oraz kilku na co dzień rezerwowych.
Po trzecie-w Panathinaikosie ,,sytuacja poza boiskiem&#39;&#39; nie jest za ciekawa-wielu zawodnikow od jakiegoś czasu nie otrzymało pensji-a jak wiemy-obecni pilkarze na tym punkcie są bardzo przeczuleni i po nieotrzymaniu pieniązkow po tygodniu zaczynają stroić swoje ,,humorki&#39;&#39;.
Odnośnie gospodarzy-Panachaiki ma w tym sezonie można powiedzieć ,,złote pokolenie&#39;&#39;. Mają kompletny zespół z bardzo dobrymi zawodnikami i w tym sezonie w planach mają awans.
Ponadto ten mecz pucharowy jest na pewno ważniejszy dla nich aniżeli dla gości-zagrają przed własną,bardzo fanatyczną publicznością,która oczekuje w każdym meczu mocnego zaangażowania i o te się nie martwie-motywacja w tym spotkaniu będzie zdecydowanie większa u gospodarzy aniżeli dla gości.
Bezpieczniejszym zakładem będą dodatnie handicapy na gospodarzy. Ponadto warto moim zdaniem pograc Petrolspor z podpórką remisem z Konyasporem w Pucharze Turcji-godpodarze niekoniecznie muszą ten mecz przegrać.
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę ????
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja - KHL
Godzina: 17:30
Spotkanie: CSKA - Kunlun
Typ: Kirill Kaprizov strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym karnym)
Kurs: 2,70 fortuna
O meczu:
No niestety, coś w kratkę gram tych strzelców. Howden jedynie z asystą. Jeśli dzisiejszy typ nie siądzie, to będę musiał odpocząć od KHLa. Dzisiaj typ na przełamanie. I dla mnie i dla Kaprizova. Przedwczoraj miał się poprawić i dołożyć trafienie, jednak nie udało mu się to. CSKA zmierzy się z Kunlunem. Dotychczas zmierzyli się ze sobą 3 razy. Wszystkie mecze wygrali dzisiejsi gospodarze (4,2 i 3 gole). Patrząc na ostatnią formę, to gracze z Moskwy powinni gładko wygrać, zsobywając kilka bramek. Idealny mecz na przełamanie dla Kirilla Kaprizova. Czas poprawić statystyki (14 goli i 17 asyst w 28 meczach) Już raz z nimi grał i znalazł drogę do siatki. Powodzenia!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom