>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.04.2018 (wtorek)

Status
Zamknięty.
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Real
Typ: Real wygra i CR7 strzeli
Kurs
: 3.75
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Nie ma co sie sugerowac tabela w La Liga czy Serie A, Realowi w grze zostala tylko LM i na tym skupiaja wszystkie sily. Swiadczy chocby o tym ich ostatni ligowy mecz, w ktorym oszczedzani zostali najwazniejsi zawodnicy. Juve gralo swoj mecz z Milanem w sobote, wystapili najwazniejsi zawodnicy, 2 dni na regeneracje to nie jest duzo, mysle, ze na pewno odczuja to w dzisiejszym spotkaniu. Kazdy wie jaka sila dysponuje Real, chocby przegrywali z Legenes, Getafe, czy innymi slabszymi zespolami La Liga w LM zawsze sa faworytem, chocby delikatnym, tak samo jak w tym spotkaniu. CR7 - maszyna do zdobywania bramek. Szczegolnie w tych rozgrywkach, nie raz udowadnial, ze jest w stanie sam rozstrzygnac losy spotkania. Moim zdaniem typ dosc prawdopodobny, w kursie widze value i gram to dosc mocno.
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
F 168

fiflo366

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fulham – Leeds
Typ: 1 (handicap 0:1)
Kurs: 2,15
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Na dziś wybrałem mecz w Championship, pomiędzy Fulham – Leeds wprawdzie liga angielska czy to 2 czy 1 bywa zaskakująca, i czasem trudno trafić właściwy wynik, ale wydaje mi się, że z meczem który dziś wybrałem do analizy nie powinno być tak trudno. Gospodarze czyli drużyna Fulham jest w gazie o czym świadczą ostanie wyniki. W 2018 Fulham w 1 lidze rozegrało 14 meczy odnotowało 11 zwycięstw i 3 remisy u siebie rozegrało 7 meczy stosunek 6-1-0 bramki 21-3, pierwszy remis zanotowali w ostatnim meczu z drużyną QPR. I myślę, że taki remis będzie dla nich otrzeźwiający, że nadal musza być skupieni na każdym jednym meczu, że żaden przeciwnik się przed nimi nie położy. Pragnę zauważyć, że większość meczy u siebie wygrywali różnicą 2,3 bramek zachowując przy tym czyste konto. Fulham zajmuje obecnie 3 miejsce (miejsce to nie daje bezpośredniego awansu do Premier League, konieczne są baraże) do 2 miejsca gwarantującego awans tracą 8 punktów do końca sezonu pozostało 7 kolejek. Zatem szanse są niemniej nie można tracić punktów, zwłaszcza że w następnej kolejce jest mecz na szczycie druga drużyna gra z pierwszą i jakby tak przegrała to różnica spadnie do 5 punktów. Drużyna gości Leeds zajmuje 12 miejsce w tabeli i na tym można by skończyć, sezon praktycznie dla nich się skończył są pewni utrzymania 20 punktów przewagi nad grupą spadkową, 10 punktów straty do miejsca w barażach zatem mają czas na eksperymenty. W bezpośrednich pojedynkach 5 ostatnich pojedynków zakończyło się remisami w tym cztery z nich w stosunku 1-1, ponadto Fulham u siebie wygrał 2 razy ale były to lata odległe bo 2002 i 2004, Leeds u siebie też dwukrotnie ale tak samo dawno temu bo w 2003 więc trudno to odnosić do obecnej sytuacji. Generalnie wyniki oscylujące w okolicach remisu, niemniej dla za gospodarzami przemawia fakt formy jaką drużyną obecnie prezentuje oraz motywacji, która bardziej będzie stać po stronie gospodarzy.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
A 98

amazingtyper

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 02;00

Spotkanie: St Louis Blues - Washington Capitals
Typ: Washington Capitals i powyzej 5,5 bramki
Kurs: 6,25

Bukmacher: iforbet
Analiza:

Witam. Dla gospodarzy to ostatni dzwonek i wielka szansa by wlaczyc sie do walki o play offy, Los Angeles zagra z Colorado wiec rywale do ktorych traca 1 oraz 2 punkty. Kursy spadaja bo wszyscy wieza w zwyciestwo St Louis Blues, ja jednak jestem innego zdania. Rozpedzeni goscie w bardzo dobrej dyspozycji, bez absencji. Na dodatek ten teren wyraznie im lezy bo wygrali ostatnie 4 spotkania na tym terenie i w kazdym padalo duzo bramek wiec mysle ze dzis bedzie podobnie bo goscie walcza wciaz o utrzymanie 3 pozycji, a po pogromie jaki dzisiejszy gospodarze dostali od Arizony, po prostu nie zasluguja gre na play offy i nie maja tam czego szukac. Stawiam na pewne zwyciestwo ekipy przyjezdnych i overowe spotkanie! Pozdro
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +86
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: St. Louis Blues - Washington Capitals
Typ: Remis
Kurs: 4,10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ja tutaj się nie spodziewam wielu bramek. Raczej będzie to dość underowy mecz, a co za tym idzie szanse na remis są dość duże. Od jakiegoś czasu St. Louis Blues gra bardzo solidnie w obronie (pomijając ich ostatnią wpadkę) i tracą mało bramek. Niewiele też strzelają. W związku z tym odnotowali w ostatnim czasie sporo remisów. Biorąc pod uwagę osiem ostatnich spotkań drużyny St. Louis Blues, to w aż pięciu z nich był remis. Mecz z Washington Capitals też zapowiada się na wyrównany. St. Louis Blues walczą o playoff, natomiast Washington Capitals zapewne będzie chciało być wyżej w tabeli niż Toronto Maple Leafs w razie ich ewentualnego starcia w finale konferencji, żeby mieć przewagę lodu, także obie drużyny mają o co rywalizować. Widzę tutaj remis.
⛔100
 
captainpear 29,7K

captainpear

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Toronto Maple - Buffalo Sabres
Typ: powyżej 5,5 bramki i Toronto wygra
Kurs: 2.55
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Pojedynek 4 zespołu w lidze czyli drużyny z Toronto z outsiderem NHL czyli Buffalo Sabres. Zespół z Toronto to bardzo overowa drużyna 5 najbardziej overowa w lidze. Są oni w niezłej formie wygrali 3 na 5 ostatnich meczów. Pojedynek z ostatnią drużyną to szansa na ustrzelanie wielu bramek, a Buffalo są 3 najczęściej tracącą bramki drużyną. Stawiam tutaj na zwycięstwo drużyny z Toronto oraz przynajmniej 6 bramek. Zwycięstwo będzie oznaczało dla gospodarzy wskoczenie na 3 lokatę i powiększenie przewagi nad 5 drużyną z Pittsburgha.
✅155
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
kiel1920 69

kiel1920

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Real
Typ: Juventus
Kurs
: 3.16
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam. Ja dziś zaproponuję zwycięstwo mojego ulubionego klubu. Juve tak jak kolega wyżej napisał w tym sezonie gra troszkę słabiej a niżeli rok temu ale jednak wyniki są dobre a nawet bardzo dobre. Na ostatnie 25 meczy 21 zwycięstw i 4 remisy ostatnia porażka miała miejsce w połowie listopada a wiec już bardzo dawno temu do tego dochodzi fakt, że Juve woli grać w roli under doga może dlatego ze maja luźniejsze głowy bo w razie porażki nikt nie będzie miał wielkich pretensji ale głównym powodem dlaczego gram w stronę Juve to to że Real to Real i zapewne będą cały czas atakować a to woda na młyn dla podopiecznych Allegriego i tutaj upatruje szanse dla Costy, Dybali czy Igły. W tym sezonie gra pozycyjna w Juve nie istnieje i jeśli real by się cofnął i pozwolił grac Juve piłką to wtedy może to nie wyglądać za ciekawie ???? Jeszcze jeden fakt Real nigdy nie wyeliminował drużyny z Włoch w dwumeczu.
FORZA JUVE!!! Fino Alla Fine
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wolves - Hull
Typ: Wolves -1HA (zwrot przy wygranej 1 golem)
Kurs: 1.98
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mam nadzieję, że nowy miesiąc zacznę na plus.
Na zapleczu Premier League sezon wkracza w decydującą fazę. Do końca sezonu pozostało 7 kolejek (niektórym zespołom 6). Głównymi kandydatami do awansu są Wolves oraz Cardiff.
Ja skupiam się dzisiaj na ekipie Wilków. W tym momencie mają 13 punktów przewagi nad trzecim Fulham. Przypomnę, że dwie ekipy awansują bezpośrednio, a miejsca 3-6 grają w barażach.
jeśli spojrzeć prawdzie w oczy, to raczej nic nie jest w stanie pozbawić Wolverhampton awansu.
Jeśli wyniki potoczą się po ich myśli, to już w następnej kolejce mogą świętować awans.
W innych nastrojach jest drużyna Kamila Grosickiego, która ten sezon musi uznać za stracony. Zapowiadana walka o awans szybko została zweryfikowana. Na ten moment nie są pewni utrzymania. Ich przewaga nad strefa spadkową wynosi 6 oczek. Słaba postawa w delegacjach nie napawa optymizmem. Zaledwie 14 punktów na wyjazdach, to trzeci najgorszy wynik w lidze.
Jeśli chodzi o absencje, to w ekipie gospodarzy nie zagra obrońca Matt Doherty, który pauzuje za kartki oraz Diego Jota, który jest kontuzjowany.
W drużynie gości pod znakiem zapytania stoi występ MacDonalda.
Stawiam dziś na Wilki, które postawią milowy krok w stronę awansu.
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,- Anglia, Championship
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bolton - Birmingham
Typ: Bolton
Kurs: 2,75
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Zostajemy na wyspach, tylko dziś gramy ligę wyżej. Mecz na dołach tabeli, obie drużyny mocno muszą oglądać się za siebie, aby nie wylądować w strefie spadkowej. Nieco lepsza wydaje się być sytuacja gospodarzy – 5 punktów przewagi nad miejscem gwarantującym spadek. Birmingham ma tej przewagi tylko 2 punkty, ale najwięcej zależy od tego co Barnsley pokaże w swoim spotkaniu.
Bolton osiąga całkiem dobre rezultaty na własnym stadionie 8-4-7. W ostatnich czterech meczach przegrali tylko raz, w ostatniej kolejce na wyjeździe z Leeds (2:1), wcześniej pokonali u siebie Aston Ville.
Birmingham wygrało swoje 2 ostatnie spotkania, więc widać, że też popycha ich spora motywacja. Były to jednak spotkania domowe, gdzie wygrali kolejno 3:0 i 1:0, niewiadomo, jak poradzą sobie dziś w delegacja przeciwko silnemu u siebie Bolton. W ogólnym rozrachunku ich bilans wyjazdowy jest bardzo słaby (2-4-12).
Idę w gospodarzy, jak dla mnie zadowalający kurs jak na to, że obie ekipy mają o co grać.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,- Włochy - Serie C
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lucchese - Pistoiese
Typ: Remis
Kurs: 2,95
Bukmacher: Fortuna
Analiza
:
Mecz pomiędzy drużynami ze środka tabeli. Drużyna gospodarzy niepokonana od trzech meczy 2 remisy 1 zwycięstwo, ponadto w ciągu ostatnich 11 meczów tej drużyny padało mniej niż 2,5 bramki. Natomiast drużyna gości ostatnie 4 mecze to 2 porażki i 2 remisy, od trzech meczy pada poniżej 2,5 bramki.
Ostatnie mecze pomiędzy tymi zespołami w 2017 roku:
1-1
2-2
Bezpieczniej można byłoby zagrać x2 lub poniżej 2,5 bramki, ale zagram odważnie w końcu to liga włoska i zdarzają się remisy dosyć często. Powodzenia.
✅195
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Charleston
Godzina: 19:00

Spotkanie: Fortuna
Analiza:
Zostajemy w Charleston, lecz dzisiaj ryzykowniejszy typ.
Przeglądając oferty ten kurs wpadł w oko, taka różnica wynika z
tego że grają na nawierzchni ziemnej, gdzie Errani swoim przebijaniem
czuje się pewniej :p Gienia przez chwilę była gwiazdą tenisa w Kanadzie,
teraz została tylko gwiazda i bliżej jej do modelingu, ale cały czas stara się wrócić
do optymalnej formy i bardziej jest to typ na potencjał, wierzę że w Bouchard w końcu
coś się przełamie, a wszyscy wiedzą, że potrafi???? kurs 3.1 to duże value, buk też
myśli o niespodziance bo mecz ten został wstawiony do Superoferty. Co do
Errani to jest ona u schyłku singlowej kariery, tenis kobiecy się zmienił na bardziej fizyczny
i będzie jej coraz trudniej. Jeśli Gienia będzie cierpliwa to ją spokojnie łyknie :p
⛔100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sevilla - Bayern
Typ: powyżej 12,5 RR
Kurs: 3.04
Bukmacher: BaH
Analiza: Dzisiaj dwa wielkie hity w Lidze Mistrzów, na oba już podano wiele typów, ja postanowiłem wybrać spotkanie pomiędzy Sevillą a Bayernem, dwie bardzo ofensywne drużyny, w poprzedniej rundzie hiszpanie sprawili niespodziankę i wyeliminowali Manchester United, natomiast Bayern spokojnie odprawił Besiktas. W tym dwumeczu faworytem są Niemcy, ale Sevilla bynajmniej w spotkaniu u siebie chciała wywalczyć korzystny rezultat, bo w Monachium będzie bardzo ciężko. W tym meczu postanowiłem poszukać rzutów rożnych, obie ekipy nabijają ich całkiem sporo, może oprócz ostatniego meczu pomiędzy Bayernem a Borussią, gdzie padły tylko 3 cornery, ale wszyscy wiedzą jak się ułożył tamten mecz, więc taka liczba rogów nie dziwi, dzisiaj Sevilla jeśli chce coś ugrać musi atakować, więc akcje powinniśmy zobaczyć pod obiema bramkami, oba zespoły mają szybkie skrzydła, więc powinno być dużo wrzutek w pole karne, a co za tym idzie i rzutów rożnych. Jeśli popatrzymy na 10 ostatnich mecz to w meczach Sevilli pada średnio 11,2 rożnych na mecz, natomiast w meczach z udziałem Bayernu 9,5 cornera na spotkanie. Jeśli jedni i drudzy utrzymają swoją średnią to linia choć dosyć wysoka powinna zostać pokryta. Z fartem i powodzenia.
⛔100
 
roozikk 88

roozikk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,- Czechy 2
Godzina: 15:00
Spotkanie: Trzyniec - Frydek Mistek
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,95
Bukmacher: fortuna
Ostatnio już się przejechałem na meczu zespołu z górnej części tabeli, a zespołem który jest jednym z kandydatów do spadku. Teraz jednak wychodzę z bardziej bezpiecznym typem który ma duże szanse powodzenia. Trzyniec - zespół zajmujący 3 miejsce w ligowej tabeli, walczący o awans. Jednak ostatnio nie są w szczytowej formie, zaledwie 3pkt zdobyte w 5 ostatnich spotkaniach i aż 9 straconych bramek. Dzisiejsi goście może nie są fachowcami od strzelania bramek, jednak wiemy jak ostatnie miejsce w tabeli i walka o utrzymanie działa na niektóre zespoły. H2h również na korzyść mojego typu, w ostatnich 6 spotkaniach aż 5 razy obie drużyny strzeliły przynajmniej po golu. Nie mówię że Trzyniec nie wygra tego meczu, jednak wiem że takie spotkania nie należą do najłatwiejszych, a gości z pewnością stać na strzelanie bramki.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - China Open 2018
Godzina: 13:30 CET
Spotkanie:
Luo Honghao - Anthony McGill
Typ: Luo Honghao Over 0.5 Centuries
Kurs: 7,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Jak dla mnie mocno przesadzony kurs zarówno na win młodego Chińczyka jak i jego setkę. 18-latek wciąż świeży na tym poziomie, na razie pojawia się tylko dzięki dzikim kartom od organizatorów, ale korzysta z nich bardzo skutecznie i już zdążył pokazać, że ma potencjał. Na początku tego sezonu wprawdzie przegrał z Selbym i Robertsonem, ale z oboma rutyniarzami wygrać nie łatwo więc wstydu nie ma. Za to już w tym tygodniu najpierw planowo zdemolował Eltahhana (6-1), a potem już nieplanowo to samo zrobił z doświadczonym Carringtonem (6-2). W każdym z tych meczów wbijał setkę (118, 107) plus parę innych brejków 50+ (66, 56, 50, 56, 89). Moim zdaniem to wystarczające przesłanki by sądzić że McGill nie będzie miał dzisiaj łatwo, a biorąc pod uwagę nieregularną ostatnio formę Szkota to i wygrana Chińczyka mnie nie zdziwi. Typ na setkę również do gry, bo kurs tak wysoki że to właściwie żadne ryzyko, można tylko wygrać niewiele ryzykując.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: sevilla - bayern
Typ: ponad 2.5 kartki Sevilla
Kurs: 2.1
Bukmacher: unibet
Analiza:
Sędziuje pan ze spora średnia kartek, bo aż 5. Sevilla lubi pograć agresywnie, zawodnicy są temperamentni i często braki techniczne czy umiejętności nadrabiają walka. Bayern mając riberyego, robbena, jamesa, lewego przewyższa zdecydowanie umiejętnościami obronę sevilli. Bedą oni mieć z nimi mnóstwo problemów. Do tego jak wspomniałem temperamentni zawodnicy mogą sie wdawać w jakies spory z zawodnikami bayernu, zwłaszcza ze gra toczy sie o najwyższa stawkę wiec walki na prwno nie zabraknie, a bayern do tego ma zawodników co lubia nadepnąć na odcisk - Rafinha i przede wszystkim Vidal.
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - CEV Cup
Godzina: 18:00
Spotkanie: Biełogorje Biełgorod - Ziraat Bankasi
Typ: (Handicap +1.5 seta Ziraat Bankasi)
Kurs: 3.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W typach dniach najlepiej wychodziło mi granie w kierunku siatkówki czy to Plus Ligi oraz także lig Europejskich. Dzisiaj gram typ który od razu wpadł mi w oko. Jest to mecz finałowy. Zespół turecki jedzie na trudny teren do Rosji. Ostatnio Biełogorje zatrudniło w swoich szeregach czołowego gracza jakim jest Grozer. Jest tutaj kilku graczy ,którzy są wyróżniający w swoim zespole m.in Muserski,Grankin świetny rozgrywający. Biełogorje ostatnio przegrał z Novokuybyshevsk gdzie okazało się na pewno sporą niespodzianką ,ale nie wiem w jakim składzie wystąpił zespół gospodarzy i był to również mecz o miejsca 5-8 więc nie ma co się bardzo skupiać odnośnie tego meczu. Belgorod w CEV pokonał u siebie i na wyjeździe Resovie pewnie w trzech setach. Porażka z Kemerovo w trzech setach. Tutaj Rosjanienie widać że mało skupiają się na lidzę bardziej biorą pod uwagę Puchary Europejskie ,ale tutaj na pewno łatwego zadania podopieczni Cretu nie będą mieli łatwego zadania ponieważ przyjeżdza do Rosji świetna drużyna turecka gdzie pokazywała już nie raz że miejsce finale nie jest zaskoczeniem dla tej ekipy. Ostatnia potyczka w pucharach to zwycięstwo w dwumeczu z Veroną po cieżkim meczach. W ekipie występuję dwóch Polskich czołowych zawodników którzy będą na pewno uznawani za zawodników czołowych jeśli chodzi o skład Reprezentacji Polski. Kurek i Konarski są to zawodnicy którzy w zespole tureckim robia kolosalną różnicę. Przede wszystkim wyróżniającym zawodnikiem jest Konarski ,który jest w kapitalnej formie. Ja tutaj liczę na walkę i myślę że Ziraat jest w stanie wygrać przynajmniej dwa sety. Polecam typ dla mniej lubiących ryzyko polecam gram grubo w stronę handi +2.5 seta w stronę Ziraatu. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
ajlex 52

ajlex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Puchar Polski
Spotkanie: Górnik Z.-Legia W.
Typ: spotkanie/liczba goli - 2/-3.5
Kurs: 3.25
Godz: 18:00
Bukmacher: fortuna
Witam wszystkich serdecznie.Nowy miesiąc i dalsze próby ogrywania bukmachera ???? .Chciałem typować dzisiaj LM,ale jest tak dużo typów,że nie ma sensu pisać kolejnego i tego samego.W oko wpadło mi spotkanie w pucharze polski pomiędzy Górnikiem,a Legią.Górnik ma passę siedmiu meczy bez porażki,natomiast Legia na dwa ostatnie mecze nie potrafiła zdobyć gola,szok...Ale co ma liga do pucharu?,no właśnie to jest EKSTRAKLASA i jeszcze PUCHAR POLSKI no to nie ma co analizować jak grają w lidze,a jak w pucharze.Tu się gra zupełnie inaczej.Może górnik jest faworytem bo Legii ostatnio nie idzie,ale wydaje mi się,że mecz z Arką to było odpuszczenie i przygotowanie się na dzisiejszy półfinał.To,że grają na wyjeździe to dużo nie zmienia,Legia to mistrz polski i dzisiaj to pokaże.Stawiam na wygraną wojskowych albo 1-0 albo wymęczone 2-1,ale mam przeczucie,że dzisiaj Legioniści wrócą na dobrą passę wygrywając z Górnikiem,co zmotywuje ich do obrony mistrza polski w tym roku.Powodzenia wszystkim i pozdro! ???? ????
⛔100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Sevilla - Bayern
Typ: Powyżej 2 bramek, powyżej 3 kartek, powyżej 10 rzutów rożnych
Kurs: 4.50
Godz: 20:45
Bukmacher: forbet
Dziś spróbuję zagrać bardziej ryzykownie niż do tej pory w typach dniach. Koledzy we wcześniejszych typach opisali szansę na bramki, kartki i rogi. Ja zgadzam się z ich opiniami i stawiam zbiorczy zakład. Liczę na ofensywną grę z obu stron, szybkich skrzydłowych co powinno zapewnić rzuty rożne. Świetna forma Lewandowskiego jest gwarantem bramek Bayernu, liczę że Sevilla też przynajmniej bramkę strzeli. W weekend Sevilla strzeliła 2 gole Barcelonie, ponadto w Bayernie nadal kontuzjowany jest Neuer. Stawka spotkania powinna zapewnić gorąca atmosferę czyli kartki. Oczywiście są to tylko założenia, które mogą się posypać jeśli obie drużyny zagrają defensywnie, po takim kursie warto jednak spróbować.
⛔100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Esport - Counter-Strike:GO
Spotkanie: Virtus Pro - Space Soldiers
Typ: Virtus Pro
Kurs: 2.26
Godz: 15:00
Bukmacher: efortuna
Za pare minut rozpocznie się spotkanie Polaków z Turkami. Według bukmacherów faworytem jest zespół z Turcji, aczkolwiek ja uważam, że ten mecz jest 50-50, a może nawet i z korzyścią delikatną na Polaków. Mecz jest bardzo ważny, ponieważ drużyny walczą o wyjazd na IEM do Sydney. Polacy są zmotywowani podwójnie, ponieważ ostatnimi czasy grali katastrofalnie, ale od czasu zmiany Taza na Micha gra wygląda o tyle dobrze, że dziś jestem sam pod wrażeniem ich gry. Virtusi ograli ostatnio FaZe, NIP, a porażka z Astralis pokazała, że jeszcze nie mają stabilnej formy. Grają jednak bardzo pewnie, mają dobrego skilla, a przede wszystkim w końcu widać w nich drużynę. Turcy jest to zespół znany z świetnych indywidualności. Jeżeli swój mecz będzie rozgrywał Xantares to obawiam się, że VP może mieć poważny problem. Nie licząc Xantaresa trzeba uważać także na Calyxa, Paz-a oraz będącego w dobrej formie Maj3era. SS jest w świetnej formie, wygrywają ostatnio prawię każdy mecz, ale czuję że dziś ta passa się skończy i Polacy swoim doświadczeniem oraz grą drużynową pokonają po zaciętym meczu turków ;) Z fartem
⛔100
 
hardkorowytyp 587

hardkorowytyp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja, Dywizja 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Inverness - Brechin
Typ: Inverness win do zera
Kurs: 1.79
Bukmacher: Fortuna
Inverness o nic nie walczy, bezpiecznie nad spadkiem. Brechin to jakaś kpina, każdy ich wali i się z nich śmieje - 30 spotkań w tym sezonie 0 wygranych 4 remisy 26 porażek. Może i strzelają bramki na wyjazdach, ale jest to kwestia rozkojarzenia przeciwnika - nikt do nich nie podchodzi poważnie no bo jak, dziś myślę, że Inverness im na to nie pozwoli. Gospodarze w TOP3 jeśli chodzi o najmniejszą ilość traconych bramek u siebie.​
Powodzenia ;)
✅79
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
W 186

wasili99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Azjatycka liga mistrzów
Godzina: 18:20
Spotkanie: Al Alhi SC
- Tractor Sazi
Typ: 1/1 - al alhi wygra pierwsza połowę i całe spotkanie
Kurs: 3.05
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Gospodarze na pierwszym miejscu, zwycięstwo praktycznie zapewni im wyjście z pierwszego miejsca. Goście ostatnie miejsce, tylko jedna bramka strzelona w 4 meczach azjatyckiej ligi mistrzów, do tego w lidze słabiutko. Ostatni mecz w swojej lidze grali na wyjeździe i przegrali 3:0 z drużyną, z którą poprzednio przegrali w 2012 roku. Czyli kryzys, podejrzewam że mogą być jakieś rotacje w składzie bo w ALM praktycznie nie mają już szans na awans. Gospodarze za to niepokonani od 12 spotkań, dla mnie są zdecydowanymi faworytami. Oczywiście to Alm, czyli czary mary też mogą się zdarzyć ;-)
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom