>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 3.05.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Finlandia - Veikkausliiga
Godz: 17:30
Spotkanie: FC Inter Turku - FC Ilves
Typ: FC Inter Turku
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Finlandii gdzie w tamtejszej Veikkaulidze na Veritas Stadion zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Football Club International Turku a w gości przyjedzie drużyna Tampereen Ilves.
FC Inter Turku w tym sezonie ligowym w swoich 5 meczach zdobyli 5 punktów co daje 7 miejsce w tabeli ligowej natomiast FC Ilves plasuje się na 8 pozycji w tabeli fińskiej Veikkausliigi zdobywając również 5 oczek w swoich 5 rozegranych spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie remis oraz przegrana i bilans bramek 1:2 zaś goście na wyjazdach remis oraz 2 porażki z bilansem bramkowym 2-6.
Moim typem an to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy może ktoś powiedzieć słabo zaczęli w tym sezonie ligowym u siebie ale trzeba też zobaczyć z kim grali mianowicie przegrali w derbach z TPS Turku oraz zaliczyli bardzo cenny remis z wielkim jak na fińską piłkę kopaną HJK co było niewątpliwie sukcesem Interu a goście na wyjazdach grają słabo do tego po 3 meczach stracone 6 goli już trochę mówi i moim zdaniem w tym spotkaniu to gospodarze poczują smak zwycięstwa i dopiszą sobie do tabeli ligowej 3 punkty.
⛔100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Finlandia, Veikkausliiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Rovaniemi - Honka
Typ: Honka +0,5 handi
Kurs: 1,7
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Faworytem jest Rovaniemi , ale Honka umie grac w pilke .
Widzialem ich mecze i zawsze brakowalo troche szescia .
Maja szanse zdobyc dzis chocby punkt
Maja niezlych graczy .
Kiepska analiza
⛔100
..zwięzłość relacji to dobry kierunek, ale prosiłbym o trochę szacunku do inteligencji czytających to modów...To nie gadka ze szwagrem o piłce na grillu.//psotnick
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
N 182

nafal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Atletico Madryt - Arsenal Londyn
Typ: powyżej 4,5 rzutów rożnych w pierwszej połowie
Kurs: 1,95
Bukmacher: forBet
Analiza:
Cóż tu można napisać. Arsenal jest w gorszej sytuacji gdyż frajersko oddali bramkę w pierwszym meczu grając 80 minut z przewagą jednego zawodnika. Jeżeli coś chcą wskórać to są zobligowani do strzelenia minimum jednej bramki. Atletico to drużyna wyrafinowana w obronie i zdyscyplinowana. Nie ma co do tego wątpliwości. Mają bardzo korzystny wynik mimo niekorzystnego rozpoczęcia meczu na The Emirates. Myślę że łatwo o bramkę dzisiejszym gościom nie będzie. Atakować trzeba w celu strzelenia minimum jednej bramki a pozycja goniącego sprzyja nabijaniu rzutów rożnych. Arsenal je nabijać potrafi, Atletico lubiące grać piłkę z kontry uważam że będzie dziś miało ku temu sposobność i ze swojej strony też coś doda. Wynik meczu i sprawa awansu nadal są kwestią otwartą aczkolwiek faworyta znamy. Śmiem twierdzić że 5 rzutów rożnych w konfrontacji tych drużyn w trakcie trwania pierwszej połowy spotkania zostanie zrealizowane bo potencjał w tym aspekcie mają obydwie ekipy choć ze wskazaniem na dzisiejszych gości z racji bycia na pozycji tej drużyny która nie może czekać na rozwój wydarzeń tylko stwarzać jak najszybciej sytuacje.
⛔100
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Dart - Premier League
Godzina: 21:30
Spotkanie: Rob Cross - Michael van Gerwen
Typ: Obaj checkout +100
Kurs: 3.2
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Jeśli czwartek to znowu wieczorem jest okazja do oglądania, a przy tym do typowania meczów Darta. Już zbliżamy się ku końcowi tegorocznej Premier League, ale jeszcze nie jest wszystko wyjaśnione - kto zagra w play-offach do tytułu Mistrzowskiego. Zostały dwie kolejki, a dzisiaj będziemy oglądali 4 mecze, w tym trzy naprawdę interesujące. Przede wszystkim Mistrz Świata Rob Cross zmierzy się z aktualnym numerem 1 - Michaelem van Gerwenem. Oprócz tego Gary Anderson powalczy o byt w półfinale z Raymondem van Barneveldem, a sensacyjny Michael Smith zagra z Darylem Gurney&#39;em, gdzie obaj na prawdę potrafią rzucać wiele maxów i innych ciekawych wartości. Ja skupiłem się troszkę na tym pierwszym pojedynku, a najbardziej zaciekawił mnie zakład na wartości kończące daną partię. Mianowicie kurs tego zdarzenia - aż 3.2 na to, iż obaj zawodnicy wyzerują licznik ze stu lub więcej oczek. Ja osobiście w to idę, gdyż Rob ma najlepszą skuteczność na c/o - ponad 46% w całych rozgrywkach Premier League. Ogólnie Rob kojarzy mi się z takim zawodnikiem, iż doprowadza licznik do kończenia na D16 lub D8 i często nie ma wysokich zakończeń, choć w takim pojedynku jak ten dzisiejszy - aby wygrać i w sumie już zagwarantować sobie udział w play-off - będzie musiał kończyć wysokie liczniki. MVG praktycznie co mecz ma bardzo wysoki c/o, ostatnio nawet przy przegranym pojedynku z RVB zanotował 145. Mecz zaplanowano na 21:30. Powodzenia!
✅220

 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Salzburg - Marsylia
Typ: poniżej 2.5 bramki w meczu
Kurs: 2.15
Bukmacher: forbet
Analiza:
Zacne kursiwo , myślałem nawet o under 1.5 bramki ale wolę mniej ryzykownie.. Marsylia to moim zdaniem jedna z lepiej grających defensyw w tym roku w Lidze Europy.. potrafią z lepszymi rywalami postawić ciężkie warunki ofensywie przeciwnika.. moim zdaniem Salzburg będzie miał o wiele trudniejsze zadanie jak z słabą defensywą Lazio czy BVB... wystarczy spojrzeć na Marsylie i to ile bramek traci w francuskiej ligue 1 na wyjazdach czy LE. Przede wszystkim Marsylia jest zdecydowanie bardziej doświadczonym zespołem - posiada graczy , którzy jednak będą potrafili być bardziej wyrafinowani i dbać o to żeby wyjść na zero z tyłu.. Marsylia zdecydowanie może skupić się na defensywie i grać z kontr.. myślę, że taka gra im będzie pasować.. myślę , że Marsylia nie ma dzisiaj wcale trudnego zadania i je dobrze wykona. Co ciekawe oba zespoły spotykały się 3 razy w tych rozgrywkach i za każdym razem było poniżej 2.5 bramki.. myślę , że dzisiaj będzie podobnie. Wejdzie zostaw kciuka!

✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Szwajcaria
Godzina: 20:15
Spotkanie: Kadetten - Pfadi Winterthur
Typ: Powyżej 54,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: Totolotek
Witam wszystkich, w dniu dzisiejszym przygotowałem bardzo mocną pozycje z ligi szwajcarskiej. Pojedynek pomiędzy najbardziej utytułowaną szwajcarską drużyną oraz wielokrotnie występującą w najwyższych rozgrywkach Ligi Mistrzów Kadetten, a zespołem który depcze im po piętach Pfadi Winterthur. Bez dwóch zdań są to najsilniejsze drużyny w swojej lidze
i praktycznie zawsze losy mistrzostwa spoczywają w ich rękach. Jesteśmy w najważniejszej fazie sezonu, a więc play offów, są to półfinały. Gospodarze prowadzą 2:1 w serii i praktycznie są jedną nogą w finale, gdyż potrzeba im jeszcze jednego zwycięstwa, aby tam się znaleźć. W moim odczuciu będzie to ostatni pojedynek, gdyż Kadetten jest drużyna bardziej doświadczoną oraz ma większy potencjał, a dodatkowo bedą grać na własnym parkiecie. Wszystko to sprawia, że moja propozycja staje się mocnym punktem na dziś, ponieważ goście będą się dwoili i troili żeby dzisiejszy nie przegrać. Przez większość gry spodziewam się spotkania wyrównanego bramka za bramkę, ale jeśli Kadetten odskoczy na dwie bądź więcej bramek to zrobi się nam otwarty mecz obfitujący licznymi golami. Moja propozycja to Over 54,5 i ta linia jest jak najbardziej w zasięgu obydwu zespołów. Sądzę, że wynik końcowy może być blisko 60. Ostatnie trzy mecze zakończyły się następującymi wynikami 28:29; 29:28 oraz ostatnie spotkanie 29:25. Jak widać tylko raz padł niekorzystny wynik dla proponowanej prze zemnie lini. Biorąc pod uwagę, że to może być ostatni mecz gości, trudno mi uwierzyć w
to, że wynik końcowy może być underowy.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Salzburg - Marsylia
Typ: powyżej 9,5 rożnych
Kurs: 1,75
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Gospodarze pomimo porażki w pierwszym spotkaniu 0-2 nie pozostają bez szans. Już w poprzedniej rundzie przeciwko Lazio pokazali, że potrafią grać do końca. Po porażce w pierwszym spotkaniu 2-4 w rewanżu u siebie stracili bramkę na 0-1 w 55 min i wydawało się, że już jest po spotkaniu ale nic z tych rzeczy. W ciągu 20 minut strzelili 4 bramki i dlatego dzisiaj oni grają w 1/2 finału a nie piłkarze Lazio.
Dlaczego rożne? Liczę na zdecydowane ataki gospodarzy od pierwszej minuty, które powinny skutkować przynajmniej rożnymi. Goście też zapewne wyjdą z niejedną kontrą i zdołają wywalczyć jakiś rożny. Co prawda w pierwszym spotkaniu tych drużyn mieliśmy tylko 4 rożne ale nie zakładam tak niskiego wyniku dzisiaj.
W pierwszym meczu Salzburga z Lazio też było mało rożnych bo tylko 6 ale w rewanżu gdzie Salzburg musiał gonić wynik rożnych było już 11 z czego Salzburg sam nabił 8.
Marsylia w poprzedniej rundzie z Lipskiem też miała słaby wynik rożnych w meczu u siebie bo tylko 6, na wyjeździe było zdecydowanie lepiej bo już 12 (8 po stronie Lipska).
Jak widać Salzburg potrafi u siebie nabijać rożne a Marsylia na wyjeździe je daje sobie nabijać a sama też coś potrafi dorzucić do ogólnego bilansu.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ostrowski 181

ostrowski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Atletico Madryt vs Arsenal
Typ: Arsenla jako pierwsza drużyna zdobędzie 3 rzuty rozne
Kurs: 2:10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Arsenal od początku będzie atakował.Madryt będzie się bronil od początku spotkania.Arsenal wiele akcji nie wykorzystuje i wiele piłek wypada za linie bramkową.Uwazam że atletico może w całym meczu nawet nie osoagnac 3 roznycj.Pozdro i z fartem!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom