>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 3.01.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 02:05
Spotkanie: Bulls - Hornets
Typ: Hornets wygra
Kurs: 1.8
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem to spotkanie. Hornetsi grają bardzo dobrze, wbrew temu co w ostatnich meczach robią Bulls&#39;i. Bardzo nie podoba mi się ich gra, grają niepewnie trochę się gubią. W dodatku u gospodarzy nie zagra dzisiaj Wade, co jest dodatkowym plusem. Przewiduję dzisiaj łatwe zwycięstwo gości. Bulls ostatnio wysoka przegrana z Bucksami w dodatku u siebie, nie widzę ich w tym meczu.
⛔100
 
maly1203 1K

maly1203

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Crystal Palace - Swansea
Typ: Over 2,5 + BTS
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Na celownik biorę dzisiejszy mecz Crystal Palace ze Swansea. Obie drużyny są w tym momencie w bardzo dużym dołku. Swansea okupuje ostatnie miejsce w tabeli a Crystal jest tuż nad miejscem spadkowym. Zastanawiam się kiedy wreszcie Swansea się ogarnie i zacznie prezentować jakiś normalny poziom bo musi taki moment nastąpić. Stawiałbym w tym meczu na CP ale z racji tego że Swansea musi się kiedyś obudzić wybrałem inny ciekawy typ, mianowicie w meczu będzie przynajmniej 3 bramki i obie drużyny strzelą. Obie drużyny ostatnio przegrywają, ale przegrywają sporo tracąc i też często trafiając dlatego jestem przychylny ku temu zakładowi. Na dodatek patrząc na ostatnie szalone spotkanie między tymi drużynami które rozegrało się miesiąc temu gdzie w sumie padło 9 bramek mam nadzieję że tym razem zespoły nie zawiodą i zaprezentują ponownie ciekawe widowisko gdzie padnie kilka bramek. Powodzenia :grin: :grin:
✅120
 
carlitos32 3,6K

carlitos32

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 04:00
Spotkanie: Vancouver Canucks - Colorado Avalanche
Typ: Canucks OT
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiejszej nocy do Kanady przylatuje ekipa Colorado Avalanche, która zajmuje ostatnie miejsce w konferencji zachodniej. Niewiele lepiej prezentuje się ekipa z Vancouver, która jest wyżej w tabeli o zaledwie trzy oczka. Jednak to gospodarze przystępują do tego meczu w roli faworytów i to po ciekawym kursie. Canucks zaczęli nowy rok od zwycięstwa po rzutach karnych, podtrzymując zwycięską passę do trzech zwycięstw z rzędu. Dzisiaj będą chcieli ją przedłużyć, a jest do tego dobra okazja. Goście z Colorado przegrali przed dwoma dniami na własnej tafli dwa do sześciu, a w ostatnich dziewięciu spotkaniach, zwyciężyli tylko raz po dogrywce. Dzisiejszy pojedynek nie powinien być kanonadą goli, a remis też nie jest wykluczony, dlatego zdecydowałem się zagrać, uwzględniając overtime. Ekipę Canucks do zwycięstwa powinni poprowadzić szwedzcy bracia bliźniacy - Henrik i Daniel Sedin.
✅66
 
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
Dyscyplina: Football, Copa del Rey
Godz: 19:00
Spotkanie: Osassuna vs. Eibar
Typ: over 2,5
Kurs: 2,23
Buk: betsson
Witam serdecznie w Nowym Roku i zycze by dla wszystkich typerow byl on dosiowy.... Sprobuje w styczniu powrzucac jakies swoje przemyslenia do konkursu typy dnia. Dzis hiszpanskie boiska powracaja do gry ze swiatecznego letargu. Na poczatek do Pampeluny przyjezdza Eibar by powalczyc w 1/8 Pucharu Krola. Typ na gole glownie za sprawa Eibaru, ktory lubi i umie postrzelac, w poprzedniej rundzie 2;1 i 3:1 z Gijonem. Osassuna byla troche mniej wylewna, ale i przeciwnik byl mniej wymagajacy (Granada). Ostatnia potyczka obu ekip w listopadzie w towarzyskim meczu i zwyciestwo Osassuny u siebie 4:0; ponadto ostatnia potyczka w LL i tez porazka Eibaru u siebie 2:3.
Mysle ze pilkarze Eibaru beda sie chcieli troche odkuc za te porazki, z forma pod koniec roku bylo u nich znacznie lepiej niz w Pampelunie, ale bylo 2 tygodnie przerwy wiec licze na glod gry i goli z obu stron.
✅123
 
g-lupek 168

g-lupek

Użytkownik
Dyscyplina: 1 liga, Grecja
Godzina: 18;30
Spotkanie: Levadiakos - PAOK
Typ: 1 dnb
Kurs: 6.10
Bukmacher: unibet
PAOK gra dalej w LE, ale przez to zaniedbał sprawy na ligowym podwórku, zajmuje dopiero 8 miejsce a ich dzisiejszy rywal 12. PAOK musi odrabiać straty ale z Levadiakosem zawsze im się ciężk ograło, a do tego Levadiakos bardzo dobrze gra u siebie, jeśli Paok nie nie zdobędzie szybko prowadzenia tym poźniej będzie im coraz gorzej się grało i będzie na nich większe presja bo czas się kończy i liczę że popełnią parę błędów przez i chociaż jeden wykorzysta dzisiejszy gospodarz. PAOK jest mocno nastawione na odrabianie strat, będą cisnąć, zobaczymy jak im to wyjdzie.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP Singiel: Doha (Katar), nawierzchnia twarda
Godzina: 13:30
Spotkanie: Gerald Melzer - Paul Henri Mathieu
Typ: 2
Kurs: 1,65
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj według mnie najlepszym typem do zagrania jest ten tutaj z tenisa. Jest to spotkanie 1/16 turnieju rozgrywanego na kortach twardych w katarskim Doha. Dla obu tenisistów będzie to pierwsze spotkanie w tym roku i po około 2 miesięcznej przerwie z tym, że Melzer miał około 2 tygodnie dłuższą przerwę od ostatniego spotkania. Pierwsze mecze to zawsze niewiadoma w jakiej formie są zawodnicy, jak się zaprezentują po tej przerwie, kto będzie odczuwał większy głód gry itd. itd. Ja tutaj mimo początku tenisowego sezonu widzę faworyta w postaci Mathieu. Jego rywal Melzer to przede wszystkim gracz, który najlepiej czuje się na kortach ceglanych i w tamtym sezonie na nawierzchni twardej grał bardzo mało. Praktycznie cały sezon podporządkował, grze na cegle i dopiero na koniec sezonu wziął udział w 2 turniejach rozgrywanych na nawierzchni twardej. Najpierw w Moskwie 17 października zagrał z Rosolem przegrywając 5-7 2-6, a potem na turnieju we Wiedniu 25 października zagrał z rodakiem Thiemem przegrywając bardzo szybko 0-6 3-6. Francuz Mathieu może też nie jest jakimś wybitnym graczem na nawierzchni twardej ale jednak on do ubiegłorocznego kalendarza zapisał się na dużo większą ilość turnieji na tej nawierzchni i według mnie jest dużo lepiej ograny na tę nawierzchnię niż jego rywal i to dzisiaj powinno wystarczyć. Owszem nie wiadomo jak z formą u obu tenisistów ale myślę, że na tym korcie dużo lepiej będzie się czuł Francuz i typuję tutaj jego wygraną.
⛔100
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie. Bournemouth - Arsenal
Typ: Arsenal win &amp; bts
Kurs: 3.25
Bukmacher. Bet365
Analiza.
Witam wszystkich, po wczorajszym nieudanym typie gdzie naprawdę niewiele brakowało aby to WH zdobył gola pozostaje w Anglii i typujac inny zakład, mając nadzieję że tym razem rozliczymy go na plus...
W spotkaniu 20 kolejki Premier League drużyna Bournemouth będzie podejmować na wlasnym stadionie zespół Arsenalu który pomimo ostatnich porażek w delegacji przyjedzie tu w roli faworyta. Gospodarze jak narazie bez większych kompleksów radzą sobie PL i obecnie okupują 9 pozycję w ligowej tabeli a bilans bramek to 26/31. W szczególności zwracam dziś uwagę na ich wynik z przed kilku kolejek, kiedy również na wlasnych śmieciach podejmowali The Reds i byli wstanie ich ograć i nastrzelac sporo bramek 4:3!!!
Po drugiej stronie mamy Arsenal który jak co roku stara się dogonić czołówkę i jak co roku średnio mu to wychodzi. Obecnie znajdują się na na 4 miejscu z bilansem bramek 41/19 w przypadku dzisiejszej znowu wskocza na 3 miejsce tracąc do drugiego Liverpoolu zaledwie jeden punkt. Mimo.ostatnich dwóch porażek
w delegacji &quot;Kanonierzy&quot;zapewne będą chcieli zgarnac dzisiaj 3pkt i ja również na nich liczę. Można się dziś spodziewać otwartego meczu ze sporą ilością bramek dlatego właśnie zaryzykuje taki typ jak wyżej.
( inna ciekawa opcja za drobne to - bts HF po kursie 4.33 )
&quot; panowie tylko malutka łyżeczka, cierpliwość czka misterne dzieła &quot;
⛔100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20.45
Spotkanie. Bournemouth - Arsenal
Typ: rzuty rożne Arsenal -2 (3way)
Kurs: 3.95
Bukmacher. unibet
Analiza.
Arsenal jest po 2 kolejnych zwycięstwach z Crystal i WBA rozegranych u siebie, należy natomiast wspomnieć że wcześniejsze dwa mecze grali w gości i ponieśli 2 porażki z Everton i M.City, można powiedzieć trochę niefartownie gdyż w obu tych meczach Kanonierzy prowadzili.Mecz o przełamanie, ale i wyścig no bo jeśli chcą gonić lidera który systematycznie odpływa Arsenal musi w tym meczu mieć konkretne założenia, narzucenie własnych warunków, dominacja i w konsekwencji zwycięstwo i to będą chcieli przełożyć na boisko h2h z Bournemouth mają całkiem przyjemne no ale Arsenal to też jest drużyna trochę nieobliczalna jeśli chodzi o wyniki.
Bournemouth zajmuje w PL 9 pozycję i myślę że na nią nie narzekają, jest to 9pkt przewagi nad linią spadkową więc będą chcieli spokojnie utrzymać się w lidze ciułając do końca punkciki, oczywiście nie ma mowy o żadnym odpuszczaniu, do końca sezonów jest do zdobycia aż 57pkt i w razie kiepskich wyników mogą się znaleźć z ręką w nocniku.Puki co jednak idzie im dobrze, potrafili ograć Leicester czy Liverpool, no ale też udało im się przegrać z niżej notowaną drużyną, tak więc dzisiaj na pewno spotkanie warte uwagi gdzie Arsenal powinien rozdawać karty, no ale czy wygra tą partię nie jest przesądzone.
✅295
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 3

mafcio1991

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Copa del Rey
Godzina: 20.45
Spotkanie: Valencia - Celta Vigo
Typ: Celta - DNB
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po krótkiej przerwie do gry wracają powoli zespoły hiszpańskie. Zmagania zaczynają co prawda od Pucharu Króla, ale myślę, że i te spotkania są godne uwagi.
Na Estadio Mastella w Walencji przyjeżdża dzisiaj drużyna Celty Vigo. Brak wyraźnego faworyta skusił mnie na dokładne przeanalizowanie spotkania.
Forma obu zespołów z listopada/grudnia nie jest zadowalająca (patrząc z perspektywy ich kibiców).
Valencia: Z-P-R-Z-P; kolejno (Leganes 2-1 (COP), Real Sociedad 2-3, Malaga 3-3, Leganes 3-1 (COP), Sevilla 1-2). Poza spotkaniami z Leganes drużyna z Walencji była zespołem wyraźnie słabszym (mniejsze % posiadania piłki, mniej strzałów).
Celta: Z-P-P-Z-R; kolejno (UCAM Murcia 1-0 (COP), A. Bilbao 1-2, Sevilla 0-3, Panathinaikos 2-0, Betis 3-3). Na przykładach meczu z Sevilla i Bilbao widzę w graczach Celty chęć do gry (wg statystyk mecze stały na wyrównanym poziomie).
Same statystyki jednak do mnie nie przemówiły. Decydującą rolę odegrają dzisiaj wieczorem braki kadrowe w drużynie Valenci (a konkretnie w obronie).
Powołanie na dzisiejszy mecz otrzymali tylko dwaj podstawowi obrońcy (do tego boczni): Monotya i Cancelo. W podstawowej jedenastce nie wystąpią na pewno Garay (8meczów), Gaya (12 meczów), Mangala (11meczów). Na środku obrony wystąpi dwójka z trójki Siqueira (30l. - 2 mecze w tym sezonie), Lattore (19l - 0 meczy), Jimenez (19l. - 0 meczy) - bądź któryś z pomocników z konieczności wystąpi na ŚO. W składzie Valenci nie pojawi się na pewno Nani. Poza tym wszyscy są do dyspozycji trenera.
Celta przyjeżdża w optymalnym składzie.
Powodzenia.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szu23 175

szu23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21.00
Spotkanie. Bournemouth - Arsenal
Typ: Arsenal over 1,5
Kurs: 1.6
Bukmacher. bet-at-home
Analiza.
Również wybieram dzisiaj mecz Wisienek z Kanonierami.O tym meczu dużo już zostało napisane.Zgadzam się,że mecz powinien toczyć się pod dyktando Arsenalu.Na pewno będą dziś skoncentrowani i zmobilizowani na zdobycie 3 punktów i może zabrzmi to dziwnie ale bardziej zmotywowani od ekipy Bournemouth,która poprzednie wyjazdowe spotkanie zakończyła 3 do przodu.Nie będzie tu meczu a&#39;la Tottenham na 0:0,przewiduje bardziej otwarte spotkanie.Nie chcę typować dokładnego wyniku,ponieważ Bournemouth stać na urwanie punktu ale 2 gole Arsenalu,który prawdopodobnie zwycięży są mocno prawdopodobne.Gol dla Wisienek również może wpaść co dla Arsenalu będzie oznaczało strzelenie przynajmniej 2,tak jak we wczorajszym WBA-Hull.Pozdrawiam.
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Stoke - Watford
Typ: Handicap azjatycki Stoke -1
Kurs: 2.3
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gospodarze tego spotkania, Stoke w ostatnich pięciu potyczkach w lidze zdołali zdobyć zaledwie dwa punkty. Warto jednak zaznaczyć, że grali z takimi zespołami jak Chelsea, Liverpool czy Arsenal. Dzisiaj spodziewam się, że podopieczni Marka Hughesa będą starali się ze wszystkich sił ugrać trzy oczka, przy czym podnieść swoje morale i zarazem przeskoczyć Szerszeni w ligowej tabeli. Warto dodać, że na korzyść Stoke w tym meczu będzie gra na własnym obiekcie.
Watford natomiast ma poważne braki kadrowe, spowodowane kontuzjami. W dodatku gdy spojrzeć na ostatnią formę Watfordu to możemy zauważyć, że mają oni poważne problemy z grą na wyjazdach. Ostatnie pięć spotkań to cztery porażki i jeden remis, a we wszystkich dziewięciu meczach w tym sezonie, gdzie występowali w roli gości zdołali zdobyć tylko osiem punktów!
Patrząc na te wszystkie czynniki wydaje mi się, że zwycięstwo Stoke jest bardzo prawdopodobne i grałbym ten bet, jednak pójdę troszeczkę dalej i proponuję grę z handicapem azjatyckim, gdzie w przypadku zwycięstwa gospodarzy tylko jedną bramką mamy zwrot!
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 9

radekk1233

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 21:15
Spotkanie: Deportivo La Coruna - Deportivo Alaves
Typ: Zespół 1 zwycięży , a w meczu padnie poniżej 3,5 gola
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bwin
Witam. Na dziś wybrałem mecz pucharowy pomiędzy Deportivo La Coruna , a beniaminkiem La Ligi Santander - Alaves. W tym sezonie obejrzałem wszystkie mecze obu tych drużyn , najbardziej w oczy rzuciła mi się gra La Coruny. W meczach na własnym stadionie starają się jak nikt inny, zawsze walczą do końca , po objęciu prowadzenia nie zaczynają się bronić , tylko cały czas atakują , co pokazują ostatnie wyniki:
Wygrana z Realem Sociedad aż 5:1
Wygrana z Betisem 3:1
Wygrana z Osasuną 2:0
Po ich meczach można zauważyć również , że swoją grę opierają na Florinie Andone ( napastniku , który w ostatnich 3 meczach u siebie zaliczył 4 trafienia) oraz na takich zawodnikach jak : Ryan Babel , Celso Borges oraz Raul Albentosa.
Drużyna z kraju Basków jest dużym zaskoczeniem w tym sezonie , dokonali oni ponad 13 zakupów/wypożyczeni w tym sezonie. Napastnik Deyverson praktycznie co mecz haruje za 3, co zazwyczaj jest przyczyną wygranych. Moim zdaniem Alaves ma jedną z najlepszych defensyw w Hiszpańskiej lidze , co nawet widać po statystykach , zajmują oni 5 miejsce pod względem straty bramek. Wyżej od nich znajduje się tylko Barcelona , Real Madryt, Villareal oraz Atletico Madryt. Ten wynik zawdzięczają dzięki wyśmienitej grze Fernando Pacheco , który w tym sezonie nie raz ratował im cenne punkty ,np. te w zaskakującym zwycięstwie z FC Barceloną.
Wydaje mi się , że mecz zakończy się wynikiem 2:1 , jeżeli w drużynie La Coruny zagra przynajmniej 3 zawodników przeze mnie wymienionych to raczej nie będzie tu niespodzianki i myślę , że smiało można stawiać ???? ????
Powodzenia ????
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka / Hiszpania ACB
Godzina: 19:30
Spotkanie: Baskonia - Real Madryt
Typ: (-2,5) Real win
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Witam,
W dniu dzisiejszym ponownie kieruję typ w stronę gości w Hiszpańskiej ACB.
Po pierwsze Real zaliczył ostatnio dwie wpadki, w lidze i w Eurolidze, ale w poprzedniej kolejce ograli Efes na wyjeździe, i bardzo wątpię by dziś zeszli na drogę porażek. Po za tym ostatnio Real gdy mierzył się z dzisiejszymi rywalami to doznał porażki we własnej hali 87-91.
Motywacja więc na spotkanie jest, bukmacherzy też upatrują faworyta w Realu, a trzeba przyznać że Baskończycy są w tym sezonie groźnym rywalem dla wszystkich zespołów w Europie. Dla samego Realu też są niewygodni patrząc na spotkania w ostatnich latach, ale tak jak mówię, Real będzie się chciał zrehabilitować i dlatego dziś to spotkanie wygrają, pobieram przy ty handi -2,5.
Powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Crystal Pałace - Swansea
Typ: X2
Kurs: 1,90
Bukmacher: BAH
Analiza:
Witam wszystkich przed kolejnym spotkaniem z PL. Zastanawia mnie postawa Swansea a konkretnie ich seria przegranych spotkan. Dziś o 21 zmierzą się z ekipa CP z którą w tym sezonie już grali na własnym boisku. Zwyciężając 4:3. Co ciekawe CP u siebie to najgorsza ekipa w lidze 9 spotkań 8 punktów ..Idę na przełamanie Swansea i remis w tym spotkaniu jest możliwy.
Let&#39;s go Swansea
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Crystal Pałace - Swansea
Typ: 2 DNB
Kurs: 3,67
Bukmacher: ODDsring
Analiza:
Dla mnie ten kurs to nie porozumienie fakt Swansea zajmuje ostatnią pozycję w tabeli jednak dlaczego by faworyzować Crystal Palce które zajmuje pozycje 17 i wcale od zespołu z Walii nie jest szczególnie, że mają masę kontuzji wśród których jest Benteke. Sweanse nie wygrała od dawna meczu na wyjeździe ale i Crystal Pace to zespół który nie zbyt często remisuje i wygrywa u siebie raczej nie liczę tu na jakiś nagły wzrost formy drużyny Fabiańskiego tylko na ogromnie value które widzę bo wiem jak nieobliczalną ligą jest liga angielska i meczu w którym dwa niemalże równe zespoły ze sobą się mierzą może zdarzyć się wszystko.
✅267
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
satanael 13

satanael

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bournemouth - Arsenal
Typ: 2 HT (Arsenal wygra 1 połowę)
Kurs: 2,25
Bukmacher: bet365
Analiza: Witam. Większość meczy już dzisiaj obstawionych, a i kursy poniżej 2.0 nie zachęcają. Na dziś spotkanie typowane czysto statystycznie. Drużyna przyjezdnych musi uciekać w tabeli przed Kogutami z Tottenhamu i ma szanse dogonić chłopców z Liverpoolu, więc motywacji chłopakom nie brakuje. Średnio pierwszą bramkę Arsenal strzela na wyjeździe w 34 minucie. Traci zaś dopiero w 63. To w połączeniu z coraz lepiej grającą obroną zespołu Arsena Wengera dobrze rokuje. Bournemouth zaś traci pierwszą bramkę grając u siebie średnio w 28 minucie spotkania. H2H miażdżąco na korzyść Arsenalu. Liczę, że Kanonierzy rozpoczną mecz z przytupem. Pozdrawiam.
⛔100
 
kukiee 9

kukiee

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie. Bournemouth - Arsenal
Typ: over 4.5
Kurs: 4,50
Bukmacher. Bet365
Analiza: Obydwie drużyny tracą i strzelają często dużo goli , typ bardzo ryzykowny ale ani jedna ani druga dość dawno nie pokryły takiego overa , a jak to często w sporcie bywa co jakiś czas zdarzają się takie mecze . Obydwie pokrywały over 3.5 aż 8/19 razy i 3/19 i 5/19 over 4.5 . Myślę że padnie tutaj dużo bramek . Powodzenia
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia Północna 1 liga
Godzina:20:45
Spotkanie: Ards - Crusaders
Typ: 2
Kurs: 1,4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie 8 drużyny z liderem rozgrywek , Crusaders. Wśród dzisiejszych meczów wydaje mi się , że to spotkanie jest jednym z najpewniejszych . Crusaders - drużyna mierząca w mistrzostwo kontra Ards , który jest w strefie spadkowej. Lecz przecież zdarzaja sie niespodzianki , czemu mialoby nie byc i w tym spotkaniu? Moim zdaniem nie bedzie ! Crusaders obok Linfield maja najlepszą ofensywe i defensywe w lidze - 51 bramek zdobytywcg i 20 straconych. W ostatnich pięciu meczach miedzy ARDS i Crusaders , górą byli ci drudzy. Ards wygrali ostatni mecz . Po wygranym meczu zawsze przegywają , opocz pierszwych kolejek sezonu , kiedy to wygrali z Dunganno i po tym meczu pokonali Portdown , ale Portdown jest najslabszym zesspolem obecnie , po Portdown pokonali Ballyemena - druzyna ta ma widoczny komplels ARDs , bo przegrali juz 2 x w tym sezonie z Ards , chociaz nie należa do slabych druzyn ( na 7 konfrontacji miedzy Bellenen a Ards - tylko 2 x wygrali Bellynena). Crusaders natomiast ostatnio grali mecz na szczycie z Linfield - przegrali go , co dobrze rokuje , gdyż zawsze po meczu przegranym czy zremisowanym ( nie licząc szkockiego pucharu), następny wygrywali ! Czasem zdarzają im się slabsze mecze , np, remis , ale to z zespolami z czolowki jak Corelainie czy Linfield. Pozdrawiam
✅40
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cielson 99

cielson

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 18:30
Spotkanie: Zielona Gora – Besiktas
Typ: 2 (-5,5)
Kurs: 1.76
Bukmacher: Bet365
Analiza:
2 spotkanie tych drużyn w Champions League. W pierwszym Besiktas wygrał 85:66. Myślę że dziś ze względu na własne boisko Stelmet może się trochę postawić lecz nie zagra Djurisić najlepszy zbierający tej drużyny. Dodatkowo Besiktas na 1 miejscu w tabeli ( 8 zwycięstw/2 porażki) a Zielona Góra na 6 miejscu (4 zwycięstwa/6 porażek). myślę że Besiktaś spokojnie powinien sobie poradzić ale wolę zagrać mniejszy bezpieczniejszy handicap. Powodzenia!
✅76
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Crystal Palace - Swansea
Typ: x
Kurs: 3.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
@ 1.80 za wygraną Crystal Palace - nie, dziękuję. Orły wygrały zaledwie raz w ostatnich trzynastu spotkaniach, zaś starcie z Watfordem gdzie wygraną mieli na talerzu, tylko potwierdziło kiepską formę podopiecznych Allardyca. Oczywiście Swansea z czteroma porażkami z rzędu, to również nie jest najlepszy materiał na bet of the day. Jednakże śmiem twierdzić, że po zwolnieniu amerykańskiego szkoleniowca prędzej czy później musi nastąpić efekt nowej miotły. Łabędzie walczą w każdym starciu, zas potencjału piłkarskiego na pewno nie mają,mniej niż gospodarze. Jednocześnie jakby nie patrzeć obie drużyny walczą o zachowanie ligowego bytu i znajdującą się w strefie spadkowej Swansea od gospodarzy dzielą tylko cztery oczka, więc zapewne będzie to spotkanie za sześć punktów, w którym więcej będzie szachów i kunktatorstwa. Z powyższych względów kurs na remis w okolicach @ 3.85 to naprawdę dobra oferta.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom