>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.07.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon, mężczyzn
Spotkanie: S. Wawrinka (-1,5 seta) - D. Medvedev
Godzina: 17:35
Typ: 1
Kurs: 1,56
Bukmacher: eFortuna
Nie bardzo rozumiem kursów tak wysokich na Wawrinkę. Bo mimo wszystko 1,30 w I rundzie na zwycięstwo Wawrinki to moim zdaniem duży kurs ale do sedna.

Jak każdy wie, Wawrinka skupia się przeważnie tylko na te duże imprezy, przed nimi może przegrywać z największymi lamusami ale gdy przychodzi turniej, jego forma rośnie i jest bardzo skoncentrowany. Nie inaczej będzie i dziś.

Póki co nie ma co porównywać Medvedeva do Stana bo jest to przepaść, ok wygrał sporo meczy na trawie w tym sezonie ale z nikim znaczącym. Stan przegrał 1 mecz z Lopezem 0:2 ale Lopezem, który jest w kapitalnej formie.

Wszyscy mówią, że Wawrinka jest słaby na trawie ok może nie jest to jego ulubiona nawierzchnia ale ćwierćfinał w 2014 roki i porażka z Federerem 1:3 po świetnej grze czy ćwierćfinał w 2015 roku i porażka 2:3 z Gasquet w 5 secie 9:11 to nie są złe wyniki. W poprzednim roku przegrał dość szybko ale z Del Potro 1:3, który jest o niebo lepszy od Medvedeva.

Medvedev w tamtym roku przegrał 1:3 z takim tenisistą jak Willis.... To mówi dużo.

Powodzenia.

⛔100
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna - Norwegia - Eliteserien
Godzina : 19:00
spotkanie : Kristiansund Bk : Rosenborg Bk Trondheim
Typ :wygrana Rosenborg
kurs : 1,6
bukmacher : totolotek
Analiza
dzis ostatnie spotkanie 15 kolejki Eliteserien, 13 druzyna Kristiansund podejmuje lidera tabeli Rosenborg
Kristiansund w 14 meczach zdobyl 16 punktow ( 4-4-6 ) i bramki 16:20.do 11 Sogndal traca tylko 3 punkty u siebie Kristiansund rozegrali siedem meczy ( 3-3-1 ) bramki 9:6.Jest to typowa druzyna srodka tabeli w porownaniu do renomowanego przeciwnika jakim jest Rosenborg.W dotychczsowych spotkaniach ma nastepujace statystyki ( 8-4-2 ) i bramki 22:9, grajac na wyjazdach przegral tylko raz 1:0 z Haugesundem, wygral 3 razy i 2 razy odniosl remis.Druzyna ta posiada w lidze najlepsza obrone i 3 atak.
Dlatego postanowilem obstawic to spotkanie na zwyciestwo gosci czyli Rosenborg jednak istnieja opinie ze mecz moze zakonczyc sie remisem.wedlug mnie jest to raczej niemozlie,remis bylby wielka sensacja
pozd. i zycze powodzenia
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon, mężczyzn
Spotkanie: S. Wawrinka (-5,5 gema) - D. Medvedev
Godzina: 17:30
Typ: 1
Kurs: 2,38
Bukmacher: eFortuna
Dokładnie się zgadzam z kolegą wyżej. Wawrinka ma bardzo duże problemy z koncentracją w mniej prestiżowych turniejowych, za to w Wielkich Szlemach to z goła odmienny zawodnik. Mega skoncentrowny na każdej piłce, walczy i przede wszystkim utrzymuje równy wysoki poziom przez całe spotkanie. Dzisiaj Szwajcar rusza w drogę po jedyny brakujący mu trium Wielkoszlemowy. Tylko na Brytyjskich kortach jeszcze nie swiecil sukcesu. Moim zdaniem obok swojego rodaka, Rogera jest faworytem do końcowego zwycięstwa. Oczywiście jego największe atuty w grze mają sie nijak do gry na trawie (głównie słaby serwis i gra zza końcowej linii są ego bolączkom). Dla Medvedeva trawa to również nie jest najlepsze miejsce,, dlatego uważam że bardzo pewnie ze spokojem to spotkanie w 3 setach wygra Szwajcar a stosunek linii do kursu wydaje się bardzo atrakcyjny. Wystarcza nam 6:4 6:4 6:4, co jest bardzo możliwe. Powodzenia
⛔100
 
stanley-63 775,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna / Szwecja - Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Hacken - Hammarby
Typ: Hammarby over 1.5 gola
Kurs: 2.79
Bukmacher: Fortuna
Liczę na dobry mecz i przede wszystkim sporo bramek , kolega wyżej liczy na bramki z obu stron w drugiej połowie i trzymam kciuki aby weszło a jest to całkiem możliwe patrząc na ostatnie ich wyniki kiedy spotykają się razem czyli H2H , ja liczę na dobry występ gości którzy przez ostatnie 10 meczy tylko raz przegrali a tak 4 wygrane i 5 remisów ale do mojego typu liczę ostatni mecz który Hammarby grało u siebie z Djurgarden i ograli rywala 3:1 i myślę że to pozytywnie zadziałało na piłkarzy i dziś powinni powalczyć o dobry wynik a że już nie jednokrotnie zdobywali tutaj przynajmniej dwa gole to liczę że i dziś im to się powiedzie a kurs całkiem kuszący !
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon, mężczyzn
Spotkanie: S. Wawrinka - D. Medvedev
Godzina: 17:35
Typ: 2
Kurs: 3,15
Bukmacher: forbet
Nie przemawia do mnie argument , że &quot;Wawrinka się koncentruje lepiej na szlemach&quot; tak z wyjątkiem kortów na trawie. Wszyscy wiemy kim jest Stan Wawrinka dlatego może więcej napiszę o Medvedevie. Myślę, że Rosjanin ma ogromne szanse na pokonanie Stana. Niestety ale prócz Federera i Nadala , reszta doświadczonych tenisistów ma nierówną formę. Generacja młodych tenisistów jest coraz bardziej pewna siebie i świetnie przygotowana do turniejów takiej rangi , ich umiejętności są na naprawdę ogromnym poziomie np. taki A. Zverev czy właśnie Rosjanin. Warto przyjrzeć się ostatnim poczynaniom Rosjanina w Eastbourne. Pokonał trzech naprawdę dobrych i doświadczonych tenisistów : Qurreya, Johnsona czy Haase. Wszyscy trzej prezentują dobry poziom na trawie , moim zdaniem Johnson czy Haase jest nawet lepszy od Wawrinki na tej nawierzchni więc samo to przemawia, że Rosjanin ma szansę. Może gdyby pojedynek składałby się tylko z max 3 setów , Rosjanin nie miałby szans, ale dzięki temu , że to Wielki Szlem , Medvedev ma ogromne szanse na niespodziankę po zaciętym boju. Powodzenia, typ warty ryzyka.
✅215
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 3

zjadacztematu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia Eliteserien
Godzina: 19:00
Spotkanie: Kristiansund - Rosenborg
Typ: 2 (handi -1)
Kurs: 2.85
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Rosenborg lider tabeli mierzy się z plasującą 13 miejsce druzyną Kristiasund.
W 2016 roku te druzyny spotkały sie dwukrotnie. Ostatnie H2H w 2016 7-3 dla Rosenborgu.
W przedostatniej kolejce Rosenborg przegrał pechowo 1-0 z 7 w tabeli Haugesundem więc chcąc zachować bezpieczne liderowanie musi to spotkanie wygrać.
Stawiam 3-0 dla Rosenborgu
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 18:15
Spotkanie: Tommy Haas - Ruben Bemelmans
Typ: 2
Kurs: 3,10
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz, w którym absolutnie żaden wynik mnie nie zdziwi. Raczej spodziewałem się ciut bardziej wyrównanych kursów w tym spotkaniu. Owszem Haas jak najbardziej powinien być faworytem tego spotkania ale według mnie, nie aż takim jak wskazują na to kursy. Nie ujmując nic temu zawodnikowi, owszem jest napewno dużo bardziej utytułowanym graczem i walki na korcie nigdy mu nie było można odmówić, zawsze walczył do końca pokazując często w swoich meczach żelazną kondycję ale Tommy ma już 39 lat i jednak już takiego błysku u niego nie ma. To jest oczywiście moje zdanie, ktoś może się z nim nie zgodzić ale wieku się nie oszuka i już takiego powera w jego grze nie ma jak kiedyś. Bemelmans nie jest jakimś wybitnym graczem, co najwyżej średniak ale jednak te 10 lat jest młodszy i może się mylę ale myślę, że kondycja jednak lepsza będzie po stronie Belga. Owszem kondycja to nie wszystko,bo liczy się jeszcze precyzja, rozłożenie sił itp. itd. ale jakoś atakuję w tym meczu zwycięstwo Rubena. Wprawdzie Haas mimo wieku to nadal bardzo wymagający rywal i jego wygrana mnie tutaj nie zdziwi ale jednak idę w stronę młodszego tenisisty, może mniej wybitnego i utytułowanego jak jego rywal ale mimo wszystko wybieram młodszego gracza. Myślę, że im dłużej ten mecz będzie trwał tym większe szanse ma Belg a liczę, że za szybko to spotkanie się nie skończy. Tommy co miał zrobić w swojej karierze to już zrobił, to raczej jego ostatni sezon i z jednej strony coś mi mówi, że nie odpadnie jednak zaraz w pierwszej rundzie a z drugiej strony coś mi podpowiada, żeby zagrać na Bemelmansa, bo jednak Haas swoje najlepsze lata ma już dawno za sobą i mimo, że rywal mniej utytułowany, to jednak dużo lepiej powinien znosić dłuższe wymiany. Zobaczymy próbuję w stronę Belga.
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wafelkowyw 0

wafelkowyw

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon WTA
Godzina: 18:30
Spotkanie: Azarenka - Bellis
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Powrót Azarenki po urodzeniu dziecka, zagrała 2 mecze : męki z przeciętną Ozaki i gładko pokonana przez niezbyt wybitną Konjuh. 2 lata temu osiągnęła tutaj ćwierćfinał, ale na ten moment moim zdaniem brakuje jej przede wszystkim ogrania, rytmu meczowego. Z drugiej strony rewelacyjna Bellis, 18-letnia nadzieja Amerykańskiego tenisa. Plasuje się już na 40 miejscu w rankingu WTA. Na trawie zagrała dobry turniej w Majorce, pokonując m.in. Suarez-Navarro. Gra ciekawy, agresywny tenis, który na pewno przysporzy wiele kłopotów powracającej na korty Białorusinki. Doświadczeniem nie można wygrać meczu, potrzebne jest ogranie i pewność siebie. To drugie posiada Bellis, stąd przewiduję jej zwycięstwo z Azarenką.
Powodzenia,
elo.
⛔100
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina : Piłka nożna - Szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Djurgarden-Kalmar
Typ: X2(Handicap 0:1)
Kurs:1.62
Bukmacher:Fortuna
Analiza:

Do tego ostroznego typu przekonuje mnie 5 aspektów:
-ostatnie bezposrednie spotkania tych ekip na plus dla przyjezdnych
-Kalmar musi walczyc o kazdy punkt bo ten sezon jak narazie maja fatalny
-Powrot po kontuzji jak dla mnie bardzo istotnego gracza Dioufa
-Djurgarden gra bardzo ofensywnie a wtedy latwo o kontrataki jak i o małą zadyszke
-Licze na to ze doswiadczony zespoł gosci przepracowal solidnie ten miesiac przerwy,i wkoncu nauczy sie bronic na wyjazdach
Djurgarden gra bardzo przyjemnie dla oka,ofensywanie,co nie zawsze daje zdobycze punktowe.Mysle ze w tym meczu zagraja bardziej zachowawczo by sie nie dac zaskoczyc i nie stracic cennych puntów.Mysle ze w tym meczu szanse sa bardzo wyrownane i jesli porazka Kalmaru wchodzi w gre to minimalna.Chetnie dalbym rowniez X2 po pięknym kursie 2.78 ale to pierwszy mecz po takiej przerwie,a k.1.62 tez nie jest zly.Stawiam na wynik 1:0 lub 1:1.Powodzenia.
⛔100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis Wimbledon WTA
godzina 20.15
spotkanie : S.Lisicki - A.Konjuh
Typ Lisicki -3.5 gema
Kurs 3.05
unibet
analiza:
Lisicki z rankingiem 127 kontra Konjuh z rankingiem 29 i mamy kursy jakie mamy.
Chorwatka ostatnio gra dobrze ale bez żadnych fajerwerków , ma dobry bilans na trawie i wiadomo czego się można po niej spodziewać.Dobrego serwisu , rzetelnego poprawnego tenisa.A Liscia jest bez formy ale już ostatnimi czasy były jakieś przebłyski.
Ona tutaj w 2013 roku pokonała Serenę i Radwańska i zrobiła finał.
Jeśli zagra chociaż 50-60 % procent z tamtego wimbledonu 2013 to spokojnie sobie poradzi z Konjuh.A jesli odpali to może nawet pozamiatać.Lisica zamiatała dużo lepsze rywalki od Konjuh.Ja zaryzykuje że odpali!Ma arumenty na przeciętną Chorwatkę.
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Islandia Puchar
Godzina: 21:15
Spotkanie: Leiknir Reykjavik - Akranes
Typ: powyżej 2,5 goli
Kurs: 1.53
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Przed nami ćwierćfinał pucharu Islandii. Ogólnie w meczach w tej lidze można spodziewać się wielu bramek niezależnie od tego czy gra I, II czy IV liga.
Nie inaczej sprawa wygląda jeżeli chodzi o mecze w pucharach.
Gospodarze tego meczu przystąpili do rywalizacji już w 1/32 i za każdym razem pokrywali linię 3 bramek: 5:0, 2:1, 2:1.
Goście jako, że występują w najwyższej klasie rozgrywkowej przystąpili do rywalizacji w 1/16 i również w każdym występie pokryli linię 3 bramek: 4:3 i 2:1.
Spodziewam się, że również dzisiaj piłkarze obu drużyn bez problemu dadzą radę zdobyć razem te 3 bramki w meczu.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom