>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.07.2018 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 3. Lipca
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Z 614,4K
Dyscyplina : Koszykowka
Godzina 02:30
Spotkanie : Chile - Wenezuela handicap [10,0-0]
Typ :1
Kurs : 1,80
Bukmacher : Totolotek
Analiza:Gospodarze tego pojedynki Chile w tych eliminacjach delikatnie mówiąc spisują się słabo i teraz zajmują 3 miejsce w tabeli z 6 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych spotkaniach odnieśli 1 zwycięstwo i 4 pojedynki przegrali.W swoim ostatnim meczu przegrali na swoim parkiecie z Kolumbią 67-71.Ich rywale Wenezuela zajmują teraz 1 miejsce z bilansem 4 zwycięstw i 1 poniesionej porażki.W ostatniej kolejce spisali się bardzo dobrze wygrywając na swoim parkiecie z Brazylią 72-56.Myśle że gospodarze którzy walczą o zajęcie 3 miejsca i awansu dalej zmobilizują się i są nawet w stanie wygrać ten pojedynek,a jak przegrają to niewysoko.
⛔ 100
 
stanley-63 777,2K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja Allsvenskan
Godzina 19:00
Spotkanie : IK Sirius FK : GIF Sundsvall
Typ : GIF Sundsvall
Kurs : 2.85
Bukmacher : Unibet
No to znowu Szwecja tym razem Allsvenskan i mecz pomiędzy IK Sirius FK a GIF Sundsvall , gospodarze zamykają tabelę a sytuacja nie do pozazdroszczenia , po 11 kolejkach zaledwie 1 wygrana 2 remisy i 8 porażek bramki 10:25 , u siebie bez zwycięstwa z bilansem 0-2-3 i br 6:13 no i to by było nie będę już ich bardziej pogrążał , goście na miejscu 9 , no może nie są jakąś potęgą bo bilans 4-3-3 i br 17:13 , co do wyjazdów 0-1-2 i 5:7 no i to mnie boli ale jest optymistyczna wiadomość , na wyjazdach polegli z 3 Norrkoping 1:0 , z liderem Hammarby 4:3 tak więc porażki są ale z wielkimi a dziś myślę że mogą zanotować 1 zwycięstwo wyjazdowe bo jest ku temu niebywała okazja no i H2H pokazuje iż goście lepiej wyglądają w tej parze , tak stawiam i zobaczymy !
✅185
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Kolumbia-Anglia
Typ: 1
Kurs: 4.05
Bukmacher: Fortuna
Godz: 20:00
Ewentualna analiza: Ostatnie spotkanie w 1/16 , myślę że mecz ten zapowiada się niezwykle ciekawie, bowiem Anglia w jednym spotkaniu tak na prawdę pokazała się z dobrej strony, wygrała wysoko 6:1 z zespołem Panamy, ale nie oszukujmy się był to najsłabszy rywal na tych mistrzostwach. Mieli wielkie problemy z zespołem Tunezji pomimo wygranej i przegrali z Belgami 1:0 , nie zagrali z nimi dobrego spotkania, widać jak zwykle że czegoś im brakuje i myślę że w starciu z zespołem Kolumbii również nie będzie im łatwo, bowiem Kolumbia po zaliczeniu falstartu z Japonią zanotowała 2 zwyciestwa i widać że wyraźnie się rozkręca z meczu na mecz . Teraz z Anglią spotkanie moim zdaniem będzie otwarte i będzie im się łatwiej grało niż z zespołem Senegalu, który był bardziej skoncentrowany na obronie, bowiem taki wynik dawał im awans do dalszych gier . Moim zdaniem Anglia nie jest tutaj aż takim faworytem i będzie im niezwykle cięzko awansować z wybieganym i dobrze poukładanym technicznie zespołem z Ameryki Południowej. Ja stwierdziłem że pogram tutaj na bramki, bowiem myślę że oba zespoły strzelą co najmniej po jednym golu. Mój typ po 90 minutach spotkania to dokładny wynik 2:1 dla ekipy Kolumbii, która moim zdaniem w starciu z zespołem Anglii jest w stanie zrobić niespodziankę.
⛔100
 
D 219

dolgo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Wimbledon kobiety
Godzina: 14:00
Spotkanie: Van Uytvanck- Hercog
Typ: liczba gemów powyżej 21.5
Kurs: 1.87
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Alison Van Uytvanck w ostatnich meczach strasznie overowa, odkad przeszla na korty trawiaste na szesc spotkan piec zakonczylo sie 3 setami, w ostatnim meczu urwala seta Kasatkinie, wczesniej pokonala Sabalenke a takze rozegrala bardzo wyrównany mecz z Kuzmova ktora imponowala forma w Hertogen. Słowenka w moim odczuciu wcale nie odbiega umiejetnosciami od Alison, w ostatnim meczu zagrala bardzo wyrównane spotkanie z Riske ktora to runde wczesniej pokonala Kerber. H2H miedzy Paniami na korzys Hercog 0:3. Uwazam ze w meczu tym padnie powyzej 21.5 gemów, powodzenia
⛔ 100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mundial
Godzina: 16:00

Spotkanie: Szwecja - Szwajcaria
Typ: Szwajcaria awans
Kurs:
1.83
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Szwajcaria jest solidniejsza jako całokształt. Wg mnie potrafią grać twardo,a zarazem z pomysłem; nie są typowymi siepaczami jak np. Islandia. Z Kostaryką nie wiem, czy nie pomogli Kostarykańczykom, żeby grać ze Szwedami, bo trochę dziwne wg mnie było danie 2 karnych(tak 1 odwołał var) w doliczonych 3 minutach.. Ogromny potencjał jeśli chodzi o atak pozycyjny, a także strzały z dystansu, po których kapitulowali najlepsi bramkarze to wg mnie bardzo istotne, gdyż wiele drużyn jakby chce wjechać do bramki, tymczasem Helveci nie potrzebują wiele, by móc zmienić wynik. Gram awans, żeby wyeliminować ewentualną grę na przetrzymanie ze strony Szwedów. Fajnie się pokazali, ale Szwajcaria jest niesamowicie ograną drużyną, z resztą nadal mają w grze serię kilkunastu meczów o punkty bez porażki, a wcale nie grali z jakimiś kelnerami. Dodatkowo jest to team bardzo zbalansowany, nie tak jak niektóre drużyny, co z przodu mają złoto, a z tyłu gówno. Kluczowym zawodnikiem jest Xerdan Shaqiri, który nigdy nie wiadomo, co jest w stanie zrobić, co widzieliśmy np. na Euro 2016 z Polską. Jak dla mnie o ile Szwecja bez Zlatana ma lepszą atmosferę to znacząco opadła ich siła rażenia z przodu i uważam, że na świetnie zorganizowanych Szwajcarów to będzie za słaby team z przodu.
⛔ 100
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Kolumbia-Anglia
Typ: Anglia więcej o 4 lub więcej rożnych
Kurs: 3.75
Bukmacher: Unibet
Godz: 20:00
Zazwyczaj gram kursy 1.80-1.80 i sam grubiej zagram Anglia więcej rożnych bo wydaję mi się,że to bardzo pewny bet ale w ramach konkursu podam to,że Anglia nabije o 4 rogi więcej od przeciwników. Od zawsze zarabiam na rogach Anglii bo to po prostu drużyna,która na każdym meczu zdobywa mnóstwo tego typu stałych fragmentów. Na przeciwko staną Kolumbijczycy,którzy mają takie statystyki:
vs Polska 5:7
vs Senegal 3:1
vs Japonia 3:6 tutaj nie brałbym pod uwagę ze względu na czerwoną kartkę.
Natomiast Anglicy to totalna dominacja w tym aspekcie gry:
vs Belgia 7:2
vs Panama 3:2
vs Tunezja 7:2
vs Kostatyka 9:1
vs Nigeria 7:3
vs Wlochy 8;3
I tak dalej i tak dalej. Przy negatywnym wyniku dla Anglii mogą nawet nabić i 10 rożnych bo czemu i nie. Taki mają styl grania skrzydła i mnóstwo wrzutek. Ja gram grubo Anglia więcej rożnych 1.58 Uni, ale to też zagram małą stawką.
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Kolumbia - Anglia
Typ: zakład na wynik/więcej opcji : 1:0, 2:0, 3:0
Kurs: 4,97
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Zaskoczyły mnie kursy wystawione na to spotkanie. Spodziewałem się mniej więcej równych kursów, a tu Anglia jest dość wyraźnym faworytem. Osobiście się z tym nie zgadzam. Anglicy nic wielkiego nie grają. Ledwo co wygrali z Tunezją, przegrali z Belgią. Panamę rozbili, no ale wiadomo jaki poziom prezentuje Panama. Kolumbia to jest mocna reprezentacja. Pierwszy mecz z Japonią przegrali, ale już na samym początku dostali czerwoną kartkę i rywale mieli karnego, którego wykorzystali. Mimo to Kolumbia powalczyła w tamtym meczu. Potem Kolumbia wygrała 3:0 z Polską, następnie 1:0 z Senegalem. Kolumbia potrafi bardzo dobrze bronić. Defensywa jest ich mocnym punktem. Jest możliwe, żeby w meczu z Anglią też zachowali czyste konto. Uważam, że sami coś strzelą, stąd taki typ na grupę wyników. Najbardziej realny wynik jak dla mnie to 1:0 dla Kolumbii.
⛔100
 
makaveli23 128,2K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Indonezja
Godzina: 08:30
Spotkanie: Perseru Serui - Persija Jakarta
Typ: Perseru Serui
Kurs: 2.85
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Perseru Serui ma tutaj wielką motywację ponieważ potrzebują punktów by mieć wiekszy rating cokolwiek to w tej lidze znaczy. Patrzac na h2h to oczywiscie prawidlowo goscie sa lekkimi faworytami w tym meczu wyjazdowym ale roznicy wielkiej nie ma wiec gospodarze moga to wygrac. Dzisiaj gospodarze maja 3 absencje natomiast goscie maja 6 nieobecnosci pilkarzy ktorzy bardziej sie liczą dla skladu niz tych 3 dla gospodarzy. Ponadto trener ponoc przewiduje rotacje skladu poniewaz jest to ich 3 mecz w 9 dni. Gospodarze jak maja to wygrac to pewnie zrobia to underowo i wynikiem 1-0 natomiast goscie na wyjazdach graja w kratkę i patrzac na powyzej wymienione okolicznosci teraz czas na porazke.
✅ 185
 
Otrzymane punkty reputacji: +79
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Norwegia Obos- Ligen
Godzina: 19.00
Spotkanie: Notodden - Mjondalen
Typ: 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: unibet
Analiza:
Witam was po dość długiej przerwie niestety czasu jest mało i nie w każdym miesiącu można podać wam typy tak żeby i moderatorzy nie mieli roboty bezsensownej. Ten miesiąc zaczynamy zaglądając do Norwegii na zaplecze ekstraklasy.
W meczach kończących 15 kolejkę 12 drużyna ligi która zgromadziła do tej pory 17pkt podejmować będzie drużyna Mjondalen która plasuje się na 4 miejscu ż dorobkiem 26pkt.
Ekipa gospodarzy lepiej radzi sobie na obcych stadionach zdobywając tam 9pkt w 7 meczach nie jest to może bilans wygórowany ale lepszy niż w meczach u siebie gdzie w 7meczach zdobyli tylko 8pkt i w bramkach 7-9.
Podobnie wygląda sytuacja gości którzy w domowych spotkaniach nie radzą sobie najlepiej w 7 meczach tylko 10 pkt ż bilansem 7-7 za to dużo lepiej radzą sobiebna wyjazdach gdzie w 7 meczach zdobyli 16pkt strzelając aż 11 bramek a tracąc tylko 2.
Widać że Liga wyjazdowa;)) dodatkowo Mjondalen w ostatnich 5 meczach zdobyli 13 pkt myślę że będą chcieli podtrzymać dobrą passę i dziś też zwycieza. Przemawia za nimi również fakt że na 7 dotychczasowych spotkać pomiędzy tymi zespołami aż 6 zakończyło się zwycięstwem dzisiejszej drużyny gości. Padł tylko jeden remis;)
Powodzenia
⛔100
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Wimbledon
Godzina: 12:30
Spotkanie: Tomic - Hurkacz
Typ: Hurkacz -1.5 seta
Kurs: 4.50
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Umiejętnościami i doświadczeniem Tomic na pewno góruje nad naszym tenisistą - nieporównywalnie więcej rozegranych meczy na trawie, dobry wynik w Hertogenbosch itd. Ale wszyscy wiemy jak wyglada strefa mentalna Australijczyka. Mieszanka Kyrgiosa z Monfilsem - w każdym momencie może sobie stwierdzić, że ma gdzieś ten sport i jemu na korcie już się siedzieć nie chce. W tamtym roku łatwa porażka w pierwszej rundzie z Miszą Zverevem.
Obaj w ostatniej rundzie kwalifikacji przegrali dość gładko swoje mecze, ale weszli do turnieju jako lucky loserzy. Przewiduje tutaj chłodniejsza głowę u Hurkacza, który wielkoszlemowy debiut ma już za sobą, wszakże bardzo udany, bo 2 runda i urwany set Ciliciowi. Jeśli Hubert zacznie dobrze i wygra pierwsza partie to myśle, że Tomić posypie się psychicznie i ujrzymy wynik gloryfikujący mój handicap.
⛔ 100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Kolumbia-Anglia
Typ: Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 2,20
Bukmacher: fortuna
Witam! Kolejny dzień i kolejny raz próbuję swojego szczęścia w typowaniu mundialu, tym razem zdecydowałem się zagrać na bramki dla obu drużyn w meczu Kolumbijczyków z Anglikami. Skąd taki typ? Stawką tego meczu jest oczywiście awans do ćwierćfinału - obu ekipom bardzo na tym zależy, co chyba nikogo nie dziwi. Jednak ten mecz będzie naprawdę ciężką przeprawą dla jednych i drugich. Trzeba się będzie więc wykazać i strzelić jak najwięcej bramek. Zarówno jedna jak i druga drużyna posiada fenomenalnych zawodników w ofensywie. W barwach Kolumbii występują takie &quot;cracki&quot; jak James Rodriguez(może nie zagrać ze względu na problemy zdrowotne), Falcao, Cuadrado, Quintero, Izqueiro, Bacca czy Muriel. W zespole Anglików rzecz jasna obecny król strzelców tego mundialu Harry Kane (w spotkaniu z Belgią był oszczędzany i jest szykowany na dzisiaj), Sterling, Rashford, Vardy, Alli czy Lingard. Oba zespoły mają naprawdę ogromny potencjał w ataku i lubią sobie postrzelać. Kolumbijczycy zaczęli od niespodziewanej porażki z Japonią 1:2, później jednak zdecydowanie pokonali Polskę 3:0, a w ostatnim spotkaniu wygrali z Senegalem 1:0 i zapewnili sobie pierwsze miejsce w grupie. W każdym z trzech spotkań zawsze przynajmniej raz znajdowali drogę do bramki. Anglicy natomiast w pierwszym meczu pokonali Tunezję 2:1, następnie wygrali 6-1 z Panamą i w ostatniej kolejce (specjalnie, aby uniknąć Brazylii) przegrali 1-0 z Belgami. Obie ekipy wyjdą dzisiaj na boisko niezwykle zdeterminowane do zwycięstwa. Spodziewam się otwartego meczu z bramkami po obu stronach!
Powodzenia!

Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;a!
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP Singiel: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 16:00
Spotkanie: Horacio Zeballos - Guido Andreozzi
Typ: 1
Kurs: 1,76
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy na Wimbledonie. Spotykają się tutaj ze sobą dwaj Argentyńczycy i typowe ceglaki. Gracze Ci grają w ciągu roku 90-95 % meczy na cegle, rzadko kiedy występując na innej nawierzchni. Trawa dla obu panów to już całkowita abstrakcja i na tej nawierzchni mają obaj najmniej rozegranych meczy spośród wszystkich. Ja zagram tutaj jednak na bardziej doświadczonego Zeballosa, który trochę więcej ma tych spotkań rozegranych na trawie a do tego ma krótszą przerwę z tą nawierzchnią, bo swoje ostatnie spotkanie na trawie zagrał w 2017 roku właśnie na Wimbledonie z Włochem Lorenzi, które przegrał, natomiast Andreozzi ostatni mecz na tym podłożu grał również na Wimbledonie w kwalifikacjach tyle tylko, że 2 lata temu w 2016 roku z Belgem Mertensem, które również przegrał. Ich ogólny bilans na trawie prezentuje się następująco:

Ja widać obaj trawy unikają i słabo na niej sobie radzą. Ja idę w stronę Horacio, bo jak pisałem wyżej jest trochę bardziej doświadczony, ma na tej nawierzchni trochę więcej meczy rozegranych i krótszą rozłąkę z tą nawierzchnią. Obaj panowie grali ze sobą 2 razy ale nie ma sensu przytaczać tych spotkań, bo były one rozgrywane na ich ulubionej nawierzchni cegle i tutaj będzie to całkowicie inne spotkanie. Myślę, że tutaj na tej nawierzchni Zeballos będzie miał lekką przewagę w serwisie i doświadczenie również weźmie w tym spotkaniu górę.
✅76
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ
Godzina: 20 : 00
Spotkanie: Kolumbia - Anglia
Typ: powyżej 2.5 gola i powyżej 9.5 rożnych
Kurs: 4.0
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Po niezłym kursie ustrzelonym wczoraj @ 4.50
dzisiaj mierzymy kapkę niżej, gdyż wydaje mi się że w meczu Kolumbi z Anglią może paść kilka brameczek. Obydwie reprezentacje do tej pory niezachwyciły jakąś wybitną formą. Jedyne pewne zwycięstwo Anglików, to był pogrom Panamy w grupie, gdzie przejechali
po rywalach 6:1. Patrząc na Kolumbię rzuca się jedynie wygrana nad naszą &quot;ferajną&quot; 3:0. Meczu Anglików z Belgami w kontekście gry na poważnie niema co brać pod uwagę, tam były raczej kalkulacje i oglądanie się na rywali.
Dzisiaj prawdziwy sprawdzian dla zespołów których potencjał w lini ofensywnej mocno przewyższa ten z formacji defensywnej. Zawodnicy jednej jak i drugiej drużyny mają kim postraszyć z przodu, H. Kane który jest liderem i ma już pięć bramek na koncie w MŚ zapewne będzie chciał podwyższyć ten bilans.
Pomimo faktu iż ich As Falcao delikatnie pod formą na tym turnieju to niejaki Quintero biega i stara się robić za dwóch. Podobno niepewny jest występ Jamesa Rodrigueza w Kolumbi oraz Stonesa w ekipie z Wysp, lecz ile w tym prawdy a ile zasłony dymnej, dowiemy się tego na około godzinę przed meczem.
Jeżeli miałbym typować samego zwycięzce pojedynku to więcej argumentów przemawia za Anglikami, którzy mają oprócz młodości i świeżości, kilka nieoszlifowanych diamentów w składzie jak Delle Ali, Lingard czy Sterling...
Podsumowując powyższe wypociny uważam że dzisiaj wieczorem obie drużyny zagrają mocno do przodu a co za tym idzie będą rzuty rożne i jeśli główne &#39;strzelby&#39; nie zawiodą typ powinien siąść niczym szpak na czereśni...
⛔100
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis ATP Wimbledon
Godzina: 12:30
Spotkanie: Bernard Tomic - Hubert Hurkacz
Typ: Hubert
Kurs: 3,15
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Szukając niespodzianki na wielkoszlemowym Wimbledonie idę dzisiaj w stronę naszego rodaka, Hubert przeżywa bardzo dobry okres w swojej zawodowej karierze, bardzo pewnie czuje sie na korcie, od pamiętnego meczu z Ciliciem na French Open gdzie wielkiemu faworytowi ugrał seta wygrał kolejnych siedem spotkań z rzędu a zatrzymał bo dopiero Garin w ostatniej rundzie kwalifikacji Wimbledonu.
Tomic, wielki talent o gorącej głowie, nigdy nie wiadomo kiedy się zagotuje a jeśli to nastąpi odda mecz bez walki. Nie ukrywam, ze wlasnie na to dzisiaj liczę, Hubert dobrze serwujac może sprawić olbrzymie problemy zawodnikowi urodzonemu w Stuttgarcie.
Kursy powyżej 3 na WIN HH sa w moim mniemaniu bardzo kuszace i warte ryzyka.
Pozdrawiam
⛔ 100
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Kolumbia - Anglia
Typ: Anglia
Kurs: 2.20
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Stawiam dzisiaj na czysty win Anglików po tym co zaprezentowali nam do tej pory. Pewnie większość powie, że mieli grupę marzeń, a z Belgami zawalili po całości i wygrali tylko z tymi słabiakami. Ja jednak widzę w nich drużynę na tych Mistrzostwach. Zgrany, fajnie prezentujący się zespół. Z Belgią podeszli w rezerwowym składzie więc teraz podejdą już na 100% i myślę, że na Kolumbię powinno to wystarczyć. Kolumbijczycy do samego końca walczyli o awans, gdyż mieli ciężką sytuację po przegranym meczu z Japonią. Wydaje mi się, że dziś Anglicy pocisną Kolumbijczyków i pokażą kto tutaj jest górą, a Kane powalczy o króla strzelców Mundialu.
⛔100
 
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norway » OBOS-ligaen
Godzina: 19:00
Spotkanie: Notodden - Mjondalen
Typ: Both Teams to Score - NO
Kurs: 1.89
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W drugim dzisiejszym spotkaniu przeniesiemy się do Norwegii gdzie na zapleczu Eliteserien odbędzie się ostatni mecz pierwszej części rozgrywek. Na przeciw siebie stanie dzisiaj ekipa Notodden oraz Mjondalen. Gospodarze tego spotkania bardzo miło wspominać będą poprzedni sezon ponieważ zajęli drugie miejsce w Division 2, które pozwoliło im zagrać w barażu o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. W pierwszym spotkaniu padł bezbramkowy remis jednak Notodden praktycznie w pół godziny drugiego spotkania zapewnił sobie awans ponieważ prowadzili wtedy 4:0, a mecz ostatecznie skończył się wynikiem 5:3. Jako jeden z beniaminków ligi mieli trudne zadanie stworzyć skład pozwalający spokojnie utrzymać się w lidze, a może i zawalczyć o jakieś wyższe cele. Szczerze powiedziawszy działacze gospodarzy zbytnio nie natrudzili się i sprowadzili zaledwie kilku piłkarzy - ciekawymi transferami okazały się angaże Filipe Ferreiry, który w poprzednich latach był zawodnikiem drugiej drużyny Benfica Lizbona czy doświadczonego obrońcy Jonathana Aspa, które przez kilka sezonów występował w Szwecji. Posiadają jedną z najmniejszych kadr w całej lidze ponieważ mają w składzie jedynie dwudziestu zawodników, a mniej ma tylko ekipa Nest-sodra IL. Bardzo dobrze rozegrali pierwsze cztery spotkania ligowe w których trzykrotnie wygrywali i raz w pierwszej kolejce zremisowali, później przyszedł mały kryzys i przegrali kilka spotkań z rzędu. W ostatnich kolejkach też grali w kratkę - w pięciu ostatnich spotkaniach wygrali tylko raz, raz zremisowali i trzykrotnie przegrywali jednak mimo słabej postawy w ostatnim okresie dalej znajdują się na dobrej dwunastej pozycji dającej utrzymanie w lidze. Praktycznie ekipę gospodarzy niesie tylko dwóch zawodników - Erik Midtgarden oraz Erlend Hustad, którzy strzelili czternaście bramek na siedemnaście zdobytych w całej lidze. Jeśli chodzi o gre u siebie to nie wygląda to najgorszej - w siedmiu spotkaniach dwukrotnie wygrali ,dwukrotnie zremisowali i trzy razy przegrywali, bilans bramkowy także nie jest zły ponieważ strzelili siedem bramek (srednio 1 na mecz) oraz stracili dziewięć bramek (średnio 1,29 na mecz). Jednak jeśli spojrzymy na drużyny, które podejmowała ekipa gospodarzy u siebie dostrzeżemy, że nie były to wcale ekipy mocne - wyjątkiem są tylko ekipy Sandnes Ulf (szósta drużyna w lidze) z którą Notodden skromnie wygrało 1:0 oraz Tromsdalen (siódma drużyna w lidze) i Sogndal (druga drużyna w lidze) z którymi przegrywali kolejno 2;3 i 0:2. Właśnie dzisiaj Notodden podejmą kolejną drużynę z czołowych ekip ligi czyli ekipę Mjondalen. W poprzednim świetnym sezonie zajęli trzecie miejsce w 1 Division i do bezpośredniego awansu zabrakło im tylko dwóch punktów, jednak uzyskali awans do play-off rozgrywek jednak już w pierwszej fazie odpadli po porażce z rewelacją tego sezonu w Eliteserien ekipą Ranheim którym ulegli na własnym stadionie 1:2. W kadrze zaszło do sporych zmian - dla mnie in minus ponieważ odeszło sporo zawodników w pierwszego składu na których miejsce ściągnięto kilku nowych zawodników. Dużym osłabieniem dla ekipy gości będzie strata Lukasa Jonssona, który stał się pierwszym bramkarzem drużyny jednak jest on wypożyczony z ekipy Sirius, a termin wypożyczenia potrwa jeszcze tylko dwa tygodnie. Mimo zawirowań w kadrze ekipa Mjondalen zajmuje jak na razie czwartą pozycję w ligowej tabeli z dorobkiem siedmiu zwycięstw, pięciu remisów i dwóch przegranych. W przypadku dzisiejszego zwycięstwa przed rundą rewanżową mogą zajmować drugie miejsce ze stratą tylko trzech punktów do liderującego Aalesund. Mogliby oczywiście już teraz zajmować pozycję lidera jednak w pierwszych pięciu spotkaniach aż czterokrotnie zremisowali w tym trzykrotnie bezbramkowo. Później przegrali dwa spotkania jednak do tego meczu przystępują z serią sześciu spotkań bez porażki gdzie zanotowali aż pięć zwycięstw i remis w ostatniej kolejce (choć trzykrotnie obejmowali w tym spotkaniu prowadzenie). Spotkania wyjazdowe to ich mocna strona w tym sezonie - na siedem rozegranych spotkań wygrali pięć i zanotowali po jednym remisie i jednej porażce. Do tego w sześciu spotkaniach strzelali minimum jednego gola co daje średnio 1,57 strzelonych bramek na mecz. Oprócz dobrej ofensywy Mjondalen jest piekielnie mocny w defensywie bo stracili w tych spotkaniach tylko dwie bramki - aż sześciokrotnie zachowali czyste konto, a ich średnia straconych bramek wynosi jedynie 0,29 bramek na mecz! Jeśli spojrzymy na rywali w dotychczasowych wyjazdowych spotkaniach to zobaczymy, że Notodden zbliżony jest reputacją do większości drużyn którym Mjondalen strzelało co najmniej dwie bramki. Dodatkowo różnicą jest to, że goście mają bardziej wyrównany skład w którym kilku zawodników wpisało się na listę strzelców, a nie tak jak u gospodarzy gdzie wynik ciągnie praktycznie dwóch zawodników. Faworytem dla mnie jest ekipa gości, która posiada lepszy skład, ma lepszą formę i na pewno marzą, żeby przystąpić do rundy rewanżowej jako wicelider rozgrywek. Przegrana gospodarzy praktycznie im nic nie zaszkodzi ponieważ utrzymają swoją dobrą pozycję przed meczami rewanżowymi. Dodatkowo patrząc na defensywę gości można spróbować typu, że ekipa gospodarzy nie strzeli bramki lub, że obie ekipy nie strzelą bramki. Kurs podobny to głównego, jednak bardziej prawdopodobny. Dodatkowo jeśli ktoś nie chce grać BTS - no to można spróbować gry na under 2,5 gola, który stoi praktycznie po tym samym kursie.
✅89
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Szwecja - Szwajcaria
Typ: Szwecja (A)
Kurs: 2,02
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Niby na jakiej podstawie to Szwajcaria jest faworytem tego meczu? Nie rozumiem...
Ja próbuję zagrać na awans Szwecji do dalszej fazy pucharowej.
W Szwajcarii dziś nie zagrają F. Schar i S. Lichtsteiner czyli 2-aj podstawowi obrońcy co jest sporym osłabieniem.
Szwedzi na początku wyeliminowali Holendrów następnie Włochów teraz w grupie minęli Niemców a teraz na ich drodze stoi chyba &quot;najsłabszy&quot; zespół z wyżej wymienionych. W Grupie także pokonali mocny Meksyk aż 3:0 i po dość słabym meczu 1:0 z Korea.
Szwajcaria zremisowała 1:1 z Brazylią następnie dość szczęśliwie wygrała 2:1 z Serbią po golu w 90 minucie i zremisowała 2:2 z Kostaryką po meczu gdzie spokojnie mogli przegrać.
Moim zdaniem Szwecja jest drużyna bardziej poukładaną i to przeważy o awansie.
✅ 102
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
flavious 19

flavious

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Singiel: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 16:00
Spotkanie: De Minaur A. - Cecchinato M.
Typ: Cecchinato
Kurs: 2,93
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Marco Cecchinato - to rewelacja niedawno zakończonego Rolland Garrosa. No tej pory grywał w kratkę, nie prezentował jakiegoś wybitnego poziomu, jednak RG 2018 ukazał go w zupełnie nowym świetle. Waleczny Włoch dotarł w tym turnieju do półfinału eliminując po drodze gwiazdy pokroju Carreno-Busta (Rank 12), Goffin (9) czy w ćwierćfinale samego Djokovicia. Dzieki znakomitej postawie w tym turnieju Marco zasłużenie awansował na 11 miejsce w rankingu ATP, bo jest aktualnie jego życiowym osiągnięciem. Myślę jednak, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i stać go na więcej.
Dziś w pierwszej rundzie Wimbledonu podejmie przedstawiciela młodego pokolenia De Minaura. Faworytem - zdaniem bukmacherów - jest właśnie 19 letni Australijczyk, który całkiem nieźle radzi sobie na trawie, trzeba jednak przyznać, że mowa o challengerach, a nie turniejach z serii ATP (w takim ostatnio też brał udział - odpadł w 1 rundzie z 80 w rankingu Kukuszkinem, nie wygrywając nawet seta..) Ja jednak uważam, że Włocha na pewno stać na kolejne niespodzianki i kolejne świetne mecze. Może nie będzie to jednostronne widowisko - myślę że 4 czy nawet 5 setów jest tu możliwe. Jednak w ogólnym rozrachunku stawiam właśnie na 26 letniego reprezentanta słonecznej Italii.
⛔ 100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Singiel: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 18:00
Spotkanie: Chardy - Shapovalov
Typ: Chardy
Kurs: 1,80
Bukmacher: 1xbet
Analiza
Krótka analiza bo z telefonu. Porządne występy Chardyego w Londynie i odpadnięcie dopiero w półfinale z Djoko. W tamtym meczu również zaprezentował się bez wstydu. Natomiast Shapovalov... wyższa pozycja w rankingu ale forma.pod kreską i krótko mówiąc szału nie ma występami. Liczę, że Chardy wykorzysta swój nieprzeciętny serwis i pokona nienajlepiej dysponowanego Denisa.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom