>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.02.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Taipei
Godzina: 09:00
Spotkanie: Wang - Babos
Typ: Wang +1.5 seta handicap
Kurs: 1.76
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Na tym etapie rozgrywek, czyli półfinał, trzeba spróbować po takim kursie na Wang. O Babos już dwa dni temu pisałem, że jest w sporym maratonie meczów (tutaj gra singla i debla, w Australii grała w finale miksta i wygrała debla), no ale jedzie dalej, pomęczyła się z Jakupović, dzisiaj gładko ograła Magdę Linette, ale co do Magdy to ona też nie jest w najwyższej dyspozycji zdrowotnej, i tak na mega farcie przeszła poprzednią rundę.
Natomiast Wang dzisiaj wygrała z Bouchard (6:4, 6:0) nie oglądałem meczu, ale podobno Bouchard spieszyła się na finał Super Bowl do USA, więc teoretycznie żadne osiągnięcie. Nie ma co jednak umniejszać sukcesu jakim jest tutaj półfinał. Wcześniej gładko ograne (również bez straty seta) Ozaki i Parmentier. Także w deblu jest w półfinale. Widać, że Chinka dobrze się tutaj czuje, a na koniec dodam, że h2h (dwa mecze w 2015 r. - w Pekinie i Tajlandii) to dwa zwycięstwa Wang. Nie powinna więc przed tą rywalką pęknąć. Czy wygra po raz trzeci? Nie będzie łatwo, ale nie sądzę aby tutaj nie powalczyła, a jest bardzo prawdopodobne, że wygra. Babos ma swoje w nogach i może to być ten mecz, gdzie zmęczenie da się we znaki.
⛔ 100
 
ostrowski 181

ostrowski

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna - Anglia - Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Arsenal vs Everton
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zacznę od tego ze poprzednie dwa typy o kursach 1.84 i 3.40 weszly jak w masło.Dzisiaj na rozkład wybieram mecz Arsenal vs Everton.W ostatnich 4 meczach arsenalu padlo powyzej 2.5 goli uwazam ze dzis tez tyle padnie.Warto też dodac ze w ostatnim meczu ars-eve padlo 7 vramek a w poprzednich powyzej 3.Warto też dodac że w ostanim meczu evertonu padlo over 2.5.Wydaję mi się ze to bedzie ladny mecz pelen goli.
Pozdro i z fartem mordy.
Bilans Luty 2/2
✅ 60
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dyscyplina: Bundesliga / Piłka Nożna
Godzina: 15:30
Spotkanie: Freiburg - Bayer
Typ: Bayer Leverkusen
Kurs: 1.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Po dwóch dniach owocnych łowów uciekam od hokeja w stronę piłki u naszych zachodnich sąsiadów. Od dłuższego czasu czaje się na porażkę drużyny Bartka Kapustki. Wyłożyłem się na Lipsku, wyłożyłem się na Dortmundzie - nie spodziewałem się, że mogą im urwać punkty, ale jak to mówią do trzech razy sztuka, kiedyś muszą w końcu przegrać. Lubię grać na przełamanie serii, więc mam nadzieję że się jutro to uda. Do rzeczy, Bayer jest v-liderem wraz z BVB, w tabeli bardzo ciasno. Między drugim miejscem, a siódmym są trzy punkty przewagi, było by grzechem wyłożyć się na przeciwniku takim jak Freiburg. Gospodarze po wspaniałej serii kilku meczy bez porażki wskoczyli do środka tabeli i można powiedzieć, że mają święty spokój, tudzież są kilka punktów nad strefą spadku, a szanujmy się - o puchary to oni nie powalczą. Na dodatek w drużynie gosp. plaga kontuzji ( z tego co wypatrzyłem na flashscore). Leverkusen od września bez porażki na wyjeździe, przypadek? W tym sezonie są dosyć mocni i stać ich moim zdaniem na bycie drugą drużyną Niemiec. Może nie jest to tak pewny typ jak dzisiaj z hokeja, ale moim zdaniem są bardzo duże przesłanki na wygraną gości. Spróbować warto
⛔ 100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy 2 Bundesliga
Godzina: 13:00
Spotkanie:
Kiel - Regensburg
Typ: Regensburg wygra
Kurs: 4.45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam Was po dłuższej przerwie... Mam nadzieję , że ten miesiąc zacznę z grubej rury a na widelec na początek mecz 2 bundesligi pomiędzy dwoma beniaminkami Kiel i Regensburg... Obydwa zespoły bardzo sobie dobrze radzą na poziomie tych rozgrywek... Kiel jest nawet w czubie tabeli natomiast Regensburg po ostatnich niezłych występach również pnie się w górę... ale do rzeczy.. Zacznę od zespołu gospodarzy, który widać już nie jest tak samo skuteczny jak na początku sezonu... piłkarze z Kiel popełniają głupie błędy w obronie i nie wygląda to zbyt optymistycznie na przyszłość.. myślę , że zespół taktycznie się wypalił i już nie ma tyle pomysłu na grę co na początku w który weszli z impetem.. Regensburg natomiast bardzo mnie zaskakuje.. ich gra chociażby w ostatnim meczu.. grali na całego , nie oszczędzali się i przegrywając 0-2 z Ingolstadt po 1 połowie wyciągnęli na 3-2 cały mecz.. Głośno o tym meczu było nawet w mediach niemieckich , gdzie przyznano , ze Regensburg to naprawdę waleczny i mentalnie dobry zespół.. Myślę, że ich ostatni mecz poniesie ich na skrzydłach i sprawią niespodziankę... Po takim kursie warto mimo , że bilans spotkań jest zdecydowanie po stronie gospodarzy... jednak dzisiejsza predyspozycja pozostawia wiele do życzenia , tacy piłkarze jak Duksch czy Drexler z Kiel nie są tak skuteczni jak na początku sezonu , natomiast napastnicy w Regensburgu tacy jak Gruttner czy Nietfeld widać , że są w formie ! Wejdzie? Zostaw reputkę !
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna- Niemcy - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: FSV Mainz 05 - Bayern Monachium
Typ: Mainz powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 5,1
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Obrona Bayernu Monachium w tym sezonie nie zachwyca, ale ostatnio tracą naprawdę dużo goli. Dwa ostatnie mecze w Bundeslidze grali u siebie i w obu stracili po dwa gole. Dwa gole strzelili im Hoffenheim i Werder Brema. Z Hoffenheim te dwie bramki stracili już w pierwszej połowie. Mainz w tym sezonie jest słabe, ale to jest taka drużyna, którą od czasu do czasu stać na bardzo dobre spotkanie. Mainz ma problemy z defensywą, ale za to dość dużo bramek zdobywają. W ostatnim meczu z Bayerem Leverkusen nic nie strzelili, ale we wcześniejszych trzech meczach zdobywali przynajmniej po dwa gole. Klasa rywali oczywiście była mniejsza niż Bayernu Monachium, ale mimo to uważam, że nawet z Bayernem na dwa gole ich stać zwłaszcza, że Bayern w defensywie ostatnio nie błyszczy.
⛔ 100
 
T 159

typer1-131875

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: Wolfsburg - Stuttgart
Typ: 1
Kurs: 2.26
Godz: 15:30
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Po raz kolejny czas na niemiecką piłkę. Spotkanie, które przykuło moją uwagę to Wolfsburg - Stuttgart. Spytacie dlaczego akurat to spotkanie, bo jak wiadomo obie ekipy grają w tym sezonie fatalnie. Otóż ekipa Stuttgartu w obecnej edycji rozgrywek na wyjeździe doznała aż 9 porażek, ich bilans to 0-1-9. Ponadto wraz z drużynami z Hamburga czy Bremy mają strzelonych najmniej bramek (16). Ich bilans bramkowy na samych wyjazdach jest najsłabszy ze wszystkich drużyn (6 bramek na 10 meczy). Ostatnie mecze pomiędzy tymi ekipami kończyły się zwycięstwami gospodarzy.
Ps Choć pieniądze nie grają to interesujący jest fakt, że drużyna z Wolfsburga ponad dwukrotnie przewyższa wartością piłkarzy drużynę Stuttgartu. Mam nadzieję, że wartość ta przełoży się na wynik meczu czego wam i sobie życzę. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
xamon 134K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Spotkanie: Philadelphia 76ers - Miami Heat
Typ: Miami Heat
Kurs: 2,50
Godz: 02:00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Miami dobrze spisuje się na wyjazdach, z ostatnich 15 w 10 byli lepszy od swoich przeciwników. Ostatnio przegrana jedną akcja z Kawalerią, ale niestety Ellington nie miał swojego dnia i nie było ognia. Generalnie szanuję ich za to, że potrafili otrząsnąć się po odejśćiu LeBrona i stracie swoich legend tj Bosha i Wade&#39;a. Erik Spoelstra oczywiście został na stanowisku, dostał wolną rekę, przebudował zespół i na efekty nie trzeba było długo czekać. Heat mają dobrze zbilansowany skład, jest tam siłą podkoszowa, są trójki, zespołowość i jest chemia między zawodnikami a trenerem. Mają o klasę lepszą obronę niż Sixers i uważam, że to właśnie będzie dzisiaj decydujący czynnik. Ograniczą im rzuty z dystantu i w swoim stylu będą starali się maksymalnie uprzykrzyć im grę. Sixers są chimeryczni, raz potrafią zagrać doskonale by potem się ośmieszyć. Miami od dwóch miesięcy nie przegrało 2x pod rząd na wyjazdach, więc statystyka jest po ich stronie. Kurs zachęcający i widzę tu sporą szansę na powodzenie. Mecz do obejrzenia o 2.00 na C+ Sport HD.
⛔100
 
pastore07 231

pastore07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Betis - Villarreal
Typ: Villarreal
Kurs: 2,5
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

W sobotnie popołudnie 13 w tabeli Betis po dwóch porażkach w lidze podejmie u siebie niepokonany w lidze od 6 spotkań(5 wygranych oraz remis) i zajmujący 5 miejsce zespół Villarreal. Szykuje się ciekawe spotkanie, ale obstawiam, że to goście zgarną tutaj 3 punkty. Dlaczego? Nie przegrali z Betisem od 2013 roku,a 3 ostatnie mecze pomiędzy tymi zespołami to wygrane &quot;Żółtej łodzi podwodnej&quot;. Do tego całkiem dobrze od jakiegoś czasu radzą sobie na wyjazdach odnosząc zwycięstwa z Celtą Vigo, Valencią i Realem Madryt. Plus wygrywając jutro mogą chociaż na chwilę wyprzedzić Real oraz zrównać się z punktami z Nietoperzami i dzięki temu włączyć się nawet do walki o Ligę Mistrzów w przyszłym sezonie.
⛔ 100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Milwaukee Bucks - NYK
Typ: Knicks win [bez dogrywki]
Kurs: 2.33
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Po powrocie Hardawaya Knicks trochę odżyli, szansę na road win widać zwłaszcza przy sytuacji kadrowej Bucks. Pod znakiem zapytania występy Bledsoa i Giannisa obaj z powodu urazu kostki, jednak Bledsoe już pauzuje od bodajże 2 spotkań, natomiast Giannis podkręcił kostkę w ostatnim ich spotkaniu, więc uraz nieco świeższy. Dodatkowo Brogdon wyleciał na 6-8 tygodni. Nie jest potwierdzona sprawa z Giannisem i Bledsoem, ale kurs już wyższy nie będzie i trzeba łapać co daję pod znakiem zapytania, liczę że co najmniej jednego z nich nie obejrzymy, a przy dość stabilnej póki co sytuacji w playoffach, może Jason Kidd zdecyduje się odpuścić obu gwiazdom, żeby nie ryzykować poważniejszych urazów, bo Pistons tradując Griffina pokazali, żeby że tak powiem ostatnie miejsca kwalifikujące się do play-off &#39;&#39;szykowały dupę, bo młoty nadchodzą&#39;&#39;, a tak na poważnie to Bucks póki mogą odciążyć star playerów, to powinni, zwłaszcza że Knicks mimo wszystko nie są jacyś niezniszczalni i można rezerwami też powalczyć.
⛔100
 
Q 232

qznia

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger, Dallas
Godzina: 3:30

Spotkanie: Denis Kudla - Mckenzie McDonald
Typ: 3 sety

Kurs: 2.10
Bukmacher: forBet
Analiza:
Witam! Dziesiejszy mój typ dotyczyć będzie tenisa, a mianowicie drugiego półfinałowego spotkania challengera w Dallas. O godzinie 3:30 czasu polskiego walkę o finał stoczą dwaj reprezentanci gospodarzy. Denis Kudla zagra z nieco młodszym Mackenziem McDonaldem i czego można oczekiwać od tego spotkania to zaraz po krótce wyjaśnię. Ja zdecydowałem się &quot;wejść&quot; w typ opiewający na 3 sety, forBet na takie zdarzenie oferuje nam kurs 2.10. Uważam, że spotkanie nie będzie jednostronne dla żadnego z tych Panów, zarówno Kudla jak i młodszy McDonald mają za sobą bardzo udany początek roku. Denis z dobrej strony pokazał się na AO gdzie odpadł dopiero po pięciosetowym pojedynku z Thiemem. Również i drogę do tego półfinału przeszedł bardzo gładko, odprawiając Tommiego Paula czy Fritza(ten był kontuzjowany). O młodym McDonaldzie także wypowiadać się można w samych superlatywach, od jakiegoś czasu wydaje mi się że wskoczył na wyższy poziom. Świetnie wypadł na AO, eliminując Ymera a przegrywając dopiero z Dimitrowem (2-3), bądź co bądź McDonald miał trudniejszą drabinkę do tego półfinału. Musiał zmierzyć się z Tiafoe(kompletnie bez formy) i Timem Smyczkiem czyli już bardziej uznanymi tenisistami. Kiedy spojrzymy na historię spotkań pomiędzy tymi Panami (4 mecze do tej pory) zauważymy iż 3 z 4 spotkań kończyło się po trzech setach. Tylko ostatni mecz na turnieju w Tiburon padł łupem McDonalda w dwóch setach. Mimo to dla mnie będziemy świadkami trzysetowego spotkania, strasznie równi wydają mi się obaj Panowie i nie sądzę żeby to spotkanie nie było zacięte. Liczę na Kudle, który powinien to wygrać, ale młody McDonald z pewnością urwie seta, albo zadziałać to może również w drugą stronę. Pozdrawiam!
⛔100
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Milwaukee Bucks - NYK
Typ: Włącznie z dogrywką Giannis Antetokounmpo Suma punktów powyżej (26.5)
Kurs: 2.00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Dzisiaj próbuję over punktowy Giannisa. Greek Freak jednak zdrowy i gotowy do wyjścia w pierwszej piątce, kontuzja na szczęście okazała się nie groźna. Oglądałem filmik z jego rozgrzewki przedmeczowej i nie wygląda, żeby miał jakieś problemy. Antek odżył - 4 ostatnie mecze to 41,27,31 i ostatnio 17 punktów (dołożył 6 asyst i 15 zbiórek). Dzisiaj do gry wraca również główny reżyser gry Bledsoe więc uważam, że on weźmie na siebie ciężar kreowania kolegów. Do rotacji wraca też Jabari Parker, który pomimo swoich ograniczonych minut na pewno coś dorzuci, ale też zadba o zbieranie piłek. Giannisowi pozostaje tylko wgniatać w parkiet swoimi wjazdami pod kosz Kantera i Kristapsa (gdyby to wszystko było takie proste jak się wydaje przed meczem... ???? ). Sam trener NYK - Hornacek - powiedział, że będzie ciężko, bo jego gracze nie są tak silni i atletyczni jak zespół gospodarzy. Nie widzę kogoś kto byłby w stanie przeciwstawić się sile młodego Greka. powodzenia PS. Do kolegi powyżej piszącego o tym meczu - Jason Kidd może im odpuścić, ale ma to małe znaczenie, bo nie jest już trenerem Kozłów. Zastępuje go Joe Prunty ????
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Szewcja
Godzina: 15:15
Spotkanie: Frolunda - Farjestad
Typ: over 4,5
Kurs: 1,78
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Zapraszam do Szwecji na mecz hokeja na lodzie. Obie ekipy w górnej stawce. Sezon bardzo zacięty.
Ja zagram na over bramkowy. Frolunda jak i Farjestad, to drużyny overowe. Oba zespoły over bramek powyżej 5 na mecz. Zwłaszcza Farjestad - mają 5,9 gola na mecz, na 42 mecze aż 32 kończyły się +4,5. A jeśli spojrzymy na delegacyjne mecze Farjestad, to na 21 spotkań aż 18 pokrywało nasz over.
H2H obu ekip również wygląda optymistycznie - ostatnie 7 meczów to aż 6 razy +4,5.
Oba zespoły wciąż nie mogą być pewne gry w top 6, które daje prawo awansu do Play Off od 1,4 finału. Sam awans do PO niemal pewny gdyż przewaga nad 11 Orebro to aż 27 punktów, lecz na siódmym zespołęm wynosi ona już tylko 4 oczka.
Smaczku dodaje fakt, że obie drużyny spotkały się dwa tygodnie temu na lodowisku Frolundy, wtedy wygrali goście 4-1. Dziś gospodarze liczą na rewanż i skok na 3 miejsce w tabeli. Im wyższa pozycja w sezonie zasadniczym, tym teoretycznie słabszy przeciwnik w PO. Stawiam na 4-1 dla gospodarzy.
✅ 78
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pinio1111 81,5K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie, Willingen, 1 konkurs
Godzina: 15:00
Spotkanie: Hula S.- Prevc P., kto lepszy?
Typ: Hula S.
Kurs: 1,70
Bukmacher: STS

Analiza:

Dla mnie to prezent od buka. Nie będę się rozpisywał bo nie ma sensu. Stefan, jak już wiadomo od dawna, jest w tym sezonie w życiowej formie. Skacze bardzo powtarzalnie i bardzo dobrze. Ostatnio wydaje mi się, że jego dyspozycja cały czas rośnie i w Zakopanem o mały włos stanąłby na podium. Jestem pewien, że zniszczy Petera swoją regularnością o ile nie trafi w jakieś fatalne warunki, co wiadomo w skokach się zdarza. Peter wyglądał wczoraj mizernie. Tylko jego pierwszy treningowy skok był dość dobry i dzięki temu był minimalnie przed Stefanem. Drugi trening i kwalifikacje, to już dominacja Huli, który w kwalach był lepszy o 15pkt. Stefan każdy start traktuje jak nagrodę i cieszy się skokami, Peter natomiast cały czas szuka dobrej dyspozycji i dwa równe skoki zdarzają mu się bardzo rzadko . Prevc jest już chyba myślami na IO i nie powinien tutaj być zagrożeniem dla Stefanka. Polecam również grać na wygraną Kamila, bo przy w miarę równych warunkach nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej, oraz w stronę Tande w parze z Freitagiem.
⛔ 100 - nieprawidłowy bukmacher
 
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie
Godzina: 15;00
Spotkanie: Kamil Stoch wygra konkurs
Typ: win
Kurs:2,50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Kamil jest największym faworytem, w ostatnich konkursach udowodnił ze taka rola w ogóle mu nie przeszkadza, począwszy od turnieju 4 skoczni Stoch jest w świetnej formie, wpadkę w Zakopanem traktuje jako wypadek przy pracy. za tydzień konkurs olimpijski więc każdy z zawodników pokarze swoją najlepszą formę, uważam ze nasz zawodnik prezentuje się najlepiej na tle najgroźniejszych konkurentów,
⛔ 100
 
X 443

xenonter

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Taipei
Godzina: 09:30 +
Spotkanie: Wang - Babos
Typ: Dokładny wynik - Wang 2:0
Kurs: 4:65
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Witam , tak na szybko bo zaraz się mecz zaczyna.
Wang prezentuje się bardzo dobrze, od początku turnieju nie straciła seta.
To, że potrafi grać na silne fizycznie zawodniczki pokazała w ostatnim spotkaniu grając na Bouchard. Jak ktoś oglądał spotkanie to wie, że dla Chinki odbijanie mocnych piłek nie stanowi problemu.
Babos natomiast dysponuje większą siłą, ale gorszą techniką od Wang.
To, że nie jest w idealnej formie potwierdziła strata seta na Jakupovic.
Idę w ten typ, bo kurs jest bardzo dobry.
Kort zweryfikuje
⛔ 100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 13:00
Spotkanie: Eibar - Sevilla
Typ: 2
Kurs: 2.89
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Krótko, zwięźle i na temat a więc w pierwszej konfrontacji tych zespołów Sevilla wygrała bez większych problemów u siebie aż 3:0 ostatnio mieli mały kryzys ale wrócili na dobre tory po wygranej z espanyolem 3:0 czy remisem z mocnym u siebie Getafe z kolei gospodarze trochę jakby obniżyli loty remis ze słabiutką Malagą u siebie czy z przeciętnym Bilbao, gospodarze mają też inny problem jakim są absencje zabraknie kontuzjowanych- Sergiego Enricha, Frana Rico, Pedro Leona i Paulo Oliveiry a w drużynie gości nie zagra tylko Mercado pauzujący za kartki. Widzę duże value po stronie gości po spadku formy przyszedł czas na punktowanie. Pozdrawiam
⛔ 100
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Energa Basket Liga
Godzina: 18.00

Spotkanie: Polpharma - Rosa
Typ: Rosa
Kurs: 2.19

Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Goście z Radomia przystąpią do spotkania po serii pięciu porażek z rzędu. Drużyna, której celem minimum przed sezonem były play-offy po rozegraniu prawie 2/3 sezonu musi nadrabiać straty aby w ogóle wejść do czołowej ósemki. Czemu więc gram na ich zwycięstwo? Po pierwsze w dzisiejszym spotkaniu zadebiutuje w ich barwach M.Fraser a więc nowy podkoszowy, który ma zapewnić lepszą obroną obręczy oraz dodatkowe zbiórki. Dla Rosy będzie to bardzo duże i znaczące wzmocnienie gdyż to właśnie strefa podkoszowa była największym problemem Radomian. Jest to bardzo ważna kwestia również w kontekście dzisiejszych rywali. Para Milovanović / Bojić gra świetnie w pomalowanym i sam Zaytsev nie byłby w stanie ich zatrzymać. Mocno zbudowany, silny fizycznie Fraser ma na to szansę. Po drugie drużyna Wojciecha Kamińskiego na obwodzie jest bardzo mocna personalnie. Punter, Harrow, Sokołowski wsparci Szymkiewiczem to dalej świetny sezon na pozycjach 1-3. Każdy z pierwszej trójki może spokojnie w warunkach PLK samemu zrobić różnicę i przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W Lidze Mistrzów Rosie został tylko jeden mecz więc teraz już będą skupiali się coraz mocniej na lidze gdzie muszą dobić do progu play-off inaczej będzie to dla nich fatalny sezon. PSG nie gra już tak dobrze jak na początku, dalej jest waleczne ale niech nikogo nie zmyli jedynie siedmio punktowa porażka w Zielonej Górze. Stelmet w meczach ligowych gra bardzo radosną koszykówkę pozwalając rywalom być blisko siebie. Moim zdaniem kurs wart ryzyka dlatego próbuję to pograć.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy, Seria B
Godzinna: 15:00
Spotkanie: Frosinone – Pescara
Typ: over 3.5
Kurs: 2.17
Bukmacher: unibet
Analiza:

Pescara Zemana od pięciu spotkań w lidze bez overa 2.5 to coś co się nie ma prawa zdarzać temu trenerowi, liczę że w końcu dziś to odpali i będzie wymiana ciosów zakończona sporą liczbą bramek. Goście tak szalonej piłki może na wyjazdach nie grają ale śledząc ich wyniki to z tymi z kim tak można było grać bramki były a mam tu na myśli ekipy z top jeśli chodzi o średnią bramek w tym sezonie: Empoli 3:1, Perugia 4:2, Salernitana 2:2, Cesena 4:2, zresztą zawsze w spotkaniach Zemana trzeba brać po prostu w ciemno bramki. Dziś wyjazd do wicelidera, który potrzebuje punktu by wrócić na fotel lidera ale w takie rzeczy nie będą się bawić bo są w świetnej formie, wygrali cztery spotkania z rzędu strzelając 12 bramek, w tym dwa u siebie w których strzelili po cztery bramki. Przed własną publicznością nie przegrali spotkania, ale nie jest to ekipa mocno broniąca bo z czołówki tracąc najwięcej. Na koniec pierwszy mecz tych ekip to szalony mecz zakończony remisem 3:3, zresztą obie ekipy w tym sezonie rozegrali już kilka tak szalonych spotkań jeśli chodzi o bramki.
⛔ 100
 
C 229,7K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 15:00
Spotkanie:
Gabriela Dąbrowski / Yi-Fan Xu -
Bacsinszky / Zvonareva
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher:
fortuna
Analiza:

Pojedynek półfinałowy niezbyt mocno obsadzonego rosyjskiego turnieju. Ze ścisłego topu do Rosji przyjechały jedynie właśnie Dąbrowski i Xu. Rok temu stworzyły ciekawą parę, kontynuując współpracę na kolejny sezon. Z powodzeniem mogą walczyć o top 10. Papiery mają na to na pewno. Już w zeszłym roku po bardzo dobrym sezonie zakwalifikowały się do finałów w Singapurze. Zeszły sezon to zwycięstwa w New Haven i Miami. W ten sezon także weszły bardzo obiecująco, odnosząc zwycięstwo w Sydney. AO także mogą zaliczyć do udanych, bowiem doszły do ćwierćfinałów i odpadły dopiero z Makarovą/Vesniną, czyli absolutną czołówką kobiecego debla. Po drugiej stronie siatki mamy Bacsinszky czyli zawodniczkę skupiającą się na singlu, która od Wimbledonu, czyli od 7 miesięcy nie grała w turniejach, lecząc kontuzję. W singlu w tym roku odpadała już z bardzo niszowymi zawodniczkami. Razem z Nią zagra Zvonareva, czyli wybitna rosyjska zawodniczka, która jednak granie na poważnie skończyła w 2012 roku. Ostatnie sezony do udanych zaliczyć na pewno nie może.
Jedna jak i druga para w tym turnieju zagrały świetny mecz w 1/8 i słaby w 1/4 wygrywany w mękach.
Aktualne umiejętności w grze w debla, forma i dyspozycja zdecydowanie po stronie Gabrieli Dąbrowski i Yi-Fan Xu. Niech grają.
⛔ 100
 
siadlo 1,2K

siadlo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 15:30
Spotkanie: Schalke - Werder Brema
Typ: -1,5 Schalke
Kurs: 3
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Schalke znajduje się na 4 pozycji w strefie, która gwarantuje im grę w Lidze Mistrzów, ale ma tylko punkt przewagi nad Frankfurtem i 2 nad Lipskiem, które posmakowało już gry w tych rozgrywkach i zapewne będą chcieli znaleźć się tam ponownie. Dlatego musi takie mecze, jak dzisiaj wygrywać. Brema znajduje się na 16 pozycji, czyli w strefie spadkowej. Wygrała tylko 3 z 30 meczów. Schalke wygrało 2-0 na trudnym terenie w Stuttgarcie, gdzie szybko wynik otworzył jeden z najlepszych ich strzelców Naldo. Wydaje się, że forma jest. Zobaczymy.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom