>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.07.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 3. Lipca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Brazylia
Godz: 00:00
Spotkanie Avai-Ponte Preta
Typ: 1 DNB
Kurs 1.71
Buk Fortuna
Analiza: Spotkanie w Brazylijskiej ekstraklasie piłkarskiej, ekipa Avai na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Ponte Preta. Gospodarze są obecnie w niezbyt dobrej sytuacji i na chwilę obecną zajmują dopiero 19 pozycję w lidze po 10 rozegranych kolejkach , zdobyli w niej tylko 8 oczek z czego 5 na swoim stadionie gdzie czują się znacznie lepiej niż w spotkaniach rozgrywanych na obcych stadionach , w starciu z zespołem Ponte Preta moim zdaniem są faworytem do zdobycia kompletu punktów, bowiem goście pomimo lepszej pozycji w tabeli na wyjazdach nie grają dobrze, tracą mnóstwo bramek i nie punktują zbyt często. Ich dorobek na chwilę obecną to : 5 spotkań wyjazdowych 2 remisy 3 porażki i bilans bramkowy 2:9. Goście zawsze mieli problemy z grą na tym stadionie bowiem od roku 2007 zagrali tutaj 4 spotkania, wygrali 1 raz i ponieśli 3 porażki, ogólnie na wyjeździe nie wygrali meczu od kwietnia tego roku , a zagrali ich w sumie 9. moim zdaniem to gospodarze powinni sięgnąć po komplet punktów, stawiam na wynik 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji.
ZWROT
 
makaveli23 138,3K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia Serie A
Godzina: 00:00
Spotkanie: Coritiba - Vasco
Typ: Coritiba
Kurs: 1.84
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Coritiba jest 5 meczy bez wygranej wiec jest to najlepszy moment by wkoncu zlamac tę serię w meczu u siebie, gdzie nadal są niepokonani (3-2-0 6-1), przeciwko nie za dobrym (co jest mało powiedziane) na wyjeździe 0-0-4 2-11 Vasco. Teraz bedzie dobry mecz na potwierdzenie ich slabosci na wyjeździe i spodziewam sie ze dobiją do bilansu najgorszej druzyny wyjazdowej 0-0-5 Atletico GO ktorych to wlasnie Coritiba rozniosła u siebie 4-1. Teraz az takiej wygranej sie niespodziewam bo ostatnio maja problemy ze strzelaniem, ale nawet jednobramkowa wygrana zrobi robotę.
⛔100
 
makelele83 163

makelele83

Weteran
Dyscyplina: Piłka Nożna - Islandia - Pepsidelid
Godzina: 22:00
Spotkanie: Breidablik - Hafnarfjordur
Typ: 2
Kurs: 1.95
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jutro na Stadion Kópavogsvöllur zawita mistrz kraju, drużyna z Hafnarfjodur. Przyjadą tu najpewniej po komplet punktów.
Mistrz Islandii po 9-ciu kolejkach zajmuje dopiero 4. miejsce i traci do prowadzącej drużyny Valur już 6 pkt. Zatem tracenie punktów
ze słabeuszami wg mnie się skończyło i jutro powinniśmy mieć odpowiedź w postaci zwycięstwa przyjezdnych. Drużyna Breidablik to ligowy średniak, zajmują 8. lokatę, tracą wprawdzie do gości zaledwie 3 pkt., ale w potyczkach u siebie mają słaby bilans 1-1-3, przy 2-3-0 ekipy Hafnarfjodur. H2H również dla gości. Ostatnie 5 spotkań to 4 zwycięstwa(wyjazdowe) i remis u siebie.
Reasumując - nie ma innej opcji jak zwycięstwo aktualnego mistrza Islandii. HafnarfjodurHafnarfjodur
✅95
 
Z 618,7K
Dyscyplina: Koszykówka Puerto Rico
Godz: 01:00
Spotkanie:Santeros de Aguada vs Mayaguez Handicap [0-6,5]
Typ: 1
Kurs:1,85
Bukmacher: LV bet
Analiza.Dzisiaj typuje egzotyczną lige Puerto Rico męzczyzn.Zdecydowanym faworytem tego pojedynku są gospodarze zespół Santeros de Aguada.Po rundzie zasadniczej zajmują oni 1 miejsce w tabeli .Ichbilans to 25 odniesionych zwycięstw i ponieśli tylko 11 porażek.W ostatnim swoim pojedynku pokonali zdecydowanie na swoim parkiecie zespół Brujos de Guayama 95-78.Ich przeciwnikiem w fazie play -of jest drużyna Mayaguez która w regularnym sezonie zajęła 7 miejsce w tabeli.Ich dorobek to 16 odniesionych zwycięstw i przegrali 20 spotkań.W ostatniej kolejce pokonali jednak bardzo wysoko na swoim parkiecie Pirates de Quebradillas 95-67.Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami rozegrane na terenie Santeros de Aguada zakończyło się wysokim ich zwycięstwem 112-88.Myśle że teraz w tym 1 pojedynku ćwierćfinałowym będzie podobnie i odniesą wysokie zwycięstwo.
✅85
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia, Serie A
Godzina: 00:00
Spotkanie: Avai – Ponte Preta
Typ: over 2,5
Kurs : 2,63
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W dzisiejszym typie spróbuję zagrać Serie A i mecz, w którym mało ludzi spodziewa się takiego overa, jaki podałem.
Avai jest drużyną bardzo underdową. W meczach z ich udziałem z reguły pada mało goli. Warto jednak zaznaczyć, że czasami są drużyną do bólu skuteczną. Przykładem może być wyjazdowy, przegrany mecz z Atletico Goianiense(3-1), czy ostatnie, również wyjazdowe spotkanie, niespodziewanie wygrane z Botafogo (0-2). W tych meczach, według statystyk ilość celnych strzałów na bramkę oddanych przez Avai była równa ilości zdobytych goli ;)
Cóż można powiedzieć o ekipie gości – zdecydowanie lepiej czują się na własnym obiekcie. Jak wspomniał kolega wyżej, rozegrali 5 spotkań z czego zremisowali 2 a przegrali 3, notując bilans bramkowy 2:9. To również nasuwa mi myśl, że Ponte Preta z pewnością czuje tutaj swoją szansę na przełamanie tej fatalnej serii. W meczu z Avai spokojnie są w stanie zdobyć komplet punktów, więc myślę, że podejdą do tego meczu raczej ofensywnie.
Over 2,5 to nie jest najbardziej wymagający over świata. Czasami, takie coś może zdarzyć się nawet z przypadku. Avai wyjdzie na boisko dopingowane przez kibiców i podbudowane ostatnim zwycięstwem, a Ponte Preta, tak jak wspomniałem, nie ma się czym chwalić, więc z pewnością ich celem będzie zmazanie plamy i odniesienie pierwszego wyjazdowego zwycięstwa w tym sezonie.
Obie drużyny w przypadku wygranej nie wywołają sensacji, a być może Avai podtrzyma swoją serię skuteczności przeciwko powiedzmy szczerze – nie najlepszej defensywie Ponte Prety.
Myślę, że ze względu na kurs warto spróbować, ale jak wyjdzie, czas pokaże ;).
Powodzenia i pozdrawiam. ⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 54

johnyx

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, Wimbledon, 1. Runda
Godzina : 12:35
Spotkanie : Janowicz - Shapovalov
Typ : Shapovalov
Kurs : 1,96
Bukmacher : Fortuna
1 runda Wimbledonu. Jak wiemy Janowicz nigdy już nie powtórzy swojego wyczynu tutaj z przeszłości. Podejrzewam że nawet nie uda mu się być tego blisko. Naprzeciwko siebie ma zawodnika którzy dobrze czuję się na trawie , rozegrał wiele dobrych pojedynków , natomiast Janowicz jak zwykle nieprzekonywujacy w swojej grze. Tak na prawdę mecz fifty fifty jednak forma każe uważać że Shapovalov jest lekkim faworytem tego meczu, pomimo że nie uważają tak bukmacherzy. W swojej karierze spotkali się raz, wygrał Shapovalov co tym bardziej przemawia za nim.
⛔100
 
martinellini 468

martinellini

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Godzina: 12:30
Spotkanie: Janowicz - Shapovalov
Typ: Janowicz przynajmniej dwoma setami
Kurs: 2,38
Bukmacher: Fortuna
Jutro pierwsze mecze Wimbledonu. Jerzyk zmierzy się z 18 letnim Kanadyjczykiem - Shapovalowem. Obaj tenisiści zmierzyli się niedawno. 26 Marca Janowicz przegrał z Shapovalovem 6:4 3:6 6:7. Mimo to sądzę, że Jurek wygra jutrzejszy mecz przynajmniej dwoma setami. Od marca do maja młody tenisista jeździł po rozmaitych turniejach, ale swoją przygodę kończył w swoich pierwszych meczach. Łącznie była to seria 9 porażek pod rząd. Janowicz ostatnio gra w kratkę. Raz wygrywa z Dimitrowem i dochodzi do ćwierćfinału w Stuttgarcie a później przegrywa w pierwszej rundzie eliminacji w Eastbourne. Liczę jednak na to, że Janowicz zachowa jutro zimną głowę i łatwo wygra z nastolatkiem z Kanady. To właśnie tutaj na tych kortach w 2013 roku Janowicz doszedł do półfinału, co jest do tej pory jego największym osiągnięciem. Powodzenia ;)
✅138
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Korea południowa K league challenge
Godzina: 12:30
Spotkanie: Suwon city - Gyeongnam
Typ: 2
Kurs:
2.6
Bukmacher:
Forbet
Analiza:
Gyeongnam nie przegrało w tym sezonie meczu, Suwon jest najgorzej grającą drużyną na własnym stadionie w swojej lidze, obecni liderzy są zdecydowanie najlepszą drużyną w tym sezonie, strzelają dużo bramek, będąc przy tym szczelnym w obronie, jestem pewny że w tym meczu znów sięgną po zwycięstwo, a brazylijczyk Marcao utwierdzi wszystkich w przekonaniu że zasługuje na króla strzelców.

⛔100
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Brazylia
Godz: 00:00
Spotkanie Avai-Ponte Preta
Typ: 1 i Powyzej 2,5 gola
Kurs: 5,50
Buk: forBet
Analiza:
Na dzis Brazyliska seria a mecz pomiedzy Avai a Ponte Preta.
Avai zajmuje przedostanie miejsce w lidze a Ponte 14.
Zespol gospodarzy na 10 meczow 2 wygral 2 zremisowal i 6 przegral.
Ale ostatni mecz nawyjedzie pokonali mocne Botofogo co powinno ich troche podbudowac. Natomiast zespol gosci Ponte Preta radzi sobie troszke lepiej choc na wyjazdach spisuja sie bardzo slabo ale stac ich napewno na strzelenie bramki druzynie gospodarzy ktora obrone ma slaba zreszta jak zespol Ponte. Dlatego widze tu wygrane gospodarzy z overkiem 2,5.
Mysle ze warto sprobowac.
Powodzenia
⛔100
 
trepas 108

trepas

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - WNBA
Godzina: 00:00
Spotkanie: Atlanta - N.York
Typ: Poniżej 156,5pkt (razem z dogrywką)
Kurs: 1,85
Bukmacher: Fortuna.
Analiza:
Ostatnio obie drużyny w słabej formie czego dowodem są przegrane w ostatnich meczach, bardzo dużo niecelnych rzutów co tymbardziej upewnia mnie w postawieniu tutaj undera, myślę że będzie tu dużo mniej pkt niż typuje ale dla pewności gram tą linię i wam też ją polecam.Dodatkowo faworyt tego spotkania N.York rzucił ostatnio tylko 54 punkty co prawda z najlepszą drużyną lecz nie zmienia to faktu iż jest to tragiczny wynik i nie widzę tutaj powodu aby nagle rzucili dużo więcej tym bardziej, że jutrzejsi przeciwnicy nie są wcale tacy słabi jak tabela to pokazuje.Oglądałem ich mecze i myślę, że głównym powodem jest brak zgrania, wygladają jakby przy nie korzystnym wyniku odpuszczali mecz, ale dzisiaj czuje, że spotkanie będzie do 3 kwarty wyrównane i dopiero w 4 kwarcie jedna z drużyn odskoczy.Dodam jeszcze, że w dwóch ostatnich starciach między sobą padło 137pkt i 148pkt.
✅85
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Brazylia, Seria A
Godzinna: 00:00
Spotkanie: Coritiba – Vasco
Typ: over 2.5
Kurs: 2.26
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Takiej gry ekipy Vasco po awansie większość się spodziewała – zespół ofensywny, którego interesują ataki i gra do przodu, u siebie świetnie to wygląda tylko jedna porażka i pięć zwycięstw ze świetną skutecznością. Tej brakuje im na wyjazdach gdzie też nie ma zmiany sposobu gry, ale nie chce im to lądować w bramce, a przy tak otwartej grze na terenie rywala jest masa problemów w defensywie w każdym z czterech starć stracili przynajmniej dwie bramki, no i rzecz jasna nie zdobyli jeszcze na wyjeździe punktu. Brak remisu też świadczy o bezkominowości tej ekipy, czyli ofensywnej grze do końca. Jakimś tam dobrym prognostykiem jest to że w dwóch ostatnich starciach te bramki wpadły ale to za mało przy takiej postawie w defensywie by ugrać jakieś punkty. Nie chce mi się wierzyć by ten zespół coś w swojej grze na dzisiaj zmienił, ja tu przewiduje jeszcze większy nacisk na ataki by wreszcie coś ugrać w delegacji a atakować zdecydowanie kim mają Lusi Fabiano, Nene, Muriqui.
Gospodarze takiego szaleństwa w swojej grze nie mają mało strzelają i nie za wiele tracą ale to w ostatnich pięciu spotkaniach dało tylko trzy punkty bez żadnego zwycięstwa. No i cztery mecze bez strzelonej bramki. To jest coś co będą chcieli szybko przełamać tym bardziej u siebie na kolejny mecz bez odwagi w ofensywie raczej nie mogą sobie pozwolić. Zresztą rywal z gatunku takich gdzie nie ma co bronić, pójście na wymianę ciosów to najlepsza taktyka w takich spotkaniach i na taki obraz gry dzisiaj liczę a wówczas to się skończy bramkami.
✅126
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Witajcie ! Dzis i kurs 4.00 i over w Macarze gładko ;) Niestety dziś nie ma specjalnie co grac-być może dostanę cos z Singapuru,ale póki co znalazłem ciekawe Value ;)
Dyscyplina: Piłka Tenis - Wielki Szlem-Kobiety
Godzina: 13:00
Spotkanie: Elise Mertens-Venus Williams
Typ: Zwycięstwo E.Mertens
Kurs: 3.25
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Nie będę robił z siebie wielkiego znawcy tenisa-bo z pewnością takowym nie jestem,jednak znam się troszkę na psychologii ;) A psychika w tym spotkaniu odegra na pewno sporą rolę,myślę,że nawet większą aniżeli umiejętności. Bo tymi-mowa tutaj o umiejętnościach-zdecydowanie Pani Williams przewyższa Panią Mertens.
Ale-jak wiemy miesiąc temu Venus spowodowała wypadek samochodowy-jak sie później okazało-wypadek śmiertelny-wszystko w trakcie przygotowań do Wimbledonu. Jestem przekonany,że psychicznie Venus jest rozbita-jej myśli są w tych dniach nie przy tenisie,a przy rodzinie zmarłego i przy samym zmarłym. Nie wiem czy to prawda,ale obiło mi się w mediach o uszy,iż rodzina tragicznie zmarłego w wypadku mężczyzny chcę pozwać Venus-może to i plotki,ale chodzi o sam fakt,że jest o tym głośno. Wiele negatywnych komentarzy na portalach społecznościowych,nagonka,iż znana osoba nie może mieć przywilejów w takiej sytuacji i powinna być sądzona jak każdy obywatel-to wszystko powoduje mętlik w głowie Williams. Dodajmy,że oczywiście jest to kobieta,a kobiety takie sytuację często przeżywają 2-3 razy mocniej aniżeli mężczyźni.
Przeglądając kilka artykułów natknąłem się również na jeden,w którym było napisane,iż po śmierci mężczyzny Venus zaczęła dostawać ataków paniki,złości,płaczu-oczywiście nikt z Nas tego nie potwierdzi,ale myślę,że ziarnko prawdy w tym jest i nawet stado psychologów,którzy pewnie z Nią teraz współpracują mogą temu w tak krótkim czasie nie zaradzić-dodajmy również,że nie wiemy jak zareaguje na Nią publiczność-jeśli kilka osób będzie buczeć,gwizdać to nie zdziwię się,jeśli zobaczymy łzy juz na korcie.
Podsumowując dodam tylko,że ja również 8 lat temu miałem wypadek-z mojej winy,na szczęście nie śmertelny,jednak pątraciłem starszą Panią-dla mnie był to szok ogromny i o niczym innym przez kilka tygodni nie myślałem jak tylko o tym-nie potrafię sobie nawet wyobrazić co może czuć teraz Venus.
Unibet jako jedyny zaczął się bronić i mocno obciął kurs na Mertens-pozostali bukmacherzy póki co nie reagują.
Moja stawka na ten typ: 3/10.
Pomogłem? Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39;.
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
Oczywiście handicap gemowy +6 lub +1.5 seta Mertens jest dużo pewniejsze ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wielki Szlem-Kobiety
Godzina: 18:00
Spotkanie: Carla Suarez Navarro vs Eugenie Bouchard
Typ: Carla Suarez Navarro
Kurs: 1.53
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Carla Suarez Navarro to tenisistka bardzo spokojna i wyrachowana, grająca dojrzały tenis, często miły dla oka. Jej uderzenia często są nie lada zagadką dla przeciwniczki i to ją odróżnia od wielu &quot;średniaczek&quot; w WTA. Jest 27 w rankingu i podejmię plasującą się na 61. miejscu Bouchard, która ostatnio gra, lekko powiedziawszy - słabo. Przegrała ona bowiem swoje 2 ostatnie pojedynki na trawie już w pierwszej rundzie turniejów, także przyzwyczajona jest do szybkiego żegnania się z turniejami. Nie byłoby to tragedią, gdyby nie pokonała jej taka zawodniczka jak chociażby Schiavone, która to rewelacją na kortach trawiastych nie jest. H2H przemawia za Carlą. Wygrała już raz z Bouchard 2:0 na korcie trawiastym w dobrym stylu w 2013 roku na Wimbledonie 7:5, 6:2. Historia lubi się powtarzać.
✅53
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kamasutra10 573,3K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna ,Szwecja - Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Hacken - Hammarby
Typ: obie drużyny strz. w 2 poł.
Kurs: 2.95
Bukmacher: iforBet
Analiza:


Ważne spotkanie dla obydwu ekip , po krótkiej ligowej przerwie. Szczególnie istotne dla gospodarzy którzy zajmując aktualnie 11 lokatę z 17 pkt. mocno zwodzą w stosunku do potencjału i oczekiwań. Domowy bilans 2-2-2 nie zachwyca i najwyższy czas wspinać się powoli w górę tabeli , przerywając pasmo 3 kolejnych porażek ( 2 - liga , 1- towarzysko ) pod rząd. Okazją do tego będzie dzisiejszy mecz przeciwko ekipie Hammarby ( 8 msc. - 18 pkt.) . Goście z identycznym wyjazdowym bilansem 2-2-2 , potrafią zaskoczyć dobrą grą na wyjeździe , jak i słabym występem w domu i są mocno nieobliczalni.
Hammarby w ostatnich 6-ciu ligowych spotkaniach strzelało gole , myślę żę uczynią to też dzisiaj. Patrząc na h2h obydwu zespołów, w ostatnich 4 potyczkach padało od 5-6 goli w każdym ze spotkań , i obydwa zespoły dzieliły się zdobyczą bramkową.
W związku z tym opcja BTTS wydaje się tutaj jak najbardziej zasadną @ 1.6 , ja pójdę jednak nieco dalej i zagram że dokonają tego w 2 poł. meczu. @ 2.95
⛔100
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ,ME u-19
Godzina: 18:00
Spotkanie: Niemcy - Holandia
Typ: Niemcy wygrają i over 1.5 bramki w meczu
Kurs: 2.09
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
witam
na dziś proponuję typ młodzieżowych mistrzostw Europy i pojedynek w grupie B między Niemcami i Holandią. Niemcy ostatnio w każdej kategorii wiekowej odnoszą sukces, wygrane Euro u-21 i wygrany puchar konfederacji gdzie tak naprawdę grała kadra, której spora część mogła zagrać w Polsce na Euro u-21. Przeciwnika mają dziś godnego siebie i zapewne będzie to bardzo zacięty mecz, stąd też do samego typu dokładam over bramkowy (tak naprawdę wydaje mi się, że wejdzie tutaj over 2.5 bo liczę na bramki z obu stron, aczkolwiek bezpieczniej na początek miesiąca zagram)
Myślę, że młodsi koledzy pozazdroszczą sukcesów starszym i będą chcieli udowodnić, że Deutschland uber alles to nie tylko wers w hymnie. Z pewnością nikt w Niemczech nie chce zakończyć przygody na tym turnieju w grupie więc dziś zwycięstwo jest konieczne (w grupie oprócz tych dwóch drużyn jest też Anglia, która w młodzieżowych rocznikach jest zawsze piekielnie mocna oraz Bułgaria, która wg ekspertów ma zająć ostatnie miejsce w tej grupie). Holandia w tej kategorii jest również mocna gdyż wiadomo nie od dziś jak w Holandii pracuje się z młodzieżą. Obie kadry składają się z graczy, którzy nie zaistnieli jeszcze w poważnym futbolu (może poza epizodami) natomiast świetnie rokują i za kilka lat mogą być wśród najlepszych. Uważam jednak, że mimo ogromnego potencjału holenderskiej kadry Niemcy dziś w Gruzji sobie z nimi poradzą. Jeśli miałbym obstawiać wynik to najbliżej mi do opcji 2-1 dla Niemców, jednak stawiam po prostu zwycięstwo i over 1.5
pozdrawiam i powodzenia
⛔100
 
andie 333

andie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Tenis - Wielki Szlem-Mezczyzni
Godzina: 12:30
Spotkanie: S. Bolelli vs Lu Y-H
Typ: 2
Kurs: 2.96
Bukmacher: bwin
Analiza:
Nie za bardzo rozumiem czym sie kieruja buki wystawiajac taki wysoki kurs na Lu.
Prawdodobnie ma to zwiazek z jego kreczem w Maju.
Przyjrzymy sie obu gracza. Obydwoje maja ok 1.8m w zwiazku z tym zaden nie ma duzo wiekszej przewagi fizycznej. Statystyki mowia same za siebie.
Bolelli typowy ceglak w swojej karierze jego bilans wynosi:
Cegla/ziemna 280/148
Twarda 81;/87
Trawa 30/18 (nawet nawet)
Teraz wezmy bilans Lu Y-H, ktory jak dla mnie jest duzo wszechstronniejszym graczem
Cegla 6/24
Twarda 502/278
Trawa 47/37 ale uwaga w poprzednim sezonie (15/2)
Zgodze sie w tym roku Lu nie blyszczy ale zeby wystawiac na niego kurs ok 3?
Trawa jest najszyszba nawierzchnia w tenisie, potem twarda a dopiero na koncu cegla.
Widzialem Bolelliego grajacego na trawie i serwis ma imponujacy do tego szybko potrafi skonczyc zagranie.
Wedlug mnie wszystko bedzie zalezalo od serwisu i dyspozycji Lu natomiast wedlug mnie Lu jest duzo lepiej wyszkolony technicznie i gdy odbierze serwis to powinien szybko wykonczyc Wlocha.
Jak bedzie przekonamy sie wkortce. Natomiast jak dla mnie kurs 3 to smiechu warte max powinien byc 2,2.
Pozdrawiam
⛔100
 
typy_od_czarnego 16

typy_od_czarnego

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, Wimbledon, 1. Runda
Godzina : 16:00
Spotkanie : Karlovic - Bedene
Typ : Bedene Aljaz
Kurs : 2,64
Bukmacher : Fortuna

Witam wszystkich serdecznie,
W dniu dzisiejszym, planowo o godzinie 16:00, jeśli pogoda dopiszę, odbędzie się moim zdaniem bardzo ciekawy pojedynek w 1 rundzie Wimbledonu panów. Naprzeciw siebie staną 27 letni Aljaz Bedene z Wielkiej Brytanii, oraz 38 letni chorwat Ivo Karlovic. A teraz co mnie kieruje aby zainwestować właśnie w młodszego z graczy? Konkrety: Ivo bazuje tylko i wyłącznie na serwisie, aczkolwiek Aljaz wcale nie jest gorszy, bardzo ciężko jest go przełamać, jest żywszy od swojego przeciwnika na co napewno ma wpływ wiek. Myślę że jeśli akurat Karlovic nie będzie w dobrej dyspozycji i asy nie będą sypać się jak szalone, śmiało mogę stwierdzić że jest szansa na przełamanie dla Aljaza. W meczu napewno zobaczymy time break. Obaj Panowie nie bronią tu punktów, wcześniej mierzyli się ze sobą 3 razy i za każdym razem zwycięsko wychodził Brytyjczyk. Ostatnie ich spotkanie miało miejsce 28 kwietnia w Budapeszcie i gładko 2:0 wygrał Ali. Dużym motorem będzie napewno wsparcie publiczności dopingującej swojego gracza. Jak dla mnie dokładny wynik 3:1 dla Badene. Powodzenia
✅164
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
frederer 104

frederer

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, Wimbledon, 1. Runda
Godzina : 18:00
Spotkanie : Daniil Medvedev v Stan Wawrinka
Typ : Medvedev +5,5
Kurs : 1,6
Bukmacher : 1xbet
Analiza:
Trawa nie służy Wawrince, jego stylowi gry. Stan zagrał przed Wimbledonem tylko 1 mecz przegrany w 2 setach z Feliciano Lopezem. Młody rosjanin pnie się coraz wyżej w rankingu, aktualnie 63. Medvedev zagrał aż w 3 turniejach przed Wimbledonem na trawie, z dobrymi wynikami:
25 / 2017 Nottingham Grass
SF L Novak Djokovic 6-4 6-4
QF W Steve Johnson 6-3 2-6 6-3
R16 W Robin Haase 4-6 6-1 6-2
R32 W Sam Querrey 6-3 7-5
25 / 2017 Queen&#39;s Grass
QF L Grigor Dimitrov 6-3 3-6 6-3
R16 W Thanasi Kokkinakis 6-2 6-2
R32 W Nicolas Mahut 6-7(3) 6-4 6-4
24 / 2017 &#39;s-Hertogenbosch Grass
QF L Ivo Karlovic 6-4 6-4
R16 W Thanasi Kokkinakis 6-3 7-6(3)
R32 W Robin Haase 7-6(5) 3-6 6-3
FQ W Tim Smyczek 5-7 6-4 6-4
SFQ W Rajeev Ram 6-4 6-2
Jest ograny i w wysokiej formie, na trawie łatwo stracić koncentracje i cięzko odrobić straty. Wawrinka z reguły rozkręca się powoli, będzie miał cięzko w tym meczu. tym ma szanse wejść nawet przy 3 setowej wygranej Wawrinki w którą wątpię.
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 61

krotarth

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Białoruś, Wyszejszaja Liha
Godzina: 18:00
Spotkanie: Soligorsk - Neman
Typ: 1 i under 2,5
Kurs: 3.15
Bukmacher: forBet
Analiza:

Dzisiaj na tapet bierzemy ligę naszych wschodnich sąsiadów. Pojedynek Lidera z Soligorska oraz 7 drużyny z Grodna.
Shakhtjor u siebie w tym sezonie niepokonany na 6 meczów bilans 5-1-0, z czego zremisowali pierwszy mecz w sezonie 0:0, potem już z górki, stosunek bramek 10-2. Neman na wyjeździe 3-2-2, bramki 9-5.
I teraz tak, Soligorsk za 3 dni gra na wyjeździe rewanż LE na Litwie. W pierwszym meczu tragedia 0:0 mimo ogromnej przewagi. Jesli chcą udowodnić, że są istotną drużyną ligi białoruskiej, to nie ma mowy o jakimkolwiek odpuszczaniu tego meczu.
Oba zespoły bez jakichkolwiek strat kadrowych. Shakhtjor ma szeroką kadrę, nawet rotacje nie powinny przeszkodzić w wygranej.
Jeśli chodzi mecze bezpośrednie to na 4 ostatnie ich mecze ligowe drużyna z Soligorska wygrywała 1:0. Jeśli obrońcy gospodarzy poradzą sobie z Savitskiy, który prowadzi w tabeli strzelców z 7 bramkami, to mecz powinien zakończyć się skromnym zwycięstwem 1:0 lub 2:0. Powodzenia!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom