>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 3.01.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 3. Stycznia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - A-League
Godzina: 09:50
Spotkanie: Sydney - Newcastle Jets
Typ: Handicap Azjatycki: Sydney -1 (w przypadku wygranej jedną bramką zwrot)
Kurs: 1,82
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie dwóch ekip z czołówki. Lider zmierzy się z wiceliderem. Sydney rządzi w tym sezonie w lidze australijskiej. Nad resztą stawki ma 8 punktów przewagi i jest na najlepszej drodze do mistrzostwa. Tylko jedna porażka od początku sezonu (13 spotkań) świadczy o wspaniałej formie tego zespołu. Ostatnie pięć spotkań to oczywiście same zwycięstwa. Strzelili 19 bramek (prawie 4 na mecz) i stracili jedynie dwie - niesamowity wynik. Mam nadzieję, że jutro znowu klasę pokaże nasz rodak - Mierzejewski. Nie ma chyba nic do dodania jeśli chodzi o gospodarzy tego spotkania. Jeśli chodzi o gości to chociaż są wiceliderem ich forma nie prezentuje się tak dobrze jak przeciwników - ostatnie pięć spotkań to trzy zwycięstwa i dwie porażki. W tym czasie strzelili dziesięć bramek i sześć stracili. Ich gra wygląda całkiem nieźle, zdecydowanie zasługują na pozycję na której się znajdują, ale myślę, że jutro zespół z Sydney zwiększy przewagę nad resztą stawki. Dodam jeszcze, że w ostatnich dziesięciu konfrontacjach bezpośrednich dziewięć razy górą byli piłkarze z Sydney i raz padł remis. Widocznie gospodarze mają &quot;patent&quot; na Jets&#39;ów. Handicap gram dla podbicia kursu, ale gospodarze wielokrotnie wygrywali z Jets&#39;ami więcej niż jedną bramką, a ich aktualna forma także skłania mnie do azjana w ich kierunku. Powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
F 161

fuska

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 9:50

Spotkanie: Sydney FC - Newcastle Jets
Typ: 1. połowa liczba goli - over 2.5
Kurs: 5.80

Bukmacher: Unibet
Analiza:
Hit 14. kolejki A-League. Starcie lidera tabeli z wiceliderem.
W ostatnich 5 meczach gospodarzy padło 21 bramek. 11 w 1. połowie.
Z kolei u gości 16 z czego 6 w 1. połowie.
Liczę na polepszenie tych statystyk.
Średnio 3.3 bramki na mecz pada w meczach z udziałem Sydney FC, z kolei 3.5 w meczach z udziałem Newcastle Jets. W zasadzie jedynym czynnikiem powodującym ewentualne &quot;nie wejście&quot; typu to kontuzja najlepszego (jeszcze) strzelca zespołu gości O&#39;Donovana. Jednak &quot;The Jets&quot; od kilku kolejek radzą sobie bez niego i jakość gry ofensywnej ma się dobrze.
Jeśli z jednej strony zabójczo skuteczny Bobo i popularny &quot;Mierzej&quot; oraz z drugiej strony wchodzący w rolę lidera Nabbout i kreujący grę Petrasos dołożą cegiełki od siebie, najlepiej w 1. połowie, to możemy być świadkami wielu bramek. Choć defensywy obu zespołów też nie są w ciemię bite, ale teraz czeka ich poważny test naprzeciw bramkostrzelnym ofensywom rywali.
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Polska, Tauron Basket Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: MKS Dąbrowa Górnicza - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
Typ: MKS Dąbrowa Górnicza (handicap 0-13.5)
Kurs: 3.05
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Wracam do polskiej koszykówki, w której to miałem (o ile mnie pamięć nie myli) chyba najwięcej trafionych typów.
Gospodarze tego pojedynku, to najprawdopodobniej największa rewelacja rozgrywek, na których nikt nie stawiał w gronie walczących o czołowe lokaty. Zespół występujący w TBL od sezonu 2014/2015 gra ostatnio bardzo dobrze: 26 pkt, 12-0-0-2. Niepokonani od 2 miesięcy (czyli od 9 meczów), swoje 2 porażki odnieśli w październiku w spotkaniach wyjazdowych. W chwili obecnej ustępują tylko Anwilowi Włocławek różnicą punktową koszy. Dzisiejsze sukcesy MKS-u należy łączyć z pracą doświadczonego trenera Jacka Winnickiego, madrze ustawiającego drużynę do danych przeciwników.
Goście, koszykarze BM Stam Stal to w przeciwieństwie do gospodarzy jeden z większych &quot;niewypałów&quot; TBL:
7-0-1-5. Nie trafione transfery (np. K Pinkney) to min. powód słabej gry koszykarzy z Ostrowa Wlk, choć trzeba przyznać iż swoje mecze przegrywają nie dużą różnicą punktową (np. z Anwilem tylko 2-ma punktami, czy z Turowem i Asseco 4-ma punktami).
Według mnie faworyt w tym spotkaniu jest tylko jeden, a zagadką pozostaje tylko dystans punktowy z jakim zwyciężą koszykarze z Dąbrowy Górniczej. Szczerze przyznam, że w ich wygranych różnie to wygląda, jednak w 2-ch ostatnich meczach z Lublinem i Asseco wygrali stosunkiem dwudziestu kilku punktów. Właśnie przede wszystkim na tym fakcie opieram wiarę w łatwe zwycięstwo gospodarzy. Jest to trochę ryzykowne, więc proponuje stawić na wygraną z mniejszym handicapem. Powodzenia!
⛔100
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Toronto Maple Leafs
- Tampa Bay Lightning
Typ: Tampa Bay Lightning (handi -2)
Kurs: 5.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Od razu zaznaczę, iż typ jest bardzo ryzykowny. Dzisiaj w nocy po północy pojedynek dwóch czołowych zespołów NHL takich jak: Toronto Maple Leafs i Tampa Bay Lightning. Analizując tabelę widzimy, iż to właśnie goście lepiej radzą sobie w tym sezonie, natomiast ekipa z Toronto nieznacznie gorze. Po jednej stronie drużyna zajmująca piąte miejsce w tabeli - Toronto Maple Leafs z 23 pojedynkami wygranymi i 17 przegranymi, natomiast po drugiej stronie niesamowita drużyna z obecnego sezonu - Tampa Bay Lightning przodująca jak na razie w tabeli z 28 pojedynkami wygranymi i tylko 10 przegranymi. Jednak jest to hokej i wszystko się może zdarzyć, nawet to, że pierwsza drużyna z tabeli przegrywa z ostatnią ???? Ostatni pojedynek z 2017 roku zakończył się wynikiem 4 do 1 na korzyść obecnych gości, natomiast ostatni mecz BŁYSKAWIC to znakomita wygrana 5 do 0 występując nawet w roli gości, więc pokazują oni, że potrafią wysoko wygrywać nad swoimi przeciwnikami. Typ z handi, więc ekipa z Tampy musi strzelić o 3 więcej bramek od gospodarzy, natomiast przy dwóch golach przewagi następuje zwrot stawki. Powodzenia i oby z fartem !!!
▶ ZWROT
 
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal - Chelsea
Typ: Remis
Kurs: 3,45
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Piąty w tabeli Arsenal podejmuje trzecią Chelsea. W pierwszym meczu tej rundy padł wynik 0-0, bliżej wygranej byli Kanonierzy którzy stworzyli sobie więcej dogodnych sytuacji jednak bez efektu bramkowego. Na inaugurację sezonu w meczu o Tarczę Wspólnoty padł wynik 1-1. Pojedynek ten rozstrzygnęły rzuty karne w których lepsi okazali się piłkarze z północnego Londynu. Bardziej trzy punkty przydałyby się Arsenalowi, który zaczyna tracić dystans do pozostałych ekip. O komplet oczek może być jednak ciężko ponieważ gospodarzom doskwierają kontuzje. Z gry wykluczeni są Cazorla, Giroud, Monreal, Ramsey, Kolasinac a niepewni występu Kościelny i Ozil. Jeśli zabraknie tego ostatniego ciężko będzie o tworzenie dogodnych okazji bramkowych. W Chelsea sytuacja kadrowa jest zgoła odmienna na boisku nie zobaczymy pauzującego od dłużnego czasu Luiza. Patrząc na to w jakich zestawieniach przystąpią do tego meczu zawodnicy lekkim faworytem wydają się być Niebiescy. Ja jednak myślę że padnie tutaj remis, który prześladuje obie ekipy w bezpośrednich starciach w obecnej kampanii.
✅245
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Z 615,4K
Dyscyplina: Koszykówka Eurocup
Godzina: 17:00
Spotkanie Unics Kazan- Asvel Villeurbanne handicap[0-9,5 ]
Typ:2
Kurs: 1,80
Bukmacher : Totolotek
analiza.w tym spotkaniu eurocup faworytem jest zespól gospodarzy Unics Kazan.w fazie glównej zajęli 2 miejsce w grupie A bilansem 7 zwycięstw i 3 poniesionych porażek.w ostatnim swoim pojedynku pokonali oni w wyjazdowym spotkaniu Torino 79-72.Ich przeciwnik drużyna Asvel Villeurbanne w fazie głównej grała bardzo dobrze i zajęła 1 miejsce w grupie D z takim samym bilansen co ich rywale czyli odnieśli 7 zwycięstw, w tym 1 po dogrywce i przegrali 3 spotkania.w ostatnim pojedynku w grupie pokonali po niezwykle zaciętym pojedynku na wyjeżdzie po dogrywce Gran Canarie 129-128.Myśle że goście stawią twardy opór i jeżeli przegrają to spotkanie to w skromnych rozmiarach.
26/09/14 EK
Asvel Basket - BC Uniks Kazań 79:88
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie - TSC Innsbruck HS 130, Kwalifikacje
Godzina: 14:00
Spotkanie: Kamil Stoch - Richard Freitag
Typ: Richard Freitag lepszy w Kwalifikacjach
Kurs: 1,85
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Mówta co chceta, ale dla mnie Freitag jutro jest lepszy od Kamila Stocha w kwalifikacjach, bo nie wiem czy zauważyliście, ale Kamil lubi spuszczać z tonu podczas kwalifikacji lub treningu, a całą swoją siłą atakuje w konkursie finałowym. Freitag od początku jest faworytem i zapewne wie, że jest to jego ostatnia szansa aby pokonać Kamil więc myślę, że zacznie mocna już w kwalifikacjach. Oczywiście w konkursie jestem mocno za Kamilem i myślę, że pokaże to co ostatnio czyli na spokoju na treningach i kwalifikacjach, a później z pełnej pary zaskoczy innych w tym Freitaga.
Tak dla pewności: Kamil Stoch Ga-Pa seria próbna: 24 miejsce, Kwalifikacje Ga-Pa 6 miejsce (Freitag lepszy), II trening Ga-Pa Kamil 2 miejsce (Freitag 4 miejsce o 1.9pkt gorszy), Trening dla Freitaga.
Oberstdorf: Freitag wygrywa kwalifikacje.
Moim zdaniem Freitag będzie przed Kamilem w Kwalifikacjach, ale w konkursie to Polak będzie górą!
⛔100
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Auckland
Godzina: 08:15
Spotkanie: Agnieszka Radwanska - Taylor Townsend
Typ: 2
Kurs: 2,90
Bukmacher: forBet
Analiza:
Z Magda dzis niewyszlo Timea okazala sie jednak zamocna natachwile.
Na jutro biore mecz nasze Isi z amerykanka ktora uwazam ze jest wstanie pokonac polke.
Ogladajac dzisiejszy mecz Agnieszki widac ze to nowy sezon forema nie ta i jakos jej niewidze wdalszej czesci turnieju w Auckland ztaka gra. Amerykanki nieogladalem tez wygrala dzisiejszy mecz w setach ale napewno miala ciezsza zawodniczke niz polka. Ostanio Taylor grafa turnieje itf gdzie wygrala w finale z Tomjalovic.
Patrzac na ostanie wyniki obu zawodniczek a zwlaszcza dzisiejsze mecze to uwazam ze gra na Townsed moze przyniesc dobry rezultat jeszcze po takim kursie.
Powodzenia
⛔100
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1 liga Portugalia
Godzina: 21:15
Spotkanie: Feirense - FC Porto
Typ: spotkanie/obie drużyny strzelą gola 2/nie
Kurs: 1,64
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Spotkanie broniącej się przed spadkiem drużyny Feirense z jedną z lepszych drużyn europejskich. Zdecydowany faworyt walczący o grę w LM w przyszłym sezonie. Obecnie jest liderem z niewielką przewagą nad Benficą i Sportingiem Lizbona. Kandydatów do LM trzech a miejsce jedno pewne i drugie mniej pewne (gra w eliminacjach LM). Z tego powodu nie ma odpuszczania spotkań. Z takimi rywalami trzeba pewnie wygrywać do zera. Porto na wyjeździe 5 zwycięstw i dwa remisy oraz dwie bramki stracone. Myślę, iż dobrą passę podtrzymają i pokonają Feirense do zera. Skład, tradycja, siła zespołu, cel wszystko przemawia za FC Porto.
⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaAustralia
Godzina: 09:50
Spotkanie: FC Sydney – Newcastle Jets
Typ: I połowa under 1,5
Kurs: 1,55
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 14 kolejki Australijskiej A-Ligi, w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie pozycję lidera zespół FC Sydney z wice liderem Newcastle Jets. Gospodarze tego pojedynku rozegrali do tej pory 7 ligowych spotkań na Allianz Stadium, w których to zdołali 6x odnieść zwycięstwo a 1x zremisowali zdobywając przy tym 21 bramek a stracili 7. Goście natomiast rozegrali do tej pory 6 pojedynków wyjazdowych, w których to zdołali 4x zwyciężyć a 2x doznali porażki strzelając przy tym 13 bramek a stracili 8. Naprzeciw siebie stają dwa bardzo silne w obecnym sezonie zespoły co widać po ilości zdobytych do tej pory bramek. Wszystko to jednak sprawia, że ten mecz zapowiada się bardzo emocjonująco przed którym w mojej ocenie trudno wskazać faworyta. Gospodarze wydają się być w doskonałej dyspozycji, ale każda dobra passa kiedyś się kończy i chodź wcale nie jest powiedziane, że akurat w tym spotkaniu to jednak kurs na 1 nie jest warty pobrania. Reasumując zaryzykuje i pobiorę tutaj under 1,5 bramki po pierwszych 45 minutach meczu, ponieważ jak już w/w będzie to według mnie zacięty mecz, w którym nie powinniśmy zobaczyć wiele bramek.
⛔100
 
tytka 122

tytka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal - Chelsea
Typ: 2
Kurs: 2.56
Bukmacher: fortuna
Jutro derby Londyn Arsenal przed właśną publicznością zagra z Chelsea . Arsenal to obecnie 6 drużyna ligi ich obecna forma w 5 ostatnich meczach to 3-2-0 a więc nie wygląda to źle w jutrzejszym meczu nie zagra Cazorla , Giroud , Monreal , Ramsey pod znakiem zapytania stoi też występ Kolasinica , Kościelny i Ozil . Chelsea to obecnie 3 siła ligi z 2 punktami straty to United jutrzejsze zwycięstwo pozwoli im wskoczyć na 2 pozycję . Goście w swoich ostatnich 5 spotkaniach wygrali aż 4 razy i jeden raz zemisowali stracili przy tym tylko jednego gola co może robić wrażenie niebiescy nie będą mogli jutro skorzystać z usług Davida Luiza i Mosondy . Chelsea odkąd wrócił do składu Kante gra coraz lepiej traci mało bramek no i co najważniejsze strzela sporo myślę że w jutrzejszym spotkaniu z Kante w środku pola i Moratą z przodu bez problemów wygrają ten derbowy pojedynek
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 09.50
Spotkanie: Sydney FC-Newcastle Jets
Typ: Powyzej 4.5 Bramek
Kurs: 5.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzis niestety zwrot-spotkanie w Irlandii anulowane z powodu zlej pogody.
Na jutro ponownie wybieram sie do Australii,gdzie Sydney podejmie na swoim stadionie druzyne Newcastle jetsow.
Mam co do tego spotkania nieco inna opinie niz moj przedmowca-na moj nos zapowiada sie dosc otwarte spotkanie ze spora liczba okazji bramkowych i mam nadzieje goli ;)
Po pierwsze zaczne od tego co lubie najbardziej-a wiec spadki kursow-juz zaczeto je zbijac u 90% bukmacherow. Dlaczego? Nie wiem.. Na pewno warto zauwazyc,ze Australijscy specjalisci rowniez widza w tym spotkaniu sporo bramek.
Prawda jest,ze mamy tutaj doczynienia z dwiema najlepszymi defensywami ligii,ALE z drugiej strony sa to rowniez dwie ekipy,ktore sa ZDECYDOWANIE najlepsze w OFENSYWIE. W 13 spotkaniach Sydney zdobylo az 33 bramki,natomiast ich rywale w 13 spotkaniach zdobyli 30 bramek-kapitalne liczby.
Jets jesli chca dotrzymac kroku Sydney musza ich pokonac wlasnie w starciach bezposrednich,bo szczerze mowiac nie licze aby Sydney zanotowalo jakies spektakularne wpadki. Stad musza zwyczajnie jutro zaatakowac i sie mocno otworzyc co zwiastuje nam dosc otwarty mecz ????
Pomoglem? Zostaw prosze reputke ????
Typujacym i Grajacym zycze Powodzenia !
⛔100
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 21:00
Spotkanie: Cadiz - Sevilla
Typ: BTS
Kurs: 1.75
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
W ramach 1/8 finału Pucharu Króla Cadiz podejmuje na własnym obiekcie drużynę Sevilli. Gospodarze tego meczu to ekipa występująca na zapleczu hiszpańskiej La Liga, czyli Segunda Division. Podopieczni Álvaro Cervery spisują się tam jak do tej pory bardzo dobrze, po dwudziestu rozegranych spotkaniach zajmują drugie miejsce w tabeli i z pewnością do końca sezonu będą walczyć o awans do najwyższej klasy rozgrywek w Hiszpanii. Po drodze do obecnej fazy rozgrywek musieli odprawić z kwitkiem takie drużyny jak Almeria, Osasuna czy pierwszoligowy Betis Sewilla - w dwumeczu z Betisem padło aż 11 bramek!! 1-2 i 3-5. Co pokazuje, że drużyna z Andaluzji jest w stanie konkurować z zespołami z La Liga.
Sevilla natomiast to ekipa, która traci na wyjazdach sporo bramek. W obecnym sezonie La Liga stracili 22 gole z czego 19 na wyjeździe! Ciężko jest pisać o aktualnej formie obu drużyn, bo przerwa świąteczna mogła zrobić swoje i podziałać pozytywnie na piłkarzy Sevilli, jednak nie spodziewam się, że Vincenzo Montella będzie miał ze swoją drużyną łatwe zadanie i Cadiz z pewnością (cytując klasyka) skóry tanio nie sprzeda, a w szczególności na własnym terenie. BTS to moim zdaniem dobry typ na to spotkanie.
⛔100
 
gregory1989 55

gregory1989

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Cleveland CavaliersPortland Trail Blazers
Typ: over 51,5 pkt pierwsza kwarta
Kurs: 1,94
Bukmacher : unibet
Na dzisiejszy typ dnia wybrałem mecz z najlepszej koszykarskiej ligi świata pomiezy Cavs a popularnymi blazers. Oba teamy stawiają przede wszystkim na atak dlatego wybrałem over 51,5 w pierwszej kwarcie gdzie zespoły startują ze swoimi najlepszymi graczami. Na dodatek gospodarze na pewno chcą przerwać fatalną serię trzech porażek z rzędu, co nie przystoi wicemistzrowi ligi. O jakość wykończenia akcji w tym spotkaniu jestem spokojny ponieważ ma dziś wrócić do składu Cavs Isaiah Thomas a u gości prawdopodobnie powróci lider-Damian Lillard. Myślę że w takich składach nie bedzie mniej niż 55pkt w pierwszej kwarcie i na pewno czeka nas mecz z powyżej 200 pkt. Ostatni mecz Cavs-Blazers skończył się wynikiem 137-125 a pierwsza kwarta zakończyła się 77 pkt. O powtórkę będzie cięzko ale typ powinien siąść gładko.
✅94
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 09.50
Spotkanie: Sydney FC-Newcastle Jets
Typ: Bobo strzeli bramke
Kurs: 1.52
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jutro bardzo uboga oferta a kilka typow na ten mecz juz zostalo podanych. Zdecydowalem sie na cos zego przewaznie nie gram chodz tak jakos mnie natchnelo na strzelca bramki tylko tu strasznie sie wachalem pomiedzy Bobo na Mierzejewskim obydwoje w znakomitej formie strzelcekiej. Adrian juz okrzykniety gwiazda ligi. Lecz ja wybieram inaczej tylko dla tego ze Bobo to egzekutor rzutów karnych. Do tego jest to najlepszy strzelec ligi z 13 bramkami na koncie. Licze jutro na otwarty pojedynek bp jedni jak i drudzy maja wiele do zaoferpwania w ofensywie. Bobo to najlepszy strzelec ligi z 13 bramkami na koncie (13 meczy -13 bramek ) musle ze podtrzyma skutecznoac do tego strzelal bramke w 3 ostatnich meczach.
Z Fartem ....
✅52
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie:
New York Knicks - San Antonio Spurs
Typ:
New York Knicks - 6,5 pkt

Kurs: 5,00
Bukmacher: 1xbet

Analiza: NYK to drużyna budowana na takie mecze jak ten: pełna hala w Madison Square Garden, o play-off mogą pomarzyć (bilans 18-18) ale jakąś dobrą drużynę zlać. Wynik tego meczu rozstrzygnie się zapewne w końcówce, stąd wysoki kurs na zwycięstwo 7 punktami. https://www.cbssports.com/nba/gametracker/preview/NBA_20180102_SA@NY/
Rewanż za niedawną porażkę wskazany. Pozdrawiam.
⛔100
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny challenger Playford
Godzina; 1.30
Spotkanie: Opelka-Majchrzak
Typ;Opelka
Kurs: 1.67
Bukmacher:bah
Analiza:
2 runda chelka w Playford. Wczoraj Kamil wyrwal z gardla win w meczu z Serbem Krstinen przegrywajac pierwszego seta, przegrywajac w drugim 1-4, przegrywajac w trzecim 2-5. I za to gratki. Jednak dzisiaj nowe rozdanie. Znacznie wyzsze rozdanie. Nie bedzie juz przebijania, z Opelka gramy na dwa razy. Gracz opierajacy swoja gre na podaniu, bardzo mocnym podaniu. Wczoraj nie dobral sie do serwisu Amerykanca Litwin Berankis ktory jest swietnych technikiem. Ma to zrobic Kamil? Watpie. Majchrzak sie uczy gry na hardzie, to bylo mu odradzane przez poprzedniego trenera. Dopiero jesienia tamtego roku nowy coach Iwanski naklonil Majchrzaka do gry na tej nawierzchni. Zreszta z niezlym skutkiem. Jednak do Opelki jeszcze mu brakuje. To nie bedzie gra Polaka, nie z takim rywalem. Win Opelka.
✅67
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
M 125

mts8

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal Londyn - Chelsea Londyn
Typ: Różnica zwycięstwa - Chelsea Londyn 1 golem

Kurs: 4.30
Bukmacher: forBet
Analiza: Ciężko się spodziewać ile bramek tutaj padnie, czy będzie to 0:1 czy 1:2, a może 2:3 (obstawiałbym 1:2), ale jedno jest pewne, Chelsea w tym sezonie to drużyna bliźniaczo podobna do Manchesteru United. Każdy pamięta ostatni mecz &quot;Czerwonych Diabłów&quot; z &quot;Kanonierami&quot;, zakończony zwycięstwem drużyny z północy Anglii (1:3). W tamtym spotkaniu zarówno gospodarze jak i goście stworzyli sobie wiele szans i gdyby nie kosmiczna dyspozycja Davida De Gei z pewnością przyjezdni straciliby co najmniej jedną bramkę więcej. Myślę, że to będzie podobny mecz do tamtego, ale w tym przypadku &quot;The Blues&quot; wygrają jedną bramką.
⛔100
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Doha (Katar), Twarda
Godzina: 18:00 (Zapewne ulegnie zmianie)
Spotkanie: Stefanos Tsitsipas - Gasquet Richard
Typ: Tsitsipas +1.5 seta
Kurs: @1.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Siema. Jutro w godzinach wieczornych dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku pomiędzy młodym 19 letnim fenomenem Greckiego tenisa, a doświadczonym 31 letnim Francuzem Ryśkiem. Zdaniem bukmacherów Rysiek jest tutaj mocnym faworytem, z czym do końca zgodzić się nie wypada. Oddsmakerzy jak to zwykle bywa, na za wysokim miejscu stawiają ranking i nazwisko, gdzie nie są nawet pewni obecnej formy zawodnika, chyba, że łatwe zwycięstwo nad dziadkiem Estrellą to dla nich ten wyznacznik prawdopodobieństwa. Styl gry Francuza to głównie przebijanie, a sam serwis powiedzmy sobie szczerze jak pod nawierzchnie szybką nie zachwyca. Ogromną rolę będzie odgrywało tu doświadczenie i spokój, ale czy na pewno tym aspektem, aż tak góruję nad młodym Grekiem? Tsitsipasa obserwuję już od jakiegoś czasu i na prawdę jestem pod ogromnym wrażeniem jego umiejętności i chłodnej głowy, która w sporcie jest praktycznie najważniejsza. Mocny serwis, świetny return zazwyczaj grany lobem centralnie pod końcową linie, co bardzo przypomina mi styl gry Djokovica i przy stylu gry Ryśka da mu na prawdę wiele, no i najważniejsze - Tie Break&#39;i. Nie wiem jak On to robi, ale w TB jest praktycznie bezbłędny, nie spina się, na prawdę warto to zobaczyć, a o samo zaangażowanie do gry jak w wielu przypadkach w tej dyscyplinie, na początku sezonu raczej nie musimy się martwić - zazwyczaj daje z siebie 100%. Dużym minusem dla tego typu jest na pewno gra pod siatką, nie ma co ukrywać - nie jest to jego konik, choć jak na swój wiek jest szalenie regularnym tenisistą to myślę, że taką taktykę na ten mecz może obrać Rysiek, co nie skończy się dobrze dla wyżej podanego typu. Jednak moim zdaniem ten mecz będzie wyglądał tak jak &quot;zwykle&quot;, czyli Rysiek jak to On będzie grał swoją przebijanke, a wtedy jestem w miarę spokojny o set, ba nawet o mecz dla Greka @3.45. Dla tak młodych zawodników gra na turniejach rangi ATP to coś wielkiego, dodając do tego na prawdę chłodną głowę jak i ogromne umiejętności to myślę, że warto wejść w handi, a na pewno zacząć obserwować tego zawodnika.
Powodzenia! ;)
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom