>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.01.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 3. Stycznia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina:
21:00
Spotkanie:
Stoke - Watford
Typ:
1
Kurs:
1.83
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Zazwyczaj staram się grać typy zaraz przed rozpoczęciem meczu jednak czuje, że może być duży popyt na to spotkanie. Do rzeczy - Na Britannia Stadium przyjeżdżają &quot;szerszenie&quot;. Pierwsze co rzuca się w oczy to sytuacja kadrowa Watfordu:
Behrami (mięsień), Britos (kartki), Janmaat (pachwina), Mariappa (kolano), Pereyra (kolano), Success (mięsień), Zuniga (mięsień). Wiadomo, że okres świąteczno-noworoczny jest mega wymagający a tu odpada 1/3 składu. Kim to ma &quot;załatać&quot; Mazzarri. Należy również nadmienić słabą( w porównaniu z ostatnim sezonem ) formę dwóch strzelb: Ighalo i Deeney
W Stoke brak Bucklanda i Camerona.
Gra Stoke w ostatnich meczach również napawa optymizmem. Ja wiem, że przegrali z Chelsea ale bardzo fajny mecz w ich wykonaniu. Dostali od Liverpoolu 4:1 ale to oni rozpoczęli strzelanie i to był podobny mecz co w Londynie gdzie również otworzyli rezultat grając z Arsenalem. Remis jakby nie było z ubiegłorocznym mistrzem i ze &quot;świętymi&quot; gdzie długi okres grali w 10. Garncarze to walczaki, które moim skromnym zdaniem ograją jutro Watford, które w tym sezonie bardzo mnie zawodzą. Pozdrawiam
✅83

 
Otrzymane punkty reputacji: +14
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna, Anglia
Godz: 20:45
Spotkanie: Bournemouth-Arsenal
Typ: over 2.5
Kurs: 1.77
Buk: Unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać na wyjazdowe zwycięstwo zespołu Londyńskiego Arsenalu, który pojedzie na stadion zespołu Bournemouth, ekipa gospodarzy na chwilę obecną zajmuję 10 lokatę z dorobkiem 24 punktów na swoim koncie , goście natomiast są na 3 miejscu i ugrali tych punktów 39. W tym meczu faworytem do zdobycia kompletu punktów będzie drużyna Wengera , która po dwóch wpadkach w końcu zdobyła 6 ligowych punktów po wygranych z Crystal Palace oraz West Bromwich. Ogólnie Arsenal w tym meczu będzie chciał przełamać niemoc wyjazdów gdzie nie wygrał ani nie zremisował dwóch kolejnych spotkań ligowych, jeżeli goście w tym sezonie marzą o powalczeniu o tytuł mistrza kraju to takie spotkania wygrywać po prostu muszą. Ogólnie &quot;Kanonierzy&quot; mają dobry bilans z zespołem Bournemouth z którym od 2015 roku zmierzyli się 3 razy, za każdym razem wygrywali raz 3:1 i dwukrotnie 2:0, więc ta ekipa jak najbardziej im leży. Postawię na to iż gospodarze bramkę strzelą, bowiem na swoim stadionie rzadko bywa tak że nie potrafią pokonać bramkarza swoich rywali. Mój typ na ten mecz to wynik 0:1 do połowy oraz 1:2 po 90 minutach tej rywalizacji.
✅77
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
donkruszinio 55

donkruszinio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Crystal Palace - Swansea
Typ: 1
Kurs: 1.88
Bukmacher: Betsson
Analiza: W tym meczu widzę jednego oczywistego faworyta i zdecydowanie jest to drużyna gospodarzy, którzy na swoim obiekcie podejmują czerwoną latarnie ligi- Swansea. Co prawda Crystal Palace również nie uzbierał zbyt wielu punktów, zaledwie 16 (Swansea 12 pkt), jednak winić temu można nie tyle kiepską grę co przeciwników z którymi się mierzyli. Ostatnie 5 meczy to odpowiednio: Arsenal, Watford, Chelsea, Manchester United i Hull... Łabędzie na 9 gier w delegacji zdołali zaledwie raz wygrać oraz raz zremisować, 7 meczy to porażki przy bilansie bramkowym 7-21. Dodatkowo zagrają bez swojego najlepszego strzelca, Llorente. Nie wiem jak wy ale ja nie widzę w tym meczu innego rozstrzygnięcia niż zwycięstwo gospodarzy
⛔100
 
saszix 86

saszix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premiership
Godzina: 21:00
Spotkanie: Crystal Palace - Swansea
Typ: Crystal Palace wygra 1 połowę
Kurs: 2.40
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam. Wybrałem spotkanie Angielskiej Premiership pomiędzy Crystal Palace a Swansea. Będzie to tzw. &quot;mecz o 6 pkt&quot; bowiem obie ekipy biją się o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Zaledwie 17 &quot;Orłów&quot; nie odzwierciedla gry, którą prezentują bowiem w ofensywie wyglądają na prawdę bardzo dobrze, niestety duża liczba błędów w obronie powoduje utratę dużej ilości pkt. Swansea to najgorsza ekipa ligi. Ich gra wygląda bardzo mizernie. Kontuzjowany jest najlepszy strzelec Fernando Llorente tak więc nie mają kim straszyć w ofensywie. Uważam, że jest to idealne spotkanie dla Orłów aby lekko oderwać się od &quot;kreski&quot; i pewnie zdobyć komplet pkt z głównym kandydatem do spadku. W ostatnich 5 wyjazdowych spotkaniach Łabędzie stracili aż 13 bramek, goście w ostatnich 5 spotkaniach na własnym stadionie przegrali aż 4 z nich ale były to mecze z samą czołówką. Jutro ich zadanie będzie zdecydowanie łatwiejsze z bardzo słabą drużyną jaką jest Swansea. Na pewno będą chcieli się zrewanżować za porażkę w niesamowitym spotkaniu kiedy to Orły stracili punkty w doliczonym czasie gry.
⛔100
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Irlandia Północna, NIFL Premiership
Godzina:
20:45 Spotkanie: Portadown - Glentoran
Typ:
Glentoran FC
Kurs:
2. 16
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
Jednym z najbardziej znanych mieszkańców północnoirlandzkiego miasteczka Portadown, położonego w malowniczym hrabstwie Armagh, gdzie rzeka Bann cicho szemrze opowiadając starożytne celtyckie historie i płynąc leniwie w kierunku największego słodkowodnego jeziora na Wyspach Brytyjskich (Lough Neagh), jest obiecujący dramatopisarz młodego pokolenia Christopher Hanvey. W swojej na razie skromnej, ale już uznanej, twórczości skupia się głównie na tragediach opowiadających o niezłomnym ludzkim duchu, nie dającym się złamać przez przeciwności losu, oraz o sile przyjaźni, miłości i nadziei. Jego najbardziej znanymi tragediami są „Justice”, „Lead Us Into Temptation” oraz „The Native”. Serdecznie polecam, zwłaszcza pierwszą z wymienionych tragedii, nagrodzoną nagrodą TimeOut Critics&#39; Choice &amp; Show of the Week. A jeżeli już jesteśmy przy tragediach, to przejdźmy do drużyny gospodarzy dzisiejszego (a właściwie jutrzejszego, ponieważ piszę tę analizę w poniedziałek) spotkania - Portadown Football Club. Tragiczne wyniki uzyskiwane przez grających na kameralnym (5732 miejsca) Shamrock Park gospodarzy sprawiły, że znajdują się oni obecnie na ostatnim miejscu w tabeli NIFL Premiership. Ich rzeczywiście tragiczny dorobek w tym sezonie - 4 zwycięstwa, 3 remisy i 16 porażek - oraz dwanaście punktów ujemnych (odebranych przez północnoirlandzką federację za problemy finansowe, których nota bene do dzisiaj nie udało im się do końca rozwiązać) wyraźnie wskazują na popularnych The Ports jako na murowanych kandydatów do spadku.
Z kolei goście – stołeczny Glentoran FC -- to, pomimo słabego jak na razie sezonu (sześć zwycięstw, siedem remisów i dziesięć porażek), jednak uznana firma i obok Linfield jeden z tzw. Belfast’s Big Two. Kibice The Glens mają już serdecznie dosyć substandard performances ich drużyny, liczą na dobry początek Nowego Roku w wykonaniu swoich piłkarzy i sądzę, że mają ku temu poważne podstawy. W 2016 roku Portadown i Glentoran grały ze sobą trzykrotnie i bilans jest zdecydowanie korzystniejszy dla The Glens (2 zwycięstwa i remis); należy również zwrócić uwagę na potencjał drużyny z Belfastu mającej w swoim składzie takich zawodników jak znany z występów w Glasgow Rangers, Sporting Gijon czy też krótkiego epizodu w Legii Warszawa, Nacho Novo, uzdolniony wychowanek Ipswich Johnny Smith, 38-krotny reprezentant Irlandii Północnej Stuart Elliot, jak również wielu byłych i obecnych młodzieżowych reprezentantów Ulsteru. Jak na półprofesjonalny klub Glentoran ma całkiem silny skład i jest to tylko kwestia czasu kiedy zaczną punktować – ja uważam, że przełamanie rozpocznie się już we wtorkowy wieczór gdy będziemy świadkami kolejnego aktu tragedii pod tytułem „Portadown’s Relegation”.
Jak dla mnie, czysta dwójka – powodzenia.
✅116
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
elcactus 74

elcactus

Użytkownik
Dyscyplina: hokej ,KHL
Godz: 14:00
Spotkanie : Togliatti- Magnitogorsk
Typ-2
Kurs 1,72
Bukmacher : unibet
Po dzisiejszym trafnym typie idziemy dalej. Na jutro wybrałam spotkanie z mojej ulubionej dyscypliny, tzn z hokeja. W lidze rosyjskiej khl Togliatti zmierzy sie z mocną drużyną gości z Magnitogorska. Togliatti znajduje sie obecnie na 12 miejscu w tabeli, ostatnio udalo im sie jedynie wygrac z Ufą, a z samym Magnitogorskiem zrobili to ostatnio w 2014. Gości są liderem w tabeli, nie mają problemow z meczami wyjazdowym, a posiadając takich strzelców jak Mozyakin, Kovar czy Lee powinni bez trudu wbic kilka ładnych bramek. Odpoczywali od 27 grudnia, wiec w pełni sil jutro powinni z łatwością pokonac słabszego rywala.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Tenis, ATP Chennai
15:35
Youznhy - Myneni
Typ: Youznhy
Kurs: 1,45
Pinnacle
Myślę, że tego pierwszego Pana przedstawiać nie trzeba, doświadczony Rosjanin, który powiem szczerze zaimponował mi w ubiegłym sezonie, bo zebrał się z niskiej pozycji, wałkował z początku roku Chelki, bo to by odrobić ranking i dopiął swego. Końcówka sezonu mniej udana, bo już troszkę uleciało paliwa, ale teraz pełen sił wróci i na sam początek realne szanse na ćwierćfinał już są.
Co do tego spotkania to Mikhail zmierzy się z miejscowym tenisistą, który powiem szczerze utkwił mi bardziej w pamięci jako deblista. Z ciekawszych wyników singlowych z ubiegłego roku to 3 runda kwali w AO i 1 runda po eliminacjach na US Open. Tutaj gra u siebie, więc pewnie motywacja będzie, ale rok temu wcale nie zawojował, bo już w drugiej rundzie uległ Thomasowi Fabbiano.
W bezpośrednim starciu z Rosjaninem będzie mu strasznie ciężko. Chyba pod każdym względem ustępuję starszemu rywalowi i nawet umiejętności deblowe chyba się tu nie przydadzą, a jeśli dojdzie do takich sytuacji, gdzie Myneni pójdzie do sieci to Youznhy potrafi zagrać naprawdę dobre passing shoty.
Jak dla mnie tutaj nie ma szans Hindus. Mikhail lepszy na serwisie, returnie, przy siatce. Dużo większe doświadczenie, nie ma co porównywać. Kurs może nie rozpieszcza, ale trzeba brać, bo jeszcze spadnie.
✅45
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bournemouth - Arsenal Londyn
Typ: X
Kurs: 4.00
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Na jutro wybrałem spotkanie Bournemouth z Arsenalem. Skusił mnie wysoki kurs na remis w tym spotkaniu. Uważam, że podział punktów jest w tym meczu bardzo prawdopodobny, chociaż faworytem są Kanonierzy.
Bournemouth dobrze spisuje się w tym sezonie. Zajmują 9 miejsce i zdobyli 24 punkty. Moim zdaniem jak na nich jest to znakomity wynik. Arsenal jest na 4 miejscu z dorobkiem 40 punktów.
Gospodarze ostatnio pewnie pokonali jedną z najsłabszych ekip w lidze Swansea 3:0 na wyjeździe. Myślę, że są w stanie urwać jutro punkty Arsenalowi dlatego, że odnosili dobre wyniki w tym sezonie. Między innymi pokonali u siebie 4:3 Liverpool. Wrażenie robi nie tylko samo zwycięstwo, ale również to, że strzelili tak mocnej drużynie aż 4 gole. Potrafili również urwać u siebie punkty Tottenhamowi remisując 0:0. Pokonali też 1:0 Everton. Rozbili u siebie 6:1 Hull. Więc jak widać ta ekipa ma spory potencjał.
Arsenal po znakomitej serii spotkań na wyjeździe odniósł ostatnio dwie porażki po 2:1 - z Manchesterem City oraz Evertonem.
Myślę, że w jutrzejszym spotkaniu drużyna Artura Boruca będzie w stanie zdobyć punkt. Wydaje mi się, że mimo dobrych wyników jest to trochę niedoceniana drużyna, lecz na pewno jest ona napsuć krwi nawet najlepszym co zresztą niejednokrotnie w tym sezonie już pokazała.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
B 417

bj69

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP DEBEL - Brisbane
Godzina: 02:00
Spotkanie: Nishikori/Thiem - Kontinen/Peers
Typ: Kontinen/Peers DW : 0-2
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mecz zaplanowany na godzinę 2 w nocy polskiego czasu więc za stosunkowo niewiele czasu. Ktoś kto siedzi w tenisie wie że Fin z Australijczykiem to obecnie najlepsza para deblowa na świecie. Nie zwykle skuteczni przy siatce, bardzo ciężko jest też przełamać ich serwis. W kończącym sezon turnieju w Londynie nie mieli sobie równych i po niespodziewanie mimo wszystko zaciętym finale i przegranym pierwszym secie zdołali odwrócić mecz na swoją korzyść, w finałowym TB ani razy nie stracili swojego podania. Kończyli sezon w niesamowitej formie i aż sam jestem ciekaw czy potwierdzą świetną dyspozycję na początku sezonu. Nishikori z Thiemem wiadomo, straszą głównie nazwiskami bo o grze deblowej nie za wiele mogą powiedzieć. Nie widzę dla nich tutaj żadnych szans w tym meczu. Jedyną ich szansą wg mnie mogą być Tie-Breaki bo w nich może zdarzyć się wiele, jednak koniec końców wydaję mi się, że Fin z &quot;kangurem&quot; wygrają ten mecz pewnie w dwóch setach. Generalnie najlepszą opcją do pogrania na jutro jest zabójczy dubel Kontinen/Peers + Nadal 2:0 i tak też radzę wszystkim pograć jutrzejszy tenis, ale do konkursu typuje zwycięstwo najlepszej pary deblowej w dwóch setach. Tak jak dziś w przypadku Murraya tak i jutro nie spodziewam się grania na 100% w przypadku &quot;kitajca&quot; i Austriaka. Kursy na czysty win spadły w mgnieniu oka, Bet365 lekko zgłupiał wystawiając wczoraj kurs 1,57 na czysty win Kontinena/Peersa.
Pozdrawiam i powodzenia ;)
⛔100
MOJE TYPY DNIA 4/5.

_________________________________________________________________
Bez ryzyka nie ma zabawy ???? !. Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot; :).​
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka nożna , GRECJA, Super League ⚽
Godzina: 16:15
Spotkanie: Iraklis - Xanthi
Typ: Xanthi
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zapraszam na 13 kolejke Greckiej Super League
Gospodarze czyli Iraklis zajmują ostatnie 12miejsce z 7pkt na koncie z bilansem 1-4-7
Goście czyli Xanthi to całkowicie inna &quot;półka&quot; w tym sezonie, zajmują 2 miejsce mając 22 pkt i bilans 6-4-2. Goscie na wyjazdach grają bardzo dobrze,punktują systematycznie,przegrali tylko raz wyjazdowy mecz.
Widząc obie druzyny,tak jak wczesniej napisałem goscie grają lepszą piłke i to oni są według mnie faworytem.
Powodzenia!
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pan-janusz 92

pan-janusz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Houston Rockets - Washington Wizards
Typ: 1 kwarta - Rockets -3.0 HA
Kurs: 1,909
Bukmacher: Pinnacle
W NBA zapraszam do Houtson, gdzie Rakiety podejmą Czarodziei z Waszyngtonu z Marcinem Goratem w składzie. Typ jest na pierwszą kwartę -3.0, bo miejscowi na pewno ruszą z kopyta i Wizards będzie miało problem z zatrzymaniem zdeterminowanych Rakiet. Zespołowi ze stolicy nie pomoże też nieobecność Beal&#39;a i House&#39;a. Natomiast wśród gospodarzy pod znakiem zaptania stoi jedynie nieobecność Beverley&#39;a. Biorąc pod uwagę jeszcze fakt, że Wizards na wyjazdach mają bilans 3 zwycięstwa do 10 porażek, a Houtson u siebie 13Z-3P typ powinien wejść gładko.
⛔100
 
currose 28

currose

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-NBA
Godzina: 1:30
Spotkanie: New York Knicks - Orlando Magic
Typ: Orlando Magic +5,5 pkt
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczoraj grałem przeciwko Orlando Magic(mój typ znajduje się w dziale o NBA) dzisiaj wydaje mi się że jeśli przegrają to po zaciętym spotkaniu.
W Nowym Jorku może nie zagrać Kristaps Porzingis,Carmelo Anthonego i Courtney Lee czyli trzech starterów,szczególnie wielkim osłabieniem będzie brak Kristapsa a jego absencja jest najbardziej prawdopodobna.Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami odbył się 23 grudnia wtedy Orlando przegrało 106-95 gdzie wymieniona trójka rzuciła łącznie 37 pkt i na pewno mocno przyczynili się do tego zwycięstwa. Jeśli chodzi o ratingi ofensywne i defensywne to tutaj Knicks ma przewagę jednak jeśli podane wyżej braki kadrowe się potwierdzą to Orlando ma ogromną szansę na wygraną ale dla bezpieczeństwa dodałem 5,5 pkt Magikom.
✅66
 
typexyz 96

typexyz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Irlandia Północna, NIFL Premiership
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ballymena - Glenavon
Typ: Ballymena DNB
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gospodarze typowanego pojedynku są w dobrej formie. Ostatnie 10 meczów na własnym boisku to 7 zwycięstw i 3 porażki. Forma Gości w delegacjach pozostawia sporo do życzenia, w 10 pojedynkach odnieśli zaledwie jedno zwycięstwo, 6 razy zdołali zremisować i 3 razy przegrali. Nie jestem ekspertem ligi irlandzkiej i w tym spotkaniu idę w przełamanie Ballymeny. Ostatnie 5 pojedynków ligowych pomiędzy tymi zespołami, kiedy Glenavaon występował w roli gości to aż 3 krotnie wywozili komplet punktów. Ostatnio jednak nie idzie im za dobrze i liczę na ogromną determinację jutrzejszych Gospodarzy na przełamanie złej passy w meczach z drużyną Garego Hamiltona.
⛔100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykowka NBA
Godzina: 03.01.2017 1-05
Mecz: MILWAUKEE BUCKS - OKLAHOMA CITY THUNDER
Typ: OKC -3.5
Kurs: 2.65
Buk: Unibet
Analiza:
Jedno z ciekawszych meczy tej nocy odbędzie się w Milwaukee, gdzie miejscowe Kozły podejmą Oklahomę City Thunder. Zapowiada się ciekawy pojedynek, a do tego ciekawie powinna wyglądać rywalizacja rozgrywających obu ekip: Antetokunmpo i Westbrooka. Grek notuje świetny sezon i jest liderem z prawdziwego zdarzenia swojego zespołu i cii najważniejsze ciągnie swoj zespół do przodu. Bucks aktualnie notują bilans szesnaście na szesnaście co daje im dobre szóste miejsce na wschodzie, ale walka o ósemke zapowiada się ciekawie, bo za ich plecami juz czaja się Bulls, Knicks, Pacers czy Wizards. Dziś ciężki pojedynek z Oklahoma z głównym kandydatem do MVP, czyi fenomenalnym Westbrookiem. Russ liczy z pewnością na kolejne, osiemnaste triple-double w tym sezonie. Moim zdaniem jest to w jego zasięgu, bo łatwiej będzie mu dzisiaj pod koszami, bo wątpliwy jest występ centra gospodarzy Plumbee&#39;ego, jak i również Dellavedovy. Moim zdaniem OKC powinni sobie poradzić dziś z gospodarzami. Pod koszami powinien wraz z Westbrookiem rządzić Adams, wkoncu do składu wrócił Oladipo. Moim zdaniem bardziej klasowych graczy maja goście, którzy moim zdaniem finalnie wygraja mecz. Stawiam na Thunder
⛔100
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina:
21:00
Spotkanie:
Stoke - Watford
Typ:
over 3.5
Kurs:
3.85
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Typ opieram głównie na statystykach z tego sezonu oraz na formie strzeleckiej obu zespołów z grudnia. Zaczynając od Stoke - w grudniu na 6 meczy 4 razy padło więcej niż 3 bramki; z kolei Watford na 6 meczy rozegranych w grudniu 3 razy pokryli tą linię. Jeśli popatrzyć na cały sezon to na 19 dotychczas rozegranych spotkań oba zespoły mają 8 razy over 3.5 i plasują się w czołówce tabeli pod tym względem. Kurs naprawę zachęcający biorąc pod uwagę powyższe statystyki; trzeba też tutaj nadmienić, że w ostatnich 10 meczach h2h między tymi drużyn tylko raz padł over 3.5, ale z drugiej strony większość tych meczy była rozegrana ponad 9 lat temu, także osobiście nie zwracam na to uwagi. Over 2.5 też warty gry, bo kurs wynosi 2.10. Statystki i ofensywna gra obu drużyn z ostatnich tygodni przemawiają za tym typem, w kursie widzę value i dlatego go proponuję.


⛔100
 
pan-janusz 92

pan-janusz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Houston Rockets - Washington Wizards
Typ: 1 kwarta - Rockets -3.0 HA
Kurs: 1,909
Bukmacher: Pinnacle
W NBA zapraszam do Houtson, gdzie Rakiety podejmą Czarodziei z Waszyngtonu z Marcinem Goratem w składzie. Typ jest na pierwszą kwartę -3.0, bo miejscowi na pewno ruszą z kopyta i Wizards będzie miało problem z zatrzymaniem zdeterminowanych Rakiet. Zespołowi ze stolicy nie pomoże też nieobecność Beal&#39;a i House&#39;a. Natomiast wśród gospodarzy pod znakiem zaptania stoi jedynie nieobecność Beverley&#39;a. Biorąc pod uwagę jeszcze fakt, że Wizards na wyjazdach mają bilans 3 zwycięstwa do 10 porażek, a Houtson u siebie 13Z-3P typ powinien wejść gładko.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 01;30
Spotkanie: Brooklyn Nets - Utah Jazz
Typ: Brooklyn Nets over 98.5 pts
Kurs: 1.87
Bukmacher: Betano
Analiza:
Decyduje się na ten typ, ponieważ powrót Hilla był dla Utah dość budujący, a znowu nie zagra z powodu wstrząśnienia mózgu, więc jest to cios w morale dla przyjezdnych. Nets nie należą do czołówki, ale jak na swój poziom często dobrze punktują, zwłaszcza jak Lopez ma dobry mecz i wkłada z 25 pts. Myślę, że u siebie są w stanie spokojnie rzucić te 100 pkt, zwłaszcza że Utah są osłabieni. Dodatkowo w Nets nie ma żadnych bardziej istotnych kontuzji.
⛔100
 
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League, Anglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bournemouth - Arsenal
Typ: Arsenal wygra i powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ale to będzie zacięty mecz, wydaje się, że Kanonierzy wracają do swojej optymalnej formy więc i w tym spotkaniu liczę na ich zwycięstwo, jednak nie będzie to takie proste jak przed kilkoma dniami gdzie drużyna Wengera wygrała u siebie meczyk z Crystal Palace 2:0. O dzisiejszych gospodarzach można tyle powiedzieć, że są oni lepszym zespołem niż Crystal Palace, więc Arsenal na pewno w tym spotkaniu będzie miał problemy. Defensywa u kanonierów gra coraz lepiej, a także z przodu są powody do zadowolenia, Alexis w formie, Giroud także. Mam nadzieję, że w tym spotkaniu zobaczymy kilka bramek, ale to Arsenal na samym końcu zgranie 3 punkty do swojego dorobku. Te zespoły rozegrały miedzy sobą tylko 3 mecze i to 3 razy kanonierzy byli górą. Wilshere sorry, ale wszystko wskazuje na to, że dzisiaj przegrasz. Stawiamy.
⛔100
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej Ekstraliga, Czechy
Godzina: 17,30
Spotkanie: PSG Zlin - HC Ocelari Trinec
Typ: mniej niż 5,5 gola
Kurs: 1.62
Bukmacher: bwin
Czeska ekstraliga ostatnie dwa tygodnie na wysokim tempie. Średnio drużyny rozegrały po 4-5 spotkań.Zauważyłem obserwując tą ligę,że zrobił się taki okres sezonu,gdzie możemy spodziewać się raczej underowych wyników. Ostatni mecz Zlina z tyłu na zero.I to z niełatwym przeciwnikiem bo ze Spartą Praga.Wygrana 0-3.Nie widziałem tego meczu,ale postawa hokeistów Zlina mnie zaskoczyła.Z resztą bukmacherów też ;) Widziałem natomiast mecz Ocelari z Piratami na żywo w Werk Arenie i mimo,że wygrali 3-1 to nie był to łatwy meczdla lidera tabeli.W ofensywie bardzo się męczyli,dwie bramki padały w przewadze i ostatnia już po zdjęciu bramkarza do pustej bramki.Nie widać błysku w ataku hokeistów z Trinca. Obrona natomiast wygląda dość przyzwoicie,a PETER HAMERLÍK w bramce robił niesamowite rzeczy.Według mnie wiele jest przesłanek ku temu,że w tym spotkaniu padnie mniej niż 6 goli a Zlin powalczy ze Smokami z Trinca.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom