>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 29.12.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 29. Grudnia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie C (Grupa B)
Godzina: 14:30
Spotkanie: Fano - Padova
Typ: Fano
Kurs: 5,00
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Dzisiaj stawiam na outsidera w jednej z podrzędnych lig włoskich. Powodem jest wyrównana forma obu zespołów w ostatnich spotkaniach, a mianowicie zespół gospodarzy, który zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli może pochwalić się bilansem 2-1-2 i bilansem bramek 4-4, z kolei goście, którzy są liderem tejże tabeli mają prawie identyczny bilans, bo 2-2-1 i bramki 4-3. Zdecydowałem się na taki typ także dlatego, że zespół gospodarzy poprawił poziom swojej gry i wygrał dwa ostatnie spotkania i to wcale nie z najgorszymi ekipami. Natomiast gospodarze zaliczyli wpadkę ze słabą drużyną Gubbio w delegacji. Myślę, że zespół Fano będąc w &quot;gazie&quot; przeciągnie serię wygranych spotkań do trzech. Będą zmobilizowani i podbudowani ostatnimi zwycięstwami, tym bardziej, że podejmują u siebie lidera. Pojedynki bezpośrednie tych zespołów kończyły się zawsze zwycięstwem gospodarza. Kiedy Fano podejmowało u siebie zespół Padovy ostatnim razem, wygrali starcie 3-1.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stanley-63 782,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Australia A-Liga
Godzina : 9:50
Spotkanie : Melbourne Victory : Newcastle Jets
Typ : Newcastle over 1.5 gola
Kurs : 2.80
Bukmacher : Unibet
Melbourne w tym sezonie nie zachwyca a już na pewno nie w meczach domowych gdzie ich bilans to 0-2-3 i br 4:7 , ostatni mecz przegrali z Adelaide 1:2 , co do gości to ci akurat są nie żli , zajmują 2 pozycję a ich bilans to 8-2-2 no i br 29:13 i ta liczba strzelonych daje im miano najskuteczniejszych w lidze , w meczach wyjazdowych także wygląda to imponująco 4-0-1 i br 12:6 , ostatni wyjazd to wygrana z Perth Glory 2:1 dlatego też liczę że i w tym meczu nie powinni mieć problemów z umieszczeniem piłki w bramce rywala , w pierwszym meczu kiedy Newcastle podejmowało Melbourne u siebie wynik 4:1 i jak widać nie było większych problemów z bramkami to może i dziś się powiedzie , warto chyba spróbować !
⛔100
 
F 161

fuska

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Państw Zatokowych
Godzina: 16:30
Spotkanie: Irak - Jemen
Typ: Irak (AH -2)

Kurs: 2.91
Bukmacher: 1xBet

Analiza:
Od razu zaznaczę, że typ jest ryzykowny, ale azjan je minimalizuje.
Na tym turnieju Jemen przegrał z Katarem 4:0 i Bahrajnem 1:0, z kolei Irak wygrał z Katarem 2:1 i zremisował z Bahrajnem 1:1.
Jemen to w mojej opinii zdecydowanie najsłabszy zespół z Płw. Arabskiego i Zatoki Perskiej. Z kolei Irak, gdyby trafił do drugiej grupy eliminacyjnej zamiast np. Syrii to w mojej opinii powalczyłby o mundial. Jeśli podejdą poważnie do tego meczu, choć nie muszą, bo 1. miejsce w grupie mają raczej pewne (wątpliwe aby Bahrajn wysoko pokonał Katar, a poza tym w tym meczu raczej minimalnym faworytem jest Katar), to dwiema bramkami powinni bez problemu wygrać. A to czy wygrają trzema lub więcej zależy tylko od nich.
Nie widzę sensu przytaczać H2H, bo Irak w 2017 dokonał niesamowitego postępu, czego przykładem mogą być trzy bardzo dobre wyniki z lepszymi od siebie zespołami (i to w meczach o punkty): remisy z Japonią i Australią (po 1:1) i wygrana z ZEA (1:0). Do tego dochodzi remisowy sparing z Koreą Południową i mamy obraz aktualnej dyspozycji Iraku.
✅191
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
taszi7 35

taszi7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Serie A
Godzina: 20.45
Spotkanie: Crotone-Napoli
Typ: over 2.5
Kurs: 1.69
Bukmacher: Fortuna
Analiza:Ostatnią w tym roku kolejkę Serie A rozpoczniemy meczem Crotone-Napoli 29.12.2017 o godz. 20.45. Zdecydowanym faworytem tego starcia będzie drużyna Maurizio Sarriego. Ostatnie i jedyne zwycięstwo Crotone nad Napoli miało miejsce 17.03.2017 czyli ponad dziesięć lat temu i nie sadzę by zmieniło się to w piątkowy wieczór. Napoli to zespół zdecydowanie najlepszy w tym roku na wyjazdach notując 8 zwycięstw i tylko jeden remis z bilansem bramek 21:7. Napoli nie może tracić punktów w takich meczach chcąc sięgnąć po Scudetto. Spodziewam się tu kilku goli i dlatego postawiłbym na over 2,5 gola po kursie 1.69(Fortuna) linie tą pokryły trzy ostatnie spotkania tych drużyn.
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 02:30
Spotkanie: San Antonio Spurs-New York Knicks
Typ: podwójna szansa x2 - wynik po 4 kwartach remis lub New York Knicks
Kurs: 5,10
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Po kiepskim meczu który był antyreklamą basketu, poza emocjami New York Knicks po porażce z Chicago jadą do San Antonio. Nic dwa razy się nie zdarza, i myślę że dziś NYK zagrają lepiej. Poza tym liczę na porażkę domową SAS którzy szaleją w domowej atmosferze. Jak już pisałem wcześniej SAS mają raptem 2 porażki w domu i pora szukać szansy na ich porażkę. Dogrywka wliczona w typ. Pozdrawiam
⛔100
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - League One
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wigan - Charlton
Typ: Wigan -1ah
Kurs: 1.83
Bukmacher: Betrally
Analiza:

Gospodarze są aktualnym liderem angielskiej League One. Zespół jest niepokonany od 8 ostatnich spotkań. Na własnym boisku prezentują się bardzo dobrze. Bez problemów kadrowych na to spotkanie.
Goście zajmują 9 pozycję. Zespół znajduje się w słabej formie. Na ostatnich 8 spotkań zdołali odnieść zaledwie 1 zwycięstwo. Na to spotkanie kierują się w mocno okrojonym składzie. Zabraknie:
- napastnik Clarke
- pomocnik Fosu ( najlepszy strzelec )
- pomocnik Caskey ( trzeci strzelec )
- obrońca Solly
- obrońca Pearce
- obrońca Bauer
- obrońca Marshall
- napastnik Best
Ponadto drugi strzelec zespołu napastnik Holmes jest nie w pełni zdrowia.
Podsumowując zaistniałą sytuację drużyna Wigan jest zdecydowanym faworytem tego spotkania.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wojtiera 128

wojtiera

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka: Euroliga
Godz: 20:45
Spotkanie Milano - Crvena Zvezda
Typ: Crvena Zvezda handicap +3,5 p.
Kurs: 2.10
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Niewątpliwie jest mi bardzo miło pisać analizę po trafnej analizie: Norrkoping spokojnie pokryło handicap -6.5 p, wygrywając 18 p. ;) Wróćmy do analizy wyżej podanego spotkania Milano - Crvena Zvezda:
Drużyna z Mediolanu, która w nadchodzącym spotkaniu będzie pełnić rolę gospodarza wygląda wprost tragicznie. Pod względem meczów rozegranych u siebie zajmuje 14 miejsce na 16 drużyn, ostatnie trzy mecze zostały rozegrane z drużynami niezbyt wymagającymi (nie wliczając tutaj Panathinaikosu, który walczy o wyższe cele), zarówno Unicaja jak i Andalou Efes są w ogonie tabeli. W tej sytuacji należy zadać sobie pytanie: skoro Milano nie pokusiło się o zwycięstwa z takimi drużynami, to właśnie z Crveną ma nastąpić przełamanie ? Szczerze w to wątpię. Ostatnie spotkania Crveny to porażki z będącym na 1 miejscu w tabeli Fenerbahce oraz Panathinaikosem będącym na 3 pozycji. Odnośnie bezpośrednich spotkań bilans wypada znacząco na korzyść drużyny z Belgradu, na 2 rozegrane mecze obydwa padły łupem Serbów.
Zabezpieczam się handicapem +3.5 p. jednakże nie wykluczam tego że Crvena pokusi się w tym meczu o zwycięstwo.
Życzę wysokich wygranych! ????
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Australia A-Liga
Godzina : 9:50
Spotkanie : Melbourne Victory : Newcastle Jets
Typ : 2 (handicap eu 1-0)
Kurs : 7
Bukmacher : forbet
Witam,
kolega wyżej opisywał to spotkanie.
Dodam tylko ,że dwójka to mój pewniak dnia, a z racji 4 bramkowego dorobku Melbourne w tym sezonie jako gospodarze versus 12 bramkowego Newcastle w gościach biorąc pod uwagę ,że obie drużyny grały po 5 spotkań to handi jest moim kursem oraz typem dnia ;)
Pozdrawiam.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Boston Celtics - Houston Rockets
Typ: Boston +2,5 / under 215,5
Kurs: 3,65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Miałem dziś odpuścić i iść wcześniej spać, ale.. takiego meczu nie można przegapić! Dwa z aktualnie 3 najlepszych zespołów mierzą się ze sobą. Gospodarzem Celtowie, którzy wygrali wczorajszy mecz z Hornets (pomimo słabszej dyspozycji lidera Irvinga, ale to mnie akurat cieszy, bo takiemu gościowi nie przydarzają się dwa słabe mecze pod rząd.) Do składu najprawdopodobniej wróci Marcus Morris co nieco zwiększy pole manewru Zielonych. Houston w lekkim dołku, 3 kolejne porażki akurat pokryły się z kontuzją Chrisa Paula. Na szczęście dla gospodarzy dziś również jest out, a do tego wypada również Clint Capela, podstawowy środkowy Rakiet. Sytuacja kadrowa u gości zrobiła się dramatyczna - już w ostatnim spotkaniu z OKC mieli tylko 3 zdrowych rezerwowych ( a teraz wypadł jeszcze Capela). Houston zostało zmuszone do zakontraktowania na szybko (dopiero godzinę temu oficjalnie) Geralda Greena i co dla mnie trochę zaskakujące - ma dzisiaj zagrać o_O Ciekaw jestem czy zdąży tak szybko złapać cokolwiek z taktyki... Uważam, że będzie to wyrównany mecz, który rozstrzygnie się zapewne w końcówce,dlatego wspieram się minimalnym handi na Celtów, aby nie zwalili typu jak z Indianą przegrywając dwoma punktami. Rockets grają szybko, dużo trójek zwłaszcza ze strony Hardena i Gordona. Celtowie dobrze bronią więc uważam, że są w stanie odciąć tych dwóch strzelców. Sądzę, że Boston będzie spowalniał grę, bo jeśli mają wygrać to raczej w underowym meczu, a nie w strzelaninie.
powodzenia
✅265
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
rosoleek 38

rosoleek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League One
Godzina: 20:45
Spotkanie: Doncaster - Rochdale
Typ: Doncaster
Kurs: 2.04
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Zajrzałem dzisiaj do trzeciej ligi angielskiej, drużyna Doncaster mierzy się na swoim obiekcie z ekipą Rochdale.
Dlaczego według mnie Gospodarze zdobędą dzisiaj 3 punkty? A no dlatego, że u siebie są niesamowici, 10 ostatnich meczów u siebie - tylko 1 porażka, a to mówi Nam bardzo dużo. Grudzień był dla Rochdale mega ciężkim miesiącem, 4 mecze bez zwycięstwa, 23 miejsce w tabeli ligowej, jeden z kandydatów do spadku.
Zespół Gospodarzy jest formie, na tyle dobrej, że bez większych problemów powinien sobie poradzić z przedostatnią drużyną w tabeli, która nie ma żadnych argumentów po swojej stronie.
Kurs na Doncaster jest mega zachęcający i jest to według mnie dzisiejsza perełka, zdecydowanie warta pogrania.
Pozdrawiam i życzę powodzenia ????

✅104
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Iran, Persian Gulf Pro League
Godzina: 12:00
Spotkanie: Persepolis - Tractor-Sazi
Typ: Persepolis
Kurs: 1.48
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tak na szybko, bo czasu mało. Najwyższa klasa rozgrywkowa Iranu i mecz lidera Persepolis (37pkt, 11-4-1) z
10-tą drużyną Tractor-Sazi (20pkt, 5-5-6). Jak widać gospodarze tylko z jedną porażką (na początku sezonu), śmiało zdążają ku mistrzostwu (8 punktów przewagi nad drugą drużyną). Po za tym to aktualny mistrz kraju.
Goscie natomiast grają w przysłowiową kratkę. Zwycięstwa przeplatane porażkami i remisami. Nie widzę dla nich większych szans w tym starciu, no ale to tylko sport.
Oba mecze z poprzedniego sezonu wygrał Persepolis (dom 3:0, wyjazd 1:2). Podobną sytuację widzę i teraz.
✅48
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Arabia Saudyjska, Pierwsza Liga
Godzina: 13:20
Spotkanie: Al Taawon - Al Feiha
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie z najwyższej klasy rozgrywkowej Arabi Saudyjskiej. Tabela wygląda tak

Typ z dość egzotycznej ligi ale wydaje mi się być dobrym posunięciem. Gospodarze u siebie mają na koncie 3 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki, natomiast zespół Al Feiha na wyjazdach ma bilans 1 wygranej, 3 remisów i 3 porażek. Al Taawon w ostatnich meczach u siebie jest w wysokiej dyspozycji i to na własnym stadionie głównie ostatnio punktuje. Stawiam w tym spotkaniu na Al Tawoon głównie dlatego, że goście zagrają dziś bez swoich najlepszych strzelców i myślę, że w ich grze będzie dzisiaj trochę chaosu.
Absencje w Al Taawon:
napastnik Taib Hazazi (9 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie)
Absencje w Al Feiha:
bramkarz Al-Freej (5 występów w tym sezonie), obrońca Gege (9 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), pomocnik Al-Mutairi (12 występów w tym sezonie) i napastnicy Fernandez (15 występów w tym sezonie, 8 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie) i Moreno (14 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie, drugi najlepszy strzelec w drużynie)
Myślę, że jest tutaj duża szansa na zwycięstwo gospodarzy. Al Feiha jak wspomniałem bez swoich dwóch głównych strzelców i liderów w zespole. Ich siła ofensywna bez tych dwóch graczy traci na wartości i to bardzo wiele. Al Taawon u siebie w ostatnich meczach gra bardzo solidnie i myślę, że w tym spotkaniu zespół ten jest jak najbardziej w stanie wygrać z tak osłabionym rywalem.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
L 29

lenithar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie:Cardiff - Preston
Typ: 1
Kurs: 2,12
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś jeden z najciekawszych meczów w tej kolejce Championship Cardiff które ma tyle samo punktów co 2gie Bristol będzie walczyło z 9 Preston które na wyjeździe gra w kratkę. Cardiff przystępuję do meczu w lekkiej obniżce formy, ale myślę że dziś się przełamią i pokażą że te 2 porażki to przypadek przy pracy. Fakt że nie zagra być może 3 zawodników podstawowego składu Cardiff trochę odstrasza ale myślę że Cardiff którę do ostatniego meczu u siebie było u siebie nie do pokonania, wróci dziś do tej reguły.
⛔100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Serie A
Godzina: 20.45
Spotkanie: Crotone-Napoli
Typ: 0-15min - Typ 0
Kurs: 1.41
Bukmacher: eFortuna
Analiza
Serie A, na pierwszy rzut oka zwycięzca może być tylko jeden, goście są faworytami spotkania co nie ulega wątpliowści ostatnio mieli drobny spadek formy ale wracają na zwycięską ścieżkę tak jak kolega wyżej napisał ostatnie zwycięstwo Crotone miało miejsce ponad 10 lat temu ich priorytetem będzie gra w obronie atut własnego boiska i motywacja by nie rozczarować kibiców sprawi, że dadzą z siebie wszystko, nie powinniśmy zobaczyć bramek przez pierwsze 15minut. Według mnie dobry bet do AKO. Powodzenia.
✅41


http://activeation.com/82aY Mój dubel na dzisiaj jeśli ktoś preferuję
https://forum.bukmacherskie.com/threads/duble-i-solo-na-podwajanie-by-kratta.149707/
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy - Serie C - Group B
Godz: 18:30
Spotkanie: A.C. Reggiana 1919 - U.S. Triestina Calcio 1918
Typ: A.C. Reggiana 1919
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na trzeci stopień rozgrywkowy do Włoch a mianowicie Serie C - Group B.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Città del Tricolore zmierzą się o ligowe punkty miejscowe Associazione Calcio Reggiana 1919 a w gości przyjedzie drużyna Unione Sportiva Triestina Calcio 1918.
A.C. Reggiana 1919 w tym sezonie ligowym w swoich 18 rozegranych meczach zdobyła 26 punktów co daje obecnie 5 miejsce w tabeli ligowej natomiast U.S. Triestina Calcio 1918 plasuje się na 7 pozycji we włoskiej Serie C - Group B zdobywając 25 oczek w swoich 17 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym.
Gospodarze u siebie 6 zwycięstw, remis oraz 2 przegrane i bilans bramek 13-6 zaś goście na wyjazdach 3 wygrane, 3 remisy oraz 3 porażki z bilansem bramkowym 16-11.
Moim typem na to ciekawie zapowiadające się spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie są bardzo mocni ostatnio ogrywając każdego rywala który przyjeżdża na ich teren a goście ostatnio na wyjazdach słabsze spotkania i o ile przegraną z liderem Padovą na ich terenie można zrozumieć to przegrana w słabym Fano każe przypuszczać że naprawdę mają jakiś kryzys i moim zdaniem na swoim Città del Tricolore powinna wygrać bardzo mocna na swoim terenie A.C. Reggiana 1919.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Millwall - Qpr
Typ: X
Kurs: 3.35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Marna oferta na dzis lecz mecz Millwall - Qpr wydaje sie byc pewnym remisem!
Co mnie przekonuje ku remisowi ?
1.Obie druzyny w srodku tabeli
2. 7/9 meczy pomiedzy tymi druzynami koczylo sie remisem
3.Obydwie druzyny czesto remisuja lub przegrywaja/wygrywaja 1 bramka.
Dla mnie czysty remis a jak bedzie zobaczymy ;)
Weszlo ? Pomoglem daj ???? i reputacje ????
⛔100
 
R 46

rozga

Użytkownik
Witam.Mecz tenisowy turnieju pokazowego w Abu Dhabi
Andy Murray-Roberto Bautista Agut typ 2 1,76 fortuna
Andy Murray-Roberto Bautista Agut typ 0-2 2,76 fortuna
Andy w ostatniej chwili zastąpił Djokovicia ,który się wycofał.Dlaczego taki typ?Andy odniósł bardzo grożną dla jego dalszej kariery kontuzję biodra.Nie grał praktycznie przez pół roku.Mówi się w kuluarach,ze moze wycofac się z Australian Open.Tu macie filmik poglądowy z wczorajszego treningu.To nie wyglada najlepiej

Bautista to solidny rzemieślnik i ponizej pewnego poziomu nie schodzi.Wczoraj pewnie ograł Rubleva
Nieregulaminowy zapis typu
Więcej niż 1 typ

⛔100
Polecam się zapoznać z Regulaminem konkursu Typy Dnia
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Arabia Saudyjska
Godzina: 17:50
Spotkanie: AL Nasr Riyadh vs AL Ahli
Typ: dokladny wynik 1-1
Kurs: 7,5
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz miedzy 4 i 2 zespolem
Mecz powinien byc wyrownany ,poniewaz oba zespoly sa na podobnym poziomie ze wskazaniem na gosci.
- ostatnie mecze miedzy nimi underowe - 2 x 1-1
- gospodarze u siebie graja lepiej w obronie i traca mnie bramek
- przegrali ostatnio i dzis remis dla nich jest korzystny - braliby go w ciemno
- ostatnio duzo goli padalo w meczach obu druzyn dzis powinno pasc mniej
⛔100
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Darts - PDC World Championship
Godzina: 21:45 CET
Spotkanie:
Phil Taylor - Gary Anderson
Typ: Phil Taylor -2.5 Sets
Kurs: 3,15
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Benefis Taylora trwa w najlepsze, ale nawet abstrahując od pożegnalnego turnieju 16-krotnego mistrza świata i skupiając się na samej grze i formie to Anglik jest faworytem tego meczu. Po pierwsze forma, jasne, The Power już nie punktuje jak jeszcze parę lat temu, rzadko średnie przekraczają 100, ale też rzadko schodzą poniżej 95, co przy świetnych dublach w zupełności wystarcza nie tylko do wygrywania, ale i demolowania przeciwników. Wczoraj Brown zagrał całkiem dobrze (średnia 96, duble 45% ) a i tak nie ugrał nawet seta, głownie przez zabójczą skuteczność Taylora na zamkach 63%, po prostu co miał to kończył. Na drugim biegunie wczoraj był właśnie Anderson, bardzo przeciętna forma zwłaszcza na dublach, miał aż 44 szanse ale skończył tylko 15 (34%), czasem aż rywal nie mógł uwierzyć, że z dużej straty w legu dostał w ogóle szansę na finisz. Stąd dość bliski wynik 4-2 i przez chwilę było nawet gorąco, zwłaszcza w 1-2 legach, w których było widać u Andersona jakiś uraz czy ból ramienia, przez co nie mógł poprawnie wykonać rzutu. Koniec końców zamknął mecz w emocjonującej końcówce kiedy West spudłował parę lotek na 3-3 w setach, ale jeśli ten uraz dzisiaj się też się pojawi to Taylor taki wyrozumiały jak West nie będzie, bo nie umie seryjnie pudłować dubli. Dla mnie dobra opcja na dzisiejszy wieczór.
⛔100
ZAPRASZAM DO DZIAŁU DART
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom