>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.01.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie - TSC Innsbruck HS 130, Kwalifikacje
Godzina: 12:00
Spotkanie: Jakub Wolny - Tomasz Pilch (Kto lepszy)
Typ: Tomasz Pilch
Kurs: 2,06

Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam. Na dzień dzisiejszy polecam pojedynek w kwalifikacjach dwóch polaków. Jakub Wolny skacze w Turnieju Czterech Skoczni od samego początku z całkiem dobrym efektem. Stawiam jednak na siostrzeńca Adama Małysza. Pilch ma 17 lat, może go zjeść trema, co w przypadku Jakuba raczej nie wystąpi, aczkolwiek to są kwalifikacje. Tomasz od początku roku skacze bardzo dobrze chociaż ma jeszcze pewne problemy z ustabilizowaniem formy. Myślę, że jeden skok da radę wykonać lepiej od Wolnego. Tak w ramach ciekawostki, Pilch jest aktualnie liderem Pucharu Kontynentalnego, a wyprzedza takich skoczków jak: Wank, Learoyd, czy Ziga Jelar, który według wielu jest największym talentem słoweńskich skoków. Skoro Learoyd czy Jelar potrafią zaskakiwać na TSC to czemu tego samego ma nie zrobić ten, który jest przed nimi w ich kategorii wiekowej? Stawiam śmiało na Tomka i wierzę, że nie tylko znajdzie się w konkursie, ale również powalczy o awans do najlepszej trzydziestki konkursu. Żeby nie było Jakubowi również tego życzę, jak każdemu innemu Polakowi, ale jednak jutro Pilch zajmie wyższe miejsce w kwalifikacjach. Powodzenia
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Puchar Hopmana
Godzina: 3 :00
Spotkanie: Bouchard - Kerber
Typ: Kerber wygra 2-0
Kurs: 1.90
Bukmacher: forbet
Analiza:
Dla mnie mega value.. oferta mega bogata jak na dzisiaj.. tenis , piłka nożna , hokej.. ja wybrałem to gdyż Bouchard w tej chwili prezentuje tragiczną formę.. nie wiem co ona wciąż robi w profesjonalnym tenisie ale bardziej pasuje na wybieg dla fotomodelek.. Angelika natomiast po nie ma się co oszukiwać okropnie słabym ostatnim sezonie chce znowu zapukać do top 3 rankingu WTA i sama to przyznała w ostatnim wywiadzie , że będzie walczyć w tym roku o najwyższe trofea..myślę , że jest zdecydowanie bardziej ambitniejsza jak Kanadyjka.. Niemka z polskimi korzeniami powinna się na luzie rozprawić z nią bez straty seta i zamknąć usta krytykom co do jej obecnej formy. Warto zauważyć , że w ostatnim meczu Kanadyjka specjalnie się nie wysilała i przegrała swój mecz z Gavrilovą natomiast Kerber stoczyła zacięty i ciekawy ambitny pojedynek z Mertens z którą wygrała.. Wejdzie? Zostaw reputkę ????

✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Portland Trail Blazers
Typ: LeBron James suma rzutów z gry za 3 punkty (3) lub więcej i drużyna 1 wygra (z dogrywką)
Kurs: 3.30
Bukmacher : 1xbet
Analiza:
Dziś wielki powrót (debiut) Isaiah Thomasa na boisko, po wielu miesiącach kontuzji. Uważam, że będzie to pozytywny bodziec dla Kawalerzystów. Przegrali 3 ostatnie mecze, ale trzeba zaznaczyć, że były to mecze wyjazdowe. Na własnym parkiecie idzie im dużo lepiej.. Mają 12 wygranych z rzędu. Dzisiaj podejmują PTB, którzy są b2b. Wczorajszej nocy rozegrali prawdziwy maraton z Chicago Bulls (zwycięstwo po dogrywce po dramatycznej końcówce). Sądzę, że dziś może braknąć pary w nogach na Cavsów, którzy odpoczywali i w tym roku jeszcze nie grali. Tak jak pisałem na wstępie - wraca Thomas, który będzie podstawowym rozgrywającym więc mam nadzieję, że LeBron weźmie się za to co wychodzi mu najlepiej czyli punktowanie. W ostatnim meczu pięknie sobie poceglił za 3, gdzie na 7 prób trafił tylko 1 rzut. W kilku próbach brakowało bardzo nie wiele... Myślę, że dziś będzie często kreowany na czystą rzutową pozycję i będzie mógł udowodnić kto jest królem ????
powodzenia
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Indie
Godzina: 16:30
Spotkanie: ATK vs Goa
Typ: over 2,5 goli
Kurs: 2,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz miedzy 7 i 5 zespolem ligi.
Goa jest zespolem dobrym , o swietnej linii ofensywnej , ale gorzej u nich z defensywą. Mozna powiedziec , ze nie dbaja o obronę. Biland 18-12 po 6 meczach. Waznymy postaciami w tej druzynie sa hiszpanscy pilkarze - bardzo ofensywni.Ostatnio przegrali 0-2 z silnym Pune City i dzis powinni byc zmotywowani , bo grali niezle w tamtym meczu - atakowali itp , ale zabraklo skutecznosci.
Gospodarze ostatnie dwa mecze wygrali po 1-0.U nich natomiast wazna role odgrywaja Anglicy .Grali z zespolami ze slabszym atakiem niz dzisiejszy rywal. Maja niezla obronę ,ale z Pune czy Chennyniem , ktore sa pod wzgledem ofensywny podobne do Goa stracili lacznie 7 bramek.
Pogoda w czasie meczu ma byc dobra , bez deszczu itp.
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 3:30
Spotkanie: Edmonton Oilers - Los Angeles Kings
Typ: over 7 (7 = zwrot)
Kurs: 4,84
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Edmonton Oilers po lepszym okresie gry przegrali trzy mecze. W tych trzech meczach Edmonton słabo zagrał w defensywie. Z Winnipeg Jets stracili aż pięć bramek grając u siebie i cztery grając na wyjeździe. Defensywa Edmonton Oilers jest ich słabym punktem, a Los Angeles Kings mają takich graczy, którzy mogą to wykorzystać. Edmonton Oilers lubią atakować, często mają sporą przewagę w oddanych strzałach na bramkę nad swoimi rywalami, jednak dają rywalom okazje do kontrataków, a Los Angeles Kings ma w swoim składzie graczy, którzy potrafią je przeprowadzać. Widzę tu ciekawy mecz i wysoki wynik. Myślę, że zobaczymy tu wymianę ciosów.
⛔100
 
kamasutra10 573,3K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - A-League
Godzina: 09:50
Spotkanie: Sydney - Newcastle Jets
Typ: Sydney win/ +2.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Pojedynek na szczycie 14 kolejki A - League w którym bezapelacyjny lider ekipa gospodarzy podejmuje wicelidera. Sydney FC imponuje formą , jedyny przegrany mecz miał miejsce 10.11 ub. roku , a ogólny bilans 11-1-1 ( 34 pkt.) świadczy o bezwzględnej dominacji. Dzisiaj jednak przyjdzie im sie zmierzyć z drużyną próbująca póki co dotrzymać kroku liderowi. Ekipa Newcastle Jets 8-2-3 ( 26 pkt.) gra również ofensywny futbol , bilans bramkowy 30:15 o tym świadczy. W moim odczuciu faworytem do zwycięstwa sa gospodarze , niemniej liczę na ciekawy pojedynek i sądzę że goście tanio skóry nie sprzedadzą. Spodziewam się ciekawego meczu w którym padnie kilka bramek , choć bezpośrednie h2h nie obfitowało jak do tej pory w overowe starcia , wydaje mi sie że tym razem może być inaczej . Po stronie gospodarzy kilku wyśmienitych snajperów jak na warunki tamtejszej ligi ( Bobo, Brosque , Ninkovic , Mierzejewski ) . Obydwa zespoły spotkały sie już 18.11.17 w 7 kolejce rozgrywek gdzie na Allianz Stadium w Sydney gospodarze wygrali 2:1. Widze ze koledzy &quot; rozpisali&quot; ten mecz już prawie na wszystkie możliwe sposoby , dodaję w takim razie swój typ i liczę że wszyscy ugramy co chcemy.....
⛔100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis, Atp Pune
Godzina:
10;00
Spotkanie: M.Fucsovic - B.Paire
Typ:
Paire win
Kurs: 2.17
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Co prawda nie podoba mi się ruch kursu na ponad 2 z 1.6, ale może źle wystawili(?), a może mają jakieś info odnośnie poprzedniego urazu, może jakieś odnowienie albo uraz mięśniowy. W każdym razie Benua króluje w takich sytuacjach, gdzie jest takim lekkim underdogiem kursowym, bo raczej jeśli chodzi o umiejętności to nie widzę Fucsovica jako faworyta, chociaż Benua ma tendencję do przegrywania ze samym sobą. W każdym razie serwis to siekiera, o czym przekonywał się chociażby nasz Jerzyk grając z nim na grassie praktycznie bez wymian. Co prawda właśnie nie wiadomo jak zdrowotnie, a Paire kocha wpisowe, ale wachlarz zagrań działa na jego korzyść, z resztą tak jak warunki fizyczne [jest wyższy o prawie 10cm], co może być kluczowe gdy np. przykryje Węgrowi siatkę, a dodatkowo Paire jak ma dzień to skróty, które potrafi puścić są niesamowite, co może pomóc, jeśli nie będzie grał ich zbyt przewidywalnie, jeśli obędzie się bez niespodzianek w postaci niedyspozycji fizycznej, to Paire w 2.
✅117
 
X 443

xenonter

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - KHL
Godzina: 13:00
Spotkanie: Magnitogorsk - Dyn. Mińsk
Typ: Magnitogorsk
Kurs: 1.70
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Proponuję spotkanie z rosyjskiej ligi hokeja pomiędzy 5 drużyną konferencji wschodniej oraz 10 drużyną konferencji zachodniej. Dzisiejsi gospodarze ze &quot; wschodu &quot; na ostatnie 5 meczów u siebie wygrali 4, przegrali tylko wyraźnie na lidera konferencji zachodniej.
Goście na ostatnie 5 spotkań wyjazdowych punkty zdobyli 2 razy, natomiast wcześniej też przegrali kilka meczów z rzędu.
Od 2008 roku minione drużyny na Arena Metallurg spotkały się dziewięciokrotnie z czego Magnitogorsk wygrał 8 razy, a przegrał tylko raz po dogrywce w 2010 roku. Do typu przekonuje mnie właśnie bilans bezpośrednich spotkań.
⛔100
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker
Godzina: 13:30
Spotkanie: Day-Holt
Typ: Day
Kurs: 1,73
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wczoraj Day nieciekawie zaczął od porażek z Zhou i Maguiream ale w późniejszej części dnia już wyglądał dużo lepiej i ograł pewnie Wilsona i Hamiltona, plus odnotował wczoraj dwie setki. Holt natomiast od dawan bez formy, kupa słabych meczy od dłuższego czasu i porażki ze słabymi rywalami, wczoraj ograł ledwo nierównego Kinga i przegrał również z nienajlepszymi ostatnio Hamilotenm oraz Zhou. Przez 3 mecze Holt wbił tylko jednego brejka 50+, bardzo mizerny wynik. Gram tylko do 3 wygranych więc grubo nie warto grać, ale kurs na Walijczyka bardzo przyjemny. Z fartem ;)
⛔100
 
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Szwecja, Modo - Troja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Modo - Troja
Typ: Troja
Kurs: 3.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Moj pierwszy typ w tym miesiacu i zaczne go od duzego plusa.
Druzyna gosci w swietnej formie i glownie tym sie sugeruje stawiajac dzis na nich.
W tabeli Modo 7 miejsce 86:75 45
Troja 12 miejsce 78:83 40 (miejsce tuz nad strefa spadkowa 13 miejsce rowniez 40 pkt) - mysle ze to dodatkowy atut.
Forma z ostatnich 5 meczy :
Modo - 9:16 3 pkt
Troja - 24:7 12 pkt
W celu podsumowania dodam ze obydwa zespoly mierzyly sie ostaynio z praktycznie tymi samymi rywalami tj:
Bjorkloven - Modo porazka Troja win
Leskands - Modo porazka Troja porazka
Bik - Modo porazka Troja win
Vasterviks - Modo porazka Troja win
Mam nadzieje ze moj tok rozumowania okaze sie dzis na ✅ tym bardziej ze kurs bardzo zacheca do zagrania tego typu????
Z meczy które przykuły moja uwage jest spotkabie z finskiej siatkówki Lakkapa - Isku
Pomoglem? Daj reputke ????
⛔100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Słowacja 1 Liga mężczyzn
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zilina - Levice
Typ: over 173,5
Kurs: 2,20
Bukmacher: forbet
Analiza:
Pięć ostatnich meczów Ziliny to takie oto porażki: 88-102, 72-124, 73-108, 91-104, 72-102. I można kończyć analizę;-). Dla tej drużyny nieważny jest przeciwnik z którym grają - regularnie tracą ponad 100 punktów. Ich mecze są jednymi z najbardziej overowych meczów w Europie Srednia punktów w ostatnich 10 meczach z ich udziałem to...180 punktów. Zilina to zespół zbudowany na zasadzie kosztowej - trzech młodych grajków z USA z mało istotnych uniwerków plus banda miejscowych rolersów, którzy co ciekawe nieźle uzupełniają skład (szczególnie Rozanek i Meress). Levice to z kolei mocny średniak tej ligi z aspiracjami na medale w końcowej klasyfikacji. Oni co prawda zdobywają trochę mniej punktów w meczu - w ich meczach pada średnio 165 pkt (ostatnie 10), ale wynika to w dużej mierze z niskich wyników osiąganych przez ich przeciwników, gdyż same Levice wrzucają średnio 86 pkt. Wiadomo, że w meczach overowych drużyn czasami wyniki są zaskakująco niskie, ale w tym przypadku jestem spokojny o wynik. Polecam również spojrzeć w stronę ligi fińskiej i overka w meczu Espoo, które jest również mega overową drużyną a ich przeciwnik dokupił w tym tygodniu streetbalowego gracza z USA)
⛔100
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - PLK
Godzina: 18.30
Spotkanie: AZS Koszalin - Start Lublin
Typ: Start Lublin (włącznie z ew.dogrywką)
Kurs: 1.81
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dziś cała PLK rozgrywa kolejkę, spotkań dużo i jest w czym wybierać. Bardzo fajny kurs, który pobieram, jest na zwycięstwo Startu w Koszalinie. Goście z Lublina już zgrali się ze sobą, trener Dedek odpowiednio poustawiał klocki i grają bardzo dobry basket. Wygrali cztery z pięciu ostatnich spotkań. Pokonują u siebie Rosę Radom oraz mistrza Polski - Stelmet Zielona Góra. Na wyjazdach pokazali że potrafią wygrywać na Pomorzu pokonując Trefl Sopot oraz Polpharmę. Dopiero w sobotę przerwali swoją serię przegrywając we własnej hali z vice liderem, rozpędzonym - MKSem Dąbrowa Górnicza. AZS natomiast wypuścił prawie pewną wygraną w Gdyni w o wiele gorszych nastrojach witał nowy rok. Koszalinianie są bez formy, wygrywają u siebie jedynie z najsłabszą Legią oraz Miastem Szkła Krosno. Przegrali z Energą czy nawet GTK Gliwice. Drużynę opuścił center Laimonas Chatkevicius - na razie nie udało się AZSowi sprowadzić na jego miejsce kogoś nowego. U rywali nie ma żadnych problemów kadrowych, organizacyjnych ani tym bardziej szatniowych. Lewis z Washigtonem prowadzą zespół a bardzo dobrego wsparcia w ostatnich tygodniach udzielają: pod koszem - Reynold oraz rzucający za trzy Dutkiewicz. Cały czas trener Dedek czeka aż &quot;odpali&quot; Mirković - jeśli to się stanie siła ofensywna Startu wzrośnie o kolejne kilkanaście procent. U gospodarzy frustruje się Woods, który chcę brać dużo gry na siebie ale forma na to mu nie pozwala. Młodzi Polacy nie mają wsparcia, nie ma wyraźnego lidera. Rozpędzony Start dodatkowo zmotywowany ostatnią porażką chce walczyć o play-off a taki mecz jak dziś jest w tym kontekście bardzo ważny. Kurs wysoki w mojej opinii i wart ryzyka.
✅81
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Czechy Extraliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Vitkovice - Pilzno
Typ: Tomas Mertl strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym karnym, zwrot jeśli nie wystąpi)
Kurs: 2,30 fortuna
O meczu:
No i jak to ostatnio zwykle u mnie bywa - wczoraj piach. Dzisiaj przenosimy się do naszych sąsiadów. Niezłe meczycho się szykuje. Wicelider z Vitkovic gości u siebie lidera - Pilzno. Tomas Mertl rozgrywa debiutancki sezon w Pilznie, a już jest jedną z ważniejszych postaci zespołu. W punktacji kanadyjskiej ma niesamowity wynik - 40 punktów w 33 spotkaniach (co dało 22 gole i 18 asyst). H2H na korzyść gości, którzy w bezpośrednich starciach strzelają przynajmniej 2 gole. Dlaczego więc, choćby jednego z nich, nie miał strzelić najlepszy strzelec - Tomas Mertl ???? ? Musi poprawić swoje liczby przeciwko ekipie z Vitkovic. Jak dotąd grał z nimi dwukrotnie i zaliczył tylko jedną asystę. Czas na trafienie. Powodzenia!
⛔100
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki - kwale
Godzina: 14
Spotkanie:
Stoch - Kraft
Typ: Kraft lepszy

Kurs: 3.60
Bukmacher:
fortuna
Typ na szybko, bo zakłady zamykają za minutkę niestety. Kraft oddał jeden skok konkursowy od Stocha mniej z racji braku kwalifikacji do drugiej serii ostatnio w Ga-pa. Teraz zawody przenoszą się do Austrii gdzie Kraft jest gospodarzem i nie ciąży już na nim presja zwycięstwa w TCS co może wyjść tylko na plus. Stoch trochę odpuszcza kwalifikacje (mam taką nadzieję, po jego słowach, że jest trochę zmęczony itd.) wiec liczę tutaj, ze Kraft pokaże się z dobrej strony mimo zniżki formy. Kwalifikacje rządzą się swoimi prawami więc tutaj na niespodziankę. W pierwszych kwalach w obersdorfie Stoch dopiero w trzeciej dziesiatce, a ostatnio koło 5 miejsca. Witatr dzisiaj też bardzo zmienny co sprzyja underdogom.
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Cypr
Godzina: 18:00
Spotkanie: AEK Larnaca - Salamina
Typ: 2.druzyna strz.gola - Tak
Kurs: 2.27
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Dzisiejszy pojedynek to rywalizacja walczącej o mistrzostwo kraju AEK z walczącą o utrzymanie Salaminą. Podobnie jak w przypadku wczorajszej rozpiski 2 ligi szkockiej - mierzą się ze sobą drużyny, których dzieli jakaś tam przepaść - zarówno punktowa, jak i w zdobytych/straconych bramkach itp.
Larnaca mimo że straciła tylko 12 goli w 17 kolejkach - połowę straciła w ostatnich meczach domowych. Natomiast Salamina 6 krotnie zdobywała bramki na wyjazdach - szczególnie można wyróżnić gola z APOEL&#39;em, Doxą czy AEL Limassolem.
Gospodarzom tego meczu nie leży Salamina - w ostatnich 3 meczach (począwszy od stycznia 2017) ich bilans meczowy to 1 - 1 -1 (wyniki: 2-0, 0-1, 1-1).
Ostatni mecz o stawkę miał miejsce we wrześniu i tam wygrała 1-0 Salamina (na własnym obiekcie).
W tym spotkaniu faworytem jest Larnaca, ale Salamina będzie miała swoje sytuacje, które mam nadzieje - wykorzysta.
Przewidywany wynik: 2-1 dla Larnaci
⛔100
 
E 60

enjoy_10

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Czechy: Extraliga
Godzina: 17:20
Spotkanie: Pardubice - Ołomuniec
Typ: 2/-6,5, druga drużyna wygra i będzie mniej niż 6,5 gola
Kurs: 3,45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Wczoraj kurs powyżej 4 trafiony, próbujemy dzisiaj znowu. Typ under 6,5 - Ołomuniec podobną ilość bramek ma strzelonych jak i straconych. Średnio strzelają i tracą około 2,5 bramki na mecz,czyli niewiele. Bardzo często w ich meczach pada under 5,5. Z drugiej strony Pardubice tracą sporo bramek - już 101 goli. Mecze pomiędzy tymi drużynami są często na styku i bardzo ostrożne - wyniki 2:1, 3:1 itp. , z wyjątkiem meczu marcowego kiedy było aż 8:2. Moim zdaniem under 5,5 powinien się udać, ja gram bezpieczniej - poniżej 6,5. Co prawda Ołomuniec w ostatnim meczu przegrał, ale wcześniej sobie bardzo dobrze radził - wygrane chociażby z Trzyńcem czy Mountfield. Pardubice dość przeciętnie sobie radzą w ostatnich meczach. Co prawda wygrali z Pilznem, ale raczej to było spowodowane słabszą dyspozycją przeciwnika. Próbowałem już grać Ołomuniec w meczu z Trzyńcem i naprawdę niewiele zabrakło. Głupio stracona bramka w przewadze i ostatecznie remis 3:3. (po dogrywce wygrali). Dzisiejsi rywali grali ze sobą 28 listopada i wtedy była dość spora przewaga graczy z Ołomuńca - oddali aż 49 strzałów na bramkę, przy 22 przeciwnika. Myślę, że dzisiaj sobie poradzą z gospodarzami, lekkie wątpliwości mam co do undera, dlatego jak ktoś woli to można zagrać czystą dwójkę.
⛔100
 
L 29

lenithar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal - Chelsea
Typ: 2/1,5+ Chelsea wygra i powyżej 1,5 bramki w meczu
Kurs: 2,87
Bukmacher: fortuna
Analiza: Derby Londynu spotkanie które pewnie będzie obfitować w bramki , sytuacja kadrowa w Arsenalu nie wygląda różowo w obronie pałzować bd prawdopodobnie Monreal, Koscielny, Kolasinac. Również nie zagra mózg Arsenalu czyli Ozil i ostatnio w bardzo dobrej formie Ramsey. W Chelsea wypadł ze składu David Luiz ale niema go już od dłuższego czasu i godnie zastępuje go Christensen. Arsenal ostatnio u siebie gra w kratkę, co prawda Chelsea na wyjazdach też nie powala jak City. Czuje że Chelsea dziś przełamię słabą passę meczów derbowych i sięgnie po zwycięstwo, mam nadzieję że również padnie dużo goli.
⛔100
 
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Włoch
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Torino
Typ: Remis
Kurs: 4,9
Bukmacher:
fortuna
Analiza:
Witam, na dzisiaj wybrałem mecz z Pucharu Włoch.W Derbach Turynu Juventus podejmie u siebie Torino.
Juve gra w tym sezonie słabiej niż rok temu. Chociaż ostatnio są w niezłej formie. to nie jest to ta sama drużyna co rok temu.W ligowej tabeli, po 19 kolejkach, zajmują 2 miejsce z 47 punktami.Z podstawowego składu zabraknie jutro prawdopodbnie dziś Khediry, Buffona, Chielliniego, Alex Sandro.Z powodu kontuzji nie wystąpią też De Sciglio, Howedes i Cuadrado.
Natomiast Torino w lidze jest na 10. miejscu z 25 punktami.Bardzo często remisują, bo aż 10 razy w 19 meczach.Bilans goli 25:27.We wcześniejszej fazie Pucharów udało im się wyelimnować Romę 2:1 i to w Rzymie, co było sporą niespodzianką.Ostatnie 5 meczy Torino to 2 ich wygrane, 2 remisy i 1 porażka
Jak wiadomo w Derbach oraz ogólnie w Pucharach niespodzianki zdarzają się bardzo często i licze, że dzisiaj będzie podobnie. Kursy na Juve oscylują w granicach 1,35- 1,40 co moim zdaniem jest przesadą - nie są aż tak zdecydowanym faworytem jak podają bukmacherzy. W kursie 4,9 widzę spore value co zachęca mnie do grania tego typu. Powodzenia ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Indie
Godzina: 15:30
Spotkanie: ATK - Goa
Typ: ATK DNB
Kurs: 1.77
Bukmacher: Betrally
Analiza:

Zacznę od podsumowania zeszłego sezonu, w którym to ATK zakończyło go na miejscu premiowanym play-off a Goa zakończyła rozgrywki na ostatnim 8 miejscu.
W tym sezonie gospodarze bo słabym starcie, w ostatnich dwóch spotkaniach odnieśli 2 zwycięstwa. Natomiast Goa w ostatnim spotkaniu uległa na własnym obiekcie Pune City 0:2.
Goście mają hiszpańskiego trenera oraz kilku zawodników z tego kraju. Sądząc po ostatnich wynikach mają problemy w szczególności w grze defensywnej.
ATK prowadzi T. Sheringham a w składzie jest kilku doświadczonych piłkarzy jak: Yaskelainen, Figueroa, Thorpe, Zequinha, Kuqi, Singh czy wielka gwiazda Robbie Keane.
W ostatnich 3 spotkaniach między tymi drużynami 2 razy wygrywał zespół ATK.
Podsumowując liczę na wykorzystanie problemów w grze defensywnej przeciwnika przez drużynę Atletico de Kolkata.
▶ ZWROT
 
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal - Chelsea
Typ: over 12.5 rzutów rożnych
Kurs: 2,80
Bukmacher: Totolotek
W lidze angielskiej, gdy na boisko wybiega czołówka rozgrywek, warto grać na ilość rzutów rożnych.
Mam w pamięci niedawny mecz pomiędzy Arsenalem, a Liverpoolem, który skończył się wynikiem 3:3, a jeżeli chodzi o cornery było aż 7:8. Zagrałem wówczas ten zakład i wierzę, że ten dzisiejszy również zostanie trafiony.
Obie ekipy dawno nie zaznały smaku porażki. Jestem jednak przekonany, że Arsenal zagra tutaj o 3 pkt. i zaatakuje od pierwszych sekund meczu. Chelsea ma jedną z najlepszych defensyw w lidze, powinna skutecznie neutralizować ataki gospodarzy, wybijając piłkę w aut albo za końcową linię boiska.
Chelsea potrafi nieźle kontrować, zatem można spodziewać się, że także będzie gościć często pod bramką Kanonierów, powiększając konto cornerów.
Mecz zapowiada się otwarty, dynamiczny, szybki. Biorąc pod uwagę te czynniki, warto grać tu na ilość rzutów rożnych. Niższe linie oczywiście także są warte gry.
Powodzenia ! ????

✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom